Sorinel666

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 08.04.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13987000
Ø Poziom8,210,000,000,00
Zwycięstwa671848,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki709550,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy1741,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy318122,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi97410,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy142591,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.036,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy42970,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy45250,3200,0000,0000,00
Doświadczenie621,840,000,000,00
WN7878,890,000,000,00
WN81020,080,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13987
Ø Poziom8,21
Zwycięstwa671848,03%
Porażki709550,73%
Remisy1741,24%
Przetrwane bitwy318122,74%
Zniszczone czołgi97410,70
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy142591,02
Zadane uszkodzenia1.036,40
Punkty zajęcia bazy42970,31
Punkty obrony bazy45250,32
Doświadczenie621,84
WN7878,89
WN81020,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew55000
Zwycięstwa1221,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki4174,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,64%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1221,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,440,000,000,00
Wykryte pojazdy551,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.152,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy370,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy110,2000,0000,0000,00
Doświadczenie362,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew55
Zwycięstwa1221,82%
Porażki4174,55%
Remisy23,64%
Przetrwane bitwy1221,82%
Zniszczone czołgi190,35
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy551,00
Zadane uszkodzenia1.152,98
Punkty zajęcia bazy370,67
Punkty obrony bazy110,20
Doświadczenie362,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa342,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy228,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy81,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia895,860,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy547,7100,0000,0000,00
Doświadczenie680,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi50,71
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy81,14
Zadane uszkodzenia895,86
Punkty zajęcia bazy50,71
Punkty obrony bazy547,71
Doświadczenie680,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew486000
Zwycięstwa24049,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki23147,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy153,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16133,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3130,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,960,000,000,00
Wykryte pojazdy3830,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.138,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5251,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4020,8300,0000,0000,00
Doświadczenie659,870,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew486
Zwycięstwa24049,38%
Porażki23147,53%
Remisy153,09%
Przetrwane bitwy16133,13%
Zniszczone czołgi3130,64
Zniszczonych/zgonów0,96
Wykryte pojazdy3830,79
Zadane uszkodzenia1.138,69
Punkty zajęcia bazy5251,08
Punkty obrony bazy4020,83
Doświadczenie659,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew92000
Zwycięstwa5054,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki4144,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3841,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi660,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy470,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.319,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy810,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy580,6300,0000,0000,00
Doświadczenie779,700,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew92
Zwycięstwa5054,35%
Porażki4144,57%
Remisy11,09%
Przetrwane bitwy3841,30%
Zniszczone czołgi660,72
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy470,51
Zadane uszkodzenia1.319,75
Punkty zajęcia bazy810,88
Punkty obrony bazy580,63
Doświadczenie779,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (221)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81204,06667121550,12%1321,49
TVP T 50/51101389,6766772546,76%1036,20
Progetto M35 mod. 46 81085,7369151546,02%1225,57
Grille 15101647,6764241450,48%1129,54
IS-6 8655,9957634645,95%542,55
Strv S1 81403,1270134651,16%1580,50
IS-7101466,3971834547,25%1050,84
E 100101584,9771832750,76%1156,10
FV215b (183) 101350,1160631648,10%881,61
Rhm.-Borsig Waffenträger81296,5361329745,12%1239,35
E 25 7979,9571126253,82%1486,27
Bat.-Châtillon Bourrasque 8976,7569325050,80%1127,70
IS-38823,4463124648,78%807,18
SU-130PM 81146,2963824447,95%1074,57
AMX 50 B101385,2266921847,25%920,62
Object 25791159,7569621144,08%997,18
ELC EVEN 90 8366,8657718947,62%528,75
IS7549,1650918748,66%589,42
leKpz M 41 90 mm 8464,5855718647,85%656,36
KV-856403,0842217848,88%490,80
Panhard EBR 75 (FL 10) 8391,7651315138,41%387,74
T-109975,7861314841,89%713,01
TNH T Vz. 5191409,4373014047,14%1165,06
Super Conqueror101266,9463613842,03%750,76
Strv 103B101711,0465813750,36%1217,22
WZ-111-1G FT81037,3263712650,00%1087,98
Vz. 55101473,7068611848,31%974,86
AMX 50 10081064,1867211547,83%1152,52
AE Phase I 91327,2374911553,04%1129,93
Caernarvon81028,3471911248,21%1117,53
T-34-85M 6477,8149611156,76%695,09
Progetto M40 mod. 65101487,9970710951,38%1147,34
T-448714,0156910841,67%787,36
Bat.-Châtillon 25 t101228,6860610342,72%839,00
UDES 14 Alt 58896,8270510352,43%1136,12
Waffenträger auf Pz. IV91553,3562710045,00%1231,09
AMX 50 12091187,086919552,63%1064,61
UDES 15/16101615,067138844,32%1165,67
Object 261101130,146638154,32%949,12
T-62A101242,816168141,98%918,97
AMX M4 mle. 457545,905148053,75%626,01
Hotchkiss EBR7333,974087932,91%471,50
T-34-2G FT7970,126657652,63%1450,43
Char Futur 4 91039,495857443,24%702,68
Prototipo Standard B9939,565787241,67%631,78
CS-538819,146147245,83%1017,55
Type 6191250,086977150,70%1166,59
Object 268 Version 4101400,976517042,86%791,32
M-IV-Y 81270,686966841,18%1252,63
ARL 446365,944056741,79%414,33
T92 8224,805326640,91%154,95
UDES 169931,656606556,92%797,31
WZ-111G FT91453,457336561,54%1190,22
Sturer Emil7773,975046541,54%891,97
Pz.Sfl. IVc5331,832846437,50%463,78
WZ-120-1G FT 81144,196806443,75%1201,05
Type 5 Chi-Ri7706,026086349,21%1053,10
P.43 ter7689,295956349,21%1076,32
KV-26737,435726341,27%1160,58
T26E5 Patriot 8830,216476339,68%785,31
M18 Hellcat6705,105266250,00%1193,84
Bat.-Châtillon 12 t8471,166586254,84%803,86
T3091244,826876154,10%982,70
ShPTK-TVP 100 8701,875026136,07%477,18
TNH 105/100081026,907155950,85%1132,95
SU-14-28776,715775848,28%684,60
Leopard 1101218,756115747,37%798,06
SU-10181043,295755644,64%1018,84
P.44 Pantera8887,936215543,64%955,76
Type 4 Chi-To6462,284355442,59%682,64
Ferdinand81199,707055058,00%1236,57
M446768,606415056,00%1435,66
Jagdpanzer E 100101555,126354944,90%956,25
FV4005 Stage II101028,845364951,02%642,87
ISU-152K 81253,907124951,02%1294,06
STB-1101199,505904837,50%698,85
E 759777,965614839,58%434,19
Konštrukta T-34/1007871,286804755,32%1517,95
Churchill VII6502,774434736,17%687,67
Nashorn6658,334624645,65%972,61
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4146,562654548,89%339,49
AMX 12 t6380,984614330,23%830,01
Tiger I7959,436654245,24%1241,87
Škoda T 256800,766494158,54%1680,99
STA-18697,565864146,34%719,67
Tiger II8932,376364146,34%944,16
CS-63101551,347394148,78%1186,42
SU-86488,174164141,46%454,38
FV217 Badger101223,956844146,34%634,31
P.43 bis6721,986194052,50%1399,54
T-437806,736824045,00%1370,45
AMX M4 mle. 49 8853,057424057,50%966,50
Object 703 Version II 81159,517413953,85%1221,68
AMX 13 757385,825923847,37%679,27
AMX ELC bis5166,243693863,16%513,88
Leo7664,515933751,35%1013,15
VK 36.01 (H)6563,865943762,16%1039,47
Jagdpanther71107,866073740,54%1439,94
T110E4101261,596123743,24%671,49
T-29 3580,515563748,65%2265,95
Type 64 6226,003253740,54%277,11
T-34-856609,336093661,11%1174,26
WZ-131G FT6569,894543650,00%806,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5172,832963650,00%280,64
Object 430U101417,925863633,33%885,66
Kunze Panzer 91137,116543545,71%882,35
