Unforgiven_KR

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 11.05.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6581851361900
Ø Poziom8,259,539,209,36
Zwycięstwa3432652,15%3262,75%19152,91%47753,00%
Porażki3025645,97%1937,25%16445,43%41646,22%
Remisy12361,88%00,00%61,66%70,78%
Przetrwane bitwy1738326,41%1427,45%9726,87%22124,56%
Zniszczone czołgi617360,94420,823360,937360,82
Zniszczonych/zgonów1,271,141,271,08
Wykryte pojazdy741411,13300,592820,787100,79
Zadane uszkodzenia1.347,341.968,241.772,341.796,47
Punkty zajęcia bazy556780,85420,82770,213460,38
Punkty obrony bazy308370,4700,00770,21920,10
Doświadczenie672,30900,20835,87837,33
WN71195,021197,051166,001094,26
WN81596,701588,191527,221457,82
Ogółem
Ilość bitew65818
Ø Poziom8,25
Zwycięstwa3432652,15%
Porażki3025645,97%
Remisy12361,88%
Przetrwane bitwy1738326,41%
Zniszczone czołgi617360,94
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy741411,13
Zadane uszkodzenia1.347,34
Punkty zajęcia bazy556780,85
Punkty obrony bazy308370,47
Doświadczenie672,30
WN71195,02
WN81596,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew51
Ø Poziom9,53
Zwycięstwa3262,75%
Porażki1937,25%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1427,45%
Zniszczone czołgi420,82
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy300,59
Zadane uszkodzenia1.968,24
Punkty zajęcia bazy420,82
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie900,20
WN71197,05
WN81588,19
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew361
Ø Poziom9,20
Zwycięstwa19152,91%
Porażki16445,43%
Remisy61,66%
Przetrwane bitwy9726,87%
Zniszczone czołgi3360,93
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy2820,78
Zadane uszkodzenia1.772,34
Punkty zajęcia bazy770,21
Punkty obrony bazy770,21
Doświadczenie835,87
WN71166,00
WN81527,22
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew900
Ø Poziom9,36
Zwycięstwa47753,00%
Porażki41646,22%
Remisy70,78%
Przetrwane bitwy22124,56%
Zniszczone czołgi7360,82
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy7100,79
Zadane uszkodzenia1.796,47
Punkty zajęcia bazy3460,38
Punkty obrony bazy920,10
Doświadczenie837,33
WN71094,26
WN81457,82
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew195000
Zwycięstwa11458,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki7538,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy63,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6332,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1290,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,980,000,000,00
Wykryte pojazdy2501,2800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.553,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy850,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2881,4800,0000,0000,00
Doświadczenie742,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew195
Zwycięstwa11458,46%
Porażki7538,46%
Remisy63,08%
Przetrwane bitwy6332,31%
Zniszczone czołgi1290,66
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy2501,28
Zadane uszkodzenia1.553,61
Punkty zajęcia bazy850,44
Punkty obrony bazy2881,48
Doświadczenie742,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew40000
Zwycięstwa2255,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1742,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1332,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi280,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy300,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.187,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1203,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie668,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew40
Zwycięstwa2255,00%
Porażki1742,50%
Remisy12,50%
Przetrwane bitwy1332,50%
Zniszczone czołgi280,70
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy300,75
Zadane uszkodzenia1.187,78
Punkty zajęcia bazy1203,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie668,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa850,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki850,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy212,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,1300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,140,000,000,00
Wykryte pojazdy523,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia183,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie418,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa850,00%
Porażki850,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy212,50%
Zniszczone czołgi20,13
Zniszczonych/zgonów0,14
Wykryte pojazdy523,25
Zadane uszkodzenia183,38
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie418,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1195000
Zwycięstwa64854,23%00,00%00,00%00,00%
Porażki51242,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy352,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy30525,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8400,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy20271,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.297,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10850,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12251,0300,0000,0000,00
Doświadczenie688,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1195
Zwycięstwa64854,23%
Porażki51242,85%
Remisy352,93%
Przetrwane bitwy30525,52%
Zniszczone czołgi8400,70
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy20271,70
Zadane uszkodzenia1.297,21
Punkty zajęcia bazy10850,91
Punkty obrony bazy12251,03
Doświadczenie688,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew192000
Zwycięstwa11559,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki7237,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8041,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1470,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,310,000,000,00
Wykryte pojazdy1900,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.310,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2111,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2361,2300,0000,0000,00
Doświadczenie792,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew192
Zwycięstwa11559,90%
Porażki7237,50%
Remisy52,60%
Przetrwane bitwy8041,67%
Zniszczone czołgi1470,77
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy1900,99
Zadane uszkodzenia1.310,47
Punkty zajęcia bazy2111,10
Punkty obrony bazy2361,23
Doświadczenie792,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew59000
Zwycięstwa3966,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki1932,20%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2847,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi611,0300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,970,000,000,00
Wykryte pojazdy390,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.097,540,000,000,00
Punkty zajęcia bazy500,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1141,9300,0000,0000,00
Doświadczenie629,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew59
Zwycięstwa3966,10%
Porażki1932,20%
Remisy11,69%
Przetrwane bitwy2847,46%
Zniszczone czołgi611,03
