Ruste_m

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.05.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew467991060294
Ø Poziom7,329,109,159,34
Zwycięstwa2228147,61%440,00%2948,33%14047,62%
Porażki2397451,23%660,00%3151,67%15352,04%
Remisy5441,16%00,00%00,00%10,34%
Przetrwane bitwy1004621,47%330,00%1728,33%6622,45%
Zniszczone czołgi280150,60121,20510,852240,76
Zniszczonych/zgonów0,761,711,190,98
Wykryte pojazdy447360,9680,80590,982240,76
Zadane uszkodzenia749,991.413,601.332,451.207,49
Punkty zajęcia bazy308250,6600,0040,072100,71
Punkty obrony bazy151940,3200,0000,0000,00
Doświadczenie402,90595,40702,03662,97
WN7772,63979,54935,50802,90
WN8866,541191,201137,23926,09
Ogółem
Ilość bitew46799
Ø Poziom7,32
Zwycięstwa2228147,61%
Porażki2397451,23%
Remisy5441,16%
Przetrwane bitwy1004621,47%
Zniszczone czołgi280150,60
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy447360,96
Zadane uszkodzenia749,99
Punkty zajęcia bazy308250,66
Punkty obrony bazy151940,32
Doświadczenie402,90
WN7772,63
WN8866,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew10
Ø Poziom9,10
Zwycięstwa440,00%
Porażki660,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy330,00%
Zniszczone czołgi121,20
Zniszczonych/zgonów1,71
Wykryte pojazdy80,80
Zadane uszkodzenia1.413,60
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie595,40
WN7979,54
WN81191,20
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew60
Ø Poziom9,15
Zwycięstwa2948,33%
Porażki3151,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1728,33%
Zniszczone czołgi510,85
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy590,98
Zadane uszkodzenia1.332,45
Punkty zajęcia bazy40,07
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie702,03
WN7935,50
WN81137,23
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew294
Ø Poziom9,34
Zwycięstwa14047,62%
Porażki15352,04%
Remisy10,34%
Przetrwane bitwy6622,45%
Zniszczone czołgi2240,76
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy2240,76
Zadane uszkodzenia1.207,49
Punkty zajęcia bazy2100,71
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie662,97
WN7802,90
WN8926,09
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,250,000,000,00
Wykryte pojazdy20,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia754,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie112,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy20,50
Zadane uszkodzenia754,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie112,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa214,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki1285,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy428,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy30,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia784,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy342,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10,0700,0000,0000,00
Doświadczenie176,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa214,29%
Porażki1285,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy428,57%
Zniszczone czołgi50,36
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy30,21
Zadane uszkodzenia784,14
Punkty zajęcia bazy342,43
Punkty obrony bazy10,07
Doświadczenie176,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1041000
