ReliZ031

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10980000
Ø Poziom6,250,000,000,00
Zwycięstwa556150,65%00,00%00,00%00,00%
Porażki525147,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy1681,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy293726,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi93210,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy81040,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia787,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy210041,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy63830,5800,0000,0000,00
Doświadczenie479,820,000,000,00
WN71041,110,000,000,00
WN81259,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10980
Ø Poziom6,25
Zwycięstwa556150,65%
Porażki525147,82%
Remisy1681,53%
Przetrwane bitwy293726,75%
Zniszczone czołgi93210,85
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy81040,74
Zadane uszkodzenia787,67
Punkty zajęcia bazy210041,91
Punkty obrony bazy63830,58
Doświadczenie479,82
WN71041,11
WN81259,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew48000
Zwycięstwa2245,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki2552,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1939,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi430,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,480,000,000,00
Wykryte pojazdy160,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.936,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10,0200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy300,6300,0000,0000,00
Doświadczenie448,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew48
Zwycięstwa2245,83%
Porażki2552,08%
Remisy12,08%
Przetrwane bitwy1939,58%
Zniszczone czołgi430,90
Zniszczonych/zgonów1,48
Wykryte pojazdy160,33
Zadane uszkodzenia1.936,81
Punkty zajęcia bazy10,02
Punkty obrony bazy300,63
Doświadczenie448,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa853,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki746,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy640,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy50,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.180,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy442,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie450,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa853,33%
Porażki746,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy640,00%
Zniszczone czołgi90,60
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy50,33
Zadane uszkodzenia1.180,67
Punkty zajęcia bazy442,93
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie450,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa1041,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1458,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy520,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,00
Wykryte pojazdy100,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia633,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy210,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie461,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa1041,67%
Porażki1458,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy520,83%
Zniszczone czołgi210,88
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy100,42
Zadane uszkodzenia633,88
Punkty zajęcia bazy210,88
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie461,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa753,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki646,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy323,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy151,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia715,540,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie514,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa753,85%
Porażki646,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy323,08%
Zniszczone czołgi90,69
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy151,15
Zadane uszkodzenia715,54
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie514,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew640000
Zwycięstwa32851,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki29846,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy142,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy23436,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3290,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy6010,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia806,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy17792,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20163,1500,0000,0000,00
Doświadczenie488,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew640
Zwycięstwa32851,25%
Porażki29846,56%
Remisy142,19%
Przetrwane bitwy23436,56%
Zniszczone czołgi3290,51
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy6010,94
Zadane uszkodzenia806,53
Punkty zajęcia bazy17792,78
Punkty obrony bazy20163,15
Doświadczenie488,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew246000
Zwycięstwa12450,41%00,00%00,00%00,00%
Porażki11948,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,22%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9337,80%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1920,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy2240,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia972,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6452,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4431,8000,0000,0000,00
Doświadczenie349,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew246
Zwycięstwa12450,41%
Porażki11948,37%
Remisy31,22%
Przetrwane bitwy9337,80%
Zniszczone czołgi1920,78
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy2240,91
Zadane uszkodzenia972,33
Punkty zajęcia bazy6452,62
Punkty obrony bazy4431,80
Doświadczenie349,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa120,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki480,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy71,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.000,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie161,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy71,40
Zadane uszkodzenia1.000,60
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie161,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (193)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-122-44 71127,3361389454,36%1744,29
M18 Hellcat6778,6752861357,42%1547,77
T34 81448,5767550952,85%1897,57
Rhm.-Borsig Waffenträger81774,8382435654,49%2202,87
KV-856580,9432835238,07%758,73
IS-381315,0464424853,23%1628,68
KV-26757,0551923154,55%1382,37
IS7718,1638123041,30%797,34
T675363,0728922750,22%704,30
Type 6191345,5459322549,33%1105,17
STA-181297,1864421153,08%1904,81
T71 DA7856,5568220756,04%2022,89
T-1091902,5884219954,77%2141,03
Waffenträger auf Pz. IV92042,2281919355,44%2053,68
Churchill III 5319,7949218747,06%492,09
AMX 12 t6407,6442518645,70%966,11
T-345259,5924618057,22%608,18
M41 Walker Bulldog8842,5851717853,93%1570,61
M24 Chaffee5234,2545117741,81%562,25
T-448826,2745616346,01%942,60
KV-15335,3030515052,00%549,58
T-34-856526,9045814449,31%915,45
Sturer Emil7217,0333414346,85%105,42
FV3046521,8342713852,90%904,62
Cromwell6725,0862013748,91%1539,36
G.W. Panther7675,1445211552,17%695,34
Waffenträger auf E 100102018,7155011555,65%1419,50
AMX ELC bis5347,1933411342,48%961,49
Chrysler K GF 81416,2069610849,07%1817,49
T216402,0936310548,57%999,20
Hummel6403,4733110339,81%355,15
T3 HMC2149,572449749,48%541,83
VK 28.016562,644349755,67%1735,62
Leo71012,105189348,39%1739,44
T-437940,246819048,89%1574,63
VK 36.01 (H)6821,055278857,95%1711,37
AMX 13 757364,654378643,02%525,39
Grille5152,222228545,88%113,23
VK 16.02 Leopard5262,143438148,15%731,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5238,092598036,25%363,95
G.W. Tiger (P)81067,555147858,97%1235,84
Tiger I71164,935667354,79%1600,63
T-28490,741367041,43%19,19
Pz.Kpfw. II Luchs486,362027047,14%108,22
T4991044,537007047,14%1482,06
Type 3 Chi-Nu5330,693736550,77%784,48
M415434,063006546,15%584,15
Sherman III5623,664156456,25%2020,12
Comet7910,256136352,38%1670,54
T376776,416676347,62%2089,14
Strv 746968,264896253,23%1996,40
BT-2264,151106152,46%148,62
Challenger71009,754836154,10%1338,99
E 25 71048,024866150,82%1577,50
M75433,573845850,00%1750,43
A-20564,051805558,18%186,06
Panzer 58 Mutz 81072,715455543,64%1294,01
Type 4 Chi-To6722,315604847,92%1457,22
Crusader6438,965294667,39%1522,62
Pz.Sfl. IVb4288,472534560,00%1055,18
S35 CA5617,823524440,91%1350,42
BT-7496,371534353,49%198,05
M446629,023264344,19%868,77
T1 Cunningham1175,403844252,38%1224,11
M8A14213,711964238,10%301,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4257,732614139,02%479,66
M3 Stuart363,981594052,50%118,83
T-46370,641353953,85%152,79
IS-7101279,214173935,90%699,16
T2 Light Tank 2100,671783946,15%262,29
T1 Heavy5640,006163759,46%1339,01
Pz.Kpfw. I Ausf. C3110,572413554,29%414,94
Grille 15101005,163723246,88%490,61
Pz.Kpfw. T 25 5543,634803268,75%1877,00
Marder II3108,351293145,16%110,13
Type 1 Chi-He4189,172323046,67%422,07
AMX 105 AM mle. 474384,173042955,17%1419,66
Grant4361,542392839,29%1154,62
T56 GMC3135,751562850,00%310,98
King Tiger (Captured) 71285,156842744,44%1892,81
M2 Light245,521532556,00%142,34
MS-11116,881472540,00%396,99
Marder 38T4255,642042548,00%488,65
T-29 3363,003842450,00%1192,16
M22 Locust 3377,714552462,50%1495,65
SU-855279,613162369,57%630,76
Covenanter5192,782932360,87%598,94
Primo Victoria 8710,576552347,83%755,94
Hotchkiss H352179,233002254,55%795,61
Type 97 Chi-Ha3253,142652254,55%902,62
Type 97 Te-Ke 2205,453542268,18%1302,68
Strv m/425557,623602157,14%1511,83
Crusader 5.5-in. SP7472,622702142,86%460,11
StuG III Ausf. B4314,244182152,38%729,36
S-517658,055192065,00%775,81
M5 Stuart49,301372030,00%0,00
Wespe3129,801412055,00%368,68
M3 Lee4327,113881952,63%1135,94
Lago4478,943281844,44%1450,50
Jagdpanzer IV6476,392521822,22%578,22
Panzerjäger I2108,331081838,89%176,74
SU-76M4238,562421844,44%553,61
Pz.Sfl. IVc5424,442351833,33%748,85
AMX 404146,762531741,18%343,28
Cruiser Mk. IV4104,531521741,18%74,83
T26E4 SuperPershing 8820,636111650,00%896,49
Pawlack Tank6571,003681650,00%656,58
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6734,635221662,50%1959,82
LTP 3117,751701656,25%444,44
T2071241,477071540,00%1929,08
SU-85B4311,472851566,67%867,83
T25/27502,933371553,33%572,43
B14265,213091435,71%528,78
T1 HMC264,71851435,71%90,52
M5A1 Stuart4125,863331435,71%153,93
ARL V396811,644741471,43%1837,02
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3478,314521353,85%1592,06
Vickers Mk. E Type B285,83981225,00%116,86
Cruiser Mk. III3133,081941250,00%469,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E3182,091931127,27%372,45
Strv m/40L3555,102991040,00%1845,27
Leichttraktor174,30741020,00%99,58
AMX 383138,802381070,00%490,33
T-703111,001561030,00%169,58
P26/404758,11446966,67%2831,86
T-62A101082,44489944,44%687,06
D1269,75136862,50%244,13
Lorraine 39L AM3148,50192862,50%470,35
M2 Medium Tank3126,63169837,50%232,74
Valentine3358,75443850,00%1414,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.479,75214837,50%0,22
T698641,63392837,50%494,51
T-50-2 6559,00449837,50%1465,65
T7 Combat Car 2138,63220850,00%560,28
Type 98 Ke-Ni3263,29328771,43%1306,36
SU-1006627,57439742,86%922,15
STB-1101809,29415728,57%1152,03
T-262133,00119728,57%467,33
T404428,71381757,14%1111,32
Somua SAu 404129,29209742,86%112,10
A-436572,86480757,14%1139,62
KV-1SA 5870,71871785,71%2185,47
T-44-100 Igrovoy 8830,86453714,29%758,85
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,83158650,00%462,59
Pz.Kpfw. II267,33106633,33%18,06
Pz.Kpfw. III Ausf. J473,17132633,33%0,00
Renault UE 573207,33307666,67%720,39
Bishop577,83245650,00%100,07
T-1506502,17512666,67%809,76
Type 63 81409,17930666,67%1669,53
D2320,40166560,00%159,58
M66451,00364560,00%584,02
Stuart I-IV3435,80367540,00%2244,90
Type 2597 Chi-Ha3153,40166540,00%326,05
UDES 14 Alt 581344,20654560,00%1735,29
SU-263175,6099520,00%270,00
Sexton I 3191,80243540,00%347,47
Vickers Medium Mk. I136,003640,00%0,00
ST vz. 394312,50237450,00%874,14
StuG III Ausf. G5379,50393475,00%835,03
P.435536,50263425,00%1345,14
Löwe 81040,25464450,00%1182,05
Super Hellcat 7171,25153425,00%0,00
Churchill I5498,00358333,33%869,31
M7 Priest389,00153333,33%3,10
SU-18264,002653100,00%368,98
T2 Medium Tank284,672063100,00%439,40
Cruiser Mk. II2290,00380333,33%1402,98
G.Pz. Mk. VI (e)272,675730,00%162,81
T-602136,672363100,00%625,75
StuG IV 584,00221366,67%261,00
43 M. Toldi III 3332,33422366,67%2228,39
Renault FT191,50135250,00%364,96
Renault FT 75 BS2169,50219250,00%850,42
Type 95 Ha-Go2128,5014120,00%381,45
AT-12271,002472100,00%1284,23
Tiger II824,50239250,00%129,50
Universal Carrier 2-pdr2122,501672100,00%546,22
Pz.Kpfw. I20,00108250,00%110,55
M16/43 Sahariano 3799,506082100,00%2333,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,008720,00%60,66
Chi-Ni2239,003611100,00%1320,03
4TP1238,004661100,00%1584,60
Renault NC-3110,001181100,00%261,00
14TP4173,0014110,00%326,38
Pz.Kpfw. 38 (t)326,002291100,00%261,00
Renault FT AC2344,0016010,00%1252,15
Type 3 Ju-Nu60,0010710,00%0,00
Chieftain/T95 81417,0014371100,00%2479,46
Convert. Medium Tank T3 3373,005271100,00%1358,50
AMR 35 20,001061100,00%261,00
Excelsior 5534,009361100,00%1159,64
Light Mk. VIC 28,001651100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.01.2025
Opuścił klan: 21.11.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.08.2023
Opuścił klan: 17.12.2023
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 08.04.2023
Opuścił klan: 18.04.2023
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 22.08.2023
Opuścił klan: 25.08.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.04.2023
Opuścił klan: 07.04.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.04.2023
Opuścił klan: 02.04.2023
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 21.06.2023
Opuścił klan: 26.06.2023
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 26.03.2023
Opuścił klan: 28.03.2023