NeDMiX

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 09.01.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew277950122
Ø Poziom7,420,0010,007,73
Zwycięstwa1367549,20%00,00%00,00%1359,09%
Porażki1376949,54%00,00%1100,00%940,91%
Remisy3511,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy808229,08%00,00%00,00%1045,45%
Zniszczone czołgi188710,6800,0011,00140,64
Zniszczonych/zgonów0,960,001,001,17
Wykryte pojazdy229810,8300,0000,0090,41
Zadane uszkodzenia896,690,001.674,001.024,32
Punkty zajęcia bazy146000,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy105210,3800,0000,0000,00
Doświadczenie471,040,00255,00597,23
WN7881,680,00651,64934,88
WN81026,210,000,002090,63
Ogółem
Ilość bitew27795
Ø Poziom7,42
Zwycięstwa1367549,20%
Porażki1376949,54%
Remisy3511,26%
Przetrwane bitwy808229,08%
Zniszczone czołgi188710,68
Zniszczonych/zgonów0,96
Wykryte pojazdy229810,83
Zadane uszkodzenia896,69
Punkty zajęcia bazy146000,53
Punkty obrony bazy105210,38
Doświadczenie471,04
WN7881,68
WN81026,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew1
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.674,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie255,00
WN7651,64
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew22
Ø Poziom7,73
Zwycięstwa1359,09%
Porażki940,91%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1045,45%
Zniszczone czołgi140,64
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy90,41
Zadane uszkodzenia1.024,32
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie597,23
WN7934,88
WN82090,63
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki360,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy120,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,4000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.795,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie510,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi20,40
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.795,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie510,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew21000
Zwycięstwa838,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki1257,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy733,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy90,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.256,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie512,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew21
Zwycięstwa838,10%
Porażki1257,14%
Remisy14,76%
Przetrwane bitwy733,33%
Zniszczone czołgi150,71
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy90,43
Zadane uszkodzenia1.256,52
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie512,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa721,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki2578,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy825,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy130,4100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia425,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1133,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy672,0900,0000,0000,00
Doświadczenie202,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa721,88%
Porażki2578,13%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy825,00%
Zniszczone czołgi150,47
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy130,41
Zadane uszkodzenia425,16
Punkty zajęcia bazy1133,53
Punkty obrony bazy672,09
Doświadczenie202,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew64000
Zwycięstwa3148,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki3351,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1726,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi320,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy360,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia748,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1762,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3926,1300,0000,0000,00
Doświadczenie497,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew64
Zwycięstwa3148,44%
Porażki3351,56%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1726,56%
Zniszczone czołgi320,50
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy360,56
Zadane uszkodzenia748,81
Punkty zajęcia bazy1762,75
Punkty obrony bazy3926,13
Doświadczenie497,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2374000
Zwycięstwa108945,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki121751,26%00,00%00,00%00,00%
Remisy682,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy77632,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14120,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy17580,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia909,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy28791,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy32491,3700,0000,0000,00
Doświadczenie443,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2374
Zwycięstwa108945,87%
Porażki121751,26%
Remisy682,86%
Przetrwane bitwy77632,69%
Zniszczone czołgi14120,59
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy17580,74
Zadane uszkodzenia909,52
Punkty zajęcia bazy28791,21
Punkty obrony bazy32491,37
Doświadczenie443,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew102000
Zwycięstwa4746,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki5553,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3130,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi660,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy680,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.717,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy300,2900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy80,0800,0000,0000,00
Doświadczenie642,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew102
Zwycięstwa4746,08%
Porażki5553,92%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3130,39%
Zniszczone czołgi660,65
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy680,67
Zadane uszkodzenia1.717,41
Punkty zajęcia bazy300,29
Punkty obrony bazy80,08
Doświadczenie642,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (309)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M36 Jackson6869,08494123550,93%1540,71
Matilda IV 5457,3739857851,73%1194,35
Caernarvon8927,9652254352,12%1009,80
Conqueror91215,0249452349,33%1022,54
Super Conqueror101459,1753949947,90%997,75
Spähpanzer SP I C7535,3839847653,15%1006,45
IS-381059,4554746651,07%1137,66
Matilda4360,9733445757,55%1154,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81101,2947842954,55%1092,35
Progetto M35 mod. 46 81128,0160641848,80%1230,04
AMX M4 mle. 49 Liberté 81112,4161641451,21%1326,11
IS-7101645,7865138449,22%1245,11
Cromwell6512,9937637650,00%931,01
G.W. Panther7808,8144236356,20%992,42
T28 Prototype81048,4046936248,34%1034,06
Churchill VII6509,1239035750,70%843,41
Black Prince7624,1349735254,26%768,73
Churchill I5429,9433132250,00%854,13
Centurion Mk. I8785,3546829948,49%881,44
Bat.-Châtillon Bourrasque 8985,9752428947,75%1025,40
Char Futur 4 91382,1657126850,37%1157,46
STB-1101340,1055626750,19%966,33
HWK 128573,5241526238,17%763,66
G.W. Tiger (P)81193,6154224955,02%1425,72
T3091257,8253724347,33%951,30
Centurion Mk. 7/191282,9252924349,79%1202,90
KV-26629,4041222852,63%1062,14
Grille 15101498,7448622544,44%866,48
IS7884,9644222445,98%1136,83
T-62A101299,0450621945,66%900,57
Sturer Emil7579,1231421349,77%665,80
Object 25791366,1253020447,55%1241,19
Emil I81119,9457719944,22%1129,57
T25/27735,9437119945,73%861,75
UDES 0381160,7555219847,47%1166,87
Waffenträger auf Pz. IV91131,7240219846,46%773,18
Type 4 Chi-To6618,3939619753,30%1244,10
KV-856593,4236319348,19%894,74
Emil II91326,7962718947,09%1071,62
VK 28.016225,0330318048,89%483,02
SU-1006617,4232817939,66%865,50
50TP prototyp 81075,1158017751,41%1123,51
StuG IV 5390,0228617448,85%834,29
KV-37855,2247016648,80%1021,74
Centurion Action X101380,3353916543,64%922,52
AE Phase I 91421,8863116349,08%1201,86
Pz.Kpfw. T 25 5469,9139716048,13%1159,99
Comet7722,3844815954,72%1133,07
T288956,2842215542,58%854,29
Sherman VC Firefly 6728,1145215548,39%1176,00
Churchill Gun Carrier6439,9726215340,52%584,16
Strv 103-091308,8754815249,34%1055,58
FV217 Badger101431,3256314948,32%897,18
Indien-Panzer8754,7246314643,84%765,81
Kranvagn101533,6657014540,00%952,05
STA-18754,1951914146,81%822,46
Object 26391342,1651813949,64%1005,45
Škoda T 5091104,9348313641,91%803,60
Rheinmetall Skorpion 81236,9162113651,47%1253,56
Type 5 Chi-Ri7749,9541813346,62%1058,37
CS-538897,3248513242,42%1022,19
ELC EVEN 90 8477,4251213251,52%807,70
T25 AT7778,5535713046,15%902,82
FV2078730,9151012751,97%771,17
T110E5101443,4651012544,00%929,34
Grille5436,1932912352,03%883,99
M18 Hellcat6513,5729912345,53%691,43
Spähpanzer Ru 2519644,9248312344,72%713,98
T297973,0252112059,17%1173,02
SU-1018934,2148611845,76%865,42
T-1506699,2845411753,85%1201,13
Object 70591299,3154911752,14%1103,04
FV201 (A45) 7635,0241111732,48%674,22
TVP T 50/51101403,5258711648,28%1015,92
Nashorn6638,3934311250,89%1024,79
IS-M8859,8557211251,79%942,55
UDES 15/16101459,1951311050,00%1119,10
T110E3101516,5349411048,18%963,90
Hummel6521,1830110850,00%653,66
Rheinmetall Panzerwagen10685,1742210738,32%462,93
SU-855360,6026010450,96%710,01
E 7591146,8260510453,85%990,25
Charioteer8977,4250710451,92%933,72
TVP VTU Koncept8681,7648510341,75%693,40
Type 6191114,7055610350,49%995,29
S-517722,0146610250,00%812,39
G.W. E 100101062,1354510256,86%823,62
FV4004 Conway91155,0146310144,55%865,64
STG Guard 8988,8346910148,51%1034,90
M10 RBFM 5630,5048610156,44%1423,18
UDES 14 Alt 581026,0953410055,00%1178,17
FV38059887,744709949,49%749,70
Pz.Sfl. IVc5414,312649857,14%852,86
Concept 1B 91545,696689839,80%1020,77
Strv 103B101614,645269744,33%920,17
Kampfpanzer 50 t 91349,057039752,58%1015,85
Progetto M40 mod. 65101436,825499545,26%968,75
T9591619,166109547,37%1353,30
KV-15495,473799558,95%1146,85
Bat.-Châtillon 155 58101108,416059452,13%835,49
Tortoise9939,674889243,48%538,68
Progetto C50 mod. 6691259,635208946,07%1043,74
IS-3-II91196,005138940,45%977,59
Super Hellcat 7670,434748956,18%878,49
M66600,613648846,59%807,83
SU-130PM 81393,187068860,23%1369,45
Type 3 Chi-Nu5295,482338737,93%595,51
VK 16.02 Leopard5110,092548650,00%175,70
CS-599887,364678641,86%607,47
Strv 746652,794558447,62%1205,89
Pz.Sfl. IVb4279,301978242,68%737,14
Excelsior 5175,982968143,21%90,60
Tiger I7929,634888046,25%1116,51
Prototipo Standard B91111,955808051,25%899,04
AMX 65 t8821,565218042,50%726,69
Rinoceronte101729,705897945,57%1201,88
Challenger7889,044347843,59%1062,88
Progetto CC55 mod. 5481141,864877740,26%1095,00
T110E4101377,534607746,75%850,26
CS-447871,704707651,32%1194,11
KV-1S6533,223447646,05%857,69
T328873,495657544,00%836,88
T675380,992577553,33%719,22
AMX M4 mle. 5191253,646607541,33%855,20
Leo7817,615707452,70%1250,39
Jagdpanther7901,264237346,58%1081,43
Object 268 Version 4101710,625797152,11%1213,80
P.44 Pantera8891,905956944,93%920,10
T1 Heavy5370,682886845,59%601,08
P.43 ter7917,025456651,52%1375,70
T-109943,185186639,39%656,29
T28 Concept 7867,504656642,42%1057,29
Panzer 58 Mutz 8861,125286650,00%995,39
M10391001,664736540,00%685,77
AT 77720,955606357,14%920,03
Pz.Kpfw. II Luchs487,401986251,61%153,93
M10 Wolverine5417,922956248,39%793,48
B.U.G.I.6754,034376163,93%1429,28
Wespe3118,801626154,10%335,78
Object 705A101775,006446147,54%1286,61
Bishop5494,473026053,33%1049,70
Strv m/425323,412515945,76%712,75
M8A14296,592345945,76%671,93
AMX M4 mle. 457831,234485646,43%925,16
Leopard Prototyp A9847,164255635,71%472,00
AMX M4 mle. 54101485,666205642,86%994,19
E 65 Zwilling 81546,438565658,93%1511,99
UDES 1691409,355635556,36%1498,12
T-50-2 6388,443685540,00%929,13
SU-100M17994,636105253,85%1353,41
FV3046442,353535250,00%618,17
SU-85B4331,762465154,90%798,53
Lorraine 155 mle. 507771,344285052,00%977,77
Panther II8927,305395048,00%1068,97
ARL 446630,243454940,82%899,51
Ho-Ri 28866,674524944,90%789,37
E 100101879,827134951,02%1398,06
ST-II101659,906144938,78%989,37
IS-2-II8922,795764852,08%999,25
IS-2 shielded 7960,855694841,67%1087,26
45TP Habicha71316,946764748,94%1816,49
Leichttraktor1128,633314660,87%634,63
A-447962,844864544,44%1400,14
Windhund 81219,736024551,11%1271,78
SU-1527469,843164445,45%478,75
Crusader6314,094014353,49%887,49
AT 1581058,266484351,16%1089,19
SMV CC-6781137,815144245,24%1238,72
AMX 13 757578,766964266,67%1407,58
FV226 Contradictious 81525,938374269,05%1719,99
Lorraine 155 mle. 518636,125054151,22%614,35
Škoda T 256678,305224047,50%1328,55
Ikv 90 Typ B7815,884794047,50%1008,81
Covenanter5153,082204045,00%308,85
Leopard 1101501,534634035,00%823,45
Chi-To SP7788,284493958,97%853,29
Birch Gun4206,721693943,59%584,25
P.43 bis6732,345363847,37%1327,24
Type 97 Chi-Ha3249,503693865,79%979,57
T-437834,684913839,47%1153,15
Crusader 5.5-in. SP7509,613593850,00%575,24
Bat.-Châtillon 155 559856,745053852,63%781,39
AMX ELC bis5227,032763748,65%629,02
Ikv 1035350,892493652,78%724,61
Tiger II81012,605673554,29%1159,25
KV-48702,374723554,29%667,35
WZ-120-1G FT 8983,204263548,57%905,68
Panther7803,215683363,64%1435,88
T-284250,212583351,52%712,90
M24E2 Super Chaffee 6444,064273342,42%1090,43
Carro d'assalto P.887910,535303240,63%1144,68
Marder II3225,482123141,94%529,30
Type 71101685,135983125,81%971,74
Bat.-Châtillon 12 t8505,975133145,16%677,85
Type 1 Chi-He4257,873483050,00%704,12
VK 36.01 (H)6704,404633056,67%1258,88
Ikv 65 Alt II6663,974313053,33%1098,50
T56 GMC3237,402193056,67%780,20
E 50 Ausf. M101533,005433050,00%1139,19
Jagdpanzer IV6641,723442944,83%1015,76
DS PZInż5645,243752958,62%1652,20
Marder 38T4303,282622951,72%659,65
Sexton II3174,392202864,29%823,12
T404472,503282846,43%1212,54
BZ-75101502,147612853,57%971,61
Pz.Sfl. IC 4365,753812846,43%972,30
T14 5552,744692751,85%1143,55
Vickers Medium Mk. III3102,672002744,44%162,49
Conqueror Gun Carriage101127,746572762,96%919,84
K-91-PT 91604,377342755,56%1492,93
AMX 404181,582482646,15%500,73
SU-76M4250,722032556,00%634,84
M4A1 Revalorisé 8599,653652347,83%544,60
E 5091306,236712240,91%1017,03
Sexton I 3369,002602245,45%1037,46
KR-1111432,147732254,55%760,92
14TP4363,382222138,10%1235,61
T-448891,006272147,62%1053,82
BDR G1 B5419,812492133,33%539,60
Ferdinand8733,715342152,38%647,77
Pz.Kpfw. II Ausf. G3150,901992147,62%427,25
Cobra 91140,385472157,14%987,94
Achilles6669,104162055,00%1122,95
AT 25398,053131957,89%856,70
T-45 2168,002101952,63%780,82
Char de transition 6746,895121850,00%1076,91
SMV CC-5671063,478721776,47%1666,54
Konštrukta T-34/1007570,255141650,00%701,50
Panhard AMD 178B6197,383571662,50%466,64
Lago4228,273121546,67%546,18
Pz.Kpfw. II2269,733651553,33%1401,62
Loyd Gun Carriage271,871071560,00%402,19
Object 277101602,335591546,67%1126,54
KV-1SA 5783,406931553,33%2024,21
FV4202 8945,534931546,67%1126,75
T-463224,572681457,14%1058,74
Object 4168985,365761457,14%1222,71
T-345148,542661330,77%110,53
VK 30.01 (H)5513,855041369,23%1353,70
CS-63101368,697061361,54%1082,60
AMX 383123,082051250,00%258,39
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6408,422741225,00%702,88
AT-12117,551481163,64%449,78
Cruiser Mk. IV4227,092771181,82%807,67
AMX 30 1er prototype9699,455171136,36%313,71
Valiant 5393,093321145,45%691,54
T-34-856650,404021050,00%1130,69
Panzerjäger I294,901001010,00%101,73
M2 Medium Tank3141,501701050,00%362,51
Ho-Ri 191116,107351070,00%912,51
STA-2 8884,006191050,00%987,19
Heavy Tank No. VI 6767,004541050,00%1309,16
SU-100Y 6802,505161040,00%1179,84
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8583,903011030,00%413,63
Dicker Max 6652,903121030,00%905,56
AMX 13 (FL 11) 5362,804671060,00%1182,09
ISU-122S 7524,603731030,00%456,41
TS-5 81129,805421070,00%1307,86
Bretagne Panther 6593,103321040,00%719,87
ST vz. 394415,22264955,56%1337,52
P.435707,89548944,44%1936,32
AMX 13 105 AM mle. 505424,22218933,33%661,38
FV4005 Stage II101037,22395922,22%464,26
G.Pz. Mk. VI (e)2133,44196944,44%612,02
T-262116,25206875,00%657,05
AMX 13 F3 AM6465,00311812,50%424,72
M46 Patton9624,25519850,00%432,54
Škoda T 245218,14338757,14%488,50
SU-14-28560,43375728,57%312,05
ISU-1528667,14295728,57%339,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5695,57463714,29%1257,21
MTLS-1G14 3272,71325757,14%1101,32
43 M. Toldi III 384,57175757,14%341,71
Vickers Medium Mk. II2198,83436650,00%1028,13
M3 Lee4109,33126633,33%104,16
AMX 12 t6449,83470650,00%1061,64
FCM 362118,172476100,00%570,16
Primo Victoria 81208,50777683,33%1843,66
Cromwell B 6432,00332633,33%462,97
25TP KSUST II5641,00517540,00%1696,38
Tetrarch 2325,606675100,00%1964,26
Type 95 Ji-Ro6563,00396450,00%764,89
Kanonenjagdpanzer 105 8919,50730475,00%1055,40
MS-11160,00252366,67%963,59
T-703388,33323333,33%1779,80
AMX Canon d'assaut 105 8997,67466366,67%1077,89
Type 91 Heavy3177,00179250,00%479,66
T2 Medium Tank2133,00224250,00%568,09
Somua SAu 404229,5013320,00%395,92
Kunze Panzer 9946,5032320,00%588,44
T-29 3476,50395250,00%1829,94
TOG II* 6788,0023920,00%924,68
T26E5 81001,50802250,00%921,10
BT-7 artillery 3141,502832100,00%499,07
Vickers Medium Mk. I1341,009451100,00%2857,72
Kolohousenka155,005710,00%6,51
Strv fm/21161,001501100,00%324,81
T1 Cunningham1185,0020510,00%1236,35
Renault FT1111,002421100,00%686,45
M4A1 Sherman50,005110,00%0,00
4TP1224,009510,00%846,49
Pvlvv fm/42228,003310,00%0,00
T-602403,005831100,00%2652,66
T-804293,0018910,00%1066,97
VK 30.02 (M)60,0013910,00%0,00
AMR 35 2289,003381100,00%1700,18
MKA 2115,0014710,00%181,69
L-60 2145,007510,00%512,39
AMX ELC 901 61297,0044310,00%3810,93

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 09.01.2022
Stopień: Rekruter
Dołączył: 09.01.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 11.02.2019
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 03.01.2016
Opuścił klan: 23.11.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.11.2016
Opuścił klan: 04.12.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.12.2016
Opuścił klan: 04.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.09.2017
Opuścił klan: 07.11.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.12.2018
Opuścił klan: 09.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.04.2021
Opuścił klan: 21.10.2021