ScienceWizard

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.11.2014

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16359000
Ø Poziom7,430,000,000,00
Zwycięstwa923956,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki679841,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy3221,97%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy709543,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi195341,1900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,110,000,000,00
Wykryte pojazdy126860,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.385,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy276821,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy214011,3100,0000,0000,00
Doświadczenie711,710,000,000,00
WN71525,820,000,000,00
WN82067,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16359
Ø Poziom7,43
Zwycięstwa923956,48%
Porażki679841,56%
Remisy3221,97%
Przetrwane bitwy709543,37%
Zniszczone czołgi195341,19
Zniszczonych/zgonów2,11
Wykryte pojazdy126860,78
Zadane uszkodzenia1.385,71
Punkty zajęcia bazy276821,69
Punkty obrony bazy214011,31
Doświadczenie711,71
WN71525,82
WN82067,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew94000
Zwycięstwa6164,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki2526,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy88,51%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5255,32%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi540,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy260,2800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.758,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy610,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy550,5900,0000,0000,00
Doświadczenie885,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew94
Zwycięstwa6164,89%
Porażki2526,60%
Remisy88,51%
Przetrwane bitwy5255,32%
Zniszczone czołgi540,57
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy260,28
Zadane uszkodzenia1.758,63
Punkty zajęcia bazy610,65
Punkty obrony bazy550,59
Doświadczenie885,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew61000
Zwycięstwa4472,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki1524,59%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,28%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3760,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi410,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,710,000,000,00
Wykryte pojazdy130,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.339,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy550,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,2300,0000,0000,00
Doświadczenie853,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew61
Zwycięstwa4472,13%
Porażki1524,59%
Remisy23,28%
Przetrwane bitwy3760,66%
Zniszczone czołgi410,67
Zniszczonych/zgonów1,71
Wykryte pojazdy130,21
Zadane uszkodzenia1.339,57
Punkty zajęcia bazy550,90
Punkty obrony bazy140,23
Doświadczenie853,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1661,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki1038,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1453,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi331,2700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,750,000,000,00
Wykryte pojazdy60,2300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia854,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy200,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy210,8100,0000,0000,00
Doświadczenie558,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1661,54%
Porażki1038,46%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1453,85%
Zniszczone czołgi331,27
Zniszczonych/zgonów2,75
Wykryte pojazdy60,23
Zadane uszkodzenia854,92
Punkty zajęcia bazy200,77
Punkty obrony bazy210,81
Doświadczenie558,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew151000
Zwycięstwa11072,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki4026,49%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,66%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7650,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1390,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,850,000,000,00
Wykryte pojazdy1040,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.581,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1791,1900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy610,4000,0000,0000,00
Doświadczenie883,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew151
Zwycięstwa11072,85%
Porażki4026,49%
Remisy10,66%
Przetrwane bitwy7650,33%
Zniszczone czołgi1390,92
Zniszczonych/zgonów1,85
Wykryte pojazdy1040,69
Zadane uszkodzenia1.581,34
Punkty zajęcia bazy1791,19
Punkty obrony bazy610,40
Doświadczenie883,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17000
Zwycięstwa1058,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki741,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy952,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,380,000,000,00
Wykryte pojazdy110,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.137,650,000,000,00
Punkty zajęcia bazy181,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie700,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17
Zwycięstwa1058,82%
Porażki741,18%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy952,94%
Zniszczone czołgi110,65
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy110,65
Zadane uszkodzenia1.137,65
Punkty zajęcia bazy181,06
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie700,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew76000
Zwycięstwa5369,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki2330,26%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4660,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi710,9300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,370,000,000,00
Wykryte pojazdy290,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia930,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1121,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy971,2800,0000,0000,00
Doświadczenie753,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew76
Zwycięstwa5369,74%
Porażki2330,26%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4660,53%
Zniszczone czołgi710,93
Zniszczonych/zgonów2,37
Wykryte pojazdy290,38
Zadane uszkodzenia930,17
Punkty zajęcia bazy1121,47
Punkty obrony bazy971,28
Doświadczenie753,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (208)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
G.W. Tiger92014,9568075054,67%2734,42
E 5091583,9676258354,89%1762,37
Tiger II81442,7873550052,60%2052,72
Jagdtiger92085,1274142555,06%2247,57
VK 45.02 (P) Ausf. B91754,2077236955,01%2040,85
Ferdinand81568,6268734060,29%2055,18
T34 81603,3881132056,25%2209,88
Bat.-Châtillon 25 t AP91606,4183029858,72%1898,05
Leopard Prototyp A91936,2385328860,07%2211,69
G.W. Panther71809,5266628255,32%2887,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81847,0289127664,13%2464,60
Panther II81185,7368426951,67%1828,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5488,7838726849,63%1464,98
M10392088,5777726649,25%2373,80
Waffenträger auf Pz. IV92336,5685125956,76%2357,58
T3281613,3671725852,33%2322,24
IS-381536,6679825053,60%2017,53
M40/M4381471,1772624559,59%1864,67
VK 30.02 (D)7915,4672724459,84%1753,11
T3092131,7974823548,51%2164,67
T-1091756,6476123553,19%1857,37
Tiger I7900,8457122444,64%1141,04
T2971397,7782722455,80%2304,22
Jagdpanther71250,1963421356,34%1958,42
T6981497,4786921258,02%2306,08
Hummel61146,2150020644,17%2006,41
Object 41681756,7991919864,14%2732,56
Bat.-Châtillon 25 t101946,6790116862,50%2049,75
Object 430 Version II92035,52101116470,73%2604,69
ISU-15281668,5581216358,90%2046,27
M4151264,8460415952,83%2684,71
T-5491812,9886115856,96%2114,53
Indien-Panzer81380,5980615557,42%1998,19
E 25 71629,1092515454,55%3129,43
VK 36.01 (H)6711,6846715052,67%1340,16
G.W. E 100102194,9575415066,00%2179,00
E 7592229,0785614757,14%2908,47
M1271684,3671913860,14%2501,24
T71 DA71018,3382013754,01%2538,34
AMX 50 12092123,5889413560,74%2427,72
M41 Walker Bulldog81030,2884813455,22%2223,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4363,8627513352,63%962,25
T110E5102076,0186613361,65%1883,30
T54E192120,1792013161,07%2398,92
Sturer Emil71298,6772212159,50%2217,71
SU-10061096,4964011855,93%2259,67
IS71273,9779111756,41%2009,42
AMX 13 9091187,4994711770,94%2171,93
Jagdpanzer IV6743,9847311647,41%1420,11
FV3046864,5057611560,87%1716,13
E 100102012,6283610862,04%1740,27
E 50 Ausf. M102679,6786410855,56%2599,17
AMX 13 757820,3873810757,01%1945,21
AMX 50 10081769,3193710566,67%2524,51
AMX ELC bis5637,4571410562,86%2614,83
T-15061127,7373710351,46%2280,54
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2408,3059310258,82%1563,20
A-4471214,437839752,58%2183,32
Spähpanzer Ru 25191381,678859746,39%2357,60
StuG III Ausf. G5568,384349648,96%1436,25
SU-855696,535269561,05%1853,29
SU-15271044,055909556,84%1542,61
Marder II3569,355449267,39%2456,63
M18 Hellcat6910,287229066,67%1960,81
Maus101725,577778863,64%1396,61
Cromwell6981,528288764,37%2558,48
Pz.Kpfw. III Ausf. J4173,502178651,16%331,21
Type T-345520,125468151,85%1688,58
VK 30.01 (P)6636,634928043,75%1025,46
Crusader 5.5-in. SP7839,806658058,75%1287,69
T216442,215187842,31%1114,28
Aufklärungspanzer Panther 7798,007717757,14%2210,50
AMX M4 mle. 4571243,608757272,22%2156,69
KV-15910,147417062,86%2340,22
M7 Priest3625,754346752,24%2021,89
AMX 12 t6412,845516755,22%1136,49
AT 771222,967906762,69%1672,77
Object 907 102444,029496665,15%2437,46
A-436901,847745554,55%2192,85
Type 5 Chi-Ri71027,927655366,04%1880,29
Nashorn6939,266565360,38%1926,65
IS-7101839,049165267,31%1477,76
SU-85B4406,313795154,90%1018,55
Type 4 Chi-To6715,365905042,00%1427,75
Type 586699,186495060,00%1563,85
Waffenträger auf E 100102654,208145068,00%2029,52
WZ-1317967,048374957,14%2402,24
KV-261001,436854957,14%1827,86
Pz.Kpfw. 38 (t)3144,461524632,61%307,39
T675669,046494658,70%1931,11
T376836,338204665,22%2638,68
Panther/M10 7976,465964645,65%1650,68
AMX 404209,673384551,11%722,03
T-505223,445514560,00%783,40
T-345471,844884454,55%1530,45
ARL 446848,577634475,00%1787,45
AT 86915,417264468,18%1990,41
M66935,496804348,84%1611,97
Type 3 Chi-Nu5535,865934259,52%1798,78
Comet71138,868104257,14%2304,97
BDR G1 B5651,855674062,50%1424,34
M53/M5591020,786284052,50%856,64
Pz.Kpfw. 35 (t)2138,382083956,41%717,98
AT 25550,925213852,63%1380,37
Bishop5804,396073871,05%2190,37
M374358,892673743,24%1232,19
FV2078998,226113745,95%1048,02
VK 30.01 (H)5495,784993655,56%1262,72
59-166433,346433565,71%1253,66
T57 Heavy102230,298393565,71%1720,82
Pz.Kpfw. III Ausf. E371,121313447,06%72,81
Pz.Kpfw. T 25 5677,796553447,06%1831,73
VK 16.02 Leopard5307,315203253,13%910,82
T26E4 SuperPershing 81250,417633250,00%1507,66
Pz.Kpfw. II2117,521443141,94%306,55
AT-12311,374273073,33%1779,16
VK 28.016607,607073060,00%2190,43
T-4481207,288372965,52%1767,27
M75321,173382944,83%1186,23
IS-271086,118352864,29%1574,96
SMV CC-567953,216672445,83%1176,25
Crusader6779,747322373,91%3109,06
Type 1 Chi-He4333,093942259,09%1106,04
Semovente M43 Bassotto6900,865782157,14%1470,62
SMV CC-6781237,058182065,00%1595,57
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81278,506542040,00%1371,97
SU-76M4307,112601947,37%762,59
Marder 38T4563,055971963,16%1963,28
STA-181164,948961883,33%1719,63
M8A14352,284941866,67%1022,67
Tiger II Kuromorimine 71644,398261850,00%2544,70
Tetrarch 2323,615071872,22%2165,33
M2 Light2205,293621747,06%759,80
M24 Chaffee5525,067561770,59%2291,86
GSOR 1008 81957,068081650,00%1954,54
MS-11164,002921553,33%879,43
T-284292,863761457,14%873,09
Sexton II3102,211561421,43%155,07
Semovente M415774,364701442,86%1709,74
Type 5 Ke-Ho4376,695781392,31%1435,74
Leichttraktor162,921001330,77%40,24
Birch Gun4212,624151376,92%791,83
Cromwell B 6935,855941361,54%1998,05
AMX 383137,333191258,33%409,17
AMX M4 mle. 5191339,756831241,67%828,10
T-463228,0048111100,00%1215,41
Covenanter5344,734821154,55%1128,97
T1 HMC2248,802461050,00%1440,79
M5A1 Stuart4210,303101040,00%484,28
Leopard 1102346,506671050,00%1881,30
Matilda4575,22304922,22%1305,09
T1 Heavy5600,22480933,33%1207,56
Alecto4551,11546933,33%1880,24
Pz.Kpfw. I Ausf. C3354,67635966,67%2426,96
Progetto M35 mod. 46 82205,67848933,33%2851,48
T1 Cunningham1115,50223862,50%655,55
M5 Stuart4159,25282812,50%217,30
Universal Carrier 2-pdr2146,50282875,00%661,53
Rheinmetall Skorpion G 82259,25526825,00%2425,65
T7 Combat Car 2253,00637887,50%1572,09
D23220,57350771,43%908,75
IS-4102343,2912177100,00%1822,14
Jagdpanzer E 100102015,57757757,14%1554,69
AMX M4 mle. 49 Liberté 8860,86731757,14%1029,74
B14242,17423666,67%685,08
P26/4041004,17769683,33%3894,28
T-262324,67420666,67%1985,64
Valentine AT4463,33575666,67%1875,56
Grille 15101899,50453650,00%1232,70
Object 43091431,67585650,00%1385,59
Type 98 Ke-Ni3337,405645100,00%1833,98
Panzerjäger I2243,40332560,00%991,87
Pz.Kpfw. II Luchs439,60191540,00%6,66
T56 GMC3270,00357580,00%982,79
Cruiser Mk. IV4446,40536540,00%1740,24
Loyd Gun Carriage2192,80275560,00%1397,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5882,00731560,00%2414,76
Char Futur 4 91591,00630520,00%1101,17
Hotchkiss H352252,755524100,00%1575,22
T23E3 7371,25381475,00%579,71
XM66F 81324,75641475,00%1370,39
M3 Stuart3294,00560366,67%1433,67
Renault Otsu1178,50324250,00%866,69
D1299,503592100,00%461,51
Type 97 Chi-Ha3266,504282100,00%960,46
M2 Medium Tank335,50152250,00%86,70
M26 Pershing81036,00713250,00%1236,50
Pz.Sfl. IVc563,502822100,00%261,00
T1E6 256,00166250,00%93,83
Light Mk. VIC 290,5015120,00%215,80
Bat.-Châtillon Bourrasque 8969,50621250,00%998,41
Vickers Medium Mk. I1151,005011100,00%996,85
Chi-Ni2111,003481100,00%538,72
Renault FT180,005621100,00%473,26
Type 95 Ha-Go2164,004441100,00%803,73
Renault NC-311216,008431100,00%1618,45
Vickers Mk. E Type B298,001901100,00%425,04
Sturmpanzer I Bison3137,005111100,00%496,21
Type 6191459,009861100,00%1457,06
STB-1102019,006641100,00%1988,09
Type 2597 Chi-Ha3373,005881100,00%1360,59
T2 Medium Tank2241,004391100,00%1258,78
T3 HMC2551,006101100,00%3284,39
Cruiser Mk. III3313,004931100,00%1843,27
Pz.Kpfw. I295,005051100,00%419,52
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3150,003781100,00%396,12
ELC EVEN 90 8432,0036010,00%470,67
Krupp-Steyr Waffenträger 7752,005001100,00%928,55

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.11.2014
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.11.2014
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.03.2014