Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew421790012
Ø Poziom8,170,000,0010,08
Zwycięstwa2106749,95%00,00%00,00%866,67%
Porażki2046648,52%00,00%00,00%433,33%
Remisy6461,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy978123,19%00,00%00,00%650,00%
Zniszczone czołgi355110,8400,0000,0090,75
Zniszczonych/zgonów1,100,000,001,50
Wykryte pojazdy444631,0500,0000,0040,33
Zadane uszkodzenia1.271,670,000,001.672,25
Punkty zajęcia bazy227890,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy137250,3300,0000,0000,00
Doświadczenie534,490,000,00547,50
WN71072,770,000,001019,83
WN81392,360,000,003950,99
Ogółem
Ilość bitew42179
Ø Poziom8,17
Zwycięstwa2106749,95%
Porażki2046648,52%
Remisy6461,53%
Przetrwane bitwy978123,19%
Zniszczone czołgi355110,84
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy444631,05
Zadane uszkodzenia1.271,67
Punkty zajęcia bazy227890,54
Punkty obrony bazy137250,33
Doświadczenie534,49
WN71072,77
WN81392,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew12
Ø Poziom10,08
Zwycięstwa866,67%
Porażki433,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy650,00%
Zniszczone czołgi90,75
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy40,33
Zadane uszkodzenia1.672,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie547,50
WN71019,83
WN83950,99
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew99000
Zwycięstwa4343,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki5454,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1919,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi510,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,640,000,000,00
Wykryte pojazdy500,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.398,130,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1041,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,0300,0000,0000,00
Doświadczenie560,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew99
Zwycięstwa4343,43%
Porażki5454,55%
Remisy22,02%
Przetrwane bitwy1919,19%
Zniszczone czołgi510,52
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy500,51
Zadane uszkodzenia1.398,13
Punkty zajęcia bazy1041,05
Punkty obrony bazy30,03
Doświadczenie560,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa731,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki1568,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy731,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy251,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.128,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy100,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy502,2700,0000,0000,00
Doświadczenie326,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa731,82%
Porażki1568,18%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy731,82%
Zniszczone czołgi160,73
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy251,14
Zadane uszkodzenia1.128,73
Punkty zajęcia bazy100,45
Punkty obrony bazy502,27
Doświadczenie326,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew40000
Zwycięstwa1947,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki2152,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1127,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy521,3000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia535,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie333,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew40
Zwycięstwa1947,50%
Porażki2152,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1127,50%
Zniszczone czołgi200,50
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy521,30
Zadane uszkodzenia535,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie333,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa325,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki975,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,270,000,000,00
Wykryte pojazdy151,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia275,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie129,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa325,00%
Porażki975,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy18,33%
Zniszczone czołgi30,25
Zniszczonych/zgonów0,27
Wykryte pojazdy151,25
Zadane uszkodzenia275,58
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie129,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7706000
Zwycięstwa377248,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki392650,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy80,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy228929,70%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi48130,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy93141,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia996,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy119601,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy273353,5500,0000,0000,00
Doświadczenie505,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7706
Zwycięstwa377248,95%
Porażki392650,95%
Remisy80,10%
Przetrwane bitwy228929,70%
Zniszczone czołgi48130,62
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy93141,21
Zadane uszkodzenia996,33
Punkty zajęcia bazy119601,55
Punkty obrony bazy273353,55
Doświadczenie505,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3024000
Zwycięstwa114837,96%00,00%00,00%00,00%
Porażki180459,66%00,00%00,00%00,00%
Remisy722,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy68822,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi17670,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy35971,1900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia878,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy23860,7900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy39061,2900,0000,0000,00
Doświadczenie353,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3024
Zwycięstwa114837,96%
Porażki180459,66%
Remisy722,38%
Przetrwane bitwy68822,75%
Zniszczone czołgi17670,58
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy35971,19
Zadane uszkodzenia878,96
Punkty zajęcia bazy23860,79
Punkty obrony bazy39061,29
Doświadczenie353,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew192000
Zwycięstwa7136,98%00,00%00,00%00,00%
Porażki12163,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4523,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1090,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,740,000,000,00
Wykryte pojazdy2001,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.150,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1030,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2511,3100,0000,0000,00
Doświadczenie325,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew192
Zwycięstwa7136,98%
Porażki12163,02%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4523,44%
Zniszczone czołgi1090,57
Zniszczonych/zgonów0,74
Wykryte pojazdy2001,04
Zadane uszkodzenia1.150,36
Punkty zajęcia bazy1030,54
Punkty obrony bazy2511,31
Doświadczenie325,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (266)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-381167,70495341849,85%1357,82
Progetto M40 mod. 65102152,81711274552,02%1813,54
Cromwell6704,82459235153,89%1534,50
TVP T 50/51102175,83732199052,76%1946,91
Type 64 6642,85449153152,71%1743,64
Panther mit 8,8 cm L/71 8940,45494133248,12%1185,77
AMX 30 1er prototype91522,46513123649,27%1501,11
T110E4102138,65584122551,92%1604,71
IS7710,05390114148,29%860,68
Bat.-Châtillon 25 t101984,1564392149,73%1714,09
M48A5 Patton101958,2569080348,57%1597,08
AMX 13 909911,0846375947,69%1316,28
T-5491172,6948666447,14%1115,39
T-1091304,8948763646,70%1216,08
IS-7101627,6750657642,36%1152,06
T-54 ltwt.9829,0948952349,90%1163,90
M18 Hellcat6465,2931551550,68%685,18
T3091212,1042550341,55%843,45
AMX 13 105101327,1265849152,14%1577,67
T-448762,1441448543,92%866,40
Object 277101943,3968148052,50%1648,16
Caernarvon81451,2257147954,49%1833,60
121B 101949,4773246849,36%1705,12
KV-856489,2031046147,51%683,82
Kampfpanzer 50 t 91977,9781042654,23%1911,93
Object 140101787,6367742051,19%1462,80
Super Conqueror101948,4964241549,64%1538,67
T-34-856298,2525037548,80%382,23
STB-1101775,0466636847,55%1406,19
Caernarvon Action X 81294,4477032959,57%1738,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91592,8051731048,39%1696,37
T698925,2743730443,75%1019,09
T54E191669,0554629450,68%1665,28
WZ-120-1G FT 81363,0070829055,52%1591,12
Conqueror91819,0958126750,94%1649,04
Object 705A102100,5371226649,25%1807,94
T-62A101446,4544526541,51%1094,00
T-437423,9732925347,83%474,18
FV215b (183) 102131,0864925250,00%1606,38
T28 Prototype81039,4049924544,08%1007,11
Object 43091679,9060023049,13%1681,43
FV4005 Stage II102070,6768921654,17%1729,75
LTTB8659,0743721548,84%1165,64
CS-63101963,1374120843,75%1498,18
Strv m/42-57 Alt A.2 6858,1650619957,29%1628,92
KV-15289,8623919546,67%423,71
T675194,2018718841,49%180,93
T-345153,5918418548,11%213,25
Object 430U101869,1467718256,04%1573,31
AMX 30 B101740,0658017947,49%1391,75
Object 279 early 102326,9380217754,80%1570,14
VK 30.01 (D)6611,9841717652,84%1168,08
Challenger7736,2544117644,32%821,02
T110E3102161,6775117252,33%1546,30
T25/27686,4042217150,29%879,69
Object 274a 81358,2386217155,56%1771,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4161,3016416746,71%233,80
Leopard 1101830,1466216451,22%1368,93
T71 DA7415,8540416347,85%698,00
T57 Heavy101830,0461216152,80%1416,18
Škoda T 5091601,8575915552,90%1540,42
Prototipo Standard B91722,3771715544,52%1587,43
Charioteer8667,7737214240,85%474,54
StuG III Ausf. G5235,6819813546,67%343,01
Panzer 58 Mutz 81192,9979613555,56%1620,36
A-20582,2414913240,91%25,92
T216239,6929313242,42%406,64
Kranvagn102109,9677113051,54%1688,52
AMX 13 757476,7243113050,00%862,73
60TP Lewandowskiego102357,2969812949,61%1892,91
M75208,8923512352,03%608,05
T26E5 81177,0585111761,54%1604,51
AMX 12 t6390,4536411360,18%961,90
T110E5101962,0076811353,10%1457,59
MS-1181,9511911149,55%261,47
M53/M5591106,5562210547,62%909,32
Hummel6389,2227510330,10%290,48
M446547,7434710244,12%791,24
T92 8572,975129847,96%953,39
M46 Patton91301,567179748,45%1196,83
Covenanter5110,721759548,42%165,30
M8A14172,671729135,16%188,71
Pz.Kpfw. II Ausf. G392,761849148,35%177,75
Kampfpanzer 07 P(E) 101932,966059146,15%1432,69
Sherman Firefly6654,974599054,44%1229,12
Emil II91715,438118953,93%1588,20
T 55A 91744,907758851,14%1890,76
Crusader6240,742398750,57%589,56
Bat.-Châtillon 12 t8774,664768354,22%1420,93
Škoda T 256621,643578146,91%1069,44
Konštrukta T-34/1007921,584688146,91%1357,51
M415273,642198046,25%264,97
Rhm.-Borsig Waffenträger81432,266258056,25%1487,97
Leopard Prototyp A91429,567307951,90%1268,35
FV4004 Conway91567,855507556,00%1453,54
VK 20.01 (D)4114,601757550,67%173,15
T-100 LT101068,596377541,33%1094,09
Progetto C50 mod. 6691711,427927448,65%1532,56
Pz.Kpfw. III/IV5345,723007450,00%892,42
MT-256370,143707455,41%1071,64
TVP VTU Koncept81058,936267338,36%1280,71
AMX 13 57 GF 7738,106507350,68%1400,38
M24 Chaffee5224,813047244,44%552,13
T-284166,891737045,71%326,45
Nashorn6582,693636851,47%916,03
STA-2 81192,586296450,00%1551,60
Marder II3112,851386147,54%147,61
Maus101684,077046149,18%1186,87
IS-5 (Object 730) 81277,528146163,93%1715,72
Type 1 Chi-He4145,632086060,00%384,99
M5 Stuart472,032186050,00%92,23
Type 6191448,886905942,37%1265,41
Cruiser Mk. III3147,791565750,88%578,95
BT-2295,111175650,00%296,74
Black Prince71056,717405567,27%1721,10
VK 30.02 (D)71014,677795451,85%1766,36
Grille5347,652675451,85%614,63
Pz.Sfl. IVc5257,161815137,25%283,74
VK 100.01 (P)81243,807585149,02%1471,52
M56 Scorpion 71095,224875139,22%1739,56
CS-5991677,806665046,00%1483,47
WZ-111 model 1-491375,087614951,02%1168,46
AMX ELC bis5190,562614845,83%398,86
Object 261101066,305054736,17%608,15
P.44 Pantera81077,706764654,35%1290,34
Churchill VII6852,047014557,78%1683,27
M127794,115934548,89%983,24
M10391333,226654542,22%1118,83
Sherman III5242,112864548,89%449,77
Sturmpanzer II4237,232374358,14%705,45
212A9855,564774346,51%601,95
WZ-111 model 5A101904,746274233,33%1324,23
ST-I91766,378884156,10%1714,47
VK 30.01 (P)6821,516863956,41%1538,70
Tiger (P)71008,326683751,35%1273,88
leKpz M 41 90 mm GF 8727,386073745,95%1238,87
BT-7456,661183545,71%64,40
AMX 50 1209985,636443557,14%809,31
Comet7790,095093554,29%1215,98
Cruiser Mk. IV4116,061483444,12%133,82
Mäuschen91042,126313444,12%699,43
Jagdpanzer IV6386,732993339,39%483,82
Sturer Emil7664,915273354,55%902,39
AE Phase I 91485,215333345,45%1188,44
T2071195,198383256,25%1871,69
Renault NC-31156,84823148,39%110,92
Object 70591922,489143170,97%1907,22
Type 97 Chi-Ha3118,371473050,00%239,78
CS-67 Szakal112741,679533063,33%2338,35
Pz.Kpfw. II252,551212944,83%40,68
WZ-1317618,036182948,28%1371,56
53TP Markowskiego81385,468232857,14%1647,28
Marder 38T4268,542522846,43%512,46
T-46380,561582748,15%144,05
Centurion Action X101561,157232748,15%1104,69
Object 703 Version II 81324,378132762,96%1452,69
SU-182102,041102657,69%520,25
Matilda4284,962572437,50%566,51
Grant4203,291972450,00%510,05
Sav m/434334,833052356,52%1025,54
Type 71101857,488962360,87%1382,44
40TP Habicha6442,863992236,36%553,87
Sexton II368,501382254,55%151,33
AMX 50 B101783,917782259,09%1299,73
XM69 Hacker112167,189002254,55%1642,05
Churchill III 5545,274372245,45%1031,06
M3 Stuart377,291132128,57%34,38
Controcarro 1 Mk. 291311,007802161,90%1148,70
SU-263107,76852133,33%32,45
T92 HMC10986,624212133,33%555,56
Chi-Ni263,20872030,00%39,62
P.43 ter7854,405992040,00%1255,69
Panzerjäger I271,101042060,00%170,98
Pz.Kpfw. II Luchs4156,402042035,00%315,19
Object 777 Version II 91665,557492050,00%1705,04
StuG IV 5358,152672055,00%803,26
Emil I81029,957081963,16%1049,57
Churchill I5650,634371957,89%1372,09
FV230 Canopener101545,166741942,11%868,05
P.43 bis6943,615611827,78%1874,57
Type 6891357,836411833,33%872,92
Lago442,181551747,06%74,61
AMX 50 Foch (155) 102164,185251747,06%1469,59
T-34 shielded 5615,123671741,18%1534,07
T56 GMC3109,751571656,25%252,70
Birch Gun4117,561741643,75%192,76
AS-XX 40 t111214,535241526,67%557,17
T1 Cunningham130,92721353,85%108,39
Strv m/40L3136,333111258,33%389,60
Škoda T 245407,422931250,00%988,49
Hotchkiss H352101,581761266,67%446,55
AT-12145,831441233,33%401,56
UDES 15/16102072,427731275,00%1691,80
Stuart I-IV3199,912581172,73%902,78
CS-5381083,096391145,45%1365,79
K-91101323,916501145,45%914,77
GSR 3301 Setter7637,453901145,45%1289,04
AMX 383100,601201030,00%73,37
IS-4101571,806431030,00%981,20
SU-76M4172,901791060,00%415,82
Vickers Mk. E Type B270,2282933,33%40,73
Hotchkiss EBR7443,89417933,33%765,88
K-91-PT 91285,89797966,67%1263,71
Renault Otsu169,50135862,50%232,00
L-60 230,50163862,50%219,45
Vickers Medium Mk. I145,00121771,43%262,50
Chieftain/T95 81250,29826757,14%1614,32
KPz 3 Projekt 07 HK 91134,14655742,86%824,99
AMX Canon d'assaut 105 81087,43669742,86%969,11
Renault FT177,33111633,33%190,74
M2 Light2169,33208650,00%615,00
AMX 40457,83296683,33%263,04
Leichttraktor167,50110633,33%64,98
Centurion Mk. 7/191790,33739650,00%1785,62
Löwe 8864,17428650,00%805,67
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8774,83494666,67%841,36
Excalibur 6947,33787683,33%1632,89
SU-1527904,00525540,00%1211,52
T-26229,6085540,00%0,00
T3 HMC2114,00179560,00%429,02
T-1506336,60278540,00%265,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5297,20472580,00%819,51
TS-54 81261,80854560,00%1506,91
CS-52 LIS 81313,60943580,00%1562,62
A46 6552,20358520,00%1696,55
FV4202 81080,60832560,00%1530,61
T25 Pilot Number 1 8666,80562580,00%845,68
KR-1112520,601186580,00%1699,25
Kolohousenka137,5062450,00%76,78
Type 95 Ha-Go268,7591425,00%37,49
SU-14-28146,50527475,00%261,00
T-50-2 6598,00348450,00%1686,82
T78 61048,75605425,00%1518,29
Vickers Medium Mk. II2106,00165366,67%500,53
Vickers Medium Mk. III3107,3311130,00%159,76
M3 Lee4463,00499366,67%1854,10
AMX M4 mle. 54103198,00820366,67%2670,74
Spähpanzer Ru 2519580,67482333,33%486,41
SMV CC-64 Vipera 8714,0041130,00%507,83
Excelsior 5687,67646333,33%1395,14
T28 Concept 7831,67378333,33%954,48
BT-7 artillery 3299,0014730,00%853,25
AMX M4 mle. 49 81166,67438333,33%1076,09
Rinoceronte102532,507742100,00%1882,55
T1 Heavy5167,508720,00%46,33
Loyd Gun Carriage285,0097250,00%405,48
Panhard AML Lynx 6x68333,50517250,00%434,62
Object 268 Version 4102043,00533250,00%1260,23
SU-130PM 81218,0042420,00%865,45
Škoda T 45 71857,5012022100,00%3040,83
Type 5 Ka-Ri 81462,00641250,00%1307,78
43 M. Toldi III 322,001472100,00%261,00
Type 95 Heavy4222,0016710,00%423,60
Waffenträger auf Pz. IV9453,0017610,00%60,32
Black Prince II 7637,007981100,00%757,23
Object 283 92552,0048810,00%2511,65
Kunze Panzer 91249,0010051100,00%1173,45
T-45 20,00971100,00%261,00
Type 63 82142,0014781100,00%2800,08
Light Mk. VIC 234,001091100,00%261,00
LTP 34,005910,00%1,50
Großtraktor - Krupp 30,002810,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 223,0014710,00%0,00
M10 RBFM 5363,006810,00%396,43
Super Hellcat 7521,007261100,00%732,10
T80311434,0036310,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu