SeThWoT

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 29.12.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14696000
Ø Poziom7,110,000,000,00
Zwycięstwa721649,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki733749,93%00,00%00,00%00,00%
Remisy1430,97%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy286319,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi92890,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy208431,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia805,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy68770,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy34740,2400,0000,0000,00
Doświadczenie499,120,000,000,00
WN7901,980,000,000,00
WN81051,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14696
Ø Poziom7,11
Zwycięstwa721649,10%
Porażki733749,93%
Remisy1430,97%
Przetrwane bitwy286319,48%
Zniszczone czołgi92890,63
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy208431,42
Zadane uszkodzenia805,59
Punkty zajęcia bazy68770,47
Punkty obrony bazy34740,24
Doświadczenie499,12
WN7901,98
WN81051,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew57000
Zwycięstwa2849,12%00,00%00,00%00,00%
Porażki2849,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1628,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi330,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy991,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.381,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy571,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1442,5300,0000,0000,00
Doświadczenie696,260,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew57
Zwycięstwa2849,12%
Porażki2849,12%
Remisy11,75%
Przetrwane bitwy1628,07%
Zniszczone czołgi330,58
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy991,74
Zadane uszkodzenia1.381,95
Punkty zajęcia bazy571,00
Punkty obrony bazy1442,53
Doświadczenie696,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew137000
Zwycięstwa7151,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki6547,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4331,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi710,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy2541,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia861,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3802,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy990,7200,0000,0000,00
Doświadczenie627,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew137
Zwycięstwa7151,82%
Porażki6547,45%
Remisy10,73%
Przetrwane bitwy4331,39%
Zniszczone czołgi710,52
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy2541,85
Zadane uszkodzenia861,93
Punkty zajęcia bazy3802,77
Punkty obrony bazy990,72
Doświadczenie627,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1728000
Zwycięstwa85049,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki87850,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52630,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8810,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy19521,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia907,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy21021,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50472,9200,0000,0000,00
Doświadczenie661,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1728
Zwycięstwa85049,19%
Porażki87850,81%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy52630,44%
Zniszczone czołgi8810,51
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy19521,13
Zadane uszkodzenia907,69
Punkty zajęcia bazy21021,22
Punkty obrony bazy50472,92
Doświadczenie661,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2080000
Zwycięstwa104450,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki98047,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy562,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy61529,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12110,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy35111,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia927,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy27751,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy23981,1500,0000,0000,00
Doświadczenie616,630,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2080
Zwycięstwa104450,19%
Porażki98047,12%
Remisy562,69%
Przetrwane bitwy61529,57%
Zniszczone czołgi12110,58
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy35111,69
Zadane uszkodzenia927,06
Punkty zajęcia bazy27751,33
Punkty obrony bazy23981,15
Doświadczenie616,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1421000
Zwycięstwa70249,40%00,00%00,00%00,00%
Porażki70749,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy120,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy39427,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8950,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy23101,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.479,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9910,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15041,0600,0000,0000,00
Doświadczenie685,830,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1421
Zwycięstwa70249,40%
Porażki70749,75%
Remisy120,84%
Przetrwane bitwy39427,73%
Zniszczone czołgi8950,63
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy23101,63
Zadane uszkodzenia1.479,79
Punkty zajęcia bazy9910,70
Punkty obrony bazy15041,06
Doświadczenie685,83
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (158)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Cromwell6450,25366105747,49%746,83
IS-38848,7945980449,63%833,16
Comet7529,8638365947,34%701,01
Rheinmetall Skorpion G 81342,5762365750,99%1493,02
WZ-120-1G FT 81302,1373147256,14%1482,77
Lorraine 40 t 81224,6366444850,67%1517,90
IS7699,9441540249,00%853,22
Progetto M35 mod. 46 81171,5462836449,18%1333,54
T-1091099,9661035945,13%912,42
Crusader6183,1620735742,58%303,34
Bat.-Châtillon 12 t8689,6460634250,29%1265,81
Löwe 81158,7768232251,86%1339,64
Strv S1 81172,2154829646,28%1132,93
AMX 12 t6425,8942428552,98%1144,48
KV-856493,5634227255,51%778,07
T-54 first prototype 81126,0573826155,17%1549,11
Object 43091417,2875924449,59%1280,68
T-5491168,6870124246,28%1113,72
T-54 ltwt.9701,2355724050,00%856,57
T-448959,3269622450,89%1343,22
50TP Tyszkiewicza91497,3557521354,46%1351,65
KV-15306,5426521349,30%458,54
Object 430U101633,1767020448,04%1253,62
KV-1S6334,8731319650,51%455,62
T92 8529,3153719647,45%824,54
SU-10181203,1352718649,46%1336,89
IS-7101746,9276417055,88%1496,67
AMX M4 mle. 49 Liberté 81065,8166816253,09%1259,97
50TP prototyp 81287,6763515651,92%1371,09
Object 252U 81387,0660615050,00%1541,95
Object 140101448,1258014544,83%1098,54
IS-6 8728,3041014146,10%627,73
M3 Lee4136,0118313452,24%337,42
AMX 13 757621,2154913138,17%1194,10
AMX ELC bis5176,8526912653,17%461,59
LTTB8481,5356812548,00%681,48
Caernarvon Action X 81113,2957612347,15%1178,70
T34 8765,6054511738,46%583,33
SU-14-17818,2846810451,92%1062,86
T-100 LT10900,855379744,33%932,48
Bat.-Châtillon 25 t101402,655419445,74%1004,65
Bat.-Châtillon 25 t AP9929,766609245,65%784,51
Object 25791423,167658947,19%1322,63
Type 64 6427,184608747,13%983,51
T-284170,641888641,86%301,01
T-345451,214658442,86%1249,37
Cruiser Mk. IV4128,011728445,24%193,96
53TP Markowskiego81179,625048245,12%1277,68
Ikv 1035272,782957447,30%466,87
T-34-856594,385797156,34%1118,36
Type 586576,865287153,52%1095,51
VK 168.01 Mauerbrecher 81004,706847149,30%1021,48
LT vz. 383139,181926841,18%336,68
SU-86745,214066750,75%1037,46
Hotchkiss EBR7446,056086660,61%943,00
MT-256425,344996450,00%1334,96
LTG7597,726226159,02%1246,49
Sav m/434220,922156048,33%439,76
Covenanter5133,181806040,00%180,01
SU-100M171171,486196056,67%1723,29
T-463128,381525536,36%290,07
T1 Heavy5573,416165461,11%1304,62
Panhard AMD 178B6381,913345446,30%974,61
Type T-345421,654835152,94%1248,28
Object 277101538,416824957,14%1285,32
60TP Lewandowskiego101737,336204847,92%1265,48
Škoda T 245358,613964634,78%812,86
Cruiser Mk. III377,351164639,13%96,62
Panhard EBR 75 (FL 10) 8493,095604654,35%716,64
M75257,164574560,00%872,72
SU-54209,772114339,53%294,95
LT vz. 352122,001504037,50%339,36
M24 Chaffee5291,284184042,50%846,81
T-29 3254,443493948,72%817,76
Lago4199,583183865,79%662,31
60G FT5418,053533737,84%691,71
Churchill VII6706,796013438,24%1256,67
T-34-85M 6655,414763444,12%919,73
Strv fm/211145,942383357,58%741,94
ST vz. 394247,593223231,25%654,21
T-437833,136343256,25%1346,18
Type 98 Ke-Ni389,52912920,69%102,61
BDR G1 B5661,036712965,52%1615,19
M2 Medium Tank3107,571362835,71%140,99
Pudel 6614,465672665,38%1170,58
Strv m/425324,923682638,46%652,34
Panhard AML Lynx 6x68376,384092630,77%363,46
T-127 3215,123182646,15%620,10
B14493,175092450,00%1425,91
AMX 13 F3 AM6584,294122445,83%733,94
M5 Stuart4268,795342466,67%842,89
T-50-2 6450,173952454,17%1202,62
D23268,743992356,52%1167,27
M374260,962502347,83%764,82
ARL 446452,753362030,00%537,30
B.U.G.I.6922,353932040,00%1567,14
SU-263106,471031942,11%67,11
P.435561,333601850,00%1607,16
Object 2639992,676311850,00%673,56
AMX 404168,062121735,29%402,70
DS PZInż5736,884111764,71%1968,06
T-262160,061751747,06%652,71
Renault Otsu154,811381656,25%125,59
SU-855857,275911573,33%2467,63
Škoda T 256487,074271520,00%727,26
M5A1 Stuart4286,404451573,33%1077,30
M7 Priest3142,932231546,67%245,74
Strv m/40L3191,861821442,86%448,39
Ikv 723238,432251464,29%775,99
AMX 38389,002291435,71%40,75
T216368,714681457,14%973,59
M10 RBFM 5470,643511464,29%1035,07
Type 95 Ha-Go263,921031346,15%72,24
59-166361,172361216,67%706,13
AMX 13 909395,424301250,00%401,08
T2 Medium Tank262,001241250,00%143,30
IS-M8514,256011258,33%472,66
Chi-Ni246,36951136,36%0,00
Vickers Medium Mk. I168,901251040,00%121,53
Strv m/382196,302381060,00%952,86
SU-1006847,306271050,00%1464,86
T-602104,701911050,00%329,92
Pvlvv fm/42282,33127955,56%267,16
StuG IV 5573,67428944,44%1423,74
M66365,63555862,50%523,03
14TP4529,75319850,00%2491,51
SU-76M4538,75299850,00%1781,07
T376361,13409850,00%782,21
Valentine II 4312,25439850,00%1095,37
T1 Cunningham143,0080742,86%13,82
MS-1149,43105757,14%142,96
CS-4471140,14557757,14%2022,59
Light Mk. VIC 265,29182757,14%246,67
Kolohousenka187,17140650,00%259,43
Renault FT1123,83409683,33%788,75
P26/404433,33382666,67%1351,39
Ikv 65 Alt II6233,50321650,00%232,33
M415324,83206633,33%236,00
Vickers Medium Mk. II245,80111520,00%0,48
Pz.Kpfw. II295,40117540,00%139,92
Leichttraktor18,802150,00%0,00
Centurion Mk. I8385,8033650,00%201,19
T18 HMC353,80102520,00%0,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 299,20239520,00%204,31
Loyd Gun Carriage211,2538450,00%89,05
KV-1SA 5547,75381450,00%1018,76
TKS z n.k.m. 20 mm 2129,67304333,33%507,35
D12233,67545366,67%1227,44
Type 97 Chi-Ha347,00143366,67%234,97
4TP130,00156250,00%78,28
P.43 bis6676,007242100,00%1127,59
MTLS-1G14 3158,004492100,00%642,11
T28 Concept 7307,50238250,00%222,37
Großtraktor - Krupp 3135,50323250,00%318,87
Fiat 3000184,0010210,00%154,16
T1 HMC20,002910,00%0,00
FCM 362117,0017610,00%265,74
L-60 295,004501100,00%550,24

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 29.12.2021
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 29.12.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.01.2018
Opuścił klan: 14.03.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 19.04.2017
Opuścił klan: 10.05.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.01.2018
Opuścił klan: 18.01.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 12.05.2017
Opuścił klan: 15.10.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.03.2018
Opuścił klan: 24.05.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 11.01.2021
Opuścił klan: 11.04.2021