Robertvdh

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 18.11.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9641000
Ø Poziom6,270,000,000,00
Zwycięstwa469148,66%00,00%00,00%00,00%
Porażki483150,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy1191,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy263527,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi69890,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy83310,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia727,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy144381,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy52620,5500,0000,0000,00
Doświadczenie391,760,000,000,00
WN7928,730,000,000,00
WN81079,130,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9641
Ø Poziom6,27
Zwycięstwa469148,66%
Porażki483150,11%
Remisy1191,23%
Przetrwane bitwy263527,33%
Zniszczone czołgi69890,72
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy83310,86
Zadane uszkodzenia727,55
Punkty zajęcia bazy144381,50
Punkty obrony bazy52620,55
Doświadczenie391,76
WN7928,73
WN81079,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa828,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki2071,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy621,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,410,000,000,00
Wykryte pojazdy270,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.107,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie286,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa828,57%
Porażki2071,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy621,43%
Zniszczone czołgi90,32
Zniszczonych/zgonów0,41
Wykryte pojazdy270,96
Zadane uszkodzenia1.107,89
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie286,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa220,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki770,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy110,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy220,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,1000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,130,000,000,00
Wykryte pojazdy141,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia656,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie207,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa220,00%
Porażki770,00%
Remisy110,00%
Przetrwane bitwy220,00%
Zniszczone czołgi10,10
Zniszczonych/zgonów0,13
Wykryte pojazdy141,40
Zadane uszkodzenia656,40
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie207,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew31000
Zwycięstwa1651,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki1548,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1135,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy120,3900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia325,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy411,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie244,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew31
Zwycięstwa1651,61%
Porażki1548,39%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1135,48%
Zniszczone czołgi190,61
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy120,39
Zadane uszkodzenia325,87
Punkty zajęcia bazy411,32
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie244,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew191000
Zwycięstwa8142,41%00,00%00,00%00,00%
Porażki10655,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6433,51%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1010,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy1400,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia602,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2981,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1600,8400,0000,0000,00
Doświadczenie290,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew191
Zwycięstwa8142,41%
Porażki10655,50%
Remisy42,09%
Przetrwane bitwy6433,51%
Zniszczone czołgi1010,53
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy1400,73
Zadane uszkodzenia602,24
Punkty zajęcia bazy2981,56
Punkty obrony bazy1600,84
Doświadczenie290,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew180000
Zwycięstwa11161,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki6636,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7139,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1150,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,060,000,000,00
Wykryte pojazdy1600,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia891,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5523,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2471,3700,0000,0000,00
Doświadczenie466,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew180
Zwycięstwa11161,67%
Porażki6636,67%
Remisy31,67%
Przetrwane bitwy7139,44%
Zniszczone czołgi1150,64
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy1600,89
Zadane uszkodzenia891,12
Punkty zajęcia bazy5523,07
Punkty obrony bazy2471,37
Doświadczenie466,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy150,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia872,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie502,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki00,00%
Remisy150,00%
Przetrwane bitwy2100,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia872,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie502,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (137)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-6 81310,9262952351,43%1535,29
IS-381139,3948448947,65%1271,35
KV-856735,1738944750,78%1263,79
T26E4 SuperPershing 8945,0851642745,20%1059,17
T-1091308,9148841547,47%1182,55
VK 36.01 (H)6713,7040134353,64%1318,31
IS7847,8842031542,86%1040,92
G.W. Panther71016,3938530045,67%1333,62
M4A1 Sherman5384,4229228948,79%935,88
T2971244,8754728853,82%1886,16
Tiger II81110,9946827749,82%1312,78
KV-15426,0430724043,75%781,73
Tiger I7826,8843022346,64%1003,23
M4A3E2 Sherman Jumbo6487,1038020753,62%940,55
T207669,3943020347,29%899,29
G.W. Tiger (P)8983,4047820052,50%1152,96
E 7591209,3251619241,67%943,42
Grille5507,3828116854,76%1089,11
Jagdpanzer IV6555,2228215347,71%926,05
Hummel6722,7130612247,54%1027,96
AMX 50 10081184,3065811853,39%1320,70
M18 Hellcat6506,7532411741,88%665,69
Pz.Kpfw. III Ausf. J4167,2121411146,85%279,61
M5 Stuart4107,3020910849,07%127,55
T328926,2352610747,66%864,47
M3 Lee4212,9719510450,00%648,46
M46 Patton91240,9263510248,04%1082,88
Pz.Kpfw. III/IV5218,962479944,44%395,87
T-1506598,923969246,74%952,01
T1 Heavy5386,422978846,59%648,79
T-437637,794768759,77%1004,13
Jagdpanther7710,994258542,35%717,52
AMX 105 AM mle. 474322,072288551,76%1167,21
T-28484,321438247,56%75,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4287,671747638,16%534,13
M75208,592427640,79%559,39
StuG III Ausf. G5383,512427149,30%803,18
M10 Wolverine5395,113417068,57%954,46
Ikv 65 Alt II6830,725136962,32%1599,39
AMX M4 mle. 457963,387056855,88%1287,96
KV-137504,723946850,00%708,77
AMX 13 105 AM mle. 505444,042656740,30%802,89
T216382,983706651,52%1038,73
AMX 404146,261846540,00%330,51
T-46373,611346446,88%105,92
BDR G1 B5673,193716342,86%1183,57
IS-7101526,274366341,27%1008,27
SU-85B4397,102896250,00%1002,09
Super Hellcat 7805,264356248,39%1147,90
ARL 446711,444256150,82%1154,58
T-505137,402555853,45%320,49
Pz.Kpfw. III Ausf. E3124,581525339,62%153,12
Ikv 90 Typ B7856,273935149,02%1167,70
T404402,183305158,82%1145,00
AMX ELC bis5302,813094746,81%982,46
Sav m/434313,001944348,84%740,96
B14284,032734040,00%718,40
Marder II3202,801614040,00%439,01
Marder 38T4337,542883958,97%858,75
Pz.Kpfw. 38 (t)347,081243855,26%128,31
Covenanter5163,202443557,14%450,07
Sturmpanzer II4357,302153357,58%1206,11
T1 Cunningham1103,312093256,25%530,90
Pz.Sfl. IVc5326,912403246,88%572,30
Cavalier5654,064193250,00%1517,72
M3 Stuart362,531893050,00%97,55
Valentine3178,101872937,93%419,54
M26 Pershing8762,483902748,15%741,67
KV-371310,737082650,00%1985,86
BT-7497,461582458,33%252,02
Churchill I5388,613522352,17%674,40
A-205118,322182259,09%310,87
M2 Medium Tank3125,451802250,00%307,02
D23117,751872075,00%467,41
T1 HMC241,70872040,00%16,08
Lago4402,422721947,37%1258,17
BT-2270,111241947,37%134,45
Ikv 723124,421561942,11%139,97
Panzerjäger I2145,261111926,32%334,63
Pz.Kpfw. II262,941161838,89%0,67
M66287,652471741,18%163,79
SU-263192,942091741,18%342,21
Leichttraktor179,561591631,25%143,26
SU-76M4146,691351631,25%144,62
Pz.Kpfw. I Ausf. C3209,563431650,00%944,63
Hotchkiss H35241,601201566,67%215,78
M2 Light252,401391533,33%0,00
T-262122,531451533,33%453,39
Type 1 Chi-He4428,502621450,00%1279,04
Sturmpanzer I Bison388,361231442,86%74,06
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.452,771671346,15%56,69
Pz.Kpfw. 35 (t)255,751611266,67%250,89
MS-1173,081141233,33%140,89
Renault FT 75 BS238,27691145,45%47,73
D1248,821171145,45%46,25
Lorraine 39L AM3141,181781154,55%376,09
AMX 50 12091035,456731163,64%862,48
Cruiser Mk. I173,45911118,18%105,20
T2 Medium Tank237,801131040,00%0,00
10TP3287,00254944,44%1057,27
M48A5 Patton101356,22831966,67%1103,05
SU-182110,50146850,00%559,29
T-448457,38481837,50%331,28
Cruiser Mk. II2169,88175850,00%626,91
Renault FT114,86122771,43%262,50
Ferdinand8646,00487742,86%423,20
Renault Otsu1129,00190560,00%532,96
14TP4171,00173540,00%343,61
M37472,0096560,00%204,31
AMX 38368,2089520,00%0,00
M8A1425,80114520,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4411,80477560,00%1303,75
LTP 3146,20295560,00%682,26
Strv m/40L3504,75466450,00%2129,38
M14/412124,50203450,00%266,19
Type 2597 Chi-Ha3440,50424475,00%1890,28
T-60278,252464100,00%353,77
Kolohousenka1196,00227333,33%832,80
Strv fm/21162,672973100,00%345,96
Strv m/38292,00243366,67%376,21
Pvlvv fm/422104,67198366,67%427,04
T698435,33455333,33%219,76
Vickers Medium Mk. I1132,00158250,00%563,45
4TP1445,004792100,00%2557,47
Renault NC-31154,007020,00%24,52
Type 3 Chi-Nu5390,00232250,00%910,13
Type 97 Chi-Ha3411,50332250,00%1360,76
T3 HMC2313,003762100,00%1917,48
T56 GMC3293,503542100,00%1306,70
T-50-2 6205,005762100,00%493,05
T7 Combat Car 2125,002612100,00%605,11
Fiat 30001210,001901100,00%1061,02
TKS z n.k.m. 20 mm 279,0012910,00%138,89
7TP2349,005161100,00%1803,41
Cruiser Mk. III38,0010010,00%3,10
E 100102052,0032910,00%1095,08
Light Mk. VIC 20,001881100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 18.11.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 18.11.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 15.04.2017
Opuścił klan: 19.07.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.12.2015
Opuścił klan: 08.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.10.2020
Opuścił klan: 17.11.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.05.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 25.01.2014