OldSkool_

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.12.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18511000
Ø Poziom7,530,000,000,00
Zwycięstwa982553,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki850045,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy1861,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy550629,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi194081,0500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,490,000,000,00
Wykryte pojazdy231861,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.276,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy255491,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy178160,9600,0000,0000,00
Doświadczenie606,710,000,000,00
WN71377,420,000,000,00
WN81803,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18511
Ø Poziom7,53
Zwycięstwa982553,08%
Porażki850045,92%
Remisy1861,00%
Przetrwane bitwy550629,74%
Zniszczone czołgi194081,05
Zniszczonych/zgonów1,49
Wykryte pojazdy231861,25
Zadane uszkodzenia1.276,78
Punkty zajęcia bazy255491,38
Punkty obrony bazy178160,96
Doświadczenie606,71
WN71377,42
WN81803,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew134000
Zwycięstwa7052,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki5843,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy64,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4936,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi810,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy500,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.319,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3282,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2331,7400,0000,0000,00
Doświadczenie549,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew134
Zwycięstwa7052,24%
Porażki5843,28%
Remisy64,48%
Przetrwane bitwy4936,57%
Zniszczone czołgi810,60
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy500,37
Zadane uszkodzenia1.319,34
Punkty zajęcia bazy3282,45
Punkty obrony bazy2331,74
Doświadczenie549,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew130000
Zwycięstwa8565,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki3930,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy64,62%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5542,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi960,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,280,000,000,00
Wykryte pojazdy1961,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.020,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1751,3500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4263,2800,0000,0000,00
Doświadczenie656,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew130
Zwycięstwa8565,38%
Porażki3930,00%
Remisy64,62%
Przetrwane bitwy5542,31%
Zniszczone czołgi960,74
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy1961,51
Zadane uszkodzenia1.020,04
Punkty zajęcia bazy1751,35
Punkty obrony bazy4263,28
Doświadczenie656,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew34000
Zwycięstwa1852,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki1544,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1647,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi401,1800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,220,000,000,00
Wykryte pojazdy120,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia780,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy581,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy230,6800,0000,0000,00
Doświadczenie524,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew34
Zwycięstwa1852,94%
Porażki1544,12%
Remisy12,94%
Przetrwane bitwy1647,06%
Zniszczone czołgi401,18
Zniszczonych/zgonów2,22
Wykryte pojazdy120,35
Zadane uszkodzenia780,47
Punkty zajęcia bazy581,71
Punkty obrony bazy230,68
Doświadczenie524,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew300000
Zwycięstwa17257,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki12842,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13043,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2020,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,190,000,000,00
Wykryte pojazdy2760,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia635,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5201,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1900,6300,0000,0000,00
Doświadczenie495,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew300
Zwycięstwa17257,33%
Porażki12842,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy13043,33%
Zniszczone czołgi2020,67
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy2760,92
Zadane uszkodzenia635,52
Punkty zajęcia bazy5201,73
Punkty obrony bazy1900,63
Doświadczenie495,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew317000
Zwycięstwa19661,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki11736,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14445,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2520,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,460,000,000,00
Wykryte pojazdy3391,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.062,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8342,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6321,9900,0000,0000,00
Doświadczenie633,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew317
Zwycięstwa19661,83%
Porażki11736,91%
Remisy41,26%
Przetrwane bitwy14445,43%
Zniszczone czołgi2520,79
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy3391,07
Zadane uszkodzenia1.062,44
Punkty zajęcia bazy8342,63
Punkty obrony bazy6321,99
Doświadczenie633,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2138000
Zwycięstwa149069,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki63429,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy140,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy96645,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14800,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,260,000,000,00
Wykryte pojazdy19880,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia798,970,000,000,00
Punkty zajęcia bazy32011,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy23351,0900,0000,0000,00
Doświadczenie534,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2138
Zwycięstwa149069,69%
Porażki63429,65%
Remisy140,65%
Przetrwane bitwy96645,18%
Zniszczone czołgi14800,69
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy19880,93
Zadane uszkodzenia798,97
Punkty zajęcia bazy32011,50
Punkty obrony bazy23351,09
Doświadczenie534,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew125000
Zwycięstwa5040,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki7459,20%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,80%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3326,40%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi660,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,720,000,000,00
Wykryte pojazdy820,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.626,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy660,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2962,3700,0000,0000,00
Doświadczenie421,630,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew125
Zwycięstwa5040,00%
Porażki7459,20%
Remisy10,80%
Przetrwane bitwy3326,40%
Zniszczone czołgi660,53
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy820,66
Zadane uszkodzenia1.626,57
Punkty zajęcia bazy660,53
Punkty obrony bazy2962,37
Doświadczenie421,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (160)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81175,36632123950,61%1464,12
AMX 50 B102666,49681100655,77%2642,89
IS-6 81627,8480697357,14%2310,90
IS-7101985,1666384047,26%1748,39
KV-856587,1151180249,00%968,42
IS-381154,9864279048,73%1353,84
KV-15578,9257279054,81%1441,65
E 25 71153,4762877553,29%2064,41
M18 Hellcat6878,3467070262,54%2012,84
Object 140102273,0266152749,53%2318,30
AMX 13 9091176,6576549458,10%2365,31
T-5491666,8469449252,24%2078,76
AMX 50 10081173,7664043746,68%1377,53
FV215b (183) 101811,5450036949,32%1305,34
G.W. Tiger (P)81328,6455836050,56%1747,11
Waffenträger auf E 100103224,2967433160,12%2828,41
Object 41681671,0864932555,69%3011,07
G.W. Tiger91499,9947631855,35%1681,93
AMX 50 12091388,0968329354,61%1469,77
Waffenträger auf Pz. IV92182,5276226554,72%2291,48
Object 430 Version II91922,8472825858,14%2528,14
Tortoise91702,1565224753,44%1495,09
AMX 12 t6674,2372321653,70%2269,68
AT 1581335,0375121457,94%1740,57
T-109910,2457721437,38%663,76
Rhm.-Borsig Waffenträger81727,0569720650,97%2173,76
T-62A102173,1569720458,82%2328,07
FCM 50 t 81227,6155719946,73%1558,64
T675651,6557919658,16%1907,28
IS7455,2544517035,88%338,38
G.W. Panther7967,3650716851,19%1380,72
M41 Walker Bulldog8929,7568516462,20%2246,36
Tiger II81492,2475015361,44%2278,07
FV3046786,9451515255,26%1607,07
Cromwell6640,9557913060,00%1496,01
M4461017,2057012065,83%2098,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3180,4642711756,41%906,02
Tiger I71024,1166910459,62%1416,40
Grille5398,7331310147,52%762,62
Comet71057,278219968,69%2322,16
AMX ELC bis5405,194039356,99%1615,03
T1 Cunningham1130,432959150,55%799,54
AMX 13 757641,915918949,44%1379,39
T-28458,061318739,08%2,11
T3 HMC2257,243648751,72%1400,70
T-46383,401708055,00%222,26
Grille 15101530,794178045,00%1026,32
A-4471202,447997750,65%2434,12
T23E3 7815,665357651,32%1432,14
T-345689,077157565,33%2662,22
Sturer Emil71159,146667352,05%1954,38
MT-256183,964517346,58%329,42
AMX 13 F3 AM6803,174986949,28%1333,54
A-436695,907086756,72%1706,94
StuG III Ausf. G5428,954596549,23%1035,32
Type T-345652,955465860,34%2594,46
Pz.Kpfw. II Luchs432,661135644,64%48,64
Spähpanzer SP I C7912,926265349,06%1833,85
T1 Heavy5638,025495160,78%1540,82
Nashorn6706,883654850,00%1173,17
Hummel6512,264174757,45%694,04
AMX M4 mle. 457356,163894531,11%191,99
SU-855609,255284472,73%1619,87
ARL 446457,804644445,45%630,46
M415530,383594257,14%942,62
Pz.Kpfw. III/IV5272,904014257,14%732,09
T376751,766134245,24%2364,06
Type 4 Chi-To6696,105164160,98%1645,38
KV-26552,684864148,78%828,34
Type 3 Chi-Nu5659,386304065,00%2340,39
Tetrarch 2181,102583953,85%978,08
Type 64 6635,163813740,54%1551,59
Lorraine 155 mle. 507805,433063537,14%869,97
Sturmpanzer II4131,911453447,06%241,06
Jagdpanzer IV6451,884843360,61%819,21
FV215b 103837,188613369,70%4246,06
Sturmpanzer I Bison368,691123246,88%62,80
FV217 Badger101705,105453046,67%1139,26
AMX 38357,791382958,62%172,36
Bishop5294,712762835,71%431,13
AT 25550,524312774,07%1696,46
M4A1 Sherman5376,813892646,15%883,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer489,962722556,00%151,01
Leichttraktor184,642252544,00%197,58
T92 8702,084672556,00%1369,00
Birch Gun4314,922502445,83%1315,68
Type 1 Chi-He4449,264972365,22%1752,70
Alecto4600,394102352,17%2257,65
Pz.Kpfw. II214,91752231,82%0,00
Type 3 Chi-Nu Kai 5544,094872277,27%1661,30
T28 Concept 7799,234862272,73%1192,02
BDR G1 B5579,795241957,89%1288,59
M66492,003181833,33%465,67
Pz.Kpfw. III Ausf. J4190,393881866,67%526,68
AMX 4048,41931729,41%0,00
M5 Stuart4213,942971758,82%589,07
Renault FT165,501831643,75%157,36
M3 Lee469,561901637,50%0,01
Marder II3195,203051546,67%478,17
SU-85B4429,933611520,00%1211,60
Crusader 5.5-in. SP7818,805851566,67%1378,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5187,002841546,67%275,20
T-50532,572081485,71%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)246,771231346,15%50,02
Type 5 Chi-Ri7815,086211353,85%1485,75
SU-76M4253,833781266,67%789,62
M2 Medium Tank344,641721154,55%126,85
LTP 381,362021145,45%153,11
Dicker Max 6693,003821145,45%1081,00
D1210,80841050,00%85,92
Type 95 Heavy4295,602081020,00%734,75
T-54 first prototype 8751,605901070,00%990,70
Somua SM 81765,508341090,00%1902,77
Panzerjäger I221,5692977,78%261,00
O-I Experimental5235,44183922,22%163,91
M127869,67451933,33%955,50
T-703164,33407977,78%689,57
BT-7 artillery 392,89139944,44%133,98
Vickers Medium Mk. II249,1480742,86%26,97
Pz.Kpfw. 38 (t)30,0061728,57%0,00
G.W. E 100101954,43536771,43%1755,14
T2 Light Tank 2208,00443757,14%947,34
Type 97 Chi-Ha3311,50387650,00%1076,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3302,17286666,67%953,28
AT-1215,4048540,00%0,00
Vickers Medium Mk. I165,7570425,00%89,67
Hotchkiss H35252,00171450,00%73,08
MS-1123,7584425,00%3,10
T-26277,75141475,00%389,23
T2 Medium Tank252,50232425,00%4,64
T698600,2522040,00%390,81
M-V-Y103702,00490425,00%3023,58
Pz.Sfl. IC 4158,00144425,00%178,65
Type 97 Te-Ke 2159,002893100,00%846,41
Centurion Mk. I8779,00661333,33%835,75
Renault FT AC216,0045333,33%0,00
KV-137155,00300333,33%0,00
T-50-2 6110,67252366,67%264,10
M24E2 Super Chaffee 6682,67488333,33%2162,43
T7 Combat Car 2138,33293333,33%451,34
StuG IV 5260,00208333,33%318,62
TKS z n.k.m. 20 mm 227,5095250,00%114,92
Renault FT 75 BS2138,0084250,00%620,20
T1 HMC210,5090250,00%106,25
Vickers Mk. E Type B258,001782100,00%262,29
VK 16.02 Leopard564,00264250,00%112,29
Somua SAu 404291,0014720,00%651,80
VK 28.0160,00261250,00%123,01
AMX 30 B101135,5028220,00%652,23
T1E6 2100,502082100,00%497,69
Valiant 5386,50276250,00%691,50
WZ-13170,007910,00%0,00
Panzerwagen 39 323,005210,00%0,00
Concept No. 5103083,007511100,00%2417,89
T-116 388,005710,00%79,66
TOG II* 6303,0028310,00%185,17
Light Mk. VIC 20,004010,00%0,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 877,0021710,00%0,00
Super Hellcat 7220,005881100,00%276,68
43 M. Toldi III 346,008910,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.12.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.12.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.11.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.01.2019
Opuścił klan: 30.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.12.2020
Opuścił klan: 31.10.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.03.2019
Opuścił klan: 08.04.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 02.06.2017
Opuścił klan: 21.06.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.04.2019
Opuścił klan: 12.05.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.12.2017
Opuścił klan: 20.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.10.2018
Opuścił klan: 24.01.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 31.01.2019
Opuścił klan: 11.03.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.05.2017
Opuścił klan: 31.05.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.05.2020
Opuścił klan: 20.06.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.05.2017
Opuścił klan: 28.05.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.06.2016
Opuścił klan: 11.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.04.2015
Opuścił klan: 28.12.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.04.2015
Opuścił klan: 25.04.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.02.2015
Opuścił klan: 03.04.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.02.2015
Opuścił klan: 15.02.2015
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 23.12.2014
Opuścił klan: 23.01.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 08.12.2014
Opuścił klan: 21.12.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.10.2014
Opuścił klan: 30.11.2014
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 14.10.2014
Opuścił klan: 24.10.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.09.2014
Opuścił klan: 11.10.2014
Stopień: Rekruter
Dołączył: 18.07.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.07.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 18.06.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.04.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.04.2014