cookie_text Zobacz więcej

Oggy46

Ogółem

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy17965000
Średni tier7,660,000,000,00
Zwycięstwa930051,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki855247,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy1130,63%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy443024,66%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone149060,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga226711,2600,0000,0000,00
Uszkodzenia1.168,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy116850,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy101070,5600,0000,0000,00
Doświadczenie492,890,000,000,00
WN71158,490,000,000,00
WN81481,960,000,000,00
Ogółem
Bitwy17965
Średni tier7,66
Zwycięstwa930051,77%
Porażki855247,60%
Remisy1130,63%
Przetrwane bitwy443024,66%
Czołgi zniszczone149060,83
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy wroga226711,26
Uszkodzenia1.168,82
Punkty zajęcia bazy116850,65
Punkty obrony bazy101070,56
Doświadczenie492,89
WN71158,49
WN81481,96
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Średni tier0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Średni tier0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Średni tier0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone: 25.07.2013 16:43
Ostatnia bitwa: 21.04.2018 20:59
Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 04:11

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy8000
Zwycięstwa450,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki450,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy337,50%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone20,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga10,1300,0000,0000,00
Uszkodzenia1.625,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy435,3800,0000,0000,00
Doświadczenie425,630,000,000,00
Ogółem
Bitwy8
Zwycięstwa450,00%
Porażki450,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy337,50%
Czołgi zniszczone20,25
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy wroga10,13
Uszkodzenia1.625,38
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy435,38
Doświadczenie425,63
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy12000
Zwycięstwa325,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki866,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy18,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy216,67%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone50,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga30,2500,0000,0000,00
Uszkodzenia762,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie278,250,000,000,00
Ogółem
Bitwy12
Zwycięstwa325,00%
Porażki866,67%
Remisy18,33%
Przetrwane bitwy216,67%
Czołgi zniszczone50,42
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy wroga30,25
Uszkodzenia762,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie278,25
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy7000
Zwycięstwa571,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki228,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy342,86%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone60,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga10,1400,0000,0000,00
Uszkodzenia476,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy456,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy71,0000,0000,0000,00
Doświadczenie608,570,000,000,00
Ogółem
Bitwy7
Zwycięstwa571,43%
Porażki228,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy342,86%
Czołgi zniszczone60,86
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy wroga10,14
Uszkodzenia476,14
Punkty zajęcia bazy456,43
Punkty obrony bazy71,00
Doświadczenie608,57
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga00,0000,0000,0000,00
Uszkodzenia165,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie31,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia165,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie31,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy222000
Zwycięstwa8940,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki13259,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6629,73%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone1200,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga1460,6600,0000,0000,00
Uszkodzenia886,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3621,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4502,0300,0000,0000,00
Doświadczenie343,620,000,000,00
Ogółem
Bitwy222
Zwycięstwa8940,09%
Porażki13259,46%
Remisy10,45%
Przetrwane bitwy6629,73%
Czołgi zniszczone1200,54
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy wroga1460,66
Uszkodzenia886,38
Punkty zajęcia bazy3621,63
Punkty obrony bazy4502,03
Doświadczenie343,62
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy520000
Zwycięstwa29556,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki22142,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,77%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21741,73%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone4400,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,450,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga2150,4100,0000,0000,00
Uszkodzenia724,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5100,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5991,1500,0000,0000,00
Doświadczenie454,220,000,000,00
Ogółem
Bitwy520
Zwycięstwa29556,73%
Porażki22142,50%
Remisy40,77%
Przetrwane bitwy21741,73%
Czołgi zniszczone4400,85
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy wroga2150,41
Uszkodzenia724,64
Punkty zajęcia bazy5100,98
Punkty obrony bazy5991,15
Doświadczenie454,22
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga10,3300,0000,0000,00
Uszkodzenia658,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie62,330,000,000,00
Ogółem
Bitwy3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga10,33
Uszkodzenia658,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie62,33
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (107)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomŚrednia zadawanych uszkodzeńØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T110E5102153,60609123753,27%1897,62
T499908,1750299851,50%1303,16
E 50 Ausf. M102335,3764096251,56%2232,19
M41 Walker Bulldog8865,4563887256,42%1828,80
M18 Hellcat6674,8436069849,28%1127,67
Jagdpanther II81144,5742168445,47%1044,18
Cromwell6833,8357963559,06%2060,88
Bat.-Châtillon 155 5591501,1948753050,75%1544,84
Lorraine 155 mle. 5181292,2545346852,99%1425,28
Bat.-Châtillon 155 58101651,6147445051,78%1543,01
Jagdtiger91483,1448744049,09%1118,46
M10391334,7249343248,84%1186,82
Jagdpanzer E 100102074,9752743249,77%1529,68
Jagdpanther7749,5837442848,13%883,97
T54E191941,5058442754,80%2103,61
113102156,6361938949,10%1943,34
T328917,1042038045,53%923,85
WZ-111 model 1-491838,5377035858,94%1851,92
T14 5555,1144934458,72%1388,29
11081270,6566731054,84%1593,43
E 7591718,0864830657,19%1753,77
Tiger II81434,2459128458,10%1885,89
Panther7827,1055527260,29%1410,83
Panther II81025,8251026749,06%1293,26
T1 Cunningham1119,0019826649,25%676,09
Lorraine 155 mle. 507694,3931425347,43%741,33
E 5091810,5285125254,37%1935,15
Jagdpanzer IV6395,6527024944,98%562,96
T675322,1426322454,46%628,18
Type 586583,0237719950,25%1103,70
T297895,8941419641,84%979,11
M66456,4630119152,36%693,15
Comet7899,8949618848,40%1514,34
T1 Heavy Tank5394,0427918246,70%709,57
T376462,9553618262,64%1321,92
AMX 13 F3 AM6643,1630317848,88%823,51
IS7942,2746316348,47%1233,78
IS-27788,0143412851,56%965,37
Type T-345271,9624812144,63%604,16
WZ-111 model 5A102415,7974111546,96%1781,06
LTTB8669,5754410949,54%1101,80
Centurion Mk. I81125,0975710651,89%1479,57
StuG III Ausf. G5260,0121510142,57%376,33
M3 Lee4121,781399340,86%172,78
VK 30.02 (M)6416,322979138,46%522,23
MT-256372,303999053,33%1109,85
T-1506603,964918552,94%1010,22
T57 Heavy Tank102335,306588451,19%1898,95
KV-856772,386378254,88%1390,81
KV-15672,515078262,20%1868,56
T28 Concept 7959,655288051,25%1274,69
AMX 13 105 AM mle. 505305,372287943,04%436,91
M24 Chaffee5356,413567855,13%1279,42
LTG7756,557697757,14%1439,13
43 M. Toldi III 3190,882507558,67%1173,56
Matilda4109,541576145,90%97,47
Crusader5346,593975651,79%984,88
VK 16.02 Leopard5383,114335658,93%1401,86
AMX 105 AM mle. 474266,652165552,73%856,96
M8A14186,451854942,86%282,68
M5 Stuart4180,852434742,55%590,61
T3 HMC2178,722214656,52%794,23
Škoda T 245395,003404553,33%1019,21
T-284223,783154555,56%643,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,772304461,36%673,64
KV-1S5610,476643865,79%1585,79
TOG II* 6640,004503650,00%1063,40
Vickers Medium Mk. III394,211233447,06%179,83
M5A1 Stuart4194,092223450,00%629,77
T2 Medium Tank2106,821413348,48%395,70
Lorraine 39L AM3148,481542951,72%373,16
Churchill I5100,481872347,83%74,24
M2 Medium Tank366,681232250,00%87,02
E 100102159,247692161,90%1857,40
Type 2597 Chi-Ha3105,221541866,67%360,57
Marder II3227,332051855,56%657,71
Dicker Max 6439,943071650,00%618,74
T-463170,003361346,15%762,01
Panzerjäger I280,581151250,00%148,81
Vickers Medium Mk. II248,55911145,45%44,35
D1239,10951050,00%81,38
Pz.Kpfw. II249,801301040,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr288,1376837,50%127,50
T-45 2170,75277862,50%1034,57
T56 GMC3117,0093728,57%134,32
T 55A 91318,71800771,43%1449,45
T-26286,50176633,33%178,12
Vickers Medium Mk. I156,5095450,00%128,89
Renault FT142,0065425,00%0,00
Leichttraktor181,67103333,33%193,14
Type 97 Te-Ke 281,00120333,33%196,33
T-29 3215,33245366,67%831,69
L-60 269,33286366,67%386,41
Pz.Kpfw. T 15 3220,33247366,67%965,65
LTP 3164,67158333,33%551,62
StuG IV 5252,67248366,67%607,08
Strv fm/211122,503352100,00%823,10
T1 HMC242,00117250,00%104,64
Pvlvv fm/42221,5080250,00%67,08
MS-1115,0054250,00%80,46
AC 1 Sentinel 423,0010020,00%0,00
Kolohousenka1122,002941100,00%730,78
LT vz. 35283,008410,00%189,30
Renault Otsu155,008210,00%92,11
Renault NC-3110,00310,00%0,00
T7 Combat Car 289,004110,00%283,64
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2134,003841100,00%747,88

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 23.12.2017
Opuścił klan: 13.05.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.12.2017
Opuścił klan: 19.12.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.02.2017
Opuścił klan: 25.03.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.08.2016
Opuścił klan: 14.02.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.01.2016
Opuścił klan: 23.08.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.05.2015
Opuścił klan: 07.05.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 06.03.2015
Opuścił klan: 11.03.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.02.2015
Opuścił klan: 04.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.09.2014
Opuścił klan: 08.01.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.09.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.06.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.04.2014