Soused_SoSad

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.04.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5410700255
Ø Poziom8,710,000,009,63
Zwycięstwa3459363,93%00,00%00,00%18170,98%
Porażki1902335,16%00,00%00,00%7228,24%
Remisy4910,91%00,00%00,00%20,78%
Przetrwane bitwy2119339,17%00,00%00,00%13653,33%
Zniszczone czołgi880091,6300,0000,005051,98
Zniszczonych/zgonów2,670,000,004,24
Wykryte pojazdy1013581,8700,0000,003991,56
Zadane uszkodzenia2.907,310,000,004.425,00
Punkty zajęcia bazy121240,2200,0000,001160,45
Punkty obrony bazy466790,8600,0000,003161,24
Doświadczenie1.019,570,000,001.303,81
WN72240,950,000,002663,11
WN84057,700,000,005787,55
Ogółem
Ilość bitew54107
Ø Poziom8,71
Zwycięstwa3459363,93%
Porażki1902335,16%
Remisy4910,91%
Przetrwane bitwy2119339,17%
Zniszczone czołgi880091,63
Zniszczonych/zgonów2,67
Wykryte pojazdy1013581,87
Zadane uszkodzenia2.907,31
Punkty zajęcia bazy121240,22
Punkty obrony bazy466790,86
Doświadczenie1.019,57
WN72240,95
WN84057,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew255
Ø Poziom9,63
Zwycięstwa18170,98%
Porażki7228,24%
Remisy20,78%
Przetrwane bitwy13653,33%
Zniszczone czołgi5051,98
Zniszczonych/zgonów4,24
Wykryte pojazdy3991,56
Zadane uszkodzenia4.425,00
Punkty zajęcia bazy1160,45
Punkty obrony bazy3161,24
Doświadczenie1.303,81
WN72663,11
WN85787,55
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1057000
Zwycięstwa67363,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki35733,77%00,00%00,00%00,00%
Remisy272,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy42340,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9540,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy16051,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.276,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7140,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4470,4200,0000,0000,00
Doświadczenie965,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1057
Zwycięstwa67363,67%
Porażki35733,77%
Remisy272,55%
Przetrwane bitwy42340,02%
Zniszczone czołgi9540,90
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy16051,52
Zadane uszkodzenia2.276,55
Punkty zajęcia bazy7140,68
Punkty obrony bazy4470,42
Doświadczenie965,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew47000
Zwycięstwa3370,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki1429,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2859,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi370,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,950,000,000,00
Wykryte pojazdy270,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.376,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy120,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy260,5500,0000,0000,00
Doświadczenie846,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew47
Zwycięstwa3370,21%
Porażki1429,79%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2859,57%
Zniszczone czołgi370,79
Zniszczonych/zgonów1,95
Wykryte pojazdy270,57
Zadane uszkodzenia1.376,74
Punkty zajęcia bazy120,26
Punkty obrony bazy260,55
Doświadczenie846,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew52000
Zwycięstwa4178,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki1019,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3465,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,220,000,000,00
Wykryte pojazdy300,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia644,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1783,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy310,6000,0000,0000,00
Doświadczenie499,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew52
Zwycięstwa4178,85%
Porażki1019,23%
Remisy11,92%
Przetrwane bitwy3465,38%
Zniszczone czołgi400,77
Zniszczonych/zgonów2,22
Wykryte pojazdy300,58
Zadane uszkodzenia644,79
Punkty zajęcia bazy1783,42
Punkty obrony bazy310,60
Doświadczenie499,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew109000
Zwycięstwa8073,39%00,00%00,00%00,00%
Porażki2926,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4541,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi950,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,480,000,000,00
Wykryte pojazdy1121,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.290,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy240,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6415,8800,0000,0000,00
Doświadczenie930,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew109
Zwycięstwa8073,39%
Porażki2926,61%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4541,28%
Zniszczone czołgi950,87
Zniszczonych/zgonów1,48
Wykryte pojazdy1121,03
Zadane uszkodzenia1.290,12
Punkty zajęcia bazy240,22
Punkty obrony bazy6415,88
Doświadczenie930,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew434400278
Zwycięstwa290966,97%00,00%00,00%24086,33%
Porażki140032,23%00,00%00,00%3713,31%
Remisy350,81%00,00%00,00%10,36%
Przetrwane bitwy185342,66%00,00%00,00%20473,38%
Zniszczone czołgi36900,8500,0000,002350,85
Zniszczonych/zgonów1,480,000,003,18
Wykryte pojazdy44711,0300,0000,003401,22
Zadane uszkodzenia1.469,590,000,002.225,63
Punkty zajęcia bazy49551,1400,0000,0012164,37
Punkty obrony bazy39630,9100,0000,009963,58
Doświadczenie817,610,000,001.170,50
Ogółem
Ilość bitew4344
Zwycięstwa290966,97%
Porażki140032,23%
Remisy350,81%
Przetrwane bitwy185342,66%
Zniszczone czołgi36900,85
Zniszczonych/zgonów1,48
Wykryte pojazdy44711,03
Zadane uszkodzenia1.469,59
Punkty zajęcia bazy49551,14
Punkty obrony bazy39630,91
Doświadczenie817,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew278
Zwycięstwa24086,33%
Porażki3713,31%
Remisy10,36%
Przetrwane bitwy20473,38%
Zniszczone czołgi2350,85
Zniszczonych/zgonów3,18
Wykryte pojazdy3401,22
Zadane uszkodzenia2.225,63
Punkty zajęcia bazy12164,37
Punkty obrony bazy9963,58
Doświadczenie1.170,50

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3141000
Zwycięstwa164552,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki147847,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy180,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy96730,79%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi27240,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy34331,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.333,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13130,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy23810,7600,0000,0000,00
Doświadczenie877,360,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3141
Zwycięstwa164552,37%
Porażki147847,06%
Remisy180,57%
Przetrwane bitwy96730,79%
Zniszczone czołgi27240,87
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy34331,09
Zadane uszkodzenia2.333,67
Punkty zajęcia bazy13130,42
Punkty obrony bazy23810,76
Doświadczenie877,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (358)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-7102945,15806190061,47%3140,35
Panhard EBR 105102911,291096174465,54%4993,62
Object 140103454,83849158161,04%4134,95
Rheinmetall Skorpion G 82695,36993153061,90%4145,35
TVP T 50/51103897,0685989665,18%4717,95
Cromwell61433,4474889363,83%4336,03
T95/FV4201 Chieftain 104799,94134088566,44%4659,54
Bat.-Châtillon 25 t103406,4385384962,43%3969,97
Object 279 early 104673,32132983069,64%4184,37
AMX 30 1er prototype93292,23100382964,90%4843,05
T-54 ltwt.92093,4089181057,53%4322,15
AMX 13 9091843,8270171055,92%3822,29
M40/M4381791,1278369361,47%2168,41
FV4005 Stage II103112,0886258958,91%3076,49
Type 5 Heavy103334,81102857557,74%3093,29
Jagdpanther II82281,5566454358,93%3074,35
IS-382263,9873553057,92%3467,49
ShPTK-TVP 100 83198,40143050971,32%5100,57
Leopard Prototyp A93872,13132849167,21%5106,50
AMX 30 B103640,7686548962,37%4359,07
Object 260 103918,62119048466,32%4201,27
Leopard 1104310,93118347869,87%4589,20
Carro da Combattimento 45 t 104468,16124246263,42%4482,95
T-5492574,6592046065,87%3583,04
Object 907 104067,88110445964,05%4376,87
StuG III Ausf. G5888,2050745459,25%2871,73
Grille 15103719,4482845363,36%3495,40
ISU-122-2 83475,80141545072,00%4365,64
WZ-111 model 5A103759,20108044959,69%4132,15
XM551 Sheridan102443,1288243262,50%3647,42
T-100 LT102587,5290642364,54%4365,89
T-1092783,1584641158,64%3597,62
AMX Chasseur de chars 82097,8199640659,36%3918,58
Centurion Action X103673,1285840160,35%4326,94
T-62A103384,9179239554,18%3981,20
Super Conqueror103891,87113339560,76%3953,64
Progetto M40 mod. 65103846,68108539259,18%4047,07
CS-63104271,44124737068,11%4988,74
T4991829,4270036754,50%3516,08
Škoda T 5093368,1186934961,03%4677,88
BZ-176 83242,63152334772,91%4112,11
O-I Experimental51354,0170734368,51%4044,64
LT-432 81811,78126333969,91%4935,99
Jagdpanther71768,2762433361,56%3219,98
Jagdpanzer E 100103119,2786032956,23%2579,69
Object 430U103883,25117732564,92%4535,30
Bat.-Châtillon 25 t AP92845,0285931361,98%4187,79
Škoda T 56 83375,13146331269,23%4469,95
Object 277103772,53117429866,78%4394,14
M41 Walker Bulldog81563,1378929361,43%4215,63
AMX ELC bis5985,7862828965,40%4646,35
AMX 50 B104276,76115128867,01%4515,39
Progetto M35 mod. 46 83206,82151728676,57%5459,13
VK 72.01 (K) 104526,60126328368,90%4229,23
UDES 15/16103947,63114527565,09%4658,84
T95E6 104083,16116927463,14%4547,39
AMX 13 105103157,4086927065,93%5265,35
WZ-111 model 1-493082,83119226465,53%4208,30
113103490,74106526459,47%3953,77
Centurion Mk. I81754,1564926457,95%3039,51
STB-1103961,45113525858,53%4396,30
105 leFH18B2 51258,2386825266,27%3135,81
M54 Renegade 82800,70133424771,26%4300,31
leKpz M 41 90 mm GF 81728,7497124660,57%4045,65
Kampfpanzer 50 t 93731,10136724570,20%4425,65
IS-3A 82620,85122024566,53%3897,26
GSOR 1010 FB 83211,66140824472,54%5081,90
114 SP2 104221,34105724359,67%3763,35
Object 43093266,90115223962,76%4190,31
Caliban 82463,39124023867,65%3639,54
T57 Heavy Tank103645,32102323360,94%3657,82
Crusader6747,3649023063,91%3091,67
Jagdpanzer IV61031,4052722660,62%2509,72
LTTB81658,5775621659,72%4470,74
KV-5 82238,31126121367,14%3306,48
T3761178,8570720960,77%4780,80
ELC EVEN 90 81346,88132720970,33%3902,60
E 50 Ausf. M103719,6394320855,29%3808,65
60TP Lewandowskiego104412,67119520366,01%4813,88
Waffenträger auf Pz. IV93077,9768120360,59%3581,07
AMX M4 mle. 54105000,35131920366,01%5865,55
Char Futur 4 93465,49130320071,50%4212,87
Chimera 83026,78141519468,04%4349,98
IS71863,2873718963,49%3563,78
Conqueror92960,15113218666,13%3909,83
STA-2 81953,60107318563,78%3715,05
T54E192818,1778918362,30%3601,02
Rhm.-Borsig Waffenträger82333,8670918356,28%2962,65
Centurion Mk. 7/192981,2186118062,22%4307,95
CS-52 LIS 82731,91132417966,48%4224,93
E 25 72072,07123417767,23%4551,66
T 55A 92978,24117417262,79%4324,51
T110E5103927,30116617163,74%4047,98
T-34-8561316,6872217067,06%3813,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 83378,83151416869,64%5732,57
Vz. 55105003,32129016662,65%5397,02
M10392589,8381416357,67%3120,62
Caernarvon Action X 82207,24125616362,58%3599,00
SU-130PM 82710,11109516165,84%3287,81
TVP VTU Koncept81614,1264215758,60%2594,88
Lorraine 40 t 82830,39128515759,87%4937,72
T-345945,0953215561,29%3972,51
T110E4103711,6585715065,33%3297,02
Type 4 Heavy92929,21114514865,54%3916,29
Concept 1B 93888,17149414769,39%4578,49
122 TM 82863,11127714768,03%4513,10
T2971774,4769714658,90%2870,79
T25 Pilot Number 1 82105,10108414563,45%3636,07
Comet71743,8978314462,50%4034,18
T-50-2 6675,5169414459,72%1988,16
116-F3 104449,26127214470,14%4631,47
Object 780 104775,01132914070,00%5455,86
Spähpanzer Ru 25191801,8894313859,42%3481,07
Škoda T 27 82399,41112513865,22%4147,23
AMX 13 57 71890,18144913767,88%5211,53
M60 103912,43114013668,38%4365,54
KV-151053,4660813461,94%3162,86
Strv 103B104303,08116413367,67%4141,70
Strv 103-092927,0898613262,88%3361,92
Kranvagn104739,98127113165,65%4821,44
121B 104842,57136812974,42%6147,11
Maus104391,87128612864,06%4593,27
Lansen C 82933,58154912478,23%5542,32
Rinoceronte103851,59114712365,85%3788,12
E 100104396,53125612366,67%4874,98
Object 268 Version 4104771,05130912174,38%5051,98
T110E3104223,01119812072,50%3932,13
Char Mle. 75 92257,82120512072,50%3990,80
Panhard EBR 9091806,19106911967,23%3455,28
Kampfpanzer 07 P(E) 104333,55127411966,39%4766,66
Kampfpanzer 07 RH 83172,48147011969,75%6804,21
MT-256762,4054311163,06%2703,10
T3282289,79100510961,47%3580,70
Object 703 Version II 82962,07147810970,64%4254,52
Somua SM 82668,19117410962,39%3571,42
Manticore102550,18117510767,29%3806,93
P.44 Pantera82071,04111110660,38%3656,39
E 5093908,71142910572,38%6000,89
AMX 12 t61049,5563510461,54%3918,81
Progetto CC55 mod. 5482482,50125210369,90%3784,81
ST-II104374,76127710370,87%4414,04
Object 452K 104547,36124510366,99%4625,97
Charioteer Nomad 83250,66124610366,99%4307,51
Emil II93330,11120310157,43%4107,64
Prototipo Standard B93891,16144610174,26%5579,00
Object 705A103929,00112810163,37%3838,62
LHMTV81725,10117110160,40%4521,69
Cobra 93733,00139810179,21%4296,84
HWK 1281343,029089954,55%3184,85
ASTRON Rex 105 mm 83148,5014729867,35%4686,38
Type 64 61036,807019856,12%3168,72
AMX 13 7571278,246729756,70%3595,10
FV4202 82237,8912299763,92%4150,15
BZ-75104709,9912849671,88%5459,08
IS-4104247,7112679564,21%4534,24
FV4004 Conway92662,859829360,22%3290,38
Controcarro 3 Minotauro104534,0312859273,91%4815,47
Type 6193051,4111139159,34%4234,12
TOG II* 61069,477859157,14%2221,24
AMX 50 Foch B104111,3111329064,44%4111,82
O-Ho81838,0710388961,80%2622,67
UDES 1692856,6410658953,93%3463,53
Panhard AML Lynx 6x681375,487788952,81%3023,69
S-5171330,338828860,23%1988,56
KV-8561330,138938861,36%2928,39
Mäuschen93421,5213448674,42%4546,32
T3093573,9412308373,49%4470,25
Ho-Ri 194039,6512958271,95%4507,14
M-V-Y104348,8412678268,29%4301,74
Konštrukta T-34/10071620,738758072,50%3518,01
T1 Heavy Tank5868,585398063,75%2602,69
M1271349,859018051,25%1863,74
E 7593711,8513048067,50%4456,82
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4674,255257959,49%2217,68
AMX 50 Foch (155) 104736,4911637771,43%4308,42
Rheinmetall Panzerwagen102539,1812487776,62%4554,62
IS-3-II93628,6512457788,31%5038,53
GSOR3301 AVR FS91650,6312737678,95%3251,29
T-4481989,3311847570,67%3753,86
Spähpanzer SP I C71516,847327562,67%4473,61
CS-5993781,4713487364,38%5286,54
M48A5 Patton104766,5112897376,71%5617,60
Schwarzpanzer 58 82513,6313687363,01%4819,90
Progetto C50 mod. 6693285,6512877266,67%4501,29
AMX 50 Foch94102,7814057269,44%4917,34
VK 100.01 (P)83061,9313957265,28%5007,92
Controcarro 1 Mk. 293946,1515437184,51%5113,54
Charioteer81999,879377159,15%2679,68
M10 RBFM 51737,8714487088,57%5448,65
M661438,976576959,42%3121,76
WZ-13282137,0112636972,46%5125,85
KV-1S61018,335946965,22%2958,23
Black Prince71265,158416848,53%1965,96
IS-271447,409356858,82%2236,38
O-Ni71631,129946851,47%2726,53
SMV CC-6783200,0014096462,50%5325,13
Tiger II82908,9812596475,00%4864,85
WZ-132-1102047,5811766473,44%3272,88
Object 26394043,8113936467,19%4683,66
STA-181938,2610686264,52%3201,10
SU-10182834,7712466269,35%4256,32
Tiger (P)72143,8412756167,21%3918,68
M-VI-Y93562,2613596163,93%4873,04
IS-2-II82671,0512566172,13%4772,33
Caernarvon82246,1512075961,02%3606,55
ST-I93321,1213395969,49%4330,54
Hotchkiss EBR71441,299625964,41%3952,17
IS-M82977,7114265969,49%5599,52
AE Phase I 93254,1812915763,16%4223,65
WZ-120-1G FT 82604,3213785782,46%3607,78
WZ-132A92151,7313455680,36%4277,86
M-III-Y82876,5515005572,73%5226,57
SU-15271715,349105358,49%3142,70
50TP Tyszkiewicza93484,4912485366,04%4060,32
UDES 14 Alt 582290,4212095377,36%4289,51
VK 168.01 (P) 82391,8211644963,27%3636,02
IS-3A Peregrine 82885,2413824959,18%3732,58
A-4472120,0913154772,34%5158,36
Škoda T 2561258,207984660,87%3590,61
Covenanter5456,133344641,30%2007,56
Pz.Sfl. IVc51132,835224660,87%3943,56
AT 251199,318854577,78%3800,56
P.43 ter71679,5510944461,36%3563,30
M4A1 Revalorisé 82618,9112804465,91%4404,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6932,217524355,81%2721,98
M24E2 Super Chaffee 61098,779794365,12%4773,87
VK 28.0161043,216264264,29%4230,27
B.U.G.I.61355,226984168,29%3402,28
O-I61269,208404148,78%2417,19
Challenger71405,247414151,22%2207,51
SMV CC-5672312,6513914085,00%4425,73
Nashorn61407,516173969,23%3299,30
Panhard AMD 178B61038,189603966,67%5080,81
Churchill VII61030,747273844,74%2118,26
M5 Stuart4327,823773842,11%1430,01
M4461005,268293873,68%1991,61
Object 70593158,0313233767,57%4449,12
P.43 bis61225,229273650,00%3257,36
AMX 404391,223623661,11%2235,24
Sturer Emil71748,206953554,29%2840,00
Type 95 Heavy4503,793423444,12%2104,42
VK 16.02 Leopard5638,624613458,82%2791,93
IS-2M 71280,629983470,59%1875,66
Type 5 Chi-Ri71728,3110553253,13%3986,81
M3 Lee4318,692493250,00%1188,89
M46 Patton93887,6314763271,88%5771,57
UDES 0382642,0610293158,06%3832,82
M-IV-Y 82747,9713143164,52%4246,05
Type 62 71896,4713353053,33%6530,70
CS-5382321,7312293076,67%3935,28
AMX AC mle. 4883019,1012073066,67%4414,95
FSV Scheme A72301,1014733083,33%4632,29
M4A3E8 Sherman6906,697792962,07%2176,48
Achilles61220,348522951,72%2860,07
XM66F 82987,7614492979,31%4242,36
T-284650,573842842,86%2418,24
Emil I82802,2913152871,43%4647,17
M24 Chaffee5671,295302864,29%3017,56
AMX 50 12093028,1910902762,96%3645,12
Strv K 93136,6314182781,48%4399,62
Tiger I72128,3811702665,38%3569,62
Type 586941,008752673,08%2277,03
ARL V3961711,4210932688,46%5093,79
Bofors Tornvagn 83263,3114552661,54%4717,21
