| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super Conqueror | 10 | 2018,20 | 646 | 2252 | 48,45% | 1558,47 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 608,69 | 485 | 2091 | 51,12% | 1149,76 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1895,97 | 594 | 2068 | 49,18% | 1632,48 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1564,78 | 478 | 1894 | 43,61% | 972,12 | |||||
| Cromwell | 6 | 743,58 | 475 | 1275 | 54,82% | 1628,99 | |||||
| E 75 | 9 | 1240,05 | 519 | 1211 | 50,87% | 1072,94 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 944,12 | 603 | 1076 | 51,49% | 1664,83 | |||||
| T-100 LT | 10 | 914,86 | 535 | 987 | 47,32% | 1013,74 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 1012,86 | 554 | 985 | 48,63% | 1316,19 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1403,43 | 671 | 978 | 51,43% | 1498,22 | |||||
| T 55A | 9 | 1621,62 | 707 | 955 | 52,77% | 1642,18 | |||||
| T-34-85 | 6 | 728,96 | 435 | 940 | 52,02% | 1463,45 | |||||
| T-34 | 5 | 493,63 | 359 | 870 | 55,75% | 1475,70 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 465,52 | 467 | 847 | 45,22% | 732,28 | |||||
| T67 | 5 | 548,46 | 333 | 841 | 48,99% | 1272,03 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1411,50 | 505 | 771 | 48,12% | 1281,11 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 846,65 | 504 | 679 | 56,11% | 1703,96 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 952,84 | 544 | 645 | 44,65% | 950,35 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 996,85 | 459 | 639 | 43,04% | 862,91 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1934,69 | 609 | 600 | 46,67% | 1447,19 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1202,15 | 522 | 592 | 49,16% | 1231,30 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1289,37 | 658 | 573 | 54,10% | 1512,92 | |||||
| T110E4 | 10 | 1939,22 | 580 | 562 | 50,36% | 1434,41 | |||||
| T30 | 9 | 1227,75 | 460 | 541 | 48,98% | 985,30 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 992,12 | 400 | 538 | 47,21% | 943,94 | |||||
| E 100 | 10 | 1628,56 | 527 | 531 | 44,82% | 1126,87 | |||||
| 121B | 10 | 1349,45 | 548 | 504 | 45,83% | 968,05 | |||||
| Tiger I | 7 | 995,53 | 479 | 498 | 52,01% | 1372,57 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 684,79 | 394 | 450 | 52,44% | 1196,39 | |||||
| T-150 | 6 | 845,66 | 472 | 438 | 52,74% | 1548,67 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1171,05 | 620 | 430 | 47,91% | 1279,66 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 780,68 | 419 | 429 | 50,58% | 995,73 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1825,57 | 551 | 426 | 44,37% | 1405,35 | |||||
| Conqueror | 9 | 1643,64 | 523 | 421 | 47,51% | 1508,28 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1033,97 | 590 | 421 | 51,07% | 1624,53 | |||||
| M40/M43 | 8 | 928,31 | 554 | 417 | 47,96% | 916,21 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1287,30 | 438 | 412 | 45,87% | 1015,55 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 699,76 | 438 | 397 | 52,64% | 1554,05 | |||||
| 110 | 8 | 813,64 | 429 | 394 | 48,48% | 781,69 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1719,55 | 568 | 389 | 45,24% | 1211,46 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1363,22 | 474 | 386 | 46,89% | 1286,16 | |||||
| Type 64 | 6 | 594,01 | 424 | 378 | 53,17% | 1519,55 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1936,34 | 611 | 348 | 51,44% | 1392,19 | |||||
| Tiger II | 8 | 914,83 | 440 | 343 | 49,85% | 973,42 | |||||
| Emil II | 9 | 1470,42 | 699 | 337 | 48,66% | 1334,56 | |||||
| M12 | 7 | 620,39 | 324 | 337 | 50,74% | 717,36 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 1513,30 | 705 | 322 | 46,27% | 760,59 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1216,48 | 601 | 316 | 46,52% | 994,95 | |||||
| T25/2 | 7 | 699,86 | 345 | 316 | 47,78% | 879,61 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1696,41 | 537 | 313 | 48,88% | 1127,33 | |||||
| M44 | 6 | 456,19 | 261 | 308 | 51,62% | 655,11 | |||||
| O-Ho | 8 | 1051,85 | 548 | 307 | 47,56% | 1113,72 | |||||
