Tuwurboninja20

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.09.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew551010079
Ø Poziom8,550,000,008,68
Zwycięstwa3435262,34%00,00%00,00%4658,23%
Porażki2020636,67%00,00%00,00%3341,77%
Remisy5430,99%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2532545,96%00,00%00,00%3443,04%
Zniszczone czołgi936671,7000,0000,001271,61
Zniszczonych/zgonów3,150,000,002,82
Wykryte pojazdy911091,6500,0000,001141,44
Zadane uszkodzenia2.850,160,000,003.082,57
Punkty zajęcia bazy183190,3300,0000,00160,20
Punkty obrony bazy582421,0600,0000,001121,42
Doświadczenie1.002,560,000,001.169,65
WN72269,260,000,002248,00
WN84027,280,000,006768,47
Ogółem
Ilość bitew55101
Ø Poziom8,55
Zwycięstwa3435262,34%
Porażki2020636,67%
Remisy5430,99%
Przetrwane bitwy2532545,96%
Zniszczone czołgi936671,70
Zniszczonych/zgonów3,15
Wykryte pojazdy911091,65
Zadane uszkodzenia2.850,16
Punkty zajęcia bazy183190,33
Punkty obrony bazy582421,06
Doświadczenie1.002,56
WN72269,26
WN84027,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew79
Ø Poziom8,68
Zwycięstwa4658,23%
Porażki3341,77%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3443,04%
Zniszczone czołgi1271,61
Zniszczonych/zgonów2,82
Wykryte pojazdy1141,44
Zadane uszkodzenia3.082,57
Punkty zajęcia bazy160,20
Punkty obrony bazy1121,42
Doświadczenie1.169,65
WN72248,00
WN86768,47
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1856,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki1340,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1650,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi280,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,750,000,000,00
Wykryte pojazdy371,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.054,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie857,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1856,25%
Porażki1340,63%
Remisy13,13%
Przetrwane bitwy1650,00%
Zniszczone czołgi280,88
Zniszczonych/zgonów1,75
Wykryte pojazdy371,16
Zadane uszkodzenia2.054,44
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie857,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8000
Zwycięstwa562,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki225,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy112,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy562,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi101,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,330,000,000,00
Wykryte pojazdy101,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.103,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie937,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8
Zwycięstwa562,50%
Porażki225,00%
Remisy112,50%
Przetrwane bitwy562,50%
Zniszczone czołgi101,25
Zniszczonych/zgonów3,33
Wykryte pojazdy101,25
Zadane uszkodzenia2.103,63
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie937,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa2100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi21,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia594,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie518,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa2100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi21,00
