TLSPLR

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 14.11.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26440779219
Ø Poziom8,1210,7110,399,94
Zwycięstwa1246347,14%114,29%2936,71%9242,01%
Porażki1354351,22%685,71%4962,03%12255,71%
Remisy4341,64%00,00%11,27%52,28%
Przetrwane bitwy711326,90%114,29%1518,99%5726,03%
Zniszczone czołgi171240,6550,71460,581360,62
Zniszczonych/zgonów0,890,830,720,84
Wykryte pojazdy202100,7640,57540,681380,63
Zadane uszkodzenia1.036,551.989,141.148,281.246,27
Punkty zajęcia bazy83400,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy113660,4300,0000,00170,08
Doświadczenie635,76609,00626,63688,36
WN7828,19599,02475,36608,75
WN8973,801733,56761,20883,33
Ogółem
Ilość bitew26440
Ø Poziom8,12
Zwycięstwa1246347,14%
Porażki1354351,22%
Remisy4341,64%
Przetrwane bitwy711326,90%
Zniszczone czołgi171240,65
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy202100,76
Zadane uszkodzenia1.036,55
Punkty zajęcia bazy83400,32
Punkty obrony bazy113660,43
Doświadczenie635,76
WN7828,19
WN8973,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew7
Ø Poziom10,71
Zwycięstwa114,29%
Porażki685,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy114,29%
Zniszczone czołgi50,71
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy40,57
Zadane uszkodzenia1.989,14
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie609,00
WN7599,02
WN81733,56
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew79
Ø Poziom10,39
Zwycięstwa2936,71%
Porażki4962,03%
Remisy11,27%
Przetrwane bitwy1518,99%
Zniszczone czołgi460,58
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy540,68
Zadane uszkodzenia1.148,28
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie626,63
WN7475,36
WN8761,20
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew219
Ø Poziom9,94
Zwycięstwa9242,01%
Porażki12255,71%
Remisy52,28%
Przetrwane bitwy5726,03%
Zniszczone czołgi1360,62
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy1380,63
Zadane uszkodzenia1.246,27
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy170,08
Doświadczenie688,36
WN7608,75
WN8883,33
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew164000
Zwycięstwa4929,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki11268,29%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,83%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3219,51%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi670,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,510,000,000,00
Wykryte pojazdy1320,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.107,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1971,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1140,7000,0000,0000,00
Doświadczenie495,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew164
Zwycięstwa4929,88%
Porażki11268,29%
Remisy31,83%
Przetrwane bitwy3219,51%
Zniszczone czołgi670,41
Zniszczonych/zgonów0,51
Wykryte pojazdy1320,80
Zadane uszkodzenia1.107,25
Punkty zajęcia bazy1971,20
Punkty obrony bazy1140,70
Doświadczenie495,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew197201640
Zwycięstwa58629,72%00,00%425,00%1435,00%
Porażki134468,15%00,00%1275,00%2562,50%
Remisy422,13%00,00%00,00%12,50%
Przetrwane bitwy40020,28%00,00%425,00%1127,50%
Zniszczone czołgi8460,4300,0080,50190,48
Zniszczonych/zgonów0,540,000,670,66
