Spadochroniarz1995

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 06.10.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew960608152
Ø Poziom8,820,0010,009,63
Zwycięstwa467048,62%00,00%562,50%6945,39%
Porażki480750,04%00,00%337,50%8354,61%
Remisy1291,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy207521,60%00,00%112,50%2516,45%
Zniszczone czołgi71550,7400,0030,381270,84
Zniszczonych/zgonów0,950,000,431,00
Wykryte pojazdy127331,3300,0091,131841,21
Zadane uszkodzenia1.370,360,001.741,001.828,32
Punkty zajęcia bazy49400,5100,0000,00650,43
Punkty obrony bazy28580,3000,0000,0020,01
Doświadczenie698,090,00797,75748,63
WN71006,160,00944,171002,74
WN81333,110,001382,801532,68
Ogółem
Ilość bitew9606
Ø Poziom8,82
Zwycięstwa467048,62%
Porażki480750,04%
Remisy1291,34%
Przetrwane bitwy207521,60%
Zniszczone czołgi71550,74
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy127331,33
Zadane uszkodzenia1.370,36
Punkty zajęcia bazy49400,51
Punkty obrony bazy28580,30
Doświadczenie698,09
WN71006,16
WN81333,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew8
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa562,50%
Porażki337,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy112,50%
Zniszczone czołgi30,38
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy91,13
Zadane uszkodzenia1.741,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie797,75
WN7944,17
WN81382,80
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew152
Ø Poziom9,63
Zwycięstwa6945,39%
Porażki8354,61%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2516,45%
Zniszczone czołgi1270,84
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy1841,21
Zadane uszkodzenia1.828,32
Punkty zajęcia bazy650,43
Punkty obrony bazy20,01
Doświadczenie748,63
WN71002,74
WN81532,68
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy150,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia796,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie654,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki00,00%
Remisy150,00%
Przetrwane bitwy2100,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy10,50
Zadane uszkodzenia796,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie654,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew83000
Zwycięstwa3542,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki4857,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2327,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,450,000,000,00
Wykryte pojazdy640,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia843,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy911,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4515,4300,0000,0000,00
Doświadczenie656,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew83
Zwycięstwa3542,17%
Porażki4857,83%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2327,71%
Zniszczone czołgi270,33
Zniszczonych/zgonów0,45
Wykryte pojazdy640,77
Zadane uszkodzenia843,36
Punkty zajęcia bazy911,10
Punkty obrony bazy4515,43
Doświadczenie656,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew566000
Zwycięstwa26947,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki27348,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy244,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19734,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3860,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy4880,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.250,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6701,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9281,6400,0000,0000,00
Doświadczenie687,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew566
Zwycięstwa26947,53%
Porażki27348,23%
Remisy244,24%
Przetrwane bitwy19734,81%
Zniszczone czołgi3860,68
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy4880,86
Zadane uszkodzenia1.250,77
Punkty zajęcia bazy6701,18
Punkty obrony bazy9281,64
Doświadczenie687,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew90000
Zwycięstwa3640,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki5358,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2932,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi560,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,00
Wykryte pojazdy500,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.597,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy290,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy460,5100,0000,0000,00
Doświadczenie628,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew90
Zwycięstwa3640,00%
Porażki5358,89%
Remisy11,11%
Przetrwane bitwy2932,22%
Zniszczone czołgi560,62
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy500,56
Zadane uszkodzenia1.597,83
Punkty zajęcia bazy290,32
Punkty obrony bazy460,51
Doświadczenie628,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (168)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Panhard EBR 10510749,52682102148,58%758,25
T110E4102457,0179177351,23%1842,57
FV4005 Stage II101490,0558140542,47%979,70
CS-52 LIS 81362,5576237748,28%1642,93
Object 140101867,8079636750,95%1537,50
Bat.-Châtillon 25 t101933,3777336049,44%1671,44
Bat.-Châtillon Bourrasque 81293,3279234152,79%1508,17
Leopard 1102534,6279518346,99%2035,15
122 TM 81185,5674016253,70%1281,27
Char Murat 91789,6477914648,63%1698,57
Tiger II8988,5970614352,45%1040,61
T-5491238,6674514351,75%1205,51
T26E4 SuperPershing 8869,8268014147,52%909,76
E 7591021,0762513842,75%683,13
Panhard EBR 909510,0657513843,48%548,28
Jagdpanzer E 100102656,4979513447,01%1949,96
Char Futur 4 91509,5878013148,09%1287,26
IS-7102144,4683812748,82%1757,51
SU-130PM 81020,5759312343,09%882,67
T499512,5358811751,28%582,71
T-1091382,9771311542,61%1125,23
Lorraine 40 t 8760,7850911436,84%574,86
T 54D 91815,4586511353,98%1867,04
T3091307,9465010846,30%1017,54
M47 Iron Arnie 81216,9678810452,88%1441,48
Object 277101987,2679210347,57%1585,81
M41 Walker Bulldog8352,665349546,32%437,20
Conqueror92095,489229251,09%2149,30
Tiger I7761,476178750,57%903,49
Cobra 91940,198238646,51%1779,37
E 100101510,746848542,35%964,32
Super Conqueror101919,617888547,06%1371,66
T25/27603,415198248,78%700,67
Panhard AML Lynx 6x68320,415428052,50%434,58
Object 703 Version II 81414,108718047,50%1472,42
Ares 90102014,468027652,63%1524,33
T28 Prototype8859,206397557,33%856,41
T-448900,795967338,36%1012,49
STB-1101755,707376955,07%1386,27
T376201,283476939,13%260,90
AE Phase I 91600,808446952,17%1456,33
M18 Hellcat6322,133736848,53%359,41
T71 CMCD7280,154766851,47%452,02
IS-381144,306636740,30%1027,19
E 50 Ausf. M102147,148076549,23%1644,83
FV4004 Conway91571,217696256,45%1495,74
KR-1112365,029686254,84%1595,78
Charioteer81315,956826053,33%1430,11
Type 6191435,416495839,66%1234,18
AMX 50 Foch (155) 102070,536595736,84%1379,00
NC 70 Błyskawica101866,297075543,64%1201,06
Chieftain Mk. 6 101812,308165455,56%1404,10
Caernarvon81556,338455248,08%1804,43
Emil II91619,538785156,86%1524,00
XM551 Sheridan10908,466055042,00%792,62
STA-181102,726544645,65%1484,02
Bat.-Châtillon 25 t AP91206,617434647,83%1065,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4156,703114055,00%441,64
M8A14212,243623863,16%524,90
T675236,923383754,05%388,85
StuG III Ausf. G5348,722983644,44%609,18
Panhard AMD 178B6237,743593447,06%479,85
M53/M5591309,977173357,58%1200,46
SDP wz 66 Grom 81542,278223351,52%1515,36
Object 430U102152,318353253,13%1823,85
IS7933,876893046,67%1171,96
Hotchkiss EBR7386,905293043,33%670,04
GSOR the TANK 91327,877213050,00%1198,34
CS-63101868,798092951,72%1462,50
EMIL 1951 81499,328602850,00%1856,74
Projekt ION 81792,319322653,85%1763,29
Bat.-Châtillon 12 t8463,386542653,85%776,01
Carro da Combattimento 45 t 102086,428402657,69%1565,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4293,363222552,00%681,34
Challenger71118,926302548,00%1411,16
Leox 91637,927472450,00%1277,26
Emil I81503,787762339,13%1565,33
Pz.Kpfw. 38 (t)3111,872352343,48%185,48
VK 36.01 (H)6386,194802161,90%589,23
M415295,142962133,33%198,64
M24 Chaffee5347,483932138,10%1091,65
Leopard Prototyp A91939,388032157,14%1798,52
Excelsior 5330,294602142,86%447,80
T56 GMC3213,113181968,42%772,47
Stridsyxa 81704,118851963,16%1802,53
Black Prince7896,617501855,56%1229,89
T-34-856820,566261656,25%1599,14
Kpz. Erich Konzept I 91532,006911643,75%1161,07
AS-XX 40 t111799,695321618,75%1191,93
TS-54 81059,258071650,00%960,64
M4A1 Revalorisé 8595,944931637,50%461,12
Kranvagn101571,676531533,33%942,95
ISU-15281265,206291546,67%1189,33
AMX ELC bis5289,133181526,67%711,44
Achilles6890,936831566,67%1752,66
Object 25791284,938081553,33%1216,73
Ares 8591577,607561546,67%1453,15
Kunze Panzer 9941,936111450,00%717,74
KV-122 7462,644281442,86%355,39
Valentine3534,854571353,85%2935,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5221,462451323,08%293,82
Gorilla112973,549431353,85%1888,65
Object 432U111243,698021353,85%795,77
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81357,087221353,85%1461,80
Turtle Mk. I 81238,928811361,54%1324,92
CC-46 Pancernik 91321,086731241,67%915,89
KV-1S6717,426471258,33%1213,04
M127859,207151070,00%1153,27
IS-6 8760,306071050,00%617,80
Type 5 Chi-Ri7670,67643955,56%1063,08
M374235,33318966,67%829,66
KV-15600,44516944,44%1096,02
FCM 362187,56186922,22%662,62
10TP3134,00279850,00%372,16
14TP4128,88218837,50%172,34
T1 HMC227,00101850,00%106,25
M7 Priest3131,50232862,50%351,85
M5 Stuart4272,38417837,50%620,79
T-4371374,131109875,00%3075,28
Leo7835,43581757,14%1295,98
CS-4471040,29681757,14%1559,25
Valentine AT4409,7119170,00%1006,30
BZ-72-1 10957,71548742,86%468,51
SPHT 92067,71897742,86%1511,19
Pz.Kpfw. 5582131,501180666,67%2130,80
Mars 81524,67728633,33%1527,03
UDES 03 Alt 3 91971,33480616,67%1407,48
Matilda4552,80465540,00%1384,80
T3 HMC264,60164580,00%278,19
Cruiser Mk. II2314,60230520,00%1141,44
Windhund 81238,80637540,00%1129,72
Ambassador 91908,80759560,00%1461,66
Pz.Kpfw. 35 (t)261,00168450,00%132,08
7TP2132,00243450,00%303,66
SU-15272020,25831450,00%2992,74
Churchill VII6957,50733450,00%2052,64
Cruiser Mk. III324,006840,00%0,00
Nashorn6751,50632475,00%1347,58
M446692,50408425,00%1056,00
E 77 92111,00783425,00%1597,78
Terrifiant 92188,0067440,00%1326,87
Cruiser Mk. I1228,673583100,00%1271,16
SZDV Vz. 50 81322,67554333,33%885,66
AT 25528,33472366,67%1357,47
Obsidian 8889,33723366,67%950,91
TBT 91509,3342530,00%988,35
Sentinelle 92490,001110366,67%1985,93
Renault FT1170,50212250,00%920,12
25TP KSUST II574,5010720,00%0,00
Ferdinand82330,5012412100,00%2873,21
Object 590 93119,001095250,00%2929,43
Object 283 9936,5031420,00%559,70
ISU-122-2 81146,50699250,00%959,55
Projet Louis 9249,5029520,00%21,44
T26E3 Eagle 7 71518,5077920,00%2424,66
Fantôme 91034,50723250,00%831,93
T1 Cunningham183,002341100,00%498,21
Strv 746569,0032710,00%958,16
T-284758,007261100,00%3713,00
40TP Habicha6109,007910,00%0,00
Churchill I5673,004711100,00%1336,24
Leichttraktor1187,004041100,00%1071,52
KV-260,004591100,00%261,00
Black Prince II 7299,0021210,00%86,23
SU-2-122 5642,0037410,00%1259,35
Pz.Sfl. IC 4451,004941100,00%1555,79
56TP 80,0015010,00%0,00
Vz. 58 Medvěd 91262,0011061100,00%901,71

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 06.10.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 29.01.2024
Opuścił klan: 07.10.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.10.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.09.2017
Opuścił klan: 19.11.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.06.2019
Opuścił klan: 12.10.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 15.01.2021
Opuścił klan: 03.04.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.10.2022
Opuścił klan: 20.10.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.01.2021
Opuścił klan: 12.01.2021