| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TS-54 | 8 | 1545,67 | 950 | 196 | 50,51% | 1859,48 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 390,37 | 292 | 172 | 43,60% | 805,57 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 297,25 | 292 | 165 | 46,67% | 668,59 | |||||
| KV-1 | 5 | 425,25 | 387 | 155 | 56,77% | 836,41 | |||||
| Conqueror | 9 | 1681,94 | 877 | 145 | 48,97% | 1510,83 | |||||
| Object 274a | 8 | 1348,68 | 903 | 127 | 55,12% | 1750,90 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1478,85 | 813 | 124 | 42,74% | 1819,53 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 355,55 | 373 | 121 | 55,37% | 930,87 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1569,82 | 941 | 121 | 48,76% | 2161,52 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 242,35 | 210 | 120 | 48,33% | 478,34 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1163,18 | 711 | 114 | 43,86% | 903,91 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1394,97 | 872 | 113 | 60,18% | 1434,34 | |||||
| STA-1 | 8 | 967,15 | 676 | 106 | 44,34% | 1192,19 | |||||
| Type 61 | 9 | 1518,80 | 801 | 105 | 48,57% | 1598,12 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 666,70 | 430 | 103 | 60,19% | 1170,68 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1582,78 | 805 | 102 | 43,14% | 1487,02 | |||||
| Type 63 | 8 | 1304,62 | 825 | 100 | 49,00% | 1450,12 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2166,04 | 843 | 97 | 47,42% | 1792,78 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2095,71 | 846 | 95 | 50,53% | 1733,52 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1483,15 | 793 | 89 | 52,81% | 1429,23 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 341,67 | 294 | 83 | 42,17% | 921,43 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1686,33 | 962 | 79 | 63,29% | 1580,74 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2045,76 | 799 | 79 | 39,24% | 1924,39 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1223,13 | 872 | 77 | 59,74% | 1506,12 | |||||
| Panther II | 8 | 1107,10 | 706 | 77 | 49,35% | 1356,66 | |||||
| KV-1S | 6 | 451,30 | 363 | 77 | 51,95% | 761,13 | |||||
| E 50 | 9 | 1531,74 | 881 | 76 | 60,53% | 1574,65 | |||||
| T-44 | 8 | 1252,74 | 794 | 74 | 45,95% | 1754,03 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1466,39 | 917 | 74 | 54,05% | 1826,24 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1192,95 | 829 | 73 | 50,68% | 1625,45 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 210,04 | 354 | 72 | 58,33% | 989,35 | |||||
| T-54 | 9 | 2078,99 | 923 | 72 | 48,61% | 2165,70 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1925,94 | 912 | 71 | 46,48% | 1716,09 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 325,52 | 313 | 69 | 44,93% | 709,46 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 258,34 | 250 | 68 | 47,06% | 499,81 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 168,88 | 206 | 67 | 38,81% | 211,86 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1786,20 | 941 | 65 | 52,31% | 1756,46 | |||||
| T-28 | 4 | 114,02 | 182 | 63 | 44,44% | 119,87 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1040,17 | 723 | 63 | 44,44% | 1231,37 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1467,24 | 755 | 63 | 50,79% | 1452,31 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1677,73 | 876 | 62 | 54,84% | 1720,25 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 399,85 | 279 | 61 | 52,46% | 792,25 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1478,21 | 857 | 61 | 47,54% | 1909,94 | |||||
| Tiger I | 7 | 984,47 | 629 | 60 | 51,67% | 1260,82 | |||||
| Type 58 | 6 | 884,12 | 704 | 59 | 50,85% | 1801,81 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 136,97 | 236 | 58 | 44,83% | 502,47 | |||||
| Matilda | 4 | 320,88 | 288 | 56 | 50,00% | 826,11 | |||||
| Panther | 7 | 935,07 | 836 | 55 | 61,82% | 1705,93 | |||||
| T-43 | 7 | 893,71 | 718 | 55 | 45,45% | 1377,68 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1133,42 | 851 | 55 | 49,09% | 1472,35 | |||||
| Churchill I | 5 | 448,30 | 392 | 54 | 57,41% | 947,06 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1287,30 | 765 | 54 | 55,56% | 1607,53 | |||||
| T20 | 7 | 896,83 | 721 | 52 | 50,00% | 1264,70 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 486,82 | 319 | 51 | 45,10% | 720,71 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 141,04 | 332 | 51 | 54,90% | 671,30 | |||||
| M3 Lee | 4 | 241,24 | 239 | 51 | 49,02% | 815,78 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1672,69 | 882 | 51 | 45,10% | 2169,63 | |||||
| Churchill VII | 6 | 830,56 | 739 | 50 | 56,00% | 1548,39 | |||||
| T67 | 5 | 391,22 | 305 | 49 | 55,10% | 805,91 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1878,00 | 1029 | 49 | 48,98% | 2064,68 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 964,24 | 674 | 46 | 47,83% | 1117,69 | |||||
| Predatore | 9 | 1847,37 | 838 | 46 | 45,65% | 1456,68 | |||||
| M8A1 | 4 | 253,48 | 257 | 44 | 63,64% | 648,05 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 873,35 | 665 | 43 | 39,53% | 1249,98 | |||||
| Type T-34 | 5 | 945,49 | 677 | 43 | 51,16% | 3147,01 | |||||
| AT 2 | 5 | 444,70 | 360 | 43 | 58,14% | 1104,04 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 626,81 | 530 | 43 | 60,47% | 1199,04 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 985,02 | 686 | 42 | 57,14% | 1554,14 | |||||
| T26E5 | 8 | 1404,50 | 902 | 42 | 47,62% | 1721,62 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 99,24 | 209 | 41 | 48,78% | 89,18 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1750,12 | 989 | 41 | 56,10% | 1657,12 | |||||
| XM57 | 8 | 1921,78 | 941 | 40 | 52,50% | 1974,97 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 941,82 | 818 | 39 | 56,41% | 2325,11 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1003,26 | 765 | 39 | 46,15% | 1229,85 | |||||
| T-34-85 | 6 | 563,68 | 507 | 38 | 42,11% | 824,47 | |||||
| T-46 | 3 | 108,29 | 167 | 38 | 55,26% | 339,43 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 116,66 | 165 | 38 | 47,37% | 182,92 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 720,00 | 770 | 38 | 63,16% | 2230,11 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1406,21 | 903 | 38 | 63,16% | 1768,84 | |||||
| Black Prince | 7 | 1048,57 | 812 | 37 | 48,65% | 1473,43 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 85,11 | 248 | 37 | 54,05% | 138,49 | |||||
| Marder II | 3 | 150,86 | 181 | 37 | 62,16% | 405,97 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1143,92 | 813 | 37 | 51,35% | 1408,36 | |||||
| Type 59 | 8 | 1405,33 | 964 | 36 | 58,33% | 2002,42 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 289,86 | 348 | 36 | 69,44% | 983,45 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1631,94 | 845 | 35 | 45,71% | 1211,41 | |||||
| Cromwell | 6 | 960,88 | 799 | 34 | 58,82% | 2131,72 | |||||
| T32 | 8 | 1413,32 | 909 | 34 | 50,00% | 1644,21 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2394,47 | 851 | 34 | 47,06% | 1476,35 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1485,62 | 917 | 34 | 50,00% | 1620,77 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 109,91 | 268 | 33 | 54,55% | 333,47 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 1443,64 | 975 | 33 | 51,52% | 2823,06 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 98,78 | 135 | 32 | 37,50% | 101,28 | |||||
| IS-3 | 8 | 1269,31 | 903 | 32 | 62,50% | 1564,26 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 135,88 | 230 | 32 | 43,75% | 276,30 | |||||
| T56 GMC | 3 | 136,34 | 158 | 32 | 40,63% | 218,95 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1485,69 | 797 | 32 | 50,00% | 1742,01 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2062,03 | 895 | 32 | 50,00% | 1461,72 | |||||
| T-34 | 5 | 721,19 | 649 | 31 | 61,29% | 2432,47 | |||||
| M2 Light | 2 | 164,84 | 298 | 31 | 51,61% | 599,69 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 891,23 | 613 | 31 | 54,84% | 1584,99 | |||||
| Comet | 7 | 1087,61 | 864 | 31 | 61,29% | 2008,78 | |||||
| Valentine AT | 4 | 232,39 | 177 | 31 | 22,58% | 425,84 | |||||
| Alecto | 4 | 325,29 | 267 | 31 | 41,94% | 714,90 | |||||