Wykryte pojazdy16530,8400,00100,63300,75
Zadane uszkodzenia1.238,470,00941,38958,20
Punkty zajęcia bazy19961,0100,00935,811624,05
Punkty obrony bazy47592,4100,0080,501463,65
Doświadczenie507,520,00362,25531,20
Ogółem
Ilość bitew1972
Zwycięstwa58629,72%
Porażki134468,15%
Remisy422,13%
Przetrwane bitwy40020,28%
Zniszczone czołgi8460,43
Zniszczonych/zgonów0,54
Wykryte pojazdy16530,84
Zadane uszkodzenia1.238,47
Punkty zajęcia bazy19961,01
Punkty obrony bazy47592,41
Doświadczenie507,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew16
Zwycięstwa425,00%
Porażki1275,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy425,00%
Zniszczone czołgi80,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy100,63
Zadane uszkodzenia941,38
Punkty zajęcia bazy935,81
Punkty obrony bazy80,50
Doświadczenie362,25
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew40
Zwycięstwa1435,00%
Porażki2562,50%
Remisy12,50%
Przetrwane bitwy1127,50%
Zniszczone czołgi190,48
Zniszczonych/zgonów0,66
Wykryte pojazdy300,75
Zadane uszkodzenia958,20
Punkty zajęcia bazy1624,05
Punkty obrony bazy1463,65
Doświadczenie531,20

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew181000
Zwycięstwa5429,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki12569,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2815,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi810,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,530,000,000,00
Wykryte pojazdy940,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.243,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy120,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy540,3000,0000,0000,00
Doświadczenie530,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew181
Zwycięstwa5429,83%
Porażki12569,06%
Remisy21,10%
Przetrwane bitwy2815,47%
Zniszczone czołgi810,45
Zniszczonych/zgonów0,53
Wykryte pojazdy940,52
Zadane uszkodzenia1.243,99
Punkty zajęcia bazy120,07
Punkty obrony bazy540,30
Doświadczenie530,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (567)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Leopard 1101732,9272042650,70%1270,43
Taschenratte112105,9890240342,93%1126,72
Rheinmetall Skorpion G 81019,2562933046,06%922,33
Kpz. Erich Konzept I 91496,4472632847,87%1225,56
Object 261101134,9269632353,87%935,53
Leopard Prototyp A91403,6870230348,18%1197,10
60TP Lewandowskiego101545,5272528846,18%1017,95
T-832 81081,2270126842,16%943,95
T3091383,0968223845,38%1101,94
E 50 Ausf. M101418,8669923748,95%1051,26
Hirschkäfer111699,7564223243,97%929,19
T57 Heavy101910,0079222849,12%1468,05
Stinger 101872,3076721445,79%1128,80
Kampfpanzer 07 P(E) 101520,4174921247,64%1140,86
56TP 81311,1579120351,23%1423,20
Waffenträger auf E 100101662,5164619946,23%970,37
Mars 81156,1570919943,22%1161,63
FCM 36 Pak 40 3674,8868119447,94%2048,43
CS-5991357,8876519452,58%1280,71
Panzerjäger I2276,9522117240,12%906,47
Strv 103B101701,4064616643,37%1066,18
Tiger (P)7855,9271316554,55%1096,87
Škoda T 5091089,2367815549,68%903,54
M48A5 Patton101248,2063515442,21%750,66
Vz. 55101652,5775814952,35%1214,14
Leichttraktor1257,2729714750,34%1249,65
Waffenträger auf Pz. IV91531,6963514342,66%1207,58
BT-74303,0934814139,72%976,88
53TP Markowskiego8757,1160514045,71%667,01
Rheinmetall Panzerwagen10742,2564213847,10%662,45
CS-52 LIS 8861,3461613745,26%817,93
Grille 15101275,3564013647,79%763,47
Bat.-Châtillon 12 t8570,3256613339,85%834,45
Bat.-Châtillon 155 5810897,7963513246,97%629,07
AMX 50 B101831,6777212650,79%1503,37
T-1091267,9370012644,44%1053,18
T-5491026,3368312549,60%870,29
AMX M4 mle. 5191379,4778912356,10%1239,89
Progetto M35 mod. 46 81067,2967911942,86%1112,73
Strv 103-091405,5761911736,75%1027,66
IS-381125,1576411752,14%1216,72
Rheinmetall Skorpion 81070,3463611747,86%1012,51
Conqueror91457,3075011547,83%1302,84
CS-538909,2962911545,22%1177,77
M53/M559831,3967811553,04%737,59
AMX M4 mle. 54101481,3765811543,48%914,33
Concept 1B 91441,5574011539,13%974,50
TVP T 50/51101312,5065311345,13%942,44
Bat.-Châtillon 25 t101405,1262411337,17%901,10
Cromwell6480,7752811247,32%766,25
TNH T Vz. 5191238,7767611247,32%930,59
Pz.Kpfw. III Ausf. J4159,3926911248,21%233,84
M41 Walker Bulldog8414,5751411240,18%482,55
Strv K 91067,0767310945,87%862,71
Löwe 8984,2874510951,38%1029,53
T110E5101469,0968210737,38%892,82
Type 4 Heavy9902,2363410643,40%628,60
T110E3101756,1677410657,55%1220,16
Prototipo Standard B91104,3963410540,00%815,29
Maus101801,6885410550,48%1275,45
FV230 Canopener101751,3576810442,31%1053,15
Type 6191104,0063110244,12%893,32
E 7591408,2770210242,16%1093,83
Spähpanzer Ru 2519509,8261410245,10%539,33
Tortoise91276,1572410247,06%925,67
Manticore10806,2167310245,10%815,57
UDES 038773,0157710153,47%732,01
CS-63101423,3770610146,53%1082,55
SU-1018931,0459510143,56%852,80
T9591402,3180010058,00%1109,25
STA-18858,906249947,47%1026,45
Indien-Panzer8898,326179747,42%993,69
AMX 65 t8832,876279750,52%840,92
Progetto C50 mod. 6691304,227339350,54%1156,49
AMX 50 12091139,586289338,71%814,37
M40/M438918,056289347,31%868,92
WZ-111 model 1-491152,496819145,05%938,86
T110E4101599,527118947,19%1028,35
Ares 90101207,867238850,00%751,26
Leo7657,435418743,68%799,36
LHMTV8456,805458744,83%602,71
FV217 Badger101275,846178637,21%624,86
14TP4291,053398445,24%980,75
Object 452K 101564,826778435,71%980,37
FV4004 Conway91084,416008342,17%817,62
UDES 1691408,187498251,22%1282,61
AMX M4 mle. 457736,546168251,22%864,51
IS7750,286298143,21%823,85
45TP Habicha7783,736178145,68%887,87
STB-1101566,837548145,68%1094,14
Caernarvon8744,896138141,98%618,16
AMX 13 909683,856768155,56%990,95
SU-100Y 6554,585058158,02%827,92
TNH 105/10008882,536428042,50%859,24
Object 25791426,377637841,03%1269,39
Jagdtiger91584,317817750,65%1240,42
T28 Prototype81048,405987745,45%971,51
ST-I91114,977367646,05%885,25
O-Ho8884,846407544,00%755,42
M26 Pershing8893,407047557,33%1037,48
M10391358,407347549,33%1214,50
Krupp-Steyr Waffenträger 7635,975107545,33%677,44
Emil I8942,736737451,35%908,59
1108803,576047440,54%713,92
VK 45.02 (P) Ausf. B91275,627247447,30%1019,39
SU-122-44 7785,155727451,35%982,86
FV215b (183) 101159,705357338,36%634,67
T499452,035367339,73%378,40
VK 168.01 Mauerbrecher 81015,167797360,27%1195,71
Dicker Max 6375,043717343,84%402,86
T-345542,335077254,17%1526,05
WZ-1317422,795307245,83%657,59
212A91070,606187237,50%878,91
G.W. Panther7704,645317237,50%659,40
T-54 ltwt.9666,746487248,61%873,23
50TP Tyszkiewicza91138,136847149,30%860,35
IS-3-II91138,927007146,48%927,15
UDES 14 Alt 58923,216417044,29%988,46
Bat.-Châtillon 25 t AP91066,336436942,03%895,81
Progetto M40 mod. 65101469,416696844,12%1004,33
UDES 15/16101239,006516845,59%800,69
BZ-6891430,658096852,94%1262,69
AltProto AMX 30 8887,607156854,41%929,34
Cobra 91419,847426842,65%1139,13
M46 Patton91029,246726747,76%808,32
Kampfpanzer 50 t 91404,908166750,75%1130,50
Lorraine 40 t 8826,725946750,75%791,29
Jagdpanzer IV6383,303896642,42%438,48
VK 45.02 (P) Ausf. A81065,527956659,09%1184,98
Miel 81025,207376650,00%1050,87
Mäuschen91689,548556549,23%1571,82
VK 100.01 (P)81019,516756541,54%935,58
GSR 3301 Setter7375,424736535,38%588,18
Tiger I7851,385916437,50%861,07
T207939,237216453,13%1374,60
WZ-1209631,676086445,31%419,75
A-205266,093576448,44%745,01
AMX 50 10081013,316026437,50%862,32
T-4481133,457556457,81%1519,50
Tiger II8992,196656352,38%1046,39
IS-7101373,026966339,68%831,54
Type 6891378,847546346,03%1121,08
Object 430 Version II91059,106626347,62%883,67
GSOR 1006 Scheme 79801,085956346,03%531,78
MT-256337,004466245,16%840,83
Object 26391266,736406241,94%925,48
Progetto CC55 mod. 5481161,676786142,62%1114,39
AMX AC mle. 488607,305436150,82%535,31
Type 5 Chi-Ri7770,375846040,00%963,52
Emil II91205,686876040,00%899,58
Pz.Kpfw. III Ausf. E3244,582716036,67%566,55
Ho-Ri 191170,416115944,07%723,17
ISU-1528652,294995938,98%421,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5287,684285952,54%430,71
KV-481035,197045848,28%1036,39
LPT-67 Šelma9455,965555743,86%420,24
AMX AC mle. 467664,265485757,89%850,60
Pz.Kpfw. 5581323,259365761,40%1278,21
SU-130PM 81023,745425729,82%781,29
Controcarro 1 Mk. 291171,807495655,36%929,43
Pz.Kpfw. II Luchs4154,212875646,43%354,73
Vz. 60S Dravec 101670,967455637,50%841,07
VK 30.02 (M)6589,775795657,14%1100,04
Concept No. 5101402,346295637,50%802,07
Type 3 Chi-Nu5472,314565554,55%1271,66
25TP KSUST II5345,933805547,27%702,90
Centurion Mk. I8874,296615549,09%986,28
Sturer Emil7696,454925543,64%817,01
T54E191232,156805547,27%1000,76
ARL 446409,334515444,44%493,54
Centurion Mk. 7/191069,657225451,85%929,17
G.W. Tiger (P)8830,245865444,44%802,48
Pz.Kpfw. T 25 5217,073935448,15%342,31
Škoda T 256524,665425352,83%937,74
AT 158938,476445341,51%793,89
A-436632,646355367,92%1278,51
AAT60 81084,346005333,96%936,45
M56 Scorpion 7747,625765354,72%936,03
P.44 Pantera8964,696395242,31%990,28
O-Ni7802,296575250,00%902,46
M127642,025855255,77%750,76
FV38059845,276625251,92%711,94
TVP VTU Koncept81034,206545149,02%1328,07
SU-100M17825,025745147,06%904,38
M-VI-Y91015,756055135,29%694,07
KV-122 7376,164285137,25%205,95
KV-37987,127725058,00%1262,58
Bat.-Châtillon 155 559906,466345044,00%704,83
WZ-111-1G FT8750,845504942,86%605,08
FV2078653,845794942,86%521,25
Panhard EBR 909610,945744932,65%674,87
IS-M81023,716154930,61%1006,69
Ares 758994,827354953,06%1073,90
T-34-85M 6331,634394946,94%318,42
40TP Habicha6520,814904847,92%805,94
T25/271115,676834847,92%1592,91
Object 907 101319,797464854,17%911,79
FV4005 Stage II101217,066054744,68%750,60
T71 DA7708,157074755,32%1586,03
59-166444,895074645,65%1172,23
E 100101662,547994654,35%1210,51
AMX 67 Imbattable111641,377964645,65%898,52
T-437750,676304548,89%1097,66
WZ-113G FT101434,006714546,67%794,61
Charioteer8814,806234555,56%824,65
Pz.Sfl. IVb4373,842844546,67%1060,91
Versuchspanzer 5791309,027234540,00%858,12
SMV CC-6781002,236684445,45%909,36
Ho-Ri 28765,895874447,73%698,43
Type 95 Ji-Ro6573,704454445,45%849,81
ARL V396684,455504456,82%1231,77
KV-15538,075394456,82%1117,83
T95/FV4201 Chieftain 101744,238444450,00%997,62
VK 36.01 (H)6547,725934360,47%864,33
Leopard 120 Verbessert111268,306584346,51%757,67
M66919,957344259,52%1645,17
Panther7507,075794252,38%627,00
T2881180,406814247,62%1235,48
WZ-111G FT91422,557684257,14%1152,02
Panther II8737,745284240,48%685,01
AC 4 Experimental 6418,934614247,62%604,37
Char Futur 4 9950,145784235,71%525,00
AMX 50 Foch91137,056424141,46%750,14
AMX 50 Foch B101424,056094134,15%791,30
SU-1006670,854754042,50%985,21
WZ-1328657,736064047,50%1019,56
VK 30.02 (D)7842,886744045,00%1185,09
Controcarro 3 Minotauro101674,758514062,50%1159,94
Ferdinand8881,935714040,00%729,10
G.W. Tiger9860,985824045,00%704,90
FV229 Contender91421,337824052,50%1183,04
GSOR 3301 AVR FS9390,004894035,00%274,92
AMX 13 57 7367,834584027,50%365,26
Ikv 90 Typ B7671,235063951,28%862,38
Cruiser Mk. IV4473,464753956,41%1668,94
A-447750,646363951,28%1054,56
AMX ELC bis5176,313513953,85%438,91
Object 780 101879,287863946,15%1444,41
ST-62 Version 2 101681,546653941,03%1023,04
E 77 91170,367043948,72%914,56
S-517734,425843844,74%761,92
E 509752,684963834,21%372,94
T-1506753,825633844,74%1139,84
Super Conqueror101855,667113839,47%1210,49
ShPTK-TVP 100 8948,875493834,21%712,95
Vz. 44-17960,927633759,46%1347,57
WZ-132A9678,976553748,65%858,09
SDP 60 Gonkiewicza91336,197573756,76%1156,70
SDP 44 Burza6550,325013748,65%821,87
Object 70591295,437073740,54%932,55
BZ-587788,566703650,00%935,88
Jagdpanzer E 100101603,226743644,44%1040,44
Panhard AML Lynx 6x68336,754623650,00%429,00
Ares 8591150,257733655,56%964,29
FV4201 Chieftain Proto 91400,757633652,78%1240,12
Lansen C 8952,336603641,67%909,58
Hummel6501,374723548,57%597,68
Pz.Kpfw. II2212,663083548,57%796,45
Comet7624,976693560,00%994,45
O-I6744,266333554,29%1225,48
CS-447749,916433450,00%1114,25
KV-1S6674,096223455,88%1153,08
TS-54 81010,477243444,12%825,32
Škoda T 56 81018,327583455,88%934,71
STA-2 8628,566223452,94%659,02
Vz. 64 Blesk8427,945103339,39%430,01
WZ-111 model 5A101577,036483336,36%928,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81116,946693360,61%1079,73
StuG III Ausf. G5405,473443240,63%766,29
Nashorn6387,564203256,25%544,93
Type 1 Chi-He4395,844003148,39%1180,23
P.43 bis6597,905243145,16%900,05
Type T-345525,355333151,61%1580,28
LTTB8453,266353154,84%665,91
M-III-Y8970,527383148,39%983,73
Object 43091210,066423135,48%889,22
Škoda T 245363,004073050,00%865,77
P.435443,204783060,00%1261,58
Type 3 Ho-Ni III5475,603733046,67%912,20
S35 CA5611,534303043,33%1211,25
KV-26477,035403060,00%794,33
Object 4168895,406303050,00%958,21
AE Phase I 91305,377373046,67%967,00
Ikv 65 Alt II6580,764312937,93%829,57
SMV CC-567679,346062948,28%790,33
Grille5509,244302937,93%891,57
T-34-2G FT7829,385152937,93%887,86
Object 70491096,976802955,17%731,93
T92 HMC101353,796272941,38%1021,99
Panhard EBR 10510499,795782934,48%270,21
Object 430U101034,006722944,83%565,29
HWK 30 8590,486052955,17%905,25
Cromwell B 6593,556402962,07%1022,22
VK 72.01 (K) 101778,148102951,72%1142,88
T-34-85 Rudy 6479,865032937,93%573,28
Strv 746613,435562853,57%1025,27
Konštrukta T-34/1007599,075592842,86%709,84
Carro d'assalto P.887828,966142839,29%869,03
Ikv 1035533,644622853,57%1300,95
Centurion Action X101233,467022853,57%863,60
Type 578864,257822857,14%899,89
AT 86586,325202850,00%868,36
Somua SAu 404430,183952850,00%1150,03
M446727,936222864,29%1253,84
Object 140101181,006762853,57%796,38
Hotchkiss EBR7428,366192864,29%934,15
K-91101119,755952839,29%630,31
IS-2-II81054,396562850,00%1006,17
Kampfpanzer 07 RH 8857,367002857,14%995,64
M4A3E8 Sherman6637,525282737,04%1098,74
SDP 40 Zadymka5688,154452748,15%1429,01
VK 30.01 (P)6871,306782748,15%1661,18
SDP 58 Kilana81109,006892751,85%1054,62
FV4025 Contriver111336,596382737,04%516,20
E 25 7563,635022748,15%590,44
Ares 90 C111241,006512634,62%569,45
Strv S1 8836,006262665,38%773,24
AMX 404375,604002548,00%1594,95
IS-27966,327672552,00%1336,42
Valentine AT4403,763522560,00%1147,88
Turtle Mk. I 81080,087172544,00%845,91
G.W. E 100101156,137202458,33%961,69
BZ-16681010,927652458,33%1221,57
AMX 13 10510925,086822458,33%934,96
T71 CMCD7362,834192425,00%511,05
FSV Scheme A7711,336822450,00%1092,68
Kunze Panzer 9816,795302433,33%434,50
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8574,587302466,67%729,71
Strv m/425382,654552365,22%1100,33
Black Prince7772,307172365,22%1071,15
Jagdpanther7769,305952356,52%1028,04
SDP 57 Gowika7645,615682352,17%717,08
Type 3 Ju-Nu6629,525502347,83%743,77
FV601 Saladin8708,486902365,22%815,73
M-II-Y7933,226282339,13%1119,64
Object 752 91265,227832347,83%841,98
VK 45.03 7898,176272339,13%1057,25
ST vz. 394312,823222254,55%894,27
Churchill VII6768,006792259,09%1427,85
Škoda T 177409,644462231,82%579,86
WZ-131G FT6434,684092245,45%518,37
Panhard AMD 178B6242,454102254,55%510,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5497,864832245,45%1253,04
T6 Medium4446,774492277,27%1138,71
BT-53218,182462240,91%273,57
M3 Stuart3356,523562142,86%1353,17
Kranvagn101342,578662171,43%972,75
T1 Heavy5477,624462142,86%822,51
60G FT5617,244342147,62%1235,62
Type 4 Ju-To71077,247402152,38%1360,60
Conqueror Gun Carriage10720,625342138,10%359,91
Chi-To SP7862,206172050,00%784,08
SU-76M4447,402812030,00%1034,52
Lorraine 155 mle. 507490,604362040,00%337,71
Type 71101405,756712040,00%889,93
M18 Hellcat6792,305762055,00%1341,01
M60 101260,206992050,00%902,40
T376544,954692035,00%1413,49
Spähpanzer SP I C7464,706572060,00%925,57
Pawlack Tank6590,856092055,00%881,61
VK 30.01 (H)5529,743801926,32%958,28
T297933,746911942,11%1093,12
Challenger7829,536421957,89%1178,32
Pz.Kpfw. VII101286,956011931,58%670,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4239,332711850,00%488,01
T-34-856540,175531855,56%884,13
DS PZInż5233,393111838,89%224,97
Type 2597 Chi-Ha3434,613311822,22%1565,25
XM57 81327,726571827,78%1071,68
Churchill I5537,715001747,06%981,90
Sav m/434501,063961752,94%1485,05
Type 5 Heavy102021,536971735,29%1161,80
B.U.G.I.6639,185451752,94%1037,73
AT 77929,717421758,82%1287,37
Somua S353432,884081752,94%1283,37
leKpz Borkenkäfer11887,296631741,18%728,44
GSOR 1008 8856,595521747,06%634,74
WZ-114 9870,885791735,29%506,07
M54 Renegade 8955,005701747,06%715,99
KV-2 (R) 6837,186371735,29%1211,52
Lago4353,943581637,50%1016,38
M415512,883931637,50%591,58
Semovente M43 Bassotto6713,446091662,50%1205,82
T328551,755841650,00%452,30
BZ-75101335,506811650,00%779,21
M24 Chaffee5253,633451643,75%662,09
Pz.Kpfw. II Ausf. G379,382261643,75%72,87
Caernarvon Action X 8682,316131643,75%540,84
Strv m/40L3336,733511560,00%1268,91
P26/404400,204321560,00%1174,80
T-34-28745,608111573,33%953,38
Semovente M415380,804381560,00%792,49