Zniszczonych/zgonów1,97
Wykryte pojazdy390,66
Zadane uszkodzenia1.097,54
Punkty zajęcia bazy500,85
Punkty obrony bazy1141,93
Doświadczenie629,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (370)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Type 59 81230,71820302859,54%1936,70
T34 81406,59757221553,50%1849,41
Conqueror Gun Carriage101595,72534160548,54%1483,50
Bat.-Châtillon 25 t101638,75753148256,61%1454,90
Maus101770,52637135946,06%1466,51
FV215b (183) 102003,37695125751,71%1556,27
T57 Heavy102297,83745105153,00%1953,20
E 100102084,5071197053,09%1813,58
T-5491123,6570496851,76%1144,29
212A91841,5658796849,59%2307,09
T110E5101987,7174790053,67%1779,80
Object 261101816,6253786444,44%1994,51
M41 Walker Bulldog8754,7860767153,50%1487,28
STB-1101825,5771066952,47%1608,69
Waffenträger auf E 100102648,9574563152,46%2129,30
VK 45.02 (P) Ausf. B91272,4454759244,26%1225,10
KV-15741,4264358856,80%1830,52
AMX 13 909842,1473356250,89%1289,86
T-1091754,4872755149,55%2050,43
Tiger II81101,1068854552,66%1393,67
M10391546,6473653356,10%1679,35
Grille 15101767,8961052746,87%1155,01
M40/M4381735,2759952352,20%2548,40
S-5171103,2156450754,83%1467,44
MT-256169,8053849655,85%373,05
Object 70492264,1481347255,72%2271,49
SU-14-281438,3057445050,00%2012,38
AMX 50 B102147,8767742345,86%1761,51
Jagdpanzer E 90 91614,4575341252,91%1309,48
Spähpanzer Ru 2519601,7460840550,12%808,49
Conqueror91858,9284540460,89%2022,03
SU-86987,6434740052,25%1691,37
G.W. Tiger91729,8957740045,00%2042,21
Bat.-Châtillon 155 5591165,1251139548,61%1258,02
IS-7101713,5163239246,43%1428,53
11081484,2282639155,24%2047,48
T3092138,7572438754,26%2341,23
WZ-111 81258,7973337956,73%1662,14
STA-181242,2582137363,81%1926,59
T92 HMC101943,9163137254,84%2327,83
Type 6191628,4077336149,31%1702,38
T-448680,0861136055,83%901,88
Tiger I7655,3948935943,45%672,92
M46 Patton91595,1577335555,21%1720,12
Bat.-Châtillon 25 t AP91521,4886135366,57%1869,72
M4A3E8 Sherman6409,8538434252,05%695,58
M18 Hellcat61084,4784634066,18%2664,15
AMX 50 12092293,4084833958,11%2876,45
ELC EVEN 90 8462,5069632648,77%786,22
IS7901,6965032351,08%1240,26
G.W. E 100101972,6860032149,22%2243,53
SU-130PM 81288,7070732154,21%1237,61
Tortoise91839,3982031656,33%1669,48
FV380591559,3662131447,77%1724,20
Rhm.-Borsig Waffenträger81650,2078331351,44%2044,81
Projet Louis 9678,1970831148,87%779,46
AMX 50 10081635,6084329958,19%2253,72
M48A5 Patton101807,5974229649,66%1566,09
VK 36.01 (H)6606,2241929454,42%1047,98
E 7591861,1980929458,50%2283,31
Škoda T 5091633,8355129248,63%1509,48
Cobra 91674,1779828849,31%1436,20
T54E191831,0584628759,93%2073,40
T26E4 SuperPershing 81137,8874028549,47%1521,66
T2971046,7669428352,65%1361,76
Lorraine 155 mle. 5181014,9245728353,00%1133,74
T499893,6665328052,50%1295,51
IS-381165,2567827648,19%1370,63
Waffenträger auf Pz. IV92100,8483626853,73%2174,32
WZ-111 model 1-491822,2488726657,89%1971,96
ISU-15281571,4962726544,91%1887,13
E 5091395,3473126550,57%1384,54
T71 DA7767,9474126450,76%1577,12
M1271583,9363526251,15%2840,21
T6981497,4577726251,91%2297,88
G.W. Panther71495,1860826150,57%2364,02
Cromwell6786,0264625857,36%1861,08
LPT-67 Šelma9795,1568524750,61%1027,27
Caernarvon81395,3282324656,50%1902,38
AMX AC mle. 4881242,7164424447,13%1496,12
Predatore 91485,4175822549,33%1142,19
T-437534,2651122045,00%682,74
M26 Pershing81149,5073721966,21%1774,96
FV3046715,1247921949,77%1286,69
T110E4102102,9773321750,23%1501,77
T3281179,2572821656,94%1499,76
M4151097,4857121454,67%2344,29
AMX 50 Foch91738,2466521051,90%1684,78
TVP VTU Koncept8960,5164720950,24%1220,80
FV20781293,6664120853,85%1852,67
SU-54484,8323720250,50%1380,58
TBT 91612,8683819951,76%1322,62
T-62A101761,7572719851,01%1589,13
WZ-114 91128,1068619744,16%851,27
T-34-856476,0552319556,41%930,22
SU-1527932,8056819354,92%1464,41
T-345200,0322919151,31%384,58
Type 4 Heavy91811,2886918855,32%1819,84
Centurion Mk. 7/191633,7979718752,41%1762,61
Taschenratte112248,5592218743,85%1154,07
Panther II81223,4076918654,84%1838,32
M4A1 Sherman5308,0025618545,95%688,02
KV-8561033,3775818362,30%2150,24
Churchill III 5623,5174518362,30%1621,97
T2 Light Tank 2157,4238718248,90%645,62
Lorraine 155 mle. 5071086,7151617842,13%1285,55
Hummel61197,6956817651,14%2099,68
Rinoceronte101848,4476517347,40%1299,21
O-Ho81152,1362017051,18%1264,52
BZT-70 102238,8484717051,76%1455,25
Škoda T 256627,4358516953,85%1225,05
Centurion Mk. I81315,4074816850,60%1826,47
AT 1581584,4383416656,02%2064,76
SU-10181355,0268416556,97%1705,31
T-1506712,9660916255,56%1242,48
Ares 8591462,6977316046,25%1336,46
AMX 50 Foch (155) 101640,9667915844,30%1118,11
Object 268102574,0277315646,15%2058,42
SU-1006890,1864115457,79%1973,73
AMX 13 F3 AM61081,6051915453,90%1803,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5292,8725915446,75%640,28
AMX AC mle. 4671060,3363315159,60%1735,33
E 65 Zwilling 81659,5592615054,67%1545,23
Panther71006,6369214744,22%1688,79
Panhard EBR 909396,2565214747,62%390,86
Prototipo Standard B9908,2362014649,32%681,39
Charioteer81306,8564514346,15%1515,79
Progetto C50 mod. 6691463,7581214257,04%1423,39
E 50 Ausf. M102055,5472514250,70%1896,88
Pz.Kpfw. III Ausf. J4140,2822514142,55%144,40
Achilles6954,2777113567,41%2385,76
T 55A 91229,5669713551,85%1136,31
IS-271400,4981913358,65%2247,45
Sturer Emil71080,1265513246,97%1732,72
ARL V396773,6752313252,27%1515,32
Vz. 55102006,2376213142,75%1289,77
AMX M4 mle. 457734,6959413151,91%901,86
Type 5 Chi-Ri71001,5073113055,38%1703,74
Churchill I5616,6558313060,00%1406,88
Object 26391332,2570612951,16%1072,40
Sherman III5606,0441412854,69%1899,34
Tiger-Maus 91687,4980012850,00%1406,50
Black Prince71110,8879012753,54%1648,93
SU-263250,2217912646,83%625,22
Aufklärungspanzer Panther 7560,4145512642,86%1098,21
AT 771215,8281112565,60%1817,59
AE Phase I 91453,9176312543,20%1150,90
T803111761,4574312436,29%891,23
VK 30.02 (D)7794,8565912348,78%1220,82
O-Ni71134,4975012251,64%1637,39
M7 Priest3516,1130212150,41%1878,65
M53/M5591157,1864412151,24%1044,71
T207822,5066212055,00%1268,26
Strv 103-091697,5569411945,38%1312,03
Coccodrillo 101758,6874011945,38%1118,87
Centurion Action X101448,6068411949,58%1120,57
Type 4 Chi-To6860,5770211753,85%1995,94
Type 586902,1669711653,45%2247,12
AMX 13 757586,6266411659,48%1244,83
SDP 60 Gonkiewicza91234,8961911640,52%860,67
Ares 90101522,9076911455,26%1132,17
Konštrukta T-34/1007835,8666111350,44%1441,57
Ares 7581179,2377111147,75%1311,83
T-505131,9743711056,36%334,32
GSOR 1006 Scheme 791504,5270711045,45%1207,99
Rheinmetall Panzerwagen10607,8066811044,55%480,20
SU-855555,2340710950,46%1423,69
Ares 90 C111717,7076010946,79%1052,39
Jagdtiger Prototype 81109,3567110946,79%962,93
Sherman Firefly6827,6458710762,62%1858,87
Vz. 71 Tesák10906,9374210753,27%903,06
Crusader 5.5-in. SP71002,9464710655,66%1745,98
FV230 Canopener101504,5670710639,62%818,71
Comet71085,0474910548,57%2071,66
SDP 58 Kilana8906,0857710547,62%750,97
Type 689993,8369410450,00%696,79
M-VI-Y91083,1366910446,15%880,77
SU-100M171246,0778610357,28%1874,99
PTZ-78112509,5685510251,96%1474,88
Excelsior 5738,8270610063,00%1794,98
Type 5 Heavy102120,238519753,61%1365,56
IS-4102063,877529754,64%1963,23
IS-M81001,806339640,63%968,88
Lorraine 40 t 81065,786079638,54%980,09
ARL 446641,765989552,63%1061,74
LHMTV8508,076809545,26%777,70
Type 3 Chi-Nu5584,415709456,38%1932,28
SZDV Vz. 50 81202,346399346,24%957,33
BZ-75101615,517929253,26%1065,17
BZ-6891643,737999243,48%1374,15
LTTB8316,135999245,65%359,79
T-34-171118,537699154,95%2185,15
SMV CC-678985,016139142,86%920,09
UDES 038981,625939045,56%865,61
Type 578841,836259047,78%727,90
Panhard AML Lynx 6x68309,644459032,22%241,99
Super Conqueror101197,406268946,07%690,83
P.44 Pantera8944,776668848,86%1063,32
M3 Lee4167,881858842,05%396,42
Progetto CC55 mod. 5481369,587618855,68%1539,69
Vz. 64 Blesk8644,456488845,45%1013,57
Controcarro 1 Mk. 291372,257718850,00%1119,49
T376636,407028857,95%1954,35
Churchill VII6815,226638656,98%1590,55
WZ-111G FT91907,917228540,00%1434,19
WZ-111-1G FT81256,897128451,19%1286,41
Type 71101817,808058250,00%1226,08
Ikv 90 Typ B7889,055008149,38%1255,45
Object 430U101931,147748145,68%1585,07
M-III-Y8897,916378144,44%834,53
A-20590,462208051,25%141,99
Versuchspanzer 5791814,098648045,00%1454,36
Jagdpanzer IV6779,684987853,85%1709,85
TNH T Vz. 5191553,387587843,59%1227,40
TNH 105/10008932,976677847,44%935,73
AMX M4 mle. 54102021,128297855,13%1403,78
Kampfpanzer 67101823,508387855,13%1345,39
OCP Peacekeeper 91576,388497857,69%1411,23
AMX 12 t6258,883277745,45%490,60
T9591764,918497750,65%1399,68
Grille5796,794797655,26%1869,21
T216340,385597656,58%883,14
Char Futur 4 91446,377447647,37%1131,87
VK 16.02 Leopard5250,294017553,33%762,49
Crusader6433,895367452,70%1299,02
Type T-345605,895817460,81%1995,57
Vz. 60S Dravec 101976,578787451,35%1246,64
BZ-5871158,307927448,65%1609,13
WZ-111 model 6 81413,718067247,22%1315,58
Stridsyxa 81420,177877145,07%1305,48
Challenger71037,817257047,14%1454,83
Vz. 62 Jasan 91768,168237048,57%1378,39
Carro d'assalto P.887958,247006761,19%1478,21
FV215b 101847,757276744,78%1515,77
H3 91468,917216746,27%1130,67
Matilda Black Prince 5598,915066753,73%1721,42
BZ-16681208,177436648,48%1332,25
Panhard EBR 10510359,866786645,45%202,45
Wz. 64GC Bzyg 101906,487246642,42%1103,90
T1 Heavy5590,425616453,13%1331,46
Object 43091650,928836456,25%1527,57
Jagdpanther7968,494976352,38%1367,28
Pz.Kpfw. III/IV5342,514276344,44%813,36
GSR 3301 Setter7496,946766353,97%1234,53
StuG III Ausf. G5682,104746246,77%1788,25
50TP Tyszkiewicza91809,009176262,90%1719,52
T-34-281129,337526150,82%1700,07
Pz.Sfl. IVc5539,215326159,02%1463,10
Marder II3489,125046068,33%2206,65
AMX M4 mle. 5191798,528796055,00%1566,24
M66760,496705955,93%1287,26
M374375,512425957,63%1576,06
Serpente 91749,278255955,93%1302,29
FV601 Saladin81237,048435558,18%1783,25
FV4202 8894,297075552,73%1163,24
Black Rock 111869,858865552,73%1215,74
AT-1263,721085343,40%20,37
Churchill Gun Carrier6436,684385345,28%634,01
Archer5716,756175360,38%2150,93
SMV CC-567700,815145242,31%715,01
TVP T 50/51101492,247485154,90%1124,73
O-I6951,887075156,86%1717,91
Covenanter5323,374695160,78%1286,57
114 SP2 101759,536895145,10%1005,51
M75465,445295062,00%1941,62
M24E2 Super Chaffee 6287,365575050,00%659,18
Ambassador 91999,869115054,00%1602,50
Vz. 44-17964,886514944,90%1028,43
Type 1 Chi-He4335,564054845,83%1107,18
SU-85B4346,602554856,25%862,14
M2 Medium Tank3104,701944663,04%338,37
Somua SAu 404203,872554636,96%302,77
SU-18276,801254557,78%376,23
BDR G1 B5526,645934562,22%1143,13
Pz.Kpfw. 5581560,098324540,00%1233,00
S35 CA5535,254044436,36%1046,83
