TLSPLR

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 14.11.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26375014154
Ø Poziom8,110,0010,369,75
Zwycięstwa1243847,16%00,00%428,57%6743,51%
Porażki1350451,20%00,00%1071,43%8353,90%
Remisy4331,64%00,00%00,00%42,60%
Przetrwane bitwy710026,92%00,00%214,29%4428,57%
Zniszczone czołgi170860,6500,0080,57980,64
Zniszczonych/zgonów0,890,000,670,89
Wykryte pojazdy201660,7600,00100,71940,61
Zadane uszkodzenia1.036,180,00973,141.271,71
Punkty zajęcia bazy83400,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy113660,4300,0000,00170,11
Doświadczenie635,740,00546,71707,14
WN7829,080,00383,14658,67
WN8974,320,00661,09923,62
Ogółem
Ilość bitew26375
Ø Poziom8,11
Zwycięstwa1243847,16%
Porażki1350451,20%
Remisy4331,64%
Przetrwane bitwy710026,92%
Zniszczone czołgi170860,65
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy201660,76
Zadane uszkodzenia1.036,18
Punkty zajęcia bazy83400,32
Punkty obrony bazy113660,43
Doświadczenie635,74
WN7829,08
WN8974,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew14
Ø Poziom10,36
Zwycięstwa428,57%
Porażki1071,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy214,29%
Zniszczone czołgi80,57
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy100,71
Zadane uszkodzenia973,14
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie546,71
WN7383,14
WN8661,09
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew154
Ø Poziom9,75
Zwycięstwa6743,51%
Porażki8353,90%
Remisy42,60%
Przetrwane bitwy4428,57%
Zniszczone czołgi980,64
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy940,61
Zadane uszkodzenia1.271,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy170,11
Doświadczenie707,14
WN7658,67
WN8923,62
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew164000
Zwycięstwa4929,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki11268,29%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,83%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3219,51%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi670,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,510,000,000,00
Wykryte pojazdy1320,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.107,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1971,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1140,7000,0000,0000,00
Doświadczenie495,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew164
Zwycięstwa4929,88%
Porażki11268,29%
Remisy31,83%
Przetrwane bitwy3219,51%
Zniszczone czołgi670,41
Zniszczonych/zgonów0,51
Wykryte pojazdy1320,80
Zadane uszkodzenia1.107,25
Punkty zajęcia bazy1971,20
Punkty obrony bazy1140,70
Doświadczenie495,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19560024
Zwycięstwa58229,75%00,00%00,00%1041,67%
Porażki133268,10%00,00%00,00%1354,17%
Remisy422,15%00,00%00,00%14,17%
Przetrwane bitwy39620,25%00,00%00,00%729,17%
Zniszczone czołgi8380,4300,0000,00110,46
Zniszczonych/zgonów0,540,000,000,65
Wykryte pojazdy16430,8400,0000,00200,83
Zadane uszkodzenia1.240,900,000,00969,42
Punkty zajęcia bazy19030,9700,0000,00692,88
Punkty obrony bazy47512,4300,0000,001385,75
Doświadczenie508,710,000,00643,83
Ogółem
Ilość bitew1956
Zwycięstwa58229,75%
Porażki133268,10%
Remisy422,15%
