| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiger I | 7 | 589,81 | 366 | 657 | 46,73% | 596,13 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 477,69 | 330 | 593 | 47,39% | 664,75 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 432,08 | 321 | 493 | 44,83% | 631,83 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 195,08 | 220 | 388 | 44,33% | 502,22 | |||||
| SU-100Y | 6 | 508,99 | 348 | 341 | 46,04% | 701,14 | |||||
| Löwe | 8 | 792,57 | 541 | 317 | 50,79% | 806,53 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 373,55 | 277 | 296 | 46,28% | 727,07 | |||||
| Tiger II | 8 | 598,29 | 402 | 260 | 43,85% | 441,23 | |||||
| Marder II | 3 | 156,63 | 186 | 204 | 55,39% | 388,31 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 641,55 | 447 | 195 | 50,26% | 985,05 | |||||
| T-34-85 Rudy | 6 | 538,68 | 410 | 174 | 47,13% | 813,76 | |||||
| T-29 | 3 | 197,20 | 207 | 163 | 48,47% | 578,85 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 146,42 | 183 | 146 | 45,89% | 205,94 | |||||
| Panther | 7 | 616,90 | 493 | 145 | 49,66% | 850,64 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 474,61 | 490 | 143 | 44,76% | 758,81 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 468,83 | 331 | 143 | 45,45% | 760,36 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 172,75 | 273 | 136 | 53,68% | 714,27 | |||||
| T67 | 5 | 404,27 | 315 | 102 | 55,88% | 869,25 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1056,76 | 610 | 94 | 48,94% | 880,24 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 807,46 | 437 | 93 | 46,24% | 715,72 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 154,22 | 242 | 87 | 48,28% | 207,09 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 678,49 | 463 | 85 | 48,24% | 862,68 | |||||
| 122 TM | 8 | 870,18 | 598 | 71 | 52,11% | 829,27 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 113,64 | 193 | 56 | 50,00% | 439,77 | |||||
| E 75 | 9 | 682,47 | 565 | 43 | 51,16% | 444,58 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 422,12 | 355 | 41 | 51,22% | 856,28 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 476,25 | 429 | 36 | 50,00% | 1105,08 | |||||
| Valentine II | 4 | 68,74 | 179 | 34 | 41,18% | 27,87 | |||||
| MKA | 2 | 215,77 | 243 | 31 | 45,16% | 741,43 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 376,24 | 429 | 29 | 65,52% | 1047,73 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 400,86 | 322 | 28 | 53,57% | 1257,46 | |||||
| T-50-2 | 6 | 318,65 | 375 | 26 | 50,00% | 648,26 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 346,88 | 278 | 24 | 33,33% | 297,39 | |||||
| MS-1 | 1 | 73,00 | 137 | 19 | 47,37% | 192,77 | |||||
| Wespe | 3 | 79,12 | 170 | 17 | 58,82% | 215,80 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 224,33 | 320 | 15 | 40,00% | 883,87 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 49,60 | 122 | 15 | 40,00% | 24,04 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 119,79 | 248 | 14 | 57,14% | 465,99 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 245,38 | 216 | 13 | 46,15% | 495,06 | |||||
| Type 63 | 8 | 692,08 | 470 | 12 | 25,00% | 395,46 | |||||
| KV-1SA | 5 | 399,00 | 377 | 11 | 54,55% | 799,79 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 489,64 | 566 | 11 | 45,45% | 150,60 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 36,80 | 100 | 10 | 50,00% | 115,39 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 863,70 | 618 | 10 | 50,00% | 1108,56 | |||||
| T-70 | 3 | 135,44 | 197 | 9 | 77,78% | 506,42 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 90,00 | 154 | 9 | 44,44% | 271,77 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 422,67 | 364 | 9 | 33,33% | 123,57 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 266,75 | 215 | 8 | 25,00% | 533,01 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 494,88 | 299 | 8 | 37,50% | 200,91 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 86,14 | 103 | 7 | 28,57% | 72,59 | |||||
| T-116 | 3 | 102,00 | 158 | 7 | 57,14% | 313,15 | |||||
| AT-1 | 2 | 71,83 | 124 | 6 | 50,00% | 104,27 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 52,83 | 87 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| 4TP | 1 | 110,17 | 221 | 6 | 50,00% | 387,91 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 175,20 | 154 | 5 | 40,00% | 357,21 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 584,80 | 329 | 5 | 20,00% | 700,75 | |||||
| AMR 35 | 2 | 111,40 | 123 | 5 | 20,00% | 233,69 | |||||
| Tetrarch | 2 | 223,60 | 277 | 5 | 80,00% | 1235,62 | |||||
| Matilda LVT | 4 | 239,75 | 407 | 4 | 75,00% | 522,49 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 187,75 | 204 | 4 | 50,00% | 1093,74 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 144,00 | 70 | 3 | 0,00% | 471,17 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 167,67 | 285 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 460,50 | 492 | 2 | 50,00% | 244,41 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 0,00 | 61 | 2 | 50,00% | 76,78 | |||||
| Renault FT | 1 | 94,50 | 242 | 2 | 100,00% | 587,38 | |||||
| Cromwell B | 6 | 179,00 | 420 | 2 | 100,00% | 293,30 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 1159,00 | 517 | 1 | 0,00% | 2180,67 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 0,00 | 13 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 0,00 | 106 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 108,00 | 255 | 1 | 100,00% | 656,55 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 918,00 | 497 | 1 | 0,00% | 437,07 |
Temutaj
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 5943 | 5 | 119 | 119 | ||||
| Ø Poziom | 5,60 | 7,20 | 6,44 | 6,44 | ||||
| Zwycięstwa | 2825 | 47,53% | 1 | 20,00% | 46 | 38,66% | 46 | 38,66% |
| Porażki | 3062 | 51,52% | 4 | 80,00% | 71 | 59,66% | 71 | 59,66% |
| Remisy | 56 | 0,94% | 0 | 0,00% | 2 | 1,68% | 2 | 1,68% |
| Przetrwane bitwy | 1277 | 21,49% | 1 | 20,00% | 36 | 30,25% | 36 | 30,25% |
| Zniszczone czołgi | 3437 | 0,58 | 1 | 0,20 | 64 | 0,54 | 64 | 0,54 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,74 | 0,25 | 0,77 | 0,77 | ||||
| Wykryte pojazdy | 5733 | 0,96 | 2 | 0,40 | 55 | 0,46 | 55 | 0,46 |
| Zadane uszkodzenia | 460,08 | 473,80 | 634,02 | 634,02 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 9514 | 1,60 | 0 | 0,00 | 128 | 1,08 | 128 | 1,08 |
| Punkty obrony bazy | 2125 | 0,36 | 0 | 0,00 | 87 | 0,73 | 87 | 0,73 |
| Doświadczenie | 346,14 | 406,60 | 513,91 | 513,91 | ||||
| WN7 | 720,41 | 144,26 | 600,79 | 600,79 | ||||
| WN8 | 659,28 | 250,44 | 626,64 | 626,64 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 5943 | |
| Ø Poziom | 5,60 | |
| Zwycięstwa | 2825 | 47,53% |
| Porażki | 3062 | 51,52% |
| Remisy | 56 | 0,94% |
| Przetrwane bitwy | 1277 | 21,49% |
| Zniszczone czołgi | 3437 | 0,58 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,74 | |
| Wykryte pojazdy | 5733 | 0,96 |
| Zadane uszkodzenia | 460,08 | |
| Punkty zajęcia bazy | 9514 | 1,60 |
| Punkty obrony bazy | 2125 | 0,36 |
| Doświadczenie | 346,14 | |
| WN7 | 720,41 | |
| WN8 | 659,28 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 5 | |
| Ø Poziom | 7,20 | |
| Zwycięstwa | 1 | 20,00% |
| Porażki | 4 | 80,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 20,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,20 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,25 | |
| Wykryte pojazdy | 2 | 0,40 |
| Zadane uszkodzenia | 473,80 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 406,60 | |
| WN7 | 144,26 | |
| WN8 | 250,44 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 119 | |
| Ø Poziom | 6,44 | |
| Zwycięstwa | 46 | 38,66% |
| Porażki | 71 | 59,66% |
| Remisy | 2 | 1,68% |
| Przetrwane bitwy | 36 | 30,25% |
| Zniszczone czołgi | 64 | 0,54 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,77 | |
| Wykryte pojazdy | 55 | 0,46 |
| Zadane uszkodzenia | 634,02 | |
| Punkty zajęcia bazy | 128 | 1,08 |
| Punkty obrony bazy | 87 | 0,73 |
| Doświadczenie | 513,91 | |
| WN7 | 600,79 | |
| WN8 | 626,64 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 119 | |
| Ø Poziom | 6,44 | |
| Zwycięstwa | 46 | 38,66% |
| Porażki | 71 | 59,66% |
| Remisy | 2 | 1,68% |
| Przetrwane bitwy | 36 | 30,25% |
| Zniszczone czołgi | 64 | 0,54 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,77 | |
| Wykryte pojazdy | 55 | 0,46 |
| Zadane uszkodzenia | 634,02 | |
| Punkty zajęcia bazy | 128 | 1,08 |
| Punkty obrony bazy | 87 | 0,73 |
| Doświadczenie | 513,91 | |
| WN7 | 600,79 | |
| WN8 | 626,64 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 5 | 83,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 6 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 756,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 180,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 6 | |
| Zwycięstwa | 1 | 16,67% |
| Porażki | 5 | 83,33% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,17 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,17 | |
| Wykryte pojazdy | 6 | 1,00 |
| Zadane uszkodzenia | 756,50 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 180,50 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 5 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 3 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 2 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 3 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 5 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 797,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 954,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 5 | |
| Zwycięstwa | 3 | 60,00% |
| Porażki | 2 | 40,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 40,00% |
| Zniszczone czołgi | 3 | 0,60 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,00 | |
| Wykryte pojazdy | 5 | 1,00 |
| Zadane uszkodzenia | 797,20 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 954,20 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 314 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 142 | 45,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 156 | 49,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 16 | 5,10% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 99 | 31,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 145 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 200 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 481,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 598 | 1,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 126 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 299,85 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 314 | |
| Zwycięstwa | 142 | 45,22% |
| Porażki | 156 | 49,68% |
| Remisy | 16 | 5,10% |
| Przetrwane bitwy | 99 | 31,53% |
| Zniszczone czołgi | 145 | 0,46 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,67 | |
| Wykryte pojazdy | 200 | 0,64 |
| Zadane uszkodzenia | 481,31 | |
| Punkty zajęcia bazy | 598 | 1,90 |
| Punkty obrony bazy | 126 | 0,40 |
| Doświadczenie | 299,85 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen