TeVi_NPC01

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 01.08.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1961517112888
Ø Poziom7,889,719,439,31
Zwycięstwa994450,70%847,06%6154,46%48654,73%
Porażki943648,11%952,94%5044,64%38943,81%
Remisy2351,20%00,00%10,89%131,46%
Przetrwane bitwy469523,94%317,65%3329,46%23826,80%
Zniszczone czołgi150990,7770,41980,887760,87
Zniszczonych/zgonów1,010,501,241,19
Wykryte pojazdy192610,98191,121281,149581,08
Zadane uszkodzenia1.385,642.171,592.257,422.177,41
Punkty zajęcia bazy61200,3100,0040,041350,15
Punkty obrony bazy61960,3230,1830,031860,21
Doświadczenie646,66850,65926,13910,81
WN71116,78919,291299,141307,18
WN81486,391486,932003,791974,12
Ogółem
Ilość bitew19615
Ø Poziom7,88
Zwycięstwa994450,70%
Porażki943648,11%
Remisy2351,20%
Przetrwane bitwy469523,94%
Zniszczone czołgi150990,77
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy192610,98
Zadane uszkodzenia1.385,64
Punkty zajęcia bazy61200,31
Punkty obrony bazy61960,32
Doświadczenie646,66
WN71116,78
WN81486,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew17
Ø Poziom9,71
Zwycięstwa847,06%
Porażki952,94%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy317,65%
Zniszczone czołgi70,41
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy191,12
Zadane uszkodzenia2.171,59
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,18
Doświadczenie850,65
WN7919,29
WN81486,93
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew112
Ø Poziom9,43
Zwycięstwa6154,46%
Porażki5044,64%
Remisy10,89%
Przetrwane bitwy3329,46%
Zniszczone czołgi980,88
Zniszczonych/zgonów1,24
Wykryte pojazdy1281,14
Zadane uszkodzenia2.257,42
Punkty zajęcia bazy40,04
Punkty obrony bazy30,03
Doświadczenie926,13
WN71299,14
WN82003,79
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew888
Ø Poziom9,31
Zwycięstwa48654,73%
Porażki38943,81%
Remisy131,46%
Przetrwane bitwy23826,80%
Zniszczone czołgi7760,87
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy9581,08
Zadane uszkodzenia2.177,41
Punkty zajęcia bazy1350,15
Punkty obrony bazy1860,21
Doświadczenie910,81
WN71307,18
WN81974,12
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia54,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie27,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia54,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie27,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa940,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki1359,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy836,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy281,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia627,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie465,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa940,91%
Porażki1359,09%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy836,36%
Zniszczone czołgi140,64
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy281,27
Zadane uszkodzenia627,55
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie465,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew139900260
Zwycięstwa65646,89%00,00%00,00%14154,23%
Porażki73552,54%00,00%00,00%11845,38%
Remisy80,57%00,00%00,00%10,38%
Przetrwane bitwy46233,02%00,00%00,00%8733,46%
Zniszczone czołgi8130,5800,0000,001580,61
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,91
Wykryte pojazdy11900,8500,0000,002150,83
Zadane uszkodzenia1.478,390,000,001.727,15
Punkty zajęcia bazy20781,4900,0000,001930,74
Punkty obrony bazy42343,0300,0000,0012644,86
Doświadczenie662,230,000,00804,40
Ogółem
Ilość bitew1399
Zwycięstwa65646,89%
Porażki73552,54%
Remisy80,57%
Przetrwane bitwy46233,02%
Zniszczone czołgi8130,58
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy11900,85
Zadane uszkodzenia1.478,39
Punkty zajęcia bazy20781,49
Punkty obrony bazy42343,03
Doświadczenie662,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew260
Zwycięstwa14154,23%
Porażki11845,38%
Remisy10,38%
Przetrwane bitwy8733,46%
Zniszczone czołgi1580,61
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy2150,83
Zadane uszkodzenia1.727,15
Punkty zajęcia bazy1930,74
Punkty obrony bazy12644,86
Doświadczenie804,40

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa1040,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1456,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy728,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy190,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.946,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy240,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy341,3600,0000,0000,00
Doświadczenie726,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa1040,00%
Porażki1456,00%
Remisy14,00%
Przetrwane bitwy728,00%
Zniszczone czołgi140,56
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy190,76
Zadane uszkodzenia1.946,88
Punkty zajęcia bazy240,96
Punkty obrony bazy341,36
Doświadczenie726,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (270)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-34-856637,9741881251,72%1247,34
Char Futur 4 91965,9990564055,16%1938,14
FV215b (183) 102211,4176647354,12%1738,02
60TP Lewandowskiego102222,2782344450,68%1658,09
Type 71102228,7789441853,83%1781,00
Jagdpanzer E 100102194,0877237454,28%1622,32
IMT 81540,2983836853,80%1814,94
Panhard EBR 10510985,1974834550,14%1050,28
BZT-70 102643,2187234050,29%1801,24
TL-1 LPC 81268,5179032850,00%1656,04
KV-26549,5134432245,34%816,82
Coccodrillo 102563,2992829055,86%2115,86
AMX 50 Foch (155) 102176,7379027955,20%1708,87
A-205176,7123224351,44%484,81
AMX 13 757599,7340224040,42%1220,55
T77 81359,4575223646,19%1463,23
STK-2112784,7395223451,71%1806,71
Kunze Panzer 91707,1577923046,96%1666,77
Jagdpanther7770,3837620847,12%916,82
S-517613,7338320649,03%640,46
KV-37695,6436520442,16%711,29
T-1506608,3736620346,31%908,64
T92 HMC101419,2567920250,99%1188,40
SU-130PM 81797,1081720251,49%1871,18
NC 70 Błyskawica101998,0577119448,97%1419,79
M53/M5591244,3566019248,44%1138,31
IS7755,6244419053,16%972,54
KV-15359,6729219053,16%670,77
T-345266,0323918344,81%515,97
Vz. 60S Dravec 102909,58102818359,02%2201,11
Yong Bing 92151,5495617855,62%2040,91
Pz.Kpfw. VII102626,6989617747,46%1975,65
Leopard 120 Verbessert112460,2585017150,29%1918,95
KV-856411,1627217038,24%414,00
Ferdinand8999,0246516653,01%949,43
Leopard 1102092,9875615946,54%1521,80
Jagdpanzer IV6604,0634015350,33%1061,42
Jagdpanzer E 90 92028,7987115256,58%1778,55
SU-855313,2523515045,33%544,64
IS-7102237,5394514560,00%1875,68
Grille 15102254,2774314450,69%1605,07
T-44-100 81736,6097113958,99%2561,21
50TP Tyszkiewicza91716,9279313345,11%1553,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4308,0520813038,46%641,30
AMX 12 t6409,9837912550,40%1037,26
TBT 92059,3387912348,78%1664,77
Executor112744,2593812255,74%1979,75
SU-85B4300,5022612150,41%637,67
BZ-79112715,4897512149,59%1664,90
Ashigaru 102222,5868311940,34%1352,16
Bat.-Châtillon 25 t102009,3073511848,31%1537,43
Panhard AML Lynx 6x68604,6260611650,86%956,65
Panhard AMD 178B6274,9328211442,11%541,74
Strv 103-092245,7082911347,79%1928,59
Panhard EBR 909859,2373511147,75%1219,90
Vercingétorix 91844,9288711157,66%1714,58
WZ-120G FT 92307,7089510754,21%1858,90
SFAC 105 81830,1082910553,33%1789,14
53TP Markowskiego81233,1969410442,31%1257,12
Strv 103B102174,8177610455,77%1531,94
Type 6891569,8277510248,04%1258,38
Projet Louis 91102,8277210253,92%1507,75
ELC EVEN 90 8669,4876710152,48%1287,89
AMX ELC bis5214,9226810048,00%540,21
UDES 0381582,597569752,58%1845,27
Pz.Kpfw. II Luchs4303,363209553,68%1144,73
Leo7873,505449447,87%1288,83
SU-1006310,272599451,06%378,56
KV-1S6364,182949345,16%479,60
Strv 746640,574209247,83%1159,59
Emil I81747,149569255,43%2183,32
Kranvagn102555,859569153,85%2018,25
Ikv 1035319,732608947,19%606,16
M40/M438891,895808946,07%813,69
Hotchkiss EBR7613,766578859,09%1417,11
SU-263150,951708548,24%273,46
Jagdtiger9948,154748448,81%581,43
KR-1112293,759798457,14%1519,60
Strv m/425314,222818351,81%771,10
Concept No. 5102303,878718362,65%1911,32
SU-54109,541488251,22%150,25
SDP 58 Kilana81158,656818247,56%1088,22
M127667,335538247,56%674,06
StuG III Ausf. G5294,022498151,85%577,12
Wz. 64GC Bzyg 102519,869138154,32%1921,97
S35 CA5493,902668046,25%980,63
ARL V396457,812697944,30%646,22
Kampfpanzer 67102493,289567959,49%1936,72
T-284126,001677847,44%188,92
UDES 03 Alt 3 91845,868777759,74%1765,65
Chieftain Mk. 6 102395,979307358,90%1891,44
Emil II92378,9410726861,76%2486,03
M415316,512786851,47%386,32
IS-38378,903466848,53%231,60
M10 RBFM 5408,623246640,91%544,89
O-I Experimental5495,433066339,68%809,02
Carro da Combattimento 45 t 102254,718396347,62%1612,68
O-I6504,643086145,90%629,14
Type 5781311,888366060,00%1558,24
Stridsyxa 81731,958905952,54%1727,25
BZ-6892115,849345851,72%1986,86
VK 45.02 (P) Ausf. A81346,529085858,62%1778,23
XM57 82322,8110775858,62%2525,07
Black Rock 112575,4810165855,17%1694,23
AMX 65 t81657,658245747,37%2156,71
Versuchspanzer 5792149,8610095764,91%1958,81
Bat.-Châtillon 25 t AP91685,147685648,21%1678,68
Durendal 102020,877635550,91%1434,45
BT-7 artillery 3315,173675455,56%1219,39
Pz.Kpfw. I Ausf. C3104,812015347,17%327,69
Ikv 90 Typ B71100,216595248,08%1634,50
SDP 57 Gowika7957,796215253,85%1220,60
BZ-16681637,379005261,54%2025,62
Somua SAu 404285,712055240,38%585,75
AMX M4 mle. 5191850,698705248,08%1552,76
TS-6 92003,658885150,98%1745,01
SDP wz 66 Grom 81726,478205143,14%1824,75
Buryan 92507,9010995064,00%2147,64
Type 95 Heavy4210,481854843,75%494,80
AMX 50 12092147,678974658,70%2151,47
SDP 60 Gonkiewicza91556,577464643,48%1282,48
StuG IV 5331,262424634,78%588,25
Tiger (P)71208,167934447,73%1655,88
Pz.Kpfw. 5582023,259644440,91%1837,49
45TP Habicha7836,555984247,62%1020,58
AMX 50 10081858,209244153,66%2315,49
T-703109,711454143,90%196,37
AAT60 81729,789424165,85%2085,35
VK 45.02 (P) Ausf. B92070,289274045,00%1998,79
M446511,284484047,50%685,94
BZ-75102366,009143958,97%1902,97
Type 4 Ju-To71213,037633951,28%1615,57
Kpz. Erich Konzept I 91882,137653948,72%1462,08
SU-76M485,131153839,47%3,34
FV601 Saladin81535,479373860,53%2230,66
VCS 6x6 TS 90 9710,456403844,74%783,79
Hirschkäfer112542,148203655,56%1701,54
Marder II3121,591373450,00%200,17
Bat.-Châtillon 12 t8400,154763447,06%512,50
GSOR 1006 Scheme 792340,479563464,71%2410,31
AMX M4 mle. 4571866,4511323369,70%3157,08
T82 HMC4222,552213345,45%623,53
Cobra 91791,678133351,52%1540,33
SU-76G FT4367,942523141,94%641,69
AMX 404184,802393063,33%699,05
Ikv 65 Alt II6547,073803063,33%1081,54
Ho-Ri 281798,477543043,33%1892,93
BZ-5871568,038533033,33%2130,13
ISU-122-2 81309,537173046,67%1185,68
Sav m/434255,962622755,56%660,19
Windhund 81349,196252744,44%1233,73
T-46397,541292642,31%185,27
Renault UE 573208,541742650,00%516,27
Tiger I71825,4810622552,00%2685,77
BT-7480,361572560,00%197,08
Lago4265,562572540,00%742,16
SU-1527213,361772524,00%0,00
FSV Scheme A7976,337082445,83%1407,13
Fantôme 91928,587892437,50%1850,25
Chi-To SP71636,708762369,57%1986,99
Type 95 Ji-Ro61128,266342339,13%1795,39
Pz.Kpfw. Neu112063,398022339,13%1021,66
VK 30.01 (P)6914,596782240,91%1502,09
Ambassador 92112,958292236,36%1458,46
P26/404183,571382138,10%221,58
Prototipo 6 81517,148402152,38%1461,00
Super Hellcat 7867,005102133,33%1123,66
LT vz. 383163,702322045,00%500,73
Type 91 Heavy3138,801742060,00%425,13
Wespe3177,801622055,00%575,43
AS-XX 40 t112124,057502035,00%1461,08
BT-2247,50931838,89%0,10
AMX 50 B102230,508401855,56%1581,57
T-50-2 6314,443461861,11%736,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6695,595261741,18%1678,84
Mars 81644,539181764,71%1861,31
M15/423202,061871625,00%389,74
SU-18249,501021662,50%229,19
T-80443,631521662,50%207,05
Lorraine 50 t 91422,317941650,00%1204,36
Sentinelle 91913,198721656,25%1663,54
T-26221,67841553,33%110,39
SDP 44 Burza6687,605091553,33%1117,94
IS-M8476,873461533,33%221,01
M3G FT3188,711891471,43%588,27
Chrysler MTC 2TC 81583,507441435,71%1378,36
Ikv 723215,852301353,85%577,38
Saryuda 91525,236801338,46%985,18
Strv m/40L3113,422731275,00%399,63
40TP Habicha6449,175101266,67%795,24
T-26G FT2103,081041225,00%112,58
L-60 2150,422621258,33%814,70
VK 36.01 (H)61543,9110311163,64%2867,87
Type T-345835,367121163,64%2834,75
Type 3 Ju-Nu6857,826341163,64%1231,27
Pz.Sfl. IVb4269,182251172,73%849,89
AMX M4 mle. 54102007,607931040,00%1378,83
Type 5861104,33796955,56%2423,92
Grille5647,00366922,22%1187,41
Type 89 I-Go/Chi-Ro2132,22132922,22%293,69
Type 3 Ho-Ni III5922,33597966,67%2340,53
T-60297,56163955,56%301,76
AEC Armoured Car5537,89387933,33%1063,60
Gabler’s Destroyer 5327,89458955,56%861,06
Tiger II Kuromorimine 71073,78850966,67%1583,85
T-45 2131,44158955,56%545,63
Staghound Mk. III61447,131076875,00%3714,01
FV225 Collector 91663,25690837,50%1023,87
ARL 4461227,43847757,14%2477,58
Pvlvv fm/42298,57149742,86%219,31
Somua S353178,86158728,57%264,64
Black Prince II 71157,29794742,86%1342,32
Pz.Kpfw. II Ausf. D 221,14192742,86%24,94
TKS z n.k.m. 20 mm 2142,83260633,33%579,58
10TP3132,17187683,33%510,27
M5A1 Stuart41101,33796666,67%6188,93
Cruiser Mk. IV4750,67581650,00%2625,97
T-29 3305,00327666,67%20,73
SMV CC-64 Vipera 8881,83609666,67%836,59
Brennos 8890,33750650,00%819,95
ST vz. 39471,00130560,00%186,52
VK 30.01 (H)51010,60742560,00%2656,96
Panzerjäger I2166,20187560,00%580,11
Pz.Kpfw. III Ausf. J4614,60473580,00%1934,05
Pz.Kpfw. III Ausf. E3243,20170540,00%545,38
T67590,00147560,00%199,53
Pz.Kpfw. I262,40203580,00%261,73
MT-256268,80261520,00%486,60
TS-54 8871,00644540,00%605,65
AMX 13 (FL 11) 5439,60473540,00%1060,62
60G FT536,50107450,00%107,11
G.Pz. Mk. VI (e)237,0071450,00%113,16
AMR 35 2203,25362475,00%950,10
MKA 2190,25293475,00%787,21
Kolohousenka1107,67140366,67%531,53
M14/412171,0012030,00%417,65
Pz.Kpfw. 35 (t)248,005530,00%1,94
Leichttraktor197,00275366,67%470,41
MS-1149,6790366,67%221,70
Type 2597 Chi-Ha3739,00479333,33%3671,72
Renault FT AC2154,00146333,33%428,28
Cruiser Mk. III3706,33683366,67%3981,23
T18 HMC3195,33320366,67%1043,62
T-116 3161,33263366,67%686,52
Type 5 Ka-Ri 81201,00696366,67%1103,87
Type 63 81435,33698333,33%1557,72
AMX ELC 901 6671,00617366,67%2132,01
LT vz. 352131,50348250,00%485,48
Strv m/382171,00297250,00%630,11
T1 Cunningham128,0068250,00%75,29
B14139,0010820,00%116,56
7TP291,00205250,00%156,07
Type 1 Chi-He4903,00589250,00%3441,22
25TP KSUST II546,009220,00%0,00
SU-122A588,501782100,00%261,00
KV-1SA 5951,5010152100,00%2418,12
AM 39 Gendron-Somua 2497,00676250,00%2082,83
SU-100I 51163,509572100,00%1876,78
Vickers Medium Mk. I10,004510,00%0,00
Fiat 30001211,0012110,00%989,86
Renault FT1227,0027910,00%1341,00
Renault Otsu10,001310,00%0,00
4TP10,00691100,00%261,00
SDT-58 Vlkodav 91842,0014371100,00%1767,85
T-34 shielded 5345,0015510,00%506,57
M24E2 Super Chaffee 6126,007261100,00%299,63
Matilda LVT 41206,0014301100,00%3851,53
T7 Combat Car 2434,007191100,00%3135,29
T28 Concept 71889,0013821100,00%2385,64
T26E3 Eagle 7 71223,009151100,00%1519,85

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 01.08.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 24.04.2026
Opuścił klan: 01.08.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.02.2026
Opuścił klan: 23.04.2026
Stopień: Rekruter
Dołączył: 24.05.2025
Opuścił klan: 20.02.2026