Mr_Destroy_r

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.04.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10605000
Ø Poziom8,510,000,000,00
Zwycięstwa555152,34%00,00%00,00%00,00%
Porażki489946,20%00,00%00,00%00,00%
Remisy1551,46%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy221720,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90700,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy186041,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.591,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy32850,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy38070,3600,0000,0000,00
Doświadczenie761,040,000,000,00
WN71283,020,000,000,00
WN81865,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10605
Ø Poziom8,51
Zwycięstwa555152,34%
Porażki489946,20%
Remisy1551,46%
Przetrwane bitwy221720,91%
Zniszczone czołgi90700,86
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy186041,75
Zadane uszkodzenia1.591,33
Punkty zajęcia bazy32850,31
Punkty obrony bazy38070,36
Doświadczenie761,04
WN71283,02
WN81865,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew226000
Zwycięstwa9642,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki12354,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy73,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4620,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1220,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy9384,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia978,680,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4662,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1000,4400,0000,0000,00
Doświadczenie590,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew226
Zwycięstwa9642,48%
Porażki12354,42%
Remisy73,10%
Przetrwane bitwy4620,35%
Zniszczone czołgi1220,54
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy9384,15
Zadane uszkodzenia978,68
Punkty zajęcia bazy4662,06
Punkty obrony bazy1000,44
Doświadczenie590,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki375,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy41,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.554,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie359,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa125,00%
Porażki375,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy41,00
Zadane uszkodzenia1.554,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie359,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1267000
Zwycięstwa60948,07%00,00%00,00%00,00%
Porażki63750,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy211,66%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy37029,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9580,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy15681,2400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.325,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy17991,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30342,3900,0000,0000,00
Doświadczenie599,350,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1267
Zwycięstwa60948,07%
Porażki63750,28%
Remisy211,66%
Przetrwane bitwy37029,20%
Zniszczone czołgi9580,76
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy15681,24
Zadane uszkodzenia1.325,57
Punkty zajęcia bazy17991,42
Punkty obrony bazy30342,39
Doświadczenie599,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew608000
Zwycięstwa24640,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki35558,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy71,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12320,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3930,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy20833,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.131,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8111,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4650,7600,0000,0000,00
Doświadczenie488,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew608
Zwycięstwa24640,46%
Porażki35558,39%
Remisy71,15%
Przetrwane bitwy12320,23%
Zniszczone czołgi3930,65
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy20833,43
Zadane uszkodzenia1.131,79
Punkty zajęcia bazy8111,33
Punkty obrony bazy4650,76
Doświadczenie488,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (160)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Panhard EBR 105101390,56700182851,53%1788,34
Progetto M35 mod. 46 81580,1873673750,88%2026,06
Object 277102657,9089372054,03%2351,17
M54 Renegade 81633,6089334756,77%1843,65
Caernarvon Action X 81366,6877833755,19%1784,26
Grille 15102092,6766933047,88%1496,98
AE Phase I 92445,86103132159,81%2696,78
Cromwell61051,4173429266,78%2623,04
IS-381401,0773028853,82%1680,05
STB-1102197,0583522248,65%1965,17
Lorraine 40 t 81450,9877621244,81%1707,69
Kampfpanzer 50 t 92089,5084421050,95%2000,70
IS-7103055,19103720152,74%2711,08
Panhard AML Lynx 6x68989,0661520052,00%1994,20
SU-122-44 7964,4857719545,13%1232,55
ELC EVEN 90 8847,7765219453,61%1714,21
Char Futur 4 92029,3387916755,69%1957,69
T-34-85M 61029,2377113262,88%2079,60
Object 140101944,5877111353,98%1605,38
Projekt ION 81728,2690510751,40%1677,62
M40/M4381127,735379941,41%1007,09
Waffenträger auf Pz. IV91771,336869547,37%1467,95
KV-856778,374138946,07%1311,81
Hotchkiss EBR7535,294678651,16%1152,05
T-34-856700,304428348,19%1243,38
T-4481199,407688252,44%1682,31
Tiger I71982,8612067376,71%2995,14
Emil I81530,918086946,38%1679,35
Pz.Kpfw. VII102490,777936640,91%1758,72
T-437795,316236450,00%1264,10
SMV CC-64 Vipera 81546,347956450,00%1632,58
Kranvagn102175,598126346,03%1715,54
VK 75.01 (K) 81557,659686261,29%2063,32
Object 703 Version II 81898,3610925957,63%2331,62
Rhm.-Borsig Waffenträger81612,606745754,39%1700,21
E 75 TS 81376,097995556,36%1583,05
T-109909,254745230,77%550,35
Emil II91816,068485150,98%1533,45
T2971268,029065158,82%1818,49
Krupp-Steyr Waffenträger 7798,245465056,00%1102,35
Bat.-Châtillon 25 t102549,259244864,58%2182,33
M10391550,777144837,50%1255,48
T3281676,669004746,81%1904,78
VK 45.02 (P) Ausf. A81221,217624748,94%1261,80
Leopard 1102215,917314645,65%1655,46
IS7914,367024562,22%1312,52
M415318,962784526,67%243,17
Leopard Prototyp A91768,737864153,66%1649,28
Type 63 81610,248584136,59%1606,86
Projet Louis 91157,258204057,50%1592,87
Obsidian 81409,218413847,37%1913,25
DZT-159 91831,799493860,53%1875,40
Char Mle. 75 9867,506853655,56%1081,71
SU-130PM 81543,227773650,00%1738,82
TBT 92612,6411153658,33%2426,75
Super Hellcat 71004,195503633,33%1264,05
Vz. 60S Dravec 103195,389473444,12%2098,64
E 100102503,658533441,18%1801,35
T-50-2 6452,595653447,06%1145,65
Black Prince71463,4810303363,64%2392,66
VK 45.02 (P) Ausf. B91631,978243345,45%1343,95
Patton the Tank 91661,368053351,52%1911,40
Stridsyxa 82207,4411273265,63%2628,62
M661156,617393138,71%1882,08
SMV CC-567977,817493151,61%1288,45
VK 30.02 (M)61160,608333060,00%2411,84
Centurion Mk. I81308,698902955,17%1768,68
Indien-Panzer81221,076602941,38%1470,01
Object 25792062,078582955,17%1958,32
TNH 105/100081121,416782748,15%1156,15
KV-1S6557,854502748,15%919,09
VK 30.02 (D)71317,699692661,54%2607,91
AMX M4 mle. 49 Liberté 81425,968762560,00%1654,37
Type 5 Chi-Ri7876,756472450,00%1462,55
TVP T 50/51101867,638112450,00%1547,96
SMV CC-6781148,387012450,00%1227,93
Centurion Action X102359,838592454,17%1973,94
Super Conqueror102903,639512441,67%2370,55
Strv S1 81655,336952445,83%1583,25
Bretagne Panther 6742,925342450,00%1243,05
Semovente M43 Bassotto61079,786972356,52%1994,11
KV-26678,175002347,83%1008,56
Panhard AMD 178B6525,306142356,52%1487,55
Panther71356,239072254,55%2523,19
Strv 7461073,056692250,00%2080,38
Tiger (P)71352,419572259,09%2001,36
Stinger 102660,097982236,36%1701,00
T-345496,054632166,67%1593,27
Type 4 Chi-To6796,486062147,62%1569,46
Churchill VII6988,197472147,62%1869,80
Comet71037,197592152,38%1698,93
T110E5102263,008372050,00%1693,25
Object 780 102583,208182045,00%1777,60
Conqueror92334,799651952,63%2286,92
M18 Hellcat6999,536361952,63%1795,60
Škoda T 256948,397771866,67%2225,88
T-5491768,1710271888,89%1881,99
Object 260 102732,8810841675,00%2339,24
T-284233,403281540,00%487,08
Nashorn6910,005501546,67%1748,59
Caernarvon81773,719231457,14%2181,64
M446520,713031450,00%677,93
Type 3 Chi-Nu5385,463911353,85%924,10
Sturer Emil71202,756571241,67%1567,17
SU-14-17580,005571250,00%656,41
Centurion Mk. 7/19741,27383119,09%365,05
Panther II81689,368551145,45%2173,06
T-62A101475,645161163,64%1173,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6526,735611163,64%1314,95
BDR G1 B51178,208821060,00%2984,77
Tiger-Maus 92021,009471060,00%1984,06
SU-2-122 5630,005451050,00%1525,39
Vz. 68 Squall 8714,206191050,00%1091,09
VK 36.01 (H)61792,331176955,56%4648,59
Ikv 1035600,11288922,22%1339,91
TS-54 81701,00979966,67%2025,51
VK 30.01 (H)5513,13523850,00%1273,03
VK 30.01 (P)6797,88673850,00%1328,08
T82 HMC4105,75175837,50%59,60
BT-74250,14280728,57%669,85
ARL 446571,00534771,43%975,44
Churchill I5858,14830785,71%2187,57
Sexton I 397,7174714,29%36,91
T-463249,83222616,67%912,53
T1 Heavy5942,339296100,00%2490,38
KV-15757,179376100,00%2088,77
BT-7 artillery 3343,67504650,00%1397,54
LT vz. 383192,40237580,00%743,98
StuG III Ausf. G5700,00220520,00%1429,62
7TP2171,40263520,00%427,79
GSOR the TANK 91661,20911580,00%1472,90
TT-130M 91598,80851560,00%1400,82
A-20570,75260475,00%264,10
Pz.Kpfw. II298,50198450,00%238,20
Semovente M415275,75331450,00%447,13
Valiant 5838,75772450,00%2092,18
VK 28.016965,0010443100,00%3187,83
Object 777 Version II 91103,00718366,67%1046,79
AMX 13 (FL 11) 5548,676513100,00%2105,42
Type 1 Chi-He4703,005122100,00%2712,42
T1 HMC2106,007620,00%342,63
Vz. 55102738,50912250,00%1958,34
AT-1219,001442100,00%261,00
T-54 first prototype 8587,0028020,00%451,54
Kolohousenka1437,006321100,00%3115,42
BT-22322,005601100,00%1905,32
Renault NC-31147,009110,00%3,10
Valentine3629,0022410,00%2893,71
M8A14455,0026010,00%1153,35
StuG III Ausf. B4913,0021610,00%2305,47
KV-1SA 5195,005871100,00%369,91
AMR 35 2240,0017310,00%1157,23
T-116 3647,008121100,00%3178,71
T-45 2534,008211100,00%2519,88
M3 Light 340,004110,00%0,00
Stone Sentinel 81731,0074410,00%1518,98
T28 Concept 70,007310,00%0,00
StuG IV 5434,0018210,00%716,95
T 55A 9309,0027210,00%0,00
Straussler V–4/40 3274,0019410,00%681,27

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.04.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.04.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.01.2021
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.11.2023
Opuścił klan: 20.04.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.12.2020
Opuścił klan: 27.12.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.06.2020
Opuścił klan: 10.06.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 31.07.2020
Opuścił klan: 03.10.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.06.2020
Opuścił klan: 30.07.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 29.02.2020
Opuścił klan: 02.06.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.10.2020
Opuścił klan: 23.12.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.10.2023
Opuścił klan: 11.11.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.02.2020
Opuścił klan: 28.02.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.10.2020
Opuścił klan: 24.10.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 27.12.2019
Opuścił klan: 27.02.2020