PANDUR1

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 29.06.2014

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6459128105396
Ø Poziom8,219,299,268,71
Zwycięstwa3750458,06%1760,71%5855,24%22155,81%
Porażki2631540,74%932,14%4441,90%16942,68%
Remisy7721,20%27,14%32,86%61,52%
Przetrwane bitwy2497338,66%1242,86%3937,14%15338,64%
Zniszczone czołgi850941,32441,571561,495561,40
Zniszczonych/zgonów2,152,752,362,29
Wykryte pojazdy799241,24381,361101,055251,33
Zadane uszkodzenia1.913,502.429,792.520,842.321,47
Punkty zajęcia bazy573250,8900,001071,023850,97
Punkty obrony bazy520840,8100,001401,331870,47
Doświadczenie902,691.052,321.000,991.023,52
WN71709,021787,771813,241759,65
WN82565,492594,192740,232762,80
Ogółem
Ilość bitew64591
Ø Poziom8,21
Zwycięstwa3750458,06%
Porażki2631540,74%
Remisy7721,20%
Przetrwane bitwy2497338,66%
Zniszczone czołgi850941,32
Zniszczonych/zgonów2,15
Wykryte pojazdy799241,24
Zadane uszkodzenia1.913,50
Punkty zajęcia bazy573250,89
Punkty obrony bazy520840,81
Doświadczenie902,69
WN71709,02
WN82565,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew28
Ø Poziom9,29
Zwycięstwa1760,71%
Porażki932,14%
Remisy27,14%
Przetrwane bitwy1242,86%
Zniszczone czołgi441,57
Zniszczonych/zgonów2,75
Wykryte pojazdy381,36
Zadane uszkodzenia2.429,79
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.052,32
WN71787,77
WN82594,19
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew105
Ø Poziom9,26
Zwycięstwa5855,24%
Porażki4441,90%
Remisy32,86%
Przetrwane bitwy3937,14%
Zniszczone czołgi1561,49
Zniszczonych/zgonów2,36
Wykryte pojazdy1101,05
Zadane uszkodzenia2.520,84
Punkty zajęcia bazy1071,02
Punkty obrony bazy1401,33
Doświadczenie1.000,99
WN71813,24
WN82740,23
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew396
Ø Poziom8,71
Zwycięstwa22155,81%
Porażki16942,68%
Remisy61,52%
Przetrwane bitwy15338,64%
Zniszczone czołgi5561,40
Zniszczonych/zgonów2,29
Wykryte pojazdy5251,33
Zadane uszkodzenia2.321,47
Punkty zajęcia bazy3850,97
Punkty obrony bazy1870,47
Doświadczenie1.023,52
WN71759,65
WN82762,80
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew208000
Zwycięstwa12962,02%00,00%00,00%00,00%
Porażki7737,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8942,79%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2040,9800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,710,000,000,00
Wykryte pojazdy2521,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.045,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3041,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2771,3300,0000,0000,00
Doświadczenie723,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew208
Zwycięstwa12962,02%
Porażki7737,02%
Remisy20,96%
Przetrwane bitwy8942,79%
Zniszczone czołgi2040,98
Zniszczonych/zgonów1,71
Wykryte pojazdy2521,21
Zadane uszkodzenia1.045,88
Punkty zajęcia bazy3041,46
Punkty obrony bazy2771,33
Doświadczenie723,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2543000
Zwycięstwa147658,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki106041,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy70,28%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy117446,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi24920,9800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,820,000,000,00
Wykryte pojazdy20810,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.560,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy45281,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy114484,5000,0000,0000,00
Doświadczenie928,490,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2543
Zwycięstwa147658,04%
Porażki106041,68%
Remisy70,28%
Przetrwane bitwy117446,17%
Zniszczone czołgi24920,98
Zniszczonych/zgonów1,82
Wykryte pojazdy20810,82
Zadane uszkodzenia1.560,18
Punkty zajęcia bazy45281,78
Punkty obrony bazy114484,50
Doświadczenie928,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1832000
Zwycięstwa112861,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki67937,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy251,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy82845,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi17730,9700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,770,000,000,00
Wykryte pojazdy22711,2400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia826,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy21741,1900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy35981,9600,0000,0000,00
Doświadczenie623,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1832
Zwycięstwa112861,57%
Porażki67937,06%
Remisy251,36%
Przetrwane bitwy82845,20%
Zniszczone czołgi17730,97
Zniszczonych/zgonów1,77
Wykryte pojazdy22711,24
Zadane uszkodzenia826,29
Punkty zajęcia bazy21741,19
Punkty obrony bazy35981,96
Doświadczenie623,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (457)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 82211,0211231099460,11%3237,35
Progetto M35 mod. 46 82069,951004159960,04%3077,90
Object 252U Defender 82165,091143159167,76%3186,13
Object 430U102905,00978142457,02%3121,29
IS-7102436,16882141457,85%2370,76
E 50 Ausf. M102657,85914138857,78%2858,01
T110E4102702,15867127255,82%2249,27
Leopard 1102465,00824107051,12%2221,44
KV-8561045,5173096856,20%2214,75
M48A5 Patton102720,5891295654,39%2860,28
T110E5102611,3393891258,33%2601,36
AMX 13 105102134,3685689655,69%3329,49
Bat.-Châtillon 25 t102696,1490184956,65%2940,43
T-62A102541,8291771656,28%2882,60
E 100102628,1087371256,04%2601,01
IS-381941,5298969256,65%2826,66
T-1091975,4086468252,35%2294,42
M18 Hellcat61106,6975767255,80%2400,55
AMX 50 B102648,6585056052,14%2495,34
T57 Heavy102838,7892653657,46%2854,27
T34 81522,5981450055,60%2007,68
Ares 90 C112630,6296647250,42%2093,47
E 7591999,1989746954,58%2231,74
T-34-3 81669,6698446259,52%2619,07
Spähpanzer Ru 25191247,5085242456,13%2188,49
Object 140102678,5195940458,91%2852,61
Tiger I71411,5284040251,99%2134,77
AMX 13 9091402,7192740261,94%2639,66
Löwe 81549,1388334953,01%2101,32
E 5091932,4292334659,25%2199,68
T-5491938,8892034453,78%2425,32
Cromwell B 61168,58101734172,14%3042,31
IS-4102593,9492133756,97%2495,18
T-15061350,0291433260,54%3188,62
KV-15724,0467732657,98%1839,73
Tiger II81425,0478331949,53%1844,53
121102588,7588031854,40%2654,96
Lorraine 40 t 81975,30104831765,30%3219,22
IS-6 81736,8195031157,88%2511,62
T4991168,5082928861,81%1875,11
WZ-111 model 1-492478,37106627566,91%3183,28
E 25 71222,6074526754,31%1980,68
M10392047,5086725550,98%2213,85
VK 45.02 (P) Ausf. B92193,16101624963,05%2854,41
Grille 15102594,5379824060,42%2536,46
Cromwell6827,1973023253,88%1895,48
M4A3E8 Fury 6943,5982523162,77%2353,45
IS71183,0876422555,11%1766,60
Type 6191933,1284722552,89%2282,01
AMX Chasseur de chars 81643,76100921759,91%2948,19
AMX 30 B102468,2585521449,07%2536,40
T2971594,2898421359,15%2755,57
M60 102392,2184521356,34%2314,85
T-54 ltwt.91378,5686020556,10%2391,75
M53/M5591629,9570720461,27%1917,50
TVP T 50/51102743,7193619961,31%3128,61
T-34-856902,5378019767,01%2222,77
T-4371226,8989819659,69%2487,14
KV-26996,8977119560,51%2196,39
Grille5325,6721919447,42%568,46
Bat.-Châtillon 155 5591695,4671619460,82%2082,70
AMX M4 mle. 49 Liberté 81811,56103519457,73%2856,47
Leopard Prototyp A92012,2486917655,68%2322,65
Rhm.-Borsig Waffenträger81974,6791217463,79%2629,35
ST-I92264,90103117367,63%2892,40
T26E4 SuperPershing 81348,1890416959,76%2044,95
G.W. Tiger (P)81300,3367416958,58%1840,02
M41 Walker Bulldog81024,5186316957,40%2373,36
G.W. Tiger91817,3071916757,49%2052,33
StuG III Ausf. G5353,2629416546,06%658,77
WZ-132A91725,3585216451,83%2944,75
Panther71106,3780316356,44%2145,11
AMX 50 10081701,6292116364,42%2382,67
212A91873,2576616355,21%2031,93
T-4481318,9887516262,35%2138,17
Marder II398,2514416248,15%102,94
FV380591679,1268716152,80%1870,85
Škoda T 5092627,22106015862,66%3367,94
Centurion Mk. I81580,2698915667,95%2699,34
Type 59 81725,54103415259,21%2636,35
Bat.-Châtillon 25 t AP92095,4789615050,00%2523,97
STB-1102428,2189314959,06%2608,50
AMX 30 1er prototype92086,4593714960,40%2474,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4157,5423214751,70%252,71
Waffenträger auf Pz. IV92535,2990714759,86%2952,52
Jagdpanzer IV6759,4256014651,37%1470,78
T3092279,6890314454,86%2311,10
T376853,9982614459,03%2912,37
FCM 50 t 81672,36100214365,03%2608,44
G.W. Panther71089,8662014252,82%1374,07
Type 5 Chi-Ri71146,5078014155,32%2300,94
T-34-281508,91101014171,63%2608,91
Conqueror92327,86101514160,99%2839,33
Jagdtiger92285,9588914157,45%2435,01
Object 430 Version II92158,11100514160,99%2734,62
WZ-12092074,53102814071,43%2708,46
AMX M4 mle. 4571439,9288014059,29%2485,23
KV-481673,9790814057,86%2627,69
Hummel6561,4837013955,40%794,95
LTP 3319,2246813963,31%1834,58
AMX 50 12092307,7892313756,93%2587,35
Leopard 120 Verbessert112356,7680913744,53%1791,61
Vz. 71 Tesák101618,9290013650,74%2008,44
T54E192426,3298313657,35%2821,79
M46 Patton KR 81724,04113113667,65%3027,89
Centurion Mk. 7/192289,48101313464,18%2978,20
Lorraine 155 mle. 5181442,5769313458,96%1719,62
Bisonte C45 81908,53108313458,96%2397,64
Type 4 Heavy91921,8789813164,12%2170,43
AMX M4 mle. 5192479,42105713163,36%2789,92
Comet71187,1488513060,77%2468,75
M4A3E8 Sherman6890,5375912962,79%2226,27
11081655,8193112960,47%2374,39
Rinoceronte102773,1992012852,34%2337,56
60TP Lewandowskiego102946,3792012853,91%2548,93
TVP VTU Koncept81675,4093412761,42%3106,89
M26 Pershing81737,5598512660,32%2979,84
M46 Patton92212,9895212659,52%2577,19
IS-2 71456,2997112567,20%2443,74
Type 62 7698,5873312454,03%1610,88
Jagdpanther71288,3777512356,10%2076,76
WZ-111 model 5A102774,37100212259,84%2708,97
Jagdpanther II81899,0786312254,92%2451,93
Emil II92240,84102011662,07%2496,52
T3 HMC2298,8844511662,07%1798,68
ARL 4461131,8882811557,39%2531,21
Konštrukta T-34/10071465,6796311465,79%3172,63
Strv 103-092219,3289811457,02%2191,54
Cruiser Mk. III3330,0053311354,87%2152,14
Panther II81307,5274611349,56%1759,40
Jagdpanzer E 100102427,3976511253,57%2031,04
T3281569,7989211154,05%2065,87
T-34-85 Rudy 61193,3591211164,86%2932,09
FV4004 Conway92129,2487711060,00%2445,26
VK 45.02 (P) Ausf. A81755,3396110962,39%2705,57
STA-181653,8394610862,96%2989,38
FV20781366,5070210560,00%1958,10
T 55A 91953,7695510561,90%2119,77
AMX 50 Foch92030,5394010460,58%2236,21
M40/M4381443,6872510360,19%1816,31
Object 70492515,1297810363,11%2619,50
T28 Prototype82080,3897610363,11%2829,83
Ares 90102199,0692210357,28%1931,34
SU-14-281612,0677510260,78%2231,37
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81591,1990810251,96%2041,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E367,4712810142,57%33,20
Sturer Emil71134,2365910150,50%1646,93
Char Futur 4 92306,8099110156,44%2335,11
Type 4 Chi-To6894,127979963,64%2014,15
SU-122-5492180,728879854,08%2362,95
WZ-111G FT92447,269349664,58%2480,66
Centurion Action X102764,639799558,95%3076,61
T9592130,488689557,89%1975,85
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3519,138629569,47%1841,38
Covenanter561,371449446,81%67,46
O-Ho81495,858969259,78%2110,97
Type 586885,167089251,09%1877,31
FV215b (183) 102588,928769263,04%2357,48
Super Conqueror102952,259069251,09%2660,32
AMX 65 t81697,499539255,43%2573,56
Ares 8592015,348749238,04%1958,66
Kampfpanzer 50 t 92496,0210859159,34%2438,75
M4A1 Revalorisé 81392,658739160,44%1935,04
UDES 0381669,518779062,22%2253,89
VK 30.01 (H)5606,285918955,06%1639,26
Emil I82037,7410848869,32%2883,56
113102433,569078853,41%2441,44
Škoda T 56 82005,3610318752,87%2186,86
T-345413,174798654,65%1114,99
Lorraine 155 mle. 5071025,145908551,76%1321,59
FV4005 Stage II102442,307028444,05%1993,75
S-5171192,456938363,86%1804,68
M66854,986288150,62%1394,02
Prototipo Standard B92539,859438149,38%2897,89
T1 Heavy5624,596158161,73%1462,08
Panther mit 8,8 cm L/71 81544,229068159,26%2481,11
Sturmpanzer II4194,862068050,00%525,70
ISU-15281860,228697963,29%2500,41
Object 260 102675,7810107962,03%2406,12
M1271279,387137860,26%1981,37
Black Prince71351,259097757,14%2234,95
Maus102742,5710037758,44%2530,53
Crusader 5.5-in. SP71103,166847762,34%1942,17
50TP Tyszkiewicza92468,919837656,58%2651,10
Durchbruchswagen 2471,071417640,79%16,21
Type 97 Te-Ke 2288,804867564,00%2071,21
Waffenträger auf E 100102588,897527553,33%1915,35
Tortoise92314,0910577572,00%2184,10
Progetto M40 mod. 65102517,607827350,68%2244,53
Type 5 Heavy102693,4610067266,67%2421,42
UDES 1691984,859277259,72%2161,49
Charioteer81645,878737057,14%2495,26
T-100 LT102017,098587058,57%3031,27
Object 277102443,069177055,71%2157,02
IS-271702,3510226960,87%3310,15
O-I61092,258606869,12%2224,02
Object 41681654,709396767,16%2753,97
Panhard EBR 75 (FL 10) 81470,008496756,72%3399,45
T25/271392,678566657,58%2380,00
Pz.Kpfw. 5582449,4511936656,06%2707,69
WZ-13281484,2010296561,54%3850,71
FV3046819,635576555,38%1707,76
AMX AC mle. 4881565,518076558,46%2161,64
WZ-111-1G FT81845,918586453,13%2119,66
HWK 30 81298,348556454,69%3018,99
WZ-111 81699,1010456363,49%2733,28
P.44 Pantera81676,898866352,38%2813,82
VK 36.01 (H)6809,326926355,56%1632,45
VK 30.01 (P)6954,357206346,03%1926,17
T2881598,578616361,90%1862,93
Stridsyxa 81878,499646353,97%2228,24
Leo71328,029136264,52%2569,14
Churchill I5895,427686258,06%2336,70
Bat.-Châtillon 155 58101446,657196251,61%1217,21
Pz.Kpfw. II256,341536137,70%1,06
VK 30.02 (D)71205,929296053,33%2474,30
O-Ni71368,759585961,02%2341,99
IS-M81927,5810545962,71%2942,14
Caernarvon81652,359545763,16%2650,18
AT 1581818,1410105773,68%2440,60
ARL V396843,116105757,89%1803,63
T-34-171508,939895561,82%3052,34
WZ-13171269,879755561,82%3182,31
AMX AC mle. 4671025,276985554,55%1673,82
T-54 first prototype 81701,1310695563,64%2882,03
M4A1 Sherman5683,226895468,52%2221,90
SU-15271158,726955455,56%1850,51
Ikv 90 Typ B71222,948095461,11%2314,25
Object 70592357,9610355461,11%2601,91
KV-371457,139165364,15%2311,45
Nashorn61225,817515362,26%2780,76
Challenger71183,308135364,15%1885,42
T675467,105065259,62%1125,96
Tiger (P)71441,359895269,23%2692,88
Marder 38T4307,692955255,77%760,18
AMX 50 Foch (155) 102339,108065253,85%1840,87
Pz.Kpfw. VII102619,509255259,62%2380,12
Crusader6295,673555154,90%779,07
Conqueror Gun Carriage101699,927465166,67%1857,51
AMX M4 mle. 54102688,259345150,98%2399,74
AMX 13 757809,468095054,00%2013,14
SU-122-44 71505,309745074,00%2633,45
Ikv 65 Alt II61116,247834963,27%2448,45
SU-100M171288,948744969,39%2288,15
M446978,166044953,06%2242,28
T2071152,608944870,83%2078,20
SU-10061251,908824862,50%2973,82
Type T-345734,296464854,17%2481,13
T-34-2G FT71482,658674860,42%2705,27
Vz. 55102301,047754742,55%1519,86
T71 DA71014,607854753,19%2396,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5531,965554748,94%1535,54
Hotchkiss EBR71001,347764759,57%2974,52
SU-10181545,408144560,00%2127,62
M8A14355,643684542,22%808,33
Škoda T 256970,508044459,09%2327,57
M3 Lee4307,393864454,55%1123,51
AMX 13 F3 AM6822,095544454,55%1388,63
T2 Medium Tank287,231774463,64%410,92
Pz.Sfl. IVc5717,025944461,36%1989,82
MT-256434,847274472,73%1519,90
Leichttraktor143,441264351,16%93,01
UDES 14 Alt 581867,129614358,14%3193,12
FV215b 102365,959394367,44%2410,47
IS-3A 81809,0210934369,77%2772,16
AMX 13 105 AM mle. 505487,264234242,86%1088,60
Churchill VII61014,458014252,38%2182,68
WZ-132-1101518,747044250,00%1830,10
A-4471443,5210094264,29%3327,19
T110E3102466,509064259,52%1964,97
LTTB81171,6010104264,29%2943,47
Spähpanzer SP I C7942,527574252,38%1994,77
VK 30.02 (M)6663,516074156,10%1320,42
Object 268 Version 4103259,569564156,10%2660,51
SU-855656,855534057,50%1791,54
M24 Chaffee5452,057104070,00%1768,20
Dicker Max 61243,608544067,50%2708,24
AT 86960,777433958,97%2057,22
T-28497,872003863,16%234,83
AT 771367,119253873,68%2273,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C379,762523860,53%306,32
M-V-Y102299,459353852,63%2067,64
Strv 7461075,498733762,16%2634,89
BDR G1 B5883,007473762,16%2094,92
T-463122,752153655,56%414,03
53TP Markowskiego81776,548863548,57%2123,44
Panhard AML Lynx 6x68968,146553540,00%1838,43
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81490,068293537,14%1897,27
M5 Stuart4253,385443458,82%715,25
Type 3 Chi-Nu Kai 5782,507293447,06%2252,51
Pz.Kpfw. III Ausf. J4483,245183345,45%1427,52
BZ-176 81693,3610323363,64%1939,82
Ikv 1035568,816283265,63%1714,86
Kranvagn102280,428813154,84%2117,76
Pz.Kpfw. II Luchs4131,683833164,52%432,32
A-436894,487513154,84%2002,12
Pz.Kpfw. 38 (t)334,031183050,00%82,06
AMX 12 t6813,377993056,67%2603,40
T-50547,272113056,67%162,03
Ares 7581764,5711063066,67%2611,10
45TP Habicha71792,5910712958,62%2996,19
M5A1 Stuart4300,724372937,93%913,87
AMX 105 AM mle. 474416,723702944,83%1629,52
M10 Wolverine5590,005932860,71%1532,86
IS-3-II92285,799252846,43%2301,85
Rheinmetall Skorpion G 81920,649722860,71%2295,78
M36 Jackson61271,817642759,26%2681,08
TOG II* 61173,228542748,15%2837,43
Sherman Firefly6928,158332676,92%2339,86
Loyd Gun Carriage218,54722630,77%0,10
AMBT 81997,779702650,00%2487,35
T26E5 81332,128612650,00%1508,40
T14 5957,369412564,00%2582,60
Type 3 Chi-Nu5632,606582564,00%2178,01
P.43 ter71579,249652552,00%3192,56
Sherman III5541,085452560,00%1594,83
Renault FT134,671002466,67%231,33
Type 1 Chi-He4300,504162450,00%939,04
T56 GMC3119,291832445,83%194,55
K-91102394,429862462,50%2607,26
Matilda Black Prince 5803,757612466,67%2857,81
Pudel 6983,578712365,22%2173,37
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.492,742952347,83%111,23
Matilda4556,955842263,64%1895,98
VK 16.02 Leopard5365,596462263,64%1341,46
Pz.Kpfw. III/IV5603,645082245,45%1935,30
AT 25619,916512263,64%1743,27
IS-2-II81812,5910512268,18%3135,00
T-44-100 81440,509772254,55%2189,50
Strv m/425788,297412176,19%3279,94
S35 CA51136,768132161,90%3456,62
VK 30.01 (D)6898,146642138,10%1825,68
AMX ELC bis5565,905572138,10%2083,75
BT-2217,60582035,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha3306,904302070,00%1349,27
FV217 Badger102715,809412060,00%2289,68
T404449,535661968,42%1423,10
Universal Carrier 2-pdr275,891511947,37%113,60
BZT-70 101586,167391942,11%782,20
B14344,394061838,89%837,52
Alecto4440,334801850,00%1212,47
VK 28.016751,339001877,78%2558,95
Pz.Kpfw. T 25 5536,005291838,89%1317,21
T1 Cunningham1175,533821752,94%1115,92
40TP Habicha61112,007851752,94%2658,22
Object 430102314,538021752,94%1796,10
GSR 3301 Setter7957,538071758,82%2509,73
Type 71102767,009841656,25%2208,27
DZT-159 92189,2510461662,50%2337,76
P.43 bis61108,077701553,33%2445,54
Type 97 Chi-Ha3338,934401553,33%1249,76
Strv 103B102833,278341546,67%2520,63
Birch Gun4333,733721553,33%1445,48
Aufklärungspanzer Panther 7624,676621546,67%1321,21
T216663,007631546,67%2274,71
Object 705A102203,078001560,00%1993,26
Durendal 101759,277911546,67%1132,88
Lorraine 39L AM3180,142141428,57%397,81
Sexton II3307,143731442,86%1500,92
Cruiser Mk. IV441,641301442,86%25,61
Valentine AT4158,862641464,29%407,71
Pz.Kpfw. I214,86831457,14%178,05
P.435516,235991369,23%1767,38
AMX 404294,005041384,62%1320,71
M415704,926351376,92%1398,71
M75520,926201353,85%2117,42
Somua SAu 404514,925521361,54%1625,35
Panhard AMD 178B6837,928431376,92%2991,51
BT-7 artillery 3327,775591361,54%1507,64
59-Patton 81267,778871361,54%2158,29
Grant4405,253961250,00%1309,53
FCM 36 Pak 40 3335,504831275,00%1056,12
MS-1125,67701233,33%0,00
Bishop5273,422901241,67%322,50
Panzerjäger I225,82991154,55%116,03
T-26270,091011127,27%87,51
DBV-152 102518,647791154,55%1739,75
FV4202 81676,7310871172,73%2425,37
D23189,903291060,00%728,88
Renault G15621,405511030,00%1496,25
SARL 424427,305641090,00%1609,95
Ashigaru 102255,908081060,00%1726,04
WZ-131G FT6892,22590955,56%1437,62
AMX 50 Foch B101954,78557933,33%1145,24
KR-1112413,001172966,67%1609,84
Vickers Mk. E Type B2148,88257850,00%532,31
M2 Medium Tank3221,25343862,50%833,68
Somua S353403,25495875,00%1350,60
Kampfpanzer 07 P(E) 102474,501213887,50%2394,02
SMV CC-64 Vipera 8758,25556837,50%472,20
GSOR 1008 81407,75836875,00%1492,50
Gryphon 101679,50624825,00%998,12
FV226 Contradictious 81569,88807837,50%1426,61
Vickers Medium Mk. II270,00210757,14%228,81
Renault Otsu1157,29294728,57%509,49
UDES 15/16102883,0040470,00%1758,96
60G FT5435,00498771,43%1022,94
Object 263102463,43781728,57%1462,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3300,71439742,86%1039,35
Object 268 Version V 102610,86944771,43%2424,61
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3531,43650757,14%1809,00
Valentine II 4587,57685757,14%2550,52
T28 Concept 71000,86690742,86%1608,44
T-34-85M 6669,14627757,14%1170,42
ST vz. 394382,50418633,33%1161,56
Object 261101460,83758666,67%1341,09
Char Mle. 75 9990,67772650,00%1232,49
Lion 101565,17673650,00%1146,34
122 TM 81770,17698633,33%1724,08
Vickers Medium Mk. I142,60107540,00%0,00
Chi-Ni2225,80357560,00%1181,44
Renault FT 75 BS2140,80275560,00%854,26
D1288,40228560,00%327,97
Vickers Medium Mk. III3171,40281560,00%610,35
AMX 383199,40505560,00%673,10
Panhard EBR 9091400,20550520,00%2160,55
GSOR the TANK 91735,40859560,00%1947,94
ST-II102523,20659520,00%1965,84
Patton the Tank 9787,00650540,00%582,98
T2 Light Tank 2544,20992560,00%3760,92
T-127 3325,00560560,00%1425,39
Chimera 82332,001302580,00%3020,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2207,00575560,00%1152,15
StuG IV 5909,80637560,00%2946,05
P26/404642,25681475,00%2319,42
Hotchkiss H352247,25317425,00%1177,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4263,00331450,00%745,59
M47 Iron Arnie 8968,75576425,00%851,41
Škoda T 40 61039,75760475,00%2163,92
Vz. 68 Squall 8429,75450450,00%534,21
T25 Pilot Number 1 81941,001075450,00%3352,58
Monkey King 103090,501222475,00%2540,06
GSOR 1010 FB 81644,25933475,00%2283,27
Sturmpanzer I Bison3338,6732130,00%1086,79
CS-63103390,33754333,33%2069,87
Pz.Kpfw. II Ausf. G3391,00658366,67%2220,84
Heavy Tank No. VI 61500,0011273100,00%3363,46
Fantôme 91964,67766333,33%1998,92
Kolohousenka196,50225250,00%316,30
Renault NC-31160,001432100,00%321,00
Carro d'assalto P.8871125,50708250,00%1690,53
BZ-75102270,00740250,00%1860,04
T-34 shielded 5782,0011522100,00%2748,00
T-45 2361,00546250,00%2259,17
TBT 9793,00794250,00%490,62
Tetrarch 2238,504112100,00%1228,31
Light Mk. VIC 2229,005612100,00%1418,09
M2 Light2237,005881100,00%1124,97
59-1661810,0018121100,00%12115,11
Object 25792509,0015241100,00%3508,53
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61326,009811100,00%3680,93
XM66F 8418,008551100,00%368,70
MKA 2439,0029910,00%1369,93
VK 168.01 Mauerbrecher 83539,0014301100,00%3640,49
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4310,0032310,00%478,84
Projet Louis 91364,0044310,00%1353,68
43 M. Toldi III 3194,004261100,00%984,99

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 29.06.2014
Stopień: Dowódca
Dołączył: 29.06.2014
Opuścił klan: 24.12.2024