| T28 Concept | 7 | 859,88 | 499 | 304 | 52,96% | 1230,63 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 506,81 | 347 | 301 | 51,50% | 1253,21 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 751,52 | 478 | 295 | 52,20% | 1257,36 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1356,76 | 660 | 294 | 45,24% | 1252,58 | |||||
| Type 58 | 6 | 534,56 | 449 | 266 | 48,87% | 946,69 | |||||
| T-43 | 7 | 954,99 | 513 | 261 | 53,26% | 1724,07 | |||||
| FV304 | 6 | 542,05 | 319 | 250 | 46,00% | 839,77 | |||||
| O-Ni | 7 | 796,95 | 455 | 243 | 52,67% | 996,27 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 549,46 | 361 | 224 | 50,45% | 1032,54 | |||||
| IS-2 | 7 | 761,09 | 475 | 213 | 51,64% | 939,93 | |||||
| Leo | 7 | 794,54 | 428 | 212 | 50,47% | 1202,94 | |||||
| Emil I | 8 | 1162,23 | 656 | 212 | 53,30% | 1363,19 | |||||
| IS | 7 | 960,62 | 460 | 210 | 50,00% | 1327,50 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 229,12 | 310 | 209 | 48,33% | 651,95 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 723,39 | 383 | 195 | 41,54% | 983,30 | |||||
| T71 DA | 7 | 986,74 | 541 | 181 | 53,04% | 2495,21 | |||||
| LTTB | 8 | 751,63 | 632 | 180 | 47,22% | 1281,44 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1328,57 | 406 | 167 | 42,51% | 1108,35 | |||||
| Maus | 10 | 2159,13 | 672 | 166 | 53,01% | 1699,09 | |||||
| M2 Light | 2 | 1171,42 | 675 | 163 | 78,53% | 7663,78 | |||||
| O-I | 6 | 531,57 | 359 | 159 | 49,06% | 777,47 | |||||
| Object 430U | 10 | 2140,84 | 785 | 155 | 49,03% | 1769,76 | |||||
| LTG | 7 | 636,57 | 570 | 149 | 48,32% | 1267,27 | |||||
| Strv 74 | 6 | 609,57 | 379 | 148 | 47,97% | 1168,41 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1107,63 | 539 | 148 | 51,35% | 1213,15 | |||||
| Churchill VII | 6 | 534,12 | 382 | 147 | 48,30% | 799,88 | |||||
| T37 | 6 | 334,71 | 348 | 141 | 49,65% | 779,96 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 613,15 | 339 | 137 | 46,72% | 1012,07 | |||||
| Crusader | 6 | 255,24 | 258 | 135 | 49,63% | 644,07 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 532,43 | 381 | 134 | 50,00% | 798,44 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2023,50 | 583 | 131 | 53,44% | 1589,66 | |||||
| STA-2 | 8 | 808,25 | 461 | 131 | 42,75% | 900,33 | |||||
| T110E3 | 10 | 1798,32 | 496 | 128 | 42,19% | 1102,72 | |||||
| IS-M | 8 | 1558,54 | 619 | 128 | 47,66% | 2103,71 | |||||
| TS-5 | 8 | 1431,45 | 584 | 126 | 54,76% | 1530,10 | |||||
| T28 | 8 | 1494,08 | 606 | 120 | 49,17% | 1612,86 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1523,36 | 470 | 118 | 41,53% | 1114,07 | |||||
| KV-1 | 5 | 427,96 | 323 | 113 | 53,10% | 818,25 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 1028,44 | 559 | 111 | 52,25% | 2612,71 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 789,54 | 469 | 108 | 51,85% | 1125,26 | |||||
| Object 261 | 10 | 1359,15 | 545 | 108 | 44,44% | 1048,18 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 2511,99 | 824 | 105 | 45,71% | 1608,45 | |||||
| MT-25 | 6 | 303,50 | 352 | 103 | 40,78% | 690,24 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 872,57 | 456 | 100 | 50,00% | 1209,50 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 478,93 | 362 | 98 | 44,90% | 1269,07 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 363,68 | 287 | 96 | 50,00% | 971,80 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1934,89 | 861 | 90 | 51,11% | 2330,53 | |||||
| Bishop | 5 | 455,28 | 317 | 90 | 52,22% | 1066,18 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1567,04 | 704 | 90 | 45,56% | 885,18 | |||||
| CAV mod. 71 | 11 | 1791,61 | 704 | 82 | 37,80% | 1073,23 | |||||
| M41 | 5 | 285,19 | 211 | 74 | 50,00% | 315,18 | |||||
| Charioteer | 8 | 1394,62 | 700 | 74 | 50,00% | 1513,92 | |||||
| T95 | 9 | 2204,93 | 955 | 72 | 68,06% | 2036,05 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 238,08 | 286 | 71 | 74,65% | 1422,32 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 358,52 | 302 | 69 | 39,13% | 1168,55 | |||||
