RamirezGun

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.01.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1777503356
Ø Poziom8,000,009,9410,11
Zwycięstwa900050,63%00,00%1751,52%2544,64%
Porażki852347,95%00,00%1648,48%3155,36%
Remisy2521,42%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy559231,46%00,00%824,24%1323,21%
Zniszczone czołgi138690,7800,00210,64290,52
Zniszczonych/zgonów1,140,000,840,67
Wykryte pojazdy136520,7700,00341,03470,84
Zadane uszkodzenia1.263,730,001.554,641.586,23
Punkty zajęcia bazy176490,9900,00130,39130,23
Punkty obrony bazy60690,3400,0000,001061,89
Doświadczenie684,890,00764,27728,30
WN71035,870,00884,58877,33
WN81319,550,001352,531230,23
Ogółem
Ilość bitew17775
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa900050,63%
Porażki852347,95%
Remisy2521,42%
Przetrwane bitwy559231,46%
Zniszczone czołgi138690,78
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy136520,77
Zadane uszkodzenia1.263,73
Punkty zajęcia bazy176490,99
Punkty obrony bazy60690,34
Doświadczenie684,89
WN71035,87
WN81319,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew33
Ø Poziom9,94
Zwycięstwa1751,52%
Porażki1648,48%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy824,24%
Zniszczone czołgi210,64
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy341,03
Zadane uszkodzenia1.554,64
Punkty zajęcia bazy130,39
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie764,27
WN7884,58
WN81352,53
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew56
Ø Poziom10,11
Zwycięstwa2544,64%
Porażki3155,36%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1323,21%
Zniszczone czołgi290,52
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy470,84
Zadane uszkodzenia1.586,23
Punkty zajęcia bazy130,23
Punkty obrony bazy1061,89
Doświadczenie728,30
WN7877,33
WN81230,23
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew321000
Zwycięstwa13040,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki18557,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,87%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11134,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1680,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy1740,5400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.362,350,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4361,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1660,5200,0000,0000,00
Doświadczenie598,370,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew321
Zwycięstwa13040,50%
Porażki18557,63%
Remisy61,87%
Przetrwane bitwy11134,58%
Zniszczone czołgi1680,52
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy1740,54
Zadane uszkodzenia1.362,35
Punkty zajęcia bazy4361,36
Punkty obrony bazy1660,52
Doświadczenie598,37
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew59000
Zwycięstwa4067,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki1728,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3661,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi480,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,090,000,000,00
Wykryte pojazdy280,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.050,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2544,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1262,1400,0000,0000,00
Doświadczenie806,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew59
Zwycięstwa4067,80%
Porażki1728,81%
Remisy23,39%
Przetrwane bitwy3661,02%
Zniszczone czołgi480,81
Zniszczonych/zgonów2,09
Wykryte pojazdy280,47
Zadane uszkodzenia1.050,29
Punkty zajęcia bazy2544,31
Punkty obrony bazy1262,14
Doświadczenie806,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew547000
Zwycięstwa28151,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki26648,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21038,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2990,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy3300,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.085,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8851,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy17393,1800,0000,0000,00
Doświadczenie778,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew547
Zwycięstwa28151,37%
Porażki26648,63%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy21038,39%
Zniszczone czołgi2990,55
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy3300,60
Zadane uszkodzenia1.085,27
Punkty zajęcia bazy8851,62
Punkty obrony bazy17393,18
Doświadczenie778,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1650000
Zwycięstwa87753,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki73944,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy342,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy65439,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10240,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,030,000,000,00
Wykryte pojazdy9630,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.085,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy20441,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18471,1200,0000,0000,00
Doświadczenie656,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1650
Zwycięstwa87753,15%
Porażki73944,79%
Remisy342,06%
Przetrwane bitwy65439,64%
Zniszczone czołgi10240,62
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy9630,58
Zadane uszkodzenia1.085,11
Punkty zajęcia bazy20441,24
Punkty obrony bazy18471,12
Doświadczenie656,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2031000
Zwycięstwa113555,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki88843,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy80,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy85141,90%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13130,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,00
Wykryte pojazdy8350,4100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.676,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15680,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14990,7400,0000,0000,00
Doświadczenie781,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2031
Zwycięstwa113555,88%
Porażki88843,72%
Remisy80,39%
Przetrwane bitwy85141,90%
Zniszczone czołgi13130,65
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy8350,41
Zadane uszkodzenia1.676,67
Punkty zajęcia bazy15680,77
Punkty obrony bazy14990,74
Doświadczenie781,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (318)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81224,4869662450,80%1252,11
50TP Tyszkiewicza92081,3788638655,18%2138,18
IS-7101837,7476635948,75%1439,79
Object 261101310,2470230752,44%1058,88
Super Conqueror101783,5573726046,15%1232,70
IS-381002,1774523656,78%1138,14
Conqueror91730,5579822952,40%1599,34
STB-1101596,9575522652,65%1173,22
T-1091381,2074122649,56%1278,52
Centurion Action X101594,8172222150,23%1219,23
T110E5101805,6679820451,47%1296,57
Cromwell6504,8158020154,23%956,32
T-4481293,3779019952,76%1791,88
Lorraine 40 t 81136,7571219956,28%1296,68
M10391457,2577517353,18%1350,50
T-284252,6832017250,00%681,34
Object 430U101803,7078616951,48%1368,91
Object 277101936,0379615548,39%1532,06
XM69 Hacker112332,5185115448,05%1656,70
T1 Heavy5441,8749815154,97%873,26
Škoda T 5091457,0667215043,33%1175,30
Type 4 Heavy91939,3584214248,59%1945,63
Leopard 1101655,2668314247,89%1137,09
T-1506620,0455214150,35%1062,54
Object 140101687,0475914148,23%1289,12
KV-15367,1341514047,86%592,38
Centurion Mk. 7/191536,6578413653,68%1574,50
Progetto M40 mod. 65101747,8571413548,89%1245,63
KV-481079,7768113546,67%1125,11
60TP Lewandowskiego101893,1277413450,00%1316,39
T328839,2868512952,71%838,69
Prototipo Standard B91767,4578312857,03%1654,82
Hummel6617,6148612638,10%688,87
M66657,7553112351,22%960,29
Centurion Mk. I81046,2272912250,82%1322,28
T28 Prototype81467,8879012255,74%1667,93
DZT-159 91645,5680512152,07%1491,66
Mäuschen91722,8382012056,67%1701,42
M2 Light2250,6152211955,46%1280,92
Progetto M35 mod. 46 81294,2371211744,44%1327,68
WZ-111 model 5A101734,4273511450,00%1194,88
Type 5 Heavy102448,9684211250,00%1900,73
T3092063,3576611147,75%1867,58
Caernarvon81366,0580510949,54%1543,35
IS-4101768,1777810947,71%1218,22
Tiger (P)7974,6568510955,96%1269,76
ST-I91728,2781510852,78%1672,58
Crusader6285,7534910744,86%638,86
Tiger II81168,6674010747,66%1200,60
KV-37818,8463410649,06%1022,42
T54E191640,0375510643,40%1563,68
T-463144,7625110542,86%406,91
Covenanter5205,1437310546,67%519,11
T-5491448,6179510557,14%1464,68
VK 100.01 (P)81291,6080110557,14%1589,26
T34 8893,4665010349,51%928,99
Manticore101046,7276410050,00%1236,24
Konštrukta T-34/1007980,976849953,54%1587,21
G.W. Tiger91609,758079753,61%1554,99
DBV-152 102205,857429349,46%1331,82
Object 907 101549,967869154,95%1075,87
E 100102256,068078948,31%1758,77
Type 71102057,808298751,72%1461,96
G.W. Panther7929,216458743,68%1000,48
T110E4102172,407328749,43%1679,69
Pz.Kpfw. II2283,564928644,19%1482,32
WZ-111 model 1-491825,707738645,35%1721,67
FV4004 Conway91468,927258655,81%1321,06
KV-1S6504,805568552,94%907,01
Comet7610,356048348,19%849,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5398,604928154,32%1046,99
E 7591548,987758051,25%1345,63
T25/271121,626927956,96%1646,86
FV20781120,437257945,57%1216,21
Charioteer81310,716327944,30%1348,65
Škoda T 245315,453607848,72%694,56
Black Prince7830,186337744,16%919,68
WZ-113G FT102243,457957651,32%1435,45
T-34-281120,727247448,65%1416,01
Type 6191453,936737437,84%1278,71
VK 30.01 (H)5490,484967347,95%1078,64
O-Ho81231,297397346,58%1390,06
T95E6 101502,626837346,58%998,37
ELC EVEN 90 8513,896527243,06%819,82
Vz. 55101737,287607146,48%1157,68
T-437942,976807149,30%1470,38
G.W. Tiger (P)81111,417617156,34%1256,64
Škoda T 256454,535007051,43%752,26
Lorraine 155 mle. 507836,916396953,62%1030,81
KV-856512,384676841,18%641,30
Ikv 65 Alt II6571,244786755,22%990,85
Emil II91708,808246653,03%1487,99
T110E3101779,326956653,03%1155,60
Concept 1B 91797,239106550,77%1355,96
BZ-6891827,598386443,75%1681,04
FV4005 Stage II101361,955696442,19%842,25
Bat.-Châtillon 155 559967,536356445,31%795,13
P.44 Pantera81420,467346347,62%1749,19
T297869,706526352,38%1022,92
AMX 13 F3 AM6724,686766358,73%1086,60
BZ-75102007,028106346,03%1326,90
AMX M4 mle. 54101760,068596360,32%1429,41
T803112068,868776349,21%1352,58
TVP T 50/51101310,265776233,87%802,96
Strv 103-091570,346486238,71%1206,17
Durchbruchswagen 24296,764006253,23%774,57
CS-5991672,038466058,33%1631,30
Type 6891878,988896053,33%1660,78
E 50 Ausf. M101785,627716050,00%1335,25
UDES 15/16101789,977815945,76%1352,92
Controcarro 1 Mk. 291305,057075950,85%1017,21
VK 36.01 (H)6636,506005855,17%1124,25
T2881532,888175855,17%1764,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3122,363495855,17%493,51
T6981301,607675853,45%1600,78
Object 43091665,217665648,21%1497,01
O-Ni71179,658495567,27%1849,90
M48A5 Patton101876,429025567,27%1632,31
BZ-79112776,809345444,44%1502,99
Ikv 1035382,133815341,51%798,02
CS-63101456,727765358,49%1156,30
ShPTK-TVP 100 81059,326405347,17%897,81
Tiger I7791,926375253,85%896,48
LT vz. 383172,872955242,31%510,68
M40/M4381078,546775255,77%1123,90
M127936,967275257,69%1212,61
KR-1112358,818915246,15%1462,59
ST vz. 394292,754115158,82%974,69
VK 30.01 (P)6575,635475145,10%884,88
E 5091440,826965145,10%1210,60
M18 Hellcat6840,765545141,18%1373,27
Challenger71251,167955160,78%1817,61
Leopard 120 Verbessert112172,927885147,06%1655,62
Matilda IV 5471,314854942,86%1088,51
Leopard Prototyp A91466,637384847,92%1298,19
M446747,315844841,67%1118,21
Maus101740,817464746,81%1125,42
121101835,857874652,17%1432,07
M4A3E8 Thunderbolt VII 6554,306004654,35%1011,82
T2 Medium Tank2200,763594562,22%1222,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E3165,573294454,55%450,13
E 25 71049,376514341,86%1473,35
UDES 14 Alt 581245,957734259,52%1668,79
Sav m/434252,853304151,22%565,96
UDES 0381219,597264160,98%1383,16
O-I6932,397354153,66%1640,52
53TP Markowskiego81287,357564052,50%1402,83
T-262147,902764055,00%702,78
Churchill VII6663,656594067,50%1327,05
UDES 1692035,588984062,50%2285,04
FV215b (183) 101633,957334057,50%1191,76
M22157,232723948,72%656,86
Pz.Kpfw. II Luchs4193,383563956,41%604,24
Indien-Panzer81234,287863951,28%1714,75
WZ-12091272,217483850,00%1204,67
45TP Habicha71075,796413842,11%1310,49
SU-14-281365,056373737,84%1329,27
Kranvagn101932,038183652,78%1519,72
M75244,393833652,78%726,24
AMX 65 t81020,816613650,00%1052,67
IS-271075,437133548,57%1442,17
Grille5514,114673554,29%1153,78
Pz.Sfl. IVb4307,033883554,29%1047,95
AMX M4 mle. 5191882,378273545,71%1539,45
Churchill I5472,184643447,06%850,82
Strv 103B101778,066583444,12%1012,86
M10 Wolverine5573,975213452,94%1338,48
Type 5781331,508743455,88%1594,23
M-III-Y81423,628023444,12%1704,44
Object 780 102024,157863444,12%1406,73
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4423,035543354,55%1129,90
50TP prototyp 81202,167443246,88%1304,81
FV380591220,346793253,13%1175,92
T-34-85M 6657,065043240,63%826,63
Matilda4294,103613151,61%649,97
Emil I81314,878573161,29%1574,11
FV217 Badger102211,849073161,29%1640,41
M415484,934883056,67%827,88
CS-5381121,577083050,00%1520,59
Type 4 Ju-To71254,337773056,67%1674,54
PTZ-78112264,978653060,00%1284,29
Lorraine 155 mle. 5181053,286662955,17%1087,45
WZ-111-1G FT81325,077532958,62%1614,23
BZ-16681058,866542941,38%976,55
M-VI-Y91345,318152951,72%1266,91
LT-432 8609,626352944,83%921,85
T-34-17961,466782846,43%1350,98
P.43 bis6669,325662853,57%1229,63
T57 Heavy101615,967562853,57%1168,75
SMV CC-6781021,377302759,26%1167,69
T-34-856501,235162650,00%918,76
Pvlvv fm/422149,042352642,31%476,82
M46 Patton91434,169282568,00%1488,89
AMX 50 Foch (155) 101773,486542544,00%1322,78
Cruiser Mk. IV4151,752812454,17%362,31
T9591675,838312462,50%1457,81
Loyd Gun Carriage2146,962792454,17%982,57
M3 Lee4196,303032356,52%657,86
Cruiser Mk. III374,001382352,17%173,27
Bat.-Châtillon 155 58101063,485172334,78%652,05
T-345375,555032268,18%1099,67
G.W. E 100101513,276762254,55%1281,22
SU-14-17884,056232245,45%1220,68
Škoda T 56 81492,057802240,91%1343,92
TVP VTU Koncept8702,436112147,62%707,66
Type 586590,005212147,62%929,89
T92 HMC101385,486942157,14%1194,73
CS-52 LIS 81251,677162147,62%1337,23
Caernarvon Action X 81315,148662157,14%1704,79
Ikv 723191,303182055,00%481,04
WZ-111G FT91958,656372030,00%1357,03
T216739,006452045,00%2548,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4410,115621973,68%1659,93
Škoda T 27 81215,686561936,84%1369,24
IS7522,505391844,44%520,59
40TP Habicha6996,787841872,22%2141,27
STK-2112529,789911861,11%1692,29
Conqueror Gun Carriage101362,726581850,00%1071,61
AMX M4 mle. 457845,066771758,82%1108,04
AE Phase I 91770,536981729,41%1563,52
TNH 105/10008994,756441643,75%906,74
M5 Stuart4183,314351656,25%438,71
Pz.Kpfw. I2119,692481637,50%289,12
T71 DA7830,946441643,75%1832,34
IS-M81780,569731662,50%2279,69
Panhard EBR 75 (FL 10) 8680,446951662,50%1141,38
Ikv 90 Typ B7945,936241560,00%1512,82
M2 Medium Tank3175,933551560,00%605,23
M24 Chaffee5255,134091546,67%676,60
Taschenratte112197,009141546,67%1126,03
Vickers Medium Mk. III3153,713511464,29%572,23
SMV CC-5671365,148611464,29%2268,14
VK 16.02 Leopard5190,504041450,00%473,32
Vz. 60S Dravec 102020,366911435,71%952,36
XM57 81749,938201457,14%1490,29
T92 8522,236211353,85%810,59
T-28E with F-30 4435,854321346,15%1040,83
Object 252U 81427,757921250,00%1432,25
Wespe3170,182981154,55%548,52
IS-3A 81465,189681163,64%1608,80
105 leFH18B2 5700,605361060,00%1591,87
M53/M5591280,305171020,00%1059,34
Object 70591045,906461040,00%655,87
M-II-Y7833,304921030,00%704,42
Type 63 81003,806421040,00%884,61
T-44-100 81606,4010271070,00%2408,39
122 TM 81038,007371050,00%1063,48
LT vz. 352186,33286933,33%865,90
Crusader 5.5-in. SP7731,67719955,56%1050,37
Object 705A102277,11970955,56%1628,73
AMX 13 105 AM mle. 505253,2513680,00%252,16
Controcarro 3 Minotauro101991,13698825,00%1139,49
212A91257,13684850,00%1042,96
M-V-Y101232,38515812,50%600,00
Object 252U Defender 81475,50880850,00%1777,77
BZ-176 81305,50798850,00%1220,90
Turán III prototípus 5538,00489875,00%1592,61
1108847,57370714,29%605,78
Type T-345312,71296728,57%548,99
Panhard AML Lynx 6x68295,29457742,86%267,66
Object 752 91018,43710757,14%683,40
Windhund 81119,14670757,14%1127,09
Lansen C 81168,57749757,14%1253,87
Löwe 81201,43863757,14%1490,56
STA-18783,50495633,33%649,00
Leox 91104,50663650,00%735,20
Strv fm/211150,00347560,00%815,86
Renault Otsu1149,80238560,00%641,29
SMV CC-64 Vipera 8688,80636560,00%647,22
Tetrarch 2234,40303580,00%1355,41
Turtle Mk. I 8831,009215100,00%799,07
StuG IV 5478,80334540,00%971,69
Vickers Medium Mk. I1114,75325450,00%525,21
T1 Cunningham182,00186450,00%329,45
Char Murat 92568,751021475,00%3073,90
Carro da Combattimento 45 t 101431,50697450,00%952,31
Caliban 8595,25732475,00%647,45
GSOR 1008 82258,50804425,00%2307,86
AC 1 Sentinel 4148,50294450,00%329,78
Object 452K 101109,25444425,00%527,94
TS-5 81591,25871475,00%1479,73
M3 Stuart3199,00379366,67%863,16
Vickers Medium Mk. II2173,33239333,33%619,86
Sexton II362,00145333,33%0,00
Hotchkiss EBR7212,33471366,67%423,98
E 75 TS 81752,671170366,67%2222,21
T-34 shielded 5391,67438366,67%1028,20
L-60 293,33241333,33%256,16
Bofors Tornvagn 81070,00645333,33%990,27
VK 75.01 (K) 81499,67677333,33%1349,52
M10 RBFM 5236,33218333,33%161,64
Udarniy 82058,671081333,33%2464,75
Fiat 30001132,003292100,00%698,31
4TP1110,503062100,00%595,85
Renault NC-31191,00124250,00%323,08
MS-11146,00274250,00%726,18
G.Pz. Mk. VI (e)241,50228250,00%113,16
Tiger-Maus 92189,0012902100,00%2491,69
Obsidian 8308,5036920,00%58,85
MTLS-1G14 3181,50312250,00%614,23
M16/43 Sahariano 397,5011020,00%0,00
Valentine II 432,00212250,00%108,82
T28 Concept 7398,0028220,00%273,31
Rambo 91091,0031320,00%609,42
Chi-Go 72237,501171250,00%3423,65
Fantôme 91922,0047520,00%1497,10
OCP Peacekeeper 91469,0010992100,00%1284,52
Kolohousenka1171,0022510,00%746,54
SU-1527987,0043810,00%1169,42
Leichttraktor10,002110,00%0,00
GSOR the TANK 9978,009151100,00%1003,89
XM66F 82668,0011281100,00%2435,85
AMBT 82947,0016611100,00%5546,60
SU-130PM 81463,0036010,00%1221,58
T-29 3217,003031100,00%723,11
TBT 91971,0048310,00%1141,49
KV-220-2 5980,0011551100,00%2221,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 81114,0031210,00%833,59

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.01.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.12.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.12.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.11.2022
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.01.2022
Stopień: Rekruter
Dołączył: 24.06.2018
Opuścił klan: 30.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.02.2018
Opuścił klan: 22.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.11.2018
Opuścił klan: 26.02.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.06.2019
Opuścił klan: 18.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.10.2018
Opuścił klan: 25.11.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 19.07.2019
Opuścił klan: 01.05.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.03.2019
Opuścił klan: 23.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.01.2018
Opuścił klan: 10.02.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.07.2017
Opuścił klan: 12.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.07.2017
Opuścił klan: 30.12.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 10.05.2017
Opuścił klan: 09.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.04.2017
Opuścił klan: 05.05.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.03.2017
Opuścił klan: 23.04.2017