TRYEK

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.10.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew297091464424
Ø Poziom7,318,718,808,50
Zwycięstwa1439948,47%750,00%3046,88%22252,36%
Porażki1501550,54%642,86%3351,56%19345,52%
Remisy2950,99%17,14%11,56%92,12%
Przetrwane bitwy654022,01%535,71%1828,13%12028,30%
Zniszczone czołgi186040,63201,43480,753110,73
Zniszczonych/zgonów0,802,221,041,02
Wykryte pojazdy288260,97120,86560,884841,14
Zadane uszkodzenia861,101.655,211.297,691.149,97
Punkty zajęcia bazy122390,4100,0000,00140,03
Punkty obrony bazy90400,30191,36190,30410,10
Doświadczenie468,49608,71497,48561,61
WN7848,661497,31902,39973,35
WN8992,042030,681194,571202,20
Ogółem
Ilość bitew29709
Ø Poziom7,31
Zwycięstwa1439948,47%
Porażki1501550,54%
Remisy2950,99%
Przetrwane bitwy654022,01%
Zniszczone czołgi186040,63
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy288260,97
Zadane uszkodzenia861,10
Punkty zajęcia bazy122390,41
Punkty obrony bazy90400,30
Doświadczenie468,49
WN7848,66
WN8992,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew14
Ø Poziom8,71
Zwycięstwa750,00%
Porażki642,86%
Remisy17,14%
Przetrwane bitwy535,71%
Zniszczone czołgi201,43
Zniszczonych/zgonów2,22
Wykryte pojazdy120,86
Zadane uszkodzenia1.655,21
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy191,36
Doświadczenie608,71
WN71497,31
WN82030,68
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew64
Ø Poziom8,80
Zwycięstwa3046,88%
Porażki3351,56%
Remisy11,56%
Przetrwane bitwy1828,13%
Zniszczone czołgi480,75
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy560,88
Zadane uszkodzenia1.297,69
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy190,30
Doświadczenie497,48
WN7902,39
WN81194,57
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew424
Ø Poziom8,50
Zwycięstwa22252,36%
Porażki19345,52%
Remisy92,12%
Przetrwane bitwy12028,30%
Zniszczone czołgi3110,73
Zniszczonych/zgonów1,02
Wykryte pojazdy4841,14
Zadane uszkodzenia1.149,97
Punkty zajęcia bazy140,03
Punkty obrony bazy410,10
Doświadczenie561,61
WN7973,35
WN81202,20
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa210,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki1684,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy736,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy60,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia589,680,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy231,2100,0000,0000,00
Doświadczenie191,370,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa210,53%
Porażki1684,21%
Remisy15,26%
Przetrwane bitwy736,84%
Zniszczone czołgi100,53
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy60,32
Zadane uszkodzenia589,68
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy231,21
Doświadczenie191,37
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew66000
Zwycięstwa3045,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki3654,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2233,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi330,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy630,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia665,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy360,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3034,5900,0000,0000,00
Doświadczenie444,700,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew66
Zwycięstwa3045,45%
Porażki3654,55%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2233,33%
Zniszczone czołgi330,50
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy630,95
Zadane uszkodzenia665,05
Punkty zajęcia bazy360,55
Punkty obrony bazy3034,59
Doświadczenie444,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew205000
Zwycięstwa8440,98%00,00%00,00%00,00%
Porażki11254,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy94,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5828,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi930,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy1580,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia561,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1560,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3101,5100,0000,0000,00
Doświadczenie292,340,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew205
Zwycięstwa8440,98%
Porażki11254,63%
Remisy94,39%
Przetrwane bitwy5828,29%
Zniszczone czołgi930,45
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy1580,77
Zadane uszkodzenia561,88
Punkty zajęcia bazy1560,76
Punkty obrony bazy3101,51
Doświadczenie292,34
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki240,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy120,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy20,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.468,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie455,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa240,00%
Porażki240,00%
Remisy120,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy20,40
Zadane uszkodzenia1.468,80
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie455,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (274)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-34-85M 6780,65501207351,04%1316,79
SU-130PM 81354,19626147348,68%1304,77
T28 Prototype81082,94484135746,87%1074,65
T3091569,09539104346,98%1306,03
T110E4101678,7467582450,24%1086,01
Leopard 1101586,1066878145,71%1090,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5443,6733359850,67%1195,97
O-Ho81610,6784857754,25%1975,51
Bat.-Châtillon 12 t8526,1446156948,15%820,31
T71 DA7542,2537552648,86%1090,55
M4A1 Sherman5485,9734951953,18%1300,03
Leo7554,3235248548,04%701,58
Leopard Prototyp A91398,5954648548,04%1161,24
Vz. 64 Blesk8734,6163048049,38%1258,11
T297637,4937244746,53%617,19
Kranvagn101701,2159240247,76%1287,24
SU-1527524,1030739848,49%564,36
T328594,4338139447,21%484,93
M40/M4381197,6148935252,84%1469,18
XM69 Hacker111824,2075633945,72%1097,79
IS7667,4337033344,74%721,93
Emil I8762,1840633247,29%683,35
SU-1006440,0127732245,65%580,46
O-Ni71360,9284231753,94%1858,34
T25/27455,7630029846,31%462,22
KV-856424,9329428747,39%531,98
M18 Hellcat6377,2227128546,67%477,64
T-34-28665,0743026951,67%735,40
AMX 12 t6458,3938926560,00%1386,22
FV215b (183) 101372,0261526448,86%836,11
M4A3E2 Sherman Jumbo6312,0329326148,66%430,63
M48A5 Patton101450,7965426041,92%932,61
SU-855251,4720223844,12%346,32
Emil II91370,9653122953,71%1174,44
Bat.-Châtillon 25 t AP91039,1448922846,05%920,30
IS-38819,4748922349,78%772,00
LPT-67 Šelma9690,8359721848,62%808,43
Leopard 120 Verbessert111491,7667021845,87%944,84
IS-7101627,7474220245,05%1138,02
SU-85B4207,4219319450,52%369,04
M127662,8137319445,88%758,50
Strv 746365,5828318644,09%468,72
AMX 13 909588,4445118648,39%727,75
T376256,4627018145,30%510,71
Crusader6139,4121718040,56%142,69
Panther II8578,8738417946,93%521,42
E 50 Ausf. M101403,9858117947,49%1037,54
Cromwell6333,1629717549,14%471,05
Panther7693,9541217454,60%1139,69
Tiger II81109,2857016341,10%1088,52
Super Hellcat 7820,3052016256,17%1155,84
T-34-17778,3943716149,69%1164,97
AMX 13 757590,8041015953,46%1294,83
M446500,9531515947,17%698,73
Vz. 71 Tesák10766,6155615738,22%600,66
Tiger (P)7769,6041115448,05%886,56
Type 4 Heavy91495,1382215054,00%1372,37
Type 586383,8830815049,33%595,44
Type T-345269,5422714744,90%526,77
AMX 13 10510975,4560914249,30%1012,46
Pz.Sfl. IVc5290,3421014045,71%463,36
M53/M559935,0850813950,36%856,92
Object 43091347,3573013844,93%1085,33
Ares 8591088,6260313647,06%841,19
T675301,9823913346,62%488,37
T698860,3749812950,39%1017,70
VK 30.01 (D)6343,3428112743,31%417,34
M415260,3323412553,60%318,68
BZ-75101728,7479912253,28%1256,55
Hotchkiss EBR7336,4038112248,36%525,67
Škoda T 5091193,0963311644,83%892,40
Strv m/425273,8423711442,11%507,53
M46 Patton9959,5460311041,82%680,24
59-166287,5029110850,00%678,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4188,8918310544,76%278,15
Bat.-Châtillon 25 t101447,6861310442,31%955,21
Churchill VII6432,943109939,39%504,78
Ares 758861,906379748,45%873,32
VK 30.01 (P)6445,282859644,79%547,55
Ikv 65 Alt II6436,122809553,68%677,66
M24 Chaffee5177,022229455,32%492,24
UDES 038716,783869238,04%502,25
O-I6607,214029158,24%1057,23
VK 100.01 (P)8982,676768944,94%927,48
T28 Concept 7839,914248743,68%1106,74
T82 HMC4151,901618648,84%321,20
KR-1111607,147318643,02%791,82
KV-1S6255,922698441,67%196,73
Type 5 Heavy101835,928488361,45%1311,70
Ikv 1035231,012018047,50%379,33
Cruiser Mk. I1192,782488047,50%1060,13
Pz.Kpfw. III/IV5273,692558050,00%587,01
M1039890,245618037,50%551,13
Progetto M35 mod. 46 8847,695487850,00%886,47
CS-52 LIS 8948,976197345,21%980,92
T-284144,071806850,00%276,81
Matilda4277,732506355,56%741,39
Lago4172,381986344,44%323,82
VK 30.02 (M)6530,844106350,79%887,88
StuG IV 5375,442346245,16%794,84
SU-76M4108,101776152,46%145,20
T207730,626395856,90%1026,08
M3 Lee4230,192095846,55%644,06
VK 30.01 (H)5325,683015738,60%570,88
Sav m/434150,681695639,29%142,53
T-448938,237575657,14%1289,77
Marder 38T4221,492095560,00%499,78
O-I Experimental5320,782765448,15%436,38
E 7591205,156965438,89%845,59
Covenanter5173,633025141,18%320,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4176,861735139,22%263,76
UDES 14 Alt 58712,845025040,00%603,71
M3 Stuart3142,001774841,67%351,17
AMX ELC bis5152,102424860,42%434,81
WZ-1317482,896284755,32%961,07
Type 95 Heavy4142,301834748,94%282,15
Škoda T 256456,914134553,33%753,71
Marder II3158,911554535,56%258,03
M8A14242,702374459,09%544,64
StuG III Ausf. G5173,441744344,19%163,65
M24E2 Super Chaffee 6394,304184341,86%969,69
Object 25791239,867284247,62%1010,79
Pz.Kpfw. III Ausf. J4155,832174146,34%227,58
Churchill I5327,652574050,00%518,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E3116,181734050,00%210,08
M5 Stuart4139,102304055,00%268,93
Ares 90101172,585304057,50%845,93
M5A1 Stuart4230,952553958,97%743,04
E 509869,515753948,72%641,62
Tiger I7752,265563857,89%958,41
Mäuschen91390,377833855,26%1138,50
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6440,634683855,26%1002,74
Škoda T 177481,894803636,11%690,53
Type 95 Ji-Ro6956,035373644,44%1576,41
Sturer Emil7972,866503663,89%1344,69
Durchbruchswagen 24167,812273658,33%391,35
T-29 3250,402273545,71%760,09
Renault NC-311124,211833363,64%660,67
Type 91 Heavy3192,482193360,61%675,93
FV230 Canopener10977,456333336,36%369,47
AMX 404198,662423253,13%728,05
T56 GMC3122,441853271,88%434,27
Lorraine 40 t 81071,695303250,00%1305,83
TVP T 50/51101385,816593148,39%964,60
Cruiser Mk. III3152,782712729,63%504,34
Birch Gun4196,961532748,15%536,13
Caernarvon8423,005262650,00%304,65
Cruiser Mk. IV4153,542892638,46%237,60
Nashorn6896,425622653,85%1463,94
Vickers Medium Mk. I1152,362072556,00%765,04
Ikv 723150,631792466,67%456,93
Valentine AT4191,331402429,17%311,01
KV-15279,573072360,87%530,16
Valiant 5530,134492356,52%1162,24
M4A3E8 Sherman6400,364042250,00%667,52
T110E5101340,646632236,36%682,33
T34 8627,863762161,90%637,16
M2 Medium Tank3130,482442161,90%451,45
D2399,451392025,00%116,87
Cruiser Mk. II283,101592045,00%149,31
Object 430U101536,805512035,00%955,69
Konštrukta T-34/1007339,743041947,37%320,12
T-463122,531331931,58%257,24
AMX 13 F3 AM6593,474341952,63%901,49
Patton the Tank 91011,004961942,11%863,42
Panhard AMD 178B6272,443391855,56%664,80
Gorilla111117,445811844,44%446,48
Maus101558,656781741,18%860,70
Vz. 60S Dravec 101775,067801650,00%1052,18
Indien-Panzer8755,385401643,75%744,60
T3 HMC298,201401553,33%289,27
Rhm.-Borsig Waffenträger81323,336701580,00%1376,99
LT vz. 38398,571111421,43%114,55
Strv m/40L388,932111478,57%297,26
P26/404183,072241457,14%407,54
Vickers Medium Mk. III3128,641481442,86%256,80
Type 2597 Chi-Ha3212,002101457,14%716,89
B1428,5499137,69%0,00
Ikv 90 Typ B7270,002011338,46%90,23
AMX 38389,151631346,15%85,33
SDP 44 Burza6805,315111353,85%1339,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3147,151701361,54%430,03
Vickers Medium Mk. II243,17821241,67%16,36
Strv m/38288,171091233,33%120,93
Type 3 Ju-Nu6756,425711250,00%896,37
Vickers Mk. E Type B286,271351136,36%119,08
Leichttraktor1328,0954311100,00%2419,58
Centurion Mk. I8628,555701154,55%691,31
Type 4 Ju-To7880,365571136,36%750,09
KV-26373,003011145,45%400,52
Pz.Kpfw. I256,181241145,45%68,23
KV-1SA 5518,003961127,27%847,99
AT-12166,102471050,00%598,20
M26 Pershing8466,202591020,00%263,78
IS-6 8625,403821020,00%365,46
Char de transition 6637,105061040,00%716,16
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6539,903841060,00%1051,17
Pvlvv fm/42262,1172922,22%0,00
Sexton II3209,00203977,78%1082,54
Panzerjäger I2176,56210966,67%703,06
Comet7535,7822590,00%507,63
Universal Carrier 2-pdr2120,89146955,56%387,28
Fantôme 91139,56584933,33%865,66
Pz.Kpfw. II293,50236862,50%334,32
UDES 1691654,88611837,50%1230,59
L-60 261,13182862,50%275,58
M2 Light282,57137728,57%73,19
T2 Medium Tank2194,71257771,43%1171,18
T-60280,86184714,29%105,24
M15/423243,00244650,00%626,67
Semovente M415328,17351650,00%538,09
Type 89 I-Go/Chi-Ro2157,17217650,00%511,68
BZ-1668824,67576633,33%604,07
FV227 Conceiver8706,00654650,00%618,08
T-50-2 6252,67461666,67%611,84
TVP VTU Koncept851,006625100,00%261,00
VK 45.02 (P) Ausf. A8581,00393540,00%364,17
Renault R35274,00152560,00%225,02
Panhard AML Lynx 6x68220,60364540,00%109,78
Tetrarch 2169,2011250,00%681,27
AMX M4 mle. 49 8718,80611540,00%523,83
Strv fm/21175,00153450,00%231,91
M14/412122,00145425,00%185,37
G.Pz. Mk. VI (e)239,755940,00%0,00
Black Prince II 71474,50963450,00%2109,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5555,25412425,00%1107,42
Windhund 81043,50565450,00%1055,99
T-34 with L-11 4300,756174100,00%982,71
SMV CC-64 Vipera 8772,00574450,00%600,63
Type 63 8726,75580450,00%657,64
BT-7 artillery 3228,25270425,00%649,34
LT vz. 352183,33274366,67%988,64
D1233,00107333,33%0,00
MS-11101,0017630,00%325,44
T-262113,331843100,00%579,23
Loyd Gun Carriage2142,67147366,67%958,36
Gabler’s Destroyer 5143,6722030,00%113,36
T-116 3249,33312333,33%734,95
Pz.Sfl. IC 4485,333573100,00%1497,51
Type 5 Ka-Ri 8215,00472366,67%261,00
T-345769,5059120,00%1692,13
Fiat 3000160,0062250,00%107,88
TKS z n.k.m. 20 mm 243,50184250,00%114,92
T1 Cunningham167,002392100,00%409,31
Renault FT154,002172100,00%305,57
Renault Otsu199,00154250,00%270,92
7TP20,001272100,00%261,00
10TP30,0080250,00%105,41
A-205113,0018920,00%91,06
WZ-1328349,50443250,00%441,47
FV224 Chopper7594,0027320,00%437,87
Pz.Kpfw. 558652,00441250,00%379,14
M4-85 51044,5010002100,00%2826,36
MKA 227,006420,00%0,00
MTLS-1G14 399,00156250,00%223,22
Kolohousenka1228,003321100,00%1269,51
Pz.Kpfw. 35 (t)240,004210,00%0,00
4TP179,003371100,00%398,95
14TP40,004210,00%0,00
45TP Habicha72156,0077110,00%2335,88
Panzerwagen 39 3349,003911100,00%1394,87
SU-76G FT4358,003441100,00%783,94
BZ-6891234,008761100,00%1084,13
BZ-5871248,0011971100,00%1798,92
FV229 Contender90,0021010,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2163,0011410,00%350,61
Tiger 131 6728,008461100,00%1061,27
T-45 283,0015210,00%117,70
SU-100Y 6920,008161100,00%1604,38
AMX ELC 901 6263,0027610,00%367,39
T26E5 81586,0072310,00%2145,87
M4A3E8 Thunderbolt VII 60,003891100,00%261,00
T26E3 Eagle 7 7963,0034410,00%1309,73
Chi-Go 71273,009961100,00%1843,84

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.10.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.01.2026
Opuścił klan: 14.10.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.12.2025
Opuścił klan: 20.01.2026
Stopień: Rekruter
Dołączył: 10.02.2018
Opuścił klan: 25.12.2025
Stopień: Rekruter
Dołączył: 10.02.2018
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.11.2017
Opuścił klan: 03.02.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.02.2017
Opuścił klan: 02.08.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 06.09.2017
Opuścił klan: 24.11.2017