Techtronix

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.04.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17425000
Ø Poziom7,110,000,000,00
Zwycięstwa900651,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki819547,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy2241,29%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy531230,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi163770,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,350,000,000,00
Wykryte pojazdy218351,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.090,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy244821,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy158090,9100,0000,0000,00
Doświadczenie523,290,000,000,00
WN71265,650,000,000,00
WN81663,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17425
Ø Poziom7,11
Zwycięstwa900651,68%
Porażki819547,03%
Remisy2241,29%
Przetrwane bitwy531230,48%
Zniszczone czołgi163770,94
Zniszczonych/zgonów1,35
Wykryte pojazdy218351,25
Zadane uszkodzenia1.090,42
Punkty zajęcia bazy244821,40
Punkty obrony bazy158090,91
Doświadczenie523,29
WN71265,65
WN81663,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa555,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki444,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy222,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy80,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.029,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie523,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa555,56%
Porażki444,44%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy222,22%
Zniszczone czołgi60,67
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy80,89
Zadane uszkodzenia2.029,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie523,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew38000
Zwycięstwa2155,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki1744,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1436,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi330,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,380,000,000,00
Wykryte pojazdy230,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.468,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy300,7900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy481,2600,0000,0000,00
Doświadczenie827,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew38
Zwycięstwa2155,26%
Porażki1744,74%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1436,84%
Zniszczone czołgi330,87
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy230,61
Zadane uszkodzenia1.468,89
Punkty zajęcia bazy300,79
Punkty obrony bazy481,26
Doświadczenie827,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18000
Zwycięstwa1055,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki738,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy738,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi170,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,550,000,000,00
Wykryte pojazdy271,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia636,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy482,6700,0000,0000,00
Doświadczenie649,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18
Zwycięstwa1055,56%
Porażki738,89%
Remisy15,56%
Przetrwane bitwy738,89%
Zniszczone czołgi170,94
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy271,50
Zadane uszkodzenia636,94
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy482,67
Doświadczenie649,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew90000
Zwycięstwa4752,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki4347,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2730,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi670,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,060,000,000,00
Wykryte pojazdy1111,2300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia637,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2302,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy540,6000,0000,0000,00
Doświadczenie386,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew90
Zwycięstwa4752,22%
Porażki4347,78%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2730,00%
Zniszczone czołgi670,74
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy1111,23
Zadane uszkodzenia637,98
Punkty zajęcia bazy2302,56
Punkty obrony bazy540,60
Doświadczenie386,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1740000
Zwycięstwa96555,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki73342,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy422,41%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy74142,59%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14950,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy22081,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.145,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy25781,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy66963,8500,0000,0000,00
Doświadczenie664,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1740
Zwycięstwa96555,46%
Porażki73342,13%
Remisy422,41%
Przetrwane bitwy74142,59%
Zniszczone czołgi14950,86
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy22081,27
Zadane uszkodzenia1.145,74
Punkty zajęcia bazy25781,48
Punkty obrony bazy66963,85
Doświadczenie664,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew398000
Zwycięstwa21052,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki18646,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14135,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3110,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,210,000,000,00
Wykryte pojazdy6291,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia905,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3480,8700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6131,5400,0000,0000,00
Doświadczenie506,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew398
Zwycięstwa21052,76%
Porażki18646,73%
Remisy20,50%
Przetrwane bitwy14135,43%
Zniszczone czołgi3110,78
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy6291,58
Zadane uszkodzenia905,56
Punkty zajęcia bazy3480,87
Punkty obrony bazy6131,54
Doświadczenie506,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (131)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Type 59 81353,62741165854,89%2186,11
Pz.Kpfw. T 25 5298,4131058349,40%675,16
E 50 Ausf. M102119,4164552149,71%2035,56
G.W. Tiger91462,6143047044,89%1513,00
E 5091154,9051542748,95%1097,13
G.W. E 100101935,1150342052,38%2025,30
E 100102276,9967441251,94%2154,51
Panther7476,2933238750,90%618,74
AMX 50 B102534,7470138451,04%2573,81
Panther II8824,0545538351,44%1072,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4309,7830537552,53%811,91
E 7591498,5157335546,48%1479,52
T-1506857,2151135559,44%1723,89
Tiger II81049,0845533344,44%1223,47
AMX 50 12091932,6362632049,06%2094,15
VK 30.01 (H)5260,0023231143,09%389,04
G.W. Panther71276,7040525349,41%1704,15
AMX M4 mle. 457874,6445924752,23%1266,08
AMX ELC bis5430,7142624751,42%1652,28
AMX Chasseur de chars 81484,0377724647,97%2374,89
AMX 12 t6402,6239123344,21%986,18
Pz.Kpfw. III/IV587,0615322440,18%12,48
Ferdinand81833,8863221854,13%2395,33
T-5491736,3382821159,24%2281,62
ISU-15281682,0066321058,10%2011,13
T-1091854,1668020854,81%2111,41
T-4481106,4757719653,57%1762,85
Churchill III 5640,0967619563,08%1656,32
KV-856901,9753819448,45%1786,91
AMX 50 10081322,6459719052,63%1651,70
Jagdpanther71045,4653018856,38%1654,61
AMX 13 9091059,5869017949,72%1881,30
IS71274,3362517455,17%2219,80
SU-15271335,3056417058,24%2255,43
T-34-856418,7739016257,41%775,72
Bat.-Châtillon 25 t AP92029,7090716159,63%2597,64
T71 DA7794,7963316154,66%1942,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81730,0776416059,38%2144,23
Hummel6788,7735315046,00%1163,08
Jagdtiger91979,4777614859,46%2054,71
BDR G1 B5230,6021014537,24%182,17
Grille5507,2522714441,67%1013,49
StuG III Ausf. G5138,2617613250,00%136,02
Tiger I7826,7553213149,62%1091,16
IS-381564,7666413151,91%2171,27
AMX 13 757702,1562212464,52%1759,18
FV3046799,2848012056,67%1679,47
KV-15623,1446211952,10%1486,22
T-437792,1349211746,15%1387,94
IS-7102381,5479111755,56%2351,14
M41 Walker Bulldog81031,1275810749,53%2563,27
leKpz M 41 90 mm GF 8914,415019950,51%1800,60
IS-6 81568,178689860,20%2138,77
T376668,465669846,94%2356,99
Jagdpanzer IV6668,324039748,45%1343,67
Type 586855,777089754,64%2009,83
AMX 13 F3 AM6829,794389650,00%1403,55
T216536,455059660,42%1881,78
KV-481292,717029358,06%1731,31
SU-10061163,416599160,44%3126,07
Pz.Kpfw. III Ausf. J439,011398846,59%59,51
KV-371251,845408848,86%1937,89
Sturer Emil71085,666248853,41%1816,48
Jagdpanzer E 100102296,726278847,73%1806,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E315,301008646,51%68,60
M75387,303168444,05%1499,84
B14172,142207847,44%333,76
A-20528,131427835,90%0,00
Type T-345698,576277762,34%2810,63
SU-855733,634277556,00%2245,55
M24 Chaffee5616,547407463,51%2783,64
VK 45.03 71545,607827261,11%2619,61
Lorraine 155 mle. 507823,084346643,94%958,91
VK 36.01 (H)6559,174366453,13%942,48
Marder II3141,381716349,21%283,73
Pz.Sfl. IVc5723,115416353,97%2155,11
Sturmpanzer II4260,901606243,55%692,58
T-284195,612905759,65%551,74
Pz.Kpfw. II239,05995644,64%38,59
Nashorn61038,545415655,36%2197,69
Bishop5846,585535560,00%2287,20
Waffenträger auf Pz. IV91564,114935352,83%1276,22
Leichttraktor154,061105244,23%33,13
T1 Cunningham1235,064335160,78%1825,97
Bat.-Châtillon 25 t102240,747744757,45%2458,60
Pz.Kpfw. II Luchs4137,872954546,67%295,72
T-34-171050,205684459,09%1992,76
AMX 404186,532144358,14%669,81
ARL 446429,052794242,86%541,55
T3 HMC2287,713324257,14%1508,66
SU-85B4529,764354151,22%1707,94
T-345259,353944050,00%582,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5339,533834052,50%837,64
T-463137,282053946,15%429,02
M5 Stuart4104,542813748,65%114,74
SU-26398,22963732,43%6,93
Type 3 Chi-Nu5581,065713363,64%1969,87
Pz.Kpfw. 35 (t)228,45953141,94%12,21
T1 Heavy5607,584253148,39%1235,69
VK 16.02 Leopard5572,235483145,16%2293,81
VK 28.016387,554213148,39%1067,13
T-62A102270,207553053,33%2472,74
M3 Stuart3162,462732846,43%551,31
Marder 38T4476,824702860,71%1464,47
SU-18293,73822642,31%333,44
T6981485,007812657,69%2080,95
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.418,601502548,00%72,05
Crusader 5.5-in. SP71070,726152564,00%1702,88
SU-76M4210,172582466,67%640,09
TOG II* 6946,366822259,09%1747,66
Sturmpanzer I Bison383,761082152,38%140,23
Valentine AT4360,523672152,38%1164,17
BT-7451,791241931,58%1,04
M5A1 Stuart4251,063801850,00%860,90
Pz.Kpfw. 38 (t)3142,672221861,11%478,20
D2388,711661752,94%179,58
AMX 38398,351521729,41%68,92
Panzerjäger I236,931071566,67%220,76
M2 Light2213,093231163,64%1034,03
MS-1147,45971154,55%116,85
Tetrarch 2113,57175757,14%469,84
T-127 3107,00272580,00%390,10
M415339,504132100,00%532,08
T1E6 275,50161250,00%186,55
T28 Concept 71598,0011362100,00%3185,39
Renault FT150,002271100,00%281,08
D12217,0024010,00%887,00
Bat.-Châtillon 12 t81497,007291100,00%3513,41
T7 Combat Car 2181,002271100,00%883,10
LTP 395,0020810,00%162,93
StuG IV 5793,005881100,00%2382,88

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.04.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.04.2016
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 27.01.2014
Opuścił klan: 23.04.2015