ProfesorLT

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.11.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5116928120136
Ø Poziom8,328,008,138,23
Zwycięstwa2558950,01%1760,71%6352,50%7252,94%
Porażki2493148,72%1139,29%5243,33%5943,38%
Remisy6491,27%00,00%54,17%53,68%
Przetrwane bitwy1116121,81%725,00%2319,17%2518,38%
Zniszczone czołgi340070,66230,82810,68860,63
Zniszczonych/zgonów0,851,100,840,77
Wykryte pojazdy881511,721073,823843,204163,06
Zadane uszkodzenia1.133,39658,86894,69878,18
Punkty zajęcia bazy238360,4700,00310,26310,23
Punkty obrony bazy159110,3100,0000,0000,00
Doświadczenie625,08556,46536,52528,89
WN71009,071298,961135,051090,79
WN81210,201035,241491,161416,67
Ogółem
Ilość bitew51169
Ø Poziom8,32
Zwycięstwa2558950,01%
Porażki2493148,72%
Remisy6491,27%
Przetrwane bitwy1116121,81%
Zniszczone czołgi340070,66
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy881511,72
Zadane uszkodzenia1.133,39
Punkty zajęcia bazy238360,47
Punkty obrony bazy159110,31
Doświadczenie625,08
WN71009,07
WN81210,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew28
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa1760,71%
Porażki1139,29%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy725,00%
Zniszczone czołgi230,82
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy1073,82
Zadane uszkodzenia658,86
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie556,46
WN71298,96
WN81035,24
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew120
Ø Poziom8,13
Zwycięstwa6352,50%
Porażki5243,33%
Remisy54,17%
Przetrwane bitwy2319,17%
Zniszczone czołgi810,68
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy3843,20
Zadane uszkodzenia894,69
Punkty zajęcia bazy310,26
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie536,52
WN71135,05
WN81491,16
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew136
Ø Poziom8,23
Zwycięstwa7252,94%
Porażki5943,38%
Remisy53,68%
Przetrwane bitwy2518,38%
Zniszczone czołgi860,63
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy4163,06
Zadane uszkodzenia878,18
Punkty zajęcia bazy310,23
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie528,89
WN71090,79
WN81416,67
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa937,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki1458,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy416,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy542,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.728,460,000,000,00
Punkty zajęcia bazy170,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy431,7900,0000,0000,00
Doświadczenie461,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa937,50%
Porażki1458,33%
Remisy14,17%
Przetrwane bitwy416,67%
Zniszczone czołgi80,33
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy542,25
Zadane uszkodzenia1.728,46
Punkty zajęcia bazy170,71
Punkty obrony bazy431,79
Doświadczenie461,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew329000
Zwycięstwa16449,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki16550,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10431,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1990,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy3421,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia931,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3811,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10883,3100,0000,0000,00
Doświadczenie742,460,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew329
Zwycięstwa16449,85%
Porażki16550,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy10431,61%
Zniszczone czołgi1990,60
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy3421,04
Zadane uszkodzenia931,36
Punkty zajęcia bazy3811,16
Punkty obrony bazy10883,31
Doświadczenie742,46
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew293000
Zwycięstwa14348,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki14148,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy93,07%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10034,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1620,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,00
Wykryte pojazdy2250,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia901,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1970,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3031,0300,0000,0000,00
Doświadczenie587,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew293
Zwycięstwa14348,81%
Porażki14148,12%
Remisy93,07%
Przetrwane bitwy10034,13%
Zniszczone czołgi1620,55
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy2250,77
Zadane uszkodzenia901,12
Punkty zajęcia bazy1970,67
Punkty obrony bazy3031,03
Doświadczenie587,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa1346,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki1553,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy621,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,360,000,000,00
Wykryte pojazdy351,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia902,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy291,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy230,8200,0000,0000,00
Doświadczenie584,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa1346,43%
Porażki1553,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy621,43%
Zniszczone czołgi80,29
Zniszczonych/zgonów0,36
Wykryte pojazdy351,25
Zadane uszkodzenia902,04
Punkty zajęcia bazy291,04
Punkty obrony bazy230,82
Doświadczenie584,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (297)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
ELC EVEN 90 8571,76635399551,84%1045,53
Rheinmetall Skorpion G 81212,54595325347,49%1314,20
Bat.-Châtillon Bourrasque 81298,27746192553,97%1571,61
Object 252U Defender 81040,03545147350,03%1068,35
ASTRON Rex 105 mm 81342,72763147255,10%1559,34
Jagdpanzer E 100101753,97636115352,21%1288,67
T34 81187,38685105151,19%1392,45
T499836,1958290851,43%1168,03
T3091993,7679780451,12%1998,08
Lorraine 40 t 81010,8158571948,82%1111,56
Škoda T 56 81574,0676469051,59%1575,12
T110E5101593,9571666453,31%1252,53
WZ-111 model 5A101509,6962366047,73%1079,70
T-54 first prototype 8818,0259765846,05%949,13
ShPTK-TVP 100 81259,1768665652,13%1423,14
T92 HMC101309,3946165346,71%1033,79
Object 140101224,9165459146,02%864,37
LT-432 8591,6761756950,97%986,48
T26E5 Patriot 8971,1565956248,58%1102,98
M6A2E1 8872,1761053349,91%952,47
60TP Lewandowskiego102099,7473652651,33%1666,39
Spähpanzer Ru 2519494,9854951445,14%502,07
Primo Victoria 8796,5958047552,63%1006,64
EMIL 1951 81450,4175647048,94%1583,86
Progetto M40 mod. 65101769,5873445352,76%1482,47
leKpz M 41 90 mm 8638,5861144552,36%1081,06
T57 Heavy101769,6264639954,64%1343,71
AMX 50 Foch B102129,4877539358,02%1779,15
T-34-856332,1728839145,27%438,22
T92 8482,6655438346,21%730,95
Maus101795,8071037745,62%1396,52
Löwe 8987,8268136950,95%1098,86
STB-1101632,0871535548,45%1239,19
Bat.-Châtillon 25 t101209,1760035144,73%819,25
Type 4 Heavy91195,1056635150,71%1065,44
T-437358,3432435145,30%340,26
Spähpanzer SP I C7336,5735834948,42%449,67
T-549800,1255834144,57%609,16
SDP wz 66 Grom 81476,4474734057,65%1588,62
Kampfpanzer 07 RH 8932,4262733047,88%1074,99
M53/M5591240,3754829947,83%1216,41
AMX M4 mle. 54101976,0377128851,04%1484,23
E 50 Ausf. M101776,3972827550,55%1475,83
T-448406,9344326944,24%307,65
T26E4 SuperPershing 81019,8365526356,27%1382,91
Controcarro 3 Minotauro102040,1376825757,59%1514,08
Strv K 91535,0078225550,59%1475,46
VK 28.016136,1127324851,61%217,55
121B 101309,1363724647,97%949,16
M46 Patton91172,7659424448,36%1022,07
212A91112,3056624344,86%943,47
Object 430U101603,6565724246,28%1221,12
T-345196,2024824050,42%356,97
Strv 103-091508,7858323847,48%1311,90
T-54 ltwt.9726,6947823349,79%944,92
IS-7102151,0982723046,09%1829,32
UDES 038928,6356922248,20%855,39
AMX 13 909747,4460121551,63%988,28
IS-381144,4661421450,93%1236,84
E 5091231,9876821053,33%1082,02
O-Ho81018,8350920856,73%1150,49
TVP T 50/51101555,4552719847,98%1176,96
Tiger-Maus 91747,5081419451,03%1517,87
Prototipo Standard B91404,2170819142,41%1137,38
KR-1112524,2094019150,79%1766,67
Nergal 81398,6878219053,16%1714,87
Concept 1B 91896,3579118552,43%1574,66
BZ-6891697,6279618254,40%1561,64
LTTB8550,4645317650,00%856,25
Panhard EBR 909532,2653817651,70%658,18
Kranvagn101921,9274217050,59%1491,21
Super Conqueror102074,5974216949,11%1754,96
Object 277102005,6463416852,38%1748,54
Controcarro 1 Mk. 291720,7885316755,09%1677,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C375,5129616450,00%190,42
Panhard EBR 10510720,1051816241,36%582,49
Progetto C50 mod. 6691588,0682216157,14%1637,99
AMX 50 12091553,2559616140,99%1333,58
P.44 Pantera8973,1667915651,92%1189,92
M446669,8946815451,95%1145,82
VK 16.02 Leopard573,8319415337,91%1,10
Taschenratte112648,33100915351,63%1760,72
AMX M4 mle. 5191959,6290815253,95%1888,32
Cruiser Mk. II2125,9321015149,01%411,26
TNH T Vz. 5191751,4089914659,59%1770,91
T54E191263,4647214648,63%1069,54
Pz.Kpfw. VII102145,9574014548,28%1642,59
StuG III Ausf. G5215,8120514445,14%284,74
AMX 50 Foch91745,9582414458,33%1621,75
UDES 1691469,3474614355,94%1413,70
AE Phase I 91434,4361913851,45%1269,98
VK 45.02 (P) Ausf. B91667,0465513536,30%1622,49
M127738,2957213445,52%939,64
Chrysler K GF 8901,1265113442,54%853,89
SU-14-28743,7754213147,33%629,88
Windhund 81339,9971012951,94%1512,11
Leopard Prototyp A91588,0174112854,69%1594,21
Bat.-Châtillon 12 t8555,9860312847,66%830,85
T-1091587,7486112755,91%1646,99
IS-3-II91546,8784412654,76%1489,85
53TP Markowskiego81164,3153812142,15%1237,80
TOG II* 6507,9032212045,00%685,06
O-Ni7913,9748111945,38%1165,56
Centurion Mk. 7/191563,2682911950,42%1612,16
Tortoise91590,4482911852,54%1300,36
AMX 50 B101799,9950111739,32%1290,74
Type 6191193,7175111355,75%1131,59
T-100 LT10719,1658111153,15%712,48
Emil I81379,9287910760,75%1607,38
FV215b (183) 101508,4352310749,53%1029,71
AMX AC mle. 4881062,4963210547,62%1127,33
Somua SM 81556,4981710548,57%1711,26
M374131,6322310447,12%256,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4173,2426010343,69%249,93
Emil II91500,1078210348,54%1216,46
45TP Habicha71004,1253710247,06%1231,98
M415262,6924110248,04%266,73
Vz. 64 Blesk8462,6455310250,00%624,34
ST-II101872,158079953,54%1491,39
T28 Concept 7910,365289950,51%1218,32
Manticore10891,047279951,52%949,08
TNH 105/100081434,348609853,06%1899,74
FV215b 101233,616069642,71%765,28
Centurion Action X101708,166649555,79%1402,46
Type 5781352,668149558,95%1504,71
Panhard AML Lynx 6x68301,964839345,16%304,24
Škoda T 509800,433839230,43%430,86
CS-538893,606029150,55%1125,77
AMX 13 757580,195799148,35%1252,09
Object 25791470,227719154,95%1410,35
STA-18843,666549045,56%936,26
Progetto CC55 mod. 5481245,267948853,41%1471,06
Type T-345290,843368735,63%547,50
T698995,854818754,02%1245,66
SMV CC-6781146,027078656,98%1306,03
Chimera 81573,188558552,94%1732,76
T-50574,042048355,42%150,81
Vz. 55101943,357068242,68%1338,97
Jagdpanther7488,134298237,80%384,51
Škoda T 177569,606018247,56%1028,24
IS-2-II81112,607668253,66%1263,38
Pz.Kpfw. II Luchs463,802807941,77%22,69
Leopard 1101712,326427944,30%1231,61
T71 CMCD7434,405017740,26%695,39
T803112153,818807748,05%1342,40
Tiger 131 6755,206317647,37%1278,21
AMX 50 10081144,527067548,00%1259,09
Conqueror91593,498187548,00%1501,94
Bishop5151,011897349,32%139,93
Fantôme 91562,076407349,32%1596,43
Type 5 Chi-Ri7649,524857150,70%969,06
113101188,326807149,30%817,70
WZ-111 model 1-49843,175977040,00%493,28
Jagdpanzer IV6600,195946952,17%1078,78
LPT-67 Šelma9557,606296756,72%665,63
Type 4 Ju-To71204,277236741,79%1496,53
T28 Prototype81274,757446753,73%1446,79
T-463131,781926556,92%467,73
CS-63101549,127026558,46%1285,37
40TP Habicha6525,643466448,44%832,77
1108573,055366443,75%444,75
Object 4168719,466476349,21%748,98
M48A5 Patton101561,487806350,79%1215,30
Brennos 81362,326396350,79%1559,93
AMX M4 mle. 49 8677,535356237,10%517,43
Valentine3119,261896145,90%231,41
UDES 15/16101786,436966142,62%1298,80
T-34-85M 6471,574396142,62%571,24
Char Futur 4 91737,208196152,46%1627,42
Caernarvon81123,007855949,15%1223,66
SU-1018806,576085843,10%702,11
Object 268 Version 4102267,308035749,12%1668,13
Vz. 71 Tesák101208,688975662,50%1441,60
SMV CC-5671052,897495550,91%1532,71
M40/M438799,055435543,64%713,94
Škoda T 256544,854575453,70%933,72
M-III-Y81130,917915448,15%1338,38
Ares 758842,266655345,28%829,95
M-VI-Y91542,428645257,69%1654,75
K-91-PT 91387,387795253,85%1253,82
Panhard AMD 178B6200,723875054,00%401,17
Crusader6195,692674845,83%374,68
Type 5 Heavy101204,334824835,42%526,71
AMX 12 t6391,134094837,50%852,14
AMX M4 mle. 49 Liberté 8891,756114843,75%930,61
O-I6365,912484641,30%347,22
Object 26391570,965894641,30%1069,31
Panzerjäger I2122,242094544,44%256,07
50TP Tyszkiewicza91237,187624450,00%965,58
Type 3 Ju-Nu61056,435974445,45%1755,21
M4A3E8 Sherman6472,573534257,14%801,76
FV4202 8906,767064250,00%1095,61
Strv 746614,465604153,66%1189,82
Vz. 44-171167,228114148,78%1566,11
SU-86559,374744151,22%648,94
Covenanter5181,223494153,66%505,96
Hotchkiss EBR7312,053634146,34%475,91
Panther7859,037934067,50%1497,74
TVP VTU Koncept8603,104854035,00%472,15
FV217 Badger101645,835614045,00%1025,22
GSOR 1006 Scheme 791636,658384050,00%1535,64
Carro d'assalto P.8871034,647383946,15%1438,90
Cromwell B 6429,055213956,41%668,11
M5A1 Stuart497,162753852,63%177,10
CS-599934,506213847,37%735,62
AMX 105 AM mle. 474206,612953655,56%641,91
Ares 8591369,759233661,11%1335,24
Marder II3176,413083458,82%451,26
Object 43091565,328733458,82%1645,39
M-V-Y101766,216713441,18%1202,06
Škoda T 245380,032803345,45%791,95
25TP KSUST II5125,482553333,33%9,99
M7 Priest382,161763135,48%3,42
Churchill VII6629,936463056,67%1127,18
FV224 Chopper71142,678293070,00%1500,52
Cromwell6307,594152931,03%334,76
S-517581,345572951,72%598,34
AMX 40479,212032931,03%16,18
Waffenträger auf E 100101543,575802839,29%807,20
BZ-75101882,965882748,15%1318,45
T-1506543,774982634,62%620,82
KV-15590,625772657,69%1304,42
Rinoceronte101365,844312536,00%771,09
IS-27765,206602560,00%1042,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4291,122212524,00%583,13
Type 95 Heavy4168,962022544,00%340,09
KV-37816,646332544,00%868,75
VK 45.02 (P) Ausf. A81600,209012556,00%2078,43
Char Mle. 75 9753,084572454,17%919,99
Strv m/425396,394262352,17%943,04
T207492,053632157,14%578,05
Pz.Kpfw. I251,383092161,90%221,91
Škoda T 40 6610,196072161,90%1191,75
FV230 Canopener102062,506932060,00%1756,42
Kolohousenka1175,682981947,37%864,70
Lorraine 39L AM396,631801947,37%142,17
Type 4 Chi-To6281,393151833,33%234,31
Type 91 Heavy3102,501591855,56%240,96
Concept No. 5101361,175271850,00%930,35
LTG7230,674031850,00%298,07
Churchill I5502,654791747,06%931,13
MT-256261,943601747,06%577,96
Rheinmetall Panzerwagen10616,884681735,29%366,22
Lago4386,632611650,00%1108,97
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4404,005291656,25%1072,85
M66202,933031533,33%17,14
T1 Heavy5215,473511540,00%153,11
Cruiser Mk. IV451,071251540,00%2,19
14TP4226,932991464,29%879,40
AMX ELC bis5228,294181464,29%775,79
Renault UE 573126,082461361,54%346,57
T1 HMC212,501061241,67%29,38
Tetrarch 287,331441233,33%179,93
Patton the Tank 91460,456921154,55%1374,27
T-262121,101791070,00%634,12
AMX 38393,702771040,00%52,18
VK 168.01 Mauerbrecher 81432,808731060,00%1856,18
Strv S1 8808,104691030,00%514,71
SU-100Y 6798,406381060,00%1483,53
Renault Otsu146,33135933,33%3,10
50TP prototyp 81720,22936955,56%1961,31
SU-18279,1199911,11%214,88
ST vz. 394113,38206862,50%296,59
Type 2597 Chi-Ha378,25179825,00%12,82
Cruiser Mk. I1105,00201850,00%370,23
Cruiser Mk. III375,75146862,50%269,60
Vickers Medium Mk. I1116,57282771,43%684,61
Renault NC-311126,29298728,57%447,45
Type 89 I-Go/Chi-Ro262,57126742,86%17,56
Leichttraktor168,50228650,00%149,61
MS-1199,00237633,33%291,80
Renault FT197,003625100,00%605,46
Strv m/40L3324,40403580,00%1224,15
HWK 128440,40482560,00%634,64
Heavy Tank No. VI 6724,807445100,00%1425,46
Renault FT 75 BS280,50171425,00%213,01
Renault FT AC282,50219475,00%328,34
Excelsior 581,2515340,00%0,00
Strv fm/211105,67243333,33%320,76
T1 Cunningham130,002293100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)2108,67148333,33%445,39
FCM 36210,00186366,67%238,12
Excalibur 6730,0041230,00%854,89
Fiat 30001100,0012120,00%235,98
LT vz. 352271,00251250,00%1385,20
TKS z n.k.m. 20 mm 293,502252100,00%475,89
Pz.Kpfw. 38 (t)343,50107250,00%82,06
GSOR the TANK 91539,5050520,00%1532,33
Object 777 Version II 9510,0043920,00%151,80
T-29 3165,5019720,00%347,13
MTLS-1G14 3213,503452100,00%867,95
T 55A 9477,5025520,00%123,72
LT vz. 3830,001071100,00%261,00
M4A1 Sherman5462,003101100,00%1126,26
Kunze Panzer 9822,007671100,00%663,62
Super Hellcat 70,003811100,00%261,00
112 81243,0012421100,00%1737,14

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.11.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.11.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 19.01.2021
Opuścił klan: 01.11.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.03.2017
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.04.2020
Opuścił klan: 06.05.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.12.2020
Opuścił klan: 18.01.2021