| Type T-34 | 5 | 321,70 | 394 | 67 | 47,76% | 739,38 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 1238,61 | 587 | 67 | 52,24% | 1524,03 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1414,73 | 571 | 67 | 37,31% | 966,37 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1416,73 | 592 | 60 | 43,33% | 1075,28 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 180,08 | 180 | 59 | 35,59% | 248,27 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 852,21 | 487 | 58 | 43,10% | 1726,50 | |||||
| Churchill I | 5 | 475,04 | 319 | 57 | 47,37% | 871,13 | |||||
| T69 | 8 | 994,32 | 468 | 56 | 37,50% | 1031,99 | |||||
| M-II-Y | 7 | 626,15 | 415 | 55 | 52,73% | 680,34 | |||||
| LHMTV | 8 | 290,56 | 519 | 55 | 43,64% | 275,40 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1760,73 | 830 | 51 | 43,14% | 890,78 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 108,92 | 234 | 50 | 50,00% | 127,94 | |||||
| Churchill III | 5 | 435,98 | 482 | 50 | 52,00% | 844,18 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1965,39 | 670 | 49 | 57,14% | 1557,51 | |||||
| T-28 | 4 | 238,07 | 244 | 46 | 50,00% | 682,38 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 584,49 | 491 | 45 | 46,67% | 2849,15 | |||||
| Black Prince | 7 | 656,52 | 616 | 44 | 56,82% | 881,35 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 237,58 | 226 | 43 | 46,51% | 665,90 | |||||
| Lansen C | 8 | 1201,60 | 595 | 43 | 41,86% | 1247,85 | |||||
| M8A1 | 4 | 340,98 | 255 | 42 | 52,38% | 869,62 | |||||
| A-20 | 5 | 80,17 | 184 | 41 | 41,46% | 32,41 | |||||
| Covenanter | 5 | 232,51 | 281 | 41 | 58,54% | 766,51 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1288,20 | 655 | 41 | 41,46% | 1360,28 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 192,13 | 350 | 39 | 56,41% | 568,23 | |||||
| Concept 1B | 9 | 2079,26 | 720 | 39 | 53,85% | 1815,23 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 700,76 | 554 | 37 | 45,95% | 2312,01 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2649,49 | 965 | 37 | 54,05% | 1812,53 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 279,63 | 178 | 35 | 22,86% | 401,63 | |||||
| Nashorn | 6 | 376,86 | 272 | 35 | 45,71% | 410,98 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 433,54 | 286 | 35 | 51,43% | 968,52 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 124,32 | 172 | 34 | 47,06% | 328,39 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 182,91 | 242 | 34 | 58,82% | 522,22 | |||||
| KV-13 | 7 | 874,32 | 526 | 31 | 54,84% | 1553,44 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 1068,23 | 492 | 31 | 54,84% | 1667,02 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1080,23 | 502 | 31 | 48,39% | 1763,63 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 380,57 | 385 | 30 | 53,33% | 1026,28 | |||||
| Challenger | 7 | 690,70 | 545 | 30 | 60,00% | 895,58 | |||||
| FV215b | 10 | 1520,41 | 530 | 29 | 37,93% | 1001,21 | |||||
| Matilda | 4 | 278,29 | 225 | 28 | 53,57% | 674,75 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 821,00 | 759 | 28 | 50,00% | 1598,30 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 750,48 | 615 | 27 | 55,56% | 3804,87 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 731,69 | 546 | 26 | 50,00% | 1212,98 | |||||
| Object 705 | 9 | 975,31 | 434 | 26 | 46,15% | 666,28 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1419,76 | 749 | 25 | 52,00% | 1221,45 | |||||
| Marder 38T | 4 | 368,04 | 270 | 24 | 66,67% | 1018,80 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 66,87 | 159 | 23 | 47,83% | 87,02 | |||||
| Lago | 4 | 323,55 | 325 | 22 | 45,45% | 874,44 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1360,95 | 632 | 22 | 59,09% | 1603,58 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 870,64 | 447 | 22 | 50,00% | 1161,47 | |||||
| Marder II | 3 | 194,14 | 184 | 21 | 47,62% | 427,74 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1354,81 | 989 | 21 | 66,67% | 2082,81 | |||||
| SU-152 | 7 | 1355,15 | 782 | 20 | 65,00% | 2129,63 | |||||
| STA-1 | 8 | 976,40 | 749 | 20 | 60,00% | 1275,05 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1937,47 | 794 | 19 | 42,11% | 1881,62 | |||||
| S35 CA | 5 | 254,39 | 177 | 18 | 38,89% | 269,98 | |||||
| T-29 | 3 | 227,83 | 298 | 18 | 44,44% | 691,49 | |||||
| Excalibur | 6 | 640,33 | 380 | 18 | 55,56% | 1010,65 | |||||
| BT-7 | 4 | 149,71 | 181 | 17 | 41,18% | 274,02 | |||||
| Type 61 | 9 | 745,50 | 511 | 16 | 62,50% | 654,07 | |||||
| Birch Gun | 4 | 144,00 | 271 | 16 | 43,75% | 303,42 | |||||
| T-50-2 | 6 | 561,50 | 285 | 16 | 25,00% | 1336,51 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1293,87 | 859 | 15 | 66,67% | 1513,67 | |||||
| T56 GMC | 3 | 126,07 | 112 | 14 | 35,71% | 172,53 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 262,00 | 406 | 14 | 42,86% | 363,00 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 130,23 | 211 | 13 | 46,15% | 329,34 | |||||
| Object 430 | 9 | 1731,38 | 825 | 13 | 38,46% | 1430,07 | |||||
| T-34-1 | 7 | 279,83 | 259 | 12 | 33,33% | 129,22 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 216,50 | 352 | 12 | 58,33% | 825,57 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 900,00 | 415 | 12 | 41,67% | 742,03 | |||||
| BT-2 | 2 | 104,45 | 156 | 11 | 36,36% | 253,63 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 97,36 | 129 | 11 | 45,45% | 155,13 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 144,91 | 240 | 11 | 54,55% | 388,59 | |||||
| 4TP | 1 | 64,80 | 114 | 10 | 30,00% | 55,84 | |||||
| Sexton II | 3 | 181,30 | 169 | 10 | 30,00% | 593,66 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 151,50 | 163 | 10 | 30,00% | 220,05 | |||||
| Archer | 5 | 179,30 | 245 | 10 | 60,00% | 325,22 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 244,60 | 310 | 10 | 60,00% | 953,68 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1640,70 | 765 | 10 | 40,00% | 1333,40 | |||||
| 122 TM | 8 | 1334,90 | 541 | 10 | 20,00% | 1215,26 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 84,11 | 67 | 9 | 0,00% | 283,01 | |||||
| P26/40 | 4 | 45,38 | 137 | 8 | 62,50% | 214,22 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 112,13 | 153 | 8 | 37,50% | 248,02 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 135,88 | 213 | 8 | 62,50% | 676,61 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 27,86 | 57 | 7 | 28,57% | 0,00 | |||||
| Achilles | 6 | 540,00 | 419 | 7 | 42,86% | 752,29 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 160,00 | 214 | 6 | 50,00% | 749,39 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1271,00 | 627 | 6 | 33,33% | 989,05 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 88,60 | 245 | 5 | 60,00% | 199,80 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 115,00 | 296 | 5 | 80,00% | 477,94 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 220,40 | 188 | 5 | 20,00% | 888,06 | |||||
| Tetrarch | 2 | 102,60 | 207 | 5 | 80,00% | 521,27 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 93,25 | 161 | 4 | 50,00% | 325,37 | |||||
| SU-85 | 5 | 52,00 | 94 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 511,00 | 437 | 4 | 50,00% | 720,75 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 72,25 | 158 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| T-45 | 2 | 115,00 | 241 | 4 | 75,00% | 564,13 | |||||
| Großtraktor - Krupp | 3 | 108,25 | 145 | 4 | 50,00% | 203,27 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 121,67 | 194 | 3 | 33,33% | 449,17 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 340,33 | 359 | 3 | 66,67% | 1643,58 | |||||
| KV-2 | 6 | 328,00 | 253 | 3 | 33,33% | 252,01 | |||||
| L-60 | 2 | 90,33 | 270 | 3 | 66,67% | 491,06 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1064,33 | 1037 | 3 | 66,67% | 1771,96 | |||||
| Renault FT | 1 | 107,00 | 218 | 2 | 50,00% | 520,49 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 137,00 | 167 | 2 | 0,00% | 345,82 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 74,50 | 110 | 2 | 50,00% | 179,45 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 0,00 | 163 | 2 | 50,00% | 101,20 | |||||
| T-44 | 8 | 350,50 | 556 | 2 | 50,00% | 269,22 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 108,50 | 75 | 2 | 0,00% | 306,54 | |||||
| T23E3 | 7 | 703,00 | 347 | 2 | 0,00% | 752,46 | |||||
| T49 | 9 | 186,50 | 321 | 2 | 50,00% | 136,16 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 207,50 | 268 | 2 | 50,00% | 504,12 | |||||
| T-116 | 3 | 73,50 | 278 | 2 | 50,00% | 133,46 | |||||
| SU-130PM | 8 | 728,50 | 544 | 2 | 50,00% | 565,78 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2333,00 | 1306 | 2 | 100,00% | 2550,12 | |||||
