Static_Charge

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.09.2015

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew20796000
Ø Poziom6,640,000,000,00
Zwycięstwa1075651,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki981847,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy2221,07%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy616029,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi176880,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,210,000,000,00
Wykryte pojazdy214911,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia862,840,000,000,00
Punkty zajęcia bazy288911,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy173570,8300,0000,0000,00
Doświadczenie471,930,000,000,00
WN71125,370,000,000,00
WN81337,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew20796
Ø Poziom6,64
Zwycięstwa1075651,72%
Porażki981847,21%
Remisy2221,07%
Przetrwane bitwy616029,62%
Zniszczone czołgi176880,85
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy214911,03
Zadane uszkodzenia862,84
Punkty zajęcia bazy288911,39
Punkty obrony bazy173570,83
Doświadczenie471,93
WN71125,37
WN81337,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa520,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki1875,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy312,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,380,000,000,00
Wykryte pojazdy361,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.140,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy100,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy482,0000,0000,0000,00
Doświadczenie203,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa520,83%
Porażki1875,00%
Remisy14,17%
Przetrwane bitwy312,50%
Zniszczone czołgi80,33
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy361,50
Zadane uszkodzenia1.140,83
Punkty zajęcia bazy100,42
Punkty obrony bazy482,00
Doświadczenie203,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa466,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki233,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy466,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,1700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.222,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie695,830,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa466,67%
Porażki233,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy466,67%
Zniszczone czołgi30,50
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy10,17
Zadane uszkodzenia1.222,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie695,83
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki125,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy125,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia568,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy276,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy307,5000,0000,0000,00
Doświadczenie268,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki125,00%
Remisy125,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi20,50
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia568,75
Punkty zajęcia bazy276,75
Punkty obrony bazy307,50
Doświadczenie268,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa2237,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki3662,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1729,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi340,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy560,9700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia734,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy140,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1121,9300,0000,0000,00
Doświadczenie442,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa2237,93%
Porażki3662,07%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1729,31%
Zniszczone czołgi340,59
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy560,97
Zadane uszkodzenia734,28
Punkty zajęcia bazy140,24
Punkty obrony bazy1121,93
Doświadczenie442,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew145000
Zwycięstwa6746,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki7551,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,07%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5336,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi890,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,970,000,000,00
Wykryte pojazdy1561,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia973,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2431,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2811,9400,0000,0000,00
Doświadczenie495,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew145
Zwycięstwa6746,21%
Porażki7551,72%
Remisy32,07%
Przetrwane bitwy5336,55%
Zniszczone czołgi890,61
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy1561,08
Zadane uszkodzenia973,08
Punkty zajęcia bazy2431,68
Punkty obrony bazy2811,94
Doświadczenie495,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew413000
Zwycięstwa11828,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki29270,70%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9723,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2870,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy2740,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia652,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4431,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4331,0500,0000,0000,00
Doświadczenie230,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew413
Zwycięstwa11828,57%
Porażki29270,70%
Remisy30,73%
Przetrwane bitwy9723,49%
Zniszczone czołgi2870,69
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy2740,66
Zadane uszkodzenia652,22
Punkty zajęcia bazy4431,07
Punkty obrony bazy4331,05
Doświadczenie230,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (193)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-122-44 71157,73595114654,62%1847,04
T675609,9349697656,86%1683,28
G.W. Panther71469,4954484652,60%2263,46
Heavy Tank No. VI 6800,0745844452,93%1450,82
G.W. Tiger91220,6839138647,15%1200,53
Tiger I7892,5146037353,62%1228,23
WZ-111 model 1-491202,5147637049,46%1082,24
Leopard Prototyp A9968,2443435147,86%748,55
Bat.-Châtillon 155 5591390,0843131853,77%1673,14
Conqueror91342,0860430350,50%1180,31
AMX AC mle. 4881095,1642429646,96%1135,86
M10391501,2863029050,34%1460,38
E 5091253,0572028351,94%1255,51
Tiger (P)7930,4553827057,04%1371,76
T207632,8736025147,81%882,88
Tiger II81210,1974424256,61%1561,65
IS71018,6147423956,07%1625,90
IS-381250,2468823851,68%1533,92
Centurion Mk. I8883,0442522645,58%1122,73
KV-481044,8158522650,88%1282,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5369,1725622244,59%826,95
IS-4101795,4070421151,18%1468,19
Lorraine 155 mle. 5181291,7159220850,00%1716,86
Indien-Panzer8989,8759320051,00%1361,86
KV-15469,2531719951,26%915,41
Rhm.-Borsig Waffenträger81415,4748319853,03%1431,21
Konštrukta T-34/1007681,3139519643,37%947,04
KV-8561000,7861319551,28%2077,29
VK 36.01 (H)6550,2038419258,85%1000,84
Panther7688,6240918549,73%1080,45
Hummel6946,0134418458,15%1692,70
Sturer Emil7743,6834418243,96%976,39
T2971188,0473818147,51%1744,28
E 7591585,1681418154,14%1619,93
T-1506661,6739618056,11%1206,08
Caernarvon81028,6874417954,19%1210,56
ST-I91487,7080417857,30%1533,40
T-1091390,1272517752,54%1393,56
VK 45.02 (P) Ausf. A81001,0865217246,51%1138,08
E 50 Ausf. M101627,8359716644,58%1272,63
M66847,7958916458,54%1554,24
11081108,2864416245,06%1238,12
SU-1006808,2941015353,59%1620,53
Cromwell B 6631,2343615048,67%1139,39
KV-37856,3744214557,93%1167,58
T3281260,1974614346,85%1490,13
T25/27894,1447014053,57%1397,63
VK 16.02 Leopard586,6421613852,17%135,25
AMX AC mle. 467940,4149513854,35%1431,63
Panther II8968,5764113647,79%1250,67
VK 30.01 (P)6484,0032113551,85%746,75
Type 586532,1953513252,27%1024,31
M4A3E8 Sherman6384,4130613148,85%621,02
A-447663,2141612651,59%966,30
O-Ho81099,4151512252,46%1224,08
Comet7694,1346011952,10%1119,74
IS-271139,5176411849,15%1689,61
Grille5673,4627711452,63%1642,89
LTTB8557,0645011457,02%997,85
StuG IV 5424,1328611348,67%993,95
SU-855433,7126011250,89%935,00
Sturmpanzer II4319,8717711241,96%1100,78
O-Ni71034,3054611164,86%1584,54
AMX 12 t6365,2732111147,75%815,75
Jagdpanther II8959,2741011141,44%788,27
VK 30.01 (H)5617,8739610957,80%1664,59
M4A1 Sherman5367,3931910759,81%950,37
Lorraine 155 mle. 5071176,0155010649,06%1561,14
SU-86718,9832910550,48%1069,96
Pz.Kpfw. III/IV5316,7227210543,81%704,46
MT-256218,4833210558,10%564,93
ARL V396655,8043710135,64%1109,21
SU-122A5511,3728110152,48%1227,97
AMX 13 F3 AM61202,8558910052,00%2119,62
VK 30.02 (D)7813,207159753,61%1369,78
T376419,743889753,61%1110,45
T-284201,512039545,26%435,78
Pz.Kpfw. I2168,454509557,89%806,68
Dicker Max 6691,763379542,11%1149,38
