Mykolasya

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 31.08.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew48149119468
Ø Poziom7,6210,009,749,14
Zwycięstwa2284347,44%00,00%1052,63%25855,13%
Porażki2453950,96%1100,00%947,37%20443,59%
Remisy7671,59%00,00%00,00%61,28%
Przetrwane bitwy1010921,00%00,00%736,84%12125,85%
Zniszczone czołgi259630,5400,00311,633920,84
Zniszczonych/zgonów0,680,002,581,13
Wykryte pojazdy547861,1400,0080,425501,18
Zadane uszkodzenia801,211.585,002.665,951.771,76
Punkty zajęcia bazy141600,2900,00150,792400,51
Punkty obrony bazy112520,2300,0000,00970,21
Doświadczenie483,86374,00901,47842,75
WN7756,01164,991595,741210,55
WN8882,95726,312311,671602,49
Ogółem
Ilość bitew48149
Ø Poziom7,62
Zwycięstwa2284347,44%
Porażki2453950,96%
Remisy7671,59%
Przetrwane bitwy1010921,00%
Zniszczone czołgi259630,54
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy547861,14
Zadane uszkodzenia801,21
Punkty zajęcia bazy141600,29
Punkty obrony bazy112520,23
Doświadczenie483,86
WN7756,01
WN8882,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew1
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.585,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie374,00
WN7164,99
WN8726,31
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew19
Ø Poziom9,74
Zwycięstwa1052,63%
Porażki947,37%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy736,84%
Zniszczone czołgi311,63
Zniszczonych/zgonów2,58
Wykryte pojazdy80,42
Zadane uszkodzenia2.665,95
Punkty zajęcia bazy150,79
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie901,47
WN71595,74
WN82311,67
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew468
Ø Poziom9,14
Zwycięstwa25855,13%
Porażki20443,59%
Remisy61,28%
Przetrwane bitwy12125,85%
Zniszczone czołgi3920,84
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy5501,18
Zadane uszkodzenia1.771,76
Punkty zajęcia bazy2400,51
Punkty obrony bazy970,21
Doświadczenie842,75
WN71210,55
WN81602,49
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew94000
Zwycięstwa3739,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki5659,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2728,72%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi590,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy650,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.671,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy230,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy890,9500,0000,0000,00
Doświadczenie684,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew94
Zwycięstwa3739,36%
Porażki5659,57%
Remisy11,06%
Przetrwane bitwy2728,72%
Zniszczone czołgi590,63
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy650,69
Zadane uszkodzenia1.671,18
Punkty zajęcia bazy230,24
Punkty obrony bazy890,95
Doświadczenie684,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2754057129
Zwycięstwa188268,34%00,00%3154,39%7558,14%
Porażki86631,45%00,00%2645,61%5441,86%
Remisy60,22%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy128246,55%00,00%2136,84%5542,64%
Zniszczone czołgi17190,6200,00390,68750,58
Zniszczonych/zgonów1,170,001,081,01
Wykryte pojazdy25060,9100,00360,63910,71
Zadane uszkodzenia1.666,480,002.083,111.875,96
Punkty zajęcia bazy85633,1100,00841,474123,19
Punkty obrony bazy88403,2100,003125,476565,09
Doświadczenie979,350,00904,12920,53
Ogółem
Ilość bitew2754
Zwycięstwa188268,34%
Porażki86631,45%
Remisy60,22%
Przetrwane bitwy128246,55%
Zniszczone czołgi17190,62
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy25060,91
Zadane uszkodzenia1.666,48
Punkty zajęcia bazy85633,11
Punkty obrony bazy88403,21
Doświadczenie979,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew57
Zwycięstwa3154,39%
Porażki2645,61%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2136,84%
Zniszczone czołgi390,68
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy360,63
Zadane uszkodzenia2.083,11
Punkty zajęcia bazy841,47
Punkty obrony bazy3125,47
Doświadczenie904,12
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew129
Zwycięstwa7558,14%
Porażki5441,86%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy5542,64%
Zniszczone czołgi750,58
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy910,71
Zadane uszkodzenia1.875,96
Punkty zajęcia bazy4123,19
Punkty obrony bazy6565,09
Doświadczenie920,53

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew141100108
Zwycięstwa96868,60%00,00%00,00%7973,15%
Porażki42530,12%00,00%00,00%2926,85%
Remisy181,28%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy62043,94%00,00%00,00%4440,74%
Zniszczone czołgi10430,7400,0000,00770,71
Zniszczonych/zgonów1,320,000,001,20
Wykryte pojazdy8590,6100,0000,00640,59
Zadane uszkodzenia1.912,660,000,001.839,76
Punkty zajęcia bazy13090,9300,0000,00560,52
Punkty obrony bazy3400,2400,0000,00470,44
Doświadczenie1.056,730,000,001.118,27
Ogółem
Ilość bitew1411
Zwycięstwa96868,60%
Porażki42530,12%
Remisy181,28%
Przetrwane bitwy62043,94%
Zniszczone czołgi10430,74
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy8590,61
Zadane uszkodzenia1.912,66
Punkty zajęcia bazy13090,93
Punkty obrony bazy3400,24
Doświadczenie1.056,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew108
Zwycięstwa7973,15%
Porażki2926,85%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4440,74%
Zniszczone czołgi770,71
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy640,59
Zadane uszkodzenia1.839,76
Punkty zajęcia bazy560,52
Punkty obrony bazy470,44
Doświadczenie1.118,27
Anzeigen

Czołgi (316)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T92 8414,92521339647,26%612,82
HWK 128481,62521204549,73%689,05
IS7644,39395200146,53%724,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81123,63639169748,03%1220,06
SU-14-281171,89533133750,56%1218,39
IS-38794,06495116048,88%752,87
EMIL 1951 81101,75575113447,35%1128,96
TS-5 81117,43592112247,86%1044,43
FV215b (183) 101431,37488103043,40%898,69
T-448828,2148994847,05%980,16
VK 16.02 Leopard5154,6823393146,08%295,74
P.44 Pantera8886,0745279946,93%1023,28
STA-2 8817,9555376545,75%975,28
M54 Renegade 81146,5458475247,61%1101,33
IS-M8972,7054261446,42%1055,50
Caernarvon Action X 8855,5253159046,10%890,11
T-109959,5956758543,59%716,47
M18 Hellcat6523,9736857650,00%780,39
SU-86536,2240055952,59%680,00
M40/M4381113,0857355053,09%1195,71
Object 277101459,6763153950,83%1069,85
ELC EVEN 90 8457,0854352745,54%682,41
Type 3 Chi-Nu5144,7118352443,51%148,54
DBV-152 102226,7670652347,23%1374,69
WZ-1328449,9439150743,59%548,64
Object 261101328,3354448147,19%1083,04
KV-856392,0429145850,87%512,43
KV-15225,3823045648,25%269,29
Object 705A101625,9158444752,13%1199,47
Type T-345237,3326743448,85%485,64
Grille 15101392,2049443449,31%870,29
VK 100.01 (P)81016,8353542550,12%1066,50
KV-26674,3945142147,98%1120,00
Type 4 Chi-To6161,1920041239,81%32,52
O-I6621,9139938344,65%896,63
T-34-856535,5234836650,55%956,82
Leopard 1101287,6853635948,19%852,28
Object 43091354,7856335943,73%1109,50
FV4202 8836,1460435847,21%1045,03
KV-1S6234,1523634848,85%221,35
Rhm.-Borsig Waffenträger81008,4547433744,81%830,57
SU-14-17560,1736133144,41%594,55
P.43 bis6491,0736932145,48%745,60
T34 B 8845,9042830943,69%834,51
Manticore10909,4669029843,62%907,44
Panhard AML Lynx 6x68261,7240129646,62%252,47
Type 5 Chi-Ri7392,7937729543,39%389,39
Pz.Kpfw. II Luchs4120,0618126240,46%182,42
Schwarzpanzer 58 8861,1156624846,77%1051,15
Object 430U101381,3554924754,25%1060,44
WZ-1317359,4236323654,24%637,84
SU-122A5268,2325623148,92%454,25
SU-1006610,0237422749,34%975,64
T-28472,9313620846,63%66,65
T92 HMC101288,6245520842,31%969,49
Maus101509,3672620649,51%991,93
SU-130PM 81265,2665020344,83%1082,39
IS-7102110,6188019354,40%1769,12
Spähpanzer SP I C7356,6137219348,70%534,61
T-100 LT10902,4570519145,55%932,30
Hotchkiss EBR7137,1124518932,28%0,69
SU-54150,1415618543,24%151,07
59-166167,2228218447,83%267,13
AMX AC mle. 488596,9538218342,62%421,58
P.43 ter7513,9941116845,83%592,50
Progetto M40 mod. 65101431,8555116847,62%1008,65
Type 5 Heavy102232,3888116758,08%1598,19
IS-6 B 81073,0164716359,51%1274,03
Object 252U 81301,5577815548,39%1312,99
AE Phase I 91510,2672714853,38%1330,11
Panhard AMD 178B6173,3328114344,06%243,52
Cromwell6331,2531814249,30%469,18
T28 Concept 7659,6447114055,00%868,85
M5A1 Stuart4154,6421713852,17%400,63
T675201,4319913749,64%269,15
T110E5101461,5271013345,86%945,09
Spähpanzer Ru 2519429,8552713243,18%387,31
Panhard EBR 909205,1434212937,21%0,12
SDP 58 Kilana81101,8168912451,61%1079,46
M127780,4143512454,84%961,44
Rheinmetall Panzerwagen10910,5162212440,32%789,28
O-Ni7869,1244612342,28%982,55
Lorraine 40 t 81226,3973112252,46%1442,58
Vz. 60S Dravec 101990,7782611549,57%1271,32
E 100102011,1285211358,41%1592,01
Object 140101208,5859711346,90%853,01
T-29 3200,2928611352,21%625,92
E 759936,2566011250,00%682,13
M53/M5591178,8647811249,11%1000,29
T-62A101211,9754511048,18%883,42
T-116 3126,0818710839,81%283,69
MTLS-1G14 3110,3017610749,53%261,78
T-549838,9258410643,40%636,71
T26E4 SuperPershing 8750,8360910551,43%836,36
Panhard EBR 10510364,1956110545,71%205,10
212A91395,6753010344,66%1133,15
Pz.Kpfw. 5581916,0210129958,59%1979,94
Chrysler K GF 8847,674969442,55%725,29
SDP 60 Gonkiewicza91446,277349250,00%1147,99
Type 1 Chi-He478,142009146,15%66,88
Lago4135,901789041,11%173,59
STB-1101233,315659044,44%765,11
UDES 038925,515278947,19%897,60
M48A5 Patton101460,546688944,94%980,66
STG Guard 8938,356108957,30%1065,95
AMX 50 Foch91608,388138556,47%1391,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C376,731948543,53%137,63
Type 586329,272848340,96%375,63
AMX 50 Foch B101757,447518253,66%1204,21
CS-52 LIS 81165,467018146,91%1219,40
AMX M4 mle. 49 Liberté 8839,545728141,98%805,94
Comet7538,533558047,50%678,17
Object 4168536,704468050,00%503,00
T26E5 Patriot 8864,276647954,43%1029,61
T 55A 9972,035247950,63%780,46
WZ-111-1G FT81196,916337844,87%1119,81
Vz. 71 Tesák101057,367027544,00%1074,91
Bat.-Châtillon 12 t8347,923667439,19%342,89
Strv m/40L396,031437350,68%167,27
ARL V396260,732857349,32%296,75
CS-538665,105367244,44%708,51
Tiger II8779,796167252,78%745,07
M8A14175,281727243,06%228,98
P.435226,463107152,11%470,94
M26 Pershing8689,454727146,48%672,26
M10 RBFM 5261,942467136,62%232,08
T9591532,587676650,00%1097,20
E 50 Ausf. M101204,125556640,91%673,47
O-I Experimental5296,463716550,77%388,11
Škoda T 509900,235906445,31%597,07
Windhund 81349,926666448,44%1474,51
A-447213,823556145,90%104,35
Vickers Medium Mk. II278,301066036,67%127,26
AMX 50 B101803,577156050,00%1205,25
Type 6891518,137976046,67%1273,26
M446575,692955935,59%783,78
Centurion Mk. I8874,725805843,10%985,12
P26/404160,251945749,12%250,82
O-Ho8898,795625747,37%859,58
Hotchkiss H352102,551925658,93%398,29
Object 7059918,235175646,43%674,08
50TP Tyszkiewicza91369,367625550,91%1071,98
T56 GMC383,821085549,09%88,15
AMX AC mle. 467436,022965543,64%353,09
Object 25791032,585225550,91%808,32
IS-2 shielded 7856,266025450,00%1042,16
Crusader6222,383005343,40%432,20
Mäuschen9955,546075044,00%672,04
CS-63101787,478804967,35%1349,91
VK 30.01 (P)6260,372774938,78%150,68
AMX 50 1008719,425354837,50%508,21
Centurion Mk. 7/191249,157804856,25%1171,13
ST-I91421,507764850,00%1144,26
Excalibur 6497,133604845,83%569,23
53TP Markowskiego81145,627264746,81%1171,76
ISU-1528580,643464740,43%341,77
Type 71101470,386764736,17%783,75
LHMTV8322,175054751,06%396,81
Type 619705,675904650,00%509,31
WZ-113G FT101754,786004630,43%891,93
Churchill III 5327,364584551,11%560,76
T-46373,471484334,88%32,87
Strv 103B101758,166494344,19%1064,36
SU-85B4133,071564337,21%71,47
Leopard Prototyp A9590,305344346,51%317,07
Type 5781173,716884242,86%1048,31
KV-481040,296604250,00%1056,93
IS-4102055,719034151,22%1606,32
Object 777 Version II 91332,607014040,00%933,83
Excelsior 5421,983494050,00%733,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2102,511863933,33%297,87
Prototipo Standard B9826,264733961,54%764,92
Super Conqueror101180,365413938,46%603,51
E 509508,973523828,95%154,58
AMX M4 mle. 54102067,248633857,89%1562,23
T-103 81008,476583855,26%958,70
M15/423171,921963762,16%481,73
M374158,431553743,24%319,59
T54E191689,577703743,24%1511,72
14TP485,582103658,33%217,45
Caernarvon8753,445243641,67%640,93
VK 28.016141,282283655,56%283,47
Object 703 Version II 8969,647513644,44%834,43
NC 70 Błyskawica101268,097073551,43%798,87
SU-26381,111323568,57%261,00
Type 4 Ju-To7997,606743551,43%1111,51
STA-18471,124273432,35%292,63
Vickers Mk. E Type B240,151033360,61%172,01
T-70360,031313348,48%77,28
SU-855167,352223138,71%105,70
T-34 shielded 5461,553173135,48%928,12
Covenanter5110,761512931,03%80,42
Bat.-Châtillon 25 t101833,077892853,57%1482,35
121101527,327182846,43%1102,86
T2881386,578012857,14%1368,28
Marder 38T4252,362512857,14%574,83
T95/FV4201 Chieftain 101634,868682857,14%1018,66
WZ-12091034,046812748,15%809,16
Conqueror9910,005172729,63%486,51
AMR 35 2111,001702740,74%303,01
Type 97 Chi-Ha367,811782653,85%122,05
M415328,732802657,69%447,44
AMX 38352,851152642,31%22,75
StuG IV 5171,042112657,69%321,87
Strv 103-091323,446582552,00%954,59
KV-371177,728122564,00%1592,64
Durendal 101946,425932433,33%1119,89
AT-1235,52762347,83%55,88
Carro da Combattimento 45 t 101407,177952347,83%993,55
10TP3109,321792259,09%358,90
60TP Lewandowskiego102023,738282254,55%1431,82
AMX 13 757159,452952254,55%202,86
FV230 Canopener101382,507832259,09%888,76
TVP VTU Koncept8311,433472142,86%153,07
Pz.Kpfw. I231,761162147,62%89,45
Ares 758897,106022133,33%770,83
45TP Habicha7692,005012025,00%639,08
T25/27529,303612060,00%692,65
VK 45.02 (P) Ausf. A81152,686311936,84%1065,88
T110E3101915,896621936,84%1185,13
T-804101,791671936,84%114,67
Renault FT124,28771838,89%0,00
T3 HMC212,61861866,67%227,75
KV-137179,392441833,33%0,00
Kampfpanzer 50 t 91624,287711838,89%1142,88
T-345165,762091764,71%394,13
T57 Heavy101749,247871758,82%1198,51
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5222,122331741,18%234,97
Super Hellcat 7921,826701758,82%1391,84
Type 95 Heavy4234,383591662,50%778,60
Vz. 64 Blesk8694,006231643,75%1086,11
Panther II8328,383431650,00%240,28
Pz.Kpfw. II Ausf. G3159,061811643,75%383,34
Waffenträger auf Pz. IV91031,315791656,25%762,53
Stitch 8855,506071643,75%656,62
M661129,408271573,33%1858,24
TVP T 50/51101368,335941540,00%840,74
M1039470,605571553,33%285,02
AMX ELC bis564,671581526,67%0,00
SU-18295,50811428,57%326,58
AMX 404137,922791353,85%406,93
T-437277,002861338,46%135,47
M3 Stuart3187,422021233,33%492,03
Chi-Ni236,171111241,67%9,86
T25 AT7754,336271250,00%983,17
Pz.Kpfw. VII101782,087011241,67%1066,35
M7 Priest371,731331172,73%261,00
T-50-2 6303,185361154,55%634,84
Brennos 8635,185781145,45%477,57
SDP 57 Gowika7374,903741040,00%205,20
Type 3 Ju-Nu61121,708791090,00%1742,60
Somua SAu 404124,801341030,00%60,89
SU-100M17371,802161020,00%225,16
T-60222,40941040,00%0,00
Fantôme 91958,2010051070,00%2312,64
Strv m/38225,50102837,50%1,26
T1 Cunningham125,38100850,00%75,29
7TP298,38179875,00%365,21
Type 97 Te-Ke 2245,13302825,00%1063,88
Ikv 90 Typ B7536,25284850,00%640,43
Taschenratte111774,63983862,50%1026,93
GSR 3301 Setter7173,00334862,50%327,22
T803111631,50706837,50%699,42
Leichttraktor140,57122728,57%2,60
B.U.G.I.6136,14203728,57%0,56
T-262109,86157742,86%331,80
Type 89 I-Go/Chi-Ro258,43125742,86%14,46
Kampfpanzer 67101906,57839757,14%1497,39
Cobra 9951,14502714,29%480,86
LT vz. 35270,00123633,33%66,70
Type 2597 Chi-Ha376,8398633,33%7,04
Type 5 Ka-Ri 81020,83515633,33%584,87
L6/402113,80166560,00%310,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J473,60233540,00%1,51
Pz.Sfl. IC 4518,60436540,00%1758,92
ARL 446562,75258425,00%668,01
Renault FT AC218,2564450,00%76,03
Cruiser Mk. III313,003340,00%0,00
Indien-Panzer8768,75511475,00%854,21
FCM 36240,75121450,00%89,84
Pz.Sfl. IVc5379,00343450,00%664,77
Black Prince II 71185,50971475,00%1897,83
T-45 2195,25426475,00%980,73
BT-7 artillery 370,2511840,00%2,32
Vickers Medium Mk. I135,6788333,33%1,40
Strv fm/211107,00181333,33%390,18
Renault Otsu128,00134333,33%0,00
Renault NC-31111,33173366,67%231,85
MS-110,0095333,33%0,00
Type 91 Heavy326,33146333,33%2,97
Grille5145,00166333,33%17,90
AMX M4 mle. 457485,67421366,67%612,37
Centurion Action X101428,3334830,00%718,75
WZ-131G FT6971,00422333,33%1329,77
S35 CA5406,67212333,33%651,27
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6458,33407333,33%875,59
Tiger 131 6912,67691366,67%1441,37
Valiant 5392,33334333,33%607,10
Kolohousenka174,00210250,00%192,88
Fiat 3000149,50121250,00%79,88
113101534,00790250,00%1278,59
Jagdpanther II8657,00354250,00%507,57
AMX 30 B101570,5036520,00%956,15
Gabler’s Destroyer 536,5010320,00%0,00
KV-1SA 5577,0032120,00%818,33
Kunze Panzer 91194,009272100,00%1118,72
SMV CC-64 Vipera 80,0015920,00%0,00
4TP1231,004711100,00%1381,55
Churchill VII6927,0043510,00%1241,87
SDP 44 Burza6468,0023610,00%445,93
FV227 Conceiver8546,009651100,00%559,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,0011710,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6546,006621100,00%1656,48
Type 63 80,006321100,00%261,00
AMX ELC 901 60,0010110,00%0,00
Eclipse 9461,0037810,00%82,96

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 31.08.2026
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 20.03.2026
Opuścił klan: 30.08.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.09.2025
Opuścił klan: 16.03.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.08.2025
Opuścił klan: 11.09.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 18.07.2025
Opuścił klan: 16.08.2025