| Marder 38T | 4 | 380,77 | 306 | 31 | 48,39% | 881,13 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1399,52 | 814 | 31 | 48,39% | 2084,06 | |||||
| T29 | 7 | 1557,07 | 973 | 29 | 58,62% | 2367,39 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1079,38 | 888 | 29 | 68,97% | 1785,80 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1118,59 | 691 | 29 | 34,48% | 1291,12 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1422,21 | 961 | 29 | 55,17% | 1918,24 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1469,29 | 851 | 28 | 46,43% | 1796,44 | |||||
| FCM 36 | 2 | 166,93 | 259 | 28 | 60,71% | 825,37 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1573,00 | 858 | 28 | 53,57% | 1725,65 | |||||
| STB-1 | 10 | 2140,93 | 908 | 27 | 51,85% | 1951,45 | |||||
| CS-63 | 10 | 2120,59 | 828 | 27 | 44,44% | 1827,79 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 761,38 | 648 | 26 | 50,00% | 1506,85 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 592,24 | 568 | 25 | 44,00% | 1033,63 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 523,24 | 328 | 25 | 44,00% | 834,30 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2158,68 | 668 | 25 | 44,00% | 1270,59 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1620,40 | 865 | 25 | 36,00% | 1979,79 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 715,00 | 602 | 24 | 58,33% | 3408,06 | |||||
| Gryphon | 10 | 2563,21 | 933 | 24 | 50,00% | 1875,49 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1678,25 | 1009 | 24 | 62,50% | 1962,37 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1519,52 | 907 | 23 | 56,52% | 1796,26 | |||||
| A-43 | 6 | 1189,35 | 867 | 23 | 47,83% | 3201,68 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 108,74 | 182 | 23 | 47,83% | 233,34 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 153,78 | 188 | 23 | 47,83% | 339,95 | |||||
| T-34-1 | 7 | 1251,00 | 888 | 22 | 54,55% | 2340,70 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 156,27 | 227 | 22 | 63,64% | 578,44 | |||||
| Object 416 | 8 | 1022,36 | 620 | 22 | 31,82% | 1025,92 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou | 5 | 839,36 | 896 | 22 | 72,73% | 2144,12 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 359,29 | 344 | 21 | 38,10% | 1010,54 | |||||
| A-44 | 7 | 1081,43 | 717 | 21 | 42,86% | 1507,02 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1464,90 | 841 | 21 | 38,10% | 1686,61 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1425,76 | 777 | 21 | 61,90% | 1384,51 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1232,45 | 834 | 20 | 70,00% | 1248,96 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1371,35 | 722 | 20 | 45,00% | 1311,04 | |||||
| BT-7 | 4 | 164,58 | 234 | 19 | 52,63% | 483,66 | |||||
| A-20 | 5 | 236,68 | 369 | 19 | 57,89% | 805,50 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 158,42 | 210 | 19 | 52,63% | 435,59 | |||||
| T-832 | 8 | 1499,74 | 843 | 19 | 47,37% | 1579,29 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1863,21 | 837 | 19 | 47,37% | 1745,93 | |||||
| M6 | 6 | 970,89 | 767 | 18 | 66,67% | 1630,87 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 62,56 | 160 | 18 | 55,56% | 131,45 | |||||
| AMX 38 | 3 | 160,33 | 290 | 18 | 55,56% | 462,49 | |||||
| STA-2 | 8 | 951,56 | 749 | 18 | 50,00% | 1217,72 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1450,17 | 744 | 18 | 38,89% | 1772,24 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 463,24 | 412 | 17 | 52,94% | 1059,56 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 806,24 | 416 | 17 | 23,53% | 1188,88 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 131,65 | 173 | 17 | 29,41% | 394,59 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 343,18 | 225 | 17 | 47,06% | 1204,38 | |||||
| Cavalier | 5 | 434,47 | 495 | 17 | 70,59% | 1059,31 | |||||
| IS | 7 | 979,63 | 705 | 16 | 50,00% | 1260,19 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 149,94 | 306 | 16 | 56,25% | 757,09 | |||||
| D2 | 3 | 62,60 | 111 | 15 | 26,67% | 0,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 141,33 | 191 | 15 | 60,00% | 676,09 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1164,67 | 940 | 15 | 73,33% | 3183,12 | |||||
| Valentine | 3 | 175,13 | 190 | 15 | 53,33% | 501,45 | |||||
| KV-1SA | 5 | 648,27 | 708 | 15 | 60,00% | 1595,43 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 1382,33 | 996 | 15 | 60,00% | 3094,87 | |||||
| ARL 44 | 6 | 613,93 | 525 | 14 | 42,86% | 886,16 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 120,14 | 182 | 14 | 50,00% | 299,20 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1117,00 | 785 | 14 | 50,00% | 968,45 | |||||
| E 25 | 7 | 1588,21 | 990 | 14 | 71,43% | 2635,57 | |||||
| Leox | 9 | 2158,29 | 916 | 14 | 42,86% | 1869,88 | |||||
| Grant | 4 | 216,85 | 225 | 13 | 69,23% | 717,56 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 271,85 | 293 | 13 | 61,54% | 930,89 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 651,23 | 745 | 13 | 69,23% | 2169,96 | |||||
| T-50-2 | 6 | 650,08 | 860 | 13 | 69,23% | 2575,63 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 657,33 | 507 | 12 | 58,33% | 2140,42 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 114,25 | 204 | 12 | 83,33% | 410,38 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 687,67 | 442 | 12 | 16,67% | 1174,95 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 69,00 | 92 | 12 | 33,33% | 152,19 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 1310,67 | 969 | 12 | 75,00% | 3052,74 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1338,42 | 888 | 12 | 33,33% | 1964,10 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 1031,58 | 1168 | 12 | 58,33% | 3536,90 | |||||
| Fantôme | 9 | 1739,25 | 1076 | 12 | 75,00% | 1824,83 | |||||
| T-26 | 2 | 117,73 | 189 | 11 | 63,64% | 569,68 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 871,82 | 705 | 11 | 36,36% | 1485,15 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1145,82 | 442 | 11 | 9,09% | 647,72 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1167,27 | 809 | 11 | 63,64% | 1461,41 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 957,91 | 743 | 11 | 45,45% | 1410,01 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 124,80 | 223 | 10 | 50,00% | 373,68 | |||||
| T3 HMC | 2 | 93,50 | 106 | 10 | 40,00% | 150,03 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 128,60 | 157 | 10 | 10,00% | 0,00 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2355,90 | 782 | 10 | 50,00% | 1832,34 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 83,00 | 203 | 9 | 44,44% | 146,08 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 222,89 | 284 | 9 | 66,67% | 923,53 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 769,00 | 623 | 9 | 66,67% | 2285,99 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 179,89 | 203 | 9 | 44,44% | 643,24 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 116,78 | 260 | 9 | 66,67% | 515,53 | |||||
| Obsidian | 8 | 1071,33 | 781 | 9 | 55,56% | 1399,69 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1241,00 | 707 | 9 | 55,56% | 1156,94 | |||||
| Churchill III | 5 | 853,11 | 1244 | 9 | 88,89% | 1979,99 | |||||
| T95E2 | 8 | 598,22 | 411 | 9 | 33,33% | 429,85 | |||||
| BT-2 | 2 | 165,00 | 222 | 8 | 75,00% | 824,70 | |||||
| AMX 40 | 4 | 89,63 | 179 | 8 | 50,00% | 154,03 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 169,75 | 166 | 8 | 25,00% | 523,03 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 130,25 | 116 | 8 | 37,50% | 312,51 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 103,38 | 112 | 8 | 37,50% | 150,16 | |||||
| E 77 | 9 | 2185,25 | 1009 | 8 | 50,00% | 2328,61 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1925,25 | 876 | 8 | 37,50% | 1947,69 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 128,00 | 152 | 7 | 14,29% | 494,62 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 144,00 | 248 | 7 | 42,86% | 544,36 | |||||
| M15/42 | 3 | 575,29 | 432 | 7 | 28,57% | 1904,17 | |||||
| D1 | 2 | 196,43 | 284 | 7 | 57,14% | 1007,55 | |||||
| Wespe | 3 | 225,00 | 193 | 7 | 57,14% | 802,69 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 807,86 | 697 | 7 | 85,71% | 1833,41 | |||||
| Somua S35 | 3 | 114,00 | 187 | 7 | 42,86% | 69,56 | |||||
| Nergal | 8 | 1737,57 | 801 | 7 | 28,57% | 1650,73 | |||||
