UnicumTryhard

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy43500000
Ø Poziom7,000,000,000,00
Zwycięstwa2592759,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki1717539,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy3980,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1845742,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi738781,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,950,000,000,00
Wykryte pojazdy597881,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.700,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy417000,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy570071,3100,0000,0000,00
Doświadczenie809,710,000,000,00
WN72076,170,000,000,00
WN83061,720,000,000,00
Ogółem
Bitwy43500
Ø Poziom7,00
Zwycięstwa2592759,60%
Porażki1717539,48%
Remisy3980,91%
Przetrwane bitwy1845742,43%
Zniszczone czołgi738781,70
Zniszczonych/zgonów2,95
Wykryte pojazdy597881,37
Zadane uszkodzenia1.700,09
Punkty zajęcia bazy417000,96
Punkty obrony bazy570071,31
Doświadczenie809,71
WN72076,17
WN83061,72
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy129000
Zwycięstwa7658,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki4837,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy53,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5643,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi990,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy920,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.921,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2231,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy350,2700,0000,0000,00
Doświadczenie752,190,000,000,00
Ogółem
Bitwy129
Zwycięstwa7658,91%
Porażki4837,21%
Remisy53,88%
Przetrwane bitwy5643,41%
Zniszczone czołgi990,77
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy920,71
Zadane uszkodzenia1.921,23
Punkty zajęcia bazy2231,73
Punkty obrony bazy350,27
Doświadczenie752,19
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy87000
Zwycięstwa5664,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki3034,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5664,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi720,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,320,000,000,00
Wykryte pojazdy280,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.305,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3774,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1341,5400,0000,0000,00
Doświadczenie799,050,000,000,00
Ogółem
Bitwy87
Zwycięstwa5664,37%
Porażki3034,48%
Remisy11,15%
Przetrwane bitwy5664,37%
Zniszczone czołgi720,83
Zniszczonych/zgonów2,32
Wykryte pojazdy280,32
Zadane uszkodzenia1.305,05
Punkty zajęcia bazy3774,33
Punkty obrony bazy1341,54
Doświadczenie799,05
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy39000
Zwycięstwa2461,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki1333,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy25,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1846,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi320,8200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,520,000,000,00
Wykryte pojazdy631,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia649,460,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2466,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy521,3300,0000,0000,00
Doświadczenie582,330,000,000,00
Ogółem
Bitwy39
Zwycięstwa2461,54%
Porażki1333,33%
Remisy25,13%
Przetrwane bitwy1846,15%
Zniszczone czołgi320,82
Zniszczonych/zgonów1,52
Wykryte pojazdy631,62
Zadane uszkodzenia649,46
Punkty zajęcia bazy2466,31
Punkty obrony bazy521,33
Doświadczenie582,33
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy47000
Zwycięstwa48,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki4289,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy510,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy541,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia443,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy330,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy190,4000,0000,0000,00
Doświadczenie141,490,000,000,00
Ogółem
Bitwy47
Zwycięstwa48,51%
Porażki4289,36%
Remisy12,13%
Przetrwane bitwy510,64%
Zniszczone czołgi210,45
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy541,15
Zadane uszkodzenia443,43
Punkty zajęcia bazy330,70
Punkty obrony bazy190,40
Doświadczenie141,49
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy382000
Zwycięstwa18648,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki19350,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15741,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3610,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,600,000,000,00
Wykryte pojazdy3570,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.261,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7321,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16064,2000,0000,0000,00
Doświadczenie609,750,000,000,00
Ogółem
Bitwy382
Zwycięstwa18648,69%
Porażki19350,52%
Remisy30,79%
Przetrwane bitwy15741,10%
Zniszczone czołgi3610,95
Zniszczonych/zgonów1,60
Wykryte pojazdy3570,93
Zadane uszkodzenia1.261,47
Punkty zajęcia bazy7321,92
Punkty obrony bazy16064,20
Doświadczenie609,75
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy445000
Zwycięstwa31069,66%00,00%00,00%00,00%
Porażki12828,76%00,00%00,00%00,00%
Remisy71,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25857,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4110,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,200,000,000,00
Wykryte pojazdy3370,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia932,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4350,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8051,8100,0000,0000,00
Doświadczenie638,490,000,000,00
Ogółem
Bitwy445
Zwycięstwa31069,66%
Porażki12828,76%
Remisy71,57%
Przetrwane bitwy25857,98%
Zniszczone czołgi4110,92
Zniszczonych/zgonów2,20
Wykryte pojazdy3370,76
Zadane uszkodzenia932,94
Punkty zajęcia bazy4350,98
Punkty obrony bazy8051,81
Doświadczenie638,49
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy151000
Zwycięstwa8455,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki6643,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,66%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5536,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1430,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,490,000,000,00
Wykryte pojazdy1210,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.045,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1100,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1070,7100,0000,0000,00
Doświadczenie870,260,000,000,00
Ogółem
Bitwy151
Zwycięstwa8455,63%
Porażki6643,71%
Remisy10,66%
Przetrwane bitwy5536,42%
Zniszczone czołgi1430,95
Zniszczonych/zgonów1,49
Wykryte pojazdy1210,80
Zadane uszkodzenia2.045,74
Punkty zajęcia bazy1100,73
Punkty obrony bazy1070,71
Doświadczenie870,26
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (276)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon 25 t102970,45849175056,63%3412,30
E 100102774,23804148558,59%2831,66
T110E5102896,22890117558,89%3167,73
Object 907 103538,421114110065,73%3946,32
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3720,68860110073,45%3922,67
Tetrarch 2301,92375102562,34%2209,84
T-62A103026,1997489157,01%3597,94
Löwe 81580,7983982554,79%2218,15
AMX 13 9091839,7682975056,93%3777,21
IS-7102763,2183973358,53%3024,16
AMX 13 57 GF 71640,84111073064,11%5334,26
T14 5794,7869270058,00%2422,29
KV-220-2 5890,5479269062,03%2433,58
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4551,3562463060,95%2021,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5721,9959162757,74%2726,94
M18 Hellcat61153,0768761561,30%2717,09
E 25 71705,8594960063,67%3708,98
Object 140103148,47102657562,26%3753,99
T3 HMC2329,7639555557,48%2071,92
FCM 36 Pak 40 3427,2344053058,11%1696,17
T95/FV4201 Chieftain 103881,65113850765,48%3596,88
IS-381620,4574649050,41%2200,50
E 7591863,4275543054,19%2021,43
Centurion Action X102985,6595640059,00%3309,34
IS-6 81669,7576040057,75%2423,58
Bat.-Châtillon 25 t AP92139,9283538554,03%2783,85
T-5492620,58105037058,65%3740,12
T6751015,6272236064,72%3584,86
T-34-3 81651,2784833353,45%2554,51
M24 Chaffee5582,2060833059,39%2639,66
T26E4 SuperPershing 81217,3774433049,70%1671,61
11081641,2970131053,23%2278,50
Object 41681983,0793330355,45%3405,31
Centurion Mk. I81336,9868830053,00%2071,78
T4992117,4395230056,33%4643,27
AMX 12 t61062,9884529355,29%4557,03
IS-271312,1274529056,21%2025,81
T376983,4470028755,40%3762,23
105 leFH18B2 5822,2557028558,95%1942,64
T 55A 92883,21106428560,00%3761,69
Matilda4611,0948827063,33%2512,20
FV215b (183) 102891,1587726757,68%2503,62
Progetto M35 mod. 46 82495,40121926566,42%3869,83
T-345782,7156426063,85%3265,89
Churchill III 5770,8481125755,64%2385,04
T-1092716,62106725563,14%3560,12
T2 Light Tank 2199,7237925555,69%1192,93
E 5093060,48120425065,60%4396,39
KV-261323,7888024573,47%3033,79
FV3046802,3343824553,88%1717,12
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3587,2082424574,69%2967,34
T2971461,1872624057,50%2182,87
AMX ELC bis5625,1154723758,65%2949,88
T71 DA71649,41101523565,53%5381,42
M10392078,9676322556,00%2380,02
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6836,9263922557,33%1894,49
Tiger I71047,3974422354,26%1540,07
WZ-111 model 1-492844,42112422066,36%3648,31
E 50 Ausf. M103483,3395922055,00%4264,73
M4A1 Revalorisé 82217,69107422062,27%3897,49
T-505333,5650721751,15%1338,40
Cromwell6946,0569021252,83%2252,75
TVP T 50/51103503,7289621065,24%4175,20
AMX 13 757991,0875621048,57%2577,98
MT-256284,4347221047,62%730,56
T-54 ltwt.92001,8797321060,95%4365,04
113103104,3192920553,17%3359,69
VK 36.01 (H)6972,4173520359,11%2228,77
IS71363,5272720054,00%2291,41
M2 Light Tank2574,6692120076,50%4818,88
M4A3E2 Sherman Jumbo6952,2774620058,00%2395,40
KV-15756,2562620056,00%2081,96
LTTB81282,5980620055,00%2947,46
Grille 15103273,4978320056,00%3160,54
T26E5 Patriot 82113,64122220059,50%3740,67
Type 64 61448,97101220066,00%5668,43
Tiger II81100,4558819546,67%1294,67
G.W. Tiger (P)81218,7460419350,78%1530,92
M4461284,1195519077,37%2496,39
Rhm.-Borsig Waffenträger82200,5496218563,78%2768,09
M4A1 Sherman5756,8866918050,56%2572,04
Centurion Mk. 7/192518,40102117561,71%3270,96
G.W. Panther7906,4042317550,86%1186,94
KV-8561037,0475817153,80%2062,91
Comet71236,6287917056,47%2613,35
T25 Pilot Number 1 82171,21120817063,53%4311,35
T3281617,2971916756,29%2373,49
M41 Walker Bulldog81294,8387716756,29%3060,26
AMX M4 mle. 49 82188,77116316762,28%3415,30
VK 100.01 (P)82273,36113316562,42%3382,05
T25/271159,7463416053,75%1867,43
M10 RBFM 51277,1899315761,78%3720,63
Object 43093086,77107615561,29%3816,85
Strv m/42-57 Alt A.2 61653,70113315567,74%4548,82
WZ-111 model 5A103210,7089715350,33%3124,83
Škoda T 5093141,73116715064,00%4093,64
T3093018,51102115055,33%3473,09
Type 5861022,8677915056,67%2527,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3369,1349115058,00%2486,67
M4A3E8 Thunderbolt VII 61613,44129215076,00%4219,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 82965,10138114571,72%4488,84
MS-11144,0624714048,57%788,24
Pz.Sfl. IVc5825,6946914051,43%2266,58
Nashorn61128,8266813549,63%2490,05
Panhard EBR 9092296,46113913565,93%4746,37
M10 Wolverine5844,0263413063,08%2892,67
Waffenträger auf Pz. IV93016,4093013060,77%3357,40
Bat.-Châtillon 12 t81711,74101612754,33%4606,64
A-4471506,6580412566,40%3269,66
Tiger (P)71583,8481912156,20%2643,34
Sturer Emil71445,0776212061,67%2359,85
Panther II81860,2498111755,56%3246,17
SU-122-44 71615,3794011764,10%2837,98
Rheinmetall Skorpion G 82635,65103411568,70%3656,50
Type T-345885,9470711064,55%3697,67
T-50-2 61171,8490210762,62%4324,53
StuG III Ausf. G5937,8359910556,19%2776,87
T28 Prototype82216,97108910566,67%3538,38
T2072064,84119210065,00%4391,44
TVP VTU Koncept81867,5096210050,00%3258,08
M5 Stuart4194,2633810050,00%814,48
VK 16.02 Leopard5937,2561310061,00%5199,61
Pz.Kpfw. II Luchs4789,8285910084,00%4717,90
M46 Patton93383,92126010063,00%5000,51
Object 25793039,5593510053,00%4137,52
Sherman VC Firefly 61653,09116910068,00%4589,30
T-34-85M 61718,7492310061,00%4603,74
Turán III prototípus 51104,7090910064,00%4178,89
VK 30.02 (M)61356,2110169568,42%3884,71
Hotchkiss EBR71763,8811149366,67%5668,12
Panther71504,1610439064,44%3152,13
Škoda T 2561367,9910829071,11%4298,50
Konštrukta T-34/10071731,3610199058,89%3824,76
T-4482201,3011499062,22%4168,64
Panther/M10 71945,4612599064,44%4778,81
M26 Pershing82190,8411388762,07%3990,50
M24E2 Super Chaffee 61320,4910938371,08%5383,63
Hummel6568,453738047,50%771,78
Grille5468,973337546,67%990,90
KV-1371727,9610797564,00%4077,77
T-100 LT102257,928527552,00%3655,86
M75992,758777167,61%6055,72
Panhard AML Lynx 6x682399,2313007071,43%6138,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4425,513826552,31%1338,92
T1E6 2244,384446556,92%1844,76
Covenanter5311,114146349,21%1381,22
T28 Concept 71333,797506157,38%2256,79
Škoda T 245915,409166080,00%3967,95
Leichttraktor1113,752296046,67%447,79
Panhard AMD 178B61571,4912045777,19%7177,03
SU-182144,021675362,26%909,47
AT 25729,536075360,38%2163,62
Marder II3174,731995147,06%361,78
Crusader6329,724275052,00%889,73
BT-7 artillery 3731,408704770,21%4651,00
Lorraine 39L AM3490,693214546,67%1970,28
A-436857,986024555,56%2192,70
TOG II* 6976,566304555,56%1976,01
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4176,502804445,45%513,57
T-127 3346,844954367,44%1688,03
SU-263283,242204151,22%775,14
Chi-Ni2616,385304062,50%4733,61
Cavalier51488,6511084067,50%6305,03
Lorraine 40 t 82251,956984060,00%3026,45
Char Futur 4 93070,3211463865,79%3153,55
Vickers Mk. E Type B2728,035753778,38%4809,34
T-284145,423013650,00%314,14
Hotchkiss H352308,744303551,43%2246,14
Caernarvon82364,6911323577,14%3522,60
Heavy Tank No. VI 61381,379503560,00%3183,35
T-46368,272233354,55%161,04
Pz.Kpfw. 35 (t)2144,502573246,88%664,98
Renault R352687,346333265,63%5148,88
Pz.Kpfw. II2405,234133053,33%2499,27
M5A1 Stuart4219,772643043,33%751,36
Churchill VII61196,279943076,67%3043,48
Wespe3216,972413043,33%666,23
Pz.Kpfw. III/IV5988,907613060,00%3745,02
Panzerjäger I2612,504292857,14%3131,95
Black Prince71659,4410612762,96%3152,14
T-804281,113852751,85%1121,06
M56 Scorpion 71627,4810432785,19%3030,76
M3 Stuart3263,563052552,00%1232,36
Valentine3531,444382568,00%2624,60
Object 430U103437,4011442572,00%3373,24
Valentine II 4773,129092572,00%3737,90
Super Hellcat 71720,889342556,00%3302,75
M2 Medium Tank3500,874692352,17%2399,24
AMX 383239,913432352,17%1073,78
Renault UE 573493,913432352,17%1839,86
M8A14541,355082360,87%1685,92
Bishop5487,0053923100,00%1144,85
T-703281,043442352,17%1331,49
Valiant 51322,5212522378,26%4563,30
ISU-152K 82151,7110122166,67%2569,64
A-2051112,609372065,00%8349,51
AMX 404384,604422065,00%1966,60
Churchill I51003,857542070,00%2992,08
Cruiser Mk. I1641,405482065,00%4935,62
T-15061232,109042060,00%2586,49
Marder 38T4248,552602035,00%407,92
VK 20.01 (D)484,452292035,00%8,82
AM 39 Gendron-Somua 2402,406512065,00%2783,02
Type 3 Chi-Nu Kai 5560,454112050,00%1636,81
MTLS-1G14 3464,354292045,00%2600,51
Object 260 103672,8012102080,00%3752,22
M3 Lee4154,582821931,58%322,94
AT-12309,053341963,16%1645,96
BT-74104,781931850,00%337,53
Type 89 I-Go/Chi-Ro2765,176081883,33%5460,11
Light Mk. VIC 2272,945201866,67%2254,71
Renault Otsu1242,764721764,71%2033,24
ST vz. 394528,654511752,94%2830,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3289,243881752,94%1229,32
T26E3 Eagle 7 72212,5912781770,59%4862,68
StuG IV 5674,714991752,94%2272,01
Renault FT1134,883051650,00%780,46
T1 Cunningham1233,274301573,33%2017,71
BT-22218,473501553,33%1400,70
Pvlvv fm/422412,133771560,00%2345,51
Type 2597 Chi-Ha3510,404261553,33%2418,32
T-262246,003971560,00%1620,40
Alecto4256,003191540,00%494,48
Pudel 61634,46130113100,00%4492,56
Ikv 1035650,316011361,54%2059,03
Cruiser Mk. IV4618,695831353,85%3019,99
Fiat 30001385,674721266,67%3355,51
SU-54167,751901233,33%117,82
VK 30.01 (P)61133,677791258,33%2901,65
Cruiser Mk. III3308,253301258,33%1822,13
Universal Carrier 2-pdr2107,331201233,33%246,43
T-602220,083601250,00%1373,27
Vickers Medium Mk. II2293,822511136,36%1334,46
Renault NC-311204,363991154,55%1240,51
D12586,204311050,00%3642,95
Grant4453,505421050,00%1703,58
Ikv 723635,605391060,00%2722,64
FCM 362310,105221060,00%2185,09
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2268,903651040,00%1530,31
TKS z n.k.m. 20 mm 2347,38445862,50%2751,65
Stuart I-IV3606,63558837,50%3111,26
Sturmpanzer I Bison3281,63318875,00%1323,46
Cruiser Mk. II2840,25652887,50%4894,57
43 M. Toldi III 3200,13223837,50%788,71
Type 97 Te-Ke 2360,00512771,43%2930,77
Pz.Kpfw. II Ausf. G3154,00410757,14%617,66
T6 Medium41191,00822771,43%3606,92
T-45 2658,861028785,71%4779,09
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81360,00557757,14%1555,98
Kolohousenka1245,50373650,00%1479,90
M22321,17467650,00%2212,56
T1 HMC2146,33130650,00%650,36
Type 98 Ke-Ni3341,17443650,00%1599,09
MKA 2463,83682683,33%2886,54
LT vz. 383336,60553560,00%1653,88
4TP1322,60578540,00%2413,15
Sav m/434690,60778580,00%2460,03
T56 GMC3137,00273560,00%375,95
Loyd Gun Carriage277,00103520,00%223,14
L-60 2369,20782580,00%3724,49
LTP 395,40301560,00%378,98
Renault FT 75 BS2115,75198475,00%688,28
T2 Medium Tank2358,00594475,00%2385,31
Pz.Kpfw. I2527,50507450,00%4931,35
Strv fm/211451,67892366,67%4520,89
LT vz. 352575,007693100,00%5064,77
Type 95 Ha-Go2502,00429366,67%3119,32
AMR 35 2358,33766366,67%2511,11
T-116 3619,675703100,00%3885,94
VK 75.01 (K) 82717,331364366,67%3861,79
Vickers Medium Mk. I1455,508542100,00%3958,21
G.Pz. Mk. VI (e)245,50173250,00%98,42
T7 Combat Car 280,00159250,00%263,40
Renault FT AC2298,006971100,00%1461,22
T-29 3643,005121100,00%2966,17
AE Phase I 94917,0021291100,00%6747,77

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.07.2016
Opuścił klan: 07.10.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.03.2017
Opuścił klan: 24.09.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.03.2018
Opuścił klan: 29.05.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.06.2018
Opuścił klan: 22.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.12.2018
Opuścił klan: 23.06.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.11.2017
Opuścił klan: 02.12.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.10.2016
Opuścił klan: 27.03.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.11.2019
Opuścił klan: 10.12.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.10.2017
Opuścił klan: 06.11.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.12.2017
Opuścił klan: 07.03.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 27.04.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.08.2015
Opuścił klan: 27.10.2018