WZ-132-110589,675611533,33%362,76
E 75 TS 81020,477231553,33%1016,12
Excalibur 6750,676871566,67%1196,16
M8A14837,296671478,57%3052,07
Cavalier5388,934841457,14%869,28
StuG III Ausf. B4394,433961464,29%1130,43
HWK 128407,146401450,00%591,47
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3593,718001450,00%1809,28
T26E5 8633,645221428,57%429,35
P.43 ter7973,927011346,15%1430,27
M5 Stuart4255,003911346,15%615,19
SU-76G FT4679,005491369,23%1885,90
VK 28.016459,086001369,23%1350,02
T698610,085501338,46%541,75
T-703339,543411330,77%1154,03
M-V-Y101248,087051346,15%775,00
SMV CC-64 Vipera 81370,318801361,54%1822,39
Predatore 91107,466221338,46%711,89
M10 RBFM 5706,237351369,23%1655,61
TL-1 LPC 8845,236281353,85%967,83
LT vz. 383294,502821233,33%975,71
SU-1527648,426511266,67%952,41
AMX 13 105 AM mle. 505369,003491258,33%749,13
Jagdpanther II8643,586031266,67%610,99
Achilles6307,083891233,33%255,21
Object 277101707,256801233,33%1034,37
Object 590 91435,587781250,00%1201,28
T-127 3189,674851275,00%714,76
SU-855445,363261136,36%764,44
Type 97 Chi-Ha3420,644031154,55%1594,16
Valentine3343,273471136,36%1225,36
IS-410892,555931136,36%355,52
Lorraine 155 mle. 518622,645181127,27%414,44
T-100 LT10686,735651136,36%501,75
LTG7475,646051127,27%835,41
Staghound Mk. III6790,916861154,55%1552,06
FV227 Conceiver81156,827601145,45%1126,08
T 54D 91233,365701127,27%816,85
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8892,366791154,55%912,25
Panther/M10 7557,915251154,55%671,68
T-284164,502761040,00%249,45
Sexton II3362,802281030,00%1632,88
VK 16.02 Leopard5214,803161030,00%432,98
AMX 12 t6436,506361070,00%1350,37
Kampfpanzer 67101617,108871060,00%1255,08
Pz.Kpfw. Neu111598,407441040,00%802,97
Chrysler K 81119,708281060,00%1271,73
10TP3334,78397955,56%1392,85
Crusader6444,67458955,56%1216,23
SU-86404,44526977,78%576,36
M36 Jackson6701,89588955,56%1265,31
FV224 Chopper71044,11887977,78%1382,01
Gorilla111692,22765944,44%864,25
IS-3A 8903,11719944,44%774,77
ELC EVEN 90 8396,22543933,33%476,72
M15/423290,50317862,50%886,86
M5A1 Stuart4709,50583837,50%2743,84
AMX 383229,50322862,50%720,37
PTZ-78111695,00917862,50%1037,89
Crusader 5.5-in. SP7459,00540850,00%506,54
BZ-176 8772,13727850,00%542,36
Bat.-Châtillon Bourrasque 81158,63785862,50%1413,48
50TP prototyp 81439,43791742,86%1458,41
Vickers Mk. E Type B2334,57297728,57%1406,57
Type 586710,57533742,86%1297,19
AMX 13 757584,86696757,14%1294,35
Covenanter5447,14611771,43%1755,76
BDR G1 B5328,00593785,71%639,57
Cruiser Mk. II2249,86296742,86%1024,60
Ho-Ri 3101343,14595742,86%671,85
Bishop5193,43290757,14%294,88
Object 705A101070,86456714,29%541,71
FV4202 8688,71612742,86%677,13
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6610,14463742,86%896,68
FV226 Contradictious 81513,29742742,86%1263,46
Matilda4537,675936100,00%2045,26
BT-22222,00248666,67%1121,40
M2 Light2249,33314633,33%888,25
Type 4 Chi-To6710,00665666,67%1464,36
AMX 13 F3 AM6518,17370616,67%501,55
FV3046322,17295650,00%390,32
T-602121,00216666,67%500,35
Bofors Tornvagn 8931,50631650,00%829,45
A43 BP prototype 6563,33617666,67%913,47
GSOR 1010 FB 8992,33831683,33%1214,29
T-22 medium 101131,8336160,00%648,61
SFAC 105 81018,17683650,00%812,18
T-34-171017,80893580,00%1772,55
Mitsu 1085607,80658580,00%1181,94
ASTRON Rex 105 mm 8444,00384520,00%161,15
T-44-100 8548,40461520,00%328,72
Somua SM 81518,80846560,00%1928,42
122 TM 81054,00662560,00%993,37
LT vz. 352196,25258450,00%767,14
Strv m/38290,75209450,00%212,76
B14216,25308450,00%470,58
Felice 9913,50415425,00%505,98
WZ-21911955,50571425,00%721,49
AEC Armoured Car5672,25528450,00%1579,15
Object 268 Version 410917,00852475,00%583,87
MKA 2454,50437425,00%1638,06
Vickers MBT Mk. 3 10970,50517425,00%442,58
SDP wz 66 Grom 8526,75476450,00%334,50
Toro 91133,5010664100,00%994,89
Ashbringer 101183,50404425,00%454,77
AMX ELC 901 6501,2532740,00%1038,57
Type 59 81018,00621333,33%1006,83
Strv fm/21189,67139333,33%236,57
TKS z n.k.m. 20 mm 2211,33412333,33%915,11
Renault Otsu1113,0011030,00%276,76
M14/412274,0018530,00%850,99
7TP2299,33345366,67%1392,14
SU-14-281734,33868366,67%2213,59
Cruiser Mk. III3130,00281333,33%349,52
T25 AT7663,67440333,33%677,75
T26E4 SuperPershing 81184,00834333,33%1271,05
FCM 36274,33206366,67%307,14
E 65 Zwilling 8949,33795366,67%753,34
Object 703 Version II 81155,331042366,67%1380,84
Object 777 Version II 91416,67549333,33%943,76
LT-432 8432,67662366,67%677,62
Tiger 131 6276,00404366,67%400,25
Bisonte C45 8919,00436333,33%662,01
Caliban 8555,33703366,67%556,11
Churchill III 5458,67693333,33%669,81
Ram II 5293,005403100,00%727,89
Wz. 64GC Bzyg 101752,0011603100,00%1041,41
TOG II* 6781,007813100,00%1175,04
TS-5 82263,001217366,67%3187,37
121B 101444,00603333,33%783,99
T80311263,00491333,33%0,00
Renault FT1184,5012020,00%811,25
M4A1 Sherman5508,007172100,00%1491,84
Rinoceronte101313,009962100,00%897,76
Vz. 71 Tesák101051,50721250,00%903,28
NC 70 Błyskawica101048,50599250,00%593,87
T-62A101647,00666250,00%1175,65
ISU-152K 8788,5037320,00%511,44
Kanonenjagdpanzer 105 8278,00606250,00%137,13
Object 268 Version V 10798,509692100,00%541,75
Pz.Kpfw. T 15 3289,50532250,00%1172,17
Großtraktor - Krupp 3317,505852100,00%1346,85
Panther mit 8,8 cm L/71 81654,5012192100,00%2529,98
WZ-111 Qilin 10766,009882100,00%516,52
Nergal 81410,50901250,00%1372,89
Kolohousenka1246,002571100,00%1250,01
Fiat 3000187,002901100,00%430,70
T1 Cunningham1127,0012910,00%509,38
Type 95 Ha-Go2505,006361100,00%3844,20
4TP1187,003421100,00%921,87
Renault NC-311460,005031100,00%2859,41
105 leFH18B2 5712,0032110,00%1140,72
Type 5 Ke-Ho4322,0035610,00%1055,52
Cruiser Mk. I1130,0013810,00%398,72
M10 Wolverine51756,0013891100,00%7526,27
AT 25907,006801100,00%2430,37
Object 26810762,008671100,00%475,10
SU-122A5719,007491100,00%1985,93
XM551 Sheridan101405,0011151100,00%1357,10
ST-II102232,0015871100,00%2074,48
Forest Spirit 82008,0011491100,00%2704,35
M-IV-Y 81960,0063910,00%2196,02
Object 252U Defender 81528,0060610,00%1525,88
CS-52 C 8470,0024910,00%254,60
Carro da Combattimento 45 t 10542,008941100,00%355,20
Strv m/42-57 Alt A.2 6419,006961100,00%734,76
Strv 81 8229,006951100,00%261,00
EMIL 1951 80,006351100,00%261,00
KV-5 80,0011310,00%0,00
T26E3 Eagle 7 7961,008871100,00%1403,16
StuG IV 5543,006481100,00%1573,30
M41D 8838,0053110,00%1491,23
AMX M4 mle. 49 8637,0024610,00%391,07
WZ-111 Alpine Tiger 8388,0051010,00%121,00
Lorraine 120 Alby 82333,0075510,00%2141,02

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 14.11.2021
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 14.11.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.06.2021
Opuścił klan: 13.11.2021