Black Prince7824,917119453,19%1149,38
A-436436,603319446,81%701,19
Tetrarch 2178,822289459,57%1009,72
Škoda T 256611,733919256,52%1288,33
Jagdpanther7943,724439263,04%1409,80
SU-100M17837,914469051,11%1183,46
AMX 13 757498,604238955,06%1026,22
Pz.Sfl. IVc5490,523088944,94%1149,06
VK 45.02 (P) Ausf. B91188,445278549,41%1096,49
FV3046557,993308556,47%1013,66
Jagdpanzer IV6664,453818455,95%1241,80
M3 Lee4268,712288353,01%953,71
Type T-345430,294898356,63%1386,11
O-I6940,014628344,58%1802,25
Škoda T 245432,622858243,90%1204,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.488,032177950,63%123,44
T1 Heavy5527,283567852,56%1176,11
Churchill VII6834,786687653,95%1814,98
O-I Experimental5695,254087651,32%1579,90
Ikv 1035440,482957343,84%1030,11
Churchill I5572,814846944,93%1206,16
StuG III Ausf. G5471,332676746,27%967,00
SU-14-17797,974116744,78%986,17
Cromwell6623,294396654,55%1294,36
T1E6 2134,033216564,62%695,12
Valentine3260,302406344,44%890,28
T-463126,681596050,00%388,71
Nashorn6838,614425964,41%1795,51
Type 4 Chi-To6513,003305843,10%869,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4306,882335650,00%755,75
Leichttraktor1151,022295642,86%623,20
SU-54321,842245549,09%719,44
LTP 3246,823715549,09%1389,53
T25 Pilot Number 1 8981,814815444,44%1262,17
AMX 13 105 AM mle. 505839,064535345,28%2399,34
Bishop5547,853135259,62%1402,78
SU-85B4346,842285143,14%762,01
Pz.Kpfw. 38 (t)3101,491364946,94%166,06
Type 3 Chi-Nu5409,673684856,25%1250,09
Centurion Mk. 7/19938,354774852,08%783,34
S35 CA5557,234924852,08%1180,45
Ikv 65 Alt II6706,623924753,19%1343,49
B14205,952294450,00%460,11
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,911654348,84%570,08
M18 Hellcat6817,634314341,86%1587,91
AMX 404147,151984151,22%447,96
BDR G1 B5410,242964153,66%724,75
ST vz. 394275,782604042,50%808,04
M24 Chaffee5251,903474050,00%782,58
T7 Combat Car 2119,183094050,00%511,56
T-345375,464933764,86%1140,90
Strv 746550,393643652,78%872,33
Strv m/425472,883813455,88%1392,30
Crusader6345,743943444,12%883,77
Pz.Kpfw. III Ausf. J4204,712363452,94%451,01
Lorraine 39L AM3379,642573342,42%1319,75
59-166351,093173342,42%795,60
Lago4255,002773256,25%798,64
Type 1 Chi-He4253,812533250,00%738,98
Birch Gun4366,412323250,00%1294,19
AMX 50 Foch91096,784333246,88%780,88
SU-76M4247,582053154,84%627,60
Matilda4234,572553063,33%648,06
Pz.Kpfw. II Luchs4155,071712937,93%331,11
M2 Medium Tank3132,391472835,71%251,34
SU-76G FT4346,432352846,43%713,55
Sturmpanzer I Bison3133,851602673,08%494,77
M5A1 Stuart4287,814302653,85%1025,35
Type 95 Heavy4249,622682650,00%799,99
VK 20.01 (D)4222,643992552,00%627,71
Alecto4205,752792458,33%506,25
Marder 38T4593,144862236,36%1734,99
T404410,453112075,00%1235,40
Type 97 Chi-Ha3165,533091957,89%503,76
VK 28.016129,122051741,18%99,37
T28 Prototype8562,065181782,35%557,80
VK 30.01 (D)6374,592831741,18%455,29
T71 CMCD7269,633301650,00%413,09
Pz.Kpfw. II Ausf. G3260,404951560,00%1281,50
M8A14260,362311464,29%652,34
Light Mk. VIC 2170,862891457,14%926,06
Sav m/434392,233821376,92%1335,90
Type 2597 Chi-Ha3347,084571353,85%1603,75
AMX 38390,912291163,64%253,05
SU-263318,913031163,64%1028,11
Pz.Kpfw. III Ausf. E3326,603201060,00%1339,67
AT-12227,001741050,00%878,04
T56 GMC3163,801691050,00%442,61
Strv m/40L3187,33247955,56%607,71
P26/404514,25372862,50%1738,52
AT 25423,50339862,50%1010,76
Vickers Medium Mk. III3205,86261742,86%598,69
Type 91 Heavy3244,67238666,67%899,45
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,33144616,67%62,92
Hotchkiss H352171,00201520,00%695,04
TOG II* 6882,20811580,00%1451,76
D23287,004024100,00%1450,23
Chi-Ni2145,75263450,00%561,06
T3 HMC2155,50194450,00%613,84
MTLS-1G14 3141,75219450,00%415,56
T1 Cunningham123,0067333,33%0,00
M3G FT3432,674733100,00%1585,10
60G FT5111,00193366,67%261,00
Super Hellcat 71111,00547333,33%1423,79
Vickers Medium Mk. II2133,00169250,00%479,15
10TP3148,5012920,00%337,28
MS-1135,0096250,00%81,38
T2 Medium Tank275,502632100,00%383,77
T-29 3465,006182100,00%2335,76
T-45 2138,5012120,00%420,24
Vickers Medium Mk. I182,003211100,00%454,58
Renault Otsu1210,004361100,00%1074,74
TVP VTU Koncept8559,0026410,00%425,00
M24E2 Super Chaffee 6722,0010951100,00%2715,76

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.09.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.09.2015
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.03.2014