Nashorn61171,437854456,82%2949,22
Tetrarch 2228,204344468,18%1457,76
Buryan 92181,199254351,16%1652,29
VK 28.016438,105804242,86%1189,71
T28 Concept 71064,197024266,67%1866,44
Yong Bing 91790,989174158,54%1496,81
P.43 ter7979,556594050,00%1520,40
Ikv 65 Alt II6872,785894055,00%1742,92
Type 4 Ju-To7640,505644047,50%612,15
KV-26926,337414065,00%1969,09
Hotchkiss EBR7432,035234042,50%727,10
FV227 Conceiver81144,268773969,23%1345,24
Husarz 81227,726953946,15%1037,87
M-VII-Y 91685,798423951,28%1138,74
Birch Gun4319,453303857,89%1266,76
FSV Scheme A7973,307263740,54%1304,93
T675648,116303666,67%1716,60
T110E3101997,868143658,33%1335,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4447,204473562,86%1319,26
Škoda T 177500,096093540,00%890,11
Windhund 81260,916513548,57%1226,18
P.43 bis6759,884803423,53%1422,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3152,761973452,94%393,19
M24 Chaffee5451,797243461,76%1964,43
SMV CC-64 Vipera 8743,445273438,24%537,10
53TP Markowskiego81279,458303354,55%1551,50
StuG IV 5477,703363363,64%1243,59
SDP 57 Gowika7865,476493265,63%1214,56
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6615,345733243,75%1416,40
M-II-Y7986,817663151,61%1385,28
Ikv 1035420,034363056,67%991,19
T-284278,244222965,52%973,55
O-I Experimental5561,554762937,93%1002,30
M8A14543,215532948,28%1770,73
AMX 65 t8955,795862937,93%899,43
Super Hellcat 7930,826802864,29%1383,84
T3 HMC2176,222342740,74%617,91
Bishop5557,043952744,44%1130,64
TS-54 8960,267302751,85%881,20
Terrifiant 91955,049242751,85%1514,13
Grant4349,773342669,23%1409,94
Valentine3289,193892661,54%1152,26
SDP 44 Burza6558,313752626,92%738,79
Renault UE 573118,922152556,00%266,25
XM69 Hacker111498,847102540,00%719,28
T1 Cunningham141,461282454,17%112,81
BT-2274,541082445,83%143,93
40TP Habicha6593,884522441,67%916,29
FV217 Badger10783,213652433,33%227,86
Sav m/434480,393742347,83%1444,50
SU-76M4174,041822330,43%257,47
BZ-79112069,748332330,43%1018,88
Progetto M40 mod. 65102303,559302263,64%1806,18
T-50-2 6290,594732240,91%525,92
M5 Stuart455,382272152,38%113,93
Pawlack Tank6671,055682070,00%1108,25
Fauteur111909,458102040,00%964,53
45TP Habicha71269,168661963,16%2123,37
Gorilla112223,477781947,37%1270,42
FV225 Collector 91843,5610541872,22%1684,16
P.435609,245011741,18%1780,44
MS-1176,001481747,06%198,09
113101829,825631723,53%1257,14
Wespe3387,633381662,50%1788,15
Pz.Kpfw. Neu112230,4410091662,50%1462,16
Char de transition 6910,238011384,62%1488,27
Object 432U111828,509951275,00%1384,60
NC 70 Błyskawica101242,736331145,45%648,24
Kpz. Erich Konzept I 91989,368541163,64%1474,49
WZ-120G FT 91196,82407119,09%589,05
Leox 91969,8210751163,64%1980,28
Type 3 Ju-Nu6788,106561070,00%1238,59
KV-1SA 5608,406981070,00%1409,06
Turtle Mk. I 81561,008011050,00%1505,81
Patton the Tank 9782,75534837,50%532,28
T1 HMC2201,29187757,14%1240,58
Black Prince II 7802,29609742,86%772,75
TS-6 91197,29634742,86%723,53
P26/404565,50462666,67%1867,07
Tiger 131 6855,20805580,00%1421,94
Kunze Panzer 91111,25632450,00%826,12
Type 5 Ka-Ri 8627,00708475,00%532,66
LTP 393,008920,00%153,99
M10 RBFM 5546,50511250,00%1000,79
Fantôme 92976,501107250,00%2922,16
Vickers Medium Mk. I15,0013810,00%0,00
Renault FT10,002411100,00%261,00
Renault NC-31129,001421100,00%261,00
KV-371815,0013121100,00%2139,37
Bat.-Châtillon 12 t80,0015010,00%0,00
T26E3 Eagle 7 7487,0033510,00%334,93
M4A1 Revalorisé 8412,0019110,00%164,47
43 M. Toldi III 3160,004401100,00%846,27
KB-52 91383,0034510,00%755,88

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 11.05.2026