| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FV4005 Stage II | 10 | 1237,14 | 547 | 268 | 47,01% | 741,15 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2121,30 | 702 | 219 | 47,95% | 1604,68 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1534,39 | 536 | 213 | 47,89% | 904,19 | |||||
| IS-4 | 10 | 2491,66 | 848 | 196 | 48,47% | 1837,51 | |||||
| Maus | 10 | 1767,76 | 733 | 187 | 48,13% | 1187,20 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1880,41 | 703 | 174 | 48,28% | 1192,28 | |||||
| T28 | 8 | 726,40 | 507 | 169 | 43,79% | 525,05 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1236,40 | 641 | 168 | 47,02% | 933,76 | |||||
| KV-4 | 8 | 1192,15 | 621 | 165 | 44,24% | 1250,75 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1318,15 | 707 | 151 | 54,30% | 1012,18 | |||||
| Object 416 | 8 | 1052,76 | 670 | 131 | 43,51% | 1137,73 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1377,88 | 709 | 128 | 44,53% | 1219,32 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 865,01 | 612 | 117 | 41,03% | 722,02 | |||||
| Conqueror | 9 | 1809,78 | 809 | 108 | 56,48% | 1643,17 | |||||
| T110E3 | 10 | 2095,70 | 727 | 103 | 44,66% | 1301,58 | |||||
| T25 AT | 7 | 693,80 | 488 | 98 | 44,90% | 755,43 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1223,61 | 607 | 95 | 44,21% | 908,91 | |||||
| 110 | 8 | 1276,91 | 677 | 90 | 38,89% | 1267,76 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 528,77 | 341 | 83 | 49,40% | 712,89 | |||||
| ST-I | 9 | 2005,87 | 920 | 79 | 51,90% | 1840,87 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1503,12 | 726 | 78 | 42,31% | 1061,35 | |||||
| T95 | 9 | 1401,00 | 734 | 74 | 40,54% | 897,99 | |||||
| IS-2 | 7 | 901,50 | 581 | 74 | 45,95% | 1037,76 | |||||
| K-91 | 10 | 1515,28 | 486 | 67 | 35,82% | 947,17 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 773,30 | 626 | 66 | 50,00% | 969,22 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1122,90 | 631 | 63 | 53,97% | 1200,51 | |||||
| Black Prince | 7 | 927,30 | 697 | 57 | 43,86% | 1117,12 | |||||
| O-Ho | 8 | 1840,68 | 908 | 57 | 59,65% | 2357,95 | |||||
| LHMTV | 8 | 476,67 | 508 | 57 | 54,39% | 775,78 | |||||
| A-44 | 7 | 840,13 | 615 | 55 | 41,82% | 1129,66 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 386,12 | 467 | 52 | 48,08% | 953,72 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1369,48 | 959 | 50 | 66,00% | 1739,53 | |||||
| SU-130PM | 8 | 877,29 | 503 | 49 | 34,69% | 569,21 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 923,17 | 567 | 48 | 35,42% | 488,39 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 344,66 | 461 | 47 | 53,19% | 630,38 | |||||
| KV-3 | 7 | 1152,38 | 693 | 47 | 63,83% | 1491,13 | |||||
| T77 | 8 | 964,11 | 529 | 46 | 45,65% | 837,43 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 366,78 | 278 | 45 | 60,00% | 728,01 | |||||
| O-Ni | 7 | 1440,00 | 908 | 42 | 50,00% | 2124,60 | |||||
| T-150 | 6 | 816,02 | 546 | 41 | 51,22% | 1328,70 | |||||
| O-I | 6 | 836,20 | 511 | 41 | 53,66% | 1445,01 | |||||
| A-43 | 6 | 467,39 | 426 | 38 | 36,84% | 613,96 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 293,32 | 280 | 37 | 32,43% | 349,89 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 805,82 | 546 | 33 | 39,39% | 1041,58 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 918,75 | 739 | 32 | 53,13% | 904,05 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 346,09 | 238 | 32 | 50,00% | 1126,01 | |||||
| Churchill VII | 6 | 750,17 | 676 | 30 | 63,33% | 1374,93 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 412,19 | 397 | 26 | 42,31% | 887,33 | |||||
| T-34 | 5 | 422,72 | 418 | 25 | 56,00% | 1041,13 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 445,72 | 387 | 25 | 36,00% | 309,73 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 722,20 | 507 | 25 | 48,00% | 1255,52 | |||||
| Churchill I | 5 | 658,95 | 494 | 22 | 31,82% | 1292,34 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 660,95 | 615 | 21 | 57,14% | 999,38 | |||||
| Type T-34 | 5 | 493,10 | 438 | 21 | 42,86% | 1196,75 | |||||
| T14 | 5 | 630,75 | 671 | 20 | 50,00% | 1174,87 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1918,26 | 803 | 19 | 31,58% | 861,32 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1532,06 | 527 | 18 | 50,00% | 979,57 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 567,06 | 471 | 17 | 70,59% | 1791,76 | |||||
| Type 58 | 6 | 984,59 | 646 | 17 | 58,82% | 1983,55 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1901,07 | 691 | 15 | 53,33% | 1491,22 | |||||
| Covenanter | 5 | 303,14 | 393 | 14 | 57,14% | 985,61 | |||||
| P26/40 | 4 | 554,54 | 466 | 13 | 46,15% | 1631,49 | |||||
| M41 | 5 | 281,42 | 223 | 12 | 41,67% | 218,30 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1150,83 | 596 | 12 | 41,67% | 760,97 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 360,25 | 246 | 12 | 50,00% | 1049,02 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 389,80 | 320 | 10 | 60,00% | 1780,06 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 228,10 | 211 | 10 | 10,00% | 312,36 | |||||
| 14TP | 4 | 276,00 | 363 | 10 | 40,00% | 941,33 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1324,89 | 629 | 9 | 33,33% | 1249,55 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 517,00 | 314 | 9 | 44,44% | 1802,26 | |||||
| Windhund | 8 | 898,38 | 480 | 8 | 50,00% | 851,51 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 577,00 | 409 | 7 | 42,86% | 260,11 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1146,29 | 711 | 7 | 57,14% | 1120,73 | |||||
| Fantôme | 9 | 1284,14 | 540 | 7 | 28,57% | 1058,92 | |||||
| M8A1 | 4 | 271,57 | 367 | 7 | 71,43% | 780,89 | |||||
| T6 Medium | 4 | 366,71 | 362 | 7 | 42,86% | 781,90 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1053,57 | 369 | 7 | 28,57% | 598,52 | |||||
| T-28 | 4 | 410,33 | 349 | 6 | 33,33% | 1121,49 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 471,50 | 509 | 6 | 100,00% | 1945,85 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 198,17 | 246 | 6 | 33,33% | 580,05 | |||||
| Valentine | 3 | 219,75 | 341 | 4 | 100,00% | 866,69 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 83,25 | 88 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Matilda | 4 | 394,25 | 395 | 4 | 75,00% | 1063,40 | |||||
| BT-7 | 4 | 850,25 | 656 | 4 | 75,00% | 4296,97 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 341,33 | 413 | 3 | 100,00% | 945,78 | |||||
| TS-5 | 8 | 534,33 | 752 | 3 | 100,00% | 471,98 | |||||
| MS-1 | 1 | 233,67 | 226 | 3 | 66,67% | 1288,83 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1452,67 | 871 | 3 | 66,67% | 1535,55 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 287,00 | 417 | 3 | 100,00% | 1569,85 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 220,00 | 246 | 2 | 50,00% | 367,01 | |||||
| AAT60 | 8 | 607,50 | 518 | 2 | 50,00% | 429,71 | |||||
