Tavic

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.12.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2354403339
Ø Poziom7,330,0010,0610,08
Zwycięstwa1164449,46%00,00%1751,52%1948,72%
Porażki1164249,45%00,00%1648,48%2051,28%
Remisy2581,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy549623,34%00,00%1030,30%1128,21%
Zniszczone czołgi171430,7300,00250,76300,77
Zniszczonych/zgonów0,950,001,091,07
Wykryte pojazdy224760,9500,00150,45150,38
Zadane uszkodzenia1.038,940,002.189,732.114,92
Punkty zajęcia bazy210220,8900,00320,97320,82
Punkty obrony bazy67380,2900,0000,0000,00
Doświadczenie581,960,00812,03790,62
WN7986,070,001012,35943,99
WN81239,380,001571,541557,57
Ogółem
Ilość bitew23544
Ø Poziom7,33
Zwycięstwa1164449,46%
Porażki1164249,45%
Remisy2581,10%
Przetrwane bitwy549623,34%
Zniszczone czołgi171430,73
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy224760,95
Zadane uszkodzenia1.038,94
Punkty zajęcia bazy210220,89
Punkty obrony bazy67380,29
Doświadczenie581,96
WN7986,07
WN81239,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew33
Ø Poziom10,06
Zwycięstwa1751,52%
Porażki1648,48%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1030,30%
Zniszczone czołgi250,76
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy150,45
Zadane uszkodzenia2.189,73
Punkty zajęcia bazy320,97
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie812,03
WN71012,35
WN81571,54
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew39
Ø Poziom10,08
Zwycięstwa1948,72%
Porażki2051,28%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1128,21%
Zniszczone czołgi300,77
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy150,38
Zadane uszkodzenia2.114,92
Punkty zajęcia bazy320,82
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie790,62
WN7943,99
WN81557,57
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew182000
Zwycięstwa7340,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki10557,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4625,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi640,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,470,000,000,00
Wykryte pojazdy2501,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.223,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6123,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2001,1000,0000,0000,00
Doświadczenie564,130,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew182
Zwycięstwa7340,11%
Porażki10557,69%
Remisy42,20%
Przetrwane bitwy4625,27%
Zniszczone czołgi640,35
Zniszczonych/zgonów0,47
Wykryte pojazdy2501,37
Zadane uszkodzenia1.223,41
Punkty zajęcia bazy6123,36
Punkty obrony bazy2001,10
Doświadczenie564,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew29000
Zwycięstwa1241,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki1758,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1137,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,3400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,560,000,000,00
Wykryte pojazdy210,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia860,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1374,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,4800,0000,0000,00
Doświadczenie378,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew29
Zwycięstwa1241,38%
Porażki1758,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1137,93%
Zniszczone czołgi100,34
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy210,72
Zadane uszkodzenia860,93
Punkty zajęcia bazy1374,72
Punkty obrony bazy140,48
Doświadczenie378,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki375,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia491,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie187,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa125,00%
Porażki375,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,50
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy10,25
Zadane uszkodzenia491,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie187,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew921000
Zwycięstwa45148,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki47051,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29832,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4800,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy8400,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia944,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12221,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy43664,7400,0000,0000,00
Doświadczenie622,920,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew921
Zwycięstwa45148,97%
Porażki47051,03%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy29832,36%
Zniszczone czołgi4800,52
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy8400,91
Zadane uszkodzenia944,38
Punkty zajęcia bazy12221,33
Punkty obrony bazy43664,74
Doświadczenie622,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4083000
Zwycięstwa191646,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki205150,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy1162,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy123130,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi23380,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy40821,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia824,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy42301,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy44541,0900,0000,0000,00
Doświadczenie484,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4083
Zwycięstwa191646,93%
Porażki205150,23%
Remisy1162,84%
Przetrwane bitwy123130,15%
Zniszczone czołgi23380,57
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy40821,00
Zadane uszkodzenia824,64
Punkty zajęcia bazy42301,04
Punkty obrony bazy44541,09
Doświadczenie484,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1185000
Zwycięstwa59950,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki57748,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy90,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy35429,87%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7170,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy8580,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.546,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6580,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6950,5900,0000,0000,00
Doświadczenie717,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1185
Zwycięstwa59950,55%
Porażki57748,69%
Remisy90,76%
Przetrwane bitwy35429,87%
Zniszczone czołgi7170,61
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy8580,72
Zadane uszkodzenia1.546,48
Punkty zajęcia bazy6580,56
Punkty obrony bazy6950,59
Doświadczenie717,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (241)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
50TP prototyp 81415,06778101251,88%1580,40
T-34-85M 6857,0461094053,94%1522,76
T26E4 SuperPershing 81389,2785080152,18%1885,25
Pudel 6536,0942273451,09%899,94
KV-15353,1528471447,34%596,61
M54 Renegade 81672,2589471254,35%1955,96
Progetto M35 mod. 46 81470,4881369851,00%1769,60
T-1091038,7954752545,71%810,04
Super Conqueror101976,3677150050,00%1475,44
KV-856366,8826946743,68%386,88
CS-52 LIS 81488,6483145052,67%1859,67
IS-7101855,8277743950,80%1512,15
T-34-856334,4230143147,33%459,70
T-34-85 Rudy 6495,1736341646,15%707,47
IS-38920,4351840944,50%841,38
T110E5101952,0077738348,30%1484,97
T-54 first prototype 8878,0166537549,33%1079,36
Conqueror91323,1263536546,30%1035,05
T-5491441,1373532550,46%1413,40
T110E3102404,4782432555,08%1788,01
60TP Lewandowskiego102031,3478932250,31%1552,27
T-345186,4722028049,29%330,24
KV-1S6320,5727226949,07%421,63
Churchill III 5294,0235425846,51%421,90
IS7515,8333724248,35%519,84
Leopard 1101833,7564023741,35%1294,21
Object 140101614,1969423248,71%1288,78
M6A2E1 81557,2293122960,26%2108,64
SU-855245,4921420752,17%404,74
M48A5 Patton101714,5571220747,34%1282,84
leKpz M 41 90 mm 8738,5760620754,59%1310,83
Object 268 Version 4101983,2477120352,22%1437,56
E 100102051,1477419950,25%1588,94
AMX 12 t6372,5542719852,02%983,13
Object 277102207,3484119557,44%1851,34
LT-432 8784,3870017949,16%1424,37
Object 252U 81522,6977317946,37%1641,45
Strv S1 81385,8770817552,57%1489,15
ARL 446321,6523717040,00%277,21
FV4005 Stage II101532,2459816850,60%1082,98
T-448971,7362616143,48%1174,25
T110E4102098,6669816147,20%1434,19
SU-1006493,4829116039,38%606,93
AMX ELC bis595,8818715648,72%130,60
Cromwell B 6696,4959315246,05%1202,84
BDR G1 B5351,5624814639,73%443,11
M4A1 Sherman5249,8625314450,00%491,25
Caernarvon8870,6063114447,22%828,83
T-437529,0949013452,24%753,87
AE Phase I 91750,2582413053,85%1712,88
Strv m/42-57 Alt A.2 6423,3035012945,74%523,20
40TP Habicha6854,9060512852,34%1905,44
ELC EVEN 90 8808,7170912846,09%1665,04
Panhard EBR 10510723,0656712141,32%555,09
AMX 13 757767,7863812054,17%1801,03
M446731,2363612059,17%1221,02
Tiger I71336,1686311559,13%2004,17
Black Prince7671,2757711445,61%743,05
Object 907 101875,9380111352,21%1453,62
T-284104,9314010847,22%117,35
Somua SM 81444,3576210846,30%1488,48
T-29 3250,2826710751,40%879,97
VK 16.02 Leopard5269,1742710551,43%838,54
E 7591609,9881610055,00%1568,51
SU-1527839,865609654,17%1141,97
M18 Hellcat6920,635989651,04%1617,28
Pz.Kpfw. I Ausf. C3199,262979645,83%939,27
Strv m/425198,691969339,78%254,85
50TP Tyszkiewicza91317,226289239,13%908,74
M24 Chaffee5220,742639245,65%573,32
Strv 746328,693948948,31%432,63
FV4202 8927,186128840,91%1040,38
T92 HMC101211,805638548,24%909,59
Lago4146,231748448,81%275,39
MT-256254,864408451,19%596,62
53TP Markowskiego81386,197468046,25%1571,54
STB-1101874,567658048,75%1452,68
Covenanter5227,513638053,75%718,42
M40/M4381309,496167839,74%1270,35
Panhard EBR 75 (FL 10) 8833,237297851,28%1550,16
M10 Wolverine5534,644117744,16%1143,07
Object 430U101675,477667656,58%1380,19
Tiger 131 61168,688527660,53%2247,49
T2971160,157287550,67%1443,32
Churchill VII6628,725187545,33%958,07
M5 Stuart444,811557358,90%171,87
T28 Prototype81511,397737150,70%1762,61
T-80474,011597149,30%90,41
VK 30.01 (H)5649,145736459,38%1742,74
SU-10181356,116926448,44%1484,73
M3 Lee4138,051906253,23%354,61
T3281318,028406157,38%1592,97
Type 95 Heavy4140,441776139,34%198,87
AMX 13 F3 AM6490,153666132,79%446,06
Object 43091701,858566058,33%1594,85
E 75 TS 81136,886945945,76%1119,10
FV215b (183) 101366,485275837,93%732,26
Centurion Mk. 7/191200,456545639,29%959,78
AMX Canon d'assaut 105 81552,707805653,57%1697,97
AMX 404172,222215547,27%482,37
T25/271173,356905556,36%1790,69
Caernarvon Action X 81240,168845561,82%1567,22
O-I Experimental5456,543385442,59%681,72
M10391388,856785343,40%1114,46
45TP Habicha7953,616375150,98%1208,33
Churchill I5547,593705158,82%1242,63
M4A3E2 Sherman Jumbo6786,656614948,98%1650,80
T-50-2 6553,906594963,27%1843,63
T-463106,211664854,17%330,85
Cromwell6333,913954753,19%517,76
T2881371,416954647,83%1343,95
Object 70491504,625714555,56%1149,16
T-70364,481224245,24%48,73
Excelsior 5578,535394057,50%1230,51
WZ-120-1G FT 81058,706704042,50%996,13
M2 Medium Tank3110,501923850,00%246,89
T1 Heavy5678,036373754,05%1550,21
Lansen C 81255,547553745,95%1405,54
B14215,502413452,94%510,82
CS-63101540,556713348,48%934,97
Centurion Mk. I81096,007393154,84%1602,36
Object 26391756,297873151,61%1488,95
Type 91 Heavy397,431553053,33%200,55
Leopard Prototyp A91621,506393040,00%1256,00
Type 64 6513,574593046,67%1183,40
Strv m/40L3141,551722958,62%424,81
B.U.G.I.61016,766842958,62%2212,29
AMX 50 Foch (155) 101230,556452958,62%801,04
Matilda4161,711982846,43%237,34
T404296,643622846,43%598,27
VK 28.016462,156622762,96%1507,11
T-34 shielded 5257,562592751,85%460,79
D2394,151402646,15%136,58
M7 Priest3115,621342642,31%115,28
T-26234,19832642,31%14,82
Centurion Action X101728,696512638,46%1175,91
Object 25791256,547482653,85%1118,83
AT-1223,84582532,00%0,00
AMX 383115,841842552,00%244,36
Pz.Kpfw. II Luchs4169,923342544,00%439,91
Bat.-Châtillon Bourrasque 81104,386352433,33%912,64
M3 Stuart3110,871552330,43%177,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E3119,871922347,83%196,98
113 Beijing Opera 101853,098102347,83%1575,48
TVP T 50/51101288,005572231,82%720,26
T-1506109,001442123,81%0,00
WZ-111 81428,706382025,00%1465,78
M374164,841211926,32%276,58
Object 268101810,324711952,63%1189,32
Indien-Panzer81064,846721952,63%1222,45
FV217 Badger101492,957861968,42%1156,19
VK 100.01 (P)8689,584971926,32%461,19
Type 3 Chi-Nu5578,224321850,00%1506,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5498,064441833,33%1363,81
MTLS-1G14 3193,562201833,33%528,36
Cruiser Mk. III383,531021735,29%129,73
SU-100M17906,126791758,82%1323,13
Type 4 Chi-To6616,945081662,50%1145,36
Pz.Kpfw. II245,811031650,00%85,25
BZ-75102261,639311662,50%1653,77
T1 Cunningham152,131181546,67%95,49
MS-1117,80701540,00%0,00
T-60239,131081546,67%46,28
T1 HMC240,07891457,14%172,15
Tiger II81091,505911435,71%938,72
Nashorn61321,298161478,57%2880,46
105 leFH18B2 5635,084641346,15%1128,55
ISU-15281144,776541361,54%1147,27
Bat.-Châtillon 12 t8517,694201323,08%670,55
T2071296,586831225,00%2056,42
Cruiser Mk. IV489,331301233,33%6,42
SU-263161,251051225,00%209,71
T9591478,836341225,00%886,40
T57 Heavy102119,005871225,00%1292,13
XM69 Hacker111602,086011241,67%809,33
Tortoise91015,084291225,00%537,15
Super Hellcat 7594,505021250,00%657,99
M15/423217,732161154,55%569,72
CS-4471236,738451163,64%2045,99
M1271413,3611251172,73%2187,62
M56 Scorpion 7928,556251145,45%1346,24
43 M. Toldi III 3107,912361154,55%469,33
T2 Medium Tank243,901261060,00%172,28
M10 RBFM 5578,104021030,00%884,21
T-22 medium 101931,608481060,00%1820,67
Vickers Medium Mk. II262,11104955,56%179,63
Type 89 I-Go/Chi-Ro259,56122966,67%219,71
Strv m/38297,13173862,50%367,66
D1293,6396825,00%164,96
Comet71095,88840850,00%2030,61
SU-76M468,50102825,00%1,34
Crusader 5.5-in. SP7467,88232825,00%395,83
Vickers Medium Mk. III371,57150757,14%152,37
VK 30.02 (M)6613,86359714,29%892,61
Object 268 Version V 101851,29854757,14%1205,01
Pz.Kpfw. T 25 5384,43399771,43%1009,78
WZ-111 model 5A101873,67740633,33%1253,59
Pz.Kpfw. 35 (t)270,0099540,00%101,83
DS PZInż5477,80555580,00%1201,15
SU-182115,00107540,00%463,05
T-62A101217,80447520,00%629,23
Renault R35294,20234560,00%342,83
T34 B 8938,0037750,00%772,41
T78 61288,00933540,00%2215,67
Vickers Medium Mk. I163,00150450,00%156,52
Renault FT10,0051425,00%0,00
4TP155,50179450,00%80,16
M2 Light2136,25234475,00%589,99
SU-122A5187,00291475,00%398,35
GSOR the TANK 9418,00447450,00%230,53
Rheinmetall Skorpion G 81003,25692475,00%1026,65
Bisonte C45 81584,2511714100,00%2103,80
L-60 258,25161450,00%147,97
Renault Otsu111,0075333,33%0,00
FCM 36 Pak 40 3249,33300333,33%499,41
Leichttraktor1175,00353366,67%978,18
Object 274a 81251,33661333,33%1367,56
Patton the Tank 91163,00420333,33%978,24
Strv fm/21142,004620,00%1,94
TKS z n.k.m. 20 mm 281,50146250,00%278,81
M14/41296,50280250,00%175,10
Loyd Gun Carriage228,50104250,00%89,05
M-V-Y102523,0045720,00%1869,39
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6934,00786250,00%2996,93
Object 283 9846,50745250,00%685,33
TL-1 LPC 8142,50414250,00%135,20
Kolohousenka10,001501100,00%261,00
Fiat 30001197,0027910,00%942,72
Renault FT 75 BS20,001010,00%0,00
P26/4040,006610,00%0,00
T3090,0013210,00%0,00
KV-260,005710,00%0,00
T-116 384,0011310,00%67,99
SU-130PM 8727,0045810,00%447,49
T28 Concept 73888,00179710,00%8147,09
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6542,006501100,00%887,07
StuG IV 51070,0010801100,00%3559,52
BT-7 artillery 3104,006810,00%108,34
Lorraine 40 t 80,0017010,00%0,00
AMX M4 mle. 49 82054,0014271100,00%2136,91
AMX 13 57 GF 7819,0051310,00%1441,22

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.12.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.12.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.07.2021
Opuścił klan: 25.10.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.11.2021
Opuścił klan: 01.01.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.07.2021
Opuścił klan: 14.07.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.07.2019
Opuścił klan: 05.08.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.04.2021
Opuścił klan: 10.06.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.03.2020
Opuścił klan: 02.04.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.08.2019
Opuścił klan: 10.03.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 02.01.2023
Opuścił klan: 13.04.2023
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 02.01.2022
Opuścił klan: 22.02.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.05.2019
Opuścił klan: 10.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.12.2018
Opuścił klan: 05.03.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 19.12.2017
Opuścił klan: 03.09.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 06.09.2018
Opuścił klan: 02.11.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 06.03.2019
Opuścił klan: 10.05.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.11.2018
Opuścił klan: 19.12.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.12.2017
Opuścił klan: 17.12.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.08.2017
Opuścił klan: 21.08.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.08.2015
Opuścił klan: 25.03.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 08.07.2015
Opuścił klan: 28.07.2015