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia594,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie518,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa480,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki120,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy360,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy91,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.331,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy71,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie1.230,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa480,00%
Porażki120,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy360,00%
Zniszczone czołgi40,80
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy91,80
Zadane uszkodzenia2.331,60
Punkty zajęcia bazy71,40
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.230,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew485000
Zwycięstwa33769,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki14429,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy24249,90%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4520,9300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,860,000,000,00
Wykryte pojazdy5351,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia925,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2120,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5051,0400,0000,0000,00
Doświadczenie618,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew485
Zwycięstwa33769,48%
Porażki14429,69%
Remisy40,82%
Przetrwane bitwy24249,90%
Zniszczone czołgi4520,93
Zniszczonych/zgonów1,86
Wykryte pojazdy5351,10
Zadane uszkodzenia925,67
Punkty zajęcia bazy2120,44
Punkty obrony bazy5051,04
Doświadczenie618,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew56000
Zwycięstwa3562,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki2137,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2442,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi450,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,410,000,000,00
Wykryte pojazdy530,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.974,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy320,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy591,0500,0000,0000,00
Doświadczenie646,730,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew56
Zwycięstwa3562,50%
Porażki2137,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2442,86%
Zniszczone czołgi450,80
Zniszczonych/zgonów1,41
Wykryte pojazdy530,95
Zadane uszkodzenia1.974,04
Punkty zajęcia bazy320,57
Punkty obrony bazy591,05
Doświadczenie646,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (407)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Object 140103206,60769239960,69%3818,92
Object 260 104216,341237224867,97%4896,88
Object 279 early 104804,271388222471,31%4327,96
Panther mit 8,8 cm L/71 82027,63857139558,78%3806,25
Super Conqueror104420,681288123265,02%5080,52
Leopard 1103591,81925116260,33%4186,66
Object 268102926,61629114955,53%2716,87
Progetto M35 mod. 46 82712,271316102264,58%4696,63
AMX 50 B104042,82110181462,78%4680,99
IS-7103350,00104769663,65%4118,03
IS-4103321,5286767461,57%3727,69
WZ-111 model 5A104025,18115964264,49%4879,38
114 SP2 104412,63112660565,12%4315,86
AMX 13 105103089,33106254562,39%5783,46
Bat.-Châtillon 25 t103566,66108854063,89%4344,74
Rheinmetall Skorpion G 82684,72116749362,07%4379,50
Object 70492267,6558447158,39%2277,28
T-100 LT102520,61103646060,87%4467,46
Pz.Kpfw. T 25 5917,5760745462,78%3635,24
ISU-15281262,0544845148,12%1270,63
FCM 50 t 82074,83112344856,92%3523,84
FV4005 Stage II103740,2699444162,36%4054,69
AMX 13 9091981,7978043959,91%4288,07
WZ-13281695,9785143461,75%4555,53
IS-382168,0674042763,70%3541,03
E 100103786,82111642067,14%4089,56
Panhard EBR 75 (FL 10) 82104,43118139561,77%5636,96
STB-1103767,69114438565,71%4515,64
Bat.-Châtillon Bourrasque 83070,97144537866,14%4998,95
T26E4 SuperPershing 82003,7577737764,46%3742,40
E 75 TS 82813,18133337365,42%4695,10
Kranvagn104368,38126537066,49%4980,56
IS-3A 82740,96131536164,82%4319,78
T-5492161,5565335754,34%2814,02
Object 705A103853,63110535163,82%4353,88
T110E4103830,42100834962,75%3886,94
T-4481413,3472034058,82%2452,26
Object 268 Version 4104158,32117132665,95%4962,56
LT-432 82016,10125732565,54%5707,23
SU-1527847,7533531441,40%1017,51
Lorraine 40 t 82608,31121030964,72%4250,85
Object 430U103754,83102430365,68%4266,27
Object 277103844,30115530067,67%4531,71
T3761194,4170629362,46%4940,29
Centurion Action X103917,13114629260,62%4918,55
Leopard Prototyp A92741,8274028965,74%3701,57
ST-I92361,8667828762,02%3061,06
Caernarvon Action X 82570,59143328268,79%4684,20
Vz. 55104764,01125828163,35%5039,94
M48A5 Patton103766,03112327260,66%4728,33
Strv 103B103562,82101127162,73%3743,10
KV-15715,1544626959,11%1855,26
Concept 1B 94250,77157626971,00%4853,27
Object 780 104500,90127426869,03%4835,61
113103693,29111026663,16%4470,17
SU-1006781,8640225855,43%1475,37
T-1093419,43106325365,61%5195,00
T-284445,0230524353,09%1617,51
KV-481477,8761823461,11%2141,22
CS-63104459,72127122964,63%5382,77
AMX M4 mle. 54105173,66139822172,40%6020,49
Grille 15103776,5996021463,08%4104,41
T110E3104249,62110221263,21%4092,94
WZ-13171043,3256820853,37%2506,25
Spähpanzer Ru 25191885,7871620757,00%4104,04
Pz.Kpfw. II Luchs4419,3945120661,65%1919,62
T-4371088,7152320056,50%2175,62
TVP T 50/51104149,08114419268,75%4734,09
Centurion Mk. I81889,5368219253,65%3285,57
Type 64 61155,9672219257,81%4116,23
T-34-856772,3644419155,50%1650,40
WZ-12092735,10110718662,37%4268,01
T-54 first prototype 82197,03131417567,43%4251,36
WZ-111 model 1-493280,63122917463,79%4782,30
FV217 Badger104268,41124117470,11%4802,28
Pz.Sfl. IVc5613,2632217349,13%1491,37
BZ-75104153,53115517261,05%4531,56
M41 Walker Bulldog81626,9079217166,67%4581,57
T 55A 93169,39111316868,45%4707,20
HWK 30 82036,35117516761,68%5854,81
WZ-132-1102838,55107416365,03%4595,23
AMX 13 7571290,3768616161,49%3428,50
T57 Heavy Tank104413,14120916065,63%4570,66
Kampfpanzer 07 P(E) 104010,68118015757,96%4136,45
IS71450,9771815653,21%2388,17
Somua SM 82582,21121315460,39%3660,47
AltProto AMX 30 82859,84151215174,83%5291,74
Comet71217,4662815056,00%2502,24
Lion 104049,25118415070,00%4602,42
Type 62 71625,48126214459,03%5603,86
AMX 12 t61136,8069314266,90%4564,08
T-54 ltwt.92047,45103914258,45%4201,04
121104005,09119414168,79%5290,53
Jagdpanzer E 100104170,02104914162,41%4004,44
T-44-100 82865,98144813966,91%5412,11
AMX 50 Foch (155) 103877,54103213866,67%3739,95
M60 104310,86120513867,39%5456,77
Panhard EBR 105102935,02109013866,67%4784,15
SU-100M171534,6766913461,19%3010,22
Rheinmetall Skorpion 82839,13122713460,45%4556,94
CS-52 LIS 82928,53136613362,41%5502,60
Strv S1 82379,15104813353,38%3458,22
121B 103782,85107913256,82%4340,58
AMX 13 57 71914,15144713066,15%6383,35
Rhm.-Borsig Waffenträger82462,03106712866,41%3419,02
Charioteer Nomad 82854,77124412871,09%3891,92
SU-855282,9420712748,82%478,08
60TP Lewandowskiego104522,24122012770,87%5134,92
AMX 50 10082362,01108912553,60%3204,97
WZ-132A91859,1394212555,20%3849,47
KV-371275,0858212550,40%1817,55
T675718,4944412556,80%2113,88
M-V-Y104326,92122612558,40%5240,65
FV4004 Conway93193,85120612167,77%4431,52
Tiger II82204,1887012053,33%3039,68
M10392781,3689711960,50%3445,51
AMX 50 Foch93257,07121111864,41%4553,37
Waffenträger auf Pz. IV93125,73105211858,47%3746,66
GSOR 1010 FB 82943,49136311867,80%4854,99
T-345578,1437711752,14%1841,28
AMX 50 12093146,36114411562,61%4225,72
VK 28.016775,7053611558,26%2822,64
T-1506759,2143211453,51%1438,23
Strv K 93407,82132911461,40%5148,16
AMX M4 mle. 49 82194,89104411457,02%3645,40
SU-10182077,66100311358,41%3443,98
E 7592817,24110411261,61%3676,02
ARL 4461197,8255611154,95%3001,57
Rinoceronte104202,29110211058,18%4110,55
UDES 15/16103964,94115510962,39%4392,50
Škoda T 27 82556,83125310961,47%4531,24
BZ-58-2 93777,80138710870,37%4765,04
Object 43093429,27133110867,59%4984,64
Char Futur 4 93616,83128810762,62%4266,67
M4A1 Revalorisé 82550,64125510759,81%5001,81
T3093480,10121510672,64%4410,36
Conqueror93549,61132110665,09%5028,19
T92 81630,15116310656,60%4638,19
Strv 103-092807,65104410559,05%3428,72
Nashorn6928,4547910550,48%1738,33
GSOR 1008 83125,79132910561,90%4750,14
Type 63 82902,66138610560,00%4075,81
SU-85B4136,6914810351,46%180,26
Maus103987,34120910372,82%4295,84
Bat.-Châtillon 25 t AP92912,69119610261,76%4491,48
M54 Renegade 83189,47149610070,00%5435,35
Cromwell6873,175639955,56%1959,14
KV-8561057,285519960,61%2206,47
Object 274a 82881,5114849969,70%5588,05
Kunze Panzer 93684,3713999968,69%4985,57
50TP prototyp 82767,6813289866,33%4194,26
T-62A103965,3511479857,14%4344,81
E 50 Ausf. M104229,7412809771,13%5186,76
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82378,8414169771,13%4633,63
Churchill VII6759,424289647,92%1461,16
Obsidian 82497,4813789661,46%4537,26
Type 3 Chi-Nu5497,073339453,19%1468,26
Crusader6550,964149454,26%2067,89
Kanonenjagdpanzer 105 82624,1112599469,15%4192,26
Controcarro 3 Minotauro104490,8012469368,82%4831,24
59-166640,434799255,43%2159,46
Cruiser Mk. IV4355,274259264,13%1683,35
Matilda463,201269150,55%97,95
FV215b 103931,7511009152,75%4674,00
ST-II104587,4013379169,23%5535,20
Spähpanzer SP I C71770,697958967,42%4745,57
Object 26393108,4511788965,17%4370,68
AMX 50 Foch B104209,7611588868,18%4784,20
Pz.Kpfw. VII104106,1411188862,50%4137,90
M4A3E8 Thunderbolt VII 61667,3913618875,00%4764,02
T-34-3 82902,4114628869,32%5151,93
SU-100Y 61859,6711588766,67%4271,57
Object 70593004,6611528659,30%4502,53
K-91103942,3511928561,18%4318,41
Lansen C 82969,0014318561,18%5060,02
Chrysler K 82770,8114928581,18%4612,64
T77 83179,3513798463,10%4940,81
E 5094167,2114838274,39%5818,44
IS-6 B 82962,6013308251,22%4536,71
Type T-345815,055618161,73%3254,63
T-103 82676,0712938169,14%4174,95
M6A2E1 82525,3311958155,56%3736,06
FV4202 82352,6412748158,02%4470,52
AE Phase I 93657,0613758166,67%4493,58
Progetto M40 mod. 65104510,1912448070,00%5647,88
Churchill I5480,793638056,25%1042,69
Black Prince71373,666768066,25%2458,99
112 82786,2814177959,49%4476,11
Lorraine 50 t 93232,8812637861,54%4852,07
T26E5 Patriot 82441,1813437856,41%4709,45
WZ-120-1G FT 83165,9414577869,23%5294,75
M48A2 Räumpanzer 82298,1212467759,74%4134,59
T28 Prototype82359,9711747569,33%3628,05
Löwe 82647,4014077572,00%4024,41
122 TM 83228,8814167558,67%5427,20
M26 Pershing82065,3710767357,53%3815,92
M18 Hellcat61172,645697364,38%2817,56
ELC EVEN 90 81623,8211527367,12%5024,07
Centurion Mk. 7/193446,3913057269,44%5113,01
AMX ELC bis5636,365047259,72%2804,97
Type 5 Heavy104726,3113087171,83%5393,30
Turtle Mk. I 82712,2313777163,38%3703,08
STA-182051,5310567052,86%3523,75
AMX AC mle. 4882283,5411147060,00%3577,28
M-VI-Y93425,5413456963,77%5446,03
Object 703 Version II 82736,9913926866,18%4022,82
M24 Chaffee5741,015266761,19%3359,31
T110E5104080,4012436770,15%4818,20
TS-54 83257,5416576776,12%4927,78
Vickers Medium Mk. III344,95966642,42%19,64
Marder 38T4324,732216651,52%721,29
IS-M82304,7112246672,73%3812,23
Object 777 Version II 93555,8214356668,18%5348,70
KV-26966,174746553,85%1997,88
WZ-111 Alpine Tiger 82676,6913986462,50%4685,18
Type 5 Chi-Ri71585,3710556363,49%4034,02
Prototipo Standard B93652,4914986379,37%5766,82
Emil II93385,6812396266,13%4068,98
Alecto4501,534096262,90%1851,00
VK 168.01 (P) 83099,1014166165,57%5891,31
Type 4 Chi-To61126,876156056,67%3165,42
Jagdtiger93994,6513366061,67%4985,21
T3282258,8011715961,02%3629,58
VK 16.02 Leopard5588,815325966,10%2621,90
P.44 Pantera82355,2811885860,34%4476,30
AMX M4 mle. 4571624,888315860,34%2911,82
M46 Patton93416,6013095865,52%5518,59
IS-2M 72632,7615365875,86%4978,86
Tiger I71901,987315756,14%3375,74
M5A1 Stuart4143,652045550,91%364,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5974,157095461,11%4419,73
Patton the Tank 93155,2612385470,37%4226,50
TOG II* 61181,506045450,00%2653,91
UDES 0382218,679685253,85%3628,37
11082030,5511305162,75%3170,68
Sturer Emil71595,128325162,75%2998,93
Charioteer82667,2512665168,63%4456,34
Super Hellcat 72172,5613425068,00%6135,62
M3 Lee4155,021664934,69%309,03
TS-5 83281,0215154965,31%4721,99
Renault G15783,444514852,08%2916,48
Panther/M10 71839,7312044864,58%3823,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3102,831604742,55%248,20
Type 6192615,3710174654,35%2849,72
T25/271706,2810374663,04%3509,23
Type 1 Chi-He4358,982964548,89%1288,57
Škoda T 5093433,8713694573,33%4923,12
M-III-Y82676,0713754564,44%4629,91
T7 Combat Car 235,93784531,11%0,17
VK 36.01 (H)61286,257664472,73%3438,81
S35 CA5860,804794463,64%2693,67
Škoda T 245744,164614358,14%3061,40
Challenger72062,2811784367,44%4533,48
LTG71571,939604369,77%5012,25
T-34-85M 61835,4213324374,42%4273,73
Caernarvon82741,4813914266,67%4763,93
SU-76M476,431044235,71%1,27
Somua SAu 404380,932594247,62%1081,77
MT-256917,625464250,00%3987,15
T2972158,3713264178,05%3757,53
AMX 38372,981244050,00%134,37
Covenanter5328,033144050,00%1481,84
M8A14511,233814055,00%1847,98
Object 283 92974,0811484057,50%3736,23
M2 Medium Tank335,64723933,33%0,00
VK 45.02 (P) Ausf. B93158,2112493860,53%4578,24
Vickers Medium Mk. I148,681213759,46%164,22
Panhard AML Lynx 6x681753,6111063675,00%4797,70
T2 Medium Tank270,311253531,43%106,69
MS-1164,711363458,82%254,61
Ikv 90 Typ B71464,739243360,61%2972,33
AMX AC mle. 4671439,618313351,52%2819,99
Panhard AMD 178B6960,067983357,58%3929,65
FV601 Saladin82655,7913433357,58%5103,61
Chimera 82803,4513303384,85%4230,62
T-463144,811703250,00%461,98
SU-122-5492554,6810763170,97%3767,83
ISU-152K 82329,3510243158,06%3537,33
Archer5967,375243066,67%3423,99
Konštrukta T-34/10071703,9010882958,62%4167,79
50TP Tyszkiewicza93309,9011022951,72%4501,90
M5 Stuart4148,592042944,83%418,75
Tiger (P)72045,1712192958,62%4234,29
ARL V3961060,768182968,97%2782,45
AMX 30 B104055,2410442948,28%4222,67
