Roztoka

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.01.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22978000
Ø Poziom7,550,000,000,00
Zwycięstwa1192051,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki1080247,01%00,00%00,00%00,00%
Remisy2561,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy502721,88%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi186630,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy295071,2800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.177,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy281711,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy75100,3300,0000,0000,00
Doświadczenie646,160,000,000,00
WN71146,010,000,000,00
WN81511,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22978
Ø Poziom7,55
Zwycięstwa1192051,88%
Porażki1080247,01%
Remisy2561,11%
Przetrwane bitwy502721,88%
Zniszczone czołgi186630,81
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy295071,28
Zadane uszkodzenia1.177,99
Punkty zajęcia bazy281711,23
Punkty obrony bazy75100,33
Doświadczenie646,16
WN71146,01
WN81511,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew78000
Zwycięstwa3747,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki3747,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy45,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2532,05%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi520,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,980,000,000,00
Wykryte pojazdy630,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.526,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1341,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1221,5600,0000,0000,00
Doświadczenie662,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew78
Zwycięstwa3747,44%
Porażki3747,44%
Remisy45,13%
Przetrwane bitwy2532,05%
Zniszczone czołgi520,67
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy630,81
Zadane uszkodzenia1.526,81
Punkty zajęcia bazy1341,72
Punkty obrony bazy1221,56
Doświadczenie662,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew66000
Zwycięstwa3248,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki3146,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy34,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1624,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi460,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,00
Wykryte pojazdy911,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.001,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy821,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy721,0900,0000,0000,00
Doświadczenie644,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew66
Zwycięstwa3248,48%
Porażki3146,97%
Remisy34,55%
Przetrwane bitwy1624,24%
Zniszczone czołgi460,70
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy911,38
Zadane uszkodzenia1.001,21
Punkty zajęcia bazy821,24
Punkty obrony bazy721,09
Doświadczenie644,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew46000
Zwycięstwa2554,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki1839,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy36,52%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1430,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi360,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy801,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia591,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy80,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1884,0900,0000,0000,00
Doświadczenie551,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew46
Zwycięstwa2554,35%
Porażki1839,13%
Remisy36,52%
Przetrwane bitwy1430,43%
Zniszczone czołgi360,78
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy801,74
Zadane uszkodzenia591,33
Punkty zajęcia bazy80,17
Punkty obrony bazy1884,09
Doświadczenie551,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa934,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki1765,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy726,92%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy200,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia484,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy582,2300,0000,0000,00
Doświadczenie319,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa934,62%
Porażki1765,38%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy726,92%
Zniszczone czołgi120,46
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy200,77
Zadane uszkodzenia484,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy582,23
Doświadczenie319,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew291000
Zwycięstwa14951,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki14148,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8529,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1830,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy3761,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.016,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3061,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4601,5800,0000,0000,00
Doświadczenie640,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew291
Zwycięstwa14951,20%
Porażki14148,45%
Remisy10,34%
Przetrwane bitwy8529,21%
Zniszczone czołgi1830,63
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy3761,29
Zadane uszkodzenia1.016,59
Punkty zajęcia bazy3061,05
Punkty obrony bazy4601,58
Doświadczenie640,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew740000
Zwycięstwa50067,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki22930,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy33545,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5830,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,440,000,000,00
Wykryte pojazdy7240,9800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia886,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12911,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13831,8700,0000,0000,00
Doświadczenie702,840,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew740
Zwycięstwa50067,57%
Porażki22930,95%
Remisy111,49%
Przetrwane bitwy33545,27%
Zniszczone czołgi5830,79
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy7240,98
Zadane uszkodzenia886,09
Punkty zajęcia bazy12911,74
Punkty obrony bazy13831,87
Doświadczenie702,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew116000
Zwycięstwa7060,34%00,00%00,00%00,00%
Porażki4538,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5648,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi780,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy1211,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.206,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2051,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy390,3400,0000,0000,00
Doświadczenie570,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew116
Zwycięstwa7060,34%
Porażki4538,79%
Remisy10,86%
Przetrwane bitwy5648,28%
Zniszczone czołgi780,67
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy1211,04
Zadane uszkodzenia1.206,09
Punkty zajęcia bazy2051,77
Punkty obrony bazy390,34
Doświadczenie570,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (225)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-6 81443,94788143950,59%1787,46
T34 81213,3868477650,26%1431,99
T-5491402,8979562954,85%1548,44
Churchill III 5471,7752861751,54%950,84
KV-15405,3932959546,55%715,04
KV-856588,5044551750,10%930,35
T-54 first prototype 81276,7580649151,12%1842,65
IS-7102180,1380647651,05%1902,49
IS-381154,7856847249,36%1306,62
T-1091268,8160146948,40%1129,88
AMX 13 909945,5374241560,00%1554,92
T-448653,2846138750,39%754,46
T-54 ltwt.91212,8778738254,45%1973,21
IS7780,3142233150,76%978,60
T26E4 SuperPershing 81374,4188332855,49%2077,37
Bat.-Châtillon 25 t AP91446,0767832354,80%1568,03
Object 430 Version II91826,6486731756,15%2120,52
AT 1581151,3469930844,81%1110,28
Object 261101567,5758830053,67%1441,17
T-437466,8137327545,09%527,38
IS-3A 81758,9991826355,89%2221,33
FV215b (183) 101750,5259126146,74%1267,71
T57 Heavy102146,8369025752,53%1742,55
SU-14-17917,7648425248,81%1399,65
T54E191461,4267524044,17%1233,01
T6981227,8468523745,57%1558,21
ST-I91810,1585023457,69%1926,01
Object 140101842,5869722949,34%1608,46
SU-130PM 81742,1981722653,98%1805,07
KV-481464,3674222255,41%2008,72
Object 703 Version II 81823,12100622156,56%2245,63
T-34-3 81314,0077120454,90%1866,99
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81446,7579318353,01%1920,32
KR-1112950,4597418351,37%2145,66
Bat.-Châtillon 25 t101889,9370518049,44%1666,40
Tiger II81116,9264918051,67%1228,84
FCM 50 t 81268,5175617949,16%1650,11
SU-14-281286,3860917851,12%1501,84
T71 DA7357,7258516554,55%608,31
Tortoise91554,2679016453,66%1251,95
T499966,6563216254,32%1408,39
Object 41681113,1971215856,96%1532,43
LT-432 8914,1272315549,68%1861,13
SDP wz 66 Grom 81647,9283615554,19%1853,22
T216173,6235415348,37%280,31
50TP prototyp 81571,7089514953,69%1880,32
T-34-85 Rudy 61012,6079414961,74%2484,84
AMX 13 757446,8957613750,36%808,35
E 7591776,8886312756,69%1754,16
IS-3-II91879,9975812755,91%1809,44
Tiger (P)7994,9262712560,80%1509,57
Object 430U102025,7266612553,60%1818,11
Tiger I71131,8471112445,97%1617,07
212A91443,6961612256,56%1317,72
KV-5 81662,54100412261,48%2409,30
AT 771018,3971812050,00%1379,80
Progetto M35 mod. 46 81543,2980012051,67%1829,37
A-447944,9655211947,90%1566,39
KV-137255,7535211839,83%143,03
T1 Cunningham113,874211544,35%27,31
SU-1527704,4255111357,52%927,03
M75217,2324211245,54%596,59
M41 Walker Bulldog8938,6476011252,68%1982,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81790,0286911052,73%2160,25
T-284142,5116410944,95%224,48
Mäuschen91687,3184310557,14%1581,25
SU-1006804,285089245,65%1566,83
T-62A101608,886569246,74%1305,02
IS-6 B 81787,659429256,52%2670,47
Object 907 101889,446789143,96%1464,20
Vickers Medium Mk. I11,3879046,67%48,69
IS-2-II81389,138219055,56%1685,76
DBV-152 102411,066888952,81%1648,63
Škoda T 56 81837,548908949,44%1750,70
SU-855368,222828751,72%760,35
Škoda T 5091983,898608754,02%1886,34
AT 86692,896128754,02%1280,16
LTTB8790,686938755,17%1569,61
Rambo 91943,649548557,65%1984,74
Emil II91604,047798251,22%1400,26
Leichttraktor118,21258241,46%8,08
T-463110,231478047,50%286,28
T-1506678,516008055,00%1208,74
AMX M4 mle. 49 Liberté 81445,279007862,82%2006,47
CS-63102396,327907742,86%1965,32
IS-2 71258,527007746,75%1710,13
SU-86665,544927655,26%957,65
AMX 12 t6441,716167659,21%1216,79
IS-4102285,548357460,81%1991,64
VK 100.01 (P)81672,559637458,11%2179,77
SU-85B4222,072137245,83%365,11
KV-371401,467907160,56%2211,62
VK 30.01 (P)6522,275967161,97%945,82
Renault FT10,8276835,29%0,00
Vz. 68 Squall 8822,216946758,21%1478,93
M127979,976116648,48%1180,72
VK 36.01 (H)6642,695126547,69%1040,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E383,511486552,31%123,25
AMX ELC bis5330,774556549,23%1073,59
Leo7938,656506253,23%1649,54
BT-7460,431726144,26%52,77
MS-1124,10516145,90%42,76
Object 277102083,256785952,54%1674,84
Pz.Kpfw. T 25 5361,243605947,46%801,68
T-345411,704785752,63%1160,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5506,754965666,07%1730,46
M446706,265685464,81%1291,70
Matilda4784,065435265,38%2579,56
SU-76M4133,121735248,08%187,98
M3 Stuart3101,061565152,94%260,27
M10392276,8410545066,00%2550,02
Kpz. Erich Konzept I 92027,128235062,00%2059,49
Pz.Kpfw. III Ausf. J477,471754738,30%1,26
FV217 Badger101691,345914765,96%1301,73
Hotchkiss EBR7745,626094761,70%1830,54
AT 25558,625534555,56%1522,36
Škoda T 256737,366214261,90%1586,36
E 65 Zwilling 81810,249834257,14%1835,66
A-436723,106244160,98%1663,89
FV230 Canopener102535,688404146,34%1816,71
Emil I81297,407564055,00%1436,61
50TP Tyszkiewicza92353,759534050,00%2188,16
M415530,584004037,50%639,17
Panhard AMD 178B6865,736684037,50%3345,40
T3281902,0810003956,41%2426,67
CS-67 Szakal112326,908633956,41%1697,73
CS-5991687,558123855,26%1602,24
SU-54502,052473756,76%1376,30
SU-122A5403,653473743,24%809,65
Ares 7581637,389643764,86%2326,68
45TP Habicha71528,569133658,33%2313,02
CS-4471257,588153652,78%1991,19
T376576,836733663,89%1614,79
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4136,912543554,29%348,61
T675489,033943551,43%1024,23
AMX 13 105101660,505713435,29%1856,83
M5 Stuart4126,612383342,42%120,90
XM57 82251,178702937,93%1900,55
BT-2257,141032842,86%27,10
Škoda T 245607,715902842,86%2047,15
M2 Medium Tank335,001142850,00%86,70
Maus101800,547172842,86%1178,62
T-100 LT101366,046092857,14%1763,50
A-20564,811992646,15%74,46
T1 Heavy5827,817522657,69%2205,55
M374395,963132661,54%1541,43
M40/M438909,965122650,00%888,69
ST vz. 394329,963832445,83%1073,05
T2971576,889742458,33%2389,57
Konštrukta T-34/1007891,306502356,52%1395,98
SU-182109,74952339,13%443,93
Object 430101896,837242347,83%1522,13
Panhard AML Lynx 6x68559,576692360,87%970,80
Cromwell B 6633,485162352,17%1172,65
SU-263199,092162259,09%513,39
M24 Chaffee5327,324972254,55%1148,54
Lago4247,574372176,19%876,40
Strv m/425506,244582152,38%1431,77
Sturmpanzer I Bison3145,481372152,38%365,31
M3 Lee4144,142762157,14%413,56
Pz.Kpfw. 38 (t)3146,951842050,00%385,90
T3 HMC2171,052402050,00%694,88
BDR G1 B5911,107862065,00%2353,56
FV3046641,953232055,00%1180,91
Pz.Kpfw. 35 (t)2123,631681936,84%418,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3123,682971947,37%419,21
CS-5381276,068721877,78%1824,61
T-26272,06871827,78%104,31
Valentine AT4139,502151844,44%172,73
Kampfpanzer 50 t 91806,289191855,56%1715,58
AMX 40476,352541776,47%266,25
M8A14355,593991752,94%898,70
MT-256159,293041735,29%158,53
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2181,884221662,50%934,96
ARL 446730,535591566,67%1316,69
53TP Markowskiego81979,0010311566,67%2614,54
T2 Medium Tank226,27731560,00%169,48
Strv m/40L3134,792891457,14%375,46
Durchbruchswagen 24431,215541457,14%1477,96
ST-II101865,867181457,14%1408,06
AE Phase I 92290,149701464,29%2427,65
B14161,152971346,15%263,23
60TP Lewandowskiego103512,6211671369,23%3297,97
M2 Light250,821571154,55%130,53
M7 Priest3240,272771154,55%654,12
Type 5 Heavy103564,279321172,73%2856,97
T56 GMC3148,362521154,55%370,77
T110E5102101,097121127,27%1553,73
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3474,917051172,73%1704,67
Light Mk. VIC 2173,093971181,82%1011,47
Strv 7461189,6010231090,00%2972,31
E 100101656,207641060,00%1279,30
Type 64 6671,905991060,00%1792,89
LT vz. 383245,44303922,22%908,15
Universal Carrier 2-pdr2121,78197944,44%296,41
BT-7 artillery 3202,44310944,44%592,43
M661379,00957862,50%2640,41
AMX 38369,13181837,50%0,87
Pz.Kpfw. II Luchs438,75263837,50%0,00
K-91101827,63721850,00%1419,14
T2071382,00889757,14%2597,03
Pz.Kpfw. II253,00178742,86%22,26
Sturmpanzer II4311,00200742,86%944,34
Strv m/382139,33288650,00%489,30
TOG II* 6538,67301616,67%668,41
LTP 3149,83196650,00%513,61
M15/423151,20248560,00%356,14
AT-1240,8044520,00%0,04
T1E6 267,00134560,00%232,82
Kranvagn102626,67637333,33%1578,03
Renault FT AC233,001830,00%0,00
Alecto4129,33201333,33%83,06
Bat.-Châtillon 12 t8825,33578333,33%1352,60
Strv fm/21198,50316250,00%407,23
Hotchkiss H352217,50455250,00%1116,63
Vickers Medium Mk. III322,0077250,00%81,30
T-602135,0010020,00%376,40
TS-54 8840,5041220,00%519,58
M22 Locust 339,00261250,00%89,05
Fiat 3000159,006910,00%26,16
T1 HMC2170,004841100,00%943,13
Rheinmetall Skorpion G 8270,0018910,00%3,10
Ashbringer 103682,009941100,00%2817,58
Tetrarch 2176,0017610,00%601,07
T7 Combat Car 2108,006810,00%259,59

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.01.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.05.2015
Opuścił klan: 25.05.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.05.2015
Opuścił klan: 07.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.04.2018
Opuścił klan: 02.02.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.06.2015
Opuścił klan: 31.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.02.2016
Opuścił klan: 26.03.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.10.2021
Opuścił klan: 30.01.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.09.2016
Opuścił klan: 17.12.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.09.2016
Opuścił klan: 26.09.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.05.2020
Opuścił klan: 01.06.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 15.04.2020
Opuścił klan: 11.05.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.04.2015
Opuścił klan: 16.05.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.03.2015
Opuścił klan: 01.04.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.07.2014
Opuścił klan: 07.03.2015