Robter

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.04.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew299860026
Ø Poziom7,970,000,0010,38
Zwycięstwa1408446,97%00,00%00,00%1142,31%
Porażki1541351,40%00,00%00,00%1557,69%
Remisy4891,63%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy781426,06%00,00%00,00%519,23%
Zniszczone czołgi188330,6300,0000,00120,46
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,57
Wykryte pojazdy276350,9200,0000,00140,54
Zadane uszkodzenia950,070,000,00805,65
Punkty zajęcia bazy420441,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy170440,5700,0000,0000,00
Doświadczenie553,920,000,00673,19
WN7829,490,000,00390,77
WN8972,500,000,00339,77
Ogółem
Ilość bitew29986
Ø Poziom7,97
Zwycięstwa1408446,97%
Porażki1541351,40%
Remisy4891,63%
Przetrwane bitwy781426,06%
Zniszczone czołgi188330,63
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy276350,92
Zadane uszkodzenia950,07
Punkty zajęcia bazy420441,40
Punkty obrony bazy170440,57
Doświadczenie553,92
WN7829,49
WN8972,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew26
Ø Poziom10,38
Zwycięstwa1142,31%
Porażki1557,69%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy519,23%
Zniszczone czołgi120,46
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy140,54
Zadane uszkodzenia805,65
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie673,19
WN7390,77
WN8339,77
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1282000
Zwycięstwa53741,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki69854,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy473,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy41031,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5690,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy8870,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.282,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16481,2900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11620,9100,0000,0000,00
Doświadczenie575,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1282
Zwycięstwa53741,89%
Porażki69854,45%
Remisy473,67%
Przetrwane bitwy41031,98%
Zniszczone czołgi5690,44
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy8870,69
Zadane uszkodzenia1.282,26
Punkty zajęcia bazy16481,29
Punkty obrony bazy11620,91
Doświadczenie575,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew197000
Zwycięstwa8241,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki10754,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy84,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6734,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi800,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,620,000,000,00
Wykryte pojazdy1560,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia853,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6193,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2351,1900,0000,0000,00
Doświadczenie517,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew197
Zwycięstwa8241,62%
Porażki10754,31%
Remisy84,06%
Przetrwane bitwy6734,01%
Zniszczone czołgi800,41
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy1560,79
Zadane uszkodzenia853,82
Punkty zajęcia bazy6193,14
Punkty obrony bazy2351,19
Doświadczenie517,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew50000
Zwycięstwa2448,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2448,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy24,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2040,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi280,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy230,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia333,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy641,2800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy851,7000,0000,0000,00
Doświadczenie281,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew50
Zwycięstwa2448,00%
Porażki2448,00%
Remisy24,00%
Przetrwane bitwy2040,00%
Zniszczone czołgi280,56
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy230,46
Zadane uszkodzenia333,98
Punkty zajęcia bazy641,28
Punkty obrony bazy851,70
Doświadczenie281,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew853000
Zwycięstwa38745,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki45052,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy161,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27832,59%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4320,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy7050,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia897,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11671,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9251,0800,0000,0000,00
Doświadczenie501,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew853
Zwycięstwa38745,37%
Porażki45052,75%
Remisy161,88%
Przetrwane bitwy27832,59%
Zniszczone czołgi4320,51
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy7050,83
Zadane uszkodzenia897,42
Punkty zajęcia bazy11671,37
Punkty obrony bazy9251,08
Doświadczenie501,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew865000
Zwycięstwa47755,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki37042,77%00,00%00,00%00,00%
Remisy182,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy33638,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4620,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy7940,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia814,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy32353,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20032,3200,0000,0000,00
Doświadczenie619,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew865
Zwycięstwa47755,14%
Porażki37042,77%
Remisy182,08%
Przetrwane bitwy33638,84%
Zniszczone czołgi4620,53
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy7940,92
Zadane uszkodzenia814,98
Punkty zajęcia bazy32353,74
Punkty obrony bazy20032,32
Doświadczenie619,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8239000
Zwycięstwa377345,79%00,00%00,00%00,00%
Porażki428151,96%00,00%00,00%00,00%
Remisy1852,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy259231,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40270,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy59510,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia856,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy141601,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy97551,1800,0000,0000,00
Doświadczenie531,160,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8239
Zwycięstwa377345,79%
Porażki428151,96%
Remisy1852,25%
Przetrwane bitwy259231,46%
Zniszczone czołgi40270,49
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy59510,72
Zadane uszkodzenia856,64
Punkty zajęcia bazy141601,72
Punkty obrony bazy97551,18
Doświadczenie531,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6593000
Zwycięstwa341351,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki312047,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy600,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy211132,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi31410,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy46260,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.383,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy79901,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy75981,1500,0000,0000,00
Doświadczenie731,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6593
Zwycięstwa341351,77%
Porażki312047,32%
Remisy600,91%
Przetrwane bitwy211132,02%
Zniszczone czołgi31410,48
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy46260,70
Zadane uszkodzenia1.383,29
Punkty zajęcia bazy79901,21
Punkty obrony bazy75981,15
Doświadczenie731,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (241)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81102,41627314648,70%1297,99
E 7591216,55593154943,32%1076,72
E 100101611,14651116347,64%1208,63
Ferdinand81172,0955990746,97%1210,71
Tiger I7635,2149280343,46%646,33
T3281000,9261771648,74%1092,71
Jagdpanzer E 100101746,9360967445,85%1288,75
G.W. Panther71469,0958850248,41%2129,41
T-1091084,6861345947,71%903,66
VK 45.02 (P) Ausf. B91241,2363945148,56%1144,71
Tiger II8720,1549043743,71%642,67
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8894,8058841747,00%904,68
G.W. E 100101388,4054338747,29%1245,34
G.W. Tiger91414,7658438149,61%1485,59
T-549792,4759536744,69%591,49
IS-381094,4356235249,43%1230,23
VK 36.01 (H)6240,6024234542,32%148,44
ST-I91105,7063334044,71%918,10
T110E5101324,6660333744,51%895,56
Hummel6821,7443533348,35%1384,20
Somua SM 8883,0066332548,31%773,38
WZ-1328478,1155332248,14%639,44
T-54 ltwt.9596,2257631944,83%629,28
60TP Lewandowskiego101511,7367231144,69%927,26
AMX 50 Foch91449,1072230650,98%1262,45
WZ-1209775,4758730442,76%559,07
M10391067,9054930246,69%853,66
Bat.-Châtillon 25 t AP91020,3060428245,04%887,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5176,4118228243,26%219,06
Jagdtiger91340,3253627540,36%976,21
Leopard 1101516,2266626148,66%1128,67
Object 43091160,6166825849,22%1000,89
Rheinmetall Skorpion G 8885,4556025545,49%729,17
T-50538,2626325447,24%75,27
Super Conqueror101326,7064925143,82%827,77
Jagdpanzer IV6456,6039424450,82%742,59
Progetto M35 mod. 46 8767,5056123543,40%643,53
Cromwell B 6548,0258723551,91%998,49
AMX AC mle. 4881169,0060522345,29%1264,54
Type 4 Heavy91162,4568922253,15%1008,47
Jagdpanther7774,5350621551,63%976,00
Bat.-Châtillon 25 t101302,9960720844,71%925,09
Churchill VII6656,7653220453,43%1223,70
AMX 13 909516,9254620044,50%553,21
KV-48805,2264219655,61%865,08
Maus101268,3761919141,88%762,69
VK 45.02 (P) Ausf. A8974,6663818848,94%1056,83
T25/27862,4852318254,40%1236,81
Object 277101131,6564318146,96%713,21
SU-1018842,2858817743,50%768,78
ARL V396485,6836217739,55%691,42
IS-4101357,0661517643,18%909,63
121101239,1760917443,68%867,56
LTTB8391,0451816749,70%541,12
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,1417016347,24%470,86
Conqueror91155,5966616348,47%910,30
Grille5468,9233615850,63%1012,95
MT-25678,1835615748,41%103,92
AMX 13 757308,2349415444,16%405,54
CS-538434,5346914541,38%302,44
CS-599789,7154614042,14%481,76
O-Ho8783,1762013946,76%691,47
IS7655,7554213748,91%737,85
AMX 50 10081061,2860913451,49%1188,72
M47 Iron Arnie 8799,1060213043,85%696,74
M18 Hellcat6653,2046512855,47%1135,38
Progetto C50 mod. 669919,0555812442,74%613,07
WZ-1317317,1950212243,44%405,46
ARL 446485,0842212048,33%668,34
AMX 50 12091123,9754211942,02%807,06
AMX AC mle. 467914,7147411946,22%1275,44
Tiger (P)71004,3867011855,93%1449,33
AMX 50 Foch (155) 101669,6154311540,00%1051,07
AMX 50 B101906,9763911439,47%1397,77
Object 252U Defender 8857,2065411450,00%761,88
Black Prince7753,1759910950,46%1015,42
AMX M4 mle. 457883,7959110950,46%1158,74
T2971104,5570310450,96%1440,29
IS-7101311,1861310439,42%808,12
59-166167,7040310141,58%200,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.453,5016310146,53%59,80
AMX 13 F3 AM6821,344819749,48%1271,97
Prototipo Standard B9860,755229236,96%479,77
Caernarvon8653,995998853,41%601,86
Object 279 early 101324,166808741,38%580,97
Churchill I5508,205118356,63%1160,65
Pz.Kpfw. 38 (t)3108,481648355,42%270,02
Carro d'assalto P.887546,014908241,46%459,20
CS-447475,785048145,68%478,79
P.43 ter7507,434877748,05%584,23
O-Ni7803,096487750,65%957,86
AMX 12 t6320,535097755,84%744,94
Heavy Tank No. VI 6558,534657746,75%806,70
VK 30.02 (M)6480,934687647,37%755,27
Leichttraktor159,801137447,30%83,79
KV-37771,405617349,32%860,78
AMX ELC bis5128,053356637,88%139,65
T-100 LT10372,005426651,52%281,59
FV3046321,643456450,00%403,86
Type T-345352,103476341,27%767,66
Panhard EBR 909371,525436350,79%363,35
Progetto CC55 mod. 548707,425926250,00%587,50
AMX 13 105 AM mle. 505744,984116147,54%1881,08
Object 4168462,634686040,00%293,46
KV-856633,464865750,88%989,52
BDR G1 B5287,864125657,14%482,55
SU-100M17685,956205658,93%951,07
Leopard Prototyp A9793,985665543,64%490,67
Panhard EBR 10510473,785615446,30%359,33
M75270,643915358,49%925,16
O-I6495,874515347,17%687,62
Panhard AML Lynx 6x68174,234355345,28%88,17
P.43 bis6513,925055257,69%910,09
T-1506615,394735149,02%902,67
SU-1006364,863405036,00%355,83
Object 26391122,025024942,86%768,09
Bishop5236,023384847,92%329,71
B.U.G.I.6475,293354531,11%545,39
25TP KSUST II5395,434074447,73%856,87
Pz.Sfl. IVc5555,334274355,81%1315,88
Sturmpanzer II4271,692594242,86%821,41
M10 Wolverine5435,904114257,14%1000,24
Nashorn6735,864954240,48%1146,19
T404308,383673956,41%785,09
VK 30.02 (D)7504,244393826,32%474,21
A-447559,665193844,74%647,22
SU-855293,353523762,16%630,10
Strv m/425310,923623743,24%662,68
VK 30.01 (H)5649,816023759,46%1948,78
T-448738,895583638,89%751,15
122 TM 8804,896363661,11%830,83
40TP Habicha6451,634703548,57%736,37
45TP Habicha7784,465353551,43%973,99
Somua SAu 404258,603073554,29%654,93
Type 5 Heavy101463,857693354,55%897,61
Object 14010450,674443339,39%86,69
E 75 TS 8796,155353336,36%584,86
O-I Experimental5392,094063253,13%622,23
Škoda T 245228,522843158,06%515,56
T28 Prototype8743,165683145,16%588,31
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6746,425763141,94%1223,37
Pz.Kpfw. III/IV5341,533393040,00%714,33
IS-2-II8437,904893046,67%284,06
Progetto M40 mod. 65101504,456062941,38%973,54
VK 30.01 (P)6446,343872948,28%612,81
Object 907 10732,285882951,72%381,91
P.44 Pantera8740,685502846,43%729,92
DS PZInż5372,112502853,57%696,28
Type 95 Heavy4145,042452857,14%369,67
Hotchkiss EBR7274,683572846,43%391,66
53TP Markowskiego8910,815972744,44%782,93
Ikv 65 Alt II6441,853932653,85%678,11
T-46364,331672441,67%23,48
B14291,183852245,45%760,40
CS-6310837,234802222,73%343,56
FV38059913,326532245,45%727,76
M5 Stuart4151,622752128,57%160,29
Object 268 Version 4101017,766142152,38%580,87
T1E6 2124,382652142,86%392,16
Matilda4178,902622035,00%238,80
Birch Gun4253,153322055,00%862,15
S35 CA5603,215321957,89%1565,03
Lorraine 40 t 8849,586331952,63%919,57
Strv 746433,614581855,56%686,80
Sturmpanzer I Bison3117,171801850,00%244,86
Pz.Kpfw. VII101045,116161844,44%552,99
Konštrukta T-34/1007511,245731764,71%809,27
Marder 38T4399,243851758,82%1049,55
VK 100.01 (P)8755,066071741,18%605,84
50TP prototyp 8720,134531637,50%452,62
T-62A103387,8010681566,67%3714,46
Object 430U102219,879041560,00%2221,67
Bat.-Châtillon 12 t8373,714861442,86%436,35
Object 430 Version II9735,435131428,57%418,96
Tiger-Maus 9751,714731428,57%314,57
ELC EVEN 90 8369,645411435,71%431,18
Panhard AMD 178B6280,923341338,46%522,48
Taschenratte11986,237861346,15%371,78
T56 GMC362,551681127,27%3,10
Škoda T 56 8936,456571145,45%661,58
E 25 7405,553641127,27%241,66
MS-11121,902381050,00%510,05
T216195,003221030,00%220,90
T1 Cunningham1122,00379955,56%735,04
Rinoceronte10995,33396911,11%405,81
50TP Tyszkiewicza9768,67646955,56%578,94
Sexton II3208,78258955,56%822,64
AMX 50 Foch B101635,22633944,44%944,88
Toro 91132,33830966,67%961,64
IS-3A 81289,22898977,78%1490,82
D23294,13307837,50%1106,25
LTP 3207,00268850,00%810,29
King Tiger (Captured) 7622,13537862,50%719,12
AMX 65 t8262,00501757,14%200,86
KV-220-2 5668,29897785,71%1540,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 8255,29338714,29%0,00
BZ-75101017,67846683,33%678,16
Object 703 Version II 81365,33614633,33%1192,32
T-50-2 6482,50639683,33%1317,79
Löwe 8693,33804683,33%744,26
Bretagne Panther 61029,00884683,33%2146,50
Fiat 3000191,40174560,00%371,82
Vickers Medium Mk. II2205,20263540,00%862,07
Panther7105,60369540,00%18,83
Vickers Medium Mk. III3275,40399580,00%1183,65
Panzerjäger I215,2076560,00%164,03
Type 89 I-Go/Chi-Ro263,40133540,00%0,00
T-127 3127,40231560,00%374,28
Renault FT122,0073450,00%83,60
AT-12137,25148450,00%375,15
T-29 3228,25235450,00%642,77
T26E3 Eagle 7 7500,25519475,00%654,44
Vickers Medium Mk. I185,33167366,67%419,46
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4476,67224333,33%1297,49
Crusader61268,0012153100,00%6920,41
Marder II3302,00285366,67%1045,54
KV-137304,334463100,00%477,07
Indien-Panzer8165,00437366,67%264,10
Strv m/42-57 Alt A.2 6155,33292333,33%0,00
Tetrarch 231,67154333,33%2,21
Super Hellcat 7147,334123100,00%262,50
TKS z n.k.m. 20 mm 20,0095250,00%114,92
D1265,00156250,00%114,88
SU-14-17831,008312100,00%1067,40
KV-1SA 5385,50748250,00%649,91
Pz.Sfl. IC 40,002732100,00%261,00
IS-2M 7454,507692100,00%519,24
Matilda IV 555,0011620,00%0,00
Churchill III 5491,00578250,00%900,21
TOG II* 6430,008082100,00%687,72
T-54 first prototype 80,0015620,00%0,00
StuG IV 588,0012420,00%0,00
Renault Otsu1225,004391100,00%1354,21
105 leFH18B2 5201,0014110,00%79,31
IS-2 shielded 7423,0021910,00%209,00
Strv S1 80,0024010,00%0,00
Valentine II 4349,007821100,00%1279,85
Light Mk. VIC 20,003310,00%0,00
Chimera 8496,006591100,00%423,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,002461100,00%261,00
43 M. Toldi III 3139,007510,00%363,34

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.04.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.11.2023
Opuścił klan: 10.02.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 08.11.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 18.01.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 06.01.2023
Opuścił klan: 14.04.2023
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.12.2022
Opuścił klan: 02.01.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 22.01.2016
Opuścił klan: 15.01.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.01.2015
Opuścił klan: 20.01.2016
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 22.12.2014
Opuścił klan: 29.01.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.09.2014
Opuścił klan: 19.12.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 27.02.2014