Nikolay_hd

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 24.09.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew459950081
Ø Poziom8,060,000,0010,40
Zwycięstwa2353151,16%00,00%00,00%4555,56%
Porażki2186147,53%00,00%00,00%3543,21%
Remisy6031,31%00,00%00,00%11,23%
Przetrwane bitwy1014422,05%00,00%00,00%2227,16%
Zniszczone czołgi427460,9300,0000,00660,81
Zniszczonych/zgonów1,190,000,001,12
Wykryte pojazdy660051,4400,0000,00570,70
Zadane uszkodzenia1.189,210,000,002.019,25
Punkty zajęcia bazy264630,5800,0000,0040,05
Punkty obrony bazy216520,4700,0000,0000,00
Doświadczenie603,700,000,00883,19
WN71175,130,000,001051,47
WN81541,070,000,001637,11
Ogółem
Ilość bitew45995
Ø Poziom8,06
Zwycięstwa2353151,16%
Porażki2186147,53%
Remisy6031,31%
Przetrwane bitwy1014422,05%
Zniszczone czołgi427460,93
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy660051,44
Zadane uszkodzenia1.189,21
Punkty zajęcia bazy264630,58
Punkty obrony bazy216520,47
Doświadczenie603,70
WN71175,13
WN81541,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew81
Ø Poziom10,40
Zwycięstwa4555,56%
Porażki3543,21%
Remisy11,23%
Przetrwane bitwy2227,16%
Zniszczone czołgi660,81
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy570,70
Zadane uszkodzenia2.019,25
Punkty zajęcia bazy40,05
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie883,19
WN71051,47
WN81637,11
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18000
Zwycięstwa738,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki1161,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy422,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy341,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.426,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie521,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18
Zwycięstwa738,89%
Porażki1161,11%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy422,22%
Zniszczone czołgi80,44
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy341,89
Zadane uszkodzenia1.426,78
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie521,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8000
Zwycięstwa787,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki112,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy225,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy131,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia941,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie700,130,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8
Zwycięstwa787,50%
Porażki112,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy225,00%
Zniszczone czołgi60,75
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy131,63
Zadane uszkodzenia941,38
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie700,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy61,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia456,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy61,5000,0000,0000,00
Doświadczenie82,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,50
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy61,50
Zadane uszkodzenia456,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy61,50
Doświadczenie82,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3861000
Zwycięstwa190249,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki195950,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy109628,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi23470,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy63281,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia968,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy59581,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy139623,6200,0000,0000,00
Doświadczenie530,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3861
Zwycięstwa190249,26%
Porażki195950,74%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy109628,39%
Zniszczone czołgi23470,61
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy63281,64
Zadane uszkodzenia968,23
Punkty zajęcia bazy59581,54
Punkty obrony bazy139623,62
Doświadczenie530,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew633000
Zwycięstwa26742,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki34254,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy243,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15123,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4040,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,00
Wykryte pojazdy10441,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia933,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3220,5100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7171,1300,0000,0000,00
Doświadczenie455,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew633
Zwycięstwa26742,18%
Porażki34254,03%
Remisy243,79%
Przetrwane bitwy15123,85%
Zniszczone czołgi4040,64
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy10441,65
Zadane uszkodzenia933,38
Punkty zajęcia bazy3220,51
Punkty obrony bazy7171,13
Doświadczenie455,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa2441,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki3458,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1322,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy631,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.505,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy60,1000,0000,0000,00
Doświadczenie662,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa2441,38%
Porażki3458,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1322,41%
Zniszczone czołgi400,69
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy631,09
Zadane uszkodzenia1.505,55
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy60,10
Doświadczenie662,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (236)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-130PM 81619,93709303853,46%1939,03
IS-7101853,18623203550,52%1623,82
T-34-856564,20377155648,59%1086,54
T-1091584,76555152548,92%1589,08
LTTB8673,36487147850,81%1274,60
MT-256329,09374147450,07%943,97
LTG7871,49612143556,66%2312,48
Object 261101367,51627142348,42%1128,28
T-54 ltwt.9950,52548139850,07%1467,02
Panhard EBR 75 (FL 10) 8957,65723135056,52%2008,65
T-345343,18276123548,42%875,44
A-436562,36390121148,89%1154,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 81443,44850116655,40%2012,09
IS7886,72463110050,36%1232,16
T-5491313,84552105948,82%1382,79
CS-52 LIS 81487,3787595758,73%2100,71
SU-1527719,6737884747,34%896,83
Object 140101698,2358576147,96%1455,09
Object 25791740,8763675354,71%1909,44
STB-1101856,9778761049,18%1674,82
IS-381282,8757059953,42%1523,91
ShPTK-TVP 100 81420,6781459355,82%1765,54
KV-137552,2039756849,12%802,00
121B 102022,6582555153,90%1923,22
LT-432 8968,9566251048,43%2007,68
SU-1006686,1537150345,92%1153,47
Object 274a 81412,8288849154,99%2035,37
Progetto M40 mod. 65102047,3772847049,15%1850,04
Panhard EBR 105101207,8673844851,34%1550,93
FV4005 Stage II101708,2766844451,35%1358,91
FV201 (A45) 7739,4845444251,13%994,61
K-91101790,9577339454,06%1635,03
T-437738,0546537651,06%1257,61
SU-855471,0529635249,43%1106,85
T-100 LT101077,3064033550,15%1337,84
T71 CMCD7615,9345532048,44%1420,80
Object 41681199,4671331952,04%1657,63
T-804161,9320631251,92%502,48
Object 43091803,1666830553,77%1874,89
Char Futur 4 91738,6380330251,66%1777,27
A-447557,9235828945,33%707,45
Manticore101394,4475027250,00%1719,25
AMX 13 57 7904,8181326056,15%2221,62
Leopard 1101690,9868525443,70%1287,43
Kampfpanzer 07 RH 81186,7077324651,63%1737,23
Prototipo Standard B91731,2766524551,84%1793,49
Škoda T 56 81793,9391424153,53%1996,89
TVP T 50/51101873,7669323849,16%1747,70
T-4481140,5963423455,13%1796,47
FV1066 Senlac 8870,7358022646,02%1671,75
SU-14-17810,4248621152,13%1160,62
Object 430U101790,8272519453,09%1540,79
SU-100M17799,2343618749,73%1031,30
T376446,0238517447,13%1218,04
AS-XX 40 t112047,6886016151,55%1629,41
Object 430 Version II91443,0171915952,20%1548,60
Škoda T 256671,7347515848,73%1389,61
AMX Canon d'assaut 105 81305,6460715452,60%1536,12
UDES 14 Alt 581358,2176115152,32%1919,78
Panther II81164,2374515150,99%1657,18
AltProto AMX 30 81171,6779915052,00%1495,88
Bat.-Châtillon 25 t101606,2177414549,66%1379,37
Obsidian 81219,3790114557,24%1667,87
P.44 Pantera81110,4458414150,35%1582,25
DBV-152 102370,1177614151,06%1802,54
M24 Chaffee5285,5834913863,77%1059,91
KR-1112243,0694613551,85%1497,39
Lorraine 40 t 81366,2075313447,76%1814,07
P.43 ter7796,8847513145,04%1231,90
CS-5381156,2177012454,84%1723,53
E 100102025,9182012449,19%1783,45
Object 432U112013,3183412345,53%1455,72
T-62A101627,9255912044,17%1342,44
T-602103,1815411556,52%356,55
MBT-B 101993,8371711538,26%1413,37
Leopard 120 Verbessert111594,0575011549,57%1124,16
CS-63101777,9879111049,09%1494,23
Cobra 91692,4079110847,22%1738,26
FV215b 101650,9571210644,34%1251,17
KPz 3 Projekt 07 HK 91473,1377410356,31%1467,14
Object 703 Version II 81419,4393410260,78%1736,45
Caernarvon Action X 81236,7767010057,00%1673,28
Conqueror91554,317689950,51%1385,64
Object 277101953,367669945,45%1519,95
Vickers MBT Mk. 3 101931,807909550,53%1594,26
Conqueror Gun Carriage101074,466059145,05%761,80
AMX 13 105101437,077258748,28%1796,44
STA-18949,917088653,49%1237,38
AMX 50 Foch (155) 101724,986098242,68%1187,56
Char Mle. 75 91113,707517951,90%1636,47
STG Guard 81310,697957458,11%1801,33
Hummel6599,044797336,99%726,63
CS-67 Szakal112120,908877156,34%1767,88
Object 777 Version II 92130,5010707062,86%2488,75
StuG IV 5395,172837044,29%835,61
UDES 0381090,096876956,52%1266,52
Type 6191145,706116743,28%954,77
AMBT 81390,348056155,74%1589,38
SU-54242,251976043,33%399,06
DZT-159 91639,608035750,88%1612,93
M40/M4381132,305495433,33%1083,76
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8844,546555442,59%969,96
Strv 103B101890,327265349,06%1440,24
WZ-114 91552,878135358,49%1536,04
122 TM 81451,888365257,69%1967,51
Type 59 First Warrior 81162,458255147,06%1372,13
IS-6 8763,654964955,10%741,25
SU-1018818,144944946,94%775,38
T110E5102428,439764955,10%2410,86
T 55A 91477,717114951,02%1550,32
SU-86631,214764856,25%847,44
Caernarvon81176,366954447,73%1242,48
Super Conqueror101911,848384454,55%1461,88
IS-2 shielded 71262,477434379,07%1886,71
T-832 81475,167894346,51%1649,53
Lätt Stridsfordon 120 91575,777354351,16%1323,49
UDES 03 Alt 3 91605,987724348,84%1574,06
T 54D 91390,598054151,22%1479,04
T-50-2 6427,594424151,22%1232,06
Kampfpanzer 50 t 91854,838494146,34%1588,43
Prototipo 6 81526,548314146,34%1515,90
Kpz. Erich Konzept I 92137,939614062,50%2261,48
M-IV-Y 81158,437504050,00%1340,54
Kunze Panzer 91710,108114057,50%1774,75
VK 16.02 Leopard5349,053843971,79%1364,25
TS-5 8990,055183935,90%767,19
BT-7 artillery 3103,442073956,41%291,41
Leichter Kpz. 70 (K) 81025,057683855,26%1960,86
Object 780 101770,558183850,00%1320,02
MS-1167,301203751,35%196,77
STA-2 8970,546433740,54%1142,68
56TP 81408,177993650,00%1645,01
ELC EVEN 90 8921,008283655,56%2057,72
Char Murat 91501,576833542,86%1132,21
Type 4 Ju-To7845,596673458,82%1031,60
T-703110,411593444,12%187,24
Toro 91514,748713458,82%1404,08
T1 Cunningham1106,781543243,75%447,39
Type 5 Chi-Ri7582,584363141,94%725,48
Vz. 68 Squall 8757,876503158,06%1351,70
LT vz. 383118,121742650,00%327,52
A46 6353,125532650,00%1069,12
XM57 81655,088372544,00%1577,41
Lorraine 50 t 91192,846742544,00%888,29
Super Hellcat 7737,806142552,00%1042,82
Gryphon 101689,767062544,00%1002,95
SU-26374,711172445,83%70,96
EMIL 1951 81646,178062441,67%2013,58
SU-122A5189,091882347,83%228,71
Waffenträger auf E 100102246,147392250,00%1610,02
ASTRON Rex 105 mm 81184,187702245,45%1151,68
E 75 TS 81349,677682142,86%1364,01
AE Phase I 91573,056662138,10%1368,13
E 50 Ausf. M101648,656932045,00%1245,57
Object 283 91250,905012040,00%1151,70
ERAC 105 Proto 9832,167381957,89%1148,98
Löwe 8708,264031947,37%607,55
T26E5 Patriot 8994,167271968,42%555,44
Bofors Tornvagn 81176,837981855,56%1236,27
Concept No. 5101285,127451758,82%900,03
CC-46 Pancernik 92144,819111650,00%1995,53
Chieftain Mk. 6 101714,817071637,50%1195,11
IMT 8961,255531643,75%894,10
Durendal 101838,446341631,25%1066,76
BZ-58-2 9976,717241464,29%767,51
H3 91375,936461435,71%955,15
BZ-72-1 101296,576741450,00%953,28
M41D 8651,076031450,00%1033,32
VCS 6x6 TS 90 9886,148211464,29%1398,43
TKS z n.k.m. 20 mm 2115,082331369,23%656,93
K-91-PT 92090,629241361,54%2473,21
T-45 2111,231731353,85%426,29
TT-130M 91586,548131353,85%1441,95
SU-18227,92611241,67%23,90
Projet Louis 91222,336231225,00%1736,57
T28 Concept 7724,274171145,45%866,08
King Tiger (Captured) 71104,738051163,64%1537,39
Turtle Mk. I 81335,11898966,67%1455,28
WZ-120-1G FT 81270,33905966,67%1554,56
SDT-58 Vlkodav 91545,501091875,00%1574,11
AMX 30 B101681,38834862,50%1528,02
AAT60 8964,50578837,50%824,01
T-54 first prototype 81257,38853837,50%1588,32
T-44-100 8634,25469825,00%438,75
Kolohousenka171,86146785,71%362,27
LT vz. 352101,29159757,14%399,82
AMX 13 F3 AM6520,57551771,43%778,75
E 65 Zwilling 81045,71743757,14%794,06
M48A2 Räumpanzer 81467,291057771,43%1865,70
L-60 2120,86191742,86%435,72
Stridsyxa 81813,43945771,43%1825,95
WZ-111 model 6 81186,71806742,86%1162,62
Rheinmetall Skorpion 81394,71775742,86%1525,55
43 M. Toldi III 382,71152742,86%189,82
BZT-70 101765,17744633,33%909,76
KJPZ TIII Jäger 91137,50491616,67%649,21
Strv S1 8932,67616650,00%810,80
Panzer 58 Mutz 8597,17635650,00%554,29
P.43 bis6566,6026350,00%792,84
T57 Heavy101125,40564540,00%525,82
T-29 3265,00245520,00%668,10
TS-6 92118,00643520,00%1570,65
Vz. 58 Medvěd 9851,00666540,00%396,32
T-34-85M 61150,601020580,00%2096,98
AT-1231,7580450,00%74,55
M60 101436,50503425,00%32,28
Ambassador 92184,00952450,00%1726,65
Concept 1B 92685,751037450,00%2428,24
SFAC 105 8757,75532450,00%513,68
Renault NC-31124,0055333,33%0,00
AMX 13 105 AM mle. 505341,33218333,33%476,55
Chieftain/T95 81034,3347230,00%1018,03
Stitch 81456,67797366,67%1727,74
Object 168 German 81390,67659333,33%1377,76
Object Kust 8930,3329930,00%648,54
Object 265T 91450,0062430,00%1075,37
Rambo 91987,671189366,67%2232,30
Vickers Medium Mk. I180,007220,00%183,06
Strv fm/211127,501762100,00%694,80
Renault FT136,0091250,00%85,78
Renault Otsu1164,50171250,00%641,99
Ikv 10351,502712100,00%261,00
Coccodrillo 102797,50956250,00%2595,87
Maus102533,0073220,00%2006,75
GSOR the TANK 91130,5010112100,00%1210,60
KV-1SA 5459,506862100,00%927,20
KV-220-2 5665,506012100,00%1538,23
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81082,505732100,00%1095,69
Stinger 103553,0013292100,00%2923,56
Leichttraktor177,003161100,00%387,85
Projekt ION 81579,0041310,00%997,50
M41 Walker Bulldog8203,005491100,00%313,54
Kpz. 3 GST Turm 8374,008011100,00%314,68
Patton the Tank 9933,009561100,00%830,49
Vz. 62 Jasan 91179,0010741100,00%835,71
M10 RBFM 5246,002641100,00%440,56

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 24.09.2022
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 24.09.2022
Opuścił klan: 24.12.2024