Ramiaks

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6580491551319
Ø Poziom8,978,009,7210,21
Zwycięstwa3254549,46%333,33%8152,26%60846,10%
Porażki3214848,85%666,67%7447,74%69352,54%
Remisy11111,69%00,00%00,00%181,36%
Przetrwane bitwy2365835,95%222,22%5736,77%41431,39%
Zniszczone czołgi593180,9091,001270,829770,74
Zniszczonych/zgonów1,411,291,301,08
Wykryte pojazdy533280,8130,331230,798980,68
Zadane uszkodzenia1.608,421.795,892.113,871.837,18
Punkty zajęcia bazy338150,5100,00150,102950,22
Punkty obrony bazy149310,2300,001591,033540,27
Doświadczenie746,13741,00843,68755,45
WN71080,861027,291219,63871,80
WN81503,881643,881658,741255,36
Ogółem
Ilość bitew65804
Ø Poziom8,97
Zwycięstwa3254549,46%
Porażki3214848,85%
Remisy11111,69%
Przetrwane bitwy2365835,95%
Zniszczone czołgi593180,90
Zniszczonych/zgonów1,41
Wykryte pojazdy533280,81
Zadane uszkodzenia1.608,42
Punkty zajęcia bazy338150,51
Punkty obrony bazy149310,23
Doświadczenie746,13
WN71080,86
WN81503,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew9
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa333,33%
Porażki666,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy222,22%
Zniszczone czołgi91,00
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy30,33
Zadane uszkodzenia1.795,89
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie741,00
WN71027,29
WN81643,88
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew155
Ø Poziom9,72
Zwycięstwa8152,26%
Porażki7447,74%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy5736,77%
Zniszczone czołgi1270,82
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy1230,79
Zadane uszkodzenia2.113,87
Punkty zajęcia bazy150,10
Punkty obrony bazy1591,03
Doświadczenie843,68
WN71219,63
WN81658,74
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew1319
Ø Poziom10,21
Zwycięstwa60846,10%
Porażki69352,54%
Remisy181,36%
Przetrwane bitwy41431,39%
Zniszczone czołgi9770,74
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy8980,68
Zadane uszkodzenia1.837,18
Punkty zajęcia bazy2950,22
Punkty obrony bazy3540,27
Doświadczenie755,45
WN7871,80
WN81255,36
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew41000
Zwycięstwa1126,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki2765,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy37,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1126,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy421,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.051,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10,0200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie570,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew41
Zwycięstwa1126,83%
Porażki2765,85%
Remisy37,32%
Przetrwane bitwy1126,83%
Zniszczone czołgi240,59
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy421,02
Zadane uszkodzenia2.051,10
Punkty zajęcia bazy10,02
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie570,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia346,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie82,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia346,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie82,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa321,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki1071,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy17,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy428,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy191,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.526,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy110,7900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy201,4300,0000,0000,00
Doświadczenie418,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa321,43%
Porażki1071,43%
Remisy17,14%
Przetrwane bitwy428,57%
Zniszczone czołgi40,29
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy191,36
Zadane uszkodzenia1.526,07
Punkty zajęcia bazy110,79
Punkty obrony bazy201,43
Doświadczenie418,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa637,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki1062,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy850,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi181,1300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,250,000,000,00
Wykryte pojazdy221,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.310,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50,3100,0000,0000,00
Doświadczenie691,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa637,50%
Porażki1062,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy850,00%
Zniszczone czołgi181,13
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy221,38
Zadane uszkodzenia1.310,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy50,31
Doświadczenie691,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew239000
Zwycięstwa11146,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki12351,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10142,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1530,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,00
Wykryte pojazdy1450,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.322,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2501,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1820,7600,0000,0000,00
Doświadczenie662,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew239
Zwycięstwa11146,44%
Porażki12351,46%
Remisy52,09%
Przetrwane bitwy10142,26%
Zniszczone czołgi1530,64
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy1450,61
Zadane uszkodzenia1.322,69
Punkty zajęcia bazy2501,05
Punkty obrony bazy1820,76
Doświadczenie662,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew52000
Zwycięstwa1630,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki3567,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1528,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy190,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.509,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy380,7300,0000,0000,00
Doświadczenie507,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew52
Zwycięstwa1630,77%
Porażki3567,31%
Remisy11,92%
Przetrwane bitwy1528,85%
Zniszczone czołgi270,52
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy190,37
Zadane uszkodzenia1.509,33
Punkty zajęcia bazy50,10
Punkty obrony bazy380,73
Doświadczenie507,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (265)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-7102013,46749411748,97%1663,58
T110E5102125,52726339548,42%1792,55
IS-6 81398,83731292950,60%1710,89
Löwe 81337,14758214250,51%1576,84
T34 81290,45652206450,97%1565,10
Object 261101073,34537165644,57%786,81
Object 703 Version II 81545,82889162149,29%1684,51
T-54 first prototype 8867,36605159350,41%1054,25
IS-4102105,78754149250,13%1675,46
Bisonte C45 81651,16942142851,89%1894,20
T-62A102058,18744119450,84%1970,81
M54 Renegade 81490,30819117249,06%1568,35
IS-3A 81535,50895112651,51%1716,29
Object 252U Defender 81428,27804111750,49%1525,59
ST-II102009,3579188948,26%1501,43
STB-1101788,0275484148,75%1425,59
LT-432 8588,5863682849,64%945,76
Super Conqueror102047,7478982450,24%1531,00
T3091864,2380780452,11%1711,37
Object 277101872,2572076545,62%1364,21
SU-130PM 81436,7674872450,97%1459,58
E 100102056,8067570250,00%1748,25
Type 63 81571,8791268552,41%1834,23
Object 252U 81509,5482368050,44%1678,60
Pz.Kpfw. VII102008,7177267949,04%1449,90
UDES 15/16101930,3274766746,48%1465,10
Progetto M35 mod. 46 81399,1579864352,57%1659,09
T57 Heavy102158,0765963247,94%1687,45
Object 705A101854,4574562050,16%1388,60
M53/M559891,0155958047,93%711,69
Škoda T 56 81669,7787857651,91%1623,93
AMX M4 mle. 54101941,4774057044,39%1339,72
Progetto M40 mod. 65101875,9172756747,62%1465,47
AMX M4 mle. 49 Liberté 81271,3381851351,66%1560,89
Concept No. 5101955,2371246248,92%1394,29
Strv K 91758,8180845046,00%1653,32
XM57 81785,6786344451,13%1723,60
T-832 81735,6797644258,60%1978,58
Maus101780,7855544050,00%1427,69
AE Phase I 91899,9090343455,30%1930,32
T110E4101966,0570543048,60%1326,65
Kranvagn102169,0080441747,72%1659,71
Rinoceronte102102,5978341448,31%1584,93
VK 75.01 (K) 81309,7179741249,51%1496,88
T-100 LT10914,6069540550,62%1035,27
AMBT 81516,3084538355,09%1734,50
Object 70491382,9659937147,44%991,55
VK 45.02 (P) Ausf. B91638,3365135158,97%1650,96
Kampfpanzer 07 P(E) 101862,4273634142,23%1295,17
FV4201 Chieftain Proto 91765,3887433553,13%1743,95
Vz. 55102326,1782333348,95%1758,43
E 7591806,1485033151,36%1850,93
TS-54 81673,2795333054,24%1900,22
Somua SM 81497,6482832647,55%1565,50
Concept 1B 92133,6498632356,66%1910,17
G.W. E 10010882,2850531843,40%521,61
Object 140101653,9171431046,77%1250,79
T-5491195,2864930050,33%1189,31
Object 430U101819,4377229850,00%1393,36
Centurion Action X101965,4975929648,99%1571,11
Tiger II81339,6565827750,54%1627,60
Carro da Combattimento 45 t 101999,0676025948,26%1430,72
T-44-100 81263,4474624546,94%1503,43
M10391731,8577123855,04%1840,92
Object 268101779,4858223544,68%1101,81
M48A5 Patton102076,7176722945,41%1567,59
Caernarvon Action X 81171,1278122547,56%1360,37
AMX 13 909578,1059522045,00%651,71
ISU-15281019,5443920944,02%865,65
T2971310,8076820554,63%1899,42
Progetto C50 mod. 6691603,9185120455,39%1609,44
T-1091614,0875420352,71%1621,13
STK-2112013,7172419639,29%1082,69
ELC EVEN 90 8411,6355419542,56%564,11
XM66F 81471,4879019247,40%1479,25
Kunze Panzer 91411,5665519243,23%1158,97
Type 71102034,9181719151,83%1398,70
Versuchspanzer 5791488,2078219150,26%1135,57
E 5091491,1271818246,15%1249,74
STA-2 81219,9377718150,28%1575,37
Tiger I71067,3951617857,30%1539,96
Object 260 102180,3980117342,20%1477,97
Lansen C 81379,5678817050,00%1615,77
Char Futur 4 91901,7285516352,76%1755,76
TNH T Vz. 5191849,4387915653,85%1732,01
T26E5 Patriot 81082,4774615645,51%1196,01
KR-1112332,7690515650,64%1623,93
Prototipo Standard B91420,5473015349,67%1223,49
Tiger-Maus 92103,2288515349,67%1873,77
T92 HMC10975,3455415247,37%665,34
122 TM 81328,3977115052,00%1491,72
Coccodrillo 101965,7173314841,89%1274,44
Rhm.-Borsig Waffenträger81190,6959014841,89%972,50
G.W. Tiger9958,2258914441,67%670,86
Leopard 1101432,4858214339,86%814,88
WZ-111 model 6 81557,0692214359,44%1724,53
T 55A 91748,4283614350,35%1688,32
Progetto CC55 mod. 5481510,9684014147,52%1713,70
Centurion Mk. 7/191760,0981114049,29%1723,57
XM69 Hacker111695,8169314045,00%932,86
Rambo 91854,9585414044,29%1674,27
BV-111111896,9981913951,08%1340,98
Vz. 60S Dravec 102390,9389813655,15%1615,35
Object 452K 102095,2181013651,47%1604,67
Controcarro 1 Mk. 291684,0880713551,11%1424,50
Fauteur112014,6482513347,37%1190,60
E 75 TS 81479,6385413051,54%1698,99
AMX M4 mle. 5192051,2794612852,34%1931,54
IS-3-II91710,8182612849,22%1527,57
Type 6191395,9569212646,83%1226,42
IS-2-II81289,5673712646,03%1465,28
212A9927,1942812435,48%634,92
DBV-152 101899,1758411836,44%1025,52
Grille 15101594,0054611738,46%885,12
M40/M438873,8763811551,30%817,30
G.W. Tiger (P)8792,3459711548,70%780,34
T-54 ltwt.9586,1864511549,57%684,25
T26E4 SuperPershing 81132,6684211459,65%1472,51
50TP prototyp 81590,1490111258,93%1896,72
Emil II92044,5993211254,46%2012,24
M-V-Y102122,3181111144,14%1668,45
Kampfpanzer 50 t 91747,1883411149,55%1401,43
Manticore10930,7058910541,90%815,04
SU-1527827,4156710249,02%1075,93
GSOR 1010 FB 81393,0372610245,10%1570,46
Object 432U111969,9478310044,00%1264,75
Lorraine 50 t 91698,6284610053,00%1681,81
WZ-111 model 5A102396,198749952,53%2035,75
Bat.-Châtillon 12 t8464,234999935,35%577,83
Rheinmetall Skorpion 81261,676839947,47%1246,88
Type 6891903,179489658,33%1809,10
VK 45.02 (P) Ausf. A81035,156929256,52%1205,45
KV-481209,087229250,00%1483,46
Emil I81595,758749153,85%1880,71
Waffenträger auf Pz. IV91850,026849046,67%1507,63
SMV CC-6781193,797288645,35%1246,46
Stridsyxa 81654,448428651,16%1636,25
T6981348,587598446,43%1915,17
50TP Tyszkiewicza91713,728898357,83%1691,30
UDES 1691676,938668156,79%1731,30
BZT-70 102301,578458150,62%1437,28
Chimera 81516,028448153,09%1516,00
T54E191183,796087737,66%925,30
Panhard EBR 10510774,776127744,16%679,29
Kampfpanzer 67101074,535627740,26%519,18
IS-M81057,516557652,63%1180,37
Type 3 Chi-Nu5390,403737561,33%1146,37
T803111991,727767544,00%1225,45
BZ-6891659,567727240,28%1341,09
Leopard Prototyp A91345,406597245,83%1115,12
60TP Lewandowskiego101755,137427147,89%1215,48
STA-18938,585876942,03%1010,59
TNH 105/100081260,747296848,53%1434,83
M-IV-Y 81350,788726759,70%1643,12
M66825,825936654,55%1304,61
AMX 13 10510600,055466443,75%443,28
Object 274a 81243,517336347,62%1379,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 8980,526846248,39%1045,89
Type 5 Chi-Ri7732,595215839,66%927,54
T3281337,477145850,00%1609,02
UDES 14 Alt 581109,597485858,62%1387,23
Kampfpanzer 07 RH 8931,956515750,88%1077,57
Type T-345477,203975554,55%1429,85
P.44 Pantera81138,197105251,92%1327,39
Type 1 Chi-He4193,392185147,06%427,36
SU-1006753,595465149,02%1352,09
FV226 Contradictious 81705,348725050,00%1673,69
BZ-16681329,157334647,83%1578,30
Executor111808,247284650,00%1096,00
Object 265T 91599,148064452,27%1317,89
Conqueror91057,316444245,24%679,07
Indien-Panzer81005,866834257,14%1225,94
FV4005 Stage II101168,404944235,71%597,86
G.W. Panther7627,775483951,28%711,65
Toro 91762,107813943,59%1526,64
AAT60 81393,187663946,15%1403,84
T110E3102582,7610243863,16%2024,43
CS-52 LIS 81211,846643839,47%1167,32
121101685,007153650,00%1236,88
Controcarro 3 Minotauro102017,147373644,44%1267,99
Sturer Emil7685,294443537,14%670,48
Type 4 Chi-To6388,914123438,24%481,98
T28 Prototype81034,356633452,94%987,92
WZ-114 91664,508463458,82%1692,55
VK 30.01 (P)6580,305493360,61%1014,95
DZT-159 91684,289343259,38%1722,02
AMX ELC bis5286,813613158,06%970,30
Forest Spirit 81433,327223148,39%1471,81
M5A1 Stuart4130,201903040,00%171,98
M8A14146,172003050,00%196,63
Nashorn6821,135403046,67%1419,83
Charioteer8779,505813050,00%683,40
Object 70591376,377833056,67%1223,48
P.43 bis6651,385432948,28%1177,33
Object 43091491,447922751,85%1261,92
FV230 Canopener101899,418312748,15%1400,37
TVP T 50/51101472,774942626,92%867,58
SDT-58 Vlkodav 91592,386902646,15%1388,20
Saryuda 91608,006122642,31%1077,40
Charioteer Nomad 81124,317422669,23%1242,46
BZ-75102080,727192544,00%1365,19
Pz.Kpfw. 5581902,9610032552,00%1897,24
FV215b (183) 101043,637212458,33%676,23
FV229 Contender91981,658182343,48%1847,74
TBT 91996,917582326,09%1498,72
Leox 91583,747342347,83%1299,21
T28 Concept 71142,328252268,18%2015,47
Type 5781589,957522030,00%1527,97
LTTB8494,754092020,00%619,59
P.43 ter7578,895981973,68%908,30
Object 268 Version 4101572,477591957,89%1178,11
Object 752 91810,748181947,37%1427,00
T77 81181,476631947,37%1076,47
EMIL 1951 81278,117751855,56%1370,24
M415601,944051637,50%872,91
59-166178,692311650,00%311,87
SMV CC-64 Vipera 81113,136901650,00%1096,44
Type 3 Chi-Nu Kai 5341,503431650,00%749,42
SU-10181268,876561540,00%1121,02
AMX 12 t6434,794901464,29%1112,13
Panhard AML Lynx 6x68206,143511435,71%54,01
M4A3E8 Thunderbolt VII 6536,715791457,14%971,72
TS-60 91385,676571241,67%949,44
Tiger (P)7665,735831145,45%667,49
GSOR the TANK 91864,646901127,27%2013,49
TT-130M 91282,458691172,73%1211,85
ShPTK-TVP 100 8920,507001060,00%1023,70
AMX M4 mle. 49 81364,508941060,00%1564,93
Brennos 81412,107371060,00%1709,90
P.435562,11577955,56%1700,42
Ares 90101020,33647944,44%548,20
K-2 81099,67897977,78%1204,34
T-448618,00483837,50%504,82
M5 Stuart493,38210862,50%204,03
FV215b 101310,75539837,50%726,69
SU-85B4259,63285850,00%533,65
SU-855411,86236714,29%753,22
Type 97 Chi-Ha3160,57156728,57%299,03
Marder 38T4374,00394742,86%904,72
T-50-2 6195,17361666,67%504,21
STG Guard 8984,00576633,33%872,72
Tetrarch 225,6764616,67%0,05
FV201 (A45) 7683,00440520,00%792,14
Object 777 Version II 91212,751135475,00%1098,54
MS-1138,33114333,33%0,00
Object 268 Version V 101760,67591333,33%1208,45
BT-7 artillery 398,00187333,33%92,34
IS-381313,50699250,00%1470,12
BZ-58-2 91309,5011542100,00%988,80
M18 Hellcat6107,5012520,00%0,00
AMX 30 1er prototype9133,50330250,00%138,10
Cobra 9179,00506250,00%136,16
Fantôme 9220,50437250,00%127,63
Vickers Medium Mk. I185,003310,00%194,90
Vickers Medium Mk. II20,001810,00%0,00
Renault FT10,00010,00%0,00
Renault Otsu1253,0012010,00%1028,74
Hotchkiss H3520,002510,00%0,00
AMX 383247,003571100,00%911,54
Object 26391062,0053910,00%633,52
Obsidian 81392,0052710,00%1236,15
T1E6 20,002471100,00%261,00
TOG II* 6579,007651100,00%867,16
Pz.Kpfw. II Ausf. D 233,0019310,00%0,00
King Tiger (Captured) 7584,007231100,00%783,75

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 31.12.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.12.2025
Opuścił klan: 22.12.2025
Stopień: Rekruter
Dołączył: 02.02.2025
Opuścił klan: 18.09.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2025
Opuścił klan: 01.02.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.08.2024
Opuścił klan: 01.01.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.08.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 24.12.2023
Opuścił klan: 11.08.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.04.2022
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 15.10.2023
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.10.2021
Opuścił klan: 01.12.2021
Stopień: Rekruter
Dołączył: 06.04.2023
Opuścił klan: 01.10.2023
Stopień: Rekruter
Dołączył: 12.02.2023
Opuścił klan: 05.04.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.02.2022
Opuścił klan: 01.03.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.12.2021
Opuścił klan: 04.12.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.04.2021
Opuścił klan: 22.09.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 21.08.2020
Opuścił klan: 07.12.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 24.01.2021
Opuścił klan: 15.04.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.06.2020
Opuścił klan: 04.07.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.11.2016
Opuścił klan: 24.02.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.04.2015
Opuścił klan: 10.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.03.2014
Opuścił klan: 10.04.2015