Zwycięstwa52550,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki48646,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy302,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy43541,79%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7600,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy9700,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia979,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15501,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy25642,4600,0000,0000,00
Doświadczenie411,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1041
Zwycięstwa52550,43%
Porażki48646,69%
Remisy302,88%
Przetrwane bitwy43541,79%
Zniszczone czołgi7600,73
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy9700,93
Zadane uszkodzenia979,96
Punkty zajęcia bazy15501,49
Punkty obrony bazy25642,46
Doświadczenie411,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew49000
Zwycięstwa1836,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki3163,27%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1428,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi230,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,660,000,000,00
Wykryte pojazdy400,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia582,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1543,1400,0000,0000,00
Doświadczenie247,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew49
Zwycięstwa1836,73%
Porażki3163,27%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1428,57%
Zniszczone czołgi230,47
Zniszczonych/zgonów0,66
Wykryte pojazdy400,82
Zadane uszkodzenia582,10
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1543,14
Doświadczenie247,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (321)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T26E4 SuperPershing 8917,77500436548,06%1095,59
Object 70491428,34441159146,70%1037,22
IS-38987,54448136149,01%1048,57
T675365,39285109948,04%732,51
T-62A101168,9743895243,17%799,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91144,3443386245,36%1063,45
IS-7101393,2148882346,90%1040,97
Pz.Kpfw. I Ausf. C3168,5028978756,93%828,67
T-34-856369,0028970846,05%529,90
AMX 13 909588,4947470744,13%693,77
M53/M5591078,6446265848,33%984,94
Spähpanzer Ru 2519562,8840957649,48%686,90
T71 DA7590,2444353448,88%1125,66
T-448589,6839950544,95%602,83
T54E191373,7149949752,31%1326,10
T-549923,9349549148,27%823,38
AMX ELC bis5218,6527346146,42%541,52
AMX 13 757306,1735345547,03%437,63
Škoda T 5091251,5046944743,40%1007,15
FV2078751,0437644445,95%772,13
T-1091147,3147442247,87%1002,42
Škoda T 256532,8236040648,77%959,78
E 7591297,8949938748,32%1159,56
IS7603,5835435945,96%651,84
Type 4 Heavy9848,1343435942,90%540,71
T57 Heavy101575,9451135141,88%1026,52
T-100 LT10816,4067434546,09%852,07
ISU-15281117,9842732745,87%1160,24
M40/M438920,6645532746,79%944,86
Emil II91203,1351431847,17%964,44
Tortoise91433,1860431857,55%1195,65
Tiger 131 6649,5441631250,32%999,80
Crusader 5.5-in. SP7585,8527429742,76%720,85
T-54 ltwt.9502,3843729744,44%504,35
SU-1527711,0537129550,17%947,16
Emil I81102,8254829451,70%1155,35
SU-14-17784,8539128451,41%1098,27
UDES 038960,1137328342,40%874,66
T6981117,7547828348,76%1558,79
T297895,2251028056,43%1140,32
T28 Prototype8949,0242927748,74%909,27
TVP VTU Koncept8739,7542827652,54%859,65
WZ-1328618,0343226450,00%989,13
Panther II8867,0247226249,24%974,69
T-345178,1122226052,31%339,45
KV-856400,9729925749,81%511,60
Tiger I7624,2142224842,74%611,63
AMX M4 mle. 49 Liberté 8948,4851224441,39%914,02
VK 16.02 Leopard5314,2427924148,13%923,61
StuG IV 5216,3419124146,06%329,84
T-437271,5431823848,74%228,69
M127622,2331623548,94%742,66
Konštrukta T-34/1007613,2135723345,49%790,23
T3091218,4546523344,64%884,25
Jagdpanzer E 100101395,8055123344,64%782,57
WZ-1317592,0644023250,43%1235,76
Rhm.-Borsig Waffenträger8971,7643822744,93%849,71
E 100101081,4442722545,33%644,77
O-Ho81095,6850421748,85%1162,84
AMX AC mle. 467603,3033921645,83%683,17
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4214,9620921547,91%408,09
Centurion Mk. 7/191001,3453221547,44%847,23
Ikv 90 Typ B7643,6432820246,53%760,01
E 509967,3248220248,02%728,26
KV-15310,0628020253,47%523,97
Bat.-Châtillon 25 t101371,8348219946,23%1011,08
Spähpanzer SP I C7559,7241819652,04%1045,56
Tiger II8918,6544119449,48%1007,46
MT-256403,4042419251,04%1310,01
Chrysler K GF 8798,0550118847,34%726,00
M66491,1029418540,00%536,66
Comet7618,0241317943,58%799,36
ARL V396355,3123717841,57%402,37
AMX AC mle. 488629,9537317744,63%459,81
Centurion Mk. I8925,5948617549,71%1162,08
P.44 Pantera8709,6140717442,53%660,02
Panther7650,9845216743,11%842,03
FV3046349,0523016745,51%413,66
Pz.Kpfw. III/IV5137,8319116650,00%193,12
Vz. 71 Tesák10685,9452916642,77%573,96
Leo7675,7847216553,33%1037,27
T25/27791,1844616558,18%1131,95
LTG7563,8838516549,09%1121,37
Waffenträger auf Pz. IV91083,2641316435,98%594,90
TVP T 50/51101203,1957416248,15%860,53
T216292,0332216042,50%632,18
M446507,4328016046,88%771,62
O-Ni7957,3051315950,31%1169,46
Covenanter5149,1827515955,35%385,31
AE Phase I 91312,3753715944,03%1094,92
STG Guard 8796,7842415843,04%718,31
FV4005 Stage II101076,5650415442,86%596,90
59-166332,6035015358,82%931,55
Grille 15101560,2062215150,33%1004,33
50TP Tyszkiewicza91426,1161415048,67%1223,09
AMX 12 t6257,1336315056,67%582,25
T71 CMCD7480,8239615050,67%980,92
Cromwell6409,9440014548,97%711,91
O-I6706,7940614553,10%1184,14
LTTB8503,2940214349,65%764,00
AMX 13 F3 AM6564,5232614056,43%860,53
AT 158900,1649314052,86%851,13
VK 30.01 (H)5171,8321813841,30%144,99
SU-1006372,5428713445,52%453,02
Lorraine 155 mle. 507497,0629113449,25%503,70
AMX 50 Foch91312,1151313441,04%950,84
VK 36.01 (H)6362,6028213147,33%437,45
Jagdpanther7726,5636213046,92%821,93
Strv 746462,8833612852,34%748,74
FV4004 Conway91209,6049412839,84%829,67
SU-86570,4433012650,79%738,08
Aufklärungspanzer Panther 7453,6038112651,59%836,68
IS-2-II8748,1052812453,23%771,00
Ikv 65 Alt II6555,2032712251,64%983,83
Type T-345276,9932312245,08%596,86
Strv 103-091024,8743912147,11%692,17
Nashorn6464,3328811947,06%623,46
SU-855155,1916411444,74%125,48
BT-7 artillery 3172,3120011448,25%535,84
T3 HMC2147,0417911342,48%501,35
T28 Concept 7750,3743511356,64%1046,18
Type 5 Ke-Ho4213,8329811243,75%505,28
AMX 13 105 AM mle. 505350,0925511057,27%722,89
M18 Hellcat6378,2029311042,73%443,30
T1 Heavy5218,7923310839,81%164,02
TNH 105/10008801,2051110745,79%786,14
Type 586482,8342410642,45%754,99
T-50-2 6312,1234510450,00%709,83
Type 3 Chi-Nu5285,7935110344,66%597,68
M3 Lee493,3414110346,60%120,83
T-804105,9117410350,49%228,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J460,1817310258,82%172,33
Churchill Gun Carrier6455,772699945,45%660,95
T7 Combat Car 2135,902139850,00%610,70
53TP Markowskiego8816,905199655,21%830,27
VK 28.016276,653489445,74%602,55
T288971,264519043,33%844,75
VK 30.02 (M)6467,113538851,14%787,67
AT 77479,763738745,98%399,02
Charioteer8781,934888750,57%698,84
M415249,242178652,33%285,31
Škoda T 245257,382168547,06%503,01
KV-26488,843108548,24%689,36
Sturmpanzer II4123,681208432,14%134,78
T-505226,012618450,00%637,07
Pz.Sfl. IVc5303,492288447,62%536,18
FV38059805,473938345,78%647,11
SU-122A5240,052428250,00%384,78
T-28479,681447638,16%1,26
Jagdpanzer IV6629,393897652,63%1148,12
Sturer Emil7493,793097644,74%474,59
T207773,784207450,00%982,03
Ikv 1035321,382367444,59%599,60
M5A1 Stuart468,402117350,68%101,22
AMX 50 12091299,236717343,84%1081,95
Sherman III5405,813467252,78%1163,75
LTP 3144,381747238,89%464,55
45TP Habicha7801,324717150,70%956,80
Sherman Firefly6589,003687147,89%1151,61
BDR G1 B5446,563897159,15%917,88
T92 HMC101097,445567146,48%759,21
AMX 105 AM mle. 474198,511767054,29%574,91
StuG III Ausf. G5342,782606944,93%660,76
Strv m/425273,812416955,07%622,33
M8A14148,801666939,13%117,79
T1 Cunningham166,091396847,06%202,30
Caernarvon8648,785336845,59%526,67
Challenger7691,444106645,45%750,27
M-II-Y7789,455166547,69%907,06
Churchill I5456,893386453,13%911,49
Jagdtiger91328,556606460,94%1105,25
P.43 ter7646,394706251,61%936,34
Black Prince7562,424506241,94%503,70
AMX 40496,981766040,00%101,95
AMX 50 10081055,654886048,33%1126,66
Crusader6183,753545957,63%442,26
STA-18579,724545837,93%486,88
SU-85B4132,902075851,72%174,26
Ares 758722,884755837,93%565,17
P.435312,412815653,57%743,17
M75246,512725547,27%773,84
Vz. 44-17618,763745431,48%511,77
FV217 Badger10891,045585448,15%416,47
Super Hellcat 7710,074375442,59%886,43
M374250,602015349,06%749,62
G.W. Panther7597,834065354,72%621,73
M5 Stuart465,461895238,46%0,26
M3 Stuart339,961315149,02%88,63
AMX M4 mle. 457912,024845156,86%1231,61
Prototipo Standard B91323,766285040,00%991,34
ARL 446496,262945038,00%650,81
Progetto M40 mod. 65101393,136974843,75%973,46
Pz.Kpfw. III Ausf. E3112,451634751,06%206,60
Bishop5261,911944742,55%353,12
Bat.-Châtillon 12 t8474,853244744,68%649,11
S35 CA5415,222374652,17%773,85
Jagdpanther II8611,133264533,33%330,26
A-205208,252194443,18%542,79
SMV CC-678731,684644434,09%481,28
P.43 bis6563,193864341,86%788,60
SU-54269,162314346,51%510,15
Marder 38T4258,933024247,62%530,66
AMX 50 Foch (155) 101450,384724233,33%790,62
O-I Experimental5516,173364160,98%975,55
60G FT5268,592293943,59%334,80
Type 5 Chi-Ri7643,975133855,26%878,12
T-46335,791073844,74%48,06
SU-76M494,861123735,14%1,28
B14207,582013633,33%370,47
Grant4160,752163655,56%395,50
Sturmpanzer I Bison362,61903636,11%3,24
Pz.Kpfw. II Luchs4201,502643644,44%597,26
Renault UE 573103,891403650,00%150,87
40TP Habicha6630,494003560,00%1258,95
Birch Gun4204,141893545,71%641,18
T-70395,231393542,86%121,97
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6362,573143548,57%713,85
M2 Medium Tank380,091303345,45%75,93
Matilda4296,972803246,88%772,87
SMV CC-567727,065803250,00%833,49
ST vz. 39494,771523148,39%107,16
StuG III Ausf. B4275,232263040,00%494,74
Strv 81 8852,706693063,33%1161,99
T56 GMC3125,031312941,38%192,32
KV-37243,292292817,86%12,93
SU-76G FT4313,822172853,57%608,64
Cruiser Mk. III395,151482748,15%267,23
T328987,924922653,85%1052,46
Cruiser Mk. IV472,561262552,00%107,77
Type 2597 Chi-Ha3135,881422437,50%247,98
Marder II386,791142441,67%6,39
Lago4152,392202356,52%364,54
Lorraine 39L AM3138,301312339,13%217,43
AMX 38335,551342259,09%172,60
Pawlack Tank6404,363572259,09%530,74
T-103 8908,554612240,91%793,58
Pz.Kpfw. II219,57862138,10%0,00
P26/404231,252612065,00%612,70
Sav m/434190,452322075,00%524,25
Type 95 Heavy4223,402222035,00%515,72
T-1506301,902662045,00%255,81
T-29 3237,602132035,00%670,37
25TP KSUST II5286,612291855,56%551,71
Renault FT AC269,17781833,33%5,76
T2 Medium Tank234,41841752,94%108,58
SDP 57 Gowika7636,063821735,29%606,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 267,001571643,75%79,58
Panzerjäger I257,07801533,33%0,00
IS-27475,403471560,00%509,71
AT-1267,71901428,57%9,81
D2383,381761369,23%294,96
M2 Light243,001481353,85%125,64
M7 Priest3157,381731361,54%440,49
Semovente M43 Bassotto6594,155471361,54%955,21
T-26282,231471346,15%218,30
Black Prince II 7723,695071353,85%867,68
Vickers Medium Mk. I168,00781216,67%104,88
T404225,75140128,33%319,19
FV215b (183) 10990,834621233,33%420,53
Renault FT 75 BS295,731251163,64%554,05
Vickers Mk. E Type B256,361011145,45%40,26
M3G FT3265,002311172,73%919,45
Hotchkiss EBR7471,365261145,45%897,56
MTLS-1G14 3223,912891154,55%877,63
Renault Otsu194,401791050,00%269,46
Type 97 Te-Ke 285,80871020,00%148,77
SU-263176,702171040,00%268,30
M15/423176,33182933,33%301,51
Hotchkiss H35232,22109977,78%261,00
Type 4 Chi-To6331,44287944,44%381,58
Loyd Gun Carriage266,5676911,11%173,89
Renault FT132,7586850,00%83,60
Vickers Medium Mk. III350,38100850,00%81,30
Sexton II3138,38189875,00%575,96
IS-6 8716,88353850,00%570,56
Hirschkäfer11730,75391825,00%147,25
BT-74269,57394757,14%1081,73
BT-2268,71100728,57%65,62
T1 HMC241,711317100,00%262,90
Ikv 723168,71197771,43%511,33
MS-1153,7184714,29%21,94
Semovente M415402,86302728,57%566,00
FV230 Canopener101324,57697771,43%897,10
T-34 with L-11 4178,00299771,43%550,72
KV-1SA 5736,86625757,14%1775,26
Fantôme 91406,71529757,14%1264,05
Strv m/40L3134,00186650,00%331,96
T-45 2130,50219666,67%612,82
M24E2 Super Chaffee 6465,00504650,00%1204,42
Pz.Kpfw. 35 (t)281,60117540,00%162,52
D1265,6081540,00%31,00
SDP 44 Burza6482,60302520,00%527,52
SDP 58 Kilana8923,00497540,00%700,17
LPT-67 Šelma9101,00465450,00%137,13
T-60250,002804100,00%261,00
HWK 128555,50413475,00%943,36
T 55A 9871,25446425,00%518,11
L6/402119,33156333,33%166,57
SU-182123,00118366,67%744,59
Cruiser Mk. II2191,67186333,33%638,15
GSOR the TANK 9333,00422366,67%275,76
L-60 2129,67194333,33%451,28
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 876,00483366,67%261,00
Fiat 3000178,00128250,00%214,17
Somua SAu 40453,001872100,00%261,00
Pz.Kpfw. I238,5080250,00%111,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G376,005820,00%23,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,002820,00%0,00
Object 283 91145,5031720,00%912,40
Kolohousenka139,003310,00%0,00
Renault NC-31125,003410,00%0,00
Leichttraktor10,001361100,00%261,00
Vz. 64 Blesk80,0018510,00%0,00
Grille5741,0030610,00%1227,09
Universal Carrier 2-pdr242,001151100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5332,004561100,00%705,74
T-116 30,002710,00%0,00
SMV CC-64 Vipera 8851,005141100,00%797,41
Light Mk. VIC 2158,001881100,00%950,71
Valiant 50,005210,00%0,00
43 M. Toldi III 336,005910,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.05.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.02.2023
Opuścił klan: 12.08.2023