| StuG IV | 5 | 156,50 | 248 | 2 | 50,00% | 202,15 | |||||
| T78 | 6 | 926,00 | 479 | 2 | 50,00% | 1209,95 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 33,00 | 29 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 102,00 | 357 | 1 | 100,00% | 478,71 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 153,00 | 165 | 1 | 0,00% | 257,13 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 249,00 | 584 | 1 | 100,00% | 286,28 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 0,00 | 185 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 56,00 | 193 | 1 | 100,00% | 294,21 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 1044,00 | 371 | 1 | 0,00% | 1138,18 | |||||
| Windhund | 8 | 318,00 | 276 | 1 | 0,00% | 19,79 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 103,00 | 268 | 1 | 100,00% | 294,32 |
Tsepeniak
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 47063 | 28 | 610 | 2326 | ||||
| Ø Poziom | 8,02 | 9,18 | 9,47 | 9,65 | ||||
| Zwycięstwa | 23237 | 49,37% | 13 | 46,43% | 294 | 48,20% | 1086 | 46,69% |
| Porażki | 23205 | 49,31% | 14 | 50,00% | 311 | 50,98% | 1204 | 51,76% |
| Remisy | 621 | 1,32% | 1 | 3,57% | 5 | 0,82% | 36 | 1,55% |
| Przetrwane bitwy | 13639 | 28,98% | 4 | 14,29% | 101 | 16,56% | 497 | 21,37% |
| Zniszczone czołgi | 38435 | 0,82 | 23 | 0,82 | 379 | 0,62 | 1528 | 0,66 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,15 | 0,96 | 0,74 | 0,84 | ||||
| Wykryte pojazdy | 49143 | 1,04 | 60 | 2,14 | 1325 | 2,17 | 3538 | 1,52 |
| Zadane uszkodzenia | 1.122,52 | 1.144,68 | 1.205,49 | 1.403,75 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 43669 | 0,93 | 0 | 0,00 | 403 | 0,66 | 1672 | 0,72 |
| Punkty obrony bazy | 22994 | 0,49 | 0 | 0,00 | 99 | 0,16 | 390 | 0,17 |
| Doświadczenie | 511,46 | 750,29 | 724,61 | 728,45 | ||||
| WN7 | 1025,55 | 978,12 | 929,49 | 880,00 | ||||
| WN8 | 1277,16 | 1260,39 | 1165,84 | 1170,25 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 47063 | |
| Ø Poziom | 8,02 | |
| Zwycięstwa | 23237 | 49,37% |
| Porażki | 23205 | 49,31% |
| Remisy | 621 | 1,32% |
| Przetrwane bitwy | 13639 | 28,98% |
| Zniszczone czołgi | 38435 | 0,82 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,15 | |
| Wykryte pojazdy | 49143 | 1,04 |
| Zadane uszkodzenia | 1.122,52 | |
| Punkty zajęcia bazy | 43669 | 0,93 |
| Punkty obrony bazy | 22994 | 0,49 |
| Doświadczenie | 511,46 | |
| WN7 | 1025,55 | |
| WN8 | 1277,16 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 28 | |
| Ø Poziom | 9,18 | |
| Zwycięstwa | 13 | 46,43% |
| Porażki | 14 | 50,00% |
| Remisy | 1 | 3,57% |
| Przetrwane bitwy | 4 | 14,29% |
| Zniszczone czołgi | 23 | 0,82 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,96 | |
| Wykryte pojazdy | 60 | 2,14 |
| Zadane uszkodzenia | 1.144,68 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 750,29 | |
| WN7 | 978,12 | |
| WN8 | 1260,39 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 610 | |
| Ø Poziom | 9,47 | |
| Zwycięstwa | 294 | 48,20% |
| Porażki | 311 | 50,98% |
| Remisy | 5 | 0,82% |
| Przetrwane bitwy | 101 | 16,56% |
| Zniszczone czołgi | 379 | 0,62 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,74 | |
| Wykryte pojazdy | 1325 | 2,17 |
| Zadane uszkodzenia | 1.205,49 | |
| Punkty zajęcia bazy | 403 | 0,66 |
| Punkty obrony bazy | 99 | 0,16 |
| Doświadczenie | 724,61 | |
| WN7 | 929,49 | |
| WN8 | 1165,84 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 2326 | |
| Ø Poziom | 9,65 | |
| Zwycięstwa | 1086 | 46,69% |
| Porażki | 1204 | 51,76% |
| Remisy | 36 | 1,55% |
| Przetrwane bitwy | 497 | 21,37% |
| Zniszczone czołgi | 1528 | 0,66 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,84 | |
| Wykryte pojazdy | 3538 | 1,52 |
| Zadane uszkodzenia | 1.403,75 | |
| Punkty zajęcia bazy | 1672 | 0,72 |
| Punkty obrony bazy | 390 | 0,17 |
| Doświadczenie | 728,45 | |
| WN7 | 880,00 | |
| WN8 | 1170,25 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 250 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 112 | 44,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 133 | 53,20% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 5 | 2,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 69 | 27,60% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 214 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 211 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 2.114,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 273 | 1,09 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 108 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 574,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 250 | |
| Zwycięstwa | 112 | 44,80% |
| Porażki | 133 | 53,20% |
| Remisy | 5 | 2,00% |
| Przetrwane bitwy | 69 | 27,60% |
| Zniszczone czołgi | 214 | 0,86 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,18 | |
| Wykryte pojazdy | 211 | 0,84 |
| Zadane uszkodzenia | 2.114,89 | |
| Punkty zajęcia bazy | 273 | 1,09 |
| Punkty obrony bazy | 108 | 0,43 |
| Doświadczenie | 574,39 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 1468 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 735 | 50,07% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 733 | 49,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 493 | 33,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 1037 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 1698 | 1,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.155,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 2090 | 1,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 5794 | 3,95 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 600,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 1468 | |
| Zwycięstwa | 735 | 50,07% |
| Porażki | 733 | 49,93% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 493 | 33,58% |
| Zniszczone czołgi | 1037 | 0,71 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,06 | |
| Wykryte pojazdy | 1698 | 1,16 |
| Zadane uszkodzenia | 1.155,44 | |
| Punkty zajęcia bazy | 2090 | 1,42 |
| Punkty obrony bazy | 5794 | 3,95 |
| Doświadczenie | 600,28 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 714 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 332 | 46,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 343 | 48,04% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 39 | 5,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 207 | 28,99% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 474 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 1466 | 2,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.331,45 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 1104 | 1,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 354 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 522,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 714 | |
| Zwycięstwa | 332 | 46,50% |
| Porażki | 343 | 48,04% |
| Remisy | 39 | 5,46% |
| Przetrwane bitwy | 207 | 28,99% |
| Zniszczone czołgi | 474 | 0,66 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,93 | |
| Wykryte pojazdy | 1466 | 2,05 |
| Zadane uszkodzenia | 1.331,45 | |
| Punkty zajęcia bazy | 1104 | 1,55 |
| Punkty obrony bazy | 354 | 0,50 |
| Doświadczenie | 522,83 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 69 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 33 | 47,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 36 | 52,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 14 | 20,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 42 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,76 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 201 | 2,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.632,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 32 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 32 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 560,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 69 | |
| Zwycięstwa | 33 | 47,83% |
| Porażki | 36 | 52,17% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 14 | 20,29% |
| Zniszczone czołgi | 42 | 0,61 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,76 | |
| Wykryte pojazdy | 201 | 2,91 |
| Zadane uszkodzenia | 1.632,10 | |
| Punkty zajęcia bazy | 32 | 0,46 |
| Punkty obrony bazy | 32 | 0,46 |
| Doświadczenie | 560,77 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen