REDROM1976

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.12.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27622038189
Ø Poziom6,620,009,059,22
Zwycięstwa1268945,94%00,00%2052,63%8544,97%
Porażki1464253,01%00,00%1847,37%10253,97%
Remisy2911,05%00,00%00,00%21,06%
Przetrwane bitwy567920,56%00,00%1026,32%4724,87%
Zniszczone czołgi130070,4700,00180,47990,52
Zniszczonych/zgonów0,590,000,640,70
Wykryte pojazdy211390,7700,00140,37800,42
Zadane uszkodzenia538,820,00884,471.023,44
Punkty zajęcia bazy136730,5000,0000,00510,27
Punkty obrony bazy93570,3400,0080,2180,04
Doświadczenie359,660,00626,08617,59
WN7607,770,00645,92567,53
WN8596,170,00627,71672,65
Ogółem
Ilość bitew27622
Ø Poziom6,62
Zwycięstwa1268945,94%
Porażki1464253,01%
Remisy2911,05%
Przetrwane bitwy567920,56%
Zniszczone czołgi130070,47
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy211390,77
Zadane uszkodzenia538,82
Punkty zajęcia bazy136730,50
Punkty obrony bazy93570,34
Doświadczenie359,66
WN7607,77
WN8596,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew38
Ø Poziom9,05
Zwycięstwa2052,63%
Porażki1847,37%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1026,32%
Zniszczone czołgi180,47
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy140,37
Zadane uszkodzenia884,47
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy80,21
Doświadczenie626,08
WN7645,92
WN8627,71
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew189
Ø Poziom9,22
Zwycięstwa8544,97%
Porażki10253,97%
Remisy21,06%
Przetrwane bitwy4724,87%
Zniszczone czołgi990,52
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy800,42
Zadane uszkodzenia1.023,44
Punkty zajęcia bazy510,27
Punkty obrony bazy80,04
Doświadczenie617,59
WN7567,53
WN8672,65
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23000
Zwycięstwa417,39%00,00%00,00%00,00%
Porażki1773,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy28,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy417,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,2200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,260,000,000,00
Wykryte pojazdy271,1700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia654,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie228,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew23
Zwycięstwa417,39%
Porażki1773,91%
Remisy28,70%
Przetrwane bitwy417,39%
Zniszczone czołgi50,22
Zniszczonych/zgonów0,26
Wykryte pojazdy271,17
Zadane uszkodzenia654,70
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie228,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy20,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia121,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie55,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy20,50
Zadane uszkodzenia121,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie55,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2102000
Zwycięstwa90643,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki119656,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy59028,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8200,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,540,000,000,00
Wykryte pojazdy18320,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia674,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy38401,8300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy60662,8900,0000,0000,00
Doświadczenie425,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2102
Zwycięstwa90643,10%
Porażki119656,90%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy59028,07%
Zniszczone czołgi8200,39
Zniszczonych/zgonów0,54
Wykryte pojazdy18320,87
Zadane uszkodzenia674,73
Punkty zajęcia bazy38401,83
Punkty obrony bazy60662,89
Doświadczenie425,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2390000
Zwycięstwa84735,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki145660,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy873,64%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy58124,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8720,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,480,000,000,00
Wykryte pojazdy18390,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia627,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy35431,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10190,4300,0000,0000,00
Doświadczenie312,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2390
Zwycięstwa84735,44%
Porażki145660,92%
Remisy873,64%
Przetrwane bitwy58124,31%
Zniszczone czołgi8720,36
Zniszczonych/zgonów0,48
Wykryte pojazdy18390,77
Zadane uszkodzenia627,56
Punkty zajęcia bazy35431,48
Punkty obrony bazy10190,43
Doświadczenie312,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa1035,71%00,00%00,00%00,00%
Porażki1760,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy932,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,470,000,000,00
Wykryte pojazdy110,3900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia929,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie468,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa1035,71%
Porażki1760,71%
Remisy13,57%
Przetrwane bitwy932,14%
Zniszczone czołgi90,32
Zniszczonych/zgonów0,47
Wykryte pojazdy110,39
Zadane uszkodzenia929,07
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie468,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (242)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M446591,07387133148,91%865,65
StuG III Ausf. G5360,87222121045,54%718,15
T-34-856430,02320107246,08%649,80
KV-37841,57531102349,56%1007,29
SU-1006584,7534890747,41%842,76
1108641,0536187444,05%523,49
G.W. Tiger (P)8859,8950373448,50%886,40
59-166277,0030268044,85%572,51
Grille 15101203,3259067646,60%657,31
IS-38685,1041962446,63%580,85
WZ-1328379,7235762241,96%391,54
Caernarvon8810,1752059047,97%786,69
WZ-111 model 1-49713,7141157039,82%383,36
KV-856516,7830052947,07%731,11
Cromwell6326,5930351645,54%423,12
Super Hellcat 7482,6732843741,19%444,95
WZ-111 model 5A10906,5948242038,57%408,71
Grille5491,2628839652,53%1167,80
T57 Heavy101096,2558238241,62%567,06
IS-27529,2433837443,85%479,79
VK 30.01 (D)6318,2926235344,48%384,26
AE Phase I 9886,1051434644,51%571,48
T-1506411,6928834548,70%526,47
T-448430,5536033139,58%285,76
FV215b (183) 101167,4658632346,13%644,15
IS7519,8634831650,00%556,91
WZ-1317356,1530130841,56%475,95
Churchill I5372,7026729848,32%667,21
AMX 50 Foch (155) 101049,1249128441,20%503,49
Object 27710970,9253128436,62%447,95
Type 586334,6428827349,08%482,08
M24 Chaffee5188,3225525550,98%471,95
KV-15324,6724024849,19%514,48
Chrysler K GF 8539,5147823349,36%428,45
T698514,7842423246,98%422,13
T376259,7628622045,91%478,43
Type T-345283,4422021645,37%600,70
BT-7 artillery 3172,7021621252,36%567,67
Marder II3194,4616321149,76%499,51
Super Conqueror10800,3447920237,62%295,12
Pz.Sfl. IVb4239,8218720050,00%655,60
T675243,6323619544,62%334,79
G.W. Panther7608,6738517850,00%610,69
AMX M4 mle. 49 Liberté 8580,1046217644,89%460,53
Pz.Kpfw. III/IV5244,6321017350,29%500,18
Hirschkäfer111209,2159617040,59%543,63
T-50-2 6308,5334516045,63%631,22
Churchill VII6390,4627115539,35%429,26
T1 Heavy5345,5725215439,61%474,48
Pz.Sfl. IVc5272,2518915339,87%378,55
Pz.Kpfw. 35 (t)259,5413515147,68%106,14
M60 10855,8353714946,31%457,68
Hummel6389,8123614841,89%391,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4246,7718114650,00%524,35
T-437429,9132614441,67%429,58
Pz.Kpfw. 38 (t)356,4614013853,62%113,85
IS-7101231,6369212744,09%753,34
SU-855195,9218012145,45%218,59
Pz.Kpfw. II Luchs4174,9821911452,63%540,53
M40/M438865,6160310751,40%802,36
TVP T 50/5110882,8254710641,51%423,84
Conqueror9657,5846510643,40%328,22
SU-85B4214,6018610646,23%355,45
T-109751,7851910344,66%478,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C3143,4422910248,04%549,79
121B 10994,0762410245,10%546,87
Pz.Kpfw. III Ausf. J478,991559947,47%71,13
M5A1 Stuart4121,261959742,27%168,81
BT-2245,27939547,37%61,36
Pz.Kpfw. II278,401699451,06%166,41
Leichttraktor1224,132129245,65%992,27
VK 16.02 Leopard5114,162029253,26%218,31
M53/M559947,585739252,17%797,71
Matilda4322,122209139,56%729,59
Sturmpanzer I Bison3131,641218942,70%260,75
T-284268,521928445,24%662,11
M3 Lee4211,591967948,10%642,14
M127696,874027939,24%701,44
Jagdpanzer IV6326,442177749,35%419,24
53TP Markowskiego8493,753597631,58%234,19
Sturmpanzer II4220,281577651,32%646,80
T-345218,212176848,53%405,77
T216254,502726845,59%477,20
Covenanter596,841786443,75%76,96
Marder 38T4227,221916347,62%417,73
Crusader6225,772256145,90%469,90
45TP Habicha7501,124005750,88%502,01
M24E2 Super Chaffee 6260,823675761,40%624,14
40TP Habicha6390,553235547,27%537,03
Pz.Kpfw. III Ausf. E379,561285545,45%59,99
StuG IV 5244,051955534,55%325,98
Škoda T 245202,962505451,85%392,19
AMX 50 12091270,396915448,15%1003,41
M8A14161,691565435,19%146,28
T6 Medium4371,802905461,11%910,13
Panzer 58 Mutz 8402,063995446,30%287,58
AMX 50 1008902,576475356,60%924,48
25TP KSUST II5128,041835240,38%32,44
Type 95 Heavy4137,811545238,46%179,06
Progetto CC55 mod. 548862,356325154,90%849,58
T297968,046165139,22%950,19
KR-1111181,885755127,45%459,15
O-I Experimental5319,753054864,58%572,49
BZ-1668835,515794744,68%747,36
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6280,042924742,55%441,04
Waffenträger auf Pz. IV9945,095284645,65%546,44
IS-2-II8420,713934548,89%284,75
T-46380,481334247,62%141,19
BT-7463,221024134,15%0,12
KV-1SA 5475,104364050,00%865,70
Ikv 723152,311453956,41%353,04
A-20596,581823852,63%178,09
Windhund 8869,844993737,84%611,49
GSOR the TANK 9859,535653655,56%713,41
ST vz. 394161,412083447,06%346,28
Object 777 Version II 91010,126463452,94%784,78
Vickers Medium Mk. III3143,481383345,45%360,71
M5 Stuart458,791883339,39%0,00
M66822,066043256,25%1364,63
14TP485,191593237,50%20,12
SU-76M4153,001453253,13%282,48
T-29 3277,472673243,75%825,27
CS-52 LIS 8774,416343256,25%802,57
Panzerjäger I250,33773040,00%0,00
Valiant 5301,723422948,28%485,74
T92 HMC101086,436352857,14%922,48
Char Futur 4 91212,485852737,04%757,43
Matilda IV 5237,772682650,00%437,36
Cruiser Mk. III3126,161692548,00%389,58
Strv m/40L3258,712582450,00%842,23
T56 GMC3118,541372445,83%207,24
M2 Medium Tank3147,431642352,17%450,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4102,431512321,74%76,32
LT vz. 383143,181852259,09%511,28
Škoda T 256385,094262263,64%676,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5358,184002245,45%648,44
Pz.Sfl. IC 4231,482512152,38%552,49
VK 30.02 (D)7484,854312050,00%583,72
T-703204,102212055,00%724,60
TKS z n.k.m. 20 mm 2136,892331957,89%757,51
T1 Cunningham118,21591942,11%7,35
Sav m/434286,951791936,84%527,51
Type 2597 Chi-Ha3188,631701936,84%500,19
Patton the Tank 9579,535031947,37%352,33
ARL 446666,004851844,44%983,42
BZ-587618,784821850,00%647,47
Char de transition 6657,835361855,56%954,87
AMX ELC 901 6313,725091855,56%747,17
Fantôme 9866,335751844,44%584,45
O-I6323,653021735,29%228,86
Turán III prototípus 5233,652141747,06%349,37
M2 Light2174,312071643,75%532,20
Object 283 9652,814271631,25%331,48
113 Beijing Opera 101107,756451650,00%686,84
M3 Stuart365,931961546,67%68,59
T71 DA7120,732061540,00%35,63
T-116 3155,332221546,67%438,81
MS-116,29601450,00%77,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81192,005861450,00%1049,07
Carro d'assalto P.887568,003941323,08%468,49
Black Prince II 7640,005391346,15%713,26
Object 268 Version V 10892,697191361,54%543,78
T-45 2189,462441346,15%727,07
T7 Combat Car 253,311051330,77%0,00
T2 Medium Tank268,001121216,67%88,18
AMX M4 mle. 457828,176021241,67%911,27
AMR 35 2255,832871233,33%1149,47
T1 HMC270,64851136,36%122,99
Black Prince7297,184601163,64%326,09
T3 HMC2176,732111154,55%804,50
AMX 50 B101237,736531145,45%736,63
M3 Light 3109,821111127,27%254,67
Renault FT1104,501111020,00%340,99
10TP3128,801651050,00%360,52
Pvlvv fm/42251,701261050,00%141,03
M415284,202611030,00%162,04
Convert. Medium Tank T3 3282,304071040,00%726,60
SU-100Y 6442,403631070,00%681,54
LTP 3113,401311040,00%270,80
TS-5 8795,203011030,00%473,13
Type 91 Heavy375,33126966,67%261,00
Light Mk. VIC 292,1197955,56%377,64
T-54 first prototype 8332,67322922,22%124,92
T-26230,2581825,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5199,50361850,00%444,12
Vickers Medium Mk. II2123,86125742,86%420,16
Type 97 Te-Ke 2108,71211742,86%326,69
Pz.Kpfw. I264,43227771,43%271,04
Object 2579666,00627757,14%501,51
M16/43 Sahariano 3328,00320742,86%698,18
T26E3 Eagle 7 7664,00587757,14%791,65
Vickers Mk. E Type B299,83146650,00%265,94
Caliban 8687,83345616,67%497,02
L-60 241,83107616,67%0,83
Chi-Go 7815,33612650,00%985,55
Strv m/38258,80164540,00%0,00
T-60227,60114520,00%0,00
FV1066 Senlac 8449,20390560,00%687,20
Rheinmetall Skorpion 8541,80368540,00%261,39
Strv fm/21144,00118425,00%0,00
Fiat 3000167,2575425,00%68,48
M14/412124,50193450,00%277,00
Type 97 Chi-Ha322,501384100,00%261,00
MKA 2214,25175425,00%584,80
FCM 2C 3276,75385450,00%723,01
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,50260475,00%262,60
Somua SM 81343,25518450,00%1236,26
Chi-Ni294,33145366,67%439,09
LT vz. 352165,67207366,67%753,49
7TP2167,67266366,67%661,88
Cruiser Mk. I1215,67234366,67%1303,99
Type 89 I-Go/Chi-Ro247,331943100,00%261,00
T54E19369,0010730,00%21,49
43 M. Toldi III 373,673033100,00%323,56
112 883,67381333,33%0,00
Kolohousenka139,0090250,00%76,78
Renault Otsu1203,503702100,00%981,59
50TP prototyp 8696,50439250,00%519,24
TVP VTU Koncept81187,00723250,00%1492,20
Panzerwagen 39 3175,50255250,00%687,60
Wespe3218,501802100,00%813,20
Cruiser Mk. IV4117,50103250,00%184,43
Sturer Emil7484,5024720,00%328,72
Valentine II 495,004632100,00%297,97
AT 15A 7221,503812100,00%272,92
Löwe 8782,00829250,00%797,97
Lorraine 40 t 8456,004692100,00%474,20
Vickers Medium Mk. I172,003310,00%123,34
4TP1568,0041410,00%4064,64
Renault NC-311100,001701100,00%568,20
P.435428,0024010,00%792,66
D1230,00921100,00%261,00
Konštrukta T-34/1007514,0027610,00%447,46
SU-18244,001131100,00%261,00
T3281450,0055810,00%1502,94
Somua SAu 404679,0031410,00%2110,99
T3E2 Medium Tank 398,0011910,00%118,71
AM 39 Gendron-Somua 2632,009081100,00%2969,75
T-103 8445,0034110,00%151,89
Caernarvon Action X 8243,0015310,00%0,00
Krupp-Steyr Waffenträger 7461,0025110,00%302,24
Straussler V–4/40 3601,005911100,00%2888,39

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.12.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.12.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.07.2019
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.11.2017
Opuścił klan: 12.03.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.03.2018
Opuścił klan: 07.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.07.2016
Opuścił klan: 04.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.10.2016
Opuścił klan: 10.11.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 23.03.2017
Opuścił klan: 09.04.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 03.05.2017
Opuścił klan: 15.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.11.2016
Opuścił klan: 28.12.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.04.2017
Opuścił klan: 14.04.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 18.06.2017
Opuścił klan: 06.11.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2016
Opuścił klan: 23.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.12.2015
Opuścił klan: 02.01.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.11.2015
Opuścił klan: 28.11.2015