My_Kron

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 29.01.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11781000
Ø Poziom6,490,000,000,00
Zwycięstwa598550,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki564147,88%00,00%00,00%00,00%
Remisy1551,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy375731,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi87450,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,090,000,000,00
Wykryte pojazdy102900,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia752,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy286922,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy52980,4500,0000,0000,00
Doświadczenie484,770,000,000,00
WN7958,120,000,000,00
WN81114,870,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11781
Ø Poziom6,49
Zwycięstwa598550,80%
Porażki564147,88%
Remisy1551,32%
Przetrwane bitwy375731,89%
Zniszczone czołgi87450,74
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy102900,87
Zadane uszkodzenia752,40
Punkty zajęcia bazy286922,44
Punkty obrony bazy52980,45
Doświadczenie484,77
WN7958,12
WN81114,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew84000
Zwycięstwa4958,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki3035,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy55,95%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3440,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi350,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy560,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.180,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1181,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy590,7000,0000,0000,00
Doświadczenie675,990,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew84
Zwycięstwa4958,33%
Porażki3035,71%
Remisy55,95%
Przetrwane bitwy3440,48%
Zniszczone czołgi350,42
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy560,67
Zadane uszkodzenia1.180,39
Punkty zajęcia bazy1181,40
Punkty obrony bazy590,70
Doświadczenie675,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30000
Zwycięstwa1963,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki930,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy26,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1240,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy130,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.154,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy70,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy722,4000,0000,0000,00
Doświadczenie646,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30
Zwycięstwa1963,33%
Porażki930,00%
Remisy26,67%
Przetrwane bitwy1240,00%
Zniszczone czołgi180,60
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy130,43
Zadane uszkodzenia1.154,80
Punkty zajęcia bazy70,23
Punkty obrony bazy722,40
Doświadczenie646,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa646,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki646,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy17,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy646,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy20,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia485,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy493,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy634,8500,0000,0000,00
Doświadczenie345,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa646,15%
Porażki646,15%
Remisy17,69%
Przetrwane bitwy646,15%
Zniszczone czołgi80,62
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy20,15
Zadane uszkodzenia485,69
Punkty zajęcia bazy493,77
Punkty obrony bazy634,85
Doświadczenie345,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew112000
Zwycięstwa4540,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki6759,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3531,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi700,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy670,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia664,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2171,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1261,1300,0000,0000,00
Doświadczenie357,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew112
Zwycięstwa4540,18%
Porażki6759,82%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3531,25%
Zniszczone czołgi700,63
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy670,60
Zadane uszkodzenia664,91
Punkty zajęcia bazy2171,94
Punkty obrony bazy1261,13
Doświadczenie357,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew392000
Zwycięstwa20752,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki16642,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy194,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16642,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1600,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy2290,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia620,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14453,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12203,1100,0000,0000,00
Doświadczenie467,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew392
Zwycięstwa20752,81%
Porażki16642,35%
Remisy194,85%
Przetrwane bitwy16642,35%
Zniszczone czołgi1600,41
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy2290,58
Zadane uszkodzenia620,06
Punkty zajęcia bazy14453,69
Punkty obrony bazy12203,11
Doświadczenie467,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1587000
Zwycięstwa92658,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki63940,26%00,00%00,00%00,00%
Remisy221,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy68142,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9460,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy16291,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia678,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy34842,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy26261,6500,0000,0000,00
Doświadczenie474,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1587
Zwycięstwa92658,35%
Porażki63940,26%
Remisy221,39%
Przetrwane bitwy68142,91%
Zniszczone czołgi9460,60
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy16291,03
Zadane uszkodzenia678,16
Punkty zajęcia bazy34842,20
Punkty obrony bazy26261,65
Doświadczenie474,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew55000
Zwycięstwa3360,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2240,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2850,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,590,000,000,00
Wykryte pojazdy340,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.076,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1372,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy631,1500,0000,0000,00
Doświadczenie372,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew55
Zwycięstwa3360,00%
Porażki2240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2850,91%
Zniszczone czołgi160,29
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy340,62
Zadane uszkodzenia1.076,09
Punkty zajęcia bazy1372,49
Punkty obrony bazy631,15
Doświadczenie372,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (126)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81056,52590105351,09%1172,52
105 leFH18B2 5685,3646662955,17%1421,62
IS-381172,7458746350,32%1289,49
KV-856663,2340641151,34%1130,49
T675480,6639639152,94%1144,24
M18 Hellcat6671,6744338853,87%1233,65
IS-7101411,9161536746,32%975,67
T-1506813,5457636654,92%1453,97
T-1091069,8654229445,92%847,84
G.W. Tiger (P)8939,8346229443,54%949,78
T2971146,9367828856,25%1563,06
IS7827,6842927453,28%1153,83
AMX 13 909784,2653024840,73%963,01
FCM 50 t 8998,6168223555,74%1184,72
G.W. Panther7936,1840722744,05%1116,29
E 25 7926,8161221547,91%1267,92
M10391203,5662020740,10%932,43
AMX 13 757455,6757519647,96%766,12
T25/27782,8548018156,35%1127,62
T376484,0154316855,36%1431,20
Matilda4281,2128416353,37%733,43
T71 DA7717,5956915552,90%1423,71
SU-1006667,3841614750,34%1169,16
SU-1527936,3153013852,17%1269,99
T328946,1860613643,38%889,19
G.W. Tiger91553,5566413551,85%1456,88
T28 Prototype81021,4853513537,78%892,60
Hummel6586,1931913148,85%791,25
Grille5511,0426613145,80%1038,29
T698930,7265811947,06%1089,31
Hotchkiss H352251,1439811866,10%1471,97
AMX 12 t6527,6659211655,17%1434,04
KV-15457,5238911643,10%858,52
Sturmpanzer I Bison3139,5215011453,51%387,60
LTG7698,2063011264,29%1592,08
SU-855305,7922510745,79%514,67
T-284194,1920510650,00%489,89
T54E191340,8566210145,54%1121,32
Bat.-Châtillon 25 t AP91236,486119850,00%1123,96
AMX 65 t8661,195309638,54%465,43
M75353,684369462,77%1376,19
T1 Heavy5739,134909161,54%1907,94
Sturmpanzer II4348,612278353,01%1103,23
AMX ELC bis5194,552848241,46%388,53
Cromwell B 6503,834838248,78%827,21
Churchill I5427,793538052,50%814,70
M24 Chaffee5453,855998047,50%1748,19
SU-85B4272,652257944,30%552,72
LTTB8639,304857339,73%1084,62
Škoda T 256460,195106953,62%817,14
Vickers Medium Mk. III3120,611706957,97%382,83
T1 Cunningham1106,732476755,22%576,16
M3 Lee4338,593496650,00%1291,58
M66901,587236561,54%1625,42
Löwe 81121,627956558,46%1315,83
Škoda T 245372,693316251,61%962,46
M5 Stuart482,503536254,84%135,78
MT-256415,355536258,06%1264,25
Vickers Medium Mk. I185,611755658,93%382,75
M8A14231,002425154,90%514,34
Sexton II3172,781654955,10%693,33
Vickers Medium Mk. II287,401304753,19%293,84
AMX 404207,402344742,55%677,34
G.Pz. Mk. VI (e)269,54964647,83%249,16
StuG III Ausf. G5614,454583847,37%1617,13
Cromwell6646,296673865,79%1467,31
Bat.-Châtillon 25 t101107,265013842,11%636,40
SU-76M4137,941703650,00%224,44
T216383,173843537,14%819,33
Crusader6239,802773056,67%624,25
Leichttraktor1192,344242962,07%1179,01
ST vz. 394310,212772839,29%948,64
M4A1 Sherman5429,683982832,14%1025,84
G.W. E 100101216,645002850,00%890,69
T-463112,441362744,44%264,76
AMX M4 mle. 519853,116302755,56%638,02
Marder 38T4547,544952657,69%1562,21
T-804354,504072661,54%1750,24
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4501,044422347,83%1441,32
M5A1 Stuart4296,324412245,45%1061,98
StuG IV 5311,862792138,10%487,68
M41 Walker Bulldog8415,674231844,44%469,22
Jagdpanzer IV6624,184011723,53%1070,29
VK 16.02 Leopard5126,933911560,00%333,80
Konštrukta T-34/1007372,365111471,43%557,64
AMX 383118,542701361,54%353,94
King Tiger (Captured) 7851,155221338,46%850,81
Wespe3247,082951258,33%917,02
T110E510840,255811241,67%389,99
Pz.Sfl. IVb4425,252631241,67%1275,57
T-26244,801181060,00%168,56
AT-12117,401511060,00%395,73
Type 1 Chi-He4108,67216944,44%108,60
Type 97 Chi-Ha3282,89330955,56%1023,14
Marder II3230,33307955,56%640,18
Churchill III 5516,67551922,22%956,76
Loyd Gun Carriage281,25130875,00%539,73
LTP 3191,88242825,00%692,49
Birch Gun4250,43212771,43%963,38
Chi-Ni2116,67198666,67%565,26
Pz.Kpfw. II Luchs4227,67438650,00%802,71
T3 HMC290,50157683,33%403,07
LT vz. 383235,60378580,00%1136,14
Panzerjäger I2254,00378580,00%1111,32
T56 GMC3169,40208560,00%538,56
TKS z n.k.m. 20 mm 249,00109450,00%116,42
Covenanter5276,75417450,00%811,32
MTLS-1G14 3221,75364450,00%771,14
TOG II* 6650,50712475,00%1228,07
Renault Otsu155,67159333,33%0,00
BT-22153,00142333,33%505,78
TVP VTU Koncept8491,0021030,00%319,59
Super Hellcat 7605,67624366,67%866,22
Renault FT156,00167250,00%138,25
Rheinmetall Skorpion G 8266,004662100,00%261,00
KV-220-2 552,00231250,00%81,30
Sexton I 3207,503232100,00%677,60
Light Mk. VIC 244,002832100,00%264,10
M10 RBFM 5629,00516250,00%1071,58
Type 97 Te-Ke 242,002210,00%0,00
T57 Heavy10836,008061100,00%526,43
Bat.-Châtillon 12 t8455,004891100,00%722,00
T7 Combat Car 242,004510,00%0,00
BT-7 artillery 30,002341100,00%261,00
43 M. Toldi III 30,00951100,00%261,00
AMX 13 57 7498,0012801100,00%935,87

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 29.01.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 29.01.2019
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.10.2013
Opuścił klan: 14.08.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.10.2017
Opuścił klan: 07.04.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 11.10.2016
Opuścił klan: 04.10.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 10.04.2018
Opuścił klan: 26.01.2019