M3 Stuart3139,251562835,71%356,57
SMV CC-6782409,0410892846,43%3228,35
T1 Cunningham141,671022759,26%157,11
STA-2 82180,5612462774,07%4158,22
T2071546,0011142669,23%3240,32
AMX 404166,381922646,15%534,64
53TP Markowskiego83042,7313802661,54%5573,39
Leichttraktor163,731322650,00%118,26
M7 Priest382,811032642,31%74,59
Type 2597 Chi-Ha397,081572653,85%207,26
Valentine AT4247,271772650,00%698,24
VK 45.02 (P) Ausf. A82091,8110852657,69%2824,00
Hotchkiss EBR71072,969142657,69%2953,90
Ikv 65 Alt II61147,848052560,00%2850,94
StuG IV 5713,803842556,00%2435,88
Škoda T 2561203,7910042462,50%3512,09
Vickers Mk. E Type B259,831232454,17%116,01
T56 GMC3340,132612441,67%1159,20
BZ-16682524,2911402462,50%4100,27
IS-271819,3911162365,22%3279,53
SMV CC-5671901,5712172365,22%4091,10
Renault UE 573242,741912352,17%697,50
Achilles61416,7810912382,61%3834,66
FSV Scheme A72327,0914232360,87%5370,73
M4A3E8 Sherman61057,508312254,55%2542,06
VK 30.01 (P)61510,0011312277,27%4444,82
WZ-111-1G FT82028,109322142,86%3125,42
Durchbruchswagen 24429,193712161,90%1508,07
LTTB81825,3813752185,71%5019,01
GSOR 1006 Scheme 794018,4315232180,95%5585,82
M4A1 Sherman5614,955672045,00%1678,10
Marder II3157,802232080,00%521,85
SARL 424499,403602060,00%2275,95
Cromwell B 61636,1510972050,00%4126,39
Ikv 1035899,477981963,16%3833,53
Type 5861391,9510801968,42%4364,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4703,215721984,21%3993,76
T-50-2 61282,378961963,16%5346,08
Excelsior 5835,425701963,16%2404,48
Hotchkiss H352125,781431855,56%485,65
Vickers Medium Mk. II242,82801741,18%9,39
CS-5382258,5611681668,75%3983,78
Pz.Kpfw. I227,38871637,50%0,00
AMX Canon d'assaut 105 82353,6310611650,00%3429,10
ST vz. 394529,074221560,00%2486,97
Type 97 Chi-Ha3251,401911526,67%705,55
Staghound Mk. III61739,3313631580,00%4833,75
T28 Concept 71114,875771553,33%1675,15
M2 Light Tank269,00771421,43%25,10
AT 15A 71886,5713471478,57%3989,71
Emil I83274,5815431283,33%5898,47
T1 HMC260,331291250,00%171,63
Pz.Kpfw. 38 (t)347,502051266,67%220,71
T404313,922711250,00%754,56
T4992255,1710131250,00%4529,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E3133,451561145,45%219,20
AT-1236,271041172,73%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3142,911821136,36%353,61
Heavy Tank No. VI 61659,0011901163,64%3889,62
LT vz. 383277,303291070,00%1423,16
M661890,7012861080,00%5008,10
Sav m/434299,003401030,00%713,02
T1 Heavy Tank51478,0011331080,00%4793,06
Semovente M43 Bassotto61572,0010251080,00%3679,48
T3 HMC2177,301381050,00%635,57
Renault FT AC2160,802091080,00%739,36
Cruiser Mk. III3172,402881060,00%917,39
CS-5994932,3019351090,00%10719,26
Tiger 131 62133,4012201050,00%4579,61
Dicker Max 61794,1011381060,00%4853,48
T78 62554,7015271060,00%6947,99
Panzer 58 Mutz 82285,7013731090,00%3869,31
T-50531,78157944,44%49,04
Renault FT144,2580850,00%82,83
Universal Carrier 2-pdr2153,13142850,00%506,90
Somua S353309,63329862,50%997,40
Caliban 83409,501488850,00%6031,90
T-26278,43169742,86%161,72
M374251,86174728,57%702,31
AMX 13 F3 AM6342,00263757,14%387,99
Type 95 Ji-Ro61074,43771771,43%2435,39
Loyd Gun Carriage2152,29142728,57%827,58
D2346,50102666,67%217,74
Chi-Ni2129,50241666,67%700,07
Pz.Kpfw. 35 (t)283,33117633,33%177,96
25TP KSUST II5388,50498633,33%875,19
Ikv 723276,50406666,67%962,09
Ho-Ri 282238,671266683,33%3367,99
T-34-2G FT71935,671227683,33%4285,72
AT 25619,506136100,00%2027,19
LHMTV81320,501036650,00%3148,25
43 M. Toldi III 3426,17395616,67%2955,69
TVP VTU Koncept81471,20811560,00%2444,65
Pz.Kpfw. II2183,00239560,00%770,50
WZ-131G FT61268,20913560,00%2994,21
GSR 3301 Setter7767,00894560,00%1607,89
Renault NC-31146,0068425,00%0,00
Pvlvv fm/422189,50308450,00%755,41
Panzerjäger I229,50111450,00%74,55
60G FT51170,25916475,00%4365,45
D12105,002423100,00%497,72
14TP4107,67321333,33%143,85
Chi-To SP71601,0010313100,00%2377,01
SU-76G FT4737,67532366,67%1870,36
Type 3 Ho-Ni III5909,67457333,33%2082,61
T-45 2108,6716830,00%279,10
LT vz. 352413,50536250,00%3255,30
Strv m/382590,50485250,00%4025,10
4TP1134,005072100,00%614,26
10TP3143,00298250,00%378,01
Type 97 Te-Ke 267,001592100,00%313,37
SU-182140,50168250,00%744,04
VK 20.01 (D)4138,0015920,00%176,47
BT-7 artillery 3107,5058250,00%220,70
Kolohousenka1205,0017110,00%902,79
Strv fm/211241,004891100,00%1852,86
Renault Otsu1176,003461100,00%1237,33
Renault FT 75 BS235,003110,00%0,00
BT-220,00310,00%0,00
7TP2189,003561100,00%782,07
SU-2630,001010,00%0,00
Light Mk. VIC 2125,008910,00%349,94

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.09.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.09.2020
Opuścił klan: 28.12.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 08.03.2020
Opuścił klan: 22.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.01.2020
Opuścił klan: 20.02.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 10.05.2023
Opuścił klan: 29.08.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.10.2022
Opuścił klan: 04.01.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.04.2022
Opuścił klan: 26.09.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.01.2021
Opuścił klan: 30.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.01.2021
Opuścił klan: 12.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.07.2020
Opuścił klan: 25.09.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.03.2020
Opuścił klan: 06.07.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.02.2019
Opuścił klan: 09.02.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.08.2019
Opuścił klan: 03.01.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 19.02.2019
Opuścił klan: 12.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.10.2018
Opuścił klan: 01.01.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.04.2018
Opuścił klan: 08.06.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 10.03.2018
Opuścił klan: 04.04.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.01.2018
Opuścił klan: 09.02.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.12.2017
Opuścił klan: 02.01.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 03.07.2017
Opuścił klan: 22.11.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.06.2017
Opuścił klan: 21.06.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.03.2017
Opuścił klan: 11.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.12.2016
Opuścił klan: 24.03.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 16.07.2016
Opuścił klan: 23.08.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.07.2016
Opuścił klan: 13.07.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.07.2016
Opuścił klan: 06.07.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.06.2016
Opuścił klan: 02.07.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.05.2016
Opuścił klan: 30.05.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.05.2015
Opuścił klan: 26.05.2016