PLPacior

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 23.07.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28114000
Ø Poziom7,810,000,000,00
Zwycięstwa1336747,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki1433150,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy4161,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy871931,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi231830,8200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy182160,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.032,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy349701,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy207020,7400,0000,0000,00
Doświadczenie508,480,000,000,00
WN7958,290,000,000,00
WN81069,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28114
Ø Poziom7,81
Zwycięstwa1336747,55%
Porażki1433150,97%
Remisy4161,48%
Przetrwane bitwy871931,01%
Zniszczone czołgi231830,82
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy182160,65
Zadane uszkodzenia1.032,52
Punkty zajęcia bazy349701,24
Punkty obrony bazy207020,74
Doświadczenie508,48
WN7958,29
WN81069,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew245000
Zwycięstwa8133,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki14157,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy239,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7831,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1940,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy1320,5400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.897,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1750,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2791,1400,0000,0000,00
Doświadczenie445,320,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew245
Zwycięstwa8133,06%
Porażki14157,55%
Remisy239,39%
Przetrwane bitwy7831,84%
Zniszczone czołgi1940,79
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy1320,54
Zadane uszkodzenia1.897,26
Punkty zajęcia bazy1750,71
Punkty obrony bazy2791,14
Doświadczenie445,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew67000
Zwycięstwa2537,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki3552,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy710,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2029,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,550,000,000,00
Wykryte pojazdy320,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia765,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy620,9300,0000,0000,00
Doświadczenie405,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew67
Zwycięstwa2537,31%
Porażki3552,24%
Remisy710,45%
Przetrwane bitwy2029,85%
Zniszczone czołgi260,39
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy320,48
Zadane uszkodzenia765,61
Punkty zajęcia bazy50,07
Punkty obrony bazy620,93
Doświadczenie405,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew21000
Zwycięstwa838,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki942,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy419,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy733,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,4300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,640,000,000,00
Wykryte pojazdy221,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia434,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy532,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie341,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew21
Zwycięstwa838,10%
Porażki942,86%
Remisy419,05%
Przetrwane bitwy733,33%
Zniszczone czołgi90,43
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy221,05
Zadane uszkodzenia434,57
Punkty zajęcia bazy532,52
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie341,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew91000
Zwycięstwa2830,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki6369,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1819,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi560,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy710,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia630,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy450,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1501,6500,0000,0000,00
Doświadczenie338,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew91
Zwycięstwa2830,77%
Porażki6369,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1819,78%
Zniszczone czołgi560,62
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy710,78
Zadane uszkodzenia630,00
Punkty zajęcia bazy450,49
Punkty obrony bazy1501,65
Doświadczenie338,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew938000
Zwycięstwa41043,71%00,00%00,00%00,00%
Porażki50754,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy212,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy30031,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4940,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy8880,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia896,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15611,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy26802,8600,0000,0000,00
Doświadczenie517,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew938
Zwycięstwa41043,71%
Porażki50754,05%
Remisy212,24%
Przetrwane bitwy30031,98%
Zniszczone czołgi4940,53
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy8880,95
Zadane uszkodzenia896,07
Punkty zajęcia bazy15611,66
Punkty obrony bazy26802,86
Doświadczenie517,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew65000
Zwycięstwa2233,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki3960,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy46,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1929,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi310,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy430,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia893,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy350,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie372,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew65
Zwycięstwa2233,85%
Porażki3960,00%
Remisy46,15%
Przetrwane bitwy1929,23%
Zniszczone czołgi310,48
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy430,66
Zadane uszkodzenia893,60
Punkty zajęcia bazy350,54
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie372,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew21000
Zwycięstwa419,05%00,00%00,00%00,00%
Porażki1676,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy314,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy140,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.408,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy894,2400,0000,0000,00
Doświadczenie358,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew21
Zwycięstwa419,05%
Porażki1676,19%
Remisy14,76%
Przetrwane bitwy314,29%
Zniszczone czołgi60,29
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy140,67
Zadane uszkodzenia1.408,05
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy894,24
Doświadczenie358,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (134)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81180,36559318749,14%1423,90
60TP Lewandowskiego101625,82600295946,20%1097,83
Object 703 Version II 8852,08524206245,39%730,64
Progetto M35 mod. 46 8929,29559185646,77%942,66
T9591477,92650145849,38%1225,70
T110E3101661,41544127742,13%1102,63
KV-15653,88442116154,69%1663,51
T297817,38494106445,68%956,22
KV-856755,49563100251,30%1446,23
T2881104,0342298643,91%1125,19
T54E191335,2364467649,70%1256,39
IS-38955,4852658747,36%1021,47
Prototipo Standard B91292,3560255546,67%1127,09
SU-1527736,3531355048,36%935,67
SU-130PM 8813,5348954347,15%654,49
T-1091286,4563745843,45%1204,90
T3091472,6764044546,74%1329,67
T25 AT7732,9930841447,34%916,63
T328895,3147338042,37%900,30
SU-855505,8526733151,96%1183,09
IS7858,8945032156,39%1233,84
M66336,3125831440,76%256,35
Progetto M40 mod. 65101326,8058530547,54%953,22
50TP Tyszkiewicza91394,3270230148,84%1198,94
SU-1006458,6225726347,53%623,83
M36 Jackson6534,9426422547,56%770,49
T-1506666,2339922550,22%1123,71
T110E5101259,7449122137,10%730,32
T25/27727,3339121353,05%1010,77
T1 Heavy5266,6824421049,05%378,69
T28 Prototype81172,8663919747,72%1252,93
M10 Wolverine5379,2123516551,52%798,92
StuG III Ausf. G5376,7721416251,23%754,54
AT 86746,3448715152,32%1431,44
P.44 Pantera8810,9665014355,24%975,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4218,2916314245,77%378,94
Grille5410,9921413948,92%809,98
SU-85B4319,4624410856,48%786,49
M3 Lee477,5512710541,90%27,42
53TP Markowskiego81164,2279010453,85%1385,13
T698811,544509640,63%790,91
IS-7101190,734519135,16%690,26
45TP Habicha7878,076238146,91%1237,64
T56 GMC3214,672617052,86%696,18
Conqueror9826,026906555,38%593,75
T404372,572146541,54%825,93
Caernarvon8681,605976045,00%531,41
KV-37997,456875855,17%1461,17
AT 25432,044425752,63%1090,09
Object 27710855,125425740,35%397,42
M374238,231405633,93%614,01
ST-II101383,946295442,59%836,35
P.43 bis6251,062435042,00%205,53
T-284286,173594748,94%812,81
M1039888,165424452,27%752,52
Super Conqueror101044,235514341,86%524,72
Pz.Kpfw. 38 (t)3106,681404141,46%134,31
M2 Medium Tank368,561344148,78%76,69
Alecto4371,343774156,10%1024,53
M18 Hellcat6419,403634042,50%492,27
P26/404216,262213951,28%453,01
FV4202 8721,877153857,89%926,41
Black Prince7798,196793756,76%1066,91
SU-76M4140,521453357,58%286,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J461,561243234,38%0,00
Rhm.-Borsig Waffenträger81402,916393246,88%1461,18
IS-27460,424733141,94%336,26
T110E4101436,585663138,71%846,20
Sturmpanzer II4347,372323073,33%1278,68
T3 HMC2120,141912944,83%345,55
Marder II3133,831492948,28%231,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E362,111382850,00%100,37
Sturer Emil7851,325782864,29%1275,54
Object 2579689,684732835,71%300,27
IS-2 shielded 7664,433792846,43%614,92
Matilda4213,852672755,56%520,77
Leichttraktor143,221222755,56%131,83
Valentine AT4285,793062450,00%799,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.441,271502254,55%130,28
Progetto C50 mod. 669674,674122128,57%285,44
KV-26332,052551952,63%405,15
WZ-111 model 1-49550,225431855,56%372,00
Sturmpanzer I Bison3249,171601844,44%790,75
1108470,334941844,44%289,52
ISU-15281278,395551838,89%1269,34
T-5491025,446141838,89%814,13
T57 Heavy10984,835671855,56%632,87
T14 5177,332001553,33%195,15
M15/423237,801871533,33%508,01
T1 HMC2112,731491573,33%658,56
Churchill I5456,074581464,29%941,03
Panhard EBR 10510371,793801442,86%183,39
Marder 38T4204,002411330,77%268,67
G.W. Tiger (P)8742,087021275,00%921,93
M-II-Y7591,175361258,33%643,12
Hummel6229,102591040,00%80,29
Pz.Kpfw. 35 (t)2126,44159944,44%470,56
Jagdpanzer IV6365,22250933,33%367,40
Sav m/434148,22171955,56%290,47
AT-12167,89146955,56%595,56
50TP prototyp 8657,25488837,50%383,56
AMX 38394,38210837,50%57,58
T1 Cunningham133,86142742,86%13,82
E 75 TS 8962,00564742,86%872,55
Pz.Kpfw. II2140,17266666,67%605,65
AT 77604,33322650,00%553,36
Type 586605,00652580,00%1209,42
T2 Medium Tank2141,60160560,00%651,11
Renault UE 573199,20194560,00%610,40
T-463126,50169425,00%267,73
Cruiser Mk. III313,2594450,00%75,29
Pawlack Tank6518,75512450,00%694,77
KV-1SA 5223,75280425,00%173,35
WZ-120-1G FT 8373,50447475,00%353,30
P.43 ter7743,67367366,67%1099,20
Panzerjäger I2131,33130333,33%268,83
T-26227,003930,00%0,00
KV-48255,3317930,00%0,00
Vickers Medium Mk. II2106,505120,00%272,96
Strv m/38214,004020,00%0,00
Hotchkiss H352286,004032100,00%1625,62
P.435435,50270250,00%996,99
Konštrukta T-34/1007672,50696250,00%1023,42
Rinoceronte10456,00400250,00%176,40
Semovente M415107,002092100,00%261,00
Universal Carrier 2-pdr2245,00306250,00%1114,95
M24E2 Super Chaffee 6352,00646250,00%916,43
M10 RBFM 5223,5013020,00%147,75
T-34573,0014110,00%0,00
Chi-Ni2142,004091100,00%694,58
Renault FT10,001021100,00%261,00
Object 283 90,0018810,00%0,00
LTP 3205,006211100,00%1167,96
King Tiger (Captured) 7503,0013110,00%320,19

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 23.07.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 23.07.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.10.2018
Opuścił klan: 16.11.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.03.2017
Opuścił klan: 29.03.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.04.2017
Opuścił klan: 02.05.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.05.2017
Opuścił klan: 01.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2019
Opuścił klan: 08.05.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.11.2018
Opuścił klan: 11.01.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 16.06.2019
Opuścił klan: 15.08.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 15.09.2019
Opuścił klan: 12.10.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.01.2020
Opuścił klan: 04.04.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2019
Opuścił klan: 09.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.09.2015
Opuścił klan: 17.02.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.06.2014
Opuścił klan: 24.02.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.05.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.04.2014