Panther71598,929512458,33%3217,28
Leo71773,2910142458,33%4196,08
Type T-345714,836882462,50%2541,51
Chi-To SP72943,9616002483,33%4944,60
53TP Markowskiego82930,5212812352,17%4524,44
Ho-Ri 282875,1712082365,22%4266,94
Strv 7461308,059782268,18%3555,28
T-463293,052672245,45%1306,83
Cruiser Mk. IV4580,335452180,95%3027,45
VK 30.02 (M)61233,388852147,62%2878,54
P.435726,807582050,00%2715,67
T-505415,904162060,00%1719,71
CS-4472302,5613901872,22%6240,04
T-22 medium 103112,619201850,00%2555,35
M4A1 Sherman5831,298301764,71%3034,45
Škoda T 245711,713971741,18%2077,84
Type 4 Chi-To61090,568611668,75%2786,85
VK 30.01 (P)62328,5614261675,00%7285,48
KV-261503,1310731573,33%3482,40
Object 777 Version II 93241,0012281560,00%3875,28
SU-122-44 71753,009441560,00%3017,30
SU-76G FT4849,145821471,43%2390,95
T-15061563,8610741464,29%4038,24
Marder 38T4964,075411457,14%3416,20
Matilda4765,695251376,92%2982,61
M3 Stuart3320,923231266,67%1664,67
Churchill I5980,678191275,00%2290,36
Ikv 1035506,254841250,00%1220,71
King Tiger (Captured) 71998,5813001275,00%3609,01
SU-855560,554121145,45%1127,00
Sav m/434453,093861172,73%1622,17
Type 91 Heavy3159,361601136,36%269,81
M10 Wolverine5753,556851172,73%2086,24
BZ-5872275,5513681181,82%4412,56
Strv m/425809,408231080,00%3274,25
Type 3 Chi-Nu5725,207731070,00%2914,92
ARL 4461238,707251050,00%2226,83
11081242,409151070,00%1475,32
BDR G1 B51515,5012971060,00%6348,39
BZ-16682689,4014501090,00%4425,47
M2 Medium Tank3204,33325977,78%843,71
Marder II3270,33328944,44%677,30
M56 Scorpion 72267,671040944,44%3986,30
T92 81432,00951944,44%3677,56
T-262247,63169825,00%1162,11
FV3046553,50525887,50%933,57
BT-7 artillery 3690,50930887,50%4194,34
LT vz. 352276,57253742,86%1394,75
Pvlvv fm/42295,14121714,29%112,17
Panzerjäger I2131,86164742,86%320,08
Cruiser Mk. III3138,00223742,86%491,12
AMX 65 t82510,571306771,43%4785,49
K-91-PT 93846,141630785,71%6231,95
T1 Cunningham1170,50277666,67%1140,75
T82 HMC4232,50173650,00%610,16
Pawlack Tank61821,501249683,33%4146,38
M48A2 Räumpanzer 82623,831510666,67%5238,32
Heavy Tank No. VI 61193,67688683,33%2664,64
Dicker Max 6893,33427633,33%1392,02
T-34-85M 61390,67755666,67%2811,26
GSR 3301 Setter71192,331017650,00%3918,85
M2 Light Tank2203,20247540,00%756,95
Löwe 82190,401370580,00%3780,89
Tetrarch 2241,80224540,00%1010,93
Excalibur 61093,809685100,00%1924,60
Super Hellcat 71554,0011285100,00%3081,12
Type 89 I-Go/Chi-Ro289,75210450,00%213,61
T3 HMC2119,25163425,00%289,56
SU-2-122 51241,0010844100,00%4328,27
Lorraine 50 t 92327,0013724100,00%3047,06
Renault FT1158,33190333,33%833,81
Staghound Mk. III62203,001372366,67%7160,87
T34 B 81441,33716333,33%1311,83
Vickers Medium Mk. I1185,50272250,00%985,63
Strv fm/211223,50566250,00%1441,34
LT vz. 383241,50210250,00%874,64
Leichttraktor1152,003262100,00%771,67
T2 Medium Tank2274,50381250,00%1585,25
Panther II81778,50960250,00%2379,77
Bat.-Châtillon 12 t8791,0023820,00%989,30
AMR 35 2766,0011492100,00%6407,37
T-45 2420,00509250,00%1781,88
T28 Concept 7169,00295250,00%112,78
43 M. Toldi III 3284,50369250,00%1263,30
Kolohousenka1162,002151100,00%831,84
Fiat 30001108,004401100,00%586,05
Renault Otsu1208,002651100,00%1148,83
MS-11238,003141100,00%1307,36
AMX M4 mle. 4572269,0067410,00%3309,63
AM 39 Gendron-Somua 2562,0010741100,00%2899,39
Pz.Sfl. IC 4658,0010131100,00%2929,23
MKA 2447,007471100,00%2149,18
T-29 3203,0017010,00%508,33
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8864,0035410,00%687,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.04.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.03.2024
Opuścił klan: 05.04.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 10.11.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.01.2024
Opuścił klan: 01.03.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 22.11.2023
Opuścił klan: 16.01.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.09.2023
Opuścił klan: 18.11.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.08.2023
Opuścił klan: 04.09.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.05.2023
Opuścił klan: 10.08.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 27.01.2023
Opuścił klan: 29.05.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 01.09.2022
Opuścił klan: 26.01.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 14.08.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 08.05.2022
Opuścił klan: 11.08.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 20.06.2021
Opuścił klan: 09.11.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.06.2021
Opuścił klan: 20.06.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.05.2019
Opuścił klan: 05.05.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 14.05.2021
Opuścił klan: 10.06.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.03.2021
Opuścił klan: 13.05.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.07.2019
Opuścił klan: 04.09.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.10.2018
Opuścił klan: 17.01.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.09.2019
Opuścił klan: 17.10.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 19.12.2019
Opuścił klan: 30.03.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.04.2020
Opuścił klan: 04.04.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 06.04.2020
Opuścił klan: 07.03.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 18.10.2019
Opuścił klan: 17.12.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.01.2017
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.08.2018
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.04.2017
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.10.2018
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.08.2017
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.06.2018
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.01.2017
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.07.2016
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.09.2016
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.03.2017
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.09.2016
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 15.12.2017
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.02.2017
Opuścił klan: 28.03.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.12.2016
Opuścił klan: 30.12.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.11.2016
Opuścił klan: 26.11.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.09.2016
Opuścił klan: 25.11.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.07.2016
Opuścił klan: 18.09.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.08.2016
Opuścił klan: 08.09.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.08.2016
Opuścił klan: 11.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.05.2016
Opuścił klan: 03.07.2016
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 24.02.2016
Opuścił klan: 24.04.2016