Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew495221455398
Ø Poziom8,618,218,899,91
Zwycięstwa2598652,47%750,00%3156,36%23559,05%
Porażki2291246,27%750,00%2443,64%15939,95%
Remisy6241,26%00,00%00,00%41,01%
Przetrwane bitwy1215624,55%642,86%1832,73%14536,43%
Zniszczone czołgi451980,91271,93651,185161,30
Zniszczonych/zgonów1,213,381,762,04
Wykryte pojazdy603611,22120,86430,783280,82
Zadane uszkodzenia1.673,102.746,212.663,333.062,39
Punkty zajęcia bazy316460,6400,0000,00140,04
Punkty obrony bazy150880,3000,0000,001220,31
Doświadczenie675,841.155,93972,91937,86
WN71254,682055,291626,681675,88
WN81802,614314,102811,792868,24
Ogółem
Ilość bitew49522
Ø Poziom8,61
Zwycięstwa2598652,47%
Porażki2291246,27%
Remisy6241,26%
Przetrwane bitwy1215624,55%
Zniszczone czołgi451980,91
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy603611,22
Zadane uszkodzenia1.673,10
Punkty zajęcia bazy316460,64
Punkty obrony bazy150880,30
Doświadczenie675,84
WN71254,68
WN81802,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew14
Ø Poziom8,21
Zwycięstwa750,00%
Porażki750,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy642,86%
Zniszczone czołgi271,93
Zniszczonych/zgonów3,38
Wykryte pojazdy120,86
Zadane uszkodzenia2.746,21
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.155,93
WN72055,29
WN84314,10
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew55
Ø Poziom8,89
Zwycięstwa3156,36%
Porażki2443,64%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1832,73%
Zniszczone czołgi651,18
Zniszczonych/zgonów1,76
Wykryte pojazdy430,78
Zadane uszkodzenia2.663,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie972,91
WN71626,68
WN82811,79
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew398
Ø Poziom9,91
Zwycięstwa23559,05%
Porażki15939,95%
Remisy41,01%
Przetrwane bitwy14536,43%
Zniszczone czołgi5161,30
Zniszczonych/zgonów2,04
Wykryte pojazdy3280,82
Zadane uszkodzenia3.062,39
Punkty zajęcia bazy140,04
Punkty obrony bazy1220,31
Doświadczenie937,86
WN71675,88
WN82868,24
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew170000
Zwycięstwa8147,65%00,00%00,00%00,00%
Porażki8650,59%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4727,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1430,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy810,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.818,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1290,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy910,5400,0000,0000,00
Doświadczenie800,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew170
Zwycięstwa8147,65%
Porażki8650,59%
Remisy31,76%
Przetrwane bitwy4727,65%
Zniszczone czołgi1430,84
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy810,48
Zadane uszkodzenia2.818,67
Punkty zajęcia bazy1290,76
Punkty obrony bazy910,54
Doświadczenie800,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa425,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1275,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,0600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,070,000,000,00
Wykryte pojazdy30,1900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia489,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy281,7500,0000,0000,00
Doświadczenie154,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa425,00%
Porażki1275,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy16,25%
Zniszczone czołgi10,06
Zniszczonych/zgonów0,07
Wykryte pojazdy30,19
Zadane uszkodzenia489,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy281,75
Doświadczenie154,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia523,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie95,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy10,50
Zadane uszkodzenia523,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie95,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew49000
Zwycięstwa2244,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki2755,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1938,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy350,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia837,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy561,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1142,3300,0000,0000,00
Doświadczenie421,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew49
Zwycięstwa2244,90%
Porażki2755,10%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1938,78%
Zniszczone czołgi240,49
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy350,71
Zadane uszkodzenia837,55
Punkty zajęcia bazy561,14
Punkty obrony bazy1142,33
Doświadczenie421,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3348000
Zwycięstwa202160,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki130438,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy230,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy137341,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi25250,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,280,000,000,00
Wykryte pojazdy29850,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.635,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy59621,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy106563,1800,0000,0000,00
Doświadczenie852,100,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3348
Zwycięstwa202160,36%
Porażki130438,95%
Remisy230,69%
Przetrwane bitwy137341,01%
Zniszczone czołgi25250,75
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy29850,89
Zadane uszkodzenia1.635,75
Punkty zajęcia bazy59621,78
Punkty obrony bazy106563,18
Doświadczenie852,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew121000
Zwycięstwa5343,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki6654,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4537,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1180,9800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,550,000,000,00
Wykryte pojazdy420,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.851,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1301,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy270,2200,0000,0000,00
Doświadczenie777,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew121
Zwycięstwa5343,80%
Porażki6654,55%
Remisy21,65%
Przetrwane bitwy4537,19%
Zniszczone czołgi1180,98
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy420,35
Zadane uszkodzenia2.851,49
Punkty zajęcia bazy1301,07
Punkty obrony bazy270,22
Doświadczenie777,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (352)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FV4005 Stage II102602,23768660355,23%2401,90
SU-130PM 81839,87848251254,42%2163,15
AMX 13 909741,33537104951,19%1049,01
E 25 7911,5655797751,07%1346,67
Strv 103B102310,4669197251,13%1848,85
DBV-152 103677,2997097059,90%3181,13
AMX 50 Foch (155) 102554,9478193555,08%2044,92
AMX Chasseur de chars 81004,5362988451,58%1358,68
AMX ELC bis5248,0630487347,88%686,23
Object 268102936,9787485155,46%2528,66
Panhard EBR 10510980,2660083247,36%1037,11
Cobra 92367,3194880755,76%2510,25
Char Futur 4 92192,4075076055,39%2331,01
ELC EVEN 90 8724,6173775251,86%1463,34
IS-38982,2345774250,40%1056,81
G.W. Tiger91189,2542769550,94%1177,00
IS-7101795,5771958855,10%1491,38
G.W. Tiger (P)8887,3235758346,14%1028,93
IS7739,5940153050,00%925,55
M53/M5591364,5460452647,72%1246,29
Strv S1 81704,4270852456,68%2125,86
Bat.-Châtillon 25 t101693,6956850246,61%1442,81
T499754,5454050045,80%907,29
Char Mle. 75 91244,0277045452,42%1734,51
Progetto M40 mod. 65102175,5176444551,69%1853,88
T-1091235,5048043145,94%1075,88
Type 5 Ka-Ri 82053,6894842357,45%2243,16
UDES 15/16101810,9870440649,01%1404,96
FV215b (183) 103137,4491640258,71%2841,67
Strv 103-091533,1757639750,88%1310,56
AMX 13 105101032,5861839351,15%1128,11
M18 Hellcat6575,3637337451,34%946,06
Kampfpanzer 07 P(E) 102334,4289237051,62%1976,75
AMX 30 1er prototype91515,4354336852,17%1552,26
DZT-159 92302,62103636562,19%2599,40
ISU-15281267,8650435351,27%1327,05
KV-137338,4533234446,80%347,10
Bat.-Châtillon 25 t AP91328,8054034348,69%1305,54
MBT-B 103059,0994334057,65%2403,37
G.W. E 100101421,0648433948,38%1125,97
Leopard 1102329,7773033951,62%1894,90
PTZ-78113940,22110832257,14%2844,30
SU-1527662,6234631246,79%771,10
Object 70491754,0754831246,47%1381,18
G.W. Panther7720,4733230450,33%860,15
Bat.-Châtillon Bourrasque 81410,4591329955,18%1772,84
STG Guard 81443,6280329754,21%1913,39
T-345245,4723628949,48%516,36
Object 268 Version 4102522,7683628752,26%2061,73
T-34-856257,3327527949,82%314,78
UDES 0381309,2867726952,79%1553,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3133,5525123847,06%502,03
NC 70 Błyskawica102526,8185221853,67%2105,71
Hummel6488,5928021651,85%647,63
AMX 13 757478,6046921052,86%909,97
T3091734,6768720651,94%1535,62
TVP T 50/51101953,7555420339,41%1407,16
Kampfpanzer 07 RH 81334,7891920162,69%2089,37
Manticore10944,4972519942,71%915,44
WZ-113G FT103092,1285919847,98%2261,54
Cromwell6469,2835419749,24%850,56
Škoda T 5091691,1374019551,79%1571,21
KPz 3 Projekt 07 HK 92041,2585019356,99%2091,64
Vz. 71 Tesák101125,5369819252,08%1218,74
Jagdpanzer E 100102770,4579618449,46%2147,46
Panhard AML Lynx 6x68591,2661018051,11%997,70
AMX 50 Foch B103630,20111817970,95%3523,89
M41 Walker Bulldog8544,3744217147,95%866,35
KV-37938,6848016653,61%1235,14
Emil I81162,6765116550,30%1233,05
Jagdpanzer E 90 92703,6498215955,35%2597,75
Durendal 103075,8394615553,55%2589,70
Vz. 68 Squall 81085,0079015155,63%2284,76
Grille5314,6122815047,33%541,60
M127915,2448614945,64%1225,38
T675270,7422114341,26%364,24
Object 260 102196,3580613745,99%1579,07
T 55A 91445,8071213753,28%1423,17
Emil II91654,3869713458,96%1685,80
FV3046585,6037913455,97%1051,46
Vz. 55102369,9870313248,48%1601,31
Conqueror91602,9275213256,82%1667,73
TNH T Vz. 5191999,8785713147,33%1985,13
AMX 12 t6348,5832213152,67%808,91
Strv 107-12113181,43101612960,47%2424,01
UDES 1691595,0267812755,12%1676,88
T110E4102894,8880912552,80%2226,48
KV-15494,8635912352,03%1016,56
AE Phase I 92073,3587212362,60%2111,76
Forest Spirit 82064,5990512050,83%2174,15
O-I6756,7447511757,26%1405,41
E 100101862,4871711743,59%1219,11
KR-1112293,4492811656,03%1629,28
T-804139,0918311546,09%324,70
M446776,7344411351,33%1467,80
T110E3102141,4271211059,09%1627,09
Sexton I 3466,5730911052,73%1606,71
AMBT 81667,3783010850,00%1970,83
ShPTK-TVP 100 81570,9684610856,48%1756,62
T-1506440,7536110750,47%579,83
Rheinmetall Panzerwagen10954,7968810742,06%938,33
O-Ni7962,9757710657,55%1415,03
Hotchkiss EBR7498,5861910159,41%1076,34
LPT-67 Šelma91031,037939458,51%1567,12
AMX 30 B101589,625259445,74%1282,86
Prototipo Standard B92012,918269255,43%2127,47
GSOR 3301 AVR FS9821,058739260,87%1371,93
SU-855323,632519147,25%585,55
Leopard Prototyp A92094,858389148,35%2317,77
CS-5991635,677239042,22%1532,24
Super Conqueror101975,326969041,11%1284,97
O-Ho81157,605838857,95%1410,93
T77 81747,918928851,14%1939,16
T-50-2 6513,555938451,19%1420,13
TNH 105/100081296,307518246,34%1642,37
SDP wz 66 Grom 81834,888818251,22%1936,71
E 7592003,657938150,62%1955,47
M24 Chaffee5171,222878151,85%434,79
Spähpanzer Ru 2519935,917418150,62%1312,67
Tiger I7851,754608050,00%982,69
T-70384,051457844,87%91,69
LHMTV8628,537047853,85%1172,45
T-34-3 81382,957127858,97%1909,38
Projet Louis 91243,108327753,25%1803,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4209,792197653,95%456,60
Vz. 64 Blesk8701,616667556,00%1230,29
Crusader6352,093057452,70%1059,07
Black Rock 113232,159987347,95%2303,25
Object 252U 81476,068507250,00%1618,24
Toro 92070,729477159,15%1998,41
Pz.Sfl. IVb4269,412227050,00%767,96
Taschenratte112542,239937047,14%1511,34
UDES 14 Alt 581160,045596850,00%1320,63
Type 63 81603,3310506467,19%2011,82
LTTB8641,306576346,03%1040,65
Panhard EBR 909801,086796349,21%1111,77
T-54 ltwt.91201,948086245,16%1931,92
SU-1006584,443266144,26%829,35
T-22 medium 101904,797436144,26%1494,37
GSOR 1008 81864,579106056,67%2127,07
50TP Tyszkiewicza91813,788595957,63%1743,64
WZ-132A91170,259215763,16%1895,14
T3 HMC2135,701605745,61%424,94
Object 452K 102553,728385742,11%1978,63
Object 41681051,097035547,27%1298,68
SU-10181301,207515455,56%1685,34
SU-76M498,791395347,17%71,53
IS-2-II81666,268335349,06%2044,16
Object 907 102239,819055255,77%1774,98
M8A14213,292265150,98%407,47
HWK 128685,126915149,02%1054,61
Ares 90102490,129185150,98%2227,36
K-91101980,648015054,00%1621,19
Bishop5454,493184955,10%914,33
SFAC 105 81788,068294948,98%1717,87
M415397,322964755,32%601,96
SDP 60 Gonkiewicza92648,199994757,45%2626,49
Kanonenjagdpanzer 105 81875,629174757,45%2330,96
GSR 3301 Setter7272,834514753,19%466,26
M46 Patton92479,0011334669,57%3217,01
Progetto M35 mod. 46 81551,377704641,30%1883,70
T9592123,918974555,56%1884,38
T54E192022,4710084575,56%2090,44
leKpz M 41 90 mm GF 8782,875874540,00%1303,97
M661534,8010054463,64%3450,44
WZ-13281016,688774461,36%1989,60
Ares 90 C112798,3910194454,55%2403,47
AMX 404127,702154360,47%407,80
BZT-70 102852,099484353,49%1907,62
Charioteer81131,075924254,76%1214,13
LTG7775,078204153,66%1814,56
CS-5381306,187494052,50%1900,30
Covenanter5143,552074052,50%327,09
SU-14-28968,926053943,59%913,28
Škoda T 256775,266643860,53%1744,08
KV-26415,683303855,26%568,58
LT-432 8812,796403842,11%1427,22
AMX M4 mle. 5192399,5110023754,05%2528,33
Jagdtiger Prototype 82607,5112623770,27%3649,12
T376380,034643661,11%1066,31
E 5092008,639083560,00%1959,87
T110E5102817,9410123565,71%2469,23
T-100 LT101043,408013540,00%960,42
Type 5 Heavy102284,068843461,76%1684,80
Marder II3105,211503450,00%146,01
T-34-85M 61018,446553438,24%1510,76
StuG III Ausf. G5280,452253348,48%478,50
CAV mod. 71112382,588723345,45%1900,41
Vz. 60S Dravec 103361,3910173348,48%2359,71
AMX 50 Foch92669,3310243363,64%2792,89
CS-63101554,347223253,13%1150,88
Cruiser Mk. IV449,19833228,13%0,27
Object 703 Version II 81468,009083250,00%1662,89
T-284254,032983174,19%822,61
S-517823,165223138,71%848,47
O-I Experimental5355,293023161,29%659,30
Concept 1B 91999,688963148,39%1434,26
SDP 58 Kilana82087,6010273060,00%2950,57
T92 HMC101521,936343043,33%1194,72
Pz.Kpfw. Neu112679,5710813063,33%1796,23
T2971377,938692857,14%1837,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5299,862582846,43%596,79
T82 HMC4380,332882751,85%1331,35
Tiger-Maus 91526,379142766,67%1376,12
Sexton II3198,651742646,15%753,98
T2881219,586992646,15%1116,47
AMX AC mle. 4882259,4611032657,69%3703,33
Strv 746508,205252548,00%720,69
VK 36.01 (H)6482,124822572,00%849,66
XM551 Sheridan101451,846452536,00%1405,99
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81007,886632556,00%1285,22
T25/27319,042812450,00%256,08
Object 780 102896,6710652475,00%2356,55
SMV CC-64 Vipera 8996,046232445,83%833,44
T57 Heavy102789,049172352,17%2311,13
Kranvagn101987,238232254,55%1725,34
Kampfpanzer 67102249,059162250,00%1698,18
Wespe3136,001522152,38%395,46
M40/M4381007,006552161,90%1004,19
T28 Prototype8997,145892138,10%800,23
T-437453,352862040,00%436,96
Somua SM 81441,809032060,00%1737,87
Crusader 5.5-in. SP7634,532901947,37%756,91
E 50 Ausf. M102222,478531957,89%1894,51
XM57 81954,899361947,37%1978,97
53TP Markowskiego8980,337261850,00%1066,36
Birch Gun4169,501711844,44%441,92
Bat.-Châtillon 12 t81182,2210861861,11%3142,12
Object 26391285,595441723,53%740,21
Spähpanzer SP I C7349,384791637,50%411,42
Object 705A102529,949711656,25%1965,50
E 65 Zwilling 81965,3810181643,75%1935,67
T-463129,731501540,00%314,44
IS-6 81655,4010631560,00%2280,73
Type 4 Heavy91077,647761464,29%1025,59
M5 Stuart462,501661442,86%28,34
FV20781130,7110401478,57%1507,16
BT-7 artillery 3135,001671435,71%227,06
45TP Habicha71489,927961330,77%1927,78
WZ-132-1101403,388041346,15%1608,71
T56 GMC3145,151581346,15%296,38
KV-48351,002621330,77%93,34
M48A5 Patton102314,087351338,46%1832,44
Challenger7672,234351330,77%683,59
T-60218,001091353,85%104,44
M47 Iron Arnie 8965,236841346,15%873,71
leKpz Borkenkäfer111147,927901353,85%960,69
T28 Concept 7774,084391353,85%1045,76
VK 72.01 (K) 102188,157921346,15%1352,39
Cruiser Mk. III347,501221241,67%3,58
BZ-75102885,4210271266,67%2450,96
Object 752 91614,509441258,33%1274,01
VK 168.01 (P) 8680,175401241,67%497,57
Ashigaru 102737,678751258,33%2210,11
Churchill VII6639,554101154,55%1198,67
SU-85B4136,271221118,18%79,64
Centurion Action X102269,456791136,36%1594,68
Pz.Kpfw. I225,361231154,55%152,87
T-62A102323,009001154,55%2304,33
STB-1102146,405091010,00%1434,81
Ikv 90 Typ B7744,406091070,00%1111,64
Tiger II8789,306211060,00%840,05
IS-4101796,707901040,00%1107,54
Carro da Combattimento 45 t 102041,207091030,00%1383,42
Prototipo 6 81642,009991080,00%1644,13
StuG IV 5233,701901050,00%398,99
Pz.Kpfw. 38 (t)3143,00227944,44%313,04
60TP Lewandowskiego102678,00841944,44%2131,11
Valentine3300,78273977,78%1133,14
AMX 50 B102688,00819944,44%2188,57
FV4004 Conway9590,89260933,33%210,03
Gorilla113226,22830944,44%1765,58
Object 777 Version II 92456,221202966,67%2864,28
CS-52 LIS 81207,78728955,56%1426,09
Bisonte C45 81392,67783933,33%1341,49
Excalibur 6636,11512944,44%771,27
T3281680,25926862,50%1952,09
T-26290,00156875,00%452,28
MS-1140,7189742,86%15,74
Vickers Medium Mk. III3133,17128616,67%274,26
M3 Lee4419,33296616,67%1612,82
Ikv 1035184,50246633,33%156,95
Type 71103149,671232683,33%3013,73
Archer5484,50306650,00%938,67
G.Pz. Mk. VI (e)27,5044633,33%0,00
XM69 Hacker112853,17757633,33%1818,62
Patton the Tank 91042,50571633,33%902,24
M10 RBFM 5447,83339633,33%645,30
Caernarvon8442,00257520,00%189,77
Type 89 I-Go/Chi-Ro292,40114540,00%114,00
Object 25791197,6040550,00%836,49
Wz. 64GC Bzyg 103453,80813540,00%2340,42
GSOR 1010 FB 8579,20510540,00%423,74
M54 Renegade 81011,00562520,00%756,63
121B 101502,60511520,00%875,26
T1 Cunningham169,00150475,00%427,95
Panzerjäger I2265,75322475,00%1205,57
113101314,7535740,00%702,00
AMX 38360,25173450,00%93,05
CC-46 Pancernik 92728,501050475,00%2495,26
AMX M4 mle. 54102431,001028475,00%1963,30
Object 277101691,00893475,00%1294,89
Object 283 91812,50919475,00%2074,15
T26E5 Patriot 81008,75876475,00%1141,17
Charioteer Nomad 81240,75657450,00%1172,35
AMX 13 57 GF 71292,751217475,00%2712,26
Object Kust 82008,0010104100,00%2522,30
Vickers Medium Mk. I114,67893100,00%261,00
Renault Otsu149,33128333,33%0,00
Renault NC-31181,678230,00%176,82
M2 Light277,008930,00%49,61
Coccodrillo 101572,00927366,67%1048,85
ASTRON Rex 105 mm 81984,0011423100,00%1946,23
Object 279 early 103409,671193366,67%2310,13
Kampfpanzer 50 t 92217,67762333,33%1726,61
Vz. 58 Medvěd 93014,001160366,67%3568,06
FV226 Contradictious 81590,67808333,33%1367,61
TKS z n.k.m. 20 mm 253,506020,00%8,21
Hotchkiss H352215,00282250,00%940,37
D1243,50148250,00%85,92
Leichttraktor145,50154250,00%82,83
Black Prince7897,5030420,00%933,77
Maus10664,509642100,00%453,37
FV380591255,50705250,00%1348,44
Panhard AMD 178B6583,50457250,00%1662,65
M-V-Y101885,50941250,00%1110,07
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6392,50345250,00%908,12
Kpz. Erich Konzept I 91031,507652100,00%746,91
T-29 3471,5038320,00%1955,41
Vickers MBT Mk. 3 10694,0032720,00%202,36
BZ-72-1 101734,00654250,00%1069,33
VCS 6x6 TS 90 9137,0016020,00%0,00
Kolohousenka10,005410,00%0,00
Renault FT1115,0010410,00%402,53
BT-2245,004710,00%0,00
Comet71090,007851100,00%2348,29
Centurion Mk. I8603,008671100,00%794,21
Ho-Ri Shugo111704,0021210,00%699,11
GSOR the TANK 92184,0013071100,00%2908,54
ST-II101231,0036810,00%534,52
KV-1SA 5550,0036510,00%767,23
Lorraine 50 t 91630,0054310,00%1087,65
AM 39 Gendron-Somua 230,002251100,00%261,00
Kunze Panzer 91487,0046110,00%951,99
T-45 286,001701100,00%393,02
M24E2 Super Chaffee 6294,003691100,00%719,75
MTLS-1G14 3531,0049510,00%3078,10
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 454,0015910,00%0,00
UDES 03 Alt 3 9364,0014110,00%8,38
Pz.Kpfw. III Ausf. K 545,009310,00%0,00
Super Hellcat 7816,0021210,00%807,29
43 M. Toldi III 3135,0018610,00%424,39

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.04.2025
Opuścił klan: 29.05.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.03.2025
Opuścił klan: 01.04.2025
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 29.09.2022
Opuścił klan: 05.03.2025
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 29.09.2022
Opuścił klan: 24.12.2024