SATORBEY

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.12.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1851308126
Ø Poziom8,910,0010,009,53
Zwycięstwa953851,52%00,00%450,00%5644,44%
Porażki872447,12%00,00%450,00%6954,76%
Remisy2511,36%00,00%00,00%10,79%
Przetrwane bitwy546429,51%00,00%225,00%2519,84%
Zniszczone czołgi181520,9800,0050,63860,68
Zniszczonych/zgonów1,390,000,830,85
Wykryte pojazdy181380,9800,0030,381240,98
Zadane uszkodzenia1.873,940,001.069,381.812,33
Punkty zajęcia bazy52540,2800,0000,0020,02
Punkty obrony bazy58730,3200,0000,00310,25
Doświadczenie755,700,00660,13761,28
WN71270,730,00648,83918,45
WN81851,890,00807,631376,98
Ogółem
Ilość bitew18513
Ø Poziom8,91
Zwycięstwa953851,52%
Porażki872447,12%
Remisy2511,36%
Przetrwane bitwy546429,51%
Zniszczone czołgi181520,98
Zniszczonych/zgonów1,39
Wykryte pojazdy181380,98
Zadane uszkodzenia1.873,94
Punkty zajęcia bazy52540,28
Punkty obrony bazy58730,32
Doświadczenie755,70
WN71270,73
WN81851,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew8
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa450,00%
Porażki450,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy225,00%
Zniszczone czołgi50,63
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy30,38
Zadane uszkodzenia1.069,38
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie660,13
WN7648,83
WN8807,63
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew126
Ø Poziom9,53
Zwycięstwa5644,44%
Porażki6954,76%
Remisy10,79%
Przetrwane bitwy2519,84%
Zniszczone czołgi860,68
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy1240,98
Zadane uszkodzenia1.812,33
Punkty zajęcia bazy20,02
Punkty obrony bazy310,25
Doświadczenie761,28
WN7918,45
WN81376,98
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew104000
Zwycięstwa5552,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki4947,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3432,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi600,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy580,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.828,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy550,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1121,0800,0000,0000,00
Doświadczenie645,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew104
Zwycięstwa5552,88%
Porażki4947,12%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3432,69%
Zniszczone czołgi600,58
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy580,56
Zadane uszkodzenia1.828,23
Punkty zajęcia bazy550,53
Punkty obrony bazy1121,08
Doświadczenie645,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa360,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki240,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy120,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.247,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie810,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa360,00%
Porażki240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi40,80
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy10,20
Zadane uszkodzenia1.247,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie810,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa631,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki1368,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy526,32%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,3700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy160,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.342,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1849,6800,0000,0000,00
Doświadczenie747,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa631,58%
Porażki1368,42%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy526,32%
Zniszczone czołgi70,37
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy160,84
Zadane uszkodzenia1.342,21
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1849,68
Doświadczenie747,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew434000
Zwycięstwa27763,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki14934,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy81,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19244,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3400,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,400,000,000,00
Wykryte pojazdy2300,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.397,130,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3690,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2950,6800,0000,0000,00
Doświadczenie767,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew434
Zwycięstwa27763,82%
Porażki14934,33%
Remisy81,84%
Przetrwane bitwy19244,24%
Zniszczone czołgi3400,78
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy2300,53
Zadane uszkodzenia1.397,13
Punkty zajęcia bazy3690,85
Punkty obrony bazy2950,68
Doświadczenie767,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew377000
Zwycięstwa20153,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki17345,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,80%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14438,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2640,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy1970,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.720,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2380,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2210,5900,0000,0000,00
Doświadczenie661,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew377
Zwycięstwa20153,32%
Porażki17345,89%
Remisy30,80%
Przetrwane bitwy14438,20%
Zniszczone czołgi2640,70
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy1970,52
Zadane uszkodzenia1.720,11
Punkty zajęcia bazy2380,63
Punkty obrony bazy2210,59
Doświadczenie661,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (133)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T110E3102427,42745144153,99%1885,85
FV215b (183) 101787,7758892246,85%1249,22
Object 252U Defender 81853,7879466855,84%2293,26
Jagdpanzer E 100102575,3675266655,86%2050,13
SU-130PM 81917,4775464251,71%2109,87
Bat.-Châtillon Bourrasque 81788,8388163555,59%2336,76
Super Conqueror102421,8476061750,57%1949,02
Kranvagn102533,3088460751,07%2181,51
UDES 15/16102503,9486159747,07%2119,59
STB-1102267,5677452451,15%1906,11
LT-432 8976,4368352454,20%1953,03
Object 140101955,8967448550,93%1575,73
T-54 first prototype 81350,6676347850,84%1866,38
Grille 15102194,4860347648,74%1589,69
IS-3A 81621,5184144152,83%1856,59
Panhard EBR 75 (FL 10) 81124,9569742150,83%2104,31
Progetto M35 mod. 46 81550,4173540848,77%1903,26
AMX 13 57 7676,3965738751,68%1347,47
Strv S1 81385,6563038648,96%1446,03
Leopard Prototyp A92325,0694434855,46%2393,36
Lorraine 40 t 81165,2463430848,38%1316,28
60TP Lewandowskiego102501,7980429754,88%2007,61
M54 Renegade 81653,5775426455,30%2075,41
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81023,3262925149,80%1291,48
Škoda T 56 82050,0491225054,00%2294,15
E 7592611,84106722256,31%2966,17
Maus101901,0173620349,75%1510,13
E 100102777,6085920055,00%2440,99
Coccodrillo 102301,9687615853,16%1834,68
T9591751,2074614847,97%1337,25
Type 6192325,5092214160,99%2703,80
XM69 Hacker112576,5188113847,83%1749,25
Chrysler K 81233,6466813754,01%1419,59
E 25 7883,6456313441,79%1193,84
Kunze Panzer 91979,4269812548,80%1878,17
Conqueror92617,30103012451,61%2781,32
Emil II92196,2294412148,76%2162,44
Bat.-Châtillon 25 t102227,8091011659,48%1974,99
T2881050,6767611550,43%998,92
BZT-70 102621,0284111143,24%1585,63
T-34-856747,1542510749,53%1600,02
FV4201 Chieftain Proto 92097,4996110355,34%2302,76
Char Futur 4 92237,8681710152,48%2218,35
M53/M5591234,096719858,16%1239,71
Strv m/42-57 Alt A.2 6879,625829851,02%1720,91
UDES 1691625,097959548,42%1557,64
IS-6 81623,649409463,83%2082,01
Fauteur112278,538299040,00%1357,00
T-5491454,516868937,08%1238,97
VK 100.01 (P)81053,767008948,31%1068,25
T92 8385,025658942,70%514,10
Rheinmetall Skorpion G 81443,666698353,01%1518,67
Mäuschen91652,518148058,75%1646,43
M10 RBFM 5624,414377945,57%1204,92
M48A5 Patton102544,479247851,28%2149,96
Object 277102131,128397460,81%1826,99
Waffenträger auf Pz. IV92419,518517254,17%2467,55
AMX M4 mle. 54102200,176867132,39%1455,05
M56 Scorpion 71286,106766946,38%2158,85
AE Phase I 92256,159796855,88%2320,11
M127807,054786139,34%835,97
Rhm.-Borsig Waffenträger81950,228606060,00%2275,21
T-4481122,557095860,34%1541,75
T-1091390,767245850,00%1366,78
AMX M4 mle. 5192462,469965655,36%2401,08
M446654,855615453,70%1016,73
Vz. 60S Dravec 102171,857765339,62%1193,41
Škoda T 40 6834,815924847,92%1579,58
Wz. 64GC Bzyg 102357,178654854,17%1694,02
Emil I82135,6110944658,70%2922,78
T675962,275894564,44%2783,67
Object 590 91964,678894542,22%1858,64
T-437853,025224443,18%1161,77
Leopard 1102240,259174468,18%1838,48
T-832 81662,558394445,45%1713,58
Type 64 61125,237794454,55%3554,39
M40/M4381252,186244040,00%1286,35
T92 HMC101303,035773551,43%1023,99
Type 59 81422,277433348,48%2177,49
WZ-111 model 5A101682,006533327,27%1026,16
50TP Tyszkiewicza91553,887383259,38%1322,90
Type 5 Heavy102518,108263043,33%1592,62
53TP Markowskiego81109,684852832,14%976,08
Strv 746828,805982556,00%1515,50
45TP Habicha71044,005882433,33%1226,24
M415415,004352356,52%597,76
Object 25791428,438912365,22%1383,86
Bofors Tornvagn 81560,398422343,48%1786,33
MBT-B 102357,057662240,91%1592,15
Taschenratte112385,829352240,91%1303,58
Jagdpanzer E 90 92189,207592040,00%1757,01
STA-181062,796461947,37%1335,69
AMX M4 mle. 49 81285,837071861,11%1542,05
Jagdtiger91679,316661643,75%1291,04
Kanonenjagdpanzer 2 81831,068841662,50%2001,78
AS-XX 40 t111714,137051643,75%1002,56
K-2 81583,678571560,00%2092,23
T26E5 8788,867351464,29%910,04
105 leFH18B2 5527,694591361,54%1033,71
Obsidian 81571,008571241,67%2079,40
SMV CC-64 Vipera 81003,836601250,00%971,05
T-22 medium 101938,757151233,33%1468,98
UDES 14 Alt 58636,095241136,36%480,64
Hotchkiss EBR7529,735091145,45%921,10
Prototipo 6 82000,009031145,45%1926,21
Jade Coil 81394,107341060,00%1326,99
HWK 30 8806,207011050,00%1345,58
Lansen C 81580,208531050,00%1787,77
WZ-111 model 6 81321,00966966,67%1577,55
T-345355,88413862,50%910,09
ISU-122-2 8955,88787862,50%894,99
SDP wz 66 Grom 81743,00831837,50%1742,56
T 55A 91334,63434812,50%1047,85
OCP Peacekeeper 91894,25878850,00%1609,39
VK 168.01 Mauerbrecher 81327,57885757,14%1643,50
MKA 2352,83646683,33%1743,74
Sherman VC Firefly 61054,17746650,00%1641,20
Char Mle. 75 9782,80410520,00%646,26
T-44-100 8849,40559520,00%639,56
TBT 91395,25580425,00%873,93
Sexton I 3120,75188450,00%214,33
Kpz. Erich Konzept I 91686,67860366,67%1478,55
Serpente 91590,33625333,33%805,17
TS-5 8745,00412250,00%522,88
TKS z n.k.m. 20 mm 2154,003231100,00%793,49
WZ-131G FT6166,0017610,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 227,001651100,00%261,00
L-60 260,006610,00%49,72
AC 1 Sentinel 4262,004741100,00%936,02
Vz. 58 Medvěd 91396,0010711100,00%999,65
UDES 03 Alt 3 91060,008421100,00%813,88
StuG IV 5231,0012410,00%252,31
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5351,0022210,00%560,01

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.12.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.01.2024
Opuścił klan: 24.11.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.01.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 18.06.2023
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 27.11.2023
Opuścił klan: 21.01.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.03.2020
Opuścił klan: 26.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.04.2023
Opuścił klan: 12.04.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.05.2022
Opuścił klan: 04.04.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.08.2021
Opuścił klan: 01.01.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2022
Opuścił klan: 26.02.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.05.2020
Opuścił klan: 08.07.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.03.2020
Opuścił klan: 03.05.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.01.2020
Opuścił klan: 06.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.01.2020
Opuścił klan: 29.02.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.06.2019
Opuścił klan: 07.09.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.09.2018
Opuścił klan: 01.11.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.11.2018
Opuścił klan: 30.05.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.09.2019
Opuścił klan: 23.12.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.09.2019
Opuścił klan: 25.09.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 17.12.2017
Opuścił klan: 30.08.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.03.2017
Opuścił klan: 07.03.2017