Przetrwane bitwy39620,25%
Zniszczone czołgi8380,43
Zniszczonych/zgonów0,54
Wykryte pojazdy16430,84
Zadane uszkodzenia1.240,90
Punkty zajęcia bazy19030,97
Punkty obrony bazy47512,43
Doświadczenie508,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew24
Zwycięstwa1041,67%
Porażki1354,17%
Remisy14,17%
Przetrwane bitwy729,17%
Zniszczone czołgi110,46
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy200,83
Zadane uszkodzenia969,42
Punkty zajęcia bazy692,88
Punkty obrony bazy1385,75
Doświadczenie643,83

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew181000
Zwycięstwa5429,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki12569,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2815,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi810,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,530,000,000,00
Wykryte pojazdy940,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.243,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy120,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy540,3000,0000,0000,00
Doświadczenie530,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew181
Zwycięstwa5429,83%
Porażki12569,06%
Remisy21,10%
Przetrwane bitwy2815,47%
Zniszczone czołgi810,45
Zniszczonych/zgonów0,53
Wykryte pojazdy940,52
Zadane uszkodzenia1.243,99
Punkty zajęcia bazy120,07
Punkty obrony bazy540,30
Doświadczenie530,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (564)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Leopard 1101732,9272042650,70%1270,23
Taschenratte112105,9890240342,93%1123,94
Rheinmetall Skorpion G 81019,2562933046,06%922,15
Kpz. Erich Konzept I 91496,4472632847,87%1223,73
Object 261101134,9269632353,87%935,49
Leopard Prototyp A91403,6870230348,18%1196,95
60TP Lewandowskiego101545,5272528846,18%1017,80
T-832 81081,2270126842,16%943,45
T3091383,0968223845,38%1101,87
E 50 Ausf. M101418,8669923748,95%1051,13
Hirschkäfer111699,7564223243,97%927,93
T57 Heavy101910,0079222849,12%1467,79
Stinger 101872,3076721445,79%1128,27
Kampfpanzer 07 P(E) 101520,4174921247,64%1140,44
56TP 81311,1579120351,23%1422,66
Waffenträger auf E 100101662,5164619946,23%970,21
Mars 81156,1570919943,22%1160,94
FCM 36 Pak 40 3674,8868119447,94%2048,19
CS-5991357,8876519452,58%1281,08
Panzerjäger I2276,9522117240,12%906,08
Strv 103B101701,4064616643,37%1065,75
Tiger (P)7855,9271316554,55%1096,95
Škoda T 5091089,2367815549,68%903,48
M48A5 Patton101248,2063515442,21%750,38
Vz. 55101652,5775814952,35%1213,66
Leichttraktor1257,2729714750,34%1250,58
Waffenträger auf Pz. IV91531,6963514342,66%1207,37
BT-74303,0934814139,72%981,15
53TP Markowskiego8757,1160514045,71%667,84
Rheinmetall Panzerwagen10742,2564213847,10%662,23
CS-52 LIS 8861,3461613745,26%817,63
Grille 15101275,3564013647,79%763,20
Bat.-Châtillon 12 t8570,3256613339,85%834,43
AMX 50 B101831,6777212650,79%1504,11
T-1091267,9370012644,44%1054,00
T-5491026,3368312549,60%870,34
Bat.-Châtillon 155 5810911,4464312447,58%640,29
AMX M4 mle. 5191379,4778912356,10%1239,63
Progetto M35 mod. 46 81067,2967911942,86%1112,44
Strv 103-091405,5761911736,75%1027,55
IS-381125,1576411752,14%1216,65
Rheinmetall Skorpion 81070,3463611747,86%1012,24
Conqueror91457,3075011547,83%1302,73
CS-538909,2962911545,22%1177,95
M53/M559831,3967811553,04%737,54
AMX M4 mle. 54101481,3765811543,48%913,90
Concept 1B 91441,5574011539,13%974,00
TVP T 50/51101312,5065311345,13%942,21
Bat.-Châtillon 25 t101405,1262411337,17%901,00
Cromwell6480,7752811247,32%766,29
TNH T Vz. 5191238,7767611247,32%930,46
Pz.Kpfw. III Ausf. J4159,3926911248,21%233,96
M41 Walker Bulldog8414,5751411240,18%482,48
Strv K 91067,0767310945,87%862,96
Löwe 8984,2874510951,38%1029,45
T110E5101469,0968210737,38%892,52
Type 4 Heavy9902,2363410643,40%628,86
T110E3101756,1677410657,55%1219,93
Prototipo Standard B91104,3963410540,00%815,22
Maus101801,6885410550,48%1274,86
FV230 Canopener101751,3576810442,31%1052,48
Type 6191104,0063110244,12%893,27
E 7591408,2770210242,16%1093,71
Spähpanzer Ru 2519509,8261410245,10%539,56
Tortoise91276,1572410247,06%925,51
UDES 038773,0157710153,47%732,09
CS-63101423,3770610146,53%1082,10
SU-1018931,0459510143,56%852,81
T9591402,3180010058,00%1109,10
STA-18858,906249947,47%1026,47
Manticore10831,336669844,90%847,08
Indien-Panzer8898,326179747,42%993,61
AMX 65 t8832,876279750,52%841,07
Progetto C50 mod. 6691304,227339350,54%1156,41
AMX 50 12091139,586289338,71%814,49
M40/M438918,056289347,31%868,79
WZ-111 model 1-491152,496819145,05%938,84
T110E4101599,527118947,19%1028,26
Ares 90101207,867238850,00%750,43
Leo7657,435418743,68%799,31
LHMTV8456,805458744,83%602,33
FV217 Badger101275,846178637,21%624,37
14TP4291,053398445,24%987,05
Object 452K 101564,826778435,71%979,94
FV4004 Conway91084,416008342,17%817,57
UDES 1691408,187498251,22%1282,48
AMX M4 mle. 457736,546168251,22%864,52
IS7750,286298143,21%823,79
45TP Habicha7783,736178145,68%887,77
STB-1101566,837548145,68%1093,99
Caernarvon8744,896138141,98%618,29
AMX 13 909683,856768155,56%990,83
SU-100Y 6554,585058158,02%827,80
TNH 105/10008882,536428042,50%859,56
Object 25791426,377637841,03%1269,31
Jagdtiger91584,317817750,65%1240,55
T28 Prototype81048,405987745,45%971,50
ST-I91114,977367646,05%885,36
O-Ho8884,846407544,00%755,55
M26 Pershing8893,407047557,33%1037,44
M10391358,407347549,33%1214,34
Krupp-Steyr Waffenträger 7635,975107545,33%677,44
Emil I8942,736737451,35%908,59
1108803,576047440,54%713,94
VK 45.02 (P) Ausf. B91275,627247447,30%1019,30
SU-122-44 7785,155727451,35%982,74
FV215b (183) 101159,705357338,36%634,52
T499452,035367339,73%378,48
VK 168.01 Mauerbrecher 81015,167797360,27%1195,43
Dicker Max 6375,043717343,84%402,79
T-345542,335077254,17%1525,85
WZ-1317422,795307245,83%657,64
212A91070,606187237,50%878,78
G.W. Panther7704,645317237,50%659,30
T-54 ltwt.9666,746487248,61%873,25
50TP Tyszkiewicza91138,136847149,30%860,26
IS-3-II91138,927007146,48%927,06
UDES 14 Alt 58923,216417044,29%988,32
Bat.-Châtillon 25 t AP91066,336436942,03%895,94
Progetto M40 mod. 65101469,416696844,12%1004,01
UDES 15/16101239,006516845,59%800,32
BZ-6891430,658096852,94%1262,35
AltProto AMX 30 8887,607156854,41%929,41
Cobra 91419,847426842,65%1138,69
M46 Patton91029,246726747,76%808,49
Kampfpanzer 50 t 91404,908166750,75%1130,04
Lorraine 40 t 8826,725946750,75%791,19
Jagdpanzer IV6383,303896642,42%438,60
VK 45.02 (P) Ausf. A81065,527956659,09%1184,86
Miel 81025,207376650,00%1050,19
Mäuschen91689,548556549,23%1571,51
VK 100.01 (P)81019,516756541,54%935,35
GSR 3301 Setter7375,424736535,38%588,54
Tiger I7851,385916437,50%861,75
T207939,237216453,13%1374,41
WZ-1209631,676086445,31%419,74
A-205266,093576448,44%744,92
AMX 50 10081013,316026437,50%862,42
T-4481133,457556457,81%1519,49
Tiger II8992,196656352,38%1046,42
IS-7101373,026966339,68%831,25
Type 6891378,847546346,03%1120,88
Object 430 Version II91059,106626347,62%883,56
GSOR 1006 Scheme 79801,085956346,03%531,82
MT-256337,004466245,16%840,53
Object 26391266,736406241,94%925,49
Progetto CC55 mod. 5481161,676786142,62%1114,19
AMX AC mle. 488607,305436150,82%535,34
Type 5 Chi-Ri7770,375846040,00%963,45
Emil II91205,686876040,00%899,58
Pz.Kpfw. III Ausf. E3244,582716036,67%567,29
Ho-Ri 191170,416115944,07%722,97
ISU-1528652,294995938,98%421,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5287,684285952,54%430,07
KV-481035,197045848,28%1036,24
LPT-67 Šelma9455,965555743,86%420,71
AMX AC mle. 467664,265485757,89%850,58
Pz.Kpfw. 5581323,259365761,40%1276,67
SU-130PM 81023,745425729,82%780,97
Controcarro 1 Mk. 291171,807495655,36%929,26
Pz.Kpfw. II Luchs4154,212875646,43%355,01
Vz. 60S Dravec 101670,967455637,50%839,02
VK 30.02 (M)6589,775795657,14%1099,99
Concept No. 5101402,346295637,50%801,73
Type 3 Chi-Nu5472,314565554,55%1271,49
25TP KSUST II5345,933805547,27%703,55
Centurion Mk. I8874,296615549,09%986,30
Sturer Emil7696,454925543,64%816,92
T54E191232,156805547,27%1000,76
ARL 446409,334515444,44%493,46
Centurion Mk. 7/191069,657225451,85%929,01
G.W. Tiger (P)8830,245865444,44%802,47
Pz.Kpfw. T 25 5217,073935448,15%342,32
Škoda T 256524,665425352,83%937,65
AT 158938,476445341,51%793,82
A-436632,646355367,92%1278,41
AAT60 81084,346005333,96%935,01
M56 Scorpion 7747,625765354,72%935,82
P.44 Pantera8964,696395242,31%990,30
O-Ni7802,296575250,00%902,66
M127642,025855255,77%750,69
FV38059845,276625251,92%711,75
TVP VTU Koncept81034,206545149,02%1328,81
SU-100M17825,025745147,06%904,37
M-VI-Y91015,756055135,29%693,87
KV-122 7376,164285137,25%205,95
KV-37987,127725058,00%1262,46
Bat.-Châtillon 155 559906,466345044,00%704,98
WZ-111-1G FT8750,845504942,86%605,06
FV2078653,845794942,86%521,27
Panhard EBR 909610,945744932,65%674,84
IS-M81023,716154930,61%1006,60
Ares 758994,827354953,06%1071,51
T-34-85M 6331,634394946,94%318,45
40TP Habicha6520,814904847,92%805,68
T25/271115,676834847,92%1592,61
Object 907 101319,797464854,17%911,74
FV4005 Stage II101217,066054744,68%750,44
T71 DA7708,157074755,32%1585,92
59-166444,895074645,65%1172,14
E 100101662,547994654,35%1210,33
T-437750,676304548,89%1097,67
WZ-113G FT101434,006714546,67%794,27
Charioteer8814,806234555,56%824,69
Pz.Sfl. IVb4373,842844546,67%1061,21
Versuchspanzer 5791309,027234540,00%853,38
SMV CC-6781002,236684445,45%909,28
Ho-Ri 28765,895874447,73%698,65
Type 95 Ji-Ro6573,704454445,45%850,73
ARL V396684,455504456,82%1231,73
KV-15538,075394456,82%1117,81
T95/FV4201 Chieftain 101744,238444450,00%997,12
VK 36.01 (H)6547,725934360,47%864,47
Leopard 120 Verbessert111268,306584346,51%757,03
M66919,957344259,52%1645,08
Panther7507,075794252,38%626,99
T2881180,406814247,62%1235,38
WZ-111G FT91422,557684257,14%1151,95
Panther II8737,745284240,48%685,05
AC 4 Experimental 6418,934614247,62%604,47
Char Futur 4 9950,145784235,71%524,86
AMX 50 Foch91137,056424141,46%750,14
AMX 67 Imbattable111560,888074148,78%870,75
SU-1006670,854754042,50%985,11
WZ-1328657,736064047,50%1019,66
VK 30.02 (D)7842,886744045,00%1184,72
Controcarro 3 Minotauro101674,758514062,50%1159,33
Ferdinand8881,935714040,00%728,96
G.W. Tiger9860,985824045,00%704,82
AMX 50 Foch B101418,436124035,00%794,39
FV229 Contender91421,337824052,50%1182,54
GSOR 3301 AVR FS9390,004894035,00%274,96
AMX 13 57 7367,834584027,50%365,35
Ikv 90 Typ B7671,235063951,28%862,58
Cruiser Mk. IV4473,464753956,41%1671,56
A-447750,646363951,28%1054,90
AMX ELC bis5176,313513953,85%438,91
Object 780 101879,287863946,15%1444,08
ST-62 Version 2 101681,546653941,03%1022,76
E 77 91170,367043948,72%913,63
S-517734,425843844,74%761,78
E 509752,684963834,21%372,94
T-1506753,825633844,74%1139,96
Super Conqueror101855,667113839,47%1210,19
ShPTK-TVP 100 8948,875493834,21%712,70
Vz. 44-17960,927633759,46%1347,50
WZ-132A9678,976553748,65%857,98
SDP 60 Gonkiewicza91336,197573756,76%1156,05
SDP 44 Burza6550,325013748,65%821,60
Object 70591295,437073740,54%932,43
BZ-587788,566703650,00%935,94
Jagdpanzer E 100101603,226743644,44%1040,30
Panhard AML Lynx 6x68336,754623650,00%428,89
Ares 8591150,257733655,56%963,09
FV4201 Chieftain Proto 91400,757633652,78%1239,98
Lansen C 8952,336603641,67%909,41
Hummel6501,374723548,57%597,50
Pz.Kpfw. II2212,663083548,57%797,69
Comet7624,976693560,00%994,40
O-I6744,266333554,29%1225,51
CS-447749,916433450,00%1114,03
KV-1S6674,096223455,88%1153,24
TS-54 81010,477243444,12%824,99
Škoda T 56 81018,327583455,88%934,34
STA-2 8628,566223452,94%658,91
Vz. 64 Blesk8427,945103339,39%430,98
WZ-111 model 5A101577,036483336,36%927,89
Rhm.-Borsig Waffenträger81116,946693360,61%1079,59
StuG III Ausf. G5405,473443240,63%766,25
Nashorn6387,564203256,25%544,84
Type 1 Chi-He4395,844003148,39%1182,93
P.43 bis6597,905243145,16%899,83
Type T-345525,355333151,61%1580,17
LTTB8453,266353154,84%665,93
M-III-Y8970,527383148,39%984,41
Object 43091210,066423135,48%889,04
Škoda T 245363,004073050,00%865,87
P.435443,204783060,00%1261,13
Type 3 Ho-Ni III5475,603733046,67%912,62
S35 CA5611,534303043,33%1211,16
KV-26477,035403060,00%794,38
Object 4168895,406303050,00%959,33
AE Phase I 91305,377373046,67%966,79
Ikv 65 Alt II6580,764312937,93%829,66
SMV CC-567679,346062948,28%790,08
Grille5509,244302937,93%891,40
T-34-2G FT7829,385152937,93%887,65
Object 70491096,976802955,17%731,85
Panhard EBR 10510499,795782934,48%270,10
Object 430U101034,006722944,83%565,19
HWK 30 8590,486052955,17%905,06
Cromwell B 6593,556402962,07%1022,42
VK 72.01 (K) 101778,148102951,72%1142,69
T-34-85 Rudy 6479,865032937,93%573,24
Strv 746613,435562853,57%1025,15
Konštrukta T-34/1007599,075592842,86%709,84
Carro d'assalto P.887828,966142839,29%869,09
Ikv 1035533,644622853,57%1301,28
Centurion Action X101233,467022853,57%863,50
Type 578864,257822857,14%899,65
AT 86586,325202850,00%868,16
Somua SAu 404430,183952850,00%1151,89
M446727,936222864,29%1253,76
Object 140101181,006762853,57%796,45
Hotchkiss EBR7428,366192864,29%933,96
K-91101119,755952839,29%630,05
IS-2-II81054,396562850,00%1006,28
Kampfpanzer 07 RH 8857,367002857,14%995,52
M4A3E8 Sherman6637,525282737,04%1098,41
SDP 40 Zadymka5688,154452748,15%1428,44
VK 30.01 (P)6871,306782748,15%1662,14
SDP 58 Kilana81109,006892751,85%1053,76
FV4025 Contriver111336,596382737,04%514,43
E 25 7563,635022748,15%590,41
Ares 90 C111241,006512634,62%567,86
Strv S1 8836,006262665,38%773,12
AMX 404375,604002548,00%1606,08
IS-27966,327672552,00%1336,38
Valentine AT4403,763522560,00%1146,59
Turtle Mk. I 81080,087172544,00%845,54
BZ-16681010,927652458,33%1221,06
AMX 13 10510925,086822458,33%934,84
T71 CMCD7362,834192425,00%511,09
FSV Scheme A7711,336822450,00%1091,78
Kunze Panzer 9816,795302433,33%434,33
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8574,587302466,67%729,44
Strv m/425382,654552365,22%1100,23
Black Prince7772,307172365,22%1071,23
Jagdpanther7769,305952356,52%1028,05
SDP 57 Gowika7645,615682352,17%717,03
Type 3 Ju-Nu6629,525502347,83%743,80
FV601 Saladin8708,486902365,22%815,94
M-II-Y7933,226282339,13%1119,59
Object 752 91265,227832347,83%841,61
VK 45.03 7898,176272339,13%1057,30
ST vz. 394312,823222254,55%898,45
Churchill VII6768,006792259,09%1427,69
Škoda T 177409,644462231,82%581,98
WZ-131G FT6434,684092245,45%518,12
Panhard AMD 178B6242,454102254,55%510,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5497,864832245,45%1252,82
T6 Medium4446,774492277,27%1139,99
BT-53218,182462240,91%275,04
M3 Stuart3356,523562142,86%1356,04
Kranvagn101342,578662171,43%972,68
T1 Heavy5477,624462142,86%822,78
60G FT5617,244342147,62%1235,67
Type 4 Ju-To71077,247402152,38%1360,77
Chi-To SP7862,206172050,00%783,61
SU-76M4447,402812030,00%1035,28
Lorraine 155 mle. 507490,604362040,00%337,69
T92 HMC101363,707452055,00%1173,81
Type 71101405,756712040,00%889,35
M18 Hellcat6792,305762055,00%1340,92
M60 101260,206992050,00%902,56
T376544,954692035,00%1413,49
Spähpanzer SP I C7464,706572060,00%925,39
Pawlack Tank6590,856092055,00%881,66
VK 30.01 (H)5529,743801926,32%958,20
T297933,746911942,11%1093,11
Challenger7829,536421957,89%1178,16
Pz.Kpfw. VII101286,956011931,58%669,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4239,332711850,00%487,34
T-34-856540,175531855,56%884,08
DS PZInż5233,393111838,89%224,82
Type 2597 Chi-Ha3434,613311822,22%1564,74
XM57 81327,726571827,78%1071,03
Churchill I5537,715001747,06%981,82
Sav m/434501,063961752,94%1490,88
Type 5 Heavy102021,536971735,29%1161,93
B.U.G.I.6639,185451752,94%1037,05
G.W. E 100101288,657341758,82%1104,66
AT 77929,717421758,82%1287,16
Somua S353432,884081752,94%1283,69
leKpz Borkenkäfer11887,296631741,18%727,62
GSOR 1008 8856,595521747,06%634,62
WZ-114 9870,885791735,29%506,15
M54 Renegade 8955,005701747,06%715,81
KV-2 (R) 6837,186371735,29%1211,70
Lago4353,943581637,50%1020,02
M415512,883931637,50%591,36
Semovente M43 Bassotto6713,446091662,50%1205,12
T328551,755841650,00%452,27
BZ-75101335,506811650,00%778,83
M24 Chaffee5253,633451643,75%662,23
Pz.Kpfw. II Ausf. G379,382261643,75%73,45
Caernarvon Action X 8682,316131643,75%540,91
Strv m/40L3336,733511560,00%1268,93
P26/404400,204321560,00%1175,59
T-34-28745,608111573,33%953,76
Semovente M415380,804381560,00%792,60
E 75 TS 81020,477231553,33%1016,00
Excalibur 6750,676871566,67%1195,83
M8A14837,296671478,57%3052,63
Conqueror Gun Carriage10742,435011435,71%355,35
Cavalier5388,934841457,14%868,67
StuG III Ausf. B4394,433961464,29%1132,58
HWK 128407,146401450,00%591,55
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3593,718001450,00%1809,96
T26E5 8633,645221428,57%429,43
P.43 ter7973,927011346,15%1430,50
M5 Stuart4255,003911346,15%617,98
SU-76G FT4679,005491369,23%1885,80
VK 28.016459,086001369,23%1349,72
T698610,085501338,46%541,71
T-703339,543411330,77%1153,60
M-V-Y101248,087051346,15%774,58
SMV CC-64 Vipera 81370,318801361,54%1821,87
Predatore 91107,466221338,46%710,19
M10 RBFM 5706,237351369,23%1654,87
TL-1 LPC 8845,236281353,85%967,90
LT vz. 383294,502821233,33%977,77
SU-1527648,426511266,67%952,32
AMX 13 105 AM mle. 505369,003491258,33%749,21
WZ-132-110528,425641233,33%285,94
Jagdpanther II8643,586031266,67%610,95
Achilles6307,083891233,33%255,14
Object 277101707,256801233,33%1034,23
Object 590 91435,587781250,00%1200,36
T-127 3189,674851275,00%714,71
SU-855445,363261136,36%764,37
Type 97 Chi-Ha3420,644031154,55%1592,59
Valentine3343,273471136,36%1225,42
IS-410892,555931136,36%355,55
Lorraine 155 mle. 518622,645181127,27%414,50
T-100 LT10686,735651136,36%501,49
LTG7475,646051127,27%835,41
Staghound Mk. III6790,916861154,55%1551,99
FV227 Conceiver81156,827601145,45%1125,72
T 54D 91233,365701127,27%816,40
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8892,366791154,55%911,83
Panther/M10 7557,915251154,55%671,63
T-284164,502761040,00%249,65
Sexton II3362,802281030,00%1634,38
VK 16.02 Leopard5214,803161030,00%433,07
AMX 12 t6436,506361070,00%1350,23
Kampfpanzer 67101617,108871060,00%1249,23
Pz.Kpfw. Neu111598,407441040,00%802,15
Chrysler K 81119,708281060,00%1271,64
10TP3334,78397955,56%1394,41
Crusader6444,67458955,56%1216,05
SU-86404,44526977,78%576,14
M36 Jackson6701,89588955,56%1265,28
FV224 Chopper71044,11887977,78%1381,97
IS-3A 8903,11719944,44%774,56
ELC EVEN 90 8396,22543933,33%476,32
M15/423290,50317862,50%885,37
M5A1 Stuart4709,50583837,50%2744,46
AMX 383229,50322862,50%727,33
Crusader 5.5-in. SP7459,00540850,00%506,51
BZ-176 8772,13727850,00%542,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 81158,63785862,50%1413,06
50TP prototyp 81439,43791742,86%1458,19
Vickers Mk. E Type B2334,57297728,57%1406,52
Type 586710,57533742,86%1297,23
AMX 13 757584,86696757,14%1294,36
Covenanter5447,14611771,43%1755,04
BDR G1 B5328,00593785,71%639,54
Cruiser Mk. II2249,86296742,86%1024,53
Ho-Ri 3101343,14595742,86%671,16
Bishop5193,43290757,14%294,85
Object 705A101070,86456714,29%541,58
FV4202 8688,71612742,86%677,04
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6610,14463742,86%896,77
FV226 Contradictious 81513,29742742,86%1262,52
Matilda4537,675936100,00%2046,13
BT-22222,00248666,67%1122,77
M2 Light2249,33314633,33%889,10
Type 4 Chi-To6710,00665666,67%1464,22
AMX 13 F3 AM6518,17370616,67%501,39
FV3046322,17295650,00%390,17
T-602121,00216666,67%502,14
Bofors Tornvagn 8931,50631650,00%829,30
A43 BP prototype 6563,33617666,67%914,35
GSOR 1010 FB 8992,33831683,33%1213,80
T-22 medium 101131,8336160,00%648,54
SFAC 105 81018,17683650,00%813,13
T-34-171017,80893580,00%1772,50
Mitsu 1085607,80658580,00%1181,90
ASTRON Rex 105 mm 8444,00384520,00%160,92
T-44-100 8548,40461520,00%328,80
Somua SM 81518,80846560,00%1928,00
122 TM 81054,00662560,00%993,16
LT vz. 352196,25258450,00%769,51
Strv m/38290,75209450,00%212,66
B14216,25308450,00%473,14
Felice 9913,50415425,00%505,54
AEC Armoured Car5672,25528450,00%1579,37
Object 268 Version 410917,00852475,00%583,84
MKA 2454,50437425,00%1638,07
Vickers MBT Mk. 3 10970,50517425,00%442,25
SDP wz 66 Grom 8526,75476450,00%334,26
Toro 91133,5010664100,00%994,68
Ashbringer 101183,50404425,00%454,55
AMX ELC 901 6501,2532740,00%1038,01
Type 59 81018,00621333,33%1006,66
Strv fm/21189,67139333,33%237,01
TKS z n.k.m. 20 mm 2211,33412333,33%914,07
Renault Otsu1113,0011030,00%279,48
M14/412274,0018530,00%850,49
7TP2299,33345366,67%1394,57
SU-14-281734,33868366,67%2213,19
Cruiser Mk. III3130,00281333,33%349,90
T25 AT7663,67440333,33%677,62
T26E4 SuperPershing 81184,00834333,33%1270,90
FCM 36274,33206366,67%309,03
E 65 Zwilling 8949,33795366,67%752,55
Object 703 Version II 81155,331042366,67%1380,36
Object 777 Version II 91416,67549333,33%943,44
LT-432 8432,67662366,67%677,49
Tiger 131 6276,00404366,67%400,37
Bisonte C45 8919,00436333,33%661,74
Caliban 8555,33703366,67%556,12
Churchill III 5458,67693333,33%670,04
Ram II 5293,005403100,00%728,37
Wz. 64GC Bzyg 101752,0011603100,00%1040,30
TOG II* 6781,007813100,00%1174,98
TS-5 82263,001217366,67%3188,25
121B 101444,00603333,33%783,94
T80311263,00491333,33%0,00
Renault FT1184,5012020,00%811,96
M4A1 Sherman5508,007172100,00%1491,59
Rinoceronte101313,009962100,00%897,59
Vz. 71 Tesák101051,50721250,00%904,80
NC 70 Błyskawica101048,50599250,00%593,47
T-62A101647,00666250,00%1175,75
ISU-152K 8788,5037320,00%511,42
Kanonenjagdpanzer 105 8278,00606250,00%137,13
Object 268 Version V 10798,509692100,00%541,45
Pz.Kpfw. T 15 3289,50532250,00%1172,06
Großtraktor - Krupp 3317,505852100,00%1348,12
Panther mit 8,8 cm L/71 81654,5012192100,00%2530,95
WZ-111 Qilin 10766,009882100,00%516,47
Nergal 81410,50901250,00%1372,01
Kolohousenka1246,002571100,00%1251,77
Fiat 3000187,002901100,00%430,43
T1 Cunningham1127,0012910,00%509,80
Type 95 Ha-Go2505,006361100,00%3858,04
4TP1187,003421100,00%922,85
Renault NC-311460,005031100,00%2859,94
105 leFH18B2 5712,0032110,00%1140,38
Type 5 Ke-Ho4322,0035610,00%1057,01
Cruiser Mk. I1130,0013810,00%398,95
M10 Wolverine51756,0013891100,00%7524,89
AT 25907,006801100,00%2430,33
Object 26810762,008671100,00%475,10
SU-122A5719,007491100,00%1985,91
XM551 Sheridan101405,0011151100,00%1357,16
ST-II102232,0015871100,00%2073,62
Forest Spirit 82008,0011491100,00%2702,79
M-IV-Y 81960,0063910,00%2195,68
Object 252U Defender 81528,0060610,00%1525,78
CS-52 C 8470,0024910,00%254,73
Carro da Combattimento 45 t 10542,008941100,00%355,01
Strv m/42-57 Alt A.2 6419,006961100,00%734,73
Strv 81 8229,006951100,00%261,00
EMIL 1951 80,006351100,00%261,00
KV-5 80,0011310,00%0,00
T26E3 Eagle 7 7961,008871100,00%1403,46
StuG IV 5543,006481100,00%1572,95
M41D 8838,0053110,00%1490,83
AMX M4 mle. 49 8637,0024610,00%391,01
WZ-111 Alpine Tiger 8388,0051010,00%120,98
Lorraine 120 Alby 82333,0075510,00%2133,91

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 14.11.2021
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 14.11.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.06.2021
Opuścił klan: 13.11.2021