| Excelsior | 5 | 609,00 | 378 | 2 | 0,00% | 891,27 | |||||
| TS-54 | 8 | 140,50 | 304 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BT-5 | 3 | 643,50 | 592 | 2 | 50,00% | 2448,57 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 403,00 | 209 | 1 | 0,00% | 99,32 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 208,00 | 199 | 1 | 100,00% | 1140,44 |
Tomash_agent
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 4793 | 57 | 148 | 461 | ||||
| Ø Poziom | 8,27 | 8,75 | 8,74 | 8,69 | ||||
| Zwycięstwa | 2270 | 47,36% | 34 | 59,65% | 79 | 53,38% | 247 | 53,58% |
| Porażki | 2458 | 51,28% | 21 | 36,84% | 65 | 43,92% | 206 | 44,69% |
| Remisy | 65 | 1,36% | 2 | 3,51% | 4 | 2,70% | 8 | 1,74% |
| Przetrwane bitwy | 1165 | 24,31% | 19 | 33,33% | 49 | 33,11% | 138 | 29,93% |
| Zniszczone czołgi | 2979 | 0,62 | 43 | 0,75 | 125 | 0,84 | 398 | 0,86 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,82 | 1,13 | 1,26 | 1,23 | ||||
| Wykryte pojazdy | 3415 | 0,71 | 62 | 1,09 | 132 | 0,89 | 369 | 0,80 |
| Zadane uszkodzenia | 1.244,47 | 1.715,93 | 1.846,24 | 1.795,87 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 1629 | 0,34 | 2 | 0,04 | 2 | 0,01 | 25 | 0,05 |
| Punkty obrony bazy | 120 | 0,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 619,80 | 741,18 | 789,93 | 685,22 | ||||
| WN7 | 835,44 | 1220,74 | 1205,52 | 1196,27 | ||||
| WN8 | 1115,67 | 1777,15 | 1816,04 | 1721,51 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 4793 | |
| Ø Poziom | 8,27 | |
| Zwycięstwa | 2270 | 47,36% |
| Porażki | 2458 | 51,28% |
| Remisy | 65 | 1,36% |
| Przetrwane bitwy | 1165 | 24,31% |
| Zniszczone czołgi | 2979 | 0,62 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,82 | |
| Wykryte pojazdy | 3415 | 0,71 |
| Zadane uszkodzenia | 1.244,47 | |
| Punkty zajęcia bazy | 1629 | 0,34 |
| Punkty obrony bazy | 120 | 0,03 |
| Doświadczenie | 619,80 | |
| WN7 | 835,44 | |
| WN8 | 1115,67 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 57 | |
| Ø Poziom | 8,75 | |
| Zwycięstwa | 34 | 59,65% |
| Porażki | 21 | 36,84% |
| Remisy | 2 | 3,51% |
| Przetrwane bitwy | 19 | 33,33% |
| Zniszczone czołgi | 43 | 0,75 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,13 | |
| Wykryte pojazdy | 62 | 1,09 |
| Zadane uszkodzenia | 1.715,93 | |
| Punkty zajęcia bazy | 2 | 0,04 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 741,18 | |
| WN7 | 1220,74 | |
| WN8 | 1777,15 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 148 | |
| Ø Poziom | 8,74 | |
| Zwycięstwa | 79 | 53,38% |
| Porażki | 65 | 43,92% |
| Remisy | 4 | 2,70% |
| Przetrwane bitwy | 49 | 33,11% |
| Zniszczone czołgi | 125 | 0,84 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,26 | |
| Wykryte pojazdy | 132 | 0,89 |
| Zadane uszkodzenia | 1.846,24 | |
| Punkty zajęcia bazy | 2 | 0,01 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 789,93 | |
| WN7 | 1205,52 | |
| WN8 | 1816,04 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 461 | |
| Ø Poziom | 8,69 | |
| Zwycięstwa | 247 | 53,58% |
| Porażki | 206 | 44,69% |
| Remisy | 8 | 1,74% |
| Przetrwane bitwy | 138 | 29,93% |
| Zniszczone czołgi | 398 | 0,86 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,23 | |
| Wykryte pojazdy | 369 | 0,80 |
| Zadane uszkodzenia | 1.795,87 | |
| Punkty zajęcia bazy | 25 | 0,05 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 685,22 | |
| WN7 | 1196,27 | |
| WN8 | 1721,51 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen