SarElam

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 01.11.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12085000
Ø Poziom6,340,000,000,00
Zwycięstwa555045,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki642153,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy1140,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy273722,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi62360,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy91960,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia432,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy115370,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy69540,5800,0000,0000,00
Doświadczenie307,600,000,000,00
WN7610,350,000,000,00
WN8508,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12085
Ø Poziom6,34
Zwycięstwa555045,92%
Porażki642153,13%
Remisy1140,94%
Przetrwane bitwy273722,65%
Zniszczone czołgi62360,52
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy91960,76
Zadane uszkodzenia432,02
Punkty zajęcia bazy115370,95
Punkty obrony bazy69540,58
Doświadczenie307,60
WN7610,35
WN8508,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew44000
Zwycięstwa715,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki3681,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy818,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy290,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia701,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy501,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20,0500,0000,0000,00
Doświadczenie228,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew44
Zwycięstwa715,91%
Porażki3681,82%
Remisy12,27%
Przetrwane bitwy818,18%
Zniszczone czołgi180,41
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy290,66
Zadane uszkodzenia701,80
Punkty zajęcia bazy501,14
Punkty obrony bazy20,05
Doświadczenie228,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa321,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki1178,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy428,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,0700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,100,000,000,00
Wykryte pojazdy181,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia238,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy80,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie177,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa321,43%
Porażki1178,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy428,57%
Zniszczone czołgi10,07
Zniszczonych/zgonów0,10
Wykryte pojazdy181,29
Zadane uszkodzenia238,43
Punkty zajęcia bazy80,57
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie177,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa19,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki1090,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,0900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,090,000,000,00
Wykryte pojazdy121,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia80,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie57,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa19,09%
Porażki1090,91%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,09
Zniszczonych/zgonów0,09
Wykryte pojazdy121,09
Zadane uszkodzenia80,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie57,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew268000
Zwycięstwa13550,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki13148,88%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7929,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1190,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy2941,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia627,860,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8863,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9823,6600,0000,0000,00
Doświadczenie550,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew268
Zwycięstwa13550,37%
Porażki13148,88%
Remisy20,75%
Przetrwane bitwy7929,48%
Zniszczone czołgi1190,44
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy2941,10
Zadane uszkodzenia627,86
Punkty zajęcia bazy8863,31
Punkty obrony bazy9823,66
Doświadczenie550,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew432000
Zwycięstwa12929,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki30069,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9922,92%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1480,3400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,440,000,000,00
Wykryte pojazdy3810,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia430,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6571,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3710,8600,0000,0000,00
Doświadczenie236,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew432
Zwycięstwa12929,86%
Porażki30069,44%
Remisy30,69%
Przetrwane bitwy9922,92%
Zniszczone czołgi1480,34
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy3810,88
Zadane uszkodzenia430,30
Punkty zajęcia bazy6571,52
Punkty obrony bazy3710,86
Doświadczenie236,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (108)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-38741,12421117545,62%707,71
M18 Hellcat6261,2224578643,51%222,64
KV-856339,1726173842,01%335,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8600,6945069445,68%520,52
T-1506516,9338868550,80%806,90
M53/M559934,9433656945,87%856,81
T3 HMC2110,5314956444,15%286,86
T-54 ltwt.9450,1147448148,86%489,09
M40/M438702,8933147344,61%649,36
T376275,4734942048,10%590,87
T92 HMC101003,1338938046,84%797,89
M127631,0630434644,80%721,83
T-345159,1719328240,43%170,23
KV-15213,9621127245,22%222,66
IS7486,4534724947,79%492,71
M446431,2627724546,53%573,99
AMX ELC bis5115,3723222842,98%145,09
BT-7 artillery 3132,3918420348,77%354,35
M10 Wolverine5124,6017419348,19%88,56
T404116,9416019147,64%88,71
T-109772,9641518446,20%562,26
M415266,4721316055,00%342,66
M374196,1115816041,88%476,54
T1 HMC262,9310514050,71%207,22
T25/27316,0829612044,17%208,93
M41 Walker Bulldog8252,2634811947,90%258,17
T1 Cunningham136,0210011648,28%62,24
T-46366,2514411454,39%140,13
A-436299,0531211442,11%361,66
Object 268 Version V 10668,6953110149,50%294,49
MT-256110,342559844,90%94,18
StuG IV 5323,002999851,02%728,32
T-28461,451269739,18%1,83
Cromwell6377,033669546,32%593,79
LTTB8256,124968947,19%261,71
Object 25791081,665028250,00%899,28
T-549426,803237027,14%118,09
A-447577,174266063,33%942,68
Manticore10212,644315927,12%0,80
T56 GMC347,81985844,83%34,18
AMX 105 AM mle. 474171,861815855,17%495,16
SU-855297,822455150,98%543,33
M7 Priest388,941154944,90%99,79
Matilda IV 5301,023714858,33%661,18
T1E6 220,61953652,78%117,07
T-50544,611793351,52%115,94
T-34-85M 6551,163403135,48%623,26
45TP Habicha7322,823692825,00%120,63
M5 Stuart474,262152744,44%42,37
Light Mk. VIC 230,041112748,15%94,20
40TP Habicha6235,522712540,00%162,14
T-29 3242,432452347,83%795,19
M3 Stuart3101,711452133,33%143,19
IS-7101117,104572147,62%678,13
AMX 383118,501471827,78%144,90
AMX 404225,002891656,25%862,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C372,931381526,67%80,43
M24 Chaffee583,363241442,86%49,38
10TP384,921391250,00%159,68
53TP Markowskiego8271,673521258,33%212,44
T-26227,581111250,00%81,81
T2 Medium Tank277,641141127,27%146,02
MS-1150,301371040,00%2,55
Panzerjäger I219,501121050,00%76,78
Pz.Kpfw. II263,67111933,33%2,02
Type 2597 Chi-Ha3118,78197966,67%419,25
Marder II350,67161966,67%220,71
Object 4168436,11373944,44%290,20
ST vz. 39474,50142850,00%96,26
7TP283,7584812,50%46,55
Lorraine 39L AM364,88107850,00%127,03
TOG II* 6373,75289837,50%327,32
Super Hellcat 7908,88533862,50%1388,89
Covenanter544,86147728,57%0,66
TKS z n.k.m. 20 mm 230,67137666,67%262,41
Object 430U10702,837716100,00%497,28
LT vz. 38372,60133540,00%31,54
M2 Light262,00123540,00%1,74
Object 283 972,60284540,00%29,62
T7 Combat Car 20,0059540,00%18,13
Pz.Kpfw. 35 (t)223,7579450,00%82,83
Hotchkiss H3521,002254100,00%262,06
L-60 282,50205450,00%287,08
Vickers Medium Mk. I119,6742333,33%0,00
Kolohousenka127,0093366,67%222,39
SU-18226,6773333,33%2,60
Marder 38T475,33127333,33%0,00
T-50-2 6196,6712630,00%211,38
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 373,67128333,33%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 221,008130,00%0,27
Strv fm/21131,50168250,00%79,88
Leichttraktor10,0051250,00%82,83
T18 HMC380,508420,00%74,85
Fiat 30001225,0022010,00%1251,44
LT vz. 352183,002751100,00%1053,85
Škoda T 2450,001581100,00%261,00
4TP156,003110,00%4,44
Renault NC-3110,001910,00%0,00
14TP442,009110,00%0,00
Pvlvv fm/42229,003310,00%0,00
Type 97 Te-Ke 20,00791100,00%261,00
AT-1289,001501100,00%356,54
Cruiser Mk. III30,001011100,00%261,00
KV-1SA 5327,0023110,00%344,27
T-116 3281,002651100,00%1121,59
Pz.Sfl. IC 434,005910,00%0,00
MKA 281,003271100,00%294,86
43 M. Toldi III 3141,003031100,00%633,77

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 01.11.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 01.11.2016
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.04.2015
Opuścił klan: 30.05.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.06.2015
Opuścił klan: 26.09.2015
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 31.12.2014
Opuścił klan: 22.04.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.09.2015
Opuścił klan: 14.11.2015
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 16.11.2015
Opuścił klan: 17.09.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 22.09.2016
Opuścił klan: 29.10.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.08.2014
Opuścił klan: 28.12.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.06.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.11.2013