Conqueror91084,446983450,00%873,62
Object 43091322,457443345,45%1187,61
Felice 91128,136643148,39%952,29
T25/27903,736513060,00%1403,72
Panhard AML Lynx 6x68398,284352927,59%413,56
Škoda T 56 8777,865962846,43%518,07
Charioteer Nomad 81018,196902665,38%1054,87
Type 3 Chi-Nu5333,523382548,00%754,13
Bat.-Châtillon 25 t AP9956,086282544,00%859,50
BDR G1 B5285,963962552,00%417,36
Jagdpanzer IV6849,835272445,83%1474,76
Strv 103-091767,548932470,83%1970,42
TS-5 8887,045622433,33%620,47
Matilda4336,483882343,48%771,79
Object 26391078,747102365,22%939,14
Jagdtiger91186,598152272,73%1053,12
FV4004 Conway91040,236612272,73%848,45
Vz. 44-17635,955632138,10%596,46
60G FT5584,434202152,38%1266,85
Panhard EBR 909326,435492142,86%210,86
King Tiger (Captured) 71243,388252147,62%1944,72
O-I6850,756292060,00%1528,31
B14219,742851936,84%361,46
14TP4245,473161952,63%893,34
Marder 38T4316,263251947,37%635,88
P.435352,444391855,56%925,78
Pz.Kpfw. 38 (t)3200,783151855,56%703,09
CS-4471210,187331741,18%2141,82
Valentine AT4603,943331735,29%1782,09
BZ-587579,655511747,06%559,40
K-91-PT 9988,535771752,94%794,19
Toro 91120,826171741,18%848,25
T28 Concept 7462,124341735,29%330,25
Black Prince7807,006421650,00%969,13
Pz.Kpfw. III Ausf. J4258,313221643,75%530,45
Type 586629,636311662,50%1248,58
Churchill I5332,734991573,33%771,98
DS PZInż5562,074491553,33%1388,50
Challenger7546,604851553,33%554,86
Type 1 Chi-He4359,293461428,57%999,25
SU-5490,501781450,00%135,20
AMX 30 B101403,005511428,57%1025,54
T-832 8801,856521361,54%799,06
M8A14488,333731250,00%1327,14
Achilles6485,253831225,00%648,24
Charioteer81790,007271136,36%1958,63
G.Pz. Mk. VI (e)213,641261154,55%157,13
BT-7 artillery 3440,736131181,82%2165,10
VK 30.01 (H)5473,704631050,00%1091,32
AMX 404199,803611060,00%759,48
CS-5991464,608131060,00%1547,03
KV-15629,906301080,00%1390,53
Durchbruchswagen 24282,903821040,00%622,93
M10 RBFM 5389,804221060,00%736,73
TVP VTU Koncept8361,67405955,56%336,52
Panzerjäger I2182,44226944,44%536,96
SU-76G FT4570,22430955,56%1247,02
SU-14-17496,67585966,67%697,56
Panhard EBR 10510103,22561944,44%82,98
AS-XX 40 t111889,331115977,78%1526,46
T78 6665,44479933,33%710,64
Caliban 8703,88640862,50%799,23
Marder II3139,43161728,57%183,88
T28 Prototype8594,00513742,86%360,91
Vz. 68 Squall 8138,29342728,57%0,00
KR-111916,43724742,86%335,31
T-345300,33352633,33%561,43
P26/40448,50163633,33%0,25
M415417,67382650,00%563,96
O-I Experimental51114,83790666,67%2672,15
AMX 383109,33215633,33%118,87
WZ-113G FT101208,83546650,00%599,67
Panhard AMD 178B6393,17649666,67%1290,70
SU-1006466,60441560,00%746,18
CC-46 Pancernik 9783,80576540,00%356,37
Char Mle. 75 9307,20440540,00%130,89
Pz.Sfl. IC 4478,20368520,00%1333,96
SU-18229,50142450,00%99,55
Wespe3127,75216475,00%446,99
Jagdpanther II8858,25408425,00%527,09
XM66F 8307,00467450,00%132,04
122 TM 81257,50594425,00%1252,68
SU-1527731,6726630,00%869,71
SU-100M171769,33879366,67%3092,20
VK 168.01 (P) 8971,00577333,33%802,15
Valiant 5447,33521333,33%727,55
D1258,501822100,00%261,00
SU-76M4701,00522250,00%2112,06
Pz.Sfl. IVb487,503512100,00%261,00
GSOR the TANK 9873,005582100,00%837,40
Object 27710805,5020420,00%269,24
BT-53486,50372250,00%1233,72
Lorraine 40 t 81105,50661250,00%1345,24
Fiat 300010,001431100,00%261,00
SU-855887,006591100,00%2218,30
T1 Cunningham1205,0013510,00%992,57
50TP prototyp 83413,0015861100,00%5419,44
Renault NC-311256,003781100,00%1705,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4113,002461100,00%277,77
T-26G FT270,009910,00%0,00
AT 25325,004351100,00%735,65
BZ-1668426,004821100,00%415,84
SU-122A5136,008910,00%21,91
T6 Medium490,0017010,00%0,00
Windhund 80,0021010,00%0,00
T-116 3190,004311100,00%754,08
Ram II 5295,0032710,00%419,97
M22 Locust 3168,0014710,00%385,15
Matilda Black Prince 572,004111100,00%261,00
Sexton I 3329,0018610,00%778,84
Excalibur 6813,006621100,00%1307,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2110,007651100,00%514,89
StuG IV 5296,004371100,00%762,48
43 M. Toldi III 347,0017310,00%0,00
Fantôme 90,004110,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 08.04.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 08.04.2019
Opuścił klan: 24.12.2024