MyHunT3R

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 01.06.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew484180136430
Ø Poziom8,140,008,188,15
Zwycięstwa2273746,96%00,00%7252,94%19846,05%
Porażki2507251,78%00,00%6245,59%22552,33%
Remisy6091,26%00,00%21,47%71,63%
Przetrwane bitwy1212525,04%00,00%3727,21%10023,26%
Zniszczone czołgi323780,6700,001080,793230,75
Zniszczonych/zgonów0,890,001,090,98
Wykryte pojazdy371050,7700,00990,733380,79
Zadane uszkodzenia1.036,870,001.332,621.295,85
Punkty zajęcia bazy347150,7200,00900,661500,35
Punkty obrony bazy116690,2400,0010,01290,07
Doświadczenie568,250,00738,72715,41
WN7814,740,001045,51918,57
WN8992,490,001161,491102,22
Ogółem
Ilość bitew48418
Ø Poziom8,14
Zwycięstwa2273746,96%
Porażki2507251,78%
Remisy6091,26%
Przetrwane bitwy1212525,04%
Zniszczone czołgi323780,67
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy371050,77
Zadane uszkodzenia1.036,87
Punkty zajęcia bazy347150,72
Punkty obrony bazy116690,24
Doświadczenie568,25
WN7814,74
WN8992,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew136
Ø Poziom8,18
Zwycięstwa7252,94%
Porażki6245,59%
Remisy21,47%
Przetrwane bitwy3727,21%
Zniszczone czołgi1080,79
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy990,73
Zadane uszkodzenia1.332,62
Punkty zajęcia bazy900,66
Punkty obrony bazy10,01
Doświadczenie738,72
WN71045,51
WN81161,49
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew430
Ø Poziom8,15
Zwycięstwa19846,05%
Porażki22552,33%
Remisy71,63%
Przetrwane bitwy10023,26%
Zniszczone czołgi3230,75
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy3380,79
Zadane uszkodzenia1.295,85
Punkty zajęcia bazy1500,35
Punkty obrony bazy290,07
Doświadczenie715,41
WN7918,57
WN81102,22
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew263000
Zwycięstwa10238,78%00,00%00,00%00,00%
Porażki15860,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7829,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1740,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy1770,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.889,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy870,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2370,9000,0000,0000,00
Doświadczenie581,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew263
Zwycięstwa10238,78%
Porażki15860,08%
Remisy31,14%
Przetrwane bitwy7829,66%
Zniszczone czołgi1740,66
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy1770,67
Zadane uszkodzenia1.889,91
Punkty zajęcia bazy870,33
Punkty obrony bazy2370,90
Doświadczenie581,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew140000
Zwycięstwa6546,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki7050,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy53,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4834,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi960,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy1120,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.169,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1741,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4162,9700,0000,0000,00
Doświadczenie533,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew140
Zwycięstwa6546,43%
Porażki7050,00%
Remisy53,57%
Przetrwane bitwy4834,29%
Zniszczone czołgi960,69
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy1120,80
Zadane uszkodzenia1.169,63
Punkty zajęcia bazy1741,24
Punkty obrony bazy4162,97
Doświadczenie533,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa228,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki571,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy228,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy40,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia318,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy91,2900,0000,0000,00
Doświadczenie186,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa228,57%
Porażki571,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi20,29
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy40,57
Zadane uszkodzenia318,57
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy91,29
Doświadczenie186,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi31,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia641,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie316,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi31,00
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia641,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie316,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3842000
Zwycięstwa194950,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki189349,27%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy164542,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi28260,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy24310,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.193,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy48701,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy166634,3400,0000,0000,00
Doświadczenie708,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3842
Zwycięstwa194950,73%
Porażki189349,27%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy164542,82%
Zniszczone czołgi28260,74
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy24310,63
Zadane uszkodzenia1.193,40
Punkty zajęcia bazy48701,27
Punkty obrony bazy166634,34
Doświadczenie708,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2582000
Zwycięstwa106541,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki143755,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy803,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy81331,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi16440,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy14590,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.306,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy27081,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy42371,6400,0000,0000,00
Doświadczenie523,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2582
Zwycięstwa106541,25%
Porażki143755,65%
Remisy803,10%
Przetrwane bitwy81331,49%
Zniszczone czołgi16440,64
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy14590,57
Zadane uszkodzenia1.306,03
Punkty zajęcia bazy27081,05
Punkty obrony bazy42371,64
Doświadczenie523,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1126000
Zwycięstwa54848,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki56550,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy131,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy37433,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7900,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy10240,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.763,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9320,8300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8300,7400,0000,0000,00
Doświadczenie625,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1126
Zwycięstwa54848,67%
Porażki56550,18%
Remisy131,15%
Przetrwane bitwy37433,21%
Zniszczone czołgi7900,70
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy10240,91
Zadane uszkodzenia1.763,76
Punkty zajęcia bazy9320,83
Punkty obrony bazy8300,74
Doświadczenie625,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (356)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Löwe 81183,35735227850,09%1321,37
IS-38992,30583151846,05%997,20
T34 81053,77635117449,32%1154,12
Jagdpanzer E 100101841,2061391146,43%1164,99
SU-130PM 81145,3762884344,72%949,81
T-5491005,6556973944,38%847,56
Bat.-Châtillon 25 t101621,7966372945,82%1263,73
FV4005 Stage II101451,8656772444,75%944,34
T-100 LT101026,1359968345,97%1208,17
Progetto M35 mod. 46 81304,7166265450,31%1513,42
T-1091033,7854262447,60%846,61
Rhm.-Borsig Waffenträger81087,1450559646,48%989,19
T-448777,5947356752,20%969,49
T110E3102067,8364756248,75%1436,64
E 65 Zwilling 81210,6076551648,45%996,00
IS-7101291,2662050343,54%869,92
M54 Renegade 81293,2373849149,08%1337,82
ELC EVEN 90 8327,9058946244,59%419,91
T71 DA7336,5541244643,27%455,70
ISU-15281123,7557344246,15%1044,81
Waffenträger auf Pz. IV91034,6352243944,87%672,36
M40/M438781,4045243345,03%755,17
Object 140101507,3859941443,48%1105,68
Object 70491202,2557741244,66%772,17
M53/M559893,6249539943,11%707,63
Panhard EBR 75 (FL 10) 8489,4755539949,87%695,03
IS7591,7141239646,46%623,68
AMX AC mle. 488777,6953738847,16%654,28
T-54 ltwt.9782,4355538344,91%1006,80
Škoda T 5091581,3058038247,91%1392,87
AMX 13 909499,2045338142,78%519,08
FV215b (183) 101337,5061637945,91%787,12
Bat.-Châtillon 25 t AP9904,8357337344,50%724,32
T92 HMC101451,4659836547,67%1281,35
T28 Prototype81054,4448834948,42%1093,54
Super Conqueror102114,4274134451,45%1585,07
Panhard EBR 10510501,5358734142,52%340,78
StuG III Ausf. G5227,9120233842,90%288,22
AMX 50 Foch91262,0264233643,45%939,15
T9591628,1872632748,01%1301,57
Tiger I7601,0538132241,93%540,24
Object 43091854,1586532156,70%1939,26
T698688,0746031845,91%689,89
TVP T 50/51101370,8561231243,27%928,28
T309967,7047830638,56%543,85
Grille 15101428,2956829843,96%821,42
KV-856268,5925928843,75%209,92
Type 5 Heavy101910,7377528349,82%1306,57
T54E191278,3667228247,16%1123,87
M1039829,6155325842,25%543,91
Tiger II8713,2153525542,75%559,46
FV4004 Conway91584,8848625448,43%1391,50
LPT-67 Šelma9574,7062824747,77%623,22
AMX 50 Foch (155) 101645,4259123745,99%1048,17
Jagdtiger91859,0172723248,28%1523,65
T110E4101798,2163923240,95%1101,87
Sturer Emil7586,4444622748,46%638,96
T57 Heavy101353,8764622547,11%842,84
Conqueror91577,3372822044,55%1344,92
O-Ho81063,8445021545,12%1038,78
WZ-111 model 1-491406,4070621247,17%1208,12
Object 261101125,5258121247,64%837,78
Pz.Kpfw. II2508,1453221057,14%2756,78
T328772,0255221043,81%684,83
Taschenratte111958,2587121045,24%1008,45
T-437529,1739620948,80%673,09
E 100101558,3772720640,29%939,59
Jagdpanther II81137,1660320550,24%1082,20
60TP Lewandowskiego101918,2971220445,10%1276,98
T110E5101394,4170720444,12%864,49
Type 4 Heavy91469,9770320151,24%1316,18
SU-1527638,0034320050,00%777,77
VK 36.01 (H)6283,7827220049,00%285,63
M127584,2742519951,26%678,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5189,6824619846,97%297,15
Strv 103-091742,4870219351,81%1468,76
AMX 12 t6364,8144819244,79%838,38
T95/FV4201 Chieftain 102767,5280518956,08%2209,58
Object 26391522,2463718348,63%1355,25
Cromwell6369,1837717950,28%599,29
AMX 13 757434,4751517844,94%740,77
TVP VTU Koncept8770,5254117039,41%766,58
Strv 103B101737,2863216952,07%1150,70
Maus101375,1469316738,32%783,16
StuG III Ausf. B4129,1515116744,91%96,60
UDES 0381287,8066016658,43%1429,07
Vz. 64 Blesk8524,7856716639,76%662,23
T216194,5938816544,24%311,22
SU-1006569,0241216443,29%817,53
T25/27559,5749016347,85%611,63
Charioteer81013,0354116238,89%890,45
LTTB8276,9252416053,75%351,12
E 7591507,2873415847,47%1324,41
M446366,7732815446,10%437,94
ARL V396390,0741215347,71%528,93
Object 260 101621,0864315343,14%1051,32
Object 70591730,9782014852,70%1744,56
KV-1S6285,7128514654,11%368,64
M46 Patton91340,5069114549,66%1173,46
Tiger (P)7842,4852914550,34%1058,98
IS-M81148,7378214458,33%1420,14
Leopard Prototyp A91031,5261314244,37%709,59
MT-256114,4335614140,43%64,95
SU-10181211,0364813845,65%1336,11
Nashorn6384,0728513737,96%354,80
Prototipo Standard B91767,5658313554,07%1675,64
VK 100.01 (P)81152,8764513449,25%1260,39
Black Rock 111668,6877313248,48%959,68
SU-14-281245,7969613147,33%1272,61
Object 430U101197,5963713143,51%700,98
Bishop5238,8023513045,38%317,98
DBV-152 101522,2559312941,09%809,11
BZ-75101538,2673412944,96%917,67
KV-15270,0228512948,84%380,21
Mäuschen91406,1671612955,04%1183,64
Black Prince7790,2268212658,73%1146,87
Ikv 90 Typ B7750,5846312652,38%1101,07
BZ-6891007,5869912650,00%726,57
AMX ELC bis5196,3632712648,41%489,05
T803111578,5078112444,35%873,86
Ikv 65 Alt II6466,2933812340,65%606,00
AMX M4 mle. 54101500,7170812244,26%909,99
T34 B 81014,1666812243,44%1036,78
Škoda T 256496,6148212146,28%813,56
Pz.Sfl. IVc5245,4025012144,63%333,72
Ares 8591214,0270512048,33%936,53
Challenger7938,8158811752,99%1197,34
O-Ni7823,5457211450,88%1063,44
IS-3-II91597,0776011450,00%1461,82
SU-855213,7822711345,13%289,71
T207808,4644111347,79%1182,32
VK 72.01 (K) 101764,3672711346,02%1005,93
IS-2-II81269,6470211252,68%1480,25
Jagdpanther7736,2953211055,45%921,56
Konštrukta T-34/1007734,6449910946,79%1058,33
Bat.-Châtillon 155 559961,9165310943,12%737,90
Indien-Panzer8842,7056110837,96%821,41
AMX 50 Foch B101615,9965310746,73%1021,56
M75145,9227610644,34%287,14
Jagdpanzer IV6426,8034410442,31%519,38
BZ-1668912,7559610437,50%784,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,1818110343,69%36,14
M18 Hellcat6421,8836110149,50%556,44
O-I6629,234539830,61%903,77
T2881074,966589749,48%1014,27
AMX 65 t8977,296499742,27%980,62
M-III-Y81030,337379751,55%1069,90
M-VI-Y91452,257459743,30%1198,37
Caernarvon81159,867429648,96%1319,46
Progetto M40 mod. 65102229,076099444,68%1691,52
CS-538786,786319452,13%915,03
T297970,786429343,01%1043,80
Churchill VII6442,424709349,46%653,13
StuG IV 5298,382409353,76%666,39
1108953,526739251,09%1013,01
FV2078833,116229247,83%853,16
Bat.-Châtillon 155 5810847,416889056,67%668,08
Ares 758906,986758846,59%878,90
EMIL 1951 81523,838398861,36%1899,08
Marder 38T4177,832118744,83%236,18
FV3046283,353188648,84%317,88
AMX M4 mle. 5191375,428118658,14%1105,75
M415266,092948544,71%243,01
AMX AC mle. 467506,414658548,24%516,54
M66590,824738444,05%718,43
AS-XX 40 t111450,897238353,01%970,90
Vz. 71 Tesák10825,885908239,02%656,40
Pz.Kpfw. 5581463,708148245,12%1205,76
IS-27942,185098050,00%1203,99
BZ-587694,185977949,37%721,38
T-1506410,223647843,59%455,03
M4A3E8 Sherman6536,865407753,25%930,35
Sherman Firefly6500,004647748,05%802,29
SU-100M17889,746147754,55%1189,84
Tortoise91582,176997754,55%1232,07
VK 30.01 (P)6505,583617352,05%756,18
Ares 90101095,536717248,61%675,05
Emil II91918,937187154,93%1868,01
FV230 Canopener101221,717287047,14%682,38
M4A1 Sherman5344,453776943,48%695,90
VK 45.02 (P) Ausf. B91104,806946944,93%812,50
AMX 50 B101187,256426845,59%675,83
Lorraine 155 mle. 518654,916046850,00%563,92
Object 268 Version 4101882,846006838,24%1190,38
SMV CC-567805,006106648,48%980,07
SU-76M470,15896530,77%0,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3121,171496450,00%264,53
CS-447944,696826446,88%1437,23
Lorraine 155 mle. 507715,925046446,88%740,79
Strv m/425311,063596344,44%631,56
O-I Experimental5529,404416238,71%839,39
Versuchspanzer 5791353,988346159,02%1102,61
M2 Light2300,853036038,33%1118,92
T-345151,662815940,68%139,92
STA-181023,595775957,63%1255,17
M26 Pershing81044,596955947,46%1262,70
Vz. 60S Dravec 101834,078245950,85%1038,53
Crusader 5.5-in. SP7474,004345944,07%458,26
P.44 Pantera81317,286315851,72%1667,81
M5 Stuart451,291965846,55%61,70
M374172,392485750,88%430,52
Birch Gun4110,142415756,14%284,28
Panhard AML Lynx 6x68345,004535742,11%377,97
SMV CC-678965,846645549,09%941,86
M48A5 Patton101589,895835545,45%1086,00
Type 5 Chi-Ri7936,396015444,44%1331,87
VK 45.02 (P) Ausf. A81388,748825352,83%1629,44
FV217 Badger101131,305875349,06%586,64
T-284107,941715259,62%234,19
M10 Wolverine5237,202995152,94%385,82
T404219,942645143,14%348,61
KV-137348,264505038,00%288,20
M-II-Y71000,826615034,00%1134,23
Leo7811,025704854,17%1182,13
212A91399,357244854,17%1279,23
Panzerjäger I2102,701264658,70%290,72
Type 586696,335494652,17%1339,26
SU-85B4162,112434647,83%210,87
Strv 746613,304934445,45%1034,59
Kranvagn101641,456984452,27%1184,42
KV-261147,868244461,36%2331,68
Type 4 Chi-To6811,606234348,84%1741,90
Crusader6224,073174339,53%407,54
53TP Markowskiego8955,696724252,38%943,30
VK 30.02 (M)6856,266534254,76%1542,90
BZ-79111519,516684139,02%665,20
Emil I81470,708114060,00%1826,81
P.43 ter7753,985694040,00%920,40
Pz.Kpfw. II Ausf. G3100,882104045,00%180,63
Panhard AMD 178B6239,503334042,50%448,47
Type T-345247,133893953,85%560,77
Hotchkiss EBR7263,263553933,33%258,81
50TP Tyszkiewicza91318,768253863,16%1272,91
Controcarro 1 Mk. 29917,185773836,84%466,86
S35 CA5258,263433857,89%450,35
Type 95 Heavy4138,572493748,65%278,29
M-V-Y101039,246623743,24%547,47
Gorilla111204,647243652,78%651,25
Škoda T 245296,603583545,71%637,52
T-46362,431263548,57%83,75
AMX 13 F3 AM6708,465943554,29%1087,51
AT 771018,466183545,71%1263,59
Panhard EBR 909563,866103548,57%706,82
AMX 40494,532363452,94%202,04
Sherman III5382,184573461,76%1033,88
Object 268 Version V 101006,747053455,88%592,62
Matilda4175,852813348,48%293,03
Churchill I5383,793403354,55%697,39
Kampfpanzer 67101570,006593333,33%828,49
STB-1101305,845463129,03%699,12
B.U.G.I.6617,745583151,61%989,78
AT-1264,90883145,16%32,98
Covenanter5151,003193158,06%396,49
Pawlack Tank6755,905933046,67%1075,05
Object 277101897,556612955,17%1421,93
M5A1 Stuart456,292232846,43%62,52
M7 Priest3108,691262634,62%17,70
M3 Stuart376,001482552,00%145,49
Ashbringer 101879,325932524,00%994,01
Grant4220,572972356,52%667,05
T1 HMC250,611142360,87%216,10
AMX 50 1008957,136452352,17%951,39
VK 30.02 (D)7650,005682245,45%783,67
Marder II3107,911562259,09%234,02
E 50 Ausf. M101304,916292240,91%807,27
Object 705A101396,236582236,36%765,48
AMX 38337,852482060,00%180,71
Loyd Gun Carriage265,15862040,00%165,32
Sav m/43487,001471921,05%1,09
T-262133,421581947,37%502,17
Stitch 8922,896921952,63%844,46
T1 Cunningham1110,001591735,29%413,72
M15/423123,592121741,18%109,64
Valentine AT4177,761651747,06%323,04
Pz.Kpfw. VII101270,536241735,29%579,16
Pz.Kpfw. 35 (t)248,501031643,75%28,10
ST vz. 39494,272341540,00%24,70
BT-7 artillery 3145,472391553,33%449,24
Ikv 1035258,142831442,86%383,63
Semovente M43 Bassotto6433,922921323,08%378,27
T56 GMC3130,922111338,46%194,63
Renault FT AC259,62941338,46%0,00
AT 86954,006621361,54%1963,72
Leichttraktor1349,332661225,00%1809,11
Cruiser Mk. IV4144,581511216,67%203,98
T-34-85M 61218,677721241,67%2245,44
Ikv 723180,362051154,55%463,36
KV-37637,736111163,64%793,26
Somua SAu 40413,001411154,55%142,68
T28 Concept 7699,095911163,64%956,95
LT vz. 383102,802611050,00%263,90
BT-74108,103031070,00%359,07
T1 Heavy5573,506151070,00%1245,10
Sexton II342,10971050,00%99,55
AT 25478,203161040,00%914,17
T1E6 2448,607661070,00%2831,16
T3 HMC263,11104933,33%10,71
Cruiser Mk. III338,2269922,22%0,00
Fantôme 91092,00525922,22%708,92
P.435343,3822080,00%622,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4153,63124837,50%132,61
MS-1130,2579812,50%0,00
43 M. Toldi III 379,25151850,00%239,26
Renault R35/FCM 36 2274,63267812,50%423,64
Excalibur 61030,43673757,14%1904,49
TS-5 8482,14532742,86%214,84
Super Hellcat 7931,86560742,86%1350,33
Vickers Medium Mk. II236,1791633,33%0,02
45TP Habicha71665,00936666,67%2617,06
Renault UE 573111,83243683,33%358,99
T-29 3431,67318650,00%1357,58
VK 168.01 Mauerbrecher 8721,33751683,33%858,49
Lago M38 3334,67400650,00%798,74
Kolohousenka1110,60163540,00%311,05
BT-2253,40177560,00%175,34
Heavy Tank No. VI 61040,20653560,00%1932,56
Durendal 102047,60797540,00%1514,04
Valentine3271,75296425,00%910,97
WZ-111 model 5A101434,25659425,00%808,88
T3E2 Medium Tank 3354,50494450,00%1622,76
L-60 220,50107450,00%104,56
T 55A 9830,00691475,00%761,32
Vickers Medium Mk. III3236,00300366,67%879,30
Tiger-Maus 9893,33549333,33%452,80
T-50-2 687,67152333,33%0,00
T-45 2155,67228333,33%529,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,0010230,00%0,00
Bretagne Panther 6888,678113100,00%1746,79
Renault FT191,50265250,00%374,00
Renault Otsu1180,0019020,00%651,24
M14/412179,00368250,00%512,30
50TP prototyp 8407,00457250,00%256,68
ARL 4461191,00675250,00%1744,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3299,00308250,00%787,22
Pz.Kpfw. I Ausf. C332,0095250,00%97,08
Black Prince II 7770,00750250,00%898,77
Windhund 8318,50450250,00%154,01
Rheinmetall Skorpion G 8793,00489250,00%647,53
M24E2 Super Chaffee 6144,505292100,00%345,96
MTLS-1G14 3428,007492100,00%2126,11
Type 64 6268,00297250,00%447,98
Vickers Medium Mk. I1199,003751100,00%1273,10
Fiat 30001121,0018610,00%384,14
TKS z n.k.m. 20 mm 2188,003791100,00%1113,59
Hotchkiss H352158,005011100,00%733,50
113100,008011100,00%261,00
Object 268101330,0018610,00%550,21
AMX 30 B10562,0038610,00%154,44
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6336,004011100,00%731,91
M4-85 50,0010810,00%0,00
M4A3(76)W Sherman 6276,006271100,00%418,06
Carro da Combattimento 45 t 101631,008331100,00%1061,50
Valentine II 4226,005331100,00%725,99
M56 Scorpion 7453,0016510,00%297,84
T26E3 Eagle 7 7206,0026710,00%0,00
Char Futur 4 91857,009831100,00%1421,13

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 01.06.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.05.2026
Opuścił klan: 31.05.2026
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 09.05.2026
Opuścił klan: 19.05.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.05.2026
Opuścił klan: 08.05.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.04.2026
Opuścił klan: 06.05.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.09.2025
Opuścił klan: 16.04.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.09.2025
Opuścił klan: 07.09.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.05.2024
Opuścił klan: 19.06.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.09.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.03.2020
Opuścił klan: 19.10.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.12.2020
Opuścił klan: 27.12.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.08.2022
Opuścił klan: 23.08.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.12.2018
Opuścił klan: 08.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.12.2018
Opuścił klan: 25.12.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 30.12.2018
Opuścił klan: 21.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.11.2018
Opuścił klan: 06.12.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.11.2019
Opuścił klan: 18.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.08.2019
Opuścił klan: 28.10.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.03.2020
Opuścił klan: 28.03.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 25.05.2018
Opuścił klan: 04.10.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.03.2018
Opuścił klan: 23.05.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.03.2018
Opuścił klan: 17.03.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 25.02.2018
Opuścił klan: 04.03.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.11.2017
Opuścił klan: 20.02.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 15.06.2017
Opuścił klan: 19.11.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.04.2017
Opuścił klan: 07.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.03.2017
Opuścił klan: 06.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.07.2016
Opuścił klan: 26.01.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.06.2016
Opuścił klan: 25.07.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 28.02.2016
Opuścił klan: 07.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.12.2015
Opuścił klan: 25.02.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 04.03.2015
Opuścił klan: 30.11.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.12.2014
Opuścił klan: 29.01.2015