SilentriumAtra

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.02.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15735162563
Ø Poziom7,038,818,528,59
Zwycięstwa735846,76%318,75%832,00%2641,27%
Porażki822952,30%1275,00%1664,00%3657,14%
Remisy1480,94%16,25%14,00%11,59%
Przetrwane bitwy222214,12%212,50%28,00%57,94%
Zniszczone czołgi79670,5120,1330,12120,19
Zniszczonych/zgonów0,590,140,130,21
Wykryte pojazdy151620,96150,94240,96500,79
Zadane uszkodzenia729,53834,19827,04921,43
Punkty zajęcia bazy69630,44382,38381,52380,60
Punkty obrony bazy41340,2600,0000,0000,00
Doświadczenie429,46453,50504,20604,83
WN7722,05226,64283,23411,17
WN8775,23410,12472,67628,86
Ogółem
Ilość bitew15735
Ø Poziom7,03
Zwycięstwa735846,76%
Porażki822952,30%
Remisy1480,94%
Przetrwane bitwy222214,12%
Zniszczone czołgi79670,51
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy151620,96
Zadane uszkodzenia729,53
Punkty zajęcia bazy69630,44
Punkty obrony bazy41340,26
Doświadczenie429,46
WN7722,05
WN8775,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew16
Ø Poziom8,81
Zwycięstwa318,75%
Porażki1275,00%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy212,50%
Zniszczone czołgi20,13
Zniszczonych/zgonów0,14
Wykryte pojazdy150,94
Zadane uszkodzenia834,19
Punkty zajęcia bazy382,38
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie453,50
WN7226,64
WN8410,12
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew25
Ø Poziom8,52
Zwycięstwa832,00%
Porażki1664,00%
Remisy14,00%
Przetrwane bitwy28,00%
Zniszczone czołgi30,12
Zniszczonych/zgonów0,13
Wykryte pojazdy240,96
Zadane uszkodzenia827,04
Punkty zajęcia bazy381,52
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie504,20
WN7283,23
WN8472,67
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew63
Ø Poziom8,59
Zwycięstwa2641,27%
Porażki3657,14%
Remisy11,59%
Przetrwane bitwy57,94%
Zniszczone czołgi120,19
Zniszczonych/zgonów0,21
Wykryte pojazdy500,79
Zadane uszkodzenia921,43
Punkty zajęcia bazy380,60
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie604,83
WN7411,17
WN8628,86
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy133,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy266,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.458,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie119,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki266,67%
Remisy133,33%
Przetrwane bitwy266,67%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.458,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie119,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki240,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy120,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy240,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.029,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy112,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy142,8000,0000,0000,00
Doświadczenie592,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa240,00%
Porażki240,00%
Remisy120,00%
Przetrwane bitwy240,00%
Zniszczone czołgi40,80
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.029,00
Punkty zajęcia bazy112,20
Punkty obrony bazy142,80
Doświadczenie592,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy22,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie32,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy22,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie32,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew75000
Zwycięstwa3648,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3952,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2736,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi390,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy570,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.087,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1061,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3184,2400,0000,0000,00
Doświadczenie646,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew75
Zwycięstwa3648,00%
Porażki3952,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2736,00%
Zniszczone czołgi390,52
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy570,76
Zadane uszkodzenia1.087,15
Punkty zajęcia bazy1061,41
Punkty obrony bazy3184,24
Doświadczenie646,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew482000
Zwycięstwa18939,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki28859,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy51,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11022,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2360,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy4801,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.262,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5521,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16833,4900,0000,0000,00
Doświadczenie522,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew482
Zwycięstwa18939,21%
Porażki28859,75%
Remisy51,04%
Przetrwane bitwy11022,82%
Zniszczone czołgi2360,49
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy4801,00
Zadane uszkodzenia1.262,80
Punkty zajęcia bazy5521,15
Punkty obrony bazy16833,49
Doświadczenie522,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30000
Zwycięstwa1136,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1963,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy723,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,3000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,390,000,000,00
Wykryte pojazdy160,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.037,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy461,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy511,7000,0000,0000,00
Doświadczenie443,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30
Zwycięstwa1136,67%
Porażki1963,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy723,33%
Zniszczone czołgi90,30
Zniszczonych/zgonów0,39
Wykryte pojazdy160,53
Zadane uszkodzenia1.037,77
Punkty zajęcia bazy461,53
Punkty obrony bazy511,70
Doświadczenie443,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (270)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-100Y 6518,7533496248,86%738,17
T26E4 SuperPershing 8853,5954179049,37%1010,60
T34 81024,3654176949,15%1076,31
T-34-856447,2936868150,95%758,80
T-1091305,2561561647,89%1176,47
S-517528,4526958246,22%480,14
IS-7101464,5056246442,89%992,95
IS-38889,9143038944,47%882,19
KV-26446,6231637546,67%582,30
IS7861,3945236851,36%1161,95
KV-856390,5429334750,14%510,92
SU-14-281026,4139734650,87%1056,81
ISU-1528965,0840728640,91%772,21
Object 70491433,1744426445,45%995,44
Progetto M35 mod. 46 8857,2255625742,41%784,28
KV-15312,0028523044,78%472,92
Object 140101053,7251318041,11%606,19
Object 705A101476,0662817444,25%943,14
T-345222,5823117241,28%347,56
Jagdpanzer E 100101321,3857816854,17%837,84
SU-85B4178,4622516445,12%249,81
Jagdtiger91286,6361714244,37%929,51
T-34-85M 6534,7742513353,38%802,17
A-436458,6449312751,18%809,75
AMX Canon d'assaut 105 8853,8449612243,44%668,85
T-437402,3732811948,74%461,17
T-284112,9716111850,00%172,09
TNH T Vz. 5191180,9069711843,22%886,55
SU-1527647,4744811346,02%731,94
M3 Lee4116,5918610746,73%208,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5203,9324310742,06%289,03
M2 Medium Tank367,9111910540,95%7,94
T-1506534,2737210554,29%865,54
M60 101031,7354810245,10%609,40
Leopard 1101163,3556210136,63%577,27
VK 30.01 (P)6429,413849946,46%584,25
Char Futur 4 91042,275489746,39%728,71
FV4005 Stage II10920,115839548,42%519,76
SU-855213,032439442,55%245,02
Leopard 120 Verbessert111192,836639044,44%641,67
SU-130PM 8959,635779044,44%750,15
T3 HMC2143,002008935,96%429,27
SU-1006525,185108252,44%806,43
Type 6891242,247458247,56%863,81
Centurion Mk. 7/19822,545797940,51%527,37
T77 8816,915137842,31%602,36
Vz. 55101378,916867451,35%816,60
BZ-6891290,737387350,68%1057,75
T-46352,391297252,78%121,33
SMV CC-678794,755817244,44%686,93
T110E4101739,997487047,14%1144,51
Super Hellcat 7631,574406944,93%729,18
A-20587,912076643,94%65,37
M4A1 Sherman5348,943096532,31%659,47
Ho-Ri 28831,505466248,39%752,68
T-549970,135776240,32%732,40
CS-599979,105526230,65%637,33
Object 277101170,824486233,87%628,69
Ho-Ri 191510,777536061,67%1202,46
Ferdinand81096,785965945,76%937,06
Type T-345227,601945832,76%357,21
Škoda T 509867,465685641,07%512,91
KV-37603,873645549,09%599,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4162,223135554,55%381,80
Object 4309942,186525545,45%620,58
WZ-1317507,815095435,19%825,49
Type 586472,754595242,31%711,90
BZ-1668786,425755244,23%743,04
Rhm.-Borsig Waffenträger8815,144925133,33%505,71
M5A1 Stuart4107,102675066,00%333,15
Chi-To SP7875,685395044,00%769,30
M127529,454814946,94%483,27
Pz.Sfl. IVc5500,403764765,96%1318,06
Object 268101023,913764636,96%428,50
Indien-Panzer8568,694564528,89%415,99
Strv S1 8793,024114438,64%530,10
Nashorn6463,653324341,86%566,86
CS-538677,625104235,71%642,23
SU-54193,671734250,00%339,98
Tiger II81073,267164242,86%1001,01
Controcarro 1 Mk. 291293,797594252,38%1016,56
Covenanter5121,982064143,90%172,92
Strv 746295,683294052,50%379,92
M3 Stuart356,181563948,72%85,56
Marder 38T4218,852213956,41%476,94
Rheinmetall Skorpion G 8941,643883948,72%770,86
Konštrukta T-34/1007708,345223834,21%788,35
T3091349,536253836,84%856,22
M5 Stuart4217,692463638,89%427,08
Type 5781150,536953647,22%1064,37
BZ-587739,196533658,33%867,04
212A9812,914563545,71%532,39
M24 Chaffee5153,432513562,86%476,72
M446463,094383548,57%589,31
B.U.G.I.6467,473713435,29%490,84
Type 98 Ke-Ni3105,381833253,13%299,61
SU-76M474,911373234,38%0,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3119,311753259,38%317,58
Sexton II3114,581753154,84%360,91
Sturer Emil7635,134733050,00%701,83
Crusader6100,381972955,17%154,72
SMV CC-567678,595352944,83%704,50
Valentine AT4183,521842951,72%397,14
Pz.Kpfw. III/IV5331,864072846,43%765,15
Type 4 Ju-To71022,077472864,29%1281,88
Pz.Sfl. IVb4163,611482850,00%341,77
Tiger-Maus 91432,006992839,29%1056,36
P26/404301,782372748,15%708,15
T2 Medium Tank247,221012748,15%66,61
T56 GMC384,781702748,15%88,43
M4A3E8 Sherman6555,004842642,31%843,07
E 509664,925252634,62%309,08
SDP wz 66 Grom 81256,856132634,62%1167,29
T1 Cunningham142,201032532,00%0,15
T-26243,16882548,00%63,85
Centurion Action X101257,726372544,00%724,44
Vickers Mk. E Type B229,711112454,17%116,01
Type 2597 Chi-Ha3113,961942441,67%157,16
Nemesis 8656,255482445,83%531,98
WZ-1328347,264502347,83%391,09
Cruiser Mk. I187,431142334,78%192,96
Rambo 91205,398042356,52%1108,78
Fantôme 9762,095522339,13%438,91
Cromwell6601,456452263,64%1259,36
VK 30.02 (D)7494,364602245,45%549,86
AT-1261,091042268,18%231,57
StuG III Ausf. B4289,413322259,09%758,96
Tiger I71112,627522142,86%1463,25
CS-447824,246692157,14%1133,68
Pz.Kpfw. III Ausf. E388,951542157,14%175,19
Universal Carrier 2-pdr250,62972147,62%57,64
Wespe364,701582070,00%265,60
Cruiser Mk. II2147,211221926,32%411,60
Cruiser Mk. IV457,891071942,11%20,74
Prototipo 6 81031,267451963,16%954,18
TVP VTU Koncept8674,005871855,56%754,55
Leichttraktor1166,672331838,89%695,84
T-448601,005981844,44%626,36
M8A14128,111751850,00%149,21
VK 30.01 (D)6289,174751877,78%512,04
Tiger 131 6885,615881833,33%1319,59
59-166344,824711752,94%938,38
Type 3 Ju-Nu6834,297121764,71%1281,76
Leopard Prototyp A9739,18349175,88%320,22
Tiger (P)7561,753571637,50%469,23
Patton the Tank 9668,755261637,50%373,91
Panther7686,935921540,00%878,80
BDR G1 B5510,204201560,00%1008,38
SU-76G FT4131,931351540,00%21,59
E 50 Ausf. M10887,406521546,67%460,66
Mitsu 1085561,714181450,00%850,94
VK 30.02 (M)6910,716591435,71%1526,40
T-29 3229,002371457,14%768,45
UDES 03 Alt 3 9951,435451442,86%553,84
Vickers Medium Mk. I175,311671361,54%330,03
Lago4164,622751353,85%392,25
BT-2251,621621353,85%121,26
D1271,771481361,54%259,91
VK 36.01 (H)6655,236791376,92%1130,68
Controcarro 3 Minotauro101110,466311338,46%479,59
STG 8562,854161346,15%423,03
GSR 3301 Setter7214,084401338,46%198,42
BT-7 artillery 3113,381451353,85%308,00
BT-74105,422831266,67%354,83
B14167,422571258,33%385,80
Pz.Kpfw. II2114,171921250,00%331,50
Vickers Medium Mk. III360,751071233,33%3,10
T1 Heavy5287,672211241,67%344,52
Panzerjäger I283,581161241,67%63,24
SU-182132,171401258,33%755,22
GSOR the TANK 91236,006421250,00%1050,02
AMX M4 mle. 49 8487,924051258,33%452,85
Leox 91318,337821266,67%1038,33
Škoda T 256347,824101145,45%426,85
M2 Light262,361221136,36%0,00
AMX 404104,091281118,18%111,27
Sav m/434135,002431136,36%96,75
Semovente M415420,003621154,55%886,16
M3G FT3163,912501145,45%309,05
Cruiser Mk. III375,551301163,64%276,13
Type 71101391,007231145,45%720,88
Bretagne Panther 6472,453901127,27%492,38
M15/423169,002531070,00%537,85
T1 HMC242,90891040,00%17,10
MS-1169,701151030,00%120,76
Marder II3174,802261050,00%363,77
Type 3 Ho-Ni III5381,502481050,00%637,03
ISU-122S 7684,903541050,00%790,24
Yong Bing 91183,407661050,00%904,85
D230,00134944,44%26,17
Chi-Ni250,0078933,33%0,00
M7 Priest3100,56144966,67%261,00
SU-263116,5695922,22%64,14
Ho-Ri 3101746,11637933,33%850,25
KV-1S6248,11180911,11%156,27
MTLS-1G14 3198,33281955,56%772,70
Sexton I 3216,78277977,78%733,99
M4A1 Revalorisé 8521,33362933,33%301,84
Type 95 Ha-Go2132,38167850,00%452,62
P.435310,38280850,00%743,77
Type 5 Ke-Ho491,00250862,50%225,36
Pz.Kpfw. I246,88193862,50%229,99
Kpz. Erich Konzept I 91134,639228100,00%923,83
AE Phase I 9934,75535825,00%531,68
WZ-120-1G FT 8955,38559825,00%772,47
Renault NC-31122,0046714,29%0,00
T40426,14137728,57%0,00
Renault FT AC291,14163757,14%244,90
Panther II8823,14521728,57%689,94
A-447177,57223714,29%3,10
Object 25791560,86475728,57%1345,07
Windhund 8823,71464728,57%489,40
Vickers Medium Mk. II246,33122666,67%239,18
Pz.Kpfw. 35 (t)218,5078683,33%261,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4363,33421650,00%993,67
DS PZInż5398,17295616,67%612,84
Type 95 Heavy477,50146650,00%112,92
Comet7521,33519633,33%550,99
AMX 383156,00194633,33%299,26
BZ-75101098,33443616,67%418,73
M24E2 Super Chaffee 6440,33485650,00%1079,19
Sherman VC Firefly 6375,33320616,67%339,19
VK 30.01 (H)5708,80462520,00%1459,38
Ikv 72379,60181560,00%198,56
M415427,80435580,00%658,83
Projet Louis 9630,20559560,00%746,14
Type 91 Heavy3104,25145450,00%184,45
Renault UE 573126,75281475,00%421,13
T28 Prototype81255,75557425,00%990,57
Pz.Kpfw. II Ausf. G347,25126450,00%92,15
FV4004 Conway91000,00659475,00%851,02
G.Pz. Mk. VI (e)222,0098475,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5313,00457450,00%848,07
TKS z n.k.m. 20 mm 2144,33285366,67%743,67
Renault FT127,6786366,67%230,82
10TP3130,33148333,33%273,70
ARL 446299,3320730,00%202,42
TNH 105/100080,00309366,67%261,00
60G FT5482,6721530,00%706,30
Alecto472,67109333,33%0,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C337,007330,00%0,00
StuG IV 5184,00150333,33%144,78
FV226 Contradictious 81207,00689333,33%840,84
Renault Otsu131,5086250,00%70,89
Renault FT 75 BS267,50159250,00%225,22
Matilda4413,50251250,00%1214,35
T207228,50262250,00%143,50
Lorraine 39L AM30,003220,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4105,507420,00%7,50
T-26G FT2195,00289250,00%612,59
Loyd Gun Carriage222,50123250,00%89,05
Birch Gun4227,00173250,00%681,07
Object 70591325,00745250,00%1025,44
M4-85 5163,004622100,00%342,13
Fiat 3000129,005110,00%0,00
Sturmpanzer I Bison386,0012410,00%32,55
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,00310,00%0,00
AMX M4 mle. 457477,006271100,00%566,48
M18 Hellcat6484,0019410,00%500,73
T-6020,00410,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5171,0048310,00%221,01
Cromwell Applique 50,003910,00%0,00
Black Prince II 7613,007371100,00%728,07
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,002371100,00%261,00
T-34 with L-11 4238,0028810,00%473,82
TS-54 8607,005411100,00%559,82
T-50-2 6697,0024310,00%1453,79
L-60 20,005610,00%0,00
LTP 351,006210,00%0,00
M4A1 FL 10 6128,0014410,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.02.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.12.2024
Opuścił klan: 18.02.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.12.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.08.2023
Opuścił klan: 07.10.2024
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 09.03.2019
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 12.01.2016
Opuścił klan: 16.03.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.06.2016
Opuścił klan: 03.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.02.2017
Opuścił klan: 19.01.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.12.2016
Opuścił klan: 27.12.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.01.2017
Opuścił klan: 29.01.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.01.2018
Opuścił klan: 01.07.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.08.2018
Opuścił klan: 18.11.2018