POCOMAXA_2017

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew64795560200
Ø Poziom8,1310,009,789,51
Zwycięstwa3013146,50%240,00%3456,67%10753,50%
Porażki3371352,03%360,00%2643,33%9145,50%
Remisy9511,47%00,00%00,00%21,00%
Przetrwane bitwy1759927,16%240,00%2948,33%7638,00%
Zniszczone czołgi420730,6510,20430,721370,69
Zniszczonych/zgonów0,890,331,391,10
Wykryte pojazdy370360,5720,40290,48650,33
Zadane uszkodzenia923,981.109,801.197,721.093,63
Punkty zajęcia bazy710221,1000,001923,202121,06
Punkty obrony bazy257480,4000,0000,00130,07
Doświadczenie483,57406,20643,25585,89
WN7748,60312,61847,61768,31
WN8836,90710,071087,18964,09
Ogółem
Ilość bitew64795
Ø Poziom8,13
Zwycięstwa3013146,50%
Porażki3371352,03%
Remisy9511,47%
Przetrwane bitwy1759927,16%
Zniszczone czołgi420730,65
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy370360,57
Zadane uszkodzenia923,98
Punkty zajęcia bazy710221,10
Punkty obrony bazy257480,40
Doświadczenie483,57
WN7748,60
WN8836,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew5
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy240,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy20,40
Zadane uszkodzenia1.109,80
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie406,20
WN7312,61
WN8710,07
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew60
Ø Poziom9,78
Zwycięstwa3456,67%
Porażki2643,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2948,33%
Zniszczone czołgi430,72
Zniszczonych/zgonów1,39
Wykryte pojazdy290,48
Zadane uszkodzenia1.197,72
Punkty zajęcia bazy1923,20
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie643,25
WN7847,61
WN81087,18
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew200
Ø Poziom9,51
Zwycięstwa10753,50%
Porażki9145,50%
Remisy21,00%
Przetrwane bitwy7638,00%
Zniszczone czołgi1370,69
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy650,33
Zadane uszkodzenia1.093,63
Punkty zajęcia bazy2121,06
Punkty obrony bazy130,07
Doświadczenie585,89
WN7768,31
WN8964,09
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew43000
Zwycięstwa1637,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki2660,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1125,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy240,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.186,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy922,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1002,3300,0000,0000,00
Doświadczenie495,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew43
Zwycięstwa1637,21%
Porażki2660,47%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy1125,58%
Zniszczone czołgi200,47
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy240,56
Zadane uszkodzenia1.186,26
Punkty zajęcia bazy922,14
Punkty obrony bazy1002,33
Doświadczenie495,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia81,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie132,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia81,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie132,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew266000
Zwycięstwa9033,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki17666,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7528,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1170,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy2530,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia671,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1020,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7162,6900,0000,0000,00
Doświadczenie388,100,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew266
Zwycięstwa9033,83%
Porażki17666,17%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy7528,20%
Zniszczone czołgi1170,44
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy2530,95
Zadane uszkodzenia671,41
Punkty zajęcia bazy1020,38
Punkty obrony bazy7162,69
Doświadczenie388,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew243000
Zwycięstwa9639,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki13756,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy104,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6225,51%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi740,3000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,410,000,000,00
Wykryte pojazdy1710,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia615,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2861,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy590,2400,0000,0000,00
Doświadczenie348,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew243
Zwycięstwa9639,51%
Porażki13756,38%
Remisy104,12%
Przetrwane bitwy6225,51%
Zniszczone czołgi740,30
Zniszczonych/zgonów0,41
Wykryte pojazdy1710,70
Zadane uszkodzenia615,50
Punkty zajęcia bazy2861,18
Punkty obrony bazy590,24
Doświadczenie348,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew103000
Zwycięstwa3332,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki6866,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3130,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi600,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy930,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.336,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1311,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1081,0500,0000,0000,00
Doświadczenie448,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew103
Zwycięstwa3332,04%
Porażki6866,02%
Remisy21,94%
Przetrwane bitwy3130,10%
Zniszczone czołgi600,58
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy930,90
Zadane uszkodzenia1.336,95
Punkty zajęcia bazy1311,27
Punkty obrony bazy1081,05
Doświadczenie448,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (344)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Waffenträger auf Pz. IV91191,26505755146,10%885,26
T110E4101364,97534299745,91%840,66
G.W. Tiger (P)8935,57509268948,72%1126,98
ISU-15281046,07493223447,22%961,01
G.W. Tiger91161,29540154047,60%1159,10
Bat.-Châtillon 155 58101060,81591134249,40%820,16
G.W. E 100101252,82513131649,09%1094,90
T3091219,12537123646,12%916,26
50TP Tyszkiewicza91277,32597120048,50%1092,86
IS-6 B 8957,52524116544,81%904,67
Super Hellcat 7766,07445105050,57%1117,29
Object 70491324,03500102046,76%962,60
Škoda T 5091095,18496101344,72%866,61
SU-1527622,3742394648,20%713,04
60TP Lewandowskiego101470,9360393844,46%968,63
WZ-1328475,9943993144,47%606,99
Rhm.-Borsig Waffenträger8704,0341989745,37%527,31
T297662,2446689546,59%669,25
Grille 15101140,4246986944,53%650,88
AMX 50 Foch (155) 101346,6156583247,84%833,08
Leopard Prototyp A91259,6951081543,19%1003,68
KV-26609,3045772047,78%962,20
Emil I8721,9447970444,46%618,73
T675324,4729469645,98%564,60
Jagdpanzer E 100101260,5248759844,82%718,99
Sherman III5303,5329758348,20%678,19
UDES 1691131,6861256742,68%965,59
Object 43091114,4759255443,32%874,30
FV215b (183) 101289,7054354044,81%756,74
T-448634,8045849047,55%678,66
Ferdinand8884,2951847546,11%795,61
Konštrukta T-34/1007614,4149246345,36%829,64
FV4005 Stage II101190,6450045845,20%731,07
G.W. Panther7646,6842245347,24%696,53
Jagdtiger91140,2251241643,51%842,37
StuG III Ausf. G5286,0722940846,08%492,38
T-34-856539,8647540250,25%1018,59
M18 Hellcat6374,4433140246,27%450,60
TVP T 50/51101173,6551939042,31%764,61
T9591347,1957438148,56%1007,35
T110E3101362,8555637545,87%779,19
M53/M5591292,5761836848,91%1253,57
T54E191181,4262936646,99%959,01
Grille5455,6828935649,16%939,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4181,6426933153,47%361,02
LPT-67 Šelma9665,5359832846,65%772,38
M1039777,9147532838,72%442,77
FV4004 Conway91105,2453932841,46%809,37
Leo7535,2036132243,17%655,54
UDES 15/16101159,0250229841,95%736,85
SU-855254,1521329745,12%383,98
ST-I91029,9365629350,17%871,81
T28 Prototype8807,9150029347,78%721,69
WZ-1317445,4842929247,60%749,64
Sturer Emil7435,3439629044,14%395,51
Bat.-Châtillon 25 t AP9920,8450128836,46%612,85
SU-1006409,0533727645,29%540,68
T328620,0053127049,63%524,15
SU-1018824,0352026943,87%786,90
TVP VTU Koncept8561,8943826246,56%547,46
T-437556,3244926050,00%782,08
Object 430U101171,4358725443,31%751,74
T-549932,3757425045,20%772,42
UDES 14 Alt 58970,3159224844,76%1115,69
T25/27595,7447423951,88%745,12
ARL 446395,2535221748,39%518,57
AMX M4 mle. 5191170,6565720946,41%866,93
Jagdpanther7607,9639720849,52%695,43
VK 45.02 (P) Ausf. B91050,1760419753,81%877,52
Škoda T 256415,7034019441,75%569,35
59-166283,9732419247,92%612,62
T1 Heavy5242,7723519044,21%264,87
Hummel6587,8830818248,35%783,95
T-1091233,6160018141,44%1004,99
T57 Heavy101260,1362417343,93%752,15
M3 Lee4143,8421616746,71%326,64
Object 140101143,3963416445,73%716,61
M40/M4381092,9558216240,12%1098,38
STG Guard 8829,2956616248,77%827,49
Jagdpanzer IV6398,3130716144,72%533,92
Pz.Sfl. IVb4289,4624216151,55%921,55
Pz.Sfl. IVc5294,8223315348,37%521,10
Nashorn6369,2032915241,45%377,36
Tiger 131 6433,0537915144,37%478,11
P.44 Pantera8695,0950514136,88%638,72
SU-76M4169,4323614142,55%264,14
Indien-Panzer8735,7550814146,81%763,70
Pz.Kpfw. VII101170,5549414040,00%610,65
FV2078681,9342013945,32%628,96
Strv 746322,9531813835,51%321,93
Grant4160,1622013555,56%419,64
Lorraine 155 mle. 518945,8051913252,27%1056,18
Progetto M40 mod. 65101218,0048013148,09%809,68
M127887,5354412953,49%1289,88
BZ-75101538,9571712445,97%1041,74
S-517831,4253712347,15%1035,32
VK 28.016285,5832612140,50%592,30
XM551 Sheridan10727,6259511945,38%612,16
Sherman Firefly6419,8235911744,44%589,39
SU-85B4236,9623011760,68%554,91
Prototipo Standard B9962,3361111648,28%739,56
Object 26391090,8659111444,74%764,43
SMV CC-567777,8348911346,90%918,90
Bat.-Châtillon 155 5591040,3157711250,00%935,61
53TP Markowskiego8827,6262911049,09%840,44
Tiger II8820,6255511046,36%808,94
AMX 65 t8588,8148110944,04%456,62
Object 4168764,2455010840,74%719,34
Škoda T 245255,0124610747,66%517,60
Conqueror91132,6968810751,40%930,80
Controcarro 1 Mk. 29962,5465410547,62%663,07
P.43 ter7678,8054210349,51%967,29
IS-381011,4057510248,04%1090,12
ST vz. 394133,2420610045,00%215,66
Controcarro 3 Minotauro101249,4360210041,00%612,74
AMX AC mle. 488808,0743110040,00%630,94
M2 Medium Tank3120,622129948,48%296,17
AMX M4 mle. 5410945,325359936,36%429,24
Gorilla111486,216179637,50%652,08
Char Futur 4 91245,595269642,71%949,73
M66411,653999557,89%569,68
Vz. 64 Blesk8507,386509551,58%695,71
E 509885,635739447,87%668,04
Emil II91338,817149146,15%1084,52
Object 26110951,665388943,82%645,94
SMV CC-678754,223708740,23%559,19
Object 25791225,006978751,72%1193,45
Kranvagn101212,366628643,02%676,34
M8A14226,282218648,84%443,51
Super Conqueror101258,206978447,62%848,48
T92 HMC101011,164898342,17%678,12
Strv m/425296,093108251,22%642,92
KV-37639,544878050,00%700,00
BZ-79111455,106758040,00%629,74
O-I6488,603787848,72%649,97
T288891,904797839,74%696,49
VK 16.02 Leopard5195,193157757,14%547,16
AMX M4 mle. 457612,513777549,33%660,05
Type 1 Chi-He4165,352147454,05%374,46
Renault G15276,913187451,35%622,60
Maus101240,335847356,16%908,22
M5A1 Stuart4122,671927243,06%193,79
VK 30.02 (D)7707,195187048,57%1070,23
LTG7463,004256955,07%886,44
Object 277101211,904566939,13%704,74
IS-7101160,255896832,35%561,32
Vickers Mk. E Type B2149,902736764,18%699,92
GSOR the TANK 9937,635496746,27%741,05
Type T-345219,202706645,45%377,55
VK 100.01 (P)8818,825236643,94%720,71
T110E5101169,655896550,77%762,39
KV-15513,484476555,38%1087,34
T-703142,171856443,75%331,89
M10 RBFM 5443,883306450,00%762,96
Marder II3114,221526339,68%96,01
E 759920,786336344,44%617,47
SU-100M17783,565906357,14%1071,50
P.43 bis6520,504256250,00%849,31
Tiger I7919,515926160,66%1292,16
AMX 12 t6363,203286134,43%683,75
Panzer 58 Mutz 8654,695356150,82%648,24
Tiger (P)7608,384226043,33%577,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5227,202465942,37%355,84
Charioteer8811,556755862,07%918,28
Type 97 Chi-Ha3130,262195742,11%218,32
Somua S353102,772225754,39%131,60
Caernarvon8740,504625242,31%617,24
Vz. 71 Tesák10661,136755251,92%586,24
SARL 424131,721895050,00%251,41
LT vz. 383114,082294942,86%250,24
Lago4142,732224946,94%254,79
T56 GMC3138,271694953,06%333,26
VK 30.01 (P)6462,614194953,06%663,15
Object 268101341,165554938,78%707,31
Patton the Tank 9907,675464948,98%734,48
L-60 292,722094751,06%381,79
Excalibur 6657,194574736,17%787,69
SDP 60 Gonkiewicza91068,076804658,70%876,88
Tiger-Maus 91037,966184551,11%722,79
T-29 3170,761844528,89%363,01
T-345232,732744450,00%451,73
Fantôme 9931,595164434,09%653,50
Type 2597 Chi-Ha3134,742514360,47%409,02
Wespe3168,701894346,51%491,28
T71 DA7495,165414358,14%1003,96
M446782,626014259,52%1440,34
M75167,782224042,50%369,66
113 Beijing Opera 10977,904874032,50%472,64
T-1506453,724393943,59%574,07
T698879,746183948,72%932,19
WZ-1209380,033793839,47%92,59
Marder 38T4258,662423850,00%527,12
Object 268 Version 4101614,145933751,35%1127,98
Object 777 Version II 91354,706263735,14%1015,92
Stuart I-IV371,141463641,67%21,07
P.435320,813593663,89%922,17
FV215b 10867,533883630,56%363,13
T499387,394003638,89%261,66
P26/404266,003273452,94%660,66
SU-14-281086,125543441,18%1227,17
Challenger7523,595123461,76%679,36
Spähpanzer SP I C7309,793243351,52%435,47
SDP 40 Zadymka5644,384323262,50%1676,19
AMX 13 757490,394173151,61%880,72
Lorraine 155 mle. 507813,685713148,39%970,79
BZ-6891375,818413158,06%1193,00
AMX ELC bis5172,812023138,71%300,42
IS-M8315,583813135,48%53,52
VK 45.02 (P) Ausf. A8814,537033053,33%863,44
T3 HMC234,721252951,72%97,13
AMX 105 AM mle. 474277,072042839,29%763,85
T-804146,892062839,29%306,01
T2 Medium Tank2131,072002740,74%490,45
BZ-1668983,306142740,74%965,92
Renault NC-311150,041902536,00%697,59
Sav m/434215,642162544,00%406,74
AMX 13 F3 AM6474,764342552,00%602,39
SDP 58 Kilana8754,084772544,00%537,34
Object 283 9788,563592540,00%496,12
M24E2 Super Chaffee 6195,003052454,17%382,45
Excelsior 5245,922982441,67%234,49
AMX 13 909547,615062347,83%610,98
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4185,262372334,78%408,98
14TP4197,772182254,55%667,85
WZ-111 Alpine Tiger 8877,366282250,00%870,88
45TP Habicha7388,764562152,38%365,18
AMX 404189,102922147,62%609,41
Pz.Kpfw. II Luchs450,381262123,81%0,00
T-505158,951992133,33%259,77
T-54 ltwt.9702,674832133,33%813,80
Semovente M43 Bassotto6507,604732060,00%792,37
60G FT5416,003012055,00%851,73
A-436539,705032060,00%1174,08
T-284207,422341957,89%581,73
Ikv 1035261,372491957,89%544,36
AT 25337,423471947,37%669,85
T216326,054841968,42%936,68
T-602187,632151947,37%769,24
KV-1S6694,745271952,63%1251,59
Vickers Medium Mk. I1155,172301844,44%718,74
STA-18562,334221833,33%386,83
M5 Stuart4100,111851844,44%53,08
T376314,613131850,00%693,80
Bat.-Châtillon 12 t8342,614041833,33%305,76
T207833,656541764,71%1266,47
Ikv 65 Alt II6636,652571729,41%913,12
Churchill VII6355,824421764,71%584,39
Object 430 Version II9879,595391747,06%725,90
Vickers Medium Mk. II265,75791625,00%52,71
T1 Cunningham1169,943591656,25%1041,55
Hotchkiss H352164,132141643,75%668,18
A-205164,132651662,50%526,58
Ikv 72397,881111643,75%61,71
Vz. 60S Dravec 101310,316201637,50%509,41
M24 Chaffee5248,753371656,25%714,29
T-34 shielded 5372,503671631,25%622,08
Renault Otsu191,071881573,33%422,14
Strv m/40L3213,471891533,33%517,73
NC 70 Błyskawica10930,936461478,57%618,77
BT-74187,621731346,15%503,72
Panzerjäger I2222,152571361,54%979,87
UDES 038547,543621346,15%355,73
Ares 7581016,386921353,85%1070,53
Type 5 Chi-Ri7672,334281225,00%747,02
M3 Stuart391,091191127,27%89,65
T-463288,642801154,55%1490,90
Loyd Gun Carriage2109,551601154,55%610,03
Windhund 8734,556111163,64%704,17
Chi-Ni279,502121050,00%218,02
LT vz. 352153,901911050,00%676,66
TKS z n.k.m. 20 mm 262,001331050,00%172,58
Type 95 Heavy4228,002791060,00%731,18
MT-256357,003391040,00%965,86
M22124,89213966,67%626,87
Leichttraktor1208,78420977,78%1224,79
Pz.Kpfw. 38 (t)3191,44216933,33%490,95
Type 91 Heavy3160,4414290,00%321,19
O-I Experimental5184,67215944,44%113,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C355,78227933,33%1,29
T28 Concept 7425,67249922,22%271,95
Kolohousenka1231,00270837,50%1185,94
IS7582,25543850,00%610,54
Matilda4351,63408850,00%843,77
Type 3 Chi-Nu5132,88233837,50%68,75
AMX 38378,13154825,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro293,75198850,00%201,95
Somua SAu 404148,88119837,50%130,69
StuG IV 5155,75209850,00%216,93
AMX 13 105 AM mle. 505202,71127728,57%137,69
M26 Pershing8469,86415728,57%268,78
KV-48472,29411757,14%417,20
IS-2-II8296,86358742,86%88,34
Lorraine 40 t 81064,86559757,14%1312,16
Strv fm/21193,83275666,67%510,50
40TP Habicha6433,00494666,67%862,30
DS PZInż5346,17283666,67%716,57
Strv 81 8465,00488683,33%550,16
Renault FT1197,80408560,00%1275,52
M14/412111,40126520,00%156,38
M15/423113,80123520,00%73,18
10TP3175,20260560,00%653,61
Churchill I5572,00497540,00%1035,31
Lorraine 39L AM3157,80155520,00%262,90
Semovente M415377,80253560,00%730,78
Cruiser Mk. III323,80179580,00%261,00
Valentine AT481,80136560,00%186,52
Mitsu 1085248,40293560,00%348,82
T-34 with L-11 4543,20524540,00%2145,19
Tetrarch 2142,80195520,00%470,52
25TP KSUST II5100,00324425,00%0,00
Pvlvv fm/422164,50215450,00%609,08
MS-11132,003994100,00%783,46
Škoda T 177581,33532333,33%1089,46
T-26G FT2141,67168366,67%455,57
SU-76G FT4329,0012630,00%500,56
Universal Carrier 2-pdr292,331923100,00%396,68
K-91-PT 9715,33255333,33%326,21
AMR 35 2116,6711830,00%269,34
MKA 2196,6715930,00%486,48
Chi-Go 71147,6748730,00%1105,87
Type 4 Chi-To6406,50279250,00%600,19
T1 HMC248,001192100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4172,00326250,00%307,17
T-116 3214,00403250,00%703,09
Lago M38 3356,50410250,00%895,43
MTLS-1G14 386,00313250,00%160,07
AMX ELC 901 6222,00394250,00%402,33
Fiat 30001119,008110,00%333,13
Pz.Kpfw. 35 (t)299,0012910,00%271,97
4TP1247,0020010,00%1201,68
7TP2159,0015010,00%328,52
Type 97 Te-Ke 2238,003931100,00%1457,90
M7 Priest30,001131100,00%261,00
Pz.Kpfw. I20,003711100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,002710,00%0,00
Black Prince II 70,0013110,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5663,006811100,00%1424,81
M4-85 5319,0027810,00%400,75
Convert. Medium Tank T3 3160,003271100,00%478,58
Pz.Sfl. IC 4349,005541100,00%989,57
T-45 245,003171100,00%261,00
T26E3 Eagle 7 7707,007771100,00%871,90
Valiant 5401,0025110,00%716,63
WZ-120-1G FT 80,007111100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.11.2024
Opuścił klan: 14.01.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.11.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.11.2023
Opuścił klan: 18.11.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2022
Opuścił klan: 22.11.2023