PeetDNeet

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.11.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew64130649311
Ø Poziom7,156,006,007,34
Zwycięstwa3114448,56%233,33%2448,98%14847,59%
Porażki3235350,45%350,00%2448,98%15549,84%
Remisy6330,99%116,67%12,04%82,57%
Przetrwane bitwy1275719,89%116,67%714,29%4113,18%
Zniszczone czołgi402950,6371,17390,801620,52
Zniszczonych/zgonów0,781,400,930,60
Wykryte pojazdy550840,8600,00280,572960,95
Zadane uszkodzenia818,41884,50941,081.024,52
Punkty zajęcia bazy480760,7500,00360,731470,47
Punkty obrony bazy304440,476210,33621,27620,20
Doświadczenie580,75624,83675,37668,95
WN7848,591112,951150,30842,11
WN8947,301600,851746,791114,61
Ogółem
Ilość bitew64130
Ø Poziom7,15
Zwycięstwa3114448,56%
Porażki3235350,45%
Remisy6330,99%
Przetrwane bitwy1275719,89%
Zniszczone czołgi402950,63
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy550840,86
Zadane uszkodzenia818,41
Punkty zajęcia bazy480760,75
Punkty obrony bazy304440,47
Doświadczenie580,75
WN7848,59
WN8947,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew6
Ø Poziom6,00
Zwycięstwa233,33%
Porażki350,00%
Remisy116,67%
Przetrwane bitwy116,67%
Zniszczone czołgi71,17
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia884,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy6210,33
Doświadczenie624,83
WN71112,95
WN81600,85
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew49
Ø Poziom6,00
Zwycięstwa2448,98%
Porażki2448,98%
Remisy12,04%
Przetrwane bitwy714,29%
Zniszczone czołgi390,80
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy280,57
Zadane uszkodzenia941,08
Punkty zajęcia bazy360,73
Punkty obrony bazy621,27
Doświadczenie675,37
WN71150,30
WN81746,79
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew311
Ø Poziom7,34
Zwycięstwa14847,59%
Porażki15549,84%
Remisy82,57%
Przetrwane bitwy4113,18%
Zniszczone czołgi1620,52
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy2960,95
Zadane uszkodzenia1.024,52
Punkty zajęcia bazy1470,47
Punkty obrony bazy620,20
Doświadczenie668,95
WN7842,11
WN81114,61
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew110000
Zwycięstwa4036,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki6660,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy43,64%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3430,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi430,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy820,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia955,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy990,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy920,8400,0000,0000,00
Doświadczenie502,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew110
Zwycięstwa4036,36%
Porażki6660,00%
Remisy43,64%
Przetrwane bitwy3430,91%
Zniszczone czołgi430,39
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy820,75
Zadane uszkodzenia955,96
Punkty zajęcia bazy990,90
Punkty obrony bazy920,84
Doświadczenie502,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew118000
Zwycięstwa4739,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki6655,93%00,00%00,00%00,00%
Remisy54,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4235,59%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi610,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy440,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia759,860,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1891,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1120,9500,0000,0000,00
Doświadczenie500,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew118
Zwycięstwa4739,83%
Porażki6655,93%
Remisy54,24%
Przetrwane bitwy4235,59%
Zniszczone czołgi610,52
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy440,37
Zadane uszkodzenia759,86
Punkty zajęcia bazy1891,60
Punkty obrony bazy1120,95
Doświadczenie500,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa640,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki960,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy213,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,4000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,460,000,000,00
Wykryte pojazdy60,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia485,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy30,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1006,6700,0000,0000,00
Doświadczenie435,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa640,00%
Porażki960,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy213,33%
Zniszczone czołgi60,40
Zniszczonych/zgonów0,46
Wykryte pojazdy60,40
Zadane uszkodzenia485,60
Punkty zajęcia bazy30,20
Punkty obrony bazy1006,67
Doświadczenie435,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30000
Zwycięstwa516,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki2583,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy310,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,560,000,000,00
Wykryte pojazdy341,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia543,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy702,3300,0000,0000,00
Doświadczenie227,400,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30
Zwycięstwa516,67%
Porażki2583,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy310,00%
Zniszczone czołgi150,50
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy341,13
Zadane uszkodzenia543,27
Punkty zajęcia bazy50,17
Punkty obrony bazy702,33
Doświadczenie227,40
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1351000
Zwycięstwa57442,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki74455,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy332,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy47535,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7460,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy12070,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia953,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy20511,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy56924,2100,0000,0000,00
Doświadczenie593,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1351
Zwycięstwa57442,49%
Porażki74455,07%
Remisy332,44%
Przetrwane bitwy47535,16%
Zniszczone czołgi7460,55
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy12070,89
Zadane uszkodzenia953,92
Punkty zajęcia bazy20511,52
Punkty obrony bazy56924,21
Doświadczenie593,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3027000
Zwycięstwa139245,99%00,00%00,00%00,00%
Porażki153650,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy993,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy88529,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14060,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,660,000,000,00
Wykryte pojazdy18330,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia821,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy35911,1900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy31851,0500,0000,0000,00
Doświadczenie544,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3027
Zwycięstwa139245,99%
Porażki153650,74%
Remisy993,27%
Przetrwane bitwy88529,24%
Zniszczone czołgi14060,46
Zniszczonych/zgonów0,66
Wykryte pojazdy18330,61
Zadane uszkodzenia821,77
Punkty zajęcia bazy35911,19
Punkty obrony bazy31851,05
Doświadczenie544,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1211000
Zwycięstwa54545,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki65554,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy110,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy30124,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5620,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,620,000,000,00
Wykryte pojazdy7450,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.172,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10590,8700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7760,6400,0000,0000,00
Doświadczenie643,990,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1211
Zwycięstwa54545,00%
Porażki65554,09%
Remisy110,91%
Przetrwane bitwy30124,86%
Zniszczone czołgi5620,46
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy7450,62
Zadane uszkodzenia1.172,57
Punkty zajęcia bazy10590,87
Punkty obrony bazy7760,64
Doświadczenie643,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (343)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M36 Jackson6738,22557527451,52%1269,29
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6601,01544278749,26%1005,98
T297968,67644274451,75%1181,79
T110E5101272,82659217644,26%789,56
VK 30.01 (P)6839,95671177953,85%1507,72
T328950,87672174949,06%991,39
VK 30.01 (D)6608,78594156251,60%1168,30
Löwe 81004,62681155746,69%1044,03
T-463364,89374154551,13%1624,31
IS-7101383,97694147643,77%913,99
VK 36.01 (H)6866,73678119652,26%1515,37
M48A5 Patton101286,76645111246,76%861,89
T57 Heavy101417,60661100644,33%862,61
M10391105,9765293445,07%859,45
T25 AT7898,6958186148,43%1139,74
VK 30.02 (D)7755,4666085551,23%1133,49
T54E191211,9465685545,50%944,32
KV-856754,7662785453,86%1311,15
M46 Patton91039,9666182846,50%854,62
E 100101539,8073780747,46%1053,09
T34 81005,1665372149,65%1064,51
M446569,2052571350,07%883,72
Comet7660,9262669647,99%981,52
Pz.Kpfw. II Luchs4139,3733369251,30%365,93
T499508,3653169043,19%499,29
Object 277101432,9572768049,26%983,57
M41 Walker Bulldog8390,5953762845,70%477,53
M4A1 Sherman5315,5734961351,06%725,97
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81034,2870857849,65%1198,84
M4A3E2 Sherman Jumbo6382,0237856747,09%578,71
M18 Hellcat6549,1047754247,23%860,77
T110E4101465,7566153647,57%894,83
T26E4 SuperPershing 8722,2662053044,15%740,40
Excelsior 5278,9530851247,46%358,93
T-1091139,8068750546,14%943,23
Type 62 7407,2055949348,07%724,98
IS-381100,2872546550,11%1175,50
Pz.Kpfw. I Ausf. C376,5823144147,62%177,38
T92 HMC101143,3656243246,76%876,76
T-34-856631,7356942149,17%1174,87
Tiger I7859,3867641950,36%1082,31
Conqueror91311,9572239849,25%1078,49
T110E3101611,7371138547,79%985,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4178,2619437847,09%287,81
Object 430U101257,3568537846,30%791,56
AT 15A 7887,3970836151,80%1194,76
Object 252U Defender 81165,4978435955,71%1252,75
T376373,5555032853,05%914,07
Pz.Kpfw. V/IV 5752,9476031750,16%1085,91
IS-3A 8959,7070630247,35%888,60
T25/27674,7653829448,98%811,42
M24 Chaffee5245,7346829253,08%702,78
M127669,8955529046,90%747,29
IS-6 8952,6164028745,99%923,16
Churchill VII6582,8150328049,29%961,63
StuG III Ausf. G5338,2824827542,91%592,55
leKpz M 41 90 mm GF 8427,8857626951,67%601,80
T-62A10937,4456824638,62%490,71
FV201 (A45) 7776,5666524151,45%1075,98
T-15061043,0872423554,47%1820,99
Pz.Kpfw. III Ausf. J495,1717823246,55%61,31
T698796,3261323045,65%817,60
Jagdpanzer E 100101454,7661522839,04%772,45
E 75 TS 8913,9166322350,22%881,96
Cromwell B 6556,0556622045,91%895,53
M54 Renegade 81034,0168921848,17%959,02
M5 Stuart478,3224421351,64%107,95
Super Conqueror101323,0568021344,13%756,39
Object 268 Version V 101290,0763321048,10%779,22
FCM 50 t 8751,6557720539,02%672,79
Tiger (P)7829,4060020340,39%966,47
T404174,1617720145,27%231,71
Maus101310,1870719944,72%752,92
Strv m/42-57 Alt A.2 6719,9258619751,78%1135,11
Jagdpanther7806,5153019644,39%952,83
Indien-Panzer8857,2061019642,86%953,28
M415272,8031219448,45%285,86
Jagdpanzer IV6464,4138719351,30%743,76
T675329,5636619355,96%670,54
Panther/M10 7607,9955918444,57%786,82
Tiger II8889,8361117343,35%836,28
KV-5 8798,9568317353,18%815,15
Cromwell6440,1950417051,76%768,28
Object 25791214,5674116151,55%1048,64
FV230 Canopener101486,6778315351,63%899,85
AMX 30 B10926,3160614946,98%563,60
Dicker Max 6526,1144114940,94%746,06
Rheinmetall Skorpion G 81011,4158114540,69%882,98
T1 Cunningham153,9315514249,30%130,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4108,2336714050,71%199,03
105 leFH18B2 5415,5138213647,06%623,94
FV215b (183) 101146,1758313548,15%717,57
T216177,1140613444,78%256,26
IS-2 7861,8869513354,89%1075,79
T-345306,2839213154,96%763,40
M75190,5626613151,15%558,74
Caernarvon Action X 8849,3168812946,51%789,86
KV-26566,5453512847,66%828,87
AMX Chasseur de chars 8713,7758112842,97%736,55
T-34-85M 6509,4754012354,47%718,72
Object 14010976,4263811747,01%591,98
Type 64 6330,8947511649,14%684,90
Black Prince7703,3860611540,87%740,80
AMX M4 mle. 49 Liberté 8934,0667711550,43%993,54
Panzer 58 Mutz 8812,2966211353,98%962,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,8514311049,09%92,26
T-832 81047,0376910956,88%996,22
Tiger 131 6812,0570010855,56%1347,97
T26E5 Patriot 8902,0971110850,00%977,14
M3 Stuart329,8011710543,81%40,46
Churchill I5302,0524710345,63%438,07
Taschenratte111688,0883710344,66%759,14
Type 71101413,6372010049,00%827,29
M8A14217,0022010048,00%413,83
Panther mit 8,8 cm L/71 8857,016199841,84%909,94
Object 703 Version II 8914,347029546,32%760,94
King Tiger (Captured) 7875,357359258,70%1106,78
M2 Light231,351059145,05%45,13
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8913,167528852,27%1111,35
M46 Patton KR 8767,486668752,87%898,69
T92 8423,826098750,57%635,90
112 8962,867178651,16%988,26
IS7786,396358447,62%992,16
M4A3E8 Fury 6477,315668455,95%937,99
Lorraine 40 t 8887,456028245,12%940,27
KV-220-2 5516,626528154,32%890,26
Schwertwal 101364,547027646,05%744,86
M4A1 FL 10 6715,165837650,00%1000,80
Vickers Medium Mk. III3109,491617445,95%229,55
SU-122-44 7736,645217447,30%854,46
Marder II358,97987339,73%0,00
XM551 Sheridan10448,644557231,94%171,50
FV4202 8857,856317238,89%888,06
M26 Pershing8770,136147146,48%845,87
Pz.Kpfw. III/IV5252,133256957,97%609,08
KV-15382,424036940,58%559,44
M60 101230,135776937,68%685,53
E 7591178,456956744,78%862,80
VK 45.03 7861,016326740,30%979,30
Caernarvon8856,897056552,31%865,35
M10 Wolverine5211,591756139,34%194,77
Škoda T 40 6463,484456144,26%671,63
LTP 392,691945947,46%239,16
Crusader6260,724075759,65%721,27
T56 GMC355,161215752,63%100,29
113 Beijing Opera 101448,796815736,84%804,22
Progetto M35 mod. 46 8919,295925637,50%753,18
Heavy Tank No. VI 6606,345715655,36%977,38
Chrysler K GF 8767,356415451,85%715,98
Turtle Mk. I 8849,206565448,15%688,76
ELC EVEN 90 8308,215185349,06%407,50
TS-5 8978,507465251,92%898,62
TVP T 50/5110910,675305135,29%409,03
M6A2E1 8840,086025137,25%688,02
VK 168.01 Mauerbrecher 8812,786165036,00%733,05
AMX 13 57 GF 7377,205365048,00%527,66
T78 6696,965644942,86%897,15
Lion 101125,217414858,33%788,62
M56 Scorpion 7676,475494746,81%822,53
AE Phase I 91077,367054751,06%810,81
M2 Medium Tank361,331264636,96%2,24
E 77 91207,417064647,83%887,42
M53/M559910,605384544,44%707,42
Object 780 101602,137504548,89%1043,19
Kanonenjagdpanzer 8715,586044551,11%768,45
Ram II 5421,504684445,45%963,05
Großtraktor - Krupp 3341,615684463,64%1268,55
CC-46 Pancernik 91218,516374337,21%757,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5299,683744143,90%582,13
121B 101035,296044143,90%591,08
M3 Lee463,481154042,50%29,97
TS-54 8855,256914050,00%745,81
Somua SM 8820,106384050,00%660,13
Covenanter5131,362823958,97%339,23
Lätt Stridsfordon 120 91065,385503935,90%570,48
T-284280,583313852,63%763,36
T7 Combat Car 283,892413852,63%291,79
T26E3 Eagle 7 7976,827263844,74%1296,15
Charioteer Nomad 81077,356573754,05%956,43
AMX Canon d'assaut 105 8918,376083548,57%866,26
T2 Medium Tank221,88853447,06%57,07
T-54 first prototype 8684,627153458,82%874,37
T-505118,333233345,45%186,12
Tetrarch 2150,972783351,52%690,41
E 25 7511,474423234,38%410,45
Panzerjäger I232,65863141,94%7,14
GSOR 1008 8924,266023151,61%756,89
SPHT 91631,878583063,33%1308,17
T-262116,141732951,72%469,54
M4A1 Revalorisé 8675,694882934,48%489,85
IS-2M 7975,466992850,00%1154,64
MTLS-1G14 3307,504662846,43%1059,68
T9591105,237022657,69%758,30
T77 8757,156452653,85%735,83
Strv K 9962,856092630,77%630,54
T28 Concept 7685,856252661,54%950,60
StuG IV 5353,643672544,00%691,43
Primo Victoria 8885,217562462,50%1164,49
AMX 50 Foch (155) 101425,704742317,39%774,56
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3423,916062352,17%1063,14
Turán III prototípus 5305,433772339,13%518,74
MS-11105,551572245,45%388,16
T2 Light Tank 2113,733372254,55%415,17
Lansen C 8737,005732138,10%560,12
T3 HMC282,001492045,00%134,61
Object 777 Version II 91210,156882045,00%930,07
Strv S1 8823,504442025,00%571,07
Pz.Kpfw. T 15 3141,502682035,00%356,97
T-22 medium 10676,705632045,00%309,53
Krupp-Steyr Waffenträger 7884,905352025,00%1178,76
ST vz. 394138,533291957,89%340,97
S-517668,375431942,11%573,12
Durchbruchswagen 24210,113091942,11%387,40
AAT60 81006,326371942,11%830,90
Sexton I 378,221831855,56%145,50
KV-2 (R) 6571,285191838,89%707,95
WZ-111 8837,826651741,18%793,92
Pz.Kpfw. 38 (t)3114,182631747,06%215,95
T-103 81013,475881735,29%873,26
Matilda LVT 4378,244761741,18%720,18
Cruiser Mk. III3113,191381637,50%286,49
MT-256202,254001643,75%362,39
M24E2 Super Chaffee 6287,383851637,50%442,42
AMX ELC 901 6195,692951612,50%217,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 273,383711675,00%345,37
Kirovets-1 81118,256681637,50%911,27
Udarniy 8877,067331650,00%696,15
LT vz. 383223,934041553,33%838,93
Lorraine 50 t 91043,535231526,67%612,52
VK 75.01 (K) 8897,338121580,00%993,95
IS-5 (Object 730) 8921,338221573,33%1060,65
WZ-120-1G FT 81021,476581546,67%1021,26
Lago4153,713621457,14%393,46
Panhard AMD 178B6182,503421442,86%251,88
Panhard EBR 75 (FL 10) 8375,294421442,86%376,11
Vickers MBT Mk. 3 101450,296371442,86%824,37
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4377,645371450,00%787,79
BZ-176 81041,007411464,29%970,59
M40/M438295,924751353,85%196,66
Tiger II Kuromorimine 7859,156411346,15%871,19
AM 39 Gendron-Somua 2150,082981338,46%306,56
KV-122 71000,777101353,85%1265,59
Light Mk. VIC 2146,692341323,08%586,96
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5385,234661361,54%870,78
Object 244 6590,625021338,46%554,38
T-44-100 8686,775281330,77%511,35
43 M. Toldi III 3141,232081323,08%391,35
Pz.Kpfw. II256,331141233,33%2,06
DBV-152 10684,174211225,00%127,29
Tiger-Maus 9958,426711250,00%644,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6322,004311233,33%522,53
AltProto AMX 30 8672,006311250,00%612,69
M47 Iron Arnie 81007,005311225,00%876,49
T-45 2171,333021241,67%746,78
Matilda Black Prince 5394,584091225,00%734,22
BZ-72-1 10762,755781250,00%402,22
T-28E with F-30 4445,084911266,67%1159,25
Vickers Medium Mk. I17,18501127,27%0,00
Cruiser Mk. IV4128,271631145,45%191,83
Black Prince II 7729,916601154,55%918,19
TL-7 9791,917761163,64%621,74
ASTRON Rex 105 mm 8907,825191118,18%648,62
Patton the Tank 9932,644641127,27%648,26
Škoda T 27 8782,455781145,45%759,62
ShPTK-TVP 100 8965,454841127,27%712,14
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5337,824951163,64%780,61
Fiat 30001308,903911090,00%1731,87
Pz.Kpfw. I218,201351070,00%261,00
T-50-2 6156,003111030,00%110,95
AC 1 Sentinel 4239,903541030,00%603,64
Cobra 9812,804881030,00%375,57
BT-7 artillery 3113,603181070,00%406,75
T71 DA7320,22568955,56%496,92
MBT-B 101067,44525933,33%396,00
Caliban 8619,11710966,67%625,12
M22 Locust 3118,89220944,44%231,57
Super Hellcat 7410,44580966,67%584,54
4TP1273,25345850,00%1337,01
Leichttraktor16,8852825,00%0,00
FV215b 101572,38741850,00%1085,65
Jagdpanzer E 90 91750,25663837,50%1338,95
AMR 35 2270,88430837,50%1274,83
T42 8721,25448812,50%686,66
Bisonte C45 8966,88588825,00%793,01
G.Pz. Mk. VI (e)20,0038728,57%0,00
Object 274a 8776,43580742,86%626,41
59-Patton 8484,14620771,43%573,32
FV226 Contradictious 81459,29680728,57%1255,12
Pudel 6401,67372616,67%378,59
K-2 81190,33688650,00%1117,41
STG 8994,33577650,00%1049,22
Lago M38 3332,0024960,00%584,29
Type 3 Chi-Nu Kai 5575,00448633,33%1129,81
T-34-85 Rudy 6354,00517650,00%469,58
Chieftain Mk. 6 10967,40511520,00%373,66
M16/43 Sahariano 3380,60599540,00%970,55
EMIL 1951 8871,00638540,00%677,77
Strv m/40L3259,00429475,00%999,77
Matilda4121,25219450,00%146,89
Ikv 723124,50326475,00%371,82
Type 97 Te-Ke 271,00170425,00%75,28
ARMT 5523,006654100,00%1288,57
Pz.Kpfw. 35 R 2188,00389475,00%527,77
TOG II* 6466,00544475,00%732,68
ISU-122S 7573,00611475,00%755,09
M4A3E8 Thunderbolt VII 6230,75397450,00%232,09
Bretagne Panther 6917,008744100,00%1754,46
T-34-3 81048,25537425,00%971,56
T14 5805,00995366,67%2207,91
LT vz. 352172,675783100,00%904,25
50TP prototyp 81159,338313100,00%1107,18
BZ-58-2 91667,00725366,67%1381,37
Matilda IV 5367,33489366,67%867,82
T25 Pilot Number 1 81065,00924366,67%1640,35
Bat.-Châtillon Bourrasque 81958,3311383100,00%2756,89
WZ-114 9850,67618333,33%440,08
Pvlvv fm/42286,509820,00%82,38
Coccodrillo 102976,00985250,00%1733,91
IS-M81029,0036820,00%785,99
SU-2-122 5243,0016520,00%266,36
IS-2 shielded 7387,0027320,00%180,98
Vz. 58 Medvěd 9834,00662250,00%533,39
T-127 3326,50380250,00%1143,59
Kolohousenka1129,003831100,00%696,24
Vickers Medium Mk. II270,001331100,00%334,66
Strv m/38257,0018610,00%3,10
Renault FT133,001271100,00%261,00
Panzerwagen 39 3397,0038310,00%1724,65
T-437930,009801100,00%1763,83
GSOR the TANK 91098,0032410,00%670,39
KPz 3 Projekt 07 HK 9684,007671100,00%535,77
ISU-122-2 81628,008811100,00%1457,56
SU-130PM 81152,0021310,00%735,33
LT-432 82931,0018481100,00%9139,72
HWK 30 8476,0030310,00%465,35
MKA 2113,004041100,00%408,37
M24 Chaffee No. 594 5127,0012810,00%36,24
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3487,00100510,00%968,99
L-60 287,0019410,00%196,45
BT-SV 3529,009501100,00%2591,28
Vz. 68 Squall 87,0026710,00%0,00
GSOR 1010 FB 81668,0062310,00%2310,66
TL-1 LPC 8608,007251100,00%660,25

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.11.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.11.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.07.2019
Opuścił klan: 21.02.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 03.02.2021
Opuścił klan: 26.06.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 01.09.2020
Opuścił klan: 25.12.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.12.2020
Opuścił klan: 02.02.2021
Stopień: Rekruter
Dołączył: 02.11.2021
Opuścił klan: 10.02.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.02.2018
Opuścił klan: 05.06.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.07.2017
Opuścił klan: 28.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.05.2017
Opuścił klan: 27.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.07.2018
Opuścił klan: 10.07.2019
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 25.02.2020
Opuścił klan: 31.08.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.08.2016
Opuścił klan: 14.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.11.2016
Opuścił klan: 04.05.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.01.2016
Opuścił klan: 08.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.10.2015
Opuścił klan: 08.11.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.04.2015
Opuścił klan: 30.09.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.03.2015
Opuścił klan: 15.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.11.2013
Opuścił klan: 12.03.2015