Prik0list

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 13.12.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew459430030
Ø Poziom8,290,000,0010,07
Zwycięstwa2382051,85%00,00%00,00%1756,67%
Porażki2146646,72%00,00%00,00%1343,33%
Remisy6571,43%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1404830,58%00,00%00,00%1033,33%
Zniszczone czołgi438820,9600,0000,00220,73
Zniszczonych/zgonów1,380,000,001,10
Wykryte pojazdy554831,2100,0000,00581,93
Zadane uszkodzenia1.444,980,000,001.624,23
Punkty zajęcia bazy534321,1600,0000,00903,00
Punkty obrony bazy231230,5000,0000,0000,00
Doświadczenie574,870,000,00522,43
WN71242,250,000,001120,68
WN81723,140,000,001950,50
Ogółem
Ilość bitew45943
Ø Poziom8,29
Zwycięstwa2382051,85%
Porażki2146646,72%
Remisy6571,43%
Przetrwane bitwy1404830,58%
Zniszczone czołgi438820,96
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy554831,21
Zadane uszkodzenia1.444,98
Punkty zajęcia bazy534321,16
Punkty obrony bazy231230,50
Doświadczenie574,87
WN71242,25
WN81723,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew30
Ø Poziom10,07
Zwycięstwa1756,67%
Porażki1343,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1033,33%
Zniszczone czołgi220,73
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy581,93
Zadane uszkodzenia1.624,23
Punkty zajęcia bazy903,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie522,43
WN71120,68
WN81950,50
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew881000
Zwycięstwa43649,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki36040,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy859,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29733,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6770,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy8500,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.760,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13571,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6760,7700,0000,0000,00
Doświadczenie699,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew881
Zwycięstwa43649,49%
Porażki36040,86%
Remisy859,65%
Przetrwane bitwy29733,71%
Zniszczone czołgi6770,77
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy8500,96
Zadane uszkodzenia1.760,88
Punkty zajęcia bazy13571,54
Punkty obrony bazy6760,77
Doświadczenie699,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew20000
Zwycięstwa735,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1365,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy525,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,270,000,000,00
Wykryte pojazdy251,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia762,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1035,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy190,9500,0000,0000,00
Doświadczenie266,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew20
Zwycięstwa735,00%
Porażki1365,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy525,00%
Zniszczone czołgi40,20
Zniszczonych/zgonów0,27
Wykryte pojazdy251,25
Zadane uszkodzenia762,15
Punkty zajęcia bazy1035,15
Punkty obrony bazy190,95
Doświadczenie266,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew447000
Zwycięstwa19142,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki25356,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14532,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3490,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy3990,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia568,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7991,7900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3100,6900,0000,0000,00
Doświadczenie306,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew447
Zwycięstwa19142,73%
Porażki25356,60%
Remisy30,67%
Przetrwane bitwy14532,44%
Zniszczone czołgi3490,78
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy3990,89
Zadane uszkodzenia568,73
Punkty zajęcia bazy7991,79
Punkty obrony bazy3100,69
Doświadczenie306,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew707000
Zwycięstwa39555,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki30643,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27839,32%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4830,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy5380,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.171,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11721,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy27733,9200,0000,0000,00
Doświadczenie548,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew707
Zwycięstwa39555,87%
Porażki30643,28%
Remisy60,85%
Przetrwane bitwy27839,32%
Zniszczone czołgi4830,68
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy5380,76
Zadane uszkodzenia1.171,93
Punkty zajęcia bazy11721,66
Punkty obrony bazy27733,92
Doświadczenie548,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2446000
Zwycięstwa130153,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki106143,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy843,43%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy83634,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi18780,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy17000,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.188,860,000,000,00
Punkty zajęcia bazy30611,2500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20750,8500,0000,0000,00
Doświadczenie569,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2446
Zwycięstwa130153,19%
Porażki106143,38%
Remisy843,43%
Przetrwane bitwy83634,18%
Zniszczone czołgi18780,77
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy17000,70
Zadane uszkodzenia1.188,86
Punkty zajęcia bazy30611,25
Punkty obrony bazy20750,85
Doświadczenie569,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1261000
Zwycięstwa62749,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki62849,80%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy36528,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9670,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy10730,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.688,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10750,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11210,8900,0000,0000,00
Doświadczenie647,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1261
Zwycięstwa62749,72%
Porażki62849,80%
Remisy60,48%
Przetrwane bitwy36528,95%
Zniszczone czołgi9670,77
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy10730,85
Zadane uszkodzenia1.688,14
Punkty zajęcia bazy10750,85
Punkty obrony bazy11210,89
Doświadczenie647,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (230)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Tiger I71158,94538124754,21%1737,13
M46 Patton92021,53656124356,40%2337,95
M48A5 Patton102205,31627117650,68%1996,53
Cromwell6691,20453112152,99%1517,87
T4991131,0155197652,97%1709,47
T57 Heavy102216,2755995846,97%1818,48
T110E5102105,0564180551,68%1772,36
IS71406,3561679258,96%2429,77
AMX 13 9091048,9155477952,37%1807,86
Bat.-Châtillon 25 t102191,4860475352,59%2140,93
E 100101858,1960273250,27%1483,48
Tiger II81065,4246870751,77%1178,31
T25 Pilot Number 1 81229,3971365551,91%1815,43
KV-856654,1434858247,08%1080,52
T-100 LT101105,8860656248,40%1352,77
Object 907 102205,1270556053,57%1958,52
T675664,7540654652,93%1695,08
Conqueror Gun Carriage101454,3652952552,38%1216,55
FV380591355,3844851251,17%1472,04
E 7591382,7655350955,80%1351,64
T-5491807,2762848550,72%2094,24
IS-381605,2859147851,46%2148,48
ELC EVEN 90 8774,0177347456,96%1857,59
WZ-111 model 5A102241,5465646348,60%1871,88
FV201 (A45) 7990,4858046355,08%1584,79
Panhard EBR 105101207,2862945656,14%1559,44
AMX 50 Foch91374,8344743344,11%1063,29
E 5091764,7560341952,27%1856,70
T54E191473,5556141449,76%1386,99
KV-15407,8529840947,68%741,78
AMX 13 105101137,4962540950,12%1296,35
T110E4102526,2567339854,77%2038,81
SU-130PM 81663,5474039650,25%1863,68
FV3046553,9230339050,26%949,70
T-54 ltwt.9999,2357238955,53%1671,01
T-62A102102,8361136452,47%2074,24
Centurion Mk. I81054,2948635749,30%1347,96
Škoda T 5092603,2888235456,50%3016,57
Crusader 5.5-in. SP7770,4633135344,76%1128,34
E 50 Ausf. M102091,6664235151,85%1863,52
T-4481263,4463234753,60%1866,01
M10391684,3059934358,31%1703,97
VK 36.01 (H)6631,0139933849,11%1053,99
M41 Walker Bulldog8833,5651333848,52%1623,38
Object 260 102373,7374632755,05%1909,76
AMX 50 Foch (155) 101915,7451432342,41%1366,98
FV215b (183) 101943,4153532246,89%1339,86
FV2078991,3938632252,17%1217,89
Vz. 55102962,6773031755,21%2684,32
AMX AC mle. 467896,5241631553,97%1372,98
T376485,1642031452,87%1314,98
T71 DA7468,5038530644,44%754,81
Panhard EBR 75 (FL 10) 8918,2670430054,67%1815,48
M26 Pershing81256,5461629953,85%1748,86
T6981049,5147229548,14%1265,00
AMX AC mle. 4881177,7953228951,56%1317,12
TVP T 50/51102583,8473828556,49%2566,07
11081193,2052428347,00%1410,93
STB-1102275,6967728047,50%1929,59
Lorraine 40 t 81563,4170026847,01%2079,14
T2071015,0351426754,31%1763,29
Strv 103-091741,0651126645,86%1501,87
WZ-111 model 1-491752,5470226553,96%1842,98
Leopard 1102358,1162626151,34%2011,00
T2971211,5856226056,92%1667,28
UDES 0381196,4848326043,85%1344,57
T-34-3 81698,7286926058,46%2382,95
Object 252U Defender 81454,9975425849,61%1645,08
Leopard Prototyp A92147,5778925450,79%2329,81
HWK 128627,7958625449,21%1066,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91714,5555524852,02%1966,81
Progetto M40 mod. 65102226,6068123048,26%1901,65
Object 430U102345,0776222854,39%2126,42
T95/FV4201 Chieftain 102737,5981322751,10%2024,13
Kranvagn102479,5171722347,53%1988,61
Object 261101385,7856722150,23%1149,06
ARL V396519,9427821344,60%806,59
AMX ELC bis5583,1241621150,24%2152,35
Object 279 early 103050,1486620761,84%2330,85
XM551 Sheridan101336,6456920547,32%1449,81
LTTB8620,9844320450,98%1065,45
T216166,5528020352,22%301,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6753,4347219749,75%1556,29
Panther II81352,6354919551,79%1953,08
Centurion Action X102344,5966819348,70%1955,99
T3281396,3257618452,17%1715,51
T110E3102387,8863718153,59%1766,46
Spähpanzer Ru 2519908,7663017848,31%1379,21
Centurion Mk. 7/191503,5857817451,15%1435,77
Comet7800,5844217250,00%1248,44
Type 6192112,7888016455,49%2312,39
M75198,6822516441,46%480,90
AMX 13 757653,3463216353,99%1472,91
Grille 15102171,2556916347,24%1496,13
VK 30.02 (M)6897,4254216158,39%1995,33
Super Conqueror102431,2376915554,19%2186,66
AMX 50 Foch B102406,3866615354,90%2138,32
212A91546,0062015250,00%1406,11
Object 705A102240,1666215147,02%1769,39
S35 CA5490,8430914647,95%997,90
60TP Lewandowskiego102669,8773614556,55%2270,21
Jagdpanzer E 100102642,6660214552,41%2229,90
Panther71083,2951814254,93%1821,99
Panhard EBR 909876,3085714252,82%1458,73
T-4371193,3359614161,70%2454,47
T28 Prototype81303,7368514047,86%1484,43
IS-7102569,6583913558,52%2367,79
Object 268 Version 4102232,0572813453,73%1755,64
MT-256202,9033213152,67%450,71
Caernarvon Action X 81485,0290013063,08%2082,81
AMX 12 t6605,3047312850,00%1772,43
SU-10181448,0475612847,66%1739,76
Prototipo Standard B92041,9772512662,70%2201,98
IS-271288,6658912465,32%2123,77
Ikv 65 Alt II6636,8836412142,98%1064,50
Ikv 90 Typ B7962,5057912058,33%1586,13
VK 30.01 (H)5360,1830111956,30%832,99
Conqueror91986,9092611954,62%2090,10
Object 780 102714,0678111959,66%2459,11
Object 70591782,1467311754,70%1714,92
Cruiser Mk. III3134,8016711444,74%440,47
T-284152,0217011344,25%252,60
Durchbruchswagen 24135,3817011243,75%154,38
Crusader668,0815411043,64%47,48
CS-52 LIS 81544,9467511046,36%1769,15
M41D 8833,2768710846,30%1546,60
Covenanter589,2516810644,34%58,71
50TP Tyszkiewicza92004,9388810553,33%1953,27
AMBT 81779,0382010455,77%2310,53
Emil I81355,475349952,53%1531,99
Object 43092030,028079358,06%2137,76
Emil II91840,646459253,26%1723,72
T-1092424,418388859,09%2701,25
TNH T Vz. 5191888,107738637,21%1655,26
Bishop5428,812808653,49%911,35
M18 Hellcat6704,424228447,62%1198,33
VK 168.01 (P) 81161,406848350,60%1256,49
Ikv 1035430,832988257,32%1064,91
Ferdinand81733,736408254,88%1917,25
Object 25791849,177928153,09%2086,44
IS-M81221,155798151,85%1498,03
T9591881,327377954,43%1609,68
T3092007,327097856,41%2008,41
STA-181151,457427850,00%1479,17
Strv 103B102336,786077847,44%1763,96
T28 Concept 71069,255097657,89%1689,69
Jagdtiger92158,518357456,76%1883,37
T 55A 91572,196017252,78%1562,85
M5 Stuart425,051596643,94%38,02
Panhard AML Lynx 6x68814,537566645,45%1487,52
LTP 399,021316547,69%265,04
GSOR 1010 FB 81974,157446544,62%2514,96
IS-6 81208,885306451,56%1465,89
M4A1 Sherman5498,333736355,56%1351,31
P.43 bis6688,055416349,21%1367,41
Type 586733,246936363,49%1761,68
KR-1112761,0310126256,45%2066,61
P.44 Pantera81187,177936070,00%1721,51
TNH 105/100081409,208396046,67%1894,48
Leichttraktor154,201095938,98%0,78
M24 Chaffee5341,753555945,76%1194,98
Object 26392026,518755757,89%2152,09
Birch Gun4271,611965646,43%933,47
EMIL 1951 81496,887535655,36%1723,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E331,361545354,72%142,43
Object 140102050,776755350,94%2028,93
Indien-Panzer81309,868495070,00%2045,06
53TP Markowskiego81646,779434866,67%2077,56
Sexton II3145,381354841,67%429,45
Somua SAu 404177,381844845,83%286,06
Kampfpanzer 07 P(E) 102003,026424843,75%1548,15
Cobra 92078,886354847,92%1926,14
Char Futur 4 92305,236414744,68%2658,35
UDES 14 Alt 581573,966614650,00%2287,54
Schwarzpanzer 58 81295,597134643,48%1667,66
T-46378,741574264,29%280,23
T25/271078,456794259,52%1774,92
XM69 Hacker112879,458724254,76%2460,53
AE Phase I 92095,518084165,85%2398,57
AMX 404196,102283948,72%636,37
Caernarvon81537,149803661,11%1979,32
BZ-75102371,097043444,12%1619,55
T1 Cunningham161,841293164,52%311,43
Vickers Medium Mk. I136,35842650,00%78,28
M3 Stuart372,961502661,54%219,26
T56 GMC3169,771702646,15%393,65
Bofors Tornvagn 81435,885962540,00%1388,49
M3 Lee4386,583352479,17%1653,22
Renault UE 573239,382492466,67%836,67
M8A14386,262622347,83%912,55
M2 Medium Tank3120,781741866,67%424,37
Chieftain/T95 81104,446041838,89%1322,62
Tiger 131 6741,674941855,56%1176,72
Light Mk. VIC 255,651231729,41%16,74
Object 452K 102408,766681747,06%1667,41
Pz.Kpfw. II221,00701533,33%0,00
Ashigaru 101555,604901546,67%911,29
Cruiser Mk. IV4238,572161450,00%658,73
P.43 ter71155,466871353,85%2216,34
T-26296,85951338,46%234,07
T7 Combat Car 265,691021346,15%128,65
M5A1 Stuart4137,092031154,55%342,64
MS-1127,27641127,27%0,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8810,094591154,55%779,60
StuG IV 5254,102091040,00%396,48
Renault FT AC291,78122955,56%225,38
Chimera 81464,22836955,56%1336,14
45TP Habicha71458,00940875,00%2198,68
Renault Otsu157,0066714,29%0,00
Pvlvv fm/42294,67185650,00%260,16
M24E2 Super Chaffee 6211,50396650,00%393,71
Type 2597 Chi-Ha339,40111540,00%0,63
Mars 82436,60787540,00%3070,09
LT vz. 352131,75134425,00%355,72
LT vz. 38369,007340,00%2,70
T2 Medium Tank2199,25282475,00%1334,00
Renault NC-31152,00184366,67%248,29
T1 HMC20,0078366,67%260,01
Vickers Mk. E Type B2297,00366366,67%1574,12
FCM 3620,0065333,33%0,00
Renault FT156,008020,00%63,32
Obsidian 81026,509422100,00%1289,80
BT-7 artillery 376,00162250,00%115,81
Kolohousenka1191,002931100,00%1103,38
Strv fm/21192,001821100,00%542,65
Type 97 Te-Ke 2387,005151100,00%2540,52
Kunze Panzer 94050,0011671100,00%3330,25
L-60 2375,006151100,00%3369,79
Pz.Kpfw. II Ausf. D 268,002231100,00%310,32
King Tiger (Captured) 72106,0053510,00%2221,30

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 13.12.2022
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 13.12.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2022
Opuścił klan: 11.12.2022