Pitohui

clanlogo
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 23.09.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1234040116517
Ø Poziom6,950,007,596,94
Zwycięstwa6153849,87%00,00%5244,83%26250,68%
Porażki6037048,92%00,00%6455,17%25048,36%
Remisy14961,21%00,00%00,00%50,97%
Przetrwane bitwy3937031,90%00,00%2319,83%12724,56%
Zniszczone czołgi1043850,8500,00910,785040,97
Zniszczonych/zgonów1,240,000,981,29
Wykryte pojazdy942720,7600,00650,563910,76
Zadane uszkodzenia846,430,001.008,61964,21
Punkty zajęcia bazy2582932,0900,001431,234580,89
Punkty obrony bazy961340,7800,0060,053240,63
Doświadczenie445,240,00520,45571,07
WN71018,830,00826,251133,49
WN81084,170,00872,141176,00
Ogółem
Ilość bitew123404
Ø Poziom6,95
Zwycięstwa6153849,87%
Porażki6037048,92%
Remisy14961,21%
Przetrwane bitwy3937031,90%
Zniszczone czołgi1043850,85
Zniszczonych/zgonów1,24
Wykryte pojazdy942720,76
Zadane uszkodzenia846,43
Punkty zajęcia bazy2582932,09
Punkty obrony bazy961340,78
Doświadczenie445,24
WN71018,83
WN81084,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew116
Ø Poziom7,59
Zwycięstwa5244,83%
Porażki6455,17%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2319,83%
Zniszczone czołgi910,78
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy650,56
Zadane uszkodzenia1.008,61
Punkty zajęcia bazy1431,23
Punkty obrony bazy60,05
Doświadczenie520,45
WN7826,25
WN8872,14
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew517
Ø Poziom6,94
Zwycięstwa26250,68%
Porażki25048,36%
Remisy50,97%
Przetrwane bitwy12724,56%
Zniszczone czołgi5040,97
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy3910,76
Zadane uszkodzenia964,21
Punkty zajęcia bazy4580,89
Punkty obrony bazy3240,63
Doświadczenie571,07
WN71133,49
WN81176,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew118000
Zwycięstwa6050,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki5445,76%00,00%00,00%00,00%
Remisy43,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4840,68%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi560,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy210,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.304,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy720,6100,0000,0000,00
Doświadczenie467,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew118
Zwycięstwa6050,85%
Porażki5445,76%
Remisy43,39%
Przetrwane bitwy4840,68%
Zniszczone czołgi560,47
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy210,18
Zadane uszkodzenia1.304,91
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy720,61
Doświadczenie467,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew37000
Zwycięstwa1437,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki2259,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy821,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy190,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.102,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1875,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy401,0800,0000,0000,00
Doświadczenie423,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew37
Zwycięstwa1437,84%
Porażki2259,46%
Remisy12,70%
Przetrwane bitwy821,62%
Zniszczone czołgi240,65
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy190,51
Zadane uszkodzenia1.102,95
Punkty zajęcia bazy1875,05
Punkty obrony bazy401,08
Doświadczenie423,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa533,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki1066,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy426,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,4000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,550,000,000,00
Wykryte pojazdy120,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia803,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy271,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie271,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa533,33%
Porażki1066,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy426,67%
Zniszczone czołgi60,40
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy120,80
Zadane uszkodzenia803,27
Punkty zajęcia bazy271,80
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie271,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew792000
Zwycięstwa39549,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki39750,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28636,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4050,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy5780,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.008,850,000,000,00
Punkty zajęcia bazy31023,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy34754,3900,0000,0000,00
Doświadczenie516,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew792
Zwycięstwa39549,87%
Porażki39750,13%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy28636,11%
Zniszczone czołgi4050,51
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy5780,73
Zadane uszkodzenia1.008,85
Punkty zajęcia bazy31023,92
Punkty obrony bazy34754,39
Doświadczenie516,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4497001
Zwycięstwa183940,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki258057,37%00,00%00,00%1100,00%
Remisy781,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy131629,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi23070,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy32760,7300,0000,0011,00
Zadane uszkodzenia596,030,000,00536,00
Punkty zajęcia bazy88321,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy45741,0200,0000,0000,00
Doświadczenie295,280,000,0073,00
Ogółem
Ilość bitew4497
Zwycięstwa183940,89%
Porażki258057,37%
Remisy781,73%
Przetrwane bitwy131629,26%
Zniszczone czołgi23070,51
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy32760,73
Zadane uszkodzenia596,03
Punkty zajęcia bazy88321,96
Punkty obrony bazy45741,02
Doświadczenie295,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia536,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie73,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew461000
Zwycięstwa20644,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki25254,66%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16836,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2210,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy1160,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.124,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3310,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2800,6100,0000,0000,00
Doświadczenie408,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew461
Zwycięstwa20644,69%
Porażki25254,66%
Remisy30,65%
Przetrwane bitwy16836,44%
Zniszczone czołgi2210,48
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy1160,25
Zadane uszkodzenia1.124,70
Punkty zajęcia bazy3310,72
Punkty obrony bazy2800,61
Doświadczenie408,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (192)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-15634,334371064354,75%1495,20
M446681,98388805150,50%1246,68
Cruiser Mk. III3252,00301723357,20%1421,72
T110E4101503,54546578647,06%951,10
M18 Hellcat6699,45400546451,76%1268,69
M53/M5591221,23424500149,63%1335,77
T-34-85M 6753,99494497550,95%1269,33
IS-7101348,59519485645,78%939,23
T3091276,35471439147,28%1010,25
IS-381054,39515364751,41%1177,00
T95/FV4201 Chieftain 101478,39559347744,66%818,76
T92 HMC101278,39457282147,96%1118,43
Cromwell6622,55433267449,55%1221,98
Type 3 Chi-Nu Kai 5457,12352233350,88%1258,87
T675496,09337216049,63%1152,67
Lago M38 3617,17626207452,36%1960,36
Type 64 6469,67426191848,96%1093,85
Centurion Mk. 7/191227,34482162346,95%1098,37
M10 RBFM 5592,79432157750,48%1209,33
AMX M4 mle. 49 Liberté 8895,13551155950,93%990,22
BT-7 artillery 3207,77255141749,54%724,39
Centurion Action X101141,92510128446,81%769,14
T376449,11386123250,32%1293,07
Object 261101206,33478121049,34%979,19
Škoda T 5091139,31497120046,50%926,22
M40/M4381218,35483119347,78%1556,34
FV215b 101296,34544115645,07%853,73
40TP Habicha6794,87481112749,87%1600,73
T499595,35471108945,36%663,22
T28 Prototype81026,50422105047,62%1030,06
Progetto CC55 mod. 5481052,20575101650,89%1135,77
Škoda T 256549,8239199649,90%1030,01
121B 101308,2955796548,39%925,99
XM551 Sheridan10498,5244688944,77%345,11
Konštrukta T-34/1007672,0841387749,49%993,75
T28 Concept 7670,1139587651,60%853,84
O-Ni7932,5556984354,57%1219,99
T3 HMC2215,3823082055,37%1007,91
T-1091125,6041373944,25%939,08
M41 Walker Bulldog8476,1537673144,73%660,22
M60 101267,9151071843,73%825,99
T1E6 2136,6919770048,71%525,84
Centurion Mk. I8684,2036964045,78%745,22
T25/27853,8044160451,82%1220,08
Object 252U 81082,5456655747,40%1036,22
TVP T 50/51101113,3350054941,71%675,94
Škoda T 45 7808,5956954749,36%938,29
Panzer 58 Mutz 8805,7451752648,10%888,97
Excalibur 6826,0049852553,71%1329,12
M24 Chaffee5325,9633348849,39%1188,16
Kunze Panzer 91110,0150048744,97%896,23
AMX 50 Foch (155) 101403,2752347543,79%820,01
T56 GMC3246,5324846456,25%862,89
Panther/M10 7831,3953342647,65%1316,63
60TP Lewandowskiego101357,6058442247,16%825,12
Patton the Tank 9939,0453441548,67%824,27
Vickers Medium Mk. I153,8310340949,63%97,94
Char Futur 4 91270,5955839946,62%1007,35
Comet7456,2533738541,82%504,50
Carro da Combattimento 45 t 101255,5956936249,45%815,17
M127785,2532735645,22%931,77
IS7841,9039834747,26%1118,16
KV-856593,0135131449,04%903,83
O-I6767,3345430857,47%1392,11
T803111267,9967328842,01%596,81
Covenanter5251,3428027454,38%805,25
M4A3(76)W Sherman 6670,6254427354,58%1100,00
T110E5101237,6165726150,96%805,85
M3 Stuart3225,8226024252,89%939,22
IS-2 shielded 7964,1450623846,64%1183,42
Leopard 1101196,6755223643,22%717,00
Vz. 60S Dravec 101243,7255823044,35%613,75
Light Mk. VIC 2144,6822921851,83%729,10
TVP VTU Koncept8654,3641721154,98%791,77
53TP Markowskiego81040,1253519947,74%1103,33
Strv 81 8705,8049719441,24%715,58
Super Hellcat 7601,5437619345,08%711,91
AT 15A 7830,9757119255,73%1257,99
AE Phase I 91338,2058919141,36%1026,95
Char de transition 6783,8955518350,27%1221,08
M4A3E8 Thunderbolt VII 6620,9554817758,19%1182,19
T404459,2833817455,17%1316,49
M24E2 Super Chaffee 6431,3644516051,88%1179,92
Indien-Panzer8929,3161015852,53%1108,11
Kampfpanzer 50 t 91311,4561115142,38%976,17
SU-122A5517,5230514941,61%1242,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5467,9545014450,69%1046,74
VK 30.02 (M)6866,7659013553,33%1672,64
M10 Wolverine5491,9533113150,38%1117,21
Kpz. Erich Konzept I 91159,5755913151,91%867,89
Object 268 Version V 101202,6453412846,09%730,97
Excelsior 5452,5239312847,66%856,13
Crusader6337,9627512548,80%928,35
T-50-2 6324,0729611946,22%715,02
Strv m/31 3460,4142611646,55%1260,83
Škoda T 245420,0130510656,60%1180,73
Leichttraktor184,7211310039,00%162,26
M415386,2522310050,00%538,65
50TP Tyszkiewicza91267,585989945,45%1018,83
M66957,086279653,13%1491,49
SU-14-281177,974869252,17%1396,75
ARMT 5481,234869053,33%1033,08
AMX ELC 901 6267,703588937,08%421,90
K-91-PT 91025,874888643,02%718,36
T1 Cunningham146,72938345,78%52,54
KV-1SA 5621,184958348,19%1202,00
MS-1161,601118143,21%87,74
T26E3 Eagle 7 7873,365567755,84%1187,36
M374228,631727347,95%644,47
Black Rock 11995,126407342,47%430,82
GSOR the TANK 9795,934827247,22%612,88
Black Prince II 7821,976636955,07%1066,25
Cobra 9917,795976845,59%590,96
T-34 shielded 5374,973416752,24%859,62
Brennos 8895,175416344,44%775,77
Tiger 131 6811,256206142,62%1087,04
Valiant 5475,074596050,00%966,50
T-29 3298,322415736,84%1053,64
Renault FT151,181045552,73%135,62
StuG IV 5333,292785558,18%818,60
S-517895,814755450,00%1063,10
KPz 3 Projekt 07 HK 9778,283775437,04%385,81
Ares 758604,575135147,06%491,39
TKS z n.k.m. 20 mm 2134,241914944,90%576,63
L-60 2124,352754652,17%611,25
M7 Priest3189,421574551,11%438,95
Tetrarch 2144,491944546,67%604,94
113 Beijing Opera 10684,684754146,34%326,98
Strv fm/211110,182383852,63%464,19
Gabler’s Destroyer 5323,433033534,29%683,89
Object 283 9941,695333551,43%804,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6573,624603458,82%1393,41
Churchill Crocodile 6725,456743351,52%1041,95
M2 Light2159,562693240,63%473,84
T3E2 Medium Tank 3313,753733256,25%1255,38
MTLS-1G14 3209,682503145,16%769,55
LT vz. 38386,701783040,00%91,75
M4A1 Revalorisé 8781,974163053,33%807,82
Fantôme 9610,004373043,33%316,42
M5 Stuart4125,412542944,83%131,10
VK 30.02 (D)7741,296202839,29%913,52
AMX 13 (FL 11) 5393,293622846,43%1130,13
Pz.Kpfw. II Ausf. D 274,442052755,56%226,15
45TP Habicha7993,506452646,15%1270,46
Pz.Sfl. IC 4320,282112532,00%784,22
T7 Combat Car 2118,251972458,33%551,73
Windhund 8756,104182040,00%549,64
T-127 3165,102192045,00%412,25
KB-52 91136,855762050,00%839,53
TOG II* 6595,393061838,89%784,89
ST vz. 394274,941901717,65%736,40
M24 Chaffee No. 594 5271,472891741,18%504,08
Type 1 Chi-He4468,562461631,25%1251,42
AM 39 Gendron-Somua 2457,134161637,50%1912,30
Chi-Go 7949,806351560,00%1181,59
Panzerwagen 39 3296,172521233,33%1000,97
FCM 2C 3569,584471233,33%1905,54
122 TM 81041,834481258,33%1125,72
SU-54223,271851145,45%350,35
Valentine II 4252,182591136,36%605,86
Heavy Tank No. VI 6584,806091060,00%1011,50
SU-100Y 6691,904781060,00%1091,19
Cromwell B 6498,104891030,00%679,17
Dicker Max 6749,805391060,00%1261,77
ELC EVEN 90 8487,304831070,00%949,59
WZ-120-1G FT 81169,803661030,00%955,75
SU-86752,67326944,44%836,62
Cruiser Mk. IV481,78122933,33%0,00
Leopard Prototyp A91186,22657955,56%1000,84
LTP 3274,11193933,33%1145,80
Primo Victoria 8687,43708742,86%788,89
Vickers 6 ton 2290,57295742,86%971,28
T1 HMC250,83132683,33%274,68
Renault Otsu1165,80242520,00%682,04
25TP KSUST II5128,60166540,00%30,02
M8A14373,80295540,00%909,43
Object 777 Version II 9878,80458540,00%510,45
Strv S1 8559,00282540,00%291,40
T-116 3295,75209425,00%1267,62
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6485,50343450,00%758,40
43 M. Toldi III 384,25149450,00%266,35
Pz.Kpfw. T 25 5364,00423366,67%968,08
Type 98 Ke-Ni3238,5016520,00%819,88
MKA 2182,00226250,00%603,52
Ram II 5193,004372100,00%439,95
M4A1 FL 10 6434,505882100,00%691,21
Kolohousenka10,001801100,00%261,00
Type 95 Ha-Go246,0017710,00%0,00
4TP1354,0037510,00%2438,69
AMR 35 2300,003831100,00%1776,73
A7E3 3199,005481100,00%666,02
Straussler V–4/40 3144,0016010,00%226,61

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 23.09.2020
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 23.09.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 14.04.2019
Opuścił klan: 22.11.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 02.04.2015
Opuścił klan: 04.07.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 07.02.2016
Opuścił klan: 14.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.07.2017
Opuścił klan: 16.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.04.2017
Opuścił klan: 06.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.09.2020
Opuścił klan: 21.09.2020