Steelpredator

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.08.2012

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew21898000
Ø Poziom5,060,000,000,00
Zwycięstwa1215455,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki942843,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy3161,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy673330,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi256151,1700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,690,000,000,00
Wykryte pojazdy309101,4100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia653,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy385581,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy206360,9400,0000,0000,00
Doświadczenie539,830,000,000,00
WN71381,470,000,000,00
WN81548,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew21898
Ø Poziom5,06
Zwycięstwa1215455,50%
Porażki942843,05%
Remisy3161,44%
Przetrwane bitwy673330,75%
Zniszczone czołgi256151,17
Zniszczonych/zgonów1,69
Wykryte pojazdy309101,41
Zadane uszkodzenia653,79
Punkty zajęcia bazy385581,76
Punkty obrony bazy206360,94
Doświadczenie539,83
WN71381,47
WN81548,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew54000
Zwycięstwa2648,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki2648,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1731,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,590,000,000,00
Wykryte pojazdy621,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.054,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1382,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,2600,0000,0000,00
Doświadczenie530,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew54
Zwycięstwa2648,15%
Porażki2648,15%
Remisy23,70%
Przetrwane bitwy1731,48%
Zniszczone czołgi220,41
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy621,15
Zadane uszkodzenia1.054,26
Punkty zajęcia bazy1382,56
Punkty obrony bazy140,26
Doświadczenie530,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew55000
Zwycięstwa3054,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki2443,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1629,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy621,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia782,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy791,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy270,4900,0000,0000,00
Doświadczenie527,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew55
Zwycięstwa3054,55%
Porażki2443,64%
Remisy11,82%
Przetrwane bitwy1629,09%
Zniszczone czołgi260,47
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy621,13
Zadane uszkodzenia782,73
Punkty zajęcia bazy791,44
Punkty obrony bazy270,49
Doświadczenie527,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew81000
Zwycięstwa4150,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki3846,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2227,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi520,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy951,1700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia423,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1181,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie361,060,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew81
Zwycięstwa4150,62%
Porażki3846,91%
Remisy22,47%
Przetrwane bitwy2227,16%
Zniszczone czołgi520,64
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy951,17
Zadane uszkodzenia423,48
Punkty zajęcia bazy1181,46
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie361,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew237000
Zwycięstwa10745,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki11950,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy114,64%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6125,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1170,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,660,000,000,00
Wykryte pojazdy3691,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia653,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4291,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3511,4800,0000,0000,00
Doświadczenie472,320,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew237
Zwycięstwa10745,15%
Porażki11950,21%
Remisy114,64%
Przetrwane bitwy6125,74%
Zniszczone czołgi1170,49
Zniszczonych/zgonów0,66
Wykryte pojazdy3691,56
Zadane uszkodzenia653,22
Punkty zajęcia bazy4291,81
Punkty obrony bazy3511,48
Doświadczenie472,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew194000
Zwycięstwa10152,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki9347,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7538,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1140,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,960,000,000,00
Wykryte pojazdy1440,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia949,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3441,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10445,3800,0000,0000,00
Doświadczenie711,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew194
Zwycięstwa10152,06%
Porażki9347,94%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy7538,66%
Zniszczone czołgi1140,59
Zniszczonych/zgonów0,96
Wykryte pojazdy1440,74
Zadane uszkodzenia949,03
Punkty zajęcia bazy3441,77
Punkty obrony bazy10445,38
Doświadczenie711,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew580000
Zwycięstwa31353,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki25844,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy91,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21637,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3030,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy5220,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia631,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6791,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4840,8300,0000,0000,00
Doświadczenie434,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew580
Zwycięstwa31353,97%
Porażki25844,48%
Remisy91,55%
Przetrwane bitwy21637,24%
Zniszczone czołgi3030,52
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy5220,90
Zadane uszkodzenia631,44
Punkty zajęcia bazy6791,17
Punkty obrony bazy4840,83
Doświadczenie434,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1134,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki2165,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy928,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy260,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia671,970,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy491,5300,0000,0000,00
Doświadczenie291,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1134,38%
Porażki2165,63%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy928,13%
Zniszczone czołgi130,41
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy260,81
Zadane uszkodzenia671,97
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy491,53
Doświadczenie291,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (224)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Type 59 8865,5261392853,45%1129,99
VK 36.01 (H)6912,3370180659,06%2007,80
Pz.Kpfw. III Ausf. J4288,3039451657,75%803,09
MS-11264,9943450860,83%1948,14
Marder II3453,0648549463,56%2105,77
Cruiser Mk. III3308,3749444661,88%1953,65
S35 CA5720,9753841157,18%2040,44
M8A14539,8451438258,64%1870,05
Leichttraktor1273,4055037961,21%1891,42
T56 GMC3411,5646836759,95%1864,53
ARL 446856,9563835558,03%1759,52
VK 16.02 Leopard5184,6940834356,56%537,31
Pz.Kpfw. II Luchs4281,5447933857,69%1223,12
Pz.Kpfw. III/IV5501,6052831158,20%1682,24
T1 Cunningham1214,4849331060,97%1620,93
T404605,0361730465,13%2203,67
Cruiser Mk. IV4375,9956929765,66%1599,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4524,0449229557,63%1800,22
M2 Medium Tank3334,1344327753,79%1603,45
BT-22241,8746227660,14%1492,66
T3 HMC2297,4943626959,11%1705,41
M18 Hellcat6883,6957826657,14%1828,12
Churchill III 5584,2864126552,08%1392,93
Ferdinand81518,4368825652,34%1810,79
T25 AT71318,1875125457,48%2166,29
Jagdpanther71035,5651624651,63%1551,65
SU-122-44 71198,6466224653,66%1813,08
FCM 36 Pak 40 3470,0753224161,83%1747,67
IS71058,9472223453,85%1611,79
Tiger I7983,9470123360,09%1414,91
Renault UE 573422,7243723259,48%1892,35
Pz.Kpfw. I Ausf. C3254,3848923059,57%1513,94
T1 HMC2306,1030322963,32%2279,59
VK 30.02 (D)7727,0453922151,58%1129,95
StuG III Ausf. G5514,8142421453,27%1301,09
SU-1006933,8463420856,73%1970,02
SU-263466,7036720156,22%1696,26
T-463302,8240320059,00%1657,35
M10 Wolverine5694,3861519659,69%2093,10
IS-381343,4270019346,11%1608,35
KV-15597,6946819346,63%1296,11
T-505170,4643018857,98%513,78
T34 81068,2061018447,28%1196,05
SU-85B4681,1260718458,15%2590,42
G.W. Panther71358,9565118460,87%1960,01
FV3046751,0752518059,44%1589,01
AMX AC mle. 4881254,3368517851,69%1622,60
SU-76M4483,5954417559,43%1906,37
M24 Chaffee5365,2464917257,56%1202,50
E 50 Ausf. M101440,4061415644,87%1088,88
VK 28.016348,1443614050,00%927,54
T6981100,5868013640,44%1312,56
AMX 13 909587,5660513350,38%749,69
Tetrarch 2291,4640013257,58%1894,74
Dicker Max 6739,3737812749,61%1377,13
E 25 7910,2069012657,14%1412,84
SU-100Y 6832,1861112565,60%1733,91
T675758,8955212250,00%2098,27
VK 45.02 (P) Ausf. A81081,9764612147,93%1279,94
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2413,5258912045,83%1651,47
T71 DA7512,2461711749,57%908,23
Tiger II8844,8749811643,10%877,65
Pz.Kpfw. II2257,0047411560,87%1396,67
SU-1527970,6060911555,65%1440,42
KV-856956,6465111247,32%1947,25
T54E191606,6778711153,15%1677,59
SU-54635,6931410844,44%1898,87
Panzerjäger I2281,6428010751,40%1252,89
T-1091203,5263810645,28%1021,18
KV-1S6533,2755910560,95%1050,37
M4A1 Sherman5665,7661210451,92%2412,19
T2971160,3677710459,62%1557,73
T-448828,0564910348,54%1033,88
Alecto4373,6344110155,45%1173,01
T25/27959,2464410058,00%1533,08
AMX 50 1008986,966019851,02%1029,77
Cromwell6565,845399756,70%1115,63
Grille5674,093579558,95%1899,39
AMX 13 757481,945399057,78%997,44
Object 70492053,807628346,99%1892,47
T-345405,044297951,90%1093,52
T-602247,534387565,33%1522,84
T2 Light Tank 2128,912667450,00%444,14
FCM 50 t 81121,446657341,10%1266,75
T1 Heavy5695,206847060,00%1867,61
Vickers Medium Mk. I1236,374166864,71%1738,53
Jagdpanzer IV6373,103796850,00%528,43
Panther II81083,466306842,65%1414,46
Jagdtiger91291,626586653,03%1143,34
Nashorn6825,185596654,55%1650,00
M7 Priest3704,164266453,13%2817,35
Matilda4493,145456360,32%1837,03
KV-137622,765386350,79%958,72
T3281111,026626251,61%1295,03
Marder 38T4482,674286155,74%1425,05
T-437880,976986055,00%1468,86
Jagdpanther II81256,236406046,67%1367,51
T-127 3221,833596046,67%784,25
Sturmpanzer II4621,344965860,34%3273,65
ISU-15281293,055685844,83%1410,28
Hummel61012,964075545,45%1761,57
T-703379,914565563,64%1951,64
Renault FT1179,334165451,85%1183,43
VK 45.02 (P) Ausf. B91354,727025455,56%1302,09
T2881122,286035448,15%1101,23
Sturer Emil71004,885955242,31%1338,74
A-436473,734935147,06%831,39
VK 30.01 (D)6773,716255147,06%1630,86
AT 25520,315194948,98%1331,51
M5 Stuart4217,584334858,33%586,69
AMX 13 105 AM mle. 505827,474734753,19%2108,99
MT-256195,174284753,19%412,28
Universal Carrier 2-pdr2356,765094654,35%2138,50
IS-7101401,666434447,73%993,62
AMX AC mle. 467982,705634450,00%1475,26
AMX M4 mle. 4571104,917084346,51%1498,54
Crusader6359,244924269,05%1207,83
Churchill I5677,936354259,52%1729,24
Renault G15458,985174247,62%1325,70
T-5491056,675894238,10%829,74
Pz.Kpfw. I2220,215094261,90%1202,55
Vickers Medium Mk. III3285,412934160,98%1261,84
Rhm.-Borsig Waffenträger81334,896323857,89%1388,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5388,844453850,00%1017,97
Birch Gun4470,323553751,35%2133,61
BT-74220,143263548,57%726,00
SU-861781,777273548,57%3789,29
G.W. Tiger9916,214393438,24%657,73
M16/43 Sahariano 3366,093523354,55%970,06
Type 64 6516,036303357,58%1366,12
Cruiser Mk. II2339,874473040,00%1977,33
O-I6719,246072958,62%1353,48
VK 30.02 (M)6819,626192951,72%1708,02
T376419,835282951,72%1055,20
VK 30.01 (H)5610,185142850,00%1558,92
M374428,753442850,00%1484,97
Type T-345475,575192857,14%1529,77
M36 Jackson6951,295582839,29%1744,23
E 5091085,825682832,14%787,91
59-166368,784862740,74%796,36
SU-855534,313962638,46%1264,47
Panther7734,855892642,31%1036,80
AMX 404359,153922650,00%1637,60
AMX ELC bis5243,852792634,62%506,45
Panther/M10 7877,546072638,46%1388,42
Archer5510,914412356,52%1203,18
T-284421,054222259,09%1409,61
SU-182106,911332254,55%597,08
BDR G1 B5611,954922050,00%1235,82
SU-100M17938,055842050,00%1463,00
Sav m/434252,212461957,89%666,06
T-1506992,746681952,63%2027,83
SU-85I 5523,534221952,63%1160,78
MKA 2354,833211833,33%1168,09
Churchill VII6592,245881752,94%1013,22
Pz.Sfl. IVb4540,534001741,18%2087,25
Spähpanzer SP I C7669,766631764,71%1327,35
M3 Stuart3192,062721618,75%616,07
AMX 12 t6103,441631618,75%0,00
AMX 50 Foch91325,885521631,25%935,81
M41 Walker Bulldog8348,195111643,75%383,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3338,003901526,67%1082,17
Pz.Sfl. IVc5652,405661553,33%1837,60
LTTB8657,735291540,00%1061,64
Valentine3422,075081471,43%2017,85
M75497,074001421,43%2001,20
KV-37958,865711435,71%1001,26
VK 30.01 (P)6616,436041450,00%1002,31
Tiger (P)7942,075981450,00%1249,96
StuG III Ausf. B4284,693521346,15%598,69
M66573,504241216,67%610,96
Lorraine 39L AM3571,334081250,00%2584,67
M4A3E2 Sherman Jumbo6991,17497128,33%2249,55
ARL V396500,004291266,67%1001,88
A-447850,425021225,00%1331,62
Type 2597 Chi-Ha3343,645151163,64%1660,59
105 leFH18B2 5774,004691050,00%1719,67
O-I Experimental5423,404241040,00%601,34
T28 Prototype81091,705901050,00%981,84
M22 Locust 3247,104651070,00%1114,17
AMX 383241,75456850,00%794,60
AMX 105 AM mle. 474298,50331862,50%1023,65
AMX 30 1er prototype9655,88509850,00%413,72
Type 62 7523,86620742,86%1049,23
M2 Light2162,43328757,14%668,26
AT 15A 7721,43428728,57%851,08
T-34-856529,83362616,67%727,18
Pz.Kpfw. II Ausf. G3177,83287633,33%466,08
SARL 424360,00271650,00%950,30
T1E6 2145,83192616,67%441,00
BT-7 artillery 3167,83318616,67%367,56
Ikv 1035328,40222560,00%711,38
AT-12126,20201520,00%312,03
Covenanter5239,00415540,00%665,16
Renault FT AC2331,80231520,00%1602,30
Valentine AT4260,00537580,00%836,30
AT 86439,80458560,00%752,64
T6 Medium4318,20316540,00%605,48
Renault FT 75 BS2433,00298450,00%3786,76
KV-26773,25612450,00%1349,27
Durchbruchswagen 24132,00279450,00%198,46
AMX 13 57 GF 7197,00315425,00%63,42
Somua SAu 404393,67252366,67%1196,76
Aufklärungspanzer Panther 7285,676673100,00%586,37
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2115,33237333,33%332,81
Renault NC-311169,00429250,00%976,04
A-205118,5016320,00%126,42
Sexton II394,00117250,00%221,44
AMX 13 F3 AM61316,008842100,00%2440,57
Cruiser Mk. I1423,507122100,00%3410,87
Panzerwagen 39 3121,0012520,00%212,67
Type 89 I-Go/Chi-Ro2123,5021320,00%269,73
Crusader 5.5-in. SP7864,50565250,00%1403,47
T7 Combat Car 2306,007212100,00%1971,50
LTP 3340,00377250,00%1976,15
Vickers Medium Mk. II2326,005221100,00%1977,25
Hotchkiss H35234,005410,00%0,00
Vickers Mk. E Type B2132,0013810,00%317,13
Loyd Gun Carriage260,001961100,00%384,01
G.Pz. Mk. VI (e)2243,0016810,00%1484,74
T-54 ltwt.9267,0035610,00%64,12
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6639,0023510,00%1144,77
T-50-2 686,004710,00%0,00
Ram II 5811,0042310,00%2053,29

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.08.2012
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.08.2012
Opuścił klan: 24.12.2024