| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dicker Max | 6 | 864,93 | 531 | 204 | 50,00% | 1725,68 | |||||
| Leox | 9 | 1321,40 | 709 | 180 | 47,78% | 1010,08 | |||||
| CS-63 | 10 | 1439,87 | 737 | 158 | 49,37% | 989,49 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 779,54 | 724 | 134 | 54,48% | 1072,80 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 831,58 | 554 | 132 | 46,21% | 1204,40 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 853,98 | 620 | 129 | 46,51% | 665,46 | |||||
| CS-53 | 8 | 698,35 | 562 | 118 | 44,07% | 736,37 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1357,97 | 727 | 111 | 49,55% | 1216,60 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 626,09 | 619 | 94 | 47,87% | 1183,23 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 441,49 | 492 | 93 | 38,71% | 883,42 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 1408,78 | 805 | 81 | 55,56% | 925,64 | |||||
| A-20 | 5 | 461,78 | 477 | 76 | 47,37% | 1996,67 | |||||
| T-50-2 | 6 | 478,37 | 602 | 75 | 54,67% | 1313,05 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 353,68 | 375 | 73 | 63,01% | 2025,27 | |||||
| Grille | 5 | 554,62 | 373 | 71 | 54,93% | 1209,23 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 667,11 | 489 | 71 | 60,56% | 1768,12 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 727,11 | 714 | 71 | 54,93% | 1654,47 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 367,81 | 386 | 69 | 49,28% | 1483,84 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 632,14 | 687 | 65 | 61,54% | 2140,72 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 866,86 | 571 | 64 | 60,94% | 2643,90 | |||||
| CS-59 | 9 | 1083,38 | 688 | 64 | 53,13% | 958,23 | |||||
| M8A1 | 4 | 476,97 | 358 | 63 | 52,38% | 1292,49 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 437,92 | 570 | 62 | 53,23% | 1152,88 | |||||
| TS-54 | 8 | 1057,68 | 790 | 59 | 50,85% | 1032,08 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 261,75 | 348 | 55 | 63,64% | 1506,76 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 991,48 | 691 | 54 | 46,30% | 1722,65 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 441,57 | 351 | 49 | 51,02% | 1176,34 | |||||
| T6 Medium | 4 | 473,00 | 374 | 49 | 38,78% | 1058,10 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 885,83 | 844 | 47 | 59,57% | 1657,88 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 429,62 | 514 | 45 | 51,11% | 1262,91 | |||||
| M44 | 6 | 439,04 | 428 | 45 | 44,44% | 512,40 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 611,33 | 501 | 43 | 58,14% | 1960,58 | |||||
| T-34 | 5 | 507,18 | 410 | 39 | 35,90% | 1226,83 | |||||
| KV-1 | 5 | 837,76 | 602 | 37 | 56,76% | 2136,91 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 674,22 | 582 | 36 | 55,56% | 1439,32 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 734,67 | 518 | 36 | 50,00% | 1176,28 | |||||
| SU-85 | 5 | 564,38 | 407 | 34 | 47,06% | 1167,38 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 205,26 | 398 | 34 | 50,00% | 1082,01 | |||||
| T78 | 6 | 1161,24 | 793 | 34 | 52,94% | 1880,37 | |||||
| Marder II | 3 | 418,76 | 527 | 34 | 76,47% | 1925,49 | |||||
| SU-122A | 5 | 346,30 | 378 | 33 | 57,58% | 752,97 | |||||
| Marder 38T | 4 | 621,07 | 418 | 29 | 55,17% | 2200,13 | |||||
| M6 | 6 | 843,32 | 598 | 25 | 44,00% | 1156,88 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 615,12 | 525 | 25 | 52,00% | 2701,66 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 830,25 | 679 | 24 | 50,00% | 1263,76 | |||||
| T-46 | 3 | 322,65 | 411 | 23 | 65,22% | 1756,35 | |||||
| BT-7 | 4 | 221,68 | 308 | 22 | 59,09% | 862,20 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 699,32 | 624 | 22 | 77,27% | 1823,58 | |||||
| M41 | 5 | 434,18 | 410 | 22 | 59,09% | 648,92 | |||||
| Black Prince II | 7 | 800,23 | 760 | 22 | 59,09% | 1088,32 | |||||
| SU-76M | 4 | 340,40 | 244 | 20 | 40,00% | 738,99 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 162,16 | 308 | 19 | 68,42% | 1182,27 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 645,26 | 599 | 19 | 63,16% | 2373,85 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1547,78 | 761 | 18 | 50,00% | 1213,82 | |||||
| CS-44 | 7 | 648,06 | 469 | 18 | 33,33% | 599,14 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 290,83 | 509 | 18 | 66,67% | 1891,90 | |||||
| KV-1SA | 5 | 835,39 | 881 | 18 | 77,78% | 2063,43 | |||||
| Hummel | 6 | 761,59 | 529 | 17 | 35,29% | 952,53 | |||||
| T-28 | 4 | 524,35 | 461 | 17 | 58,82% | 2227,20 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 189,87 | 442 | 15 | 66,67% | 1020,43 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 292,67 | 324 | 15 | 46,67% | 1073,10 | |||||
| BT-2 | 2 | 258,09 | 517 | 11 | 90,91% | 1623,54 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 794,45 | 790 | 11 | 72,73% | 2319,39 | |||||
| MS-1 | 1 | 236,70 | 369 | 10 | 70,00% | 1791,82 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 195,33 | 431 | 9 | 44,44% | 1162,14 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 172,00 | 326 | 9 | 55,56% | 1051,64 | |||||
| M4-85 | 5 | 333,63 | 456 | 8 | 37,50% | 530,07 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 449,50 | 386 | 8 | 50,00% | 1510,04 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 248,14 | 404 | 7 | 57,14% | 1643,48 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 828,71 | 446 | 7 | 14,29% | 606,80 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 365,00 | 347 | 6 | 33,33% | 328,53 | |||||
| T-116 | 3 | 226,40 | 341 | 5 | 60,00% | 873,44 | |||||
| T29 | 7 | 1422,00 | 995 | 5 | 80,00% | 2130,95 | |||||
| T-26 | 2 | 364,00 | 545 | 5 | 60,00% | 2470,42 | |||||
| StuG IV | 5 | 471,40 | 444 | 5 | 40,00% | 913,01 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 164,75 | 430 | 4 | 75,00% | 1050,29 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 239,25 | 518 | 4 | 50,00% | 1141,18 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1598,00 | 846 | 1 | 100,00% | 1317,91 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 184,00 | 258 | 1 | 100,00% | 925,66 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1464,00 | 1148 | 1 | 100,00% | 1929,27 |
NooBe_007
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 3546 | 18 | 125 | 586 | ||||
| Ø Poziom | 6,25 | 7,17 | 7,35 | 8,34 | ||||
| Zwycięstwa | 1847 | 52,09% | 12 | 66,67% | 68 | 54,40% | 304 | 51,88% |
| Porażki | 1638 | 46,19% | 6 | 33,33% | 54 | 43,20% | 271 | 46,25% |
| Remisy | 61 | 1,72% | 0 | 0,00% | 3 | 2,40% | 11 | 1,88% |
| Przetrwane bitwy | 1135 | 32,01% | 7 | 38,89% | 39 | 31,20% | 175 | 29,86% |
| Zniszczone czołgi | 3012 | 0,85 | 14 | 0,78 | 87 | 0,70 | 408 | 0,70 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,25 | 1,27 | 1,01 | 0,99 | ||||
| Wykryte pojazdy | 4591 | 1,29 | 24 | 1,33 | 137 | 1,10 | 663 | 1,13 |
| Zadane uszkodzenia | 750,92 | 1.004,94 | 1.088,49 | 1.099,34 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 5561 | 1,57 | 35 | 1,94 | 251 | 2,01 | 743 | 1,27 |
| Punkty obrony bazy | 2454 | 0,69 | 5 | 0,28 | 55 | 0,44 | 110 | 0,19 |
| Doświadczenie | 569,89 | 677,83 | 707,51 | 709,45 | ||||
| WN7 | 1124,61 | 1242,64 | 1099,30 | 952,61 | ||||
| WN8 | 1272,27 | 1555,39 | 1368,70 | 1110,83 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 3546 | |
| Ø Poziom | 6,25 | |
| Zwycięstwa | 1847 | 52,09% |
| Porażki | 1638 | 46,19% |
| Remisy | 61 | 1,72% |
| Przetrwane bitwy | 1135 | 32,01% |
| Zniszczone czołgi | 3012 | 0,85 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,25 | |
| Wykryte pojazdy | 4591 | 1,29 |
| Zadane uszkodzenia | 750,92 | |
| Punkty zajęcia bazy | 5561 | 1,57 |
| Punkty obrony bazy | 2454 | 0,69 |
| Doświadczenie | 569,89 | |
| WN7 | 1124,61 | |
| WN8 | 1272,27 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 18 | |
| Ø Poziom | 7,17 | |
| Zwycięstwa | 12 | 66,67% |
| Porażki | 6 | 33,33% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 7 | 38,89% |
| Zniszczone czołgi | 14 | 0,78 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,27 | |
| Wykryte pojazdy | 24 | 1,33 |
| Zadane uszkodzenia | 1.004,94 | |
| Punkty zajęcia bazy | 35 | 1,94 |
| Punkty obrony bazy | 5 | 0,28 |
| Doświadczenie | 677,83 | |
| WN7 | 1242,64 | |
| WN8 | 1555,39 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 125 | |
| Ø Poziom | 7,35 | |
| Zwycięstwa | 68 | 54,40% |
| Porażki | 54 | 43,20% |
| Remisy | 3 | 2,40% |
| Przetrwane bitwy | 39 | 31,20% |
| Zniszczone czołgi | 87 | 0,70 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,01 | |
| Wykryte pojazdy | 137 | 1,10 |
| Zadane uszkodzenia | 1.088,49 | |
| Punkty zajęcia bazy | 251 | 2,01 |
| Punkty obrony bazy | 55 | 0,44 |
| Doświadczenie | 707,51 | |
| WN7 | 1099,30 | |
| WN8 | 1368,70 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 586 | |
| Ø Poziom | 8,34 | |
| Zwycięstwa | 304 | 51,88% |
| Porażki | 271 | 46,25% |
| Remisy | 11 | 1,88% |
| Przetrwane bitwy | 175 | 29,86% |
| Zniszczone czołgi | 408 | 0,70 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,99 | |
| Wykryte pojazdy | 663 | 1,13 |
| Zadane uszkodzenia | 1.099,34 | |
| Punkty zajęcia bazy | 743 | 1,27 |
| Punkty obrony bazy | 110 | 0,19 |
| Doświadczenie | 709,45 | |
| WN7 | 952,61 | |
| WN8 | 1110,83 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen