Oggy46

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy17966000
Ø Poziom7,660,000,000,00
Zwycięstwa930051,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki855347,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy1130,63%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy443024,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi149060,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy226711,2600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.168,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy116850,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy101070,5600,0000,0000,00
Doświadczenie492,870,000,000,00
WN71158,380,000,000,00
WN81485,650,000,000,00
Ogółem
Bitwy17966
Ø Poziom7,66
Zwycięstwa930051,76%
Porażki855347,61%
Remisy1130,63%
Przetrwane bitwy443024,66%
Zniszczone czołgi149060,83
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy226711,26
Zadane uszkodzenia1.168,75
Punkty zajęcia bazy116850,65
Punkty obrony bazy101070,56
Doświadczenie492,87
WN71158,38
WN81485,65
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy8000
Zwycięstwa450,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki450,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy337,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy10,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.625,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy435,3800,0000,0000,00
Doświadczenie425,630,000,000,00
Ogółem
Bitwy8
Zwycięstwa450,00%
Porażki450,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy337,50%
Zniszczone czołgi20,25
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy10,13
Zadane uszkodzenia1.625,38
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy435,38
Doświadczenie425,63
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy12000
Zwycięstwa325,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki866,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy18,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy216,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy30,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia762,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie278,250,000,000,00
Ogółem
Bitwy12
Zwycięstwa325,00%
Porażki866,67%
Remisy18,33%
Przetrwane bitwy216,67%
Zniszczone czołgi50,42
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy30,25
Zadane uszkodzenia762,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie278,25
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy7000
Zwycięstwa571,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki228,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy342,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia476,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy456,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy71,0000,0000,0000,00
Doświadczenie608,570,000,000,00
Ogółem
Bitwy7
Zwycięstwa571,43%
Porażki228,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy342,86%
Zniszczone czołgi60,86
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy10,14
Zadane uszkodzenia476,14
Punkty zajęcia bazy456,43
Punkty obrony bazy71,00
Doświadczenie608,57
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia165,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie31,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia165,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie31,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy222000
Zwycięstwa8940,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki13259,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6629,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1200,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy1460,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia886,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3621,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4502,0300,0000,0000,00
Doświadczenie343,620,000,000,00
Ogółem
Bitwy222
Zwycięstwa8940,09%
Porażki13259,46%
Remisy10,45%
Przetrwane bitwy6629,73%
Zniszczone czołgi1200,54
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy1460,66
Zadane uszkodzenia886,38
Punkty zajęcia bazy3621,63
Punkty obrony bazy4502,03
Doświadczenie343,62
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy520000
Zwycięstwa29556,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki22142,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,77%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21741,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4400,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,450,000,000,00
Wykryte pojazdy2150,4100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia724,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5100,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5991,1500,0000,0000,00
Doświadczenie454,220,000,000,00
Ogółem
Bitwy520
Zwycięstwa29556,73%
Porażki22142,50%
Remisy40,77%
Przetrwane bitwy21741,73%
Zniszczone czołgi4400,85
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy2150,41
Zadane uszkodzenia724,64
Punkty zajęcia bazy5100,98
Punkty obrony bazy5991,15
Doświadczenie454,22
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia658,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie62,330,000,000,00
Ogółem
Bitwy3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy10,33
Zadane uszkodzenia658,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie62,33
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (107)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T110E5102153,60609123753,27%1912,96
T499907,2650299951,45%1301,04
E 50 Ausf. M102335,3764096251,56%2240,82
M41 Walker Bulldog8865,4563887256,42%1831,19
M18 Hellcat6674,8436069849,28%1128,14
Jagdpanther II81144,5742168445,47%1047,73
Cromwell6833,8357963559,06%2062,54
Bat.-Châtillon 155 5591501,1948753050,75%1551,04
Lorraine 155 mle. 5181292,2545346852,99%1427,79
Bat.-Châtillon 155 58101651,6147445051,78%1554,80
Jagdtiger91483,1448744049,09%1120,56
M10391334,7249343248,84%1186,90
Jagdpanzer E 100102074,9752743249,77%1533,55
Jagdpanther7749,5837442848,13%884,26
T54E191941,5058442754,80%2106,82
113102156,6361938949,10%1958,77
T328917,1042038045,53%924,46
WZ-111 model 1-491838,5377035858,94%1857,96
T14 5555,1144934458,72%1388,16
11081270,6566731054,84%1598,45
E 7591718,0864830657,19%1752,25
Tiger II81434,2459128458,10%1885,66
Panther7827,1055527260,29%1407,38
Panther II81025,8251026749,06%1294,54
T1 Cunningham1119,0019826649,25%673,51
Lorraine 155 mle. 507694,3931425347,43%742,64
E 5091810,5285125254,37%1924,97
Jagdpanzer IV6395,6527024944,98%560,19
T675322,1426322454,46%629,69
Type 586583,0237719950,25%1103,47
T297895,8941419641,84%981,42
M66456,4630119152,36%692,38
Comet7899,8949618848,40%1514,60
T1 Heavy Tank5394,0427918246,70%708,58
T376462,9553618262,64%1326,25
AMX 13 F3 AM6643,1630317848,88%825,48
IS7942,2746316348,47%1235,53
IS-27788,0143412851,56%968,06
Type T-345271,9624812144,63%603,91
WZ-111 model 5A102415,7974111546,96%1867,96
LTTB8669,5754410949,54%1106,28
Centurion Mk. I81125,0975710651,89%1479,00
StuG III Ausf. G5260,0121510142,57%375,85
M3 Lee4121,781399340,86%171,93
VK 30.02 (M)6416,322979138,46%521,11
MT-256372,303999053,33%1108,12
T-1506603,964918552,94%1010,51
T57 Heavy Tank102335,306588451,19%1910,12
KV-856772,386378254,88%1390,73
KV-15672,515078262,20%1867,44
T28 Concept 7959,655288051,25%1284,25
AMX 13 105 AM mle. 505305,372287943,04%436,26
M24 Chaffee5356,413567855,13%1280,53
LTG7756,557697757,14%1487,55
43 M. Toldi III 3190,882507558,67%1169,85
Matilda4109,541576145,90%98,16
Crusader5346,593975651,79%983,59
VK 16.02 Leopard5383,114335658,93%1400,99
AMX 105 AM mle. 474266,652165552,73%856,45
M8A14186,451854942,86%282,15
M5 Stuart4180,852434742,55%589,29
T3 HMC2178,722214656,52%792,40
Škoda T 245395,003404553,33%1019,17
T-284223,783154555,56%641,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,772304461,36%673,96
KV-1S5610,476643865,79%1592,30
TOG II* 6640,004503650,00%1064,07
Vickers Medium Mk. III394,211233447,06%179,79
M5A1 Stuart4194,092223450,00%624,77
T2 Medium Tank2106,821413348,48%395,87
Lorraine 39L AM3148,481542951,72%372,72
Churchill I5100,481872347,83%74,24
M2 Medium Tank366,681232250,00%85,93
E 100102159,247692161,90%1860,19
Type 2597 Chi-Ha3105,221541866,67%359,60
Marder II3227,332051855,56%656,43
Dicker Max 6439,943071650,00%620,37
T-463170,003361346,15%754,97
Panzerjäger I280,581151250,00%148,58
Vickers Medium Mk. II248,55911145,45%44,64
D1239,10951050,00%80,16
Pz.Kpfw. II249,801301040,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr288,1376837,50%127,30
T-45 2170,75277862,50%1035,47
T56 GMC3117,0093728,57%133,68
T 55A 91318,71800771,43%1465,34
T-26286,50176633,33%177,67
Vickers Medium Mk. I156,5095450,00%128,38
Renault FT142,0065425,00%0,00
Leichttraktor181,67103333,33%193,22
Type 97 Te-Ke 281,00120333,33%195,56
T-29 3215,33245366,67%848,11
L-60 269,33286366,67%383,84
Pz.Kpfw. T 15 3220,33247366,67%963,60
LTP 3164,67158333,33%550,31
StuG IV 5252,67248366,67%607,09
Strv fm/211122,503352100,00%821,49
T1 HMC242,00117250,00%104,64
Pvlvv fm/42221,5080250,00%74,77
MS-1115,0054250,00%80,54
AC 1 Sentinel 423,0010020,00%0,00
Kolohousenka1122,002941100,00%728,50
LT vz. 35283,008410,00%187,93
Renault Otsu155,008210,00%91,67
Renault NC-3110,00310,00%0,00
T7 Combat Car 289,004110,00%278,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2134,003841100,00%744,88

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 23.12.2017
Opuścił klan: 13.05.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.12.2017
Opuścił klan: 19.12.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.02.2017
Opuścił klan: 25.03.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.08.2016
Opuścił klan: 14.02.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.01.2016
Opuścił klan: 23.08.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.05.2015
Opuścił klan: 07.05.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 06.03.2015
Opuścił klan: 11.03.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.02.2015
Opuścił klan: 04.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.09.2014
Opuścił klan: 08.01.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.09.2014
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.06.2014
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.04.2014
Opuścił klan: 01.01.1970
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć