Perfect_GOD

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 13.02.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30455000
Ø Poziom8,640,000,000,00
Zwycięstwa1920263,05%00,00%00,00%00,00%
Porażki1079535,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy4581,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1371345,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi524131,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,130,000,000,00
Wykryte pojazdy497161,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.684,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy164550,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy252270,8300,0000,0000,00
Doświadczenie1.078,320,000,000,00
WN72185,690,000,000,00
WN83957,990,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30455
Ø Poziom8,64
Zwycięstwa1920263,05%
Porażki1079535,45%
Remisy4581,50%
Przetrwane bitwy1371345,03%
Zniszczone czołgi524131,72
Zniszczonych/zgonów3,13
Wykryte pojazdy497161,63
Zadane uszkodzenia2.684,02
Punkty zajęcia bazy164550,54
Punkty obrony bazy252270,83
Doświadczenie1.078,32
WN72185,69
WN83957,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew662000
Zwycięstwa41863,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki22634,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy182,72%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28142,45%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5690,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,490,000,000,00
Wykryte pojazdy10951,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.830,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14302,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2520,3800,0000,0000,00
Doświadczenie876,770,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew662
Zwycięstwa41863,14%
Porażki22634,14%
Remisy182,72%
Przetrwane bitwy28142,45%
Zniszczone czołgi5690,86
Zniszczonych/zgonów1,49
Wykryte pojazdy10951,65
Zadane uszkodzenia1.830,98
Punkty zajęcia bazy14302,16
Punkty obrony bazy2520,38
Doświadczenie876,77
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1564000
Zwycięstwa106468,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki50031,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy79851,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14720,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,920,000,000,00
Wykryte pojazdy15470,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.496,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9300,5900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50373,2200,0000,0000,00
Doświadczenie1.023,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1564
Zwycięstwa106468,03%
Porażki50031,97%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy79851,02%
Zniszczone czołgi14720,94
Zniszczonych/zgonów1,92
Wykryte pojazdy15470,99
Zadane uszkodzenia1.496,78
Punkty zajęcia bazy9300,59
Punkty obrony bazy50373,22
Doświadczenie1.023,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2488000
Zwycięstwa151260,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki90436,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy722,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy111744,90%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi25521,0300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,860,000,000,00
Wykryte pojazdy39001,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.803,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16520,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy32881,3200,0000,0000,00
Doświadczenie891,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2488
Zwycięstwa151260,77%
Porażki90436,33%
Remisy722,89%
Przetrwane bitwy111744,90%
Zniszczone czołgi25521,03
Zniszczonych/zgonów1,86
Wykryte pojazdy39001,57
Zadane uszkodzenia1.803,38
Punkty zajęcia bazy16520,66
Punkty obrony bazy32881,32
Doświadczenie891,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew516004
Zwycięstwa28555,23%00,00%00,00%4100,00%
Porażki22844,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18335,47%00,00%00,00%250,00%
Zniszczone czołgi4810,9300,0000,0041,00
Zniszczonych/zgonów1,440,000,002,00
Wykryte pojazdy5321,0300,0000,00133,25
Zadane uszkodzenia2.044,700,000,001.307,00
Punkty zajęcia bazy2210,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3060,5900,0000,0000,00
Doświadczenie836,640,000,001.359,50
Ogółem
Ilość bitew516
Zwycięstwa28555,23%
Porażki22844,19%
Remisy30,58%
Przetrwane bitwy18335,47%
Zniszczone czołgi4810,93
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy5321,03
Zadane uszkodzenia2.044,70
Punkty zajęcia bazy2210,43
Punkty obrony bazy3060,59
Doświadczenie836,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew4
Zwycięstwa4100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi41,00
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy133,25
Zadane uszkodzenia1.307,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.359,50
Anzeigen

Czołgi (285)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 82311,471028220660,61%3194,71
Bat.-Châtillon 25 t103172,701006134260,36%3660,40
Panhard EBR 105103221,461150112665,54%5694,69
FV4005 Stage II103522,9495481560,86%3783,97
Object 140103155,62103768160,65%3450,47
Škoda T 5093311,66122166166,11%4540,40
AMX 13 105102711,2794063161,33%4679,94
Panhard EBR 75 (FL 10) 82472,20136558269,93%6674,89
Type 64 61423,89109048767,56%5115,28
T95/FV4201 Chieftain 104388,74126446966,31%4000,92
TVP T 50/51103571,21104145859,17%3989,84
AMX 13 9092139,10103743565,52%4475,87
Grille 15103401,9686843359,12%3372,25
T71 DA71735,37116041068,78%6040,33
M48A5 Patton103445,15104840464,60%3679,19
IS-7103357,90109138268,06%3855,64
SU-130PM 82693,28117135465,54%4092,44
T-100 LT102680,89101334057,65%4731,70
Bat.-Châtillon 12 t81523,2896633558,51%3663,49
T-5492475,84108333462,87%3356,00
Object 907 103783,94112633262,65%3899,16
Progetto M40 mod. 65103961,95109431565,08%4427,65
T4992462,87114829865,44%6110,36
E 5093249,70119628969,20%4111,89
Object 277103482,61104627462,04%3713,72
T57 Heavy Tank103473,09102125863,57%3246,44
T-1092730,19106023261,21%3424,46
AMX 50 B103559,3299822358,74%3775,74
WZ-111 model 5A103445,89104521864,22%3730,95
AE Phase I 93633,93131321662,50%4874,54
T 55A 93519,36130521167,77%5024,02
T92 81703,58123420467,16%4603,90
GSOR 1010 FB 83011,57138520171,64%5062,36
Bat.-Châtillon 25 t AP92342,12102319959,80%3371,92
Somua SM 82702,96128319764,47%3986,48
T26E5 81337,2385718859,57%1770,84
Bat.-Châtillon Bourrasque 83231,61149118569,19%5667,96
AMX 13 7571571,15117718368,31%5518,62
Waffenträger auf Pz. IV93210,72105217361,27%3712,17
M46 Patton92884,16115317157,31%3878,68
T-4481841,82103316860,71%3342,65
Object 430 Version II92842,52112416865,48%3960,77
Rhm.-Borsig Waffenträger82480,19104116662,65%3215,91
HWK 30 82178,57125416666,27%5610,87
T-62A103083,59104816563,64%3558,66
Prototipo Standard B93485,04119716461,59%4470,35
ELC EVEN 90 81696,86104816462,20%4202,97
STA-2 81738,37101416256,17%2737,43
FV4004 Conway92690,8499715865,19%3143,04
T-54 ltwt.91836,12104115464,94%3730,47
Manticore103069,05109915070,00%4894,35
AMX 12 t6957,6684814865,54%3345,90
Kampfpanzer 50 t 93608,65141314869,59%4530,65
XM551 Sheridan103008,29104414666,44%5181,66
T-34-3 81727,7395113857,97%2476,58
IS-381829,8199713765,69%2558,20
Leopard 1104119,26106213663,24%4356,68
Kanonenjagdpanzer 105 82595,46109513356,39%4161,99
FV380591557,3073713250,76%1552,01
T110E4103778,54100113259,09%3585,94
WZ-111 model 1-493054,54121112770,08%4337,49
Strv 103B103673,63103812768,50%4061,79
AMX 50 12093043,67109412661,90%4020,81
Object 70492992,80103812665,87%3081,82
T3092850,53104412565,60%3106,89
AMX 50 10082306,00106412562,40%3226,81
Charioteer82381,39101212452,42%3545,62
Rheinmetall Panzerwagen103470,20122112369,92%6256,37
STB-1104066,36118112167,77%5129,30
IS71472,6491812059,17%2417,58
Object 279 early 104986,48139812067,50%4309,00
Panhard EBR 9092207,51111911862,71%4779,23
Vz. 55104621,53121011663,79%4349,24
AMX 50 Foch (155) 103629,1492411458,77%3152,36
M41 Walker Bulldog81533,42101511460,53%3604,25
AMX M4 mle. 5193563,88134511270,54%4676,59
CS-63104101,05112911059,09%4667,94
Super Conqueror104197,65116010859,26%4277,13
Lorraine 40 t 82620,64124610768,22%4397,82
T-44-100 Igrovoy 82570,23135710273,53%4854,84
WZ-120-1G FT 82469,02114310257,84%3328,39
FV20781237,1781810152,48%1464,60
AMX M4 mle. 54105414,34134610056,00%5981,80
leKpz M 41 90 mm 82149,03127010064,00%5889,86
Strv 81 82310,6011979956,57%4686,17
Pz.Kpfw. T 25 5621,277039861,22%1962,17
Leopard Prototyp A93778,5013089673,96%5258,53
Type 6193684,5111989355,91%4964,44
LTTB81609,6910069353,76%3775,81
Controcarro 1 Mk. 293963,5414659273,91%5529,53
Jagdpanther II82530,0510469259,78%3421,03
T54E193162,0911449157,14%4023,69
K-91103822,9311349064,44%5050,77
M24E2 Super Chaffee 61527,4413738979,78%6759,66
P.44 Pantera82276,7111348665,12%3795,22
T-34-8561183,788278549,41%2715,47
Object 43092934,7012038363,86%3785,31
IS-2-II82719,0812648367,47%4501,42
GSOR3301 AVR FS92268,8411828372,29%4878,32
HWK 1281620,9910438269,51%3685,67
Hotchkiss EBR71835,5911638171,60%6155,80
AMX Canon d'assaut 105 82972,8612448060,00%4652,12
Konštrukta T-34/10071691,639747956,96%3789,90
Conqueror93485,0013137973,42%4873,55
M26 Pershing81809,379757958,23%2659,17
Jagdtiger92895,7710077956,96%3237,53
T95E6 103246,769477955,70%3248,26
Cromwell B 61528,9011547965,82%4011,28
UDES 0382506,7810407664,47%3792,34
UDES 1693193,4512707468,92%4700,95
Nashorn61297,978147460,81%2979,34
UDES 14 Alt 582751,4012667368,49%5005,56
FV4202 82170,9011437361,64%4244,95
Rheinmetall Skorpion 83337,8914347269,44%5660,25
Char Futur 4 93580,8713557174,65%4722,95
T6982320,8612576971,01%3963,19
Škoda T 256693,675886662,12%1026,09
Strv 103-092957,309856654,55%3641,66
Tiger I71092,086906549,23%1497,40
T2071721,3611026473,44%3268,02
Lorraine 155 mle. 5071106,037266157,38%1762,00
AMX ELC bis5512,546116157,38%2213,20
Sturer Emil71346,257755957,63%2367,45
GSOR 1006 Scheme 794121,0815055976,27%6290,47
LHMTV81941,4410825962,71%5819,87
P.43 ter71762,4811185863,79%4174,66
KV-8561157,147915855,17%2226,63
ISU-15282273,779585761,40%3149,60
FV3046866,215285749,12%1549,29
T2161115,688115747,37%4413,20
AMX M4 mle. 4571352,078045651,79%2013,30
T-50-2 61672,0912845567,27%8942,71
T25/271703,049785459,26%3494,03
Challenger71899,679955457,41%3530,09
Spähpanzer Ru 25192077,8010765461,11%4411,21
Mäuschen92580,319295446,30%2636,11
TVP VTU Koncept81859,139835356,60%3184,32
Object 41682740,6611365354,72%4707,18
VK 100.01 (P)82160,4010795369,81%3226,76
113103144,299665156,86%3175,17
WZ-132A92559,5712135172,55%5507,01
IS-272050,7610585060,00%3949,57
WZ-13282488,6613245066,00%6842,20
T-4371358,748205044,00%2678,61
VK 72.01 (K) 104779,6212685070,00%4151,14
T-345778,456744955,10%2667,68
T28 Prototype82190,1810204965,31%3311,34
STA-182283,0210934858,33%3849,61
Sherman Firefly61243,819804872,92%3177,39
M75597,296044850,00%2607,92
Panther II82210,0211184654,35%4139,37
Crusader 5.5-in. SP71074,748254667,39%1726,68
T-34-171765,9310654562,22%3649,00
AMX 13 F3 AM6957,477564564,44%1842,84
AMX 30 1er prototype93559,8912514555,56%5026,13
VK 30.02 (M)6689,536144555,56%1350,72
GSR 3301 Setter71700,6010304553,33%6067,27
ARL 4461348,259464465,91%2934,04
Ikv 90 Typ B71791,319694252,38%3642,87
A-4471747,7410244261,90%3371,03
Type 5861477,259824050,00%4014,61
Black Prince71441,829183961,54%2460,51
M10393626,9513693971,79%4770,02
Tiger (P)71411,928813958,97%2297,22
VK 30.01 (P)61460,719973863,16%3773,25
Strv m/42-57 Alt A.2 61747,9211833863,16%4798,47
T376957,849483762,16%3815,62
Panhard AML Lynx 6x682009,8411023764,86%5741,19
T-54 first prototype 82810,8915673778,38%6120,71
M18 Hellcat61193,758313663,89%2667,87
Panhard AMD 178B61256,9211293675,00%6423,59
Cromwell61443,1110203571,43%3986,03
WZ-12092836,1410803562,86%4041,23
Jagdpanther72023,0611423582,86%3746,53
Ho-Ri 193888,8912643560,00%4588,82
T71 CMCD71366,6211623464,71%4855,64
Object 430U104026,659693452,94%3424,92
Cobra 93282,1211853369,70%3652,78
Panther71394,0310153265,63%3023,63
Centurion Mk. 7/192829,0911923271,88%3558,03
MT-2561024,288933262,50%4596,83
M4A3E8 Sherman61050,138343167,74%2558,68
A-4361299,459733167,74%4052,68
LTG71717,2611813161,29%5618,73
KV-1S6707,006343050,00%1480,54
SU-15271506,318452955,17%2580,81
Ikv 65 Alt II61513,249382962,07%4224,80
Object 261101739,385662948,28%1620,45
Object 260 103603,3410042951,72%3347,19
Leo72130,5012332882,14%4840,55
P.43 bis61528,9310762774,07%4556,59
Type T-345937,527502755,56%3774,98
Type 5 Chi-Ri71842,2410812564,00%4606,02
T-34-282156,4011532576,00%3874,71
TNH T Vz. 5194224,2014362560,00%6550,19
Renault G15707,756682454,17%2403,89
E 7593895,6314092466,67%5124,35
Pz.Sfl. IVc5964,546852466,67%2657,55
O-I61072,358132356,52%2131,59
Bishop5693,224632347,83%1704,98
Sherman III5734,397282365,22%2499,50
Jagdpanzer IV61851,1812032263,64%5677,71
Centurion Mk. I82124,9511532272,73%3772,29
Spähpanzer SP I C71592,7310282259,09%4345,91
M4A1 Sherman5792,386702147,62%2399,33
P.435878,147482161,90%3216,88
50TP Tyszkiewicza93193,2412112166,67%4085,54
TNH 105/100082335,3311342161,90%3625,06
Type 4 Heavy92371,489992171,43%2976,35
VK 28.0161162,439292157,14%5394,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5590,816112166,67%1770,58
SU-10061255,507152050,00%2780,74
Comet71769,8010892060,00%3300,78
T675934,507522065,00%2698,67
Excalibur 61658,9012072085,00%3918,52
Super Hellcat 72128,4211921978,95%4402,45
Vz. 44-171899,8910361855,56%2875,78
EMIL 1951 82172,8311031861,11%2723,65
IS-3A 82942,2814901872,22%4759,60
SU-855834,716481758,82%2455,33
StuG III Ausf. G5628,534931741,18%1404,15
KV-372009,0011081764,71%3847,00
WZ-13171950,1913111675,00%6708,88
CS-4472459,3812721668,75%4691,77
Churchill VII61534,0611131662,50%3947,01
Type 4 Chi-To61295,079181580,00%2858,67
CS-5382073,609821560,00%3393,94
M24 Chaffee5765,407821540,00%3768,58
VK 30.01 (H)5738,796981457,14%1869,70
Churchill I51041,577301457,14%3048,77
Ikv 1035687,216781457,14%2312,10
Type 95 Ji-Ro61665,868841450,00%3934,45
ShPTK-TVP 100 82568,8611981464,29%3740,74
KV-151063,628981369,23%3275,23
Churchill III 51609,3117551361,54%5359,18
Type 62 71857,2516031291,67%5984,53
Type 3 Chi-Nu51282,7510471266,67%6456,65
Conqueror Gun Carriage101620,927011258,33%1375,14
Tetrarch 2697,588541266,67%5309,58
E 25 72592,0814621283,33%4631,75
40TP Habicha61329,738531145,45%3608,85
45TP Habicha71842,739991154,55%2839,84
11081950,0911001181,82%2739,19
B.U.G.I.62080,6411391145,45%5750,38
VK 16.02 Leopard5789,277571154,55%3850,41
IS-M81756,828971145,45%2125,09
53TP Markowskiego82179,7012901090,00%3473,42
O-I Experimental5940,506971040,00%1690,42
T-15061927,5010641040,00%5725,84
DS PZInż51415,44863966,67%3669,35
59-1661209,78978977,78%5674,43
Strv m/425979,00816862,50%3526,06
Strv 7461501,2511008100,00%3683,29
Type 95 Heavy4658,637778100,00%3225,55
StuG III Ausf. B4754,13577862,50%2886,26
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61155,38959875,00%3081,95
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 83120,291225728,57%4863,81
Lion 104946,431275771,43%5305,59
56TP 83014,711467785,71%5758,33
BT-22641,50447650,00%4086,57
T-284797,50563650,00%2913,77
MS-11708,679066100,00%7365,28
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61548,831189633,33%4116,99
Emil II93951,801443580,00%4634,18
D12650,75472425,00%3592,38
60TP Lewandowskiego104999,5014174100,00%4884,08
T-26G FT2908,75602450,00%4811,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4161,0017340,00%224,22
Object 777 Version II 94261,001170425,00%4688,61
T-116 3660,50714475,00%3954,92
Valentine II 4643,00883475,00%3093,40
Strv m/3821190,331093366,67%11115,39
Crusader61217,00969366,67%6275,36
Sav m/434543,67549366,67%1872,08
D231078,00784250,00%5960,77
AT-12705,006342100,00%3924,10
Marder 38T41270,0055720,00%5273,52
TS-5 83424,501881250,00%6008,02
M54 Renegade 84316,001993250,00%8899,48
T-262501,009441100,00%3550,60
UDES 15/16107675,0023961100,00%12298,65
Jagdpanzer E 100108395,00145510,00%10677,80
Schwarzpanzer 58 83689,0018171100,00%6249,39
Löwe 83103,0016821100,00%3913,71
Caernarvon Action X 83606,00102510,00%5524,58

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 13.02.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 27.12.2023
Opuścił klan: 08.02.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.12.2023
Opuścił klan: 26.12.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 29.11.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.10.2022
Opuścił klan: 14.12.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2023
Opuścił klan: 03.09.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 10.02.2023
Opuścił klan: 14.03.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 21.06.2023
Opuścił klan: 05.08.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.09.2023
Opuścił klan: 05.09.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 16.12.2022
Opuścił klan: 04.02.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.02.2023
Opuścił klan: 09.02.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 16.03.2023
Opuścił klan: 25.03.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.09.2023
Opuścił klan: 17.12.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 27.03.2023
Opuścił klan: 19.06.2023