OnimushaMNE

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.10.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1694347176634
Ø Poziom7,159,179,368,52
Zwycięstwa871051,41%1634,04%7844,32%27242,90%
Porażki806247,58%3063,83%9252,27%35355,68%
Remisy1711,01%12,13%63,41%91,42%
Przetrwane bitwy431325,46%1123,40%5330,11%17427,44%
Zniszczone czołgi131010,77330,701110,634020,63
Zniszczonych/zgonów1,040,920,900,87
Wykryte pojazdy176601,04621,321490,854690,74
Zadane uszkodzenia951,061.118,831.352,181.193,46
Punkty zajęcia bazy140800,8300,0080,053000,47
Punkty obrony bazy100210,5900,00730,411630,26
Doświadczenie645,91628,26682,35666,69
WN71057,30660,84780,68756,79
WN81310,20899,141122,931036,71
Ogółem
Ilość bitew16943
Ø Poziom7,15
Zwycięstwa871051,41%
Porażki806247,58%
Remisy1711,01%
Przetrwane bitwy431325,46%
Zniszczone czołgi131010,77
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy176601,04
Zadane uszkodzenia951,06
Punkty zajęcia bazy140800,83
Punkty obrony bazy100210,59
Doświadczenie645,91
WN71057,30
WN81310,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew47
Ø Poziom9,17
Zwycięstwa1634,04%
Porażki3063,83%
Remisy12,13%
Przetrwane bitwy1123,40%
Zniszczone czołgi330,70
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy621,32
Zadane uszkodzenia1.118,83
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie628,26
WN7660,84
WN8899,14
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew176
Ø Poziom9,36
Zwycięstwa7844,32%
Porażki9252,27%
Remisy63,41%
Przetrwane bitwy5330,11%
Zniszczone czołgi1110,63
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy1490,85
Zadane uszkodzenia1.352,18
Punkty zajęcia bazy80,05
Punkty obrony bazy730,41
Doświadczenie682,35
WN7780,68
WN81122,93
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew634
Ø Poziom8,52
Zwycięstwa27242,90%
Porażki35355,68%
Remisy91,42%
Przetrwane bitwy17427,44%
Zniszczone czołgi4020,63
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy4690,74
Zadane uszkodzenia1.193,46
Punkty zajęcia bazy3000,47
Punkty obrony bazy1630,26
Doświadczenie666,69
WN7756,79
WN81036,71
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew34000
Zwycięstwa1235,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki2058,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy25,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy926,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,00
Wykryte pojazdy230,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.562,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy611,7900,0000,0000,00
Doświadczenie612,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew34
Zwycięstwa1235,29%
Porażki2058,82%
Remisy25,88%
Przetrwane bitwy926,47%
Zniszczone czołgi210,62
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy230,68
Zadane uszkodzenia1.562,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy611,79
Doświadczenie612,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew169000
Zwycięstwa9556,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki7443,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6739,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi970,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy1210,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.006,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2571,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9445,5900,0000,0000,00
Doświadczenie807,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew169
Zwycięstwa9556,21%
Porażki7443,79%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6739,64%
Zniszczone czołgi970,57
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy1210,72
Zadane uszkodzenia1.006,19
Punkty zajęcia bazy2571,52
Punkty obrony bazy9445,59
Doświadczenie807,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew37000
Zwycięstwa924,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki2772,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy821,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,520,000,000,00
Wykryte pojazdy431,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.197,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1102,9700,0000,0000,00
Doświadczenie393,700,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew37
Zwycięstwa924,32%
Porażki2772,97%
Remisy12,70%
Przetrwane bitwy821,62%
Zniszczone czołgi150,41
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy431,16
Zadane uszkodzenia1.197,14
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1102,97
Doświadczenie393,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew41000
Zwycięstwa2356,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki1843,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1639,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy130,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.630,320,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie802,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew41
Zwycięstwa2356,10%
Porażki1843,90%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1639,02%
Zniszczone czołgi270,66
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy130,32
Zadane uszkodzenia1.630,32
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie802,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (290)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T26E4 SuperPershing 81216,6284451453,50%1792,30
T675677,5860849957,52%1820,69
T34 81188,0170041151,09%1427,63
Churchill III 5624,9280137652,66%1459,17
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81067,8170037547,73%1204,72
M53/M5591234,1167330748,53%1108,60
IS-381346,8180828453,17%1698,08
M40/M4381330,4462626350,57%1543,84
Konštrukta T-34/10071100,0578325357,71%2081,45
T499789,2069824654,47%1069,29
Kampfpanzer 07 RH 81199,3978623253,02%1588,62
AMX 13 909720,2770521051,90%1034,32
105 leFH18B2 5733,5155720757,00%1588,48
Leopard 1101819,9871820745,89%1295,84
M41 Walker Bulldog8471,2857020143,78%648,31
M10391567,3682020056,00%1588,63
O-Ho81360,9482419855,05%1832,67
T28 Prototype81421,4175819252,08%1712,07
Cromwell B 6890,3876918556,76%1938,54
T3091733,4876116154,04%1609,95
Lansen C 81256,0875216048,13%1468,61
T-1091391,7278214851,35%1392,56
Tiger II81150,3771614751,02%1479,09
T-44-100 81024,9373314750,34%1228,42
Škoda T 5091284,3869114649,32%1154,52
T3281293,9980714553,10%1590,71
T110E4101721,3763614142,55%1065,22
TVP T 50/51101631,9372714050,00%1230,04
T-50-2 6528,8461214052,86%1487,72
SU-15271124,0364713551,11%1727,46
ISU-15281203,7664013451,49%1276,61
M26 Pershing8939,4168313353,38%1149,39
P.44 Pantera81145,0175512955,04%1526,56
AMX 13 757647,9070612658,73%1491,32
AMX M4 mle. 4571020,2473712154,55%1589,86
Jagdpanther71093,2471112058,33%1737,50
T25/271030,4766912049,17%1643,12
M1271081,0359511855,93%1630,68
T376501,6460411752,99%1354,71
Panther/M10 7932,4771411655,17%1532,28
T-5491117,3070611550,43%1010,03
IS7797,1763711452,63%1057,78
Object 70591511,9178311448,25%1448,30
VK 36.01 (H)6671,0560411157,66%1195,51
Prototipo Standard B91377,0470610944,95%1148,64
AMX Canon d'assaut 105 81174,4269610951,38%1205,82
Škoda T 256598,0857210753,27%1181,86
Char Futur 4 91513,7777510348,54%1336,46
T2971021,2271610250,00%1371,09
M4A3E2 Sherman Jumbo6526,4258910056,00%1040,68
HWK 128563,676629745,36%853,38
KV-15496,704879251,09%991,32
M446681,444479140,66%1037,69
Indien-Panzer81159,266848950,56%1446,83
Waffenträger auf Pz. IV91451,086628844,32%1049,52
SU-130PM 81344,417428850,00%1380,52
M4A1 Sherman5419,524328742,53%1080,70
O-Ni71027,837578760,92%1439,31
Jagdtiger91355,326918759,77%1144,77
KV-856635,135468549,41%959,20
AMX 12 t6294,914908547,06%607,43
Tiger I71141,958108459,52%1758,18
T207997,327158450,00%1481,06
Lorraine 155 mle. 507851,986378450,00%1121,71
Charioteer8973,296558355,42%1076,72
Leopard Prototyp A91499,207828360,24%1333,08
121B 101624,957528253,66%1254,04
Pz.Kpfw. III Ausf. E3526,265048162,96%2123,94
Rhm.-Borsig Waffenträger81311,486538149,38%1218,42
VK 100.01 (P)8906,536958149,38%910,90
ARL 446676,045828053,75%1221,19
FV3046537,324167750,65%877,88
T-34-856653,305597640,79%1225,62
Achilles6622,094717542,67%973,93
T28 Concept 71002,006687550,67%1420,55
XM551 Sheridan101136,246157439,19%1196,54
Super Hellcat 7850,085887440,54%1140,57
Bat.-Châtillon 12 t8461,525187347,95%646,01
Spähpanzer SP I C7701,717237356,16%1390,18
O-I6825,176607258,33%1462,86
SU-86662,634377243,06%840,02
AMX ELC bis5359,864067247,22%1073,70
T-4481175,087747150,70%1539,80
E 7591486,587766950,72%1290,46
BDR G1 B5398,844516855,88%715,06
E 100101670,748056857,35%1251,93
IS-M8926,006526848,53%970,48
M18 Hellcat6590,875406758,21%999,24
AMX 13 F3 AM6730,185286643,94%1004,31
Crusader 5.5-in. SP7599,145486643,94%696,46
T1 Heavy5441,535146457,81%881,87
SU-1006590,065146451,56%999,29
CS-63101727,387076338,10%1081,98
Jagdpanzer E 100101877,706966347,62%1268,51
M415429,163906150,82%619,70
Hotchkiss EBR7549,436036147,54%1082,33
T-345273,673606040,00%512,80
Sturer Emil7692,335416055,00%852,80
T-437810,977175957,63%1400,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5297,923745949,15%677,26
Lorraine 155 mle. 518949,367525863,79%1084,31
Bat.-Châtillon 155 5591029,026555848,28%922,71
T92 HMC101102,776075745,61%788,21
Pz.Sfl. IVc5519,583345729,82%1022,39
Panhard AMD 178B6474,515095750,88%1291,24
KV-1S6487,115495756,14%916,24
Grille 15101696,606895750,88%1122,76
UDES 14 Alt 581313,047515552,73%1751,68
Challenger71017,366545549,09%1475,75
M374281,312985446,30%796,59
Archer5572,484905455,56%1385,15
Jagdpanther II8826,196025350,94%784,36
SU-122A5540,684015345,28%1132,08
Object 277101630,878345356,60%1320,55
Jagdpanzer IV6754,426255054,00%1428,50
KV-371067,146604948,98%1407,11
FV4004 Conway91393,687204757,45%1178,53
Strv 746605,715474548,89%1027,08
BT-7 artillery 3179,243344560,00%645,50
T-284235,233204443,18%541,56
M3 Lee4202,582764346,51%557,12
M46 Patton91508,637764348,84%1324,89
T-1506805,215944348,84%1322,78
Leopard 120 Verbessert111281,095694330,23%608,73
Valentine II 4519,817424372,09%2058,55
SU-855449,074504259,52%1086,64
O-I Experimental5581,405304250,00%1154,10
A-20582,342474148,78%100,29
Churchill VII6549,985644156,10%896,99
Tiger (P)71024,757394055,00%1426,04
Turán III prototípus 5454,484954050,00%1138,22
StuG IV 5505,284513948,72%1333,82
Tiger-Maus 91390,826703834,21%1041,36
FV215b (183) 101459,326983754,05%956,13
T110E5101203,437033748,65%750,27
Pz.Kpfw. 5581486,928123745,95%1160,64
Black Prince7884,586893647,22%1054,26
SMV CC-567779,565953655,56%930,86
Škoda T 245349,973983548,57%837,66
SU-14-28684,866103545,71%520,71
M8A14227,432903537,14%370,77
Object 25791431,918673557,14%1303,95
Versuchspanzer 5791132,376593534,29%669,25
P.43 ter71172,157703450,00%2294,48
Birch Gun4226,912353438,24%647,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4238,763053444,12%565,53
T-463355,243983357,58%1744,15
VK 30.02 (D)71330,799733366,67%2584,79
AMX 13 105 AM mle. 505599,304803357,58%1485,17
IS-7101577,458283351,52%1115,63
Marder 38T4327,613833357,58%881,00
AE Phase I 91459,127463345,45%1234,76
Covenanter5250,683493138,71%644,01
M66443,335773066,67%648,03
Rheinmetall Skorpion G 81281,736543046,67%1183,72
T 55A 91221,977683060,00%1144,58
Leo7756,766262955,17%1150,43
TVP VTU Koncept81051,286852955,17%1536,01
StuG III Ausf. G5470,074672853,57%1178,74
P.43 bis6730,645892853,57%1342,31
SU-85B4331,003512846,43%698,37
AMX M4 mle. 49 Liberté 8726,395892835,71%552,31
Churchill I5556,265452762,96%1275,49
VK 30.01 (P)6614,335822751,85%1030,02
StuG III Ausf. B4257,043582759,26%610,33
T-29 3325,264822770,37%1353,44
Type 5 Chi-Ri7784,275072630,77%1031,24
Object 705A101391,587342653,85%1002,72
ST vz. 394285,884062560,00%959,89
Type 95 Heavy4213,762732540,00%501,97
M24 Chaffee5423,406512564,00%1669,56
P.435320,394432352,17%772,07
Type 4 Chi-To6847,656222339,13%1555,37
Nashorn6843,616262356,52%1660,78
M7 Priest3254,182462272,73%726,29
SU-54235,953002259,09%520,43
AMX 105 AM mle. 474316,683442254,55%990,99
MTLS-1G14 3321,824372254,55%1399,64
GSR 3301 Setter7443,275402236,36%729,90
25TP KSUST II5312,674002142,86%549,85
T6981168,905882119,05%1232,08
AMR 35 2180,003392161,90%938,59
Excelsior 5527,816612157,14%1213,23
LT vz. 383124,902262050,00%352,79
B14152,752142025,00%159,47
SMV CC-6781132,007252060,00%1226,26
G.W. Panther7916,155552040,00%896,51
Crusader6665,895831942,11%2126,22
L-60 2119,052531931,58%442,07
Lorraine 40 t 81103,166281936,84%943,44
Type 4 Heavy91833,899941872,22%1965,35
Type T-345520,444931850,00%1312,21
SU-76M4233,942731844,44%489,91
Alecto4239,063191861,11%601,34
VK 28.016326,784501855,56%834,83
VK 30.02 (M)6825,397531861,11%1802,89
Spähpanzer Ru 2519483,616961855,56%592,46
Bishop5390,823801747,06%772,70
BT-74107,752651662,50%326,93
Type 91 Heavy3206,442621631,25%502,11
M5 Stuart4150,943301650,00%274,03
Type 586612,506011675,00%1207,10
AMX 383128,073291464,29%406,73
T56 GMC3246,382511330,77%672,23
SU-263234,382991361,54%710,83
D23142,082611258,33%443,71
Strv m/425390,084211266,67%1120,87
M5A1 Stuart4113,833981266,67%359,55
M2 Medium Tank3238,083651258,33%1041,45
M48A5 Patton101437,677111241,67%883,39
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3670,258221258,33%2019,96
Type 2597 Chi-Ha360,002441163,64%203,59
T-262134,452201172,73%787,20
Bat.-Châtillon 25 t AP9790,826491163,64%752,58
KV-26542,184661163,64%838,86
FV2078849,556511154,55%875,48
Matilda4132,602521050,00%177,59
Semovente M43 Bassotto6959,806481060,00%1694,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3173,903231060,00%561,02
M15/423226,44312944,44%519,90
P26/404279,00372966,67%829,58
Type 3 Chi-Nu5416,44324933,33%831,81
14TP4152,44294966,67%534,87
AMX 404109,89269944,44%186,16
T2 Medium Tank2112,56105922,22%339,30
E 65 Zwilling 8604,00414922,22%213,34
Hummel6902,88566825,00%1108,72
T1 HMC2166,63169850,00%957,72
VK 30.01 (H)5707,25564837,50%1891,70
Pz.Kpfw. 38 (t)3189,75223837,50%473,19
7TP2105,29208742,86%149,83
Pz.Kpfw. I286,14241742,86%158,66
AMX 65 t8428,8632170,00%194,50
Bretagne Panther 6758,57624742,86%1228,25
M3 Stuart3313,83421633,33%1268,33
Pz.Kpfw. 35 (t)2127,00325666,67%690,23
Lago4295,17424650,00%859,04
M24E2 Super Chaffee 6578,17651633,33%1755,62
D12157,80230540,00%561,79
10TP3159,40223540,00%378,69
Vickers Medium Mk. III3132,40214540,00%247,98
Sexton II364,00223560,00%194,55
T-26G FT267,80105520,00%0,16
Marder II3215,40220540,00%446,59
Cruiser Mk. IV4269,40442560,00%850,18
Universal Carrier 2-pdr2102,20145520,00%181,21
HWK 30 8333,80419520,00%243,74
Vickers Medium Mk. II268,25138450,00%154,71
Renault Otsu1111,00140425,00%245,11
BT-22118,75218450,00%458,42
Caernarvon8546,25616450,00%405,99
Valentine3174,254314100,00%646,69
Type 3 Ju-Nu6908,75758450,00%1202,84
SU-14-17510,007114100,00%690,46
TS-54 81112,75790475,00%1231,61
T-45 2142,50355425,00%500,02
Dicker Max 6189,50212425,00%23,86
Excalibur 61244,00945475,00%2291,77
Fantôme 9960,25674450,00%783,43
Vickers Medium Mk. I115,00111333,33%0,00
LT vz. 352165,33354333,33%669,23
Type 89 I-Go/Chi-Ro2214,33314333,33%790,48
Cruiser Mk. III3206,33420333,33%957,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6226,33255333,33%227,03
Windhund 8533,00325333,33%219,62
Convert. Medium Tank T3 3659,67894366,67%2472,11
Stitch 8414,33594366,67%382,58
Sentinelle 91423,00799333,33%979,51
Eclipse 91419,6711413100,00%1431,35
Renault NC-31199,00217250,00%371,10
Emil I81239,5039220,00%1062,82
Pz.Kpfw. II2183,00394250,00%715,55
Vickers Mk. E Type B276,50190250,00%151,20
Pvlvv fm/42262,007920,00%0,00
Leichttraktor1123,007120,00%379,26
MS-11111,00183250,00%443,69
SU-182112,00188250,00%533,36
T3 HMC2242,005032100,00%1401,94
FCM 36247,00184250,00%89,84
M3 Light 3572,5043220,00%2607,32
T1 Cunningham128,00921100,00%261,00
4TP1234,0021510,00%894,61
M2 Light20,0013410,00%0,00
Panzerjäger I20,00861100,00%261,00
VK 16.02 Leopard5143,0010510,00%160,95
M3G FT31227,007471100,00%4678,29
Valentine AT410,008110,00%3,10
Loyd Gun Carriage211,003961100,00%261,00
Black Prince II 7458,0029410,00%278,45
Pz.Kpfw. 35 R 2612,008821100,00%1730,10

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.10.2026
Stopień: Rekruter
Dołączył: 09.09.2025
Opuścił klan: 13.08.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.07.2022
Opuścił klan: 22.09.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 29.03.2016
Opuścił klan: 24.01.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 28.01.2020
Opuścił klan: 05.09.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.01.2020
Opuścił klan: 26.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.05.2021
Opuścił klan: 27.02.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.09.2023
Opuścił klan: 03.12.2023