| SU-100I | 5 | 613,29 | 669 | 7 | 71,43% | 1132,88 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 324,33 | 352 | 6 | 50,00% | 924,28 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 639,17 | 580 | 6 | 66,67% | 1064,30 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 107,83 | 186 | 6 | 50,00% | 404,34 | |||||
| Tiger II Kuromorimine | 7 | 1688,00 | 1331 | 6 | 83,33% | 2822,71 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1168,67 | 778 | 6 | 66,67% | 1210,34 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 383,83 | 444 | 6 | 33,33% | 205,52 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 1095,83 | 1079 | 6 | 83,33% | 2594,68 | |||||
| 10TP | 3 | 498,20 | 469 | 5 | 60,00% | 2201,88 | |||||
| Type 98 Ke-Ni | 3 | 155,60 | 204 | 5 | 60,00% | 638,23 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 213,00 | 152 | 5 | 20,00% | 107,25 | |||||
| T-60 | 2 | 143,40 | 316 | 5 | 80,00% | 702,67 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 1822,00 | 1067 | 5 | 80,00% | 1565,89 | |||||
| Tetrarch | 2 | 414,60 | 524 | 5 | 80,00% | 2808,28 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 109,25 | 233 | 4 | 75,00% | 546,08 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 119,25 | 281 | 4 | 75,00% | 763,32 | |||||
| Renault FT | 1 | 60,50 | 190 | 4 | 75,00% | 348,46 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 189,75 | 334 | 4 | 100,00% | 978,70 | |||||
| MS-1 | 1 | 111,50 | 247 | 4 | 25,00% | 367,55 | |||||
| KV-2 | 6 | 174,00 | 335 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| XM66F | 8 | 1451,25 | 924 | 4 | 75,00% | 1630,36 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1118,50 | 920 | 4 | 75,00% | 2067,71 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 958,25 | 445 | 4 | 25,00% | 525,13 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1571,25 | 837 | 4 | 50,00% | 1484,67 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 574,67 | 713 | 3 | 100,00% | 2767,66 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 319,00 | 458 | 3 | 100,00% | 1814,54 | |||||
| SU-18 | 2 | 228,67 | 378 | 3 | 100,00% | 1633,58 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 53,33 | 73 | 3 | 0,00% | 74,65 | |||||
| Windhund | 8 | 997,33 | 509 | 3 | 33,33% | 753,77 | |||||
| K-2 | 8 | 2006,33 | 1080 | 3 | 66,67% | 2715,22 | |||||
| LT-432 | 8 | 128,00 | 398 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| IS-2M | 7 | 1105,33 | 684 | 3 | 33,33% | 1143,10 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 428,33 | 529 | 3 | 66,67% | 1224,50 | |||||
| Caliban | 8 | 892,33 | 637 | 3 | 33,33% | 793,03 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 1028,33 | 868 | 3 | 66,67% | 1903,44 | |||||
| Gonsalo | 8 | 2022,67 | 1188 | 3 | 66,67% | 2446,60 | |||||
| M2 | 2 | 52,50 | 161 | 2 | 50,00% | 78,28 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 131,00 | 174 | 2 | 50,00% | 655,03 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 174,50 | 316 | 2 | 50,00% | 683,34 | |||||
| T1 HMC | 2 | 30,00 | 99 | 2 | 50,00% | 106,25 | |||||
| Felice | 9 | 1817,50 | 1079 | 2 | 100,00% | 1880,43 | |||||
| Centurion St. Gloriana | 7 | 1125,00 | 1165 | 2 | 100,00% | 2171,93 | |||||
| Churchill St. Gloriana | 6 | 349,50 | 516 | 2 | 50,00% | 247,59 | |||||
| BT-42 Jatkosota HS | 5 | 746,50 | 856 | 2 | 100,00% | 2277,45 | |||||
| Char Murat | 9 | 1634,50 | 777 | 2 | 50,00% | 1630,82 | |||||
| KV-5 | 8 | 879,50 | 669 | 2 | 50,00% | 748,95 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1567,50 | 880 | 2 | 50,00% | 1837,95 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 379,00 | 255 | 2 | 0,00% | 173,11 | |||||
| StuG III Ausf. F Kabasan | 5 | 650,00 | 467 | 2 | 50,00% | 823,36 | |||||
| Rambo | 9 | 1353,00 | 385 | 2 | 0,00% | 925,21 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 272,00 | 207 | 1 | 0,00% | 1117,70 | |||||
| 4TP | 1 | 394,00 | 599 | 1 | 100,00% | 3160,97 | |||||
| M41 | 5 | 694,00 | 248 | 1 | 0,00% | 794,43 | |||||
| AT-1 | 2 | 93,00 | 182 | 1 | 100,00% | 372,27 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 109,00 | 329 | 1 | 100,00% | 581,82 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 2099,00 | 1347 | 1 | 100,00% | 2183,91 | |||||
| K-91 | 10 | 1273,00 | 890 | 1 | 100,00% | 874,47 | |||||
| Schwertwal | 10 | 3400,00 | 1338 | 1 | 100,00% | 2881,17 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 672,00 | 459 | 1 | 0,00% | 1348,86 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 228,00 | 245 | 1 | 0,00% | 441,49 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 537,00 | 294 | 1 | 0,00% | 1615,32 | |||||
| MKA | 2 | 692,00 | 618 | 1 | 0,00% | 2651,85 | |||||
| T-29 | 3 | 0,00 | 13 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 0,00 | 194 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 2746,00 | 1817 | 1 | 100,00% | 4676,13 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 670,00 | 347 | 1 | 0,00% | 411,11 | |||||
| FCM 2C | 3 | 115,00 | 144 | 1 | 0,00% | 57,57 | |||||
| Valiant | 5 | 407,00 | 242 | 1 | 0,00% | 654,94 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 0,00 | 207 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M3A3 Stuart | 3 | 1332,00 | 1482 | 1 | 100,00% | 5813,45 |
Toasterman4000
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 8542 | 0 | 46 | 192 | ||||
| Ø Poziom | 6,53 | 0,00 | 8,39 | 8,69 | ||||
| Zwycięstwa | 4344 | 50,85% | 0 | 0,00% | 19 | 41,30% | 91 | 47,40% |
| Porażki | 4107 | 48,08% | 0 | 0,00% | 26 | 56,52% | 97 | 50,52% |
| Remisy | 91 | 1,07% | 0 | 0,00% | 1 | 2,17% | 4 | 2,08% |
| Przetrwane bitwy | 2872 | 33,62% | 0 | 0,00% | 16 | 34,78% | 70 | 36,46% |
| Zniszczone czołgi | 7681 | 0,90 | 0 | 0,00 | 56 | 1,22 | 208 | 1,08 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,35 | 0,00 | 1,87 | 1,70 | ||||
| Wykryte pojazdy | 6436 | 0,75 | 0 | 0,00 | 30 | 0,65 | 108 | 0,56 |
| Zadane uszkodzenia | 993,02 | 0,00 | 1.633,37 | 1.758,72 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 14614 | 1,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 61 | 0,32 |
| Punkty obrony bazy | 5906 | 0,69 | 0 | 0,00 | 8 | 0,17 | 66 | 0,34 |
| Doświadczenie | 629,85 | 0,00 | 786,02 | 855,23 | ||||
| WN7 | 1164,21 | 0,00 | 1152,40 | 1193,39 | ||||
| WN8 | 1427,83 | 0,00 | 1754,95 | 1709,56 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 8542 | |
| Ø Poziom | 6,53 | |
| Zwycięstwa | 4344 | 50,85% |
| Porażki | 4107 | 48,08% |
| Remisy | 91 | 1,07% |
| Przetrwane bitwy | 2872 | 33,62% |
| Zniszczone czołgi | 7681 | 0,90 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,35 | |
| Wykryte pojazdy | 6436 | 0,75 |
| Zadane uszkodzenia | 993,02 | |
| Punkty zajęcia bazy | 14614 | 1,71 |
| Punkty obrony bazy | 5906 | 0,69 |
| Doświadczenie | 629,85 | |
| WN7 | 1164,21 | |
| WN8 | 1427,83 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 46 | |
| Ø Poziom | 8,39 | |
| Zwycięstwa | 19 | 41,30% |
| Porażki | 26 | 56,52% |
| Remisy | 1 | 2,17% |
| Przetrwane bitwy | 16 | 34,78% |
| Zniszczone czołgi | 56 | 1,22 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,87 | |
| Wykryte pojazdy | 30 | 0,65 |
| Zadane uszkodzenia | 1.633,37 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 8 | 0,17 |
| Doświadczenie | 786,02 | |
| WN7 | 1152,40 | |
| WN8 | 1754,95 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 192 | |
| Ø Poziom | 8,69 | |
| Zwycięstwa | 91 | 47,40% |
| Porażki | 97 | 50,52% |
| Remisy | 4 | 2,08% |
| Przetrwane bitwy | 70 | 36,46% |
| Zniszczone czołgi | 208 | 1,08 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,70 | |
| Wykryte pojazdy | 108 | 0,56 |
| Zadane uszkodzenia | 1.758,72 | |
| Punkty zajęcia bazy | 61 | 0,32 |
| Punkty obrony bazy | 66 | 0,34 |
| Doświadczenie | 855,23 | |
| WN7 | 1193,39 | |
| WN8 | 1709,56 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 3 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 75,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 20,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 3 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 3 | 100,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